Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Przyszlosc Uchiha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#141 Himura

Himura

~fan

• User
  • PipPip
  • 150 postów

Napisano 10 maj 2006 - 16:42

bede wredny mam nadzieje ze sasuke jest bezplodny i uchiha wyparuja razem z jego szczatkami ..^^ jak pomysle ze mialby by sie w mandze pojawic takie juniory jak sasuke to dziekuje postoje

#142 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 10 maj 2006 - 16:45

Spoko Himura.
Dzieciaków cudownej 9 *pewnie* nie zobaczymy w Naruto... or maybe? :P

#143 Latherian

Latherian
  • Goście

Napisano 10 maj 2006 - 19:07

Jednak chyba nie :)

Przyszłość klanu zależy tylko od dobrej woli Sasuke. Temu panu wszystko uchodzi na sucho, zaczynając od tego, jak się spóźnił na finał egzaminu na chuunina, więc na pewno mu to wybaczą.

Emblemat na ubraniu pokazuje, że Uchiha na poważnie bierze swoje postanowienie odbudowy klanu. Z pomocą swojej ukrytej wioski liścia lub nie.

Wg mnie jest prawdopodobne, że Sasuke zabije jego brat i na tym się skończy. W końcu nie zawsze musi być happy end, nie?

Choć wg oficjalnych rankingów pan "mam w nosie cały świat" jest na najbardziej lubianą postacią w Naruto, więc pewnie jakoś mu się wszystko uda...

#144 Laughtingman

Laughtingman
  • Goście

Napisano 12 maj 2006 - 17:03

Zgodze się z Latherian co do klanu. Sasuke dał sobie 2 postanowienia :
-zabić brata;
-odbudowac klan do dawnej świetlności
On jak widać jest bardzo szczery w tym co mówi.

#145 sledziu9

sledziu9
  • Goście

Napisano 16 maj 2006 - 16:05

Tak sie osobiscie zastanawialem czy bez kobiety z krwia clanu uichia da sie odbudowac klan bo nie wyobrazam sobie, zeby bylo jak w DB ze wychodzi 1/2sharinghana:P W tym momencie przypominaja mi sie slowa Itachiego:"wtedy bedzie nas trojka", moze 2 osoba poza itachim(nie licze kakashiego) ktora ma magekyou sharinghan jest kobieta:D jak dlamnie to bylaby super opcja:D

#146 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 16 maj 2006 - 20:25

I zaraz ktos powie: "Ty no wlasnie, to pewno matka naruto!" xD Niesadze, zeby byla to kobieta:] I nie sadze, zeby byl ktos jeszcze przy zyciu z klanu uchiha (chociaz kishi lubi takie zagrywki:P) Poczekamy zobaczymy:]

#147 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 16 maj 2006 - 20:59

A wiecie, że Sasuk ma rodzinę?
Czy myślicie, że Mikoto była z domu Uchiha?
:>
thats right Saske powinien miec jeszcze rodzine ze strony mamusi.

#148 Cinek

Cinek

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 16 maj 2006 - 21:10

Zmartwychwstaje Obito (okazuje się nim Danzou-sama lub Tobi)

Co do Danzou zgodze się, być może bandaże i temblak po prawej stronie ciała, oraz zamknięta powieka lewego oka coś sugerują... Chociaż wiek nie bardzo pasuje. A Tobi... wątpie.

Co do Saia, wątpie aby był to członek klanu Uchiha. Głównie ze względu na brak podstawowych umiejętności, Sai nie jest zbyt dobry w Tai, nie używa Katonów, o sharinganie już nie wspomne. Przypomina Uchiha jedynie z wyglądu, chociaż pożyjemy zobaczymy...

A co do odrodzenia klanu: Itachi raczej nie ma w planach posiadania dzieci, Sasuke pewnie tym bardziej, bo za punkt honoru postawił sobie ubicie tego pierwszego. Do tego jeśli Orochimaru pierwszy przejmie ciało Sasa, zanim ten mu zwieje, to już klapa. Został jedynie "ten trzeci", i znowu można spekulować kto to jest. Jak dla mnie, czarno widzę przyszłość tego klanu...

