Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#106 Hinata Hyuga

Hinata Hyuga
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2004 - 16:41

Ja zainteresowałam się m&a od DB anime /dzięki, tato!/. Potem chciałam zacząć kupować jakąś mangę i mając do wyboru "Chobits", "Slayers", "Bebopa" i "Naruto", wybrałam ostatnie :) I nie żałuję!

#107 Ghost

Ghost
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2004 - 16:45

A ja mialem dostac od kumpla gry cale 11 kilosow przejachalismy do niego bo on ja jakiejs wiosce mieszka zeby podal a on w zamian dal naruto bo kumpla z grami nie zastal wlaczylem i mi sie spodobalo :P od odcinka 53 widzem do 113 a mange od 212 chapteru

#108 Leon_2

Leon_2
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2004 - 15:10

Ja zobaczyłem pierwszy odcinek naruto u siebie przyniósł mi kumpel prosiłem go o kilka ostatnich odcinków Ninja Scroll na płytce był pierwszy odcinek naruto mozecie mi nie wierzyć ale drugiego dnia wieczorem miałem już na karku 42 Odcinki teraz stanąłem na 113 i czekam co dalej ale jak dla mnie te anime ma wszystko czego trzeba jest takie jak powinno być każdy znajdzie coś dla Siebie.. Jedyny mankament tej bajki to fakt iż niekiedy meczą trwające pół odcinku "przypominki" no ale jak się lubi to się nie wybredza :D

#109 Ghost

Ghost
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2004 - 18:47

Ten pierwszy raz był w dyskotece z takką łądniutka ..... oh lol zara to nie o ten 1 raz chodzi ... No naruto to jak już mówiłem znalazłęm cośw necie ale nie sciagałem dizki kumplowi ciesze sięrazem z wami aha i wazne INFO ODCINEK 114 Raw jest już dostępny !!!

#110 Hatake

Hatake
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2004 - 10:56

No No Manga i Anime byla juz ze mna od najmlodszych lat zaczynajac od [shadow=red]czarodziejki z [/shadow]ksiezyca lub soul hunter po [glow=red]dragon balla[/glow]. Co do naruto to pewnegodnia brachol przyniosl od kumpla trzy odcinki 1-3 NIe mialem pojecia co to jest za baja ale po ogladnieciu to sie dopiero zaczelo jestem juz albo dopiero na 44 odcinku maxxxxxxxxxx

#111 Yondaime-Naruto

Yondaime-Naruto
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2004 - 16:27

No Hatake to maż troszke w plecki jak na 44 jesteś ^^.
Ale spokojnie bo przed tobą jeszcze troszke zostało ^^, a wrażenia z pierwszego ogladania są najleprze ^^. Więc miłej zabawy.

#112 Tsunade-sama

Tsunade-sama
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2004 - 15:20

Ja pierwszy raz miałam okazje zoabczyć naruta kiedy mój braciszek przyniusł płytki z dużą liczbą bajeczki.I do tej pory oglądamy regularnie.

#113 Kama

Kama
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2004 - 18:57

Pewnie nie bede orginalny jak powiem ze dowiedzialem sie o Naruto od 2 qmpli ktorzy ogladaja wszystkie anime i mangi tez czytaja.......szukali bardzo dlugo takiego anime ktore by mi przypadlo do gustu. Ale jak pokazali mi gaare w 34 epku to wiedzialem ze to anime sce obejrzec, i tak moja dzialka stalo sie Naruto a qmple sciagaja inne animce i mangi:PPP

#114 Rakuen

Rakuen
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2004 - 11:58

a ja jakiś czas temu usłyszałam o tej serii... no i zaczęłam szukać w internecie. koleżanka poleciła mi animenova.net jako stronę z mangami (chyba), a ja zaczęłam ściągać odcinki...
ściągnęłam pierwsze 20, po paru dniach chciałam się zabrać za następne - sorry, the page is down... grr. teraz to już nie wiem czy tam działa download episodów.
mangę też zaczęłam czytać w internecie... potem się okazało, że można kupić... i wydałam trochę kasy^^ no ale aktualnie jest dostępne tylko pierwsze 9 tomów (tak?) i trza czytać w internecie_^_

