Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co was zachęciło do czytania i oglądania Naruto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#281 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 18 styczeń 2007 - 14:13

Pierwszy raz przeczytałem o "Naruto" w Kawaii i mnie bardzo wkurzyło określenie 'następca' Dragon Ball'a - serii którą bardzo wtedy lubiłem, byłem maniakiem i sądziłem, iż jest nie do zastąpienia. Ten artykół jeszcze bardziej mnie zniechęcił...

Ale... pewnego razu... ;)
...mój kolega z mangowych spotkań (jeszcze wtedy były u nas) dostał silnego impulsu i postanowił sprzedać wszystkie swoje mangi. Tak się składało, że wtedy w Polsce wydane były już 4 tomy "Naruto", a ja miałem straszne wygłodnienie, nie miałem co zbierać (DB się skończyło). Zachęcał mnie i mówił, że na pewno nie pożałuję... I miał rację... Nie żałuję :)
Później postanowiłem zobaczyć anime... itd... i tak oto jestem tutaj teraz z Wami ;)

#282 Kostka

Kostka
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2007 - 14:29

Byłam modem na pewniej stronie o DB i pewnego dnia admin podesłał mi linka do naruto, obejrzałam jeden odcinek i mnie wciągnęło ^^ a mangę przeglądam w necie dzięki innej kumpeli z jeszcze inniejszego forum ^^

#283 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 17:27

... Po raz pierwszy o serii "Naruto" przeczytałem ładne kilka lat temu w magazynie "Kawaii", ...

to tak jak ja szkoda że kawaii juz niewychodzi

#284 Neji_81

Neji_81
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 18:04

kieiedyś poszłem do kolegi a on mi pokazał anime naruto i bardzo
mi się to się to spodobało i pozostało aż do dziś.

posssdro

#285 Kolgo

Kolgo
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 19:04

Moja przygoda z Naruto zaczęła się gdzieś w kwietniu ubiegłego roku. Pożyczyłem od kumpla mangę - "Naruto". Nie słyszłem o niej wcześniej ale ogólnie lubię mangę no i kolega zachwalał - więc wziąłem. Po przeczytaniu paru kartek poczułem, że strasznie mnie wciąga. Od tamtego czasu sam kupuje tomy i ściągam odcinki i rozdziały "Naruto". Stałem sie zagorzałym fanem tej mangi/anime.

#286 młoda_Hatake

młoda_Hatake
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 20:10

Mój braciszek oglądał naruto a jak to on ma w zwyczaju musiałam się sama domyślić co ogląda. Oglądałam, oglądałam spodobało mi się i już. Mangi niestety nie czytałam, ale zawsze można się do edukować.^^

#287 Konoha no Shino

Konoha no Shino
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 21:31

Heh, Kumpel podrzucił mi "kilka ciekawych skanlacji" i trochę Anime. Wśród nich był (a jakże!) Naruto przeczytałem pierwsze 190 chapterów w ciągu trzech dni potem to co zostało wydane z drugiego sezonu, a teraz oczekiwaniu na każdy kolejny chapter towarzyszy ślinotok :P

#288 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 21 styczeń 2007 - 21:34

U mnie to banał, empik, posiedzenie w empiku, niedosyt, 56zł w kieszeń, zakup, niedosyt, google.pl naruto (opcja polska), konoha senpuu i tak sie już ciągnie od ponad 2 lat...

#289 filio23

filio23

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 822 postów

Napisano 21 styczeń 2007 - 22:38

Więc jak zawsze po obejrzeniu kolejnej serii anime postanowiłem poszperać troche po necie i znaleźć coś ciekawego, od kilku miechów wpadał mi w ucho tytuł naruto. Był bardzo popularny, i tak jest nadal ;] Więc ściągnąłem 1 odc. 2,3 itd. aż stałem się wielkim fanem tego anime, a że lubię takie gatunki nie trzeba było się długo zastanawiać. Anime bardziej podoba mi się od mangi, nie wiem dlaczego. Pierwsz ytom przeczytał w empiku.

PS. A tak na marginesie to dziś byłem w empiku i wydałem 10 zł na samą kawę na mangę nie starczyło.