#149 Neji(J)

Neji(J)
  • Goście

Napisano 16 maj 2006 - 21:15

Ja tez czarno widze przyszlosc klanu Uchicha ten klan zkazany jest na zaglade

#150 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 17 maj 2006 - 06:39

1. Sas zasztyletuje Oro na śnie, lub wrzuci toster do kąpieli i wróci do Konohy...
2. Itachi padne na twarz przed Tsusande i zacznie błagać o wybaczenie, zrobi pare misji, da sie oślepić na jedno oko i dostanie nieprzekreśloną opaske.
3. Zdresperowany Sas orzeni sie z pierwszą-lepszą dziewczyną, a że będzie to Ino idąca do ołtarza z Choujim, to wystarczy, że Sas uczesze sie i można brać ślub.
4. Sas i Itachi pojadą do "Zerwanych Więzi", Sas przyjmie kwiaty i już..

To jest moja wersja strasznej przyszłości klanu...

#151 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2006 - 18:28

Gdzieś czytałem, że Itachi mimo rangi Chunina posiada siłe Kage i dziś właśnie naszła mnie taka myśl: Czy Itachi mógł zostać piątym Hokage po śmierci Sarutobiego ??
Oczywiście są jeszcze warunki:
-Nie wmordował klanu
-Był dobry (w sumie jednoznaczne)

Ale odrazu sie nasuwa mi sie pytanie: Czy Sarutobi zostałby zabity przez Orochimaru czy Itachi skasowałby wcześniej Oro?? czyli Kiedy by to nastąpiło?? oraz Czy Itachi osiągnąłby obecny poziom pozostając w wiosce i nie będąc członkiem Akatsuki??

Zarzuciłem kilka pytań i poddaje je pod dysjusje...

#152 kubik

kubik
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2006 - 19:49

Itachi skasowałby wcześniej Oro za co zostałby przez Sandaime mianowany Godaime.

#153 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 21:20

Ale odrazu sie nasuwa mi sie pytanie: Czy Sarutobi zostałby zabity przez Orochimaru czy Itachi skasowałby wcześniej Oro?? czyli Kiedy by to nastąpiło?? oraz Czy Itachi osiągnąłby obecny poziom pozostając w wiosce i nie będąc członkiem Akatsuki?? Zarzuciłem kilka pytań i poddaje je pod dysjusje...

To ja zarzucę kilka odpowiedzi i sobie podyskutujemy.

1. Gdybanie w gdybaniu... No zakładając, że Konoha wysłałaby Anbu wcześniej za Oro z misją zabicia wężownika, i gdyby akurat byłby nim Itachi, to istniałaby szansa, że skasowałby wcześniej Oro. Ale jak widzieliśmy Trzeci nie wysłał Anbu więć nawet jakby Itachi nikogo nie wymordował, to na pewno by nie zabił wcześniej Oro, bo by siedział tak jak inni członkowie Anbu obserwując walkę Trzeciego z Oro, i nie zmieniłby wyniku walki.

2. Kiedy... Hm... chyba się zdubluję - ale po odejściu Oro z wioski i przed jego pojawianiem się na chuunin egzamie powinni wysłać Anbu z Itachim to wtedy by go może dorwali w puszczy i zabili, ew. w lesie śmierci zabić jego i Anko (niestety, ale czasem poświęca sie żołnierzy by ratować oficerów).

3). No w wiosce prezentował się już bardzo dobrze, a to dlatego, że w wieku 13 lat został członkiem ANBU i do tego udało mu się wyrżnąć w pień cały swój klan, który do ułomków nie należał... Zresztą Oro mówi, że odszedł po przyjściu do Brzasku Itachiego, więc swój poziom osiągnąl chyba w Konoha; w Akatsuki pewnie rozwinął się ....

