Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Przyszlosc Uchiha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#106 Rinoa Sin

Rinoa Sin
  • Goście

Napisano 07 maj 2005 - 10:39

Itachi gentelmen:). Ja też uważam, że do odbudownia klanu jest zdolny tylko Sasuke, o ile go oświeci i wreszcie wróci na jasną stronę czakry (chciałamby, chciała...)

#107 Iskier

Iskier

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 378 postów

Napisano 31 maj 2005 - 12:13

czytam i zieje. telenowela brazylijsko-argrntyńska:) każdy z każdym, w końcu Konoha to jedna rodzina, czyli kazirodztwo do potęgi. a przyszłości to rzeczywiście klan Uchiha nie ma świetlanej. za Sasuke laski latają, a on się wypina, więc na jego materiał genetyczny raczej zadna nie ma szans:) Itachi może coś wykombinuje, ale obecnie jest strasznie zalatany, więc na randki nie ma czasu. jeśli sytuacja między braćmi się nie wyjaśni, to Sasuke na dupie nie usiadzie i o prokreacji nie pomyśli. Itachi coś może zamotać w wolnej chwili, ale na lowelasa nie wygląda, wiec biada. Uchiha czeka wyginięcie:)

#108 Nya

Nya
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2005 - 10:49

Jak dla mnie Itachi może zginąć w jakikolwiek sposób;p. Niech popełni samobójstwo i będzie;]. Ale Sasuke ma przeżyć;p. Zresztą mam wielką nadzieję, iż autor nie uśmierciłby dość ważnej postaci dla całej serii... ;)

#109 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 27 czerwiec 2005 - 18:09

Nie uśmierci, ot o się nie martwcie. Już prędzej Itachi zginie w najbardziej podrzędny sposób (czytaj z rąk brata), ale mam nadzieję że to trochę inaczej wyjdzie.

#110 Zabor

Zabor
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2005 - 22:48

Ja to widze w paru opcjach.
1) Itachi nie wybił klanu i pogodził się dzięki temu z Saske. Razem zabili trzeciego Uchiha który wybił klan i jest prawdopodobnie przywódcą Akatasuki. Wtedy Saske wraz z Sakurą odbudują klan a Itachi ukryje się w jakimś nie znanym kraju przed innymi człąkami Akatasuki.
2) Saske wybije się z bratem nawzajem a trzeciego Uchihe wybiją Hunter-Nini. (nie chce tej opcji)
3) Saske zabije Itachiego i odbuduję klan wraz z Sakurą. (ta obcja mi się najbardziej podoba)
4) Itachi zabił Saske i klan nigdy nie został odbudowany a na dodatek Sakura popełniła samobujstwo.
Tak więc jest dużo opcji ja najbardziej chce żeby była opcja trzecia albo pierwsza. Ale to zależy od autora.

#111 Kare

Kare
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2005 - 23:03

Niewiadomo czy by Sasuke nie uśmiercił. Jeśli Gaara pujdzie tam gdzie jego mamusia to Saska też może zgon spotkać, przecież to dwie ważne postacie. Jak Kishimoto odbije to wszystkich oprócz Naruto pozabija :P

#112 Your_Faith

Your_Faith
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2005 - 01:16

wtedy mogl bym z czystym sercem powiedziec ze dramatyzm akcji jest porownywalny do gantza
(smierc sasuke by to sprawila of corz najlepiej z reki brata :>)

#113 Rakuen

Rakuen
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2005 - 01:23

Jak Kishimoto odbije to wszystkich oprócz Naruto pozabija :P

..No... a jak tak dłużej pomyśleć, to i po co mu główny bohater, nie?... xP

#114 Alibra

Alibra
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2005 - 15:58

Z opcji Zabora najbardziej odpowiada mi pierwsza, jestem przekonana, że Itachi mimo wszystko nie wybił swojego klanu. Nie wiem, jak to wszystko wytłumaczyć, widziałam zresztą tutaj sporo dobrych hipotez, ale wszystko mi mówi, ze saske jeszcze będzie walczył przeciwko "komuś" ramię w ramię z Łasicem. Tylko nie wierze w to, ze zbuntuje się przeciwko Liderowi Akatsuki, gdyż uważam, że ta organizacja ma tak naprawdę jakiś naprawdę słuszny cel i tak naprawdę nie są źli (tak by było najfajniej).