#290 Sasuke14

Sasuke14
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2007 - 18:50

Ja zbierałem dragon ball(szkoda że już nie ma)i na końcu ostatnich tomów był pokazany Naruto dlatego że sie Dragon Ball kończył zaczełem zbierać nową mangę (Naruto) i sie ciesze że spojrzałem na ostatnią strone.

#291 Kolgo

Kolgo
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2007 - 18:59

No to ja podobnie jak wielu zbierałem Dragon Balla i zobaczyłem na tylniej okładce "Naruto".

#292 gemma

gemma
  • Goście

Napisano 01 luty 2007 - 22:32

No moj pierwszy raz.... Chyba zaczelo sie od kapitana tsubasy aczkolwiek traktowalem to raczej jako substytut i chyba ciekawostke, pitem przyszla sailor moon i uleglem temu szalenstwu, pamietam jak sie wsciekalem kiedy nie wyswietlili jak dobrze pamietam ostatniego odcinka pierwszej serii grrr klnelem jak szewc na polsat. Potem chyba wojownicy zodiaku byli na rtl7, czarodziejka jakas leciala nie pamietam tytulu calkiem smieszna i zarazem straszna anime (niektore odcinki przyprawialy mnie o wymioty)...hmm potem chyba dragon ball, moj ojciec powiedzial ze wyrzuci telewizor na smieci jezeli nie przestane ogladac tego swinswa po czym sam zasiadl do ogladania bo po pierwsze go troche wciagnelo a po drugie byl tylko jeden telwizor i nie mogl ot tak wyrzucic jego ukochanego przyrzadu agd...dragon ball wkrecil mnie do tego stopnia ze zeswirowalem na temat wszystkiego cokolwiek mozna bylo dostac amv epizody tapety, dopiero niedawno polozylem lapke na wszystkich epizodach wszystkich filmach i muzie z db za bajonska sume 50 funtow ale warto bylo chociaz jakosc porazajaca.

O naruto dowiedzialem sie od kumpla ktory notrycznie czytal kawaii (dopiero od was dowiedzialkem sie ze juz nie istnieje szkoda fajne czasopismo), cos tam powiedzial o nowym anime, pokazal arta w kawajcu i sie nakrecilem, ale zapal opadl bo moj dostep do neta byl powiedzmy sobie szczerze zerowy, dopiero teraz po miesiacach miesiacach zycia na obczyznie przpomnialem sobie o tym znakomitym anime i od razu polecialem... zaczalem sciagac odcinki...pierwsze byly 151-166 kurcze jak ja sie ucieszylem ze jakosc jest zajefajna a nie jakiesj realplayerowska jakosc....juhuhhu i sie zaczelo sciagalem i sciagam wszystko manga anime amv jak sie uda jakis dobry znalesc, cokolwiek teraz poluje na wszystko czy ktos z was policzyl ile zajmuje cala seria naruto az do 219 odcinka ?? samego anime mam ponad 37 gb i sie tym wcale nie przejmuje łykam to jak młody pelikan i jestem szczesliwy, codziennie wieczorem przed snem ogladam pare odcinkow, czasami to jest jedyna moja rozrywka w ciagu dnia. Naruto pomogl mi przetrwac pare ciezkich chwil, dzieki ci naruto za dowcip i postawe, za twoja wlasna droge ninja

#293 ceasaris

ceasaris
  • Goście

Napisano 02 luty 2007 - 12:18

Pierwszy raz zobaczyłem naruto na kanale Game One jest to francuski kanał który odbieram przez satelitę po ulepszeniu mojego Ferdka:) trafiłem akurat na walkę i śmierć czwartego. Zainteresowało mnie to a że w francuskim nie czuję się zbyt dobrze więc postanowiłem załatwić go z innych źródeł i znalazłem. I chciałbym dodać że na Game One niema cenzury a z podkładem nawet trafili,głosy podkładających trafione barwa ich głosu dopasowana do oryginalnej. Sprawdzałem ostatnio w którym momencie teraz się znajdują i powie że po kilku powtórkach załatwili nowe odcinki i zaczęli dawać zapychacze:))

#294 Gruszka

Gruszka

~random

• User
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 02 luty 2007 - 12:51