pozdrowienia.^^

#115 Sanosuke

Sanosuke
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2004 - 11:46

Hmm, na poczatku musze podkreslic ze ja moja przygode z anime zaczolem wczesnie, mianowicie od Generala Daimosa i innych anime emitowanzch przez polonie1, moja fascynacja naruto zaczela sie rok temu, kiedz ogladnolem sobie Chobitsa, Armitage, Wich Hunter Robin, Evangeliona, itp. serie to zdalem sobie sprawe z tego, ze nie mam co ogladac, wtedz kumpel z klasy pzyniusl mi pierwsze 12 epsow Naruto, ogladnolem i mialem mieszane uczucia, w anime jest malo krwii, jest malo realne, wiec nagralem je na plytki, i nie staralem sie zdobyc wiekszej ilosci odcinkow, kiedz kolega(ten ktory nagral mi pierwsze 12 epsow) wpadl do mnie z dyskiem i pokazal pare klipow z nastepnych odcinkow to zaczelo mi sie podobac to anime, kiedz ogladnolem do 40 epsa to juz bylem uzalezniony, i tak jest do dzisiaj, jestem z tego zadowolony:)

#116 gepcio

gepcio
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2004 - 12:33

hm...anime interesuje die od hmmm od kad na poloni 1 leciał capitan tsubasa.... wtedy nie wiedziałem co to jeszcze anime dopiero przy Dragon Ball zaczełem kupywac Kawai :) i all juz wiedziałem.... z naruto zapoznałem sie hm w 2002 roku jakos jak wyszedl 1 odcinek a ja pracowałem jako redaktor na Anime Blast prowadzana przez Mavrika i Mefu-san ,Mavrik udostepnił 1 odcinek na serwer zobaczyłem go i do dzis zbieram :)

#117 vega

vega
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2004 - 19:08

ledwo wrocilam z urlopu na poczatku wrzesnia, postawilam torbe i brat (znajac moje zapatrywania na m&a) mnie od razu do kompa zawolal. wlasnie ogladal odcinek jak Sasuke po raz pierwszy otworzyla sie pieczec. usiadlam i ogladalam do konca odcinka. i jeszcze 2 nastepne :)) a potem to juz 2 tygodnie ogladania bo okazalo sie ze brat przyniosl od kumpla chyba kolo 90 odcinkow.
dzis obaj nazywaja mnie narutomaniaczka bo mnie najbardziej wciagnelo. ogladam raz na 1,5 miesiaca po 6 odcinkow z powodow technicznych. ale warto czekac :))

#118 senzoku

senzoku
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2004 - 21:05

Ja zacząłem jak byłem bardzo maluuutki. Sailor moon, i sysko co na polsacie leciało (nie miałem satelity snif...). Potem pokemon , DB. Od DB zazcęła sie fascynacja mangą i anime(dowiedzialem się że 'toto' sie tak nazywa....) A o narutku przeczytałem w błogosławinoym ś.p. Kawaii (wiem że to pismo jeshche istnieje ale to nie to samo....). Jak tylko przeczytałem artykuł od razu wiedziałem że jest fajowe. A jak kumpel założył sobie net....to pierwsze było ściągnięte 64 odcinek:)
Po jego obejrzeniu zaczęliśmy ściągać od pierwszego.....i tak do 115:) i bezie dalej
Uwielbiam tesh inne tytuły ale narutek jest mi wyjatkowo bliski....ja kce byc shinobi...i to powaznie....

#119 demon_master

demon_master
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2004 - 19:36

Kiedy skończyłam z Trigunem to mi sie nudzic zaczęło i sobie w sklepie mange Naruto zobaczyłam. POmyślałam że chce ogladnąc anime, koleka koleżanki miał tylko coś długo nie dawał wiec sobie mangi kawałek przeczytałam i ....i...mi sie spodobało. Sciągnęłam sobie odcinki...i to cała historia. Teraz moje półka jest zapełniona tomikami naruto, a na kompie musiałam sobie dokupić nowy dysk.

Dołączona grafika

#120 RaptoR

RaptoR
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2004 - 02:06

Na manga.pl dziewczyny ciagle dawaly pici z Naruto, spodobaly mi sie i powedrowalem do Empiq po tyle tomiqw, ile mieli.

#121 lukmac

lukmac
  • Goście

Napisano 06 marzec 2005 - 19:48

Moj pierwszy kontakt? Kumpel kupuje komiksy, raz kupil Naruto i dal mi do przeczytania. Po kilku tomach sciagnalem cala mange i anime(o Naruto), jaka byla obecnie dostepna z neta, wszystko przeczytalem/ogladnalem a tertz tylko czekam na nowe odcinki/chaptery

#122 Yuuhi

Yuuhi
  • Goście

Napisano 06 marzec 2005 - 20:46

Tak zaczne troszeczke nie na temat..
Moje zamilowanie do mangi i anime zaczelo sie w wieku 7 lat od..."Sailor Moon"(kolezanka mnie w to wciagnela"...)
Potem byla spora przerwa,az do gimnazjum gdzie kolejna kumpela mnie tym zarazila ponownie .
No i juz w liceum przyniosla mi do poczytania "Naruto" tom I,bo mi sie strasznie nudzilo(z braku czegos fajnego do czytania)...a potem to juz sie samo rozkrecilo-kupowanie mang,a jak nie ,to z neta sciaganie anime ^^