W gruncie rzeczy to nikt chyba nie udowodnił Itachiemu zabójstwa, a dopóki nie zdobędzie się na to dowodów obowiązuje domniemanie niewinności. Prawdopodobne nikt by mu tego nie udowodnił (brak świadków), więc na dobrą sprawę Itachi-morderca mógł zostac w Konoha, i stworzyć sobie klan taki, jaki jego zdaniem powinien być. Skoro jednak uciekł, to może faktycznie to nie on ich pozabijał, a sam chciał zemsty na mordercach i nie chciał przebywac w wiosce, która z tą zdrobnią mu się kojarzyła. Zaczyna mimowolnie przypisywać mu teraz cechy superwrażliwego i krystalicznie czystego bohatera, ale czyż on nie sprawia takiego wrażenia? ;)

Kolory są zarezerwowane dla administratorów i moderatorów. Kolory w przypadku userów mają na celu podkreślenie jakiejś istotnej kwestii w zdaniu, a nie całości wypowiedzi. // Hollow Slayer, making life better.

#115 Sakura125

Sakura125
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2005 - 17:14

Najbardziej podoba mi sie opcja ze szczęśliwym zakończeniem, czyli Sasuke morduje brata i żeni się z Sakurą. Chyba, ze Sas i Itachi wybiją się nawzajem.

#116 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 01 lipiec 2005 - 18:49

No niestety wszystko przemawia że Itachi zaliczy zgon, co mnie bardzo martwi. Mam nadzieję że chociaż zginie w jakiś przyzwoity sposób.

#117 Itachi_Uchiha

Itachi_Uchiha
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2005 - 19:37

Widze ,że nadal nie czytaliście tego artbook special na naruto fanie i dalej niczego nie czaicie , przeczytajcie sobie to to nieboli naprawde ,co się stanie z itachim i dla kogo kishimoto zostawił Sakure............. nawet nie będe przeklinał bo szkoda słów.

#118 Rakuen

Rakuen
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2005 - 20:45

Chyba, ze Sas i Itachi wybiją się nawzajem.

Taa... równocześnie wbiją sobie kunaie w serca :D albo Sasuke zabije Itachiego, a z nieba spłynie wielki, ciemny obłok i pomści swego ucznia.
Nie... sądze, że jednak coś innego miałaś na myśli.

Widze ,że nadal nie czytaliście tego artbook special na naruto fanie i dalej niczego nie czaicie , przeczytajcie sobie to to nieboli naprawde ,co się stanie z itachim i dla kogo kishimoto zostawił Sakure............. nawet nie będe przeklinał bo szkoda słów.

Nie unoś się ^^ Ten temat jest na podforum Domysły/Spekulacje XD

#119 Kare

Kare
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2005 - 22:20

A gdzie ten artbok można przeczytaś albo ściągnąć?

#120 Maxine

Maxine
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2006 - 21:44

Nie wiem czemu mowicie ze Itachi jest zły... Dla mnie nie jest zły, nie zaliczam go do czarnych charakterów. Oro jest zły, ale nie Itachi. Wydaje mi się, że Itachi-kun i Sasuke będą jeszcze walczyć chcąc nie chcąc, z Orochimaru. Jeżeli Ita-kun zginie, to w słusznej walce... Oby...
Zeby zginal w poswieceniu, albo po prostu w walce z Oro. Nie chciałabym zeby zginal podczas walki z Sasuke, moim zdaniem to bardziej Sasuke zasługuje na śmierć. I też, nie wiem dlaczego, myślę, że to nie Itachi wymordował klan Uchiha.. I co do tego jego "zła". Zwykle jak był pokazywany, walczył, bo musiał ( Kurenai, Asuma, Kakashi), gdyby oni go nie zaatakowali wszystko by było OK. Nie okazywał jakiegoś przejęcia i zachwytu tym, że może kogoś zranić, sprawić ból. Sasuke jest moim zdaniem płytki, żal mi go, szczególnie w wspomnieniach jako mały chłopiec, który stracił rodzinę... Stracił wszystko. Byłam tym bardzo przejęta, lecz z jakiegoś powodu nie czułam żalu do Itachiego, raczej było mi przykro z obrotu tej sytuacji. Mam szczerą nadzieję, że Uchiha Itachi pokaże jeszcze, że siedzi w nim dobro. Mam szczerą nadzieję, że Itachi nie zginie w walce ze swym młodszym bratem. To by było zbyt smutne..
Jeżeli nie Sasuke to Itachi odbuduje klan, napewno. Uchiha nie może tak po prostu fade away, fani by zrzucili Kishimoto z balkonu ;). A wracając do Sasuke, jest w nim więcej nienawiści i zła niż w jego oniisan-ie. Tak, Itachi pokaże się jeszcze od strony, od której nigdy go jeszcze nie widzieliśmy ( No, może tylko w komixach Yuzuki :) )