U mnie dośc nietypowo zaczęła się przygoda z Naruto. Kolega kolegi, który jest maniakiem DB zlitował się nademną i nagrał mi płytkę z różniastymi anime i amv. I tam po raz pierwszy zobaczyłam teledysk z Naruto - (Wind Studio) "Relationship". Pomyślałam"o żesz fajne to to musi byc" więc zaczęłam przeglądac neta w nadziei, że coś znajdę i tak wylądowałam tutaj :D

#295 Aiko

Aiko

~fan

• User
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 02 luty 2007 - 14:40

Hm, u mnie było tak - interesuję się ninjutsu, jego historią, czytaniem książek (polecam "Ninja - niewidzialni zabójcy" Andrew Adams'a, pierwsza jaką przeczytałam x>) i oglądaniem filmów.
Kiedy szukałam teledysków na youtube, co i rusz natykałam się na jakiś AMV z Naruto xP poszperałam i... zaczęłam oglądać ^^" potem czytać mangę. :)

#296 L

L

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 04 luty 2007 - 21:11

Ja szukałam kiedyś w p2p teledysku - nie pamiętam już jakiej grupy. Kiedy zassało mi plik okazało się że to amv "Naruto". Nigdy wcześniej nie oglądałam anime, ale ten kawałek mnie zaintrygował - wrzuciłam na youtube pierwszy odc, tak z ciekawości.... i wpadłam.

Czytam i oglądam naruciaka od dawna, bo już jakieś póltora roku, ale od tamtej pory niewiele serii u mnie zaplusowało. Jedyne dwie jakie oprócz niego mi się spodobały to Death Note i Bleach.

#297 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 04 luty 2007 - 21:42

Kumpel w gimnazjum przynosil mangi naruto 1-3 :) czytalismy na polskim i historii...pamietam jak mi sie zachcialo plakac w trakcie tomu z zabuza... pozniej sciagnalem sobie najnowszy odcinek : byl nim naruto vs sasuke....po dragon ballu nie widizalem nigdy takiej walki...zabtrralem sie za doglebna analize oraz ogladanie wystzkich chapterow i epow Naruto;] Zanim jeszcze Itachi sie pojawil w anime, mandze...juz wiedizlaem ze bedzie to zajebista postac...a gdy ujrzałem jego oczy pierwszy raz w oodcinku na pogrzebie Sarutobiego....extaza hehe

#298 Olosz18

Olosz18
  • Goście

Napisano 04 luty 2007 - 22:10

A oto i moja historia...

W dzieciństwie zostałem zmuszony do pewnego drastycznego kroku. Byłem całkowicie przeciwny temu zdarzeniu i pragnąłem z całego serca nie zmieniać stanu, wktórym się wtedy znajdowałem, ale to było absolutnie ode mnie niezależne... Traf chciał, że na miesiąc przed tym kulminacyjnym momentem mojego życia podłączyli nam kablówkę, z legendarną Polonią 1. Wydarzenie o którym mowa zapobiegło jednak mojej indoktrynacji i pozostawiło mnie w mroku na wiele, wiele lat. Tym wydarzeniem była przeprowadzka z wielkiego blokowiska na spokojną (czyt. nudną) odseparowaną od świata wieś.

Minęło parę lat, podczas, których jedyną drogą mojego poznawania świata anime była emisja tychże na kanale RTL7. Wtedy to poznałem DB, które zostawiło wielki ślad na mojej nieukształtowanej jeszcze psychice. Z "bajeczkami" walczyli moji rodzice.
Gdy skończyło sie DB, ogień oświecający drogę wędrowcowi zgasł.

Po kilku latach trafiłem w pewne wręcz fantastyczne miejsce, którego nazwa niech pozostanie tajemnicą. Tam po raz pierwszy zetknąłem sie z mangą (DB, Oh my goddess, inne, których nazw nie pomnę). Los chciał, że byłem zmuszony przestać odwiedzać to miejsce 3 lata temu.

Gdy, dzięki swojej wytężonej pracy, trafiłem do liceum w wielkim mieście, moje życie się odmieniło. W tamtym okresie uzyskałem również dostęp do wielkiej skarbnicy wiedzy, jaką jest Internet. Na zajęciach z infy, gość kazał zaprojektować stronę internetową o naszym hobby. Przeglądając prace innych trafiłem na stronę kumpeli, która jest fanką anime. Napisała o Naruto. Ziarno zostało zasiane.
Kilka miesięcy później surfując po necie wszedłem na amvki na stronce maxiora. Ziarno zakiełkowało i wydało owoc obfity.
Tak wyglądała moja droga do Naruto.