I na koniec Twoje pytanie główne:

Czy Itachi mógł zostać piątym Hokage po śmierci Sarutobiego ??

Ciężko stwierdzić, zależy od kilku czynników... Oczyewiście załądmy, że nie wybił klanu:
1. Jeśli zabiłby Oro, to mógłby zostać przed śmiercią Trzeciego, czyli to co pisał Kubik
2. Jeśli nie zabiłby Oro - no raczej nie, bo mimo wszystko w wiosce byłby Jiraiya, więc potoczy łoby się tak jak się potoczyło. Moje zdanie.

P.S. - Skublik, wyjaśnij mi po co robic dywagacje o canonie?? Nie lepiej byłoby założyć temat czy Itachi miałby szansę zostać 6-tym Hokage, jeśli się nawróci i pomoże Naruto zniszczyć Akatsuki?:> Hmmm....?
P.S. 2- Skublik, jezu chłopie, ale Ty często zmieniasz te avatarki swe, że o ile niektórych użytkowników rozpoznaję patrząc od razu na avatarek, to Ciebie kiedyś sie dało, ale teraz to chyba codziennie zmieniasz ;) Taka luźna myśl, bez znaczenia negatywnego, za którą pewnie dostanę informację, że powinna być na priva :P Heheh :)

#154 c1rca

c1rca
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2006 - 21:42

a tak w sumie to itachi byl dobrym bratem i synem poki nie doszlo do klotni z jego ojcem (lub innego incydentu bo juz nie pamietam) w kazdym badz razie po tych wspomnieniach sasuke przed walka z naruto, przekonalem sie ze itachi byl w porzadku i mial sluszne lub niesluszne powody do swojego postepowania, tak wiec fajnie by bylo gdyby itachi , moze nie tak kompletnie sie nawrocil ale przynajmniej zrobil by cos dla sasuke zeby sie z nim chociaz troche pogodzic i odejsc w sina dal (czyniac dobro :D, no moze nie koniecznie)

#155 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2006 - 22:40

czy Itachi miałby szansę zostać 6-tym Hokage, jeśli się nawróci i pomoże Naruto zniszczyć Akatsuki?

Miałby, ale musiałby spędzić namiętną noc z Tsunade...

...oczywiście cały czas prosiłby ją o tytuł Hokage i...

...graliby w bierki ^^ A co niby mieli robić w namiętną noc...

...namiętnie w bierki grać, nie?? ^^

gdyby itachi , moze nie tak kompletnie sie nawrocil ale przynajmniej zrobil by cos dla sasuke zeby sie z nim chociaz troche pogodzic i odejsc w sina dal (czyniac dobro :D, no moze nie koniecznie)

Jak dla mnie do Sasuke za bardzo nienawidzi Itachiego, obwinia go za śmierć klanu, zazdrości mu siły, nienawidzi za to, że nie może mu dorównać, do tego trzy lata spędzone z Oro, który też go nienawidzi...
Nawet gdyby Itachi podałby mu dłoń to Sasuke by olał... Dla Sasa z tego co czytałem( nie znam Naruto dalej niż obecna manga w Polsce+pare epów+to co z frum wiem ^^) dla Sasa nie ma już całkiem słowa Uczucia, kiedś to jeszcze miał przyjaciół a teraz...

#156 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 20 czerwiec 2006 - 23:02

Taa Saske juz sie z nim nie pogodzi za zadne skarby:P

A co do Itachiego to mysle, ze gdyby nie incydent z klanem wcale by szans na zostanie hokage nie mial. Dlaczego?

Po 1: Nie zdobylby MS bo nie zabil by qmpla

Po 2: Nie majac MS mialby sharingana jak polowa klanu wiec nic nowego i szczegolnego

Po 3: Ktos juz napisal, w wiosce bylby Jiraya i raczej on by zostal mianowany hokage.