#123 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 06 marzec 2005 - 20:53

No więc mnie wciągnął w to kolega, którego nakłoniłam do porzyczenia mi paru odcinków xP Porzyczył :) I było to dość niedawno, w Sylwestra, tak więc "siedzę w tym" od pierwszego stycznia br. :) W tych odcinkach naprawdę się zakochałam, oglądałam z zapartym tchem, aż w końu ściągnęłam sobie uzupełnienia (ok. 40 odcinków) i kupiłam wszystkie tomy naruto i... oto jestem :)

#124 Sasuke-kun_NG

Sasuke-kun_NG

~random

• User
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 06 marzec 2005 - 21:26

Ja o Naruto dowiedziałem sie przez słynna hasło " Naruto zastepca DB" Ja jako zgorzszkniały fan Dragon Ball musiałem do tego zaglądnąc :P no i sciagłem akurat ep 27 i gdy zobaczyłem Opening to od razu wiedziałem ze to cud malina anime ale nie wiem czemu myslałęm ze Sasuke jewst główqnym bohaterem :P a tu wał Jest nim uzumaki :)

#125 Rinoa Sin

Rinoa Sin
  • Goście

Napisano 17 marzec 2005 - 21:13

Ja zaczęłam nudno - przeczytałam o nim w kawajcu i stwierdziłam, że jest bardzo fajne. Kiedy się dowiedziałam, że jpf wypuszcza mangę pomyslałam, że warto by było kupować, ale... nie kupiłam, bo zajęłam się innym nowościami. Potem pożyczyłam od kolegi i zaczęąłm żałować, że sobie odpuściłam... Żałowałam do piątego tomu, aż w końcu zakupiłam szósty i domówiłam inne. Aktualnie czekam z niecierpliwością na kolejne chaptery...
Dołączona grafika

#126 Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki
  • Goście

Napisano 21 marzec 2005 - 15:59

Pierwszy raz z Naruto? Trochę czytania w (ś.p.) Kawajcu, a potem zaczęło sie dziać... (z manga z neta) *.*A teraz also czekam na chaptery...

#127 Hyuuga Yuan

Hyuuga Yuan
  • Goście

Napisano 21 marzec 2005 - 17:05

Mój pierwszy raz :)
W lato dostałem pierwsze 10 epków Naruta no i poszło do teraz. Ściągam anime chopery tapety itp :) poprostu maniak jestem xP i sie tego nie wstydze

#128 Rinoa Sin

Rinoa Sin
  • Goście

Napisano 21 marzec 2005 - 18:13

Mój pierwszy raz :)
poprostu maniak jestem xP i sie tego nie wstydze

Ja też nie. Zaraziłam manią moją siostrę i jestem z tego dumnna!:P

Dołączona grafika

#129 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 21 marzec 2005 - 21:24

Mojej siostry nie dałoby się zarazić xP Ale (jak już mówiłam) "mam na koncie" koleżanki xP

#130 Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki
  • Goście

Napisano 22 marzec 2005 - 19:59

poprostu maniak jestem xP i sie tego nie wstydze

ja też. albo obsesje xDDD ale też mam na koncie koleżanki xDDD

#131 Yoko

Yoko
  • Goście

Napisano 25 marzec 2005 - 20:35

też mam na koncie koleżanki xDDD

żeńską część moich przyjaciół zaraziłam "Naruto" z powodu Sasuke..(odrazu im się spodobał;)) a męską scenami z walką Kakashiego z Zabuzą...
Pierwszy raz zobaczyłam "Naruto" jak moj brat ściągną z neta a następnie zaraził wszystkich kumpli z naszego bloku:)

#132 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 25 marzec 2005 - 21:38

żeńską część moich przyjaciół zaraziłam "Naruto" z powodu Sasuke..(odrazu im się spodobał;))

To wyobraź sobie, że u mnie ubóstwiają Kakashi'ego :D:D:D

#133 qjin

qjin
  • Goście

Napisano 27 marzec 2005 - 20:55

Ja z Naruto pierwszy raz spotkałem sie w jakiejsc gazetce:)przeczytałem o pogromyc DB, no to juz cos, bo moim zdaniem Dragon był swietny, najlepsze anime do czasu .....naruto oczywiscie. To bylo b.dawno z 2 lata temu. Nastepnie zaczałem kupowac Kawaii i mange naruto(mam tylko 2 tomy, bo w moim zadupiu tylko tyle przywieźle), było ciekawe jak cholerka. Jakies prawie rok temu moj brachol załatwił mi ANIME naruto( ja tylko to ogladam, bo moj starszt brat nie oglada anime i nie czyta mangi). No i odtamtad sciagam nowe odcinki regularnie, czasem jakies chapterki tez. Ale ogolnie wole ogladac niz czytac:P

PS Widze, ze duzo dziewczyn/kobiet oglada Naruto, nigdy nie spodziewałem się, ze az tak duzo:)
Pozdr.