#299 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 04 luty 2007 - 22:20

Olosz, może zabrzmi to dziwnie ale aż smutno mi się zrobiło, gdy okazało się, że to już koniec historii ;]

#300 ero-sanin

ero-sanin
  • Goście

Napisano 09 luty 2007 - 23:13

Tia ... jeśli chodzi o mnie to przypadkiem obczaiłem sobie jeden odcinek naruta na youtube.com , był to odcinek walki naruta z saskue nad jeziorkiem :D i tak oto popadlem w nałóg :P

#301 Inuś

Inuś
  • Goście

Napisano 09 luty 2007 - 23:22

Twój pierwszy raz....hehe świetny tytuł..ja tu wchodze, żeby poczytac hym hym...a tu kontakt z naruto... lubię Naruto , ale wole Gaare ;]

#302 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 10 luty 2007 - 12:56

Szkoła=> gimnazjum=> angielski tom naruto od kumpla=> zakochałem sie :)

#303 DuDuL

DuDuL
  • Goście

Napisano 10 luty 2007 - 13:06

Newgrounds.com ---> Collections ---> Anime ---> Naruto
Sprawdzilem z ciekawosci... flashe byly fajne... wiec sprawdzilem w necie o anime/mangdze
I PUm Tak powstal chocapic [/i]

#304 boozek

boozek
  • Goście

Napisano 10 luty 2007 - 13:48

Naruto amv na jakiejs stronie walka sasuke z naruto , a potem szukanie i ogladanie :)

#305 Mitsuki Luna

Mitsuki Luna
  • Goście

Napisano 10 luty 2007 - 14:12

Przytakiem natknęłam się na avm z posneka Wind. Było to rok temu. Ziteresowało mnie to i znazałam jeszcze parę. W końcy na wikipedi znazłam co to wogóle Naruto jest i się zaczęło. Do dziś mi nie przeszło :)

#306 luki19900

luki19900
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 23:04

Hmmm.. zciągałem AMV do FF, no i jeden nie był z FF był to Naruto, w tle liaciał Linkin Park (Numb) a walka toczyła sie w lesie śmierci, między SasUke a Orochomaru,
i to był początek :D

#307 qosmo

qosmo

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1726 postów

Napisano 14 luty 2007 - 14:53

Hmmm.. zciągałem AMV do FF, no i jeden nie był z FF był to Naruto, w tle liaciał Linkin Park (Numb) a walka toczyła sie w lesie śmierci, między SasUke a Orochomaru,
i to był początek :D

Omg - ten teledysk był jednym z powodów, dla którego zainteresowałem się Naruto.
Nadam mam go na hdd :]

#308 Leeonidas

Leeonidas

~świeżak

• User
  • 4 postów

Napisano 14 luty 2007 - 15:19

A kawaii jeszcze wychodzi ? ;)

Ja podobnie jak niektórzy poznałem naruciaka dzięki Dragon Ballowi. Jakoś nigdy nie mogłem obejrzeć smoczych kul kiedy leciały w telewizji więc, niedawno sobie zacząłem spokojnie ściągać z neta angielskie wersje...
A tu nagle patrze na jednej stronie... Naruto. :P Pomyślałem że jesli podoba się to ludziom którzy lubią dragona to i mi się spodoba, ściąłem wszystkie dostępne na tamten czas tomy. I jak zacząłem czytać to nie zauważyłem nawet kiedy słonce za horyzontem zaszło

#309 randal20

randal20

~fan

• User
  • PipPip
  • 269 postów

Napisano 14 luty 2007 - 15:23

Mnie zaraził naruto Mój znajomek ,który posiada tyle płytek z anime że spokojnie można sobie sciany tym wyłożyć.Powiedział ze to jedno z fajniejszych jakie ma ,więc się skusiłem.
Obejrzałem w ciągu jednego dnia 70 odcinków i pobiegłem po kolejne...to były piękne chwilee...