Itachi zostalby poprostu jednym z najsilniejszych Joninow (jak Kakash i Gai)

#157 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2006 - 23:28

Po 1: Nie zdobylby MS bo nie zabil by qmpla

Na upartego zaprzyjaźnił sie z bezomnym i zabił go xD Nikt nie zauważy a MS dostanie xD

Po 3: Ktos juz napisal, w wiosce bylby Jiraya i raczej on by zostal mianowany hokage.

Jednak przed przyjęciam tytułu poleciałby po Tsunade z Naruto...

#158 mcduff

mcduff

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1201 postów

Napisano 22 czerwiec 2006 - 11:27

Przeniesiono do wątku poświęconego przyszłości (w tym alternatywnej) Uchiha

#159 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 27 lipiec 2006 - 21:51

przyszlosc??
chyba jednak sasuke jest ta przyszłoscia, mysle ze Itachi zostanie pokonany(albo oslepiony ;p tez dobre) a ten trzeci...hmmm....
jak ja bym robił mange to nie umieszczał bym waznej postaci gdzies w srodku tresci..sasuke znamy od poczatku i to jego obserwujemy,głupio tak jego zbaic i wprowadzic kogos nowego(potem nastepuje tzw syndrom wtórnego czytania:ktos zaczyna czytac mange po raz drugi i za kazdym razem jak widzi sasuke od samego poczatku to sobie mysli co za ambicje i tak zginie . ITP ;)

#160 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 25 luty 2007 - 17:11

Tak sobie czytam i czytam i...
Znalazłem analogię do DB!!!
Pomyślcie: Jest sobie Sasuke-Vegeta w swoim elitarnym klanie Uchiha-saiya-jin. Nagle Itacz morduje cały klan(przylatuje Freeza, morduje całą rasę. Powiecie, że Itacz sam był w tym klanie - ale przecież Freeza miał sojusz i współpracował z saiya-jinami, a Itacz też zły się zrobił w ostatnich dniach pobytu w klanie, wcześniej spełniał swoje obowiązki). Sasuke-Vegeta wychowuje się w samotności, staje się badassem, myśli tylko o zemście. Potem spotyka Naruto-Goku. Powstaje między nimi pewna więź. Okazuje się, że ten drugi jest silniejszy. Nasz elitarny zadufany w soie wojownik nie może tego znieść. Tu następuje podział pomiędzy DB i Naruto. W DB wątek przyjaźnie rozwijał się po śmierci Freezy, a w Naruto przed śmiercią Itacza, MK uzupełnił też to wszystko o Oro. Popatrzcie na dalsze życie Vegety: to Goku zabił Freezę, ale książe saiya-jinów nie robi mu zbytnich problemów z tego powodu (no dobra, robi GIGANTYCZNE, ale nie chce go zabić i stopniowo stosunki między nimi robią się coraz lepsze), ustatkowuje się, odbudowuje klan z Bulmą (BTW bardzo podobną do Sakury - pod niemal każdym względem) i wszyscy są Happy.
IMO podobnie może stać się w Naruto :)

Naprawdę, ta myśl naszła mnie dopiero dzisiaj, poza tym nie mam pretensji do MK, bo wzoruje się na IMO klasyku, najlepszej i największej (chyba) mandze w historii (DB ma miliony fanów na całym świecie, gadżety do tej mangi dalej sprzedają się najlepiej ze wszystkich pozostałych, mimo, że DB ma ponad 20 latek na karku, a Naruto zaczyna 9. rok, DB ma 508 odcinków, z mangą nie miałem zbytniej styczności, gdyż są drobne problemy z dostaniem w Polsce, a rodzice nie chcieli kupować)

#161 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 26 luty 2007 - 17:01

dla mnie istnieja 4 wersie...
1) Sasuke padnie z reki Itachiego i koniec klanu.
2) Sauske zabije Itachiego i zabierze sie za rozpładnianie:)
3)Powroci Madara z zaświatów, zgwałci wszystkie kobiety w Konoha i zrobi sobie klan.
4) Obito zostanie w jakis suuuper sposob przywrocony do nromalnego stanu fizycznego i psychicznego(zwazajac na wiek) przez Tsunade=> zajmie sie rozplodem=> tak samo jak Sasuke.

