Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Przyszlosc Uchiha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#211 gaara1818

gaara1818
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2007 - 23:12

wg. mnie jedynym i prawdziwym
celem Itachiego jest to
by Sasuke go przewyzszyl i pokonal Madare
a prawdziwym morderca Klanu nie wydaje sie byc Itachi
on zawsze unika walki i nigdy nikogo nie zabija
to nie swirus pokroju Kisame , czy Orochimaru
wiec niby poco wybijalby calutki klan
zeby sprawdzic swoje nowe umiejetnosci
mogl stoczyc walke z Sarutobim, albo Ji

#212 Kuba793

Kuba793
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2008 - 02:58

Według mnie śmierć Itachiego będzie równoznaczna z końcem klanu Uchiha, ponieważ Sasuke spełni swoje "marzenie" i nie będzie miał już celu w życiu. Według mnie poświęci się bay uratować Naruto przed ciosem Piena, a Naruto zemści się na Peinie za zabicie jego najlepszego przyjaciela i mistrza

#213 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 01 styczeń 2008 - 04:26

Według mnie śmierć Itachiego będzie równoznaczna z końcem klanu Uchiha, ponieważ Sasuke spełni swoje "marzenie" i nie będzie miał już celu w życiu. Według mnie poświęci się bay uratować Naruto przed ciosem Piena, a Naruto zemści się na Peinie za zabicie jego najlepszego przyjaciela i mistrza

raczej nie, ponieważ drugim celem życia Sasuke jest odbudowanie klanu

#214 Auler

Auler
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2008 - 14:02

A jeśli Sasuke by zginął do Naruto popełniłby seppuku, bo jego celem było też uratowanie przyjaciela xP.

#215 tenkeidan

tenkeidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 01 styczeń 2008 - 19:23

Po najnowszym chapie sasu widocznie wbija itaczowi miecz w brzuch czyli itachi chyba zginie

#216 Auler

Auler
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2008 - 19:41

Słyszałeś o czymś takim w Naruto jak bunshiny albo genjusu ??? xP

#217 Control

Control
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2008 - 20:05

Myślę, że Uchiha znowu będą potężnym klanem. A wśród niektórych członków klanu będzie popularne kontraktowanie się z wężami. Oczywiście tajemnica o Kyuubim i MS zostanie zapomniana, ale oczywiście ktoś ją odkryje i historia będzie chciała zatoczyć koło.

Zgadzam się.

Po najnowszym chapie sasu widocznie wbija itaczowi miecz w brzuch czyli itachi chyba zginie

Wspaniałe spostrzeżenie xD
JAK TY CZYTASZ TĄ MANGĘ?! xDDD Przecież od dawna wiadomo o czymś takim jak "Kage Bunshin" czy "genjutsu", to nic nowego.
Radzę jeszcze raz zapoznać się z mangą, chociaż w anime też jest tego pełno.

Sasuke spełni swoje "marzenie" i nie będzie miał już celu w życiu

Zabicie Itachiego nie jest "marzeniem" Sasuke tylko zemstą ^^' Rozumiem, zabrakło słowa dlatego wziąłeś to w cudzysłów.
Sasuke ma cel w życiu, chce odbudować swój klan - cel długoterminowy xD

#218 Aragami

Aragami
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 19:00

Ja nienawidze sasuke poniewaz
Wedlug mnie najlepsze by bylo zeby sasuke przed smiercia mial dziecko obojetnie z kim i umarl zabijajac itachiego
Jesli chodzi o sharingan dizeci niemoga go odziedziczyc przy kakashim poniewaz ma on go wycietego zgadzam sie z kims tam up sasuke hańbi imie klanu jest tak opanowany przez zemste ze to katastrofa jak ktos up mowil Orochimaru padnie by sasuke

#219 SamusAran

SamusAran

~fan

• User
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 03 styczeń 2008 - 21:34

Ja nienawidze sasuke poniewaz
Wedlug mnie najlepsze by bylo zeby sasuke przed smiercia mial dziecko obojetnie z kim i umarl zabijajac itachiego
Jesli chodzi o sharingan dizeci niemoga go odziedziczyc przy kakashim poniewaz ma on go wycietego zgadzam sie z kims tam up sasuke hańbi imie klanu jest tak opanowany przez zemste ze to katastrofa jak ktos up mowil Orochimaru padnie by sasuke

Przepraszam, ale może mi to ktoś przetłumaczyć na Polski ? Bo ni uja nic z tego nie rozumiem...

#220 shaway

shaway
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 21:46

"the end is a long ways off" tyle propo przyszłości klanu i samego Itachiego

#221 turin turrember

turin turrember

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisano 06 styczeń 2008 - 13:36

ja popieram wersje ze sas zostawi potomka i rodzinkę ale sam zginie w obronie kogoś bliskiego już po zabiciu itasia. bo mimo wszystko to jest jego 2 celem w życiu jak to powiedział w momencie gdy sie przestawiali przed kakaschim.