#121 Eragon

Eragon

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisano 07 styczeń 2006 - 10:36

No to moze by ktoś zapodał linka do tego artbooka bo ciekaw jestem!!!!

#122 Snake

Snake
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2006 - 15:26

Sasuke bardziej zasługuje na śmierć? Co masz na myśli?

Nie wiem czemu mowicie ze Itachi jest zły...

Mówi się, że Itachi jest zły ponieważ z zimną krwią wymordował cały swój klan, przynajmniej oficjalnie. Można zakładać różne opcje, nawet takie, ze jednak Itachi klanu nie wymordował, ale jak to uargumentować?

Zwykle jak był pokazywany, walczył, bo musiał ( Kurenai, Asuma, Kakashi), gdyby oni go nie zaatakowali wszystko by było OK. Nie okazywał jakiegoś przejęcia i zachwytu tym, że może kogoś zranić, sprawić ból.

Ponieważ Itachi wychodzi z założenia, że jeśli nie przyniesie to korzyści jemu bądź organizacji, to nie ma co się angażować, a nie okazuje emocji, ponieważ jest ich
pozbawiony. Nie zauważyłem, żeby się przejął po zabiciu bliskich.

Jeżeli nie Sasuke to Itachi odbuduje klan, napewno.

Po co miałby odbudowywać klan, skoro go zniszczył? No chyba, że Itachi chce, żeby Sasuke dążył do zdobycia siły i wraz z nim ma zamiar stworzyć nowy klan z najlepszej krwi. No chyba, że jest tak jak mówił, czyli ma klan po prostu w dupie. Obydwie opcje są dla mnie równie prawdopodobne.

Ale zakładając, ze faktycznie odbuduje klan to ja widzę taką możliwość. Itachiemu ktoś pomógł w zniszczeniu klanu. Itachi i Shisui (ta! Wiem, ze to oblatany schemat, ale to tylko hipoteza) mieli podobne przekonania co do klanu, uważali, że klan się stoczył, jest żałosny i trzeba zrobić coś by go odbudować, by stworzyć nowy, lepszy klan. W tym celu postanowili wyeliminować słabe ogniwa i pozostawić najlepszych członków tego klanu (poprzeczkę postawili zatem wysoką:). Itachi obserwował Sasuke i dostrzegł w nim olbrzymi potencjał i wiedział jak go w nim wyzwolić. Shisui celowo symulował swoją śmierć, a Itachi celowo nie przybył na spotkanie by dać powody do podejrzeń i skupić całą uwagę klanu na nim (może chciał również by Sasuke był świadkiem tych oskarżeń i by faktycznie później myślał, ze tylko na wskutek zabicia przyjaciela osiągnie wyższy poziom Sharingana). Itachi i Shisui wymordowali potem cały klan, zostawiając Sasuke przy życiu. Itachi przejął odpowiedzialność za tą masakrę na siebie, by wyzwolić gniew i nienawiść w Sasuke. Kazał mu szukać siły i pozostawił go by ten dążył do jak największej mocy, a gdy ową moc już osiągnie będzie gotowy by stworzyć nowy klan.

#123 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 17:41

Można zakładać różne opcje, nawet takie, ze jednak Itachi klanu nie wymordował, ale jak to uargumentować?

Pisałem o tym kilka razy już na forum. Przeszukaj wątki poświęcone Uchiha, to znajdziesz.

nie okazuje emocji, ponieważ jest ich

We wspomnieniach Sasuke nie był pozbawiony. Czuł się uprzedmiotawiany przez ojca, który widział go jedynie jako spełnienie swoich ambicji i dlatego się burzył (i była to jaknajbardziej emocja). Wobec Sasuka okazywał nawet pewne ciepłe uczucia (twierdził potem, że udawał, ale ja mu nie wierzę).