#162 que

que
  • Goście

Napisano 26 luty 2007 - 22:29

Progeusz, dobrze rozkminione... z reszta nie dziwi mnie podobienstwo obu mang. Kishimoto dorastal razem z ukochanym DB, do ktorego podobno mial ogrooomna slabosc, nic wiec dziwnego, ze w jakiejs czesci wzorowal sie na nim :)

+ 5) obaj bracia gina. moga przeciez byc podczas pojedynku na wyrowanym poziomie :x jesliby pominac watek Madary (Obito - no way! swoje juz w historii zrobil; Madary mimo wszystko nie wykluczam.. nie na marne zostal przez lisa wspomniany ;P) - koniec klanu.

#163 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 26 luty 2007 - 22:30

que, mysle ze staruszek Madara chyba nie jest w stanie płodności ^^ chyyba ze ktos go odmlodzi xD chociaz moze jest taki super duper ze sie nien starzeje i na jakims innym kontynencie wlasnie zalicza sobie kolejna panienke zakladajac nowy klan uchiha:PPPPP=> stupid teoria xD

#164 que

que
  • Goście

Napisano 26 luty 2007 - 22:50

mueh. a ja baka nie pomyslalam o tym, plodnosc i reszta stafu XDD ale skoro jeszcze! zyje (jesli? tak btw) to wszystko jest mozliwe, uhm xD

#165 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 27 luty 2007 - 01:23

que, dzięki ^_^
Nie bez powodu puszczali 2 razy na RTL 7 i raz na TVN 7 całą sagę DB, DBZ i DB GT xD
IMO DB to właśnie klasyk, który ma już swój klimat i jest poza jakąkolwiek klasyfikacją, gdyż każdy kto czytał/oglądał wie, że nic się nie może równać. Dla mnie Naruto to taki swego rodzaju następca DB :)
Mam tylko nadzieję, że na kolejnego następcę nie trzeba czekać 12 lat xD (DB-'86, Naruto '98), bo już stary będę xD
A ja chciałbym, żeby Sharingan mimo wszystko przetrwał, jednak nie dzięki żadnemu znanemu Uchiha (i tak będzie to Sasek z Sakurą...). Nie wiem jak to zrobić, Kishi ma kombinować ^_^
Może Kakasz założy hodowlę Sharinganów? (pączkowanie, podział , klonowanie, Tsunade no baa-chan coś wymyśli) xD

EDIT:
Damn it! znowu jestem ostatni na stronie i nikt nie będzie czytał -.-
^_^

#166 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • 5068 postów

Napisano 27 luty 2007 - 11:32

przyszłosc uchiha nie istnieje ;) znamy poglad itachiego, Tobi to niekoniecznie Obito
a sasuke bedzie tragiczny do konca, po zabiciu brata straci sens zycie oraz zdrowie psychiczne ;)
nie spłodzi syna bo nie bedzie miał z kim, jako szaleniec bedzie sie błakał po jakichs górach zywiac sie kurzem...

nie nie ;) gdy manga sie skonczy dla rodu uchiha nie bedzie miejsca ;)
(i bardzo dobrze buahahahaha)

#167 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 28 luty 2007 - 17:38

I yu się zgadzam. Nie ostanie się ani jeden pedalski wachlarzyk.
Ale Sharingana będzie mieć małe Kakasiątko - jeden jedyny Sharingan, do którego mam sentyment xD

Wyobrażacie sobie takiego 3 latka co wysyła pluszowe misie kolegów do innego wymiaru? Gorzej niż Gaara xD