#222 Kushina

Kushina

~fan

• User
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 06 styczeń 2008 - 15:06

Wrabiasz w dziecko szesnastolatka. :/

IMO Itaś nie może zginąć, przynajmniej zanim nam paru rzeczy nie wyjaśni. Zresztą, jest jeszcze kwestia odbudowy klanu - co dwóch, to nie jeden ;P:P (Saske: "Nie zabiję Cię, jak pomożesz mi odbudowć klan..." ;P)
Poza tym jeśli dobrze pamiętam, to Itachi przed samą "tragedią" dużo rozmawiał z ojcem w cztery oczy. Ciekawe, na jaki temat? ;>

#223 Auler

Auler
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 18:30

"Tato, tyle mówiłeś o tym, że powinniśmy spróbować w życiu wszystkiego i uczyć się na własną rękę"
"Tak synu, masz coś konkretnego na myśli?"
"Owszem Ojcze, chce wybić cały klan..."
"Nie popieram Twojej decyzji, ale to Twoje życie i zrobisz z nim co będziesz chciał."
Rano...
"Tata miał rację..."

i tak Itach również został emo...

#224 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:10

i tak Itach również został emo...

Skończcie z tym emo bo to się robi już dziecinnie żałosne.

Myślę, że Sasuke jakoś spiknie się z Sakurą i owocem tego będą małe Uchihy, wśród których jeden będzie do złudzenia przypomniał Obito/Naruto [z charakteru].

#225 Spike

Spike

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 17:42

Dla mnie są dwie opcje. Ogólnie to uważam że pod koniec serii albo Naruto albo Sasuke umrze:

1) Naruto prawdopodobnie pójdzie w ślady tatuśka, poświęcając się dla ochrony wioski; możliwe że tuż po obwołaniu go Rokudaime (?) Hokage, albo otrzyma go honorowo pośmiertnie. Sasuke zabierze się do roboty i odnowi klan (cholera wie z kim).

2)Sasuke w walce z Madarą, zabijają się nawzajem ew. poświęcając się, żeby zasłonić przed atakiem Naruto/Sakurę. Tej teorii trochę pomaga fakt, że Uchiha tak bardzo przypominają saiyan a Kishi raczej nie powtórzy motywu z DB. Dodatkowo to by pasowało do tego, że podobno Saske ma być do końca postacią tragiczną. Uchiha wyginą.

Osobiście uważam, że bardziej prawdopodobna jest wersja 2.

#226 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 18:55

Dajcie spokój. Jeżeli nawet Sasuke przeżyje do momentu, w którym będzie mógł się rozmnażać [ w sensie okoliczności ] , to Kishimoto raczej nie zrobi zakończenia jak z jakiejś mangi shojo, bo się fani pozabijają. Wyobrażacie sobie taki end? Sasuke z Sakurą [??], a Naruto...... nie, nie wymienię jej imienia.... Co to ma być? Jeżeli oczekujecie takiego zakończenia, to mam wrażenie że te 40pare tomów was nic nie nauczyło, no chyba , że czytamy inną mangę : 3

#227 White Fang

White Fang
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 19:16

Kishi pisał że zajmie się Sakurą- większość myśli że chodzi o Tsuande więc fajny byłby suprise- nieślubny mały Uchicha z Sasuke, a jeszcze jakby wyszło że Madara i Uchicha klan to samo zło to musiałaby je ukrywać

co do klanu to pewnie czeka go jednak zguba- MS to taki cheat i uberpower że jesliby przetrwał to każdy czułby się zagrożony w ich otoczeniu- Uchicha i ich związek z Kyuubim jest zbyt niebezpieczny dla świata i pewnie czekałaby ich eksterminacja siłą połączonych wszystkich wiosek- Kishi pewnie uśmierci sharingana bo to zbyt potężna broń jest i co jakiś czas pojawiałby się jakiś freak z MSem który kontrolując Kyuubiego chciałby podbić świat

#228 Spike

Spike

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 20:38

Dajcie spokój. Jeżeli nawet Sasuke przeżyje do momentu, w którym będzie mógł się rozmnażać [ w sensie okoliczności ] , to Kishimoto raczej nie zrobi zakończenia jak z jakiejś mangi shojo, bo się fani pozabijają. Wyobrażacie sobie taki end? Sasuke z Sakurą [??], a Naruto...... nie, nie wymienię jej imienia.... Co to ma być?

Może zrobić np. zakończenie całej akcji a potem jeden "bonusowy" chapter np. 10 lat później, pokazujący jak sobie bohaterowie radzą.

#229 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 23:14

albo otrzyma go honorowo pośmiertnie.

Jeśli drugiego TS nie będzie to jedyna logiczna możliwość otrzymania tytułu.

Osobiście uważam, że bardziej prawdopodobna jest wersja 2

Imho jeden.