#310 Patka_91

Patka_91
  • Goście

Napisano 14 luty 2007 - 17:28

Ja o "naruto" slyszałaj juz w tych pieknych czasach Dragon Balla, jednak nigdy mi sie nie chciało jakos tym bardziej zainteresowac.
Lecz moze tak okolo rok temu (strzelam), gdy byłam w Łódzkiej Manufakturze po raz pierwszy i zajrzałam do empiku, stanelam przed polka z mangami i sie rozejrzalam. Wtedy zobaczyłam pierwszy tom Naruto. Przypomnialam sobie ze wszyscy mowia ze to lepsze od dragona, wiec kupiłam :D Gdy znalazlam sie w domu tom byl juz przeczytany i wtedy sie zaczela jazda :D

#311 Roth-chan

Roth-chan
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 00:23

Ja jeszcze do niedawna myślałam, że Naruto to jakaś kiepska seria nastawiona na komerchę i która ma za zadanie wyciskać łzy 10-ciolatką (NIE BIJCIE!!! xD). Oczywiście wtedy wogóle tego anime nie znałam i kierowałam się tylko opiniami tych "doświadczonych mangamaniaków". No i jakoś tak pod koniec tych ferii zachciało mi się obeżeć czegoś płytkiego, przy czym nie trzeba myśleć. Wtedy zabrałam się za Naruto i wiecie co..? Teraz żałuję za me wcześniejsze grzechy!!! Aaa!! Przebaczcie!! xD Muszę przyznać, że Naruto już mnie wciągneło od 1 epa, a kiedy pojawił się Kakasz (aktualnie mój ulubiony bohater x3) nie mogłam przestać oglądać. Obejżałam prawie wszystkie odcinki w tydzień!!! Maraton normalnie... Troche zastopowałam tylko przy fillerach. Wczoraj zamówiłam 6 tomików mangi w sklepiku jpf. Tak się cieeeeszęęę^^ A jeszcze bardziej się raduję na myśl, że jutro 15 luty, a chyba wiadomo co wtedy będzie ;)

#312 Kakashi Sensei

Kakashi Sensei
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 16:15

Jestem fanem Dragon Balla i przyjaciele którzy też są fanami Dragona pokazali mi kilka urywków pierwszij części jak Naruciak robi hengen a pożniej odcinek jak przeklęta pieczęć po raz pierwszy rozprzestrzenia się po ciele Sasuke to skopiowałem sobie od nich wszystko co mieli czili do 150 odcinka i tak to się mniej więcej zaczęło:)

#313 Asme

Asme
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 18:09

Wroclaw --> akademik --> naruto :D

Ponad 2 lata temu bylam u brata w odwiedziny, i sie zaogladalam ^^ 4 dni - 110odcinkow (kolo tylu wtedy bylo ^^). Piekne dni, az sie z lozka nie chcialo wychodzic ;p jakis dluuuzszy czas po tym wielki powrot do Naruciaka ^^ a coz byla za radosc, jakie spelnienie. Juz nie musialam tesknic ;p

#314 Tomek

Tomek
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 18:52

Ponad 2 lata temu bylam u brata w odwiedziny, i sie zaogladalam ^^ 4 dni - 110odcinkow (kolo tylu wtedy bylo ^^).

A myślałem, że tylko ja jestem nienormalny ;).

Ja pierwszy odcinek ściągnąłem 2-3 lata temu ze strony Cinekball (w kiepskiej jakości)... i się zaczęło. 20 odcinków na dzień :D. Początkowo ściągałem ze strony narutomania.com Potem jak stali się płatni przeniosłem się już na torrenta (anbu-Aone), następnie na anime heaven, no i w końcu na ich rozłam - dattebayo... i ciągnie się do dziś z drobną przerwą na fillery (przy ok. 175 odpadłem).

#315 Dark Uchiha

Dark Uchiha
  • Goście

Napisano 16 luty 2007 - 12:27

Ja kiedyś będąc na uczelini podsłuchałem rozmowę między dwoma gorączkującymi się gośćmi:"Naruto jest zajefajny.... widziałeś jak Rasenganem zrobił mu dziure w brzuchu... itp. itd. Pomyślałem po tym, że sprawdzę w domu z ciekawości co to jest ten Naruto... no i minął rok z paroma miechami, a ja nie mogę oderwac się od tego anime/mangi.Oczekuje nastepnych przygód...