Co do odbudowy klanu - nie zapominajcie, że zapewne nie tylko Sasuk i Itachi pozostali z Uchiha. Jest jeszcze trzeci posiadacz Mangekyou, nie wykluczone, iż Sai jest Uchiha, a warto też zwrócić uwagę, że Itachi wymordował tylko tych Uchiha, którzy w pamiętną noc przebywali w wiosce. Jest wysoce nieprawdopodobne, by wszyscy tam wtedy siedzieli. Ergo więc - klan odbuować może ktoś trzeci.

#124 Shiva

Shiva
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2006 - 20:45

Jest jeszcze trzeci posiadacz Mangekyou

Ja myśle/myślałem ze ma na mysli Kakashiego ?? I on już go ma nie wiem skąd nei wiem jak ;] W którym chapterze Itachi mówił o tym trzecim ??

nie wykluczone, iż Sai jest Uchiha

Raczej by go nie ukrywał ... a może ?:D Albo go w ogóle nie aktywował ?? Nie ma przecież emocji wiec co mogło by go obudzić ??:D

#125 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 11 styczeń 2006 - 22:23

W którym chapterze Itachi mówił o tym trzecim ??

225 - i nie mówił o Kakashim, bo nijak nie mógł 10 lat wcześniej przewidzieć, iż Kakasz wypracuje własny kalejdoskop.

Nie ma przecież emocji wiec co mogło by go obudzić ??:D

Śmierć brata.

#126 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2006 - 22:51

Można zakładać różne opcje, nawet takie, ze jednak Itachi klanu nie wymordował, ale jak to uargumentować?

nie okazuje emocji, ponieważ jest ich

We wspomnieniach Sasuke nie był pozbawiony. Czuł się uprzedmiotawiany przez ojca, który widział go jedynie jako spełnienie swoich ambicji i dlatego się burzył (i była to jaknajbardziej emocja). Wobec Sasuka okazywał nawet pewne ciepłe uczucia (twierdził potem, że udawał, ale ja mu nie wierzę).

nie wiem czy pamietam ale czy matka Itachiego nie mówiła kiedyś w anime ze Itachi jest dziwny i ze nie lubi ludzi.....a może już mi się cos pomyliło bo to było dawno?

a co powiecie na opcje że Itach zabił rodzinke ponieważ był pod wpływem innej osoby.

Bo dla mnie to nie powód do zabicia ojca i całej rodziny tylko dlatego że był obrażony na ojca i może jeszcze pare innych osób..no i pytanie jak to zrobił? a jeśli nie zrobił tego sam i kierowała nim ta inna osoba ....

#127 krychunm

krychunm
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2006 - 23:40

a moze ktos na Itachim uzyl MS i mu wkrecil ze zabil cala rodzine?? chyba ze sie tak nie da:P

#128 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 00:05

Nie wiadomo, czy się da. Z wykorzystaniem z MS widzieliśmy tylko 3 techniki: amaterasu, tsukiyome i ta Kakashiego (nie znam nazwy).

#129 Shiva

Shiva
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2006 - 18:27

225 - i nie mówił o Kakashim, bo nijak nie mógł 10 lat wcześniej przewidzieć, iż Kakasz wypracuje własny kalejdoskop.

Nie da się tego wywnioskować po tym zdaniu w tym chapterze ... I on wiedział napewno ze Kaka ma sharingana i tez nigdzie nie ma mowy, że trzeba być prawdziwym Uchiha ... ale jesli jest ktoś jeszcze to może byc dużo ciekawiej ;]

Śmierć brata.

Raczej od zawsze nie miał tyhc emocji skoro musiał o nich czytać książki .... nie przejął się ich śmeircią ... on jest tylko narzędziem ;]

#130 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 14 styczeń 2006 - 00:51

Sai, jeśli widział śmierć brata, to jako mały chłopiec. Może przy okazji oprócz jego zgonu, widział zgon całej rodziny, a nawet klanu?! Przykład Sasuka wskazuje, iż psychika dzięcieca nie pozostaje obojętna wobec takich działań - przyjmuje mechanizm obronny, którym właśnie może być wyparcie uczuć (sai), bądź introwertyzm (sasuk). Temu ostatniemu pomogła niewątpliwie przyjaźń z Naruto, a Sai zapewne nie miał nikogo, dla kogo byłby ważny, więc taki już pozostał.

Itachi nie zakładał, że Kakasz wypracuje Mangekyou, bowiem uważał Hatake za gorszego. Zresztą widać zaskoczenie na jego twarzy, kiedy mu Kakasz sugeruje, co osiągnął.

#131 Onegday_Yadgeno

Onegday_Yadgeno
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2006 - 21:42

Jeste tu nowy, ale przejdę od razu do tematu. Oto według mnie najbardziej prawdopodobne opcje jak klan Uchiha sie odbuduje jeśli wogule się odbuduje:
1. Sauke zabija Itechiego dzięki pomocy "trzeciego", który okazuje się być dziewczyną... a później biją dzwony
2. Po zabiciu Itachiego "zaginiony uchiha", bierze pod swe skrzydął Sasuke, chłopak znajduje sobie dziewczynę i sie pobierają
3. Obaj bracia przeżyją i będą kontynuować linię rodową, tworząc w ten sposób da rody nienawidżące się nawzajem.
4. Oro zaczyna eksperymętowąc na genach Sasuke i wreszcie zaczyna bawić się w krzyżówki, przez co niejako przyczynai się do odbudowy klanu, ale sam w czasie jednego ze swoich "zboczonych" aksperymętów wysadza sie w powietrze, Happy End
5. Oro przejmuje ciało Sasuke i uznaje, ze nie ma nic lepszego do roboty jak znaleźć sobei "fabrykę bachorów", bawić isę udoskonalanie ich genów i dzięki temu zapewnia sobei zapas "kontenerów" w postaci własnych dzieci i znowu jak w poprzedniej opcji ginie przy swoich mocno niemoralnych eksperymętach na genach.
6. Itachi po swojej śmierci zostawia potomka, który okazuje się dziewczyną, wojek z desperacji:
a) popełnia przestępstwo i doprowadza do kazirodczego związku
b) w bardzo młodym wiek wydaje ją za mąż, żeby klan się szybciej odbudował
7. Sasuke jest tak zdesperowany, że postanawia jak najszybciej znaleźć sobie dizewczynę i... nie dokońcżę zdania. Tak cyz siak w domciu u jego dzeczyny, lub wiecej bo Sasuke może okazać się niewierny chowa się maly synek lub córeczka (ta obcja jest najbardziej nieprawdopodobna, ale możliwa :)

#132 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 27 styczeń 2006 - 17:58

Zapomniałeś o podstawowej:
8. Zmartwychwstaje Obito (okazuje się nim Danzou-sama lub Tobi), bracia zabijają się wzajem, a Obito rozwija samodzielnie linię "dobrych Uchiha" xD

#133 Onegday_Yadgeno

Onegday_Yadgeno
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2006 - 18:24

Hmmmmmmmmmmmm... obcja cąłkiem możliwa do spelnienia sie, w końcu w świecie Naruto wszystko praktycznie jest możliowe :) Ale tak na marginesie wracając do kwestii "dobrych Uchihów" czy twoim zdaniem oni byli źli? Bo mim zdaniem nie można tegotak poprostu okreśłić. Nie wszyscy byli źli i nei wszyscy dobrzy, zresztą nei mozna być do koca takim ani takim (wyjątek Oro on jest zły do szpiku kości i głębiej :)

#134 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 28 styczeń 2006 - 15:30

Lepiej znamy własciwie tylko 4rech:
1. Sasuke - dezerter, próbował zabić własnego przyjaciela
2. Itachi - kryminalista, zabił własnego przyjaciela i przy okazji całą rodzinę (w świetle dzisiejszej wiedzy)
3. Fugaku - nikogo nie zabił, nie mniej, zimny, apodyktyczny typek, którego obchodzą jedynie własne ambicje realizowane rękami synów
4. Obito - jedyny normalny człowiek w całej tej grupie i pewnie dlatego zginął pierwszy.

Ta statystyka mówi sama za siebie.