Jeśli los Sasuke ma być tragiczny:
- Itachiego uda się ocalić, ale poświęci swoje życie dla Sasa
- zginie Sakura [odbudowa klanu i te sprawy=do piachu]
- zginie Naruto

[ Dodano: 22-01-08, 22:15 ]

co do klanu to pewnie czeka go jednak zguba- MS to taki cheat i uberpower że jesliby przetrwał to każdy czułby się zagrożony w ich otoczeniu- Uchicha i ich związek z Kyuubim jest zbyt niebezpieczny dla świata i pewnie czekałaby ich eksterminacja siłą połączonych wszystkich wiosek- Kishi pewnie uśmierci sharingana bo to zbyt potężna broń jest i co jakiś czas pojawiałby się jakiś freak z MSem który kontrolując Kyuubiego chciałby podbić świat

Sasuke mógłby usunąć info o MS i po problemie.

Może zrobić np. zakończenie całej akcji a potem jeden "bonusowy" chapter np. 10 lat później, pokazujący jak sobie bohaterowie radzą.

Mi się zdaje, że zakończenie Naruto będzie "otwarte". Np podobne do końca FMA [anime] itd

#230 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 11:32

- zginie Sakura [odbudowa klanu i te sprawy=do piachu]

poza nią są jeszcze Karin, Ino i cała Konoha, więc śmierć Sakury (oby do niej doszło) nie oznacza końca z odbudowywaniem klanu

nie, jeżeli Itachi ma zginąć to tylko w walce z Sasuke tak jak to sobie zaplanował Madara (jeśli tak to sobie zaplanował w co wątpie), ew. jeśli Sasuke dołączy do Madary i Itachi'ego, żeby pomóc w odzyskaniu prawdziwej mocy sharingan'a moze zginąć z ręki Kakashi'ego/Naruto (Imho)

- zginie Naruto

powturzyłby się wątek Obito, a to byłoby nudne, poza tym Sasuke popełniłby wtedy samobojstwo najpewniej i Kakashi by się załamał, że nie udalo mu się powstrzymać Sasuke przed skończeniem tak jak on (Imho)

#231 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 11:34

poza nią są jeszcze Karin, Ino i cała Konoha, więc śmierć Sakury (oby do niej doszło) nie oznacza końca z odbudowywaniem klanu

Ale Sasuke chyba jednak coś czuje do Sakury... vide ich pożegnanie

ew. jeśli Sasuke dołączy do Madary i Itachi'ego, żeby pomóc w odzyskaniu prawdziwej mocy sharingan'a moze zginąć z ręki Kakashi'ego/Naruto (Imho)

imho niemożliwe by dołączył do swoich oprawców

#232 Longo

Longo
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 11:46

Moim zdaniem Uchiha dalej bedzie... Sasuke rozjebie Itachiego pozniej zrobia dzieci z Sakura i tada bedzie Uchiha...

#233 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 12:04

TJW napisał/a:

Ale Sasuke chyba jednak coś czuje do Sakury... vide ich pożegnanie

ale patrz na ich spotkanie po latach, gdy miał zabić Naruto wygłosił jakąś tam mowe jakby sam siebie chciał przekonać, że tak jest, a na Sakure poprostu puścił się z mieczem, jakby miał ją w dupie

TJW napisał/a:
ew. jeśli Sasuke dołączy do Madary i Itachi'ego, żeby pomóc w odzyskaniu prawdziwej mocy sharingan'a moze zginąć z ręki Kakashi'ego/Naruto (Imho)

imho niemożliwe by dołączył do swoich oprawców

Madara i Itachi planowali to od dawna, więc na pewno wiedzą jak go przeciągnąć na swoją stronę

#234 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 12:06

Madara i Itachi planowali to od dawna, więc na pewno wiedzą jak go przeciągnąć na swoją stronę

Imho plany Itachiego [prawdziwe] są inne od tych Madarowskich.

#235 Adjes

Adjes
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 16:21

znając Kishimoto, Itachi zostanie zpwnowany przez Sasuke, a sam Sasuke i Madara przez kogoś z tych "dobrych", vide Naruto, czy Kakashi.

#236 Spike

Spike

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 16:41

Imho jeden.

Zdaję sobie sprawę, że w mandze jest wystarczająco wielu klientów do oddania swoje życia w obronie innych (Sai, Juugo), ale to by po prostu pasowało: Sasuke na łożu śmierci mówi do Naruto coś w stylu: "To ty byłeś moim prawdziwym bratem...bla bla bla... nie mogłem pozwolić umrzeć moim precious comrades"

Pupa Jasia. Itachi to pionek Madary, da się za niego pociąć. Ewentualnie na łożu śmierci okaże bratu jakieś ukrywane uczucia, w stylu "Teraz już zrozumiałem, tylko ty jesteś w stanie pokonać Madare itp"

zginie Sakura [odbudowa klanu i te sprawy=do piachu]

W morzu pływa wiele ryb xD

Sasuke dołączy do Madary i Itachi'ego, żeby pomóc w odzyskaniu prawdziwej mocy sharingan'a moze zginąć z ręki Kakashi'ego/Naruto (Imho)

Tak się raczej nie stanie. BTW Kakasz nie dałby rady (poza tym zabije go Madara :P) a Naruto nawet gdyby się rozwinął, za Chiny ludowe nie zabiłby Sasuke.

Sasuke popełniłby wtedy samobojstwo

Wtf? Niby dlaczego?

Sasuke rozjebie Itachiego pozniej zrobia dzieci z