IMO małe Kakasiątko będzie dobre i nie będzie używać Sharingana przeciwko Konohańczykom (prawie jak Koreańczykom xD), po kryjomu kopiując techniki każdego ninja w pobliżu i zaskakując wszystkich mianem chuunina w wieku 5 lat :)

#168 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • 5068 postów

Napisano 28 luty 2007 - 18:50

Wyobrażacie sobie takiego 3 latka co wysyła pluszowe misie kolegów do innego wymiaru? Gorzej niż Gaara xD

cholera... przeturlałem sie po pokoju jak to przeczytałem(naprawde)

IMO małe Kakasiątko będzie dobre i nie będzie używać Sharingana przeciwko Konohańczykom (prawie jak Koreańczykom xD), po kryjomu kopiując techniki każdego ninja w pobliżu i zaskakując wszystkich mianem chuunina w wieku 5 lat :)

a z kim kakashi bedzie miał kakasiatko:P
no i dziecko kakasha kopiujacego oka nie odziedziczy ;)

Nie ostanie się ani jeden pedalski wachlarzyk.

nadaje sie na tytuł jakiegos arca ;)

#169 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 28 luty 2007 - 19:35

cholera... przeturlałem sie po pokoju jak to przeczytałem(naprawde)

Dzięki ^_^

a z kim kakashi bedzie miał kakasiatko:P
no i dziecko kakasha kopiujacego oka nie odziedziczy ;)

Z kim jeszcze nie wiem, ale musi być :P
A oczko odziedziczy, i to dosłownie, dostanie od tatusia w prezencie :P (bo niby skąd 3 latek miałby mieć Sharingana? :P) A Tsunade no baa-chan razem z Sakurą tak je zreperują, że nie będzie ślepło, a może nawet będzie traciło mniej chakry

Nie ostanie się ani jeden pedalski wachlarzyk.

nadaje sie na tytuł jakiegos arca ;)

Znowu dzięki ^_^

#170 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 03 marzec 2007 - 12:50

Robi się offtop...! I niech się przestanie robić dalej. To jest temat w którym się spekuluje odnośnie przyszłości klanu Uchiha i nic poza tym.

Oczywiście wszystkie następne offy będą skrupulatnie kasowane.

#171 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 03 marzec 2007 - 14:42

Ehhh, 0kashii, nie przesadzaj...
Sharingan jest najważniejszą częścią całego klanu, więc przyszłość Sharingana to pośrednio przyszłość Uchiha. I mamy drugiego nieśmiertelnego Uchihę - oko Tobito ^_^

#172 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 03 marzec 2007 - 14:57

Kakashi nie jest z Uchiha. Jego potęcjalny potomek nie odziedziczy po nim Sharingan'a ponieważ nie leży to w jego genotypie.
To nie powód aby zagłębiać się w takie dyskusje i nadwyrężać to wszystko do tego stopnia jakby miało jakiś większy wpływ na przyszłość klanu.

Ehhh, 0kashii, nie przesadzaj...
Sharingan jest najważniejszą częścią całego klanu, więc przyszłość Sharingana to pośrednio przyszłość Uchiha.

O sharinganie pogadaj sobie w temacie 'doujutsu' - jest niedaleko.
Nie prowadzimy tu rozmów na temat Sharingana tylko na temat osób o nazwisku Uchiha i ich przyszłości.

#173 Mirlaine

Mirlaine
  • Goście

Napisano 28 marzec 2007 - 14:46

Znalazłam interesującą teorię: Saskowi płodzić dzieci nie będzie Sakura, lecz Karin :D (nowa postać, kobieta, która pojawia się ostatnim chapterze)

Znalezione na Narutofan (jak ktoś baaaardzo chce, mogę przetłumaczyć :):

[i]I got the idea from another thread:

Quote:

Originally Posted by Ouroborus
Kushinada is a name a princess from Japanese mythology, specifically the tale of the god Susanoo and the eight-headed serpent Yamata no Orochi that almost devoured her. The name Kushinada has never appeared in the Naruto manga, yet, but given Kishimoto's habit of naming things after myth, it may happen.