#135 Onegday_Yadgeno

Onegday_Yadgeno
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2006 - 18:26

To nie oznacza, że wszyscy byli "źli" zresztą jak to isę mówi młodość jest rzeźbiarką życia. Jeśli dziecko jest wycowywane w "zimnym" domu, bez miłość i wpaja isę mu od "poczucie obowiązku", możę wyrosnąć na osobę o niezbyt miłym charakterze. Po za ty dzieci obserwojąc dorosłych sami stają sie podobni do nich, bo naśladują ich zachowanie. Ale wraamy do tematu. Co doObito to stawiam to na przedostatnim miejscu. Bardziej jestem zatym że Oro przez swoje "zboczone" eksperymenty wysadza siię, ale dzieki zabawie w krzyżówki przyśpiesza odbudowanie klanu XD

#136 Sacred Aburame

Sacred Aburame
  • Goście

Napisano 02 luty 2006 - 20:47

Jeśli chodzi o przyszłość Uchiha to ja mam taki jeden, wymarzony xD bieg zdarzeń:
Itachi łazi po pustyniach gówno robiąc (właśnie jak np. przyście do Konohy i zwianie na widok Jirai). W tym czasie Sasuke i Naruto trenują i wszyscy trzej spotykają się. Itachi myśli sobie "Mam kalejdoskop, wymiatam, pwnt.", aż tu nagle okazuje się, że Sasuke i Naruto trenowali podczas gdy Itachi obchodził w tłuszcz i łoją mu dupę tak, że Itachi żyga swoimi własnymi organami. Wtedy Sasuke stwierdza "Nieźle, wygrałem" i wraca do wioski, gdzie okazuje się, że wszystkie jego fanki już dawno o nim zapomniały, a na dodatek przez to, że jest taki chamski i oziębły żadna dziewczyna go nie chce. Wtedy umiera i "klan Uchiha" staje się tylko bajeczką, którą dzieci będą kojarzyć z jakąś drużyną bohaterów jak Fantastyczna Czwórka XDDD Nie no, to by było piękne.

Widać, że nie lubię osób o nazwisku Uchiha?

#137 Neji(J)

Neji(J)
  • Goście

Napisano 08 maj 2006 - 20:06

Czy Sasuke odbuduje klan?Raczej nie po odejsciu z konohy ciezko mu bedzie na powrot zdobyc zaufanie mieszkancow osady bardziej prawdopodobne bedzie to ze pozostanie sam do konca zycia i na nim sie klan skonczy bo akos nioe widac by sam Itachi byl zainteresowany odbudowa klanu skoro sam zniszczyl go prawie doszxczetnie

#138 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 08 maj 2006 - 20:57

Hehehe
Jak Saske pozbędzie się jednego S-class oraz będzie miał czynny udział w zgonie drugiego S-class to go przyjmą.

#139 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 10 maj 2006 - 16:03

Przymą go z otwartymi ręlami. Mimo wszystko nie zapominajmy ze Hokage wysłała Naruto i spółkę żeby sprowadzili młodego do Konohy z powrotem a nie wybili. Wiosce na korzyśc bedzie odbudowa tak potęnego klanu jakby nie patrzec Uhicha stanowili niezła brygadę i perełki w armi Liścia.

#140 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 10 maj 2006 - 16:35

Dokładnie.
Ludzie mają dziwną tendencję do 'zapominania' tych faktów kiedy mówią, że Sas nie wróci do Konohy bo jest missing-nin i zdrajca.
Świetnie tylko, Kishi nie zabił Choujiego i Nejiego narażając się na słuszną krytykę. Wydaje mi się, że odpowiedź na pytanie dlaczego tego nie zrobił wydaje się oczywista
Drugą sprawą jest Sharingan. Oh my, niektórzy naprawdę myślą, że Konoha od tak sobie zabije OSTATNIEGO Sharingana... yeah.
Trzecia sprawą jest to, że post time skip Sasuk nadal nosi emblemat swojego klanu. Thus I believe, że nadal traktuje Konohę jako swój dom.
Wreszcie czwarta rzecz, Naruto spędził ostatnie 2,5 roku na treningu m. in. mając na myśli, powrót Sasuke. Sakura równierz nie spędzała dni u fryzjera. Basicly zwrot Sasa jest dla NaruSaku czymś bardzo ważnym.

Nie mówię jednak, że Sas mile ich powita...