#134 Onaira

Onaira
  • Goście

Napisano 28 marzec 2005 - 00:48

hmm....kolega mi zaproponowal ciekawa anime....zaczelam ogladac...i sie nie odciagnelam od kompa w czasie 5dni ogladajac naokragro jakies 100odcinkow XD

#135 Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki
  • Goście

Napisano 29 marzec 2005 - 19:50

ech, istna narutomania. :DDD i niech tak będzie!

#136 Yoko

Yoko
  • Goście

Napisano 30 marzec 2005 - 10:43

NARUTO UZUMAKI a może TY będziesz ze mna w drużynie??Co o tym sadzisz ?

#137 Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki
  • Goście

Napisano 31 marzec 2005 - 21:44

nyu czemu nie? ^__^

#138 Hotaru San

Hotaru San
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2005 - 20:18

Pewnego pieknego letniego dnia wybralam sie do "prasowego" po jakas gazete i zauwazylam pare tomow innych mang a wsrod nich Naruto 1 tom. Czytalam o tym juz co nieco i spodobalo mi sie, na widok 1 tomu na mej twarzy pojawil sie usmiech od ucha do ucha i bez zastanowienia kupilam 1 tom. I tak juz siedze w tym obecnie czekam na tom nr 11 ale wciaz go nie widac.

#139 Sakura-chan

Sakura-chan
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2005 - 19:48

U mnie wyglądało to tak :
weszłam do pokoju mojego brata i zauważyłam że coś ogląda, więc zapytałam sie co to. On powiedział mi tylko tyle że manga nie podając tytułu ..... bez słowa wyszłam. Puźniej powiedział że powinnam zacząć to oglądać. Jak zaczełam to mi sie wkręciło i tak juz pozostało :)Po jakims czasie wyszły tomiki i zeczełam je czytac i równoczesnie oglądać na kompie dalsze odcinki :] niom ..... to by bylo na tyle :P

[ Dodano: Czw Kwi 07, 2005 19:54 ]
Mój początek był taki :
Weszłam do pokoju mojego brata i zauwazyłam że cos ogląda. Zapytałam co to, ale usłyszałam tylko że to manga i nie podał tytułu. Jak juz obejrzał doradził mi abym zaczeła oglądać. Pierwszy odcinek dał mi do zrozumienia że to ciekawy film .... zaczełam oglądać go równomiernie, a jak wyszły tomiki to mi sie dysk zawiesił ..... (zamurowało mnie :] ). I tak zaczełam oglądac dalsze odcinki i czytac od nowa .... ale zauważyłam że w tomikach są zmiany .... ale to nie ważne :P

[ Dodano: Czw Kwi 07, 2005 19:57 ]
sorki dwa razy powtórzyłam :P wybaczcie

#140 MsMac

MsMac
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2005 - 09:23

Ja na poczotku nie mialam internetu (wpadalam tylko do kafejek od czasu do czasu) no i tam tylko DB i DB :) Pozniej brat mi mowi ze znalazl cos wypasonego, nigdy sie anime nie interesowal szczegolnie to sie zaciekawilam, pytam co? on mowi ze jakies Naruto i... zadnej reakcji z mojej strony, zapomnielam od razu o tym, po tygodniu on przyniosl kilka tomikow po Polsku, wpadlam do niego na chate zobaczylam to i zaczelam czytac, pozyczylam sobie, czytalam je caly czas, na okraglo :) (nie chcialam mu oddac wiec sie wkurzyl trosiunie) pozniej przyniosl mi tom z Haku, jak go przeczytalam to pozniej mialam sporego dola (oto wplyw mangi na umysl). Anime mi sie nie spodobalo (chyba wiele osob przyzna mi racje ze pierwsze odcinki byly slabe) A pozniej to sie zaczelo! Internet w domu Narutowe szalenstwo (chociaz nie powiemciezko bylo sciagnac 60 odc. przez BitSpirit :(= czemu to tak wolno!! ) i tak mi zostalo :) PoZdRo ^^