Below is a few examples of what I can think of how Kishimoto might use this name:
Jutsu: Kushinada was married to the god Susanoo, who was part of a trio of gods including Amaterasu and Tsukuyomi, both names Kishimoto has used for Mangekyou Sharingan doujutsu. Susanoo is assumed to be a third MS jutsu and perhaps Kushinada either a S-Ranked jutsu or a minor MS jutsu.
Person: Sasuke is sometimes compaired to Susanoo. So it is possible Kushinada is a kunoichi, even the kunoichi that Kishi hinted at in an interview, or perhaps a princess. Given her partly means rice paddy, perhaps she is a princess of the Rice Field Country (although it is just as likely the anime team named the country after her).
Weapon: While Kusanagi remained a sword, if gods can be jutsu then perhaps they can be weapons too. Not necessarily a weapon Sasuke would use, but a weapon named after the princess.
Item: In the myth, Susanoo transformed Kushinada into a comb and hid her safely in his hair. It is possible that Kushinada is nothing more than a comb, but we do have one example of where a necklace turned out to be more than a necklace, so perhaps the comb is special too.

Vote and use your imagination over who or what Kishimoto might name Kushinada. Remember, given the name is linked to the death of Yamata no Orochi, it is possible Kishi will link this to Orochimaru's death.
LINK to theory: http://forums.naruto...ad.php?t=105306

Its quite obvios Sasuke is Susanoo within the story. Susanoo slayed the Orochi, gained the Kusanagi, went to the "underworld", has siblings called Amaterasu and Tsukuyomi, is the god known for thunder (which is one of Sasukes affinities along with fire), is associated with "heaven" (Sasuke has the "heavenly eyes"--quoted from databook, and heaven seal). The 3 treasures of Orochi are associated with him as well when he brought the 3 treasures to reconcile with Amaterasu:
-The Magatama beads represent the tomoe marks in his sharingan, and the shape of his "heaven" seal
- The Yata no Kagami (the mirror)- represents the Sharingan or the "copy wheel eye"
-Kusanagi- this one should be obvious

One of sasuke's goals is to revive his clan, along with killing itachi. We now know that Sasuke was lying when he said he would give oro his body, and that he was lying when he said he forgot about everyone else and his bonds. So now there's no more excuse by people to state that sasuke forgot about his other most important goal. In japanese culture, honoring the clan is the most important thing, and the things such an avenger as Sasuke is to do is to revive the clan and avenge their deaths.

Karin comes from Orochimaru, and is the person people have predicted sasuke would be with since people have always stated that Konoha women wouldn't be associated with him. People also said that unless if Sasuke met someone else during the timeskip, then his only choice was Sakura. Well, since we see this chapter, the choices left are Sasuke/Karin or Sasuke/Sakura to revive the clan. Karin comes from Orochimaru as well.

And does anyone think Kishi will sidle up such a job to Sakura as making babies for Uchiha? Not if shes meant to surpass Tsunade no. Also, it would possibly hurt the theme of the Sannin.

Karin resembles Itachis and Sasuke's mother, Mikoto Uchiha (judging from her hair and the color of her hair, along with the body shape). If her form is very similar to Mikoto-san when we finally see her then you can pretty much say that this theory now has a 100 percent chance of happening. Men instinctively look to marry women like their mothers due to Oedipus conflict.

The final point is that Kishimoto would not forget such an important goal of clan revival for Sasuke. There's no way he's gonna do artifical insemnation (please don't even argue it since that would just be a joke), and the only other choice is Sakura. The chance that he'll end up with no one at this point is slim to none.

#174 lord43

lord43

~fan

• User
  • PipPip
  • 151 postów

Napisano 28 marzec 2007 - 14:58

eee to jednak moglbys to przetlumaczyc.....:P

lepiej by sie to czytalo^^

#175 Darya

Darya
  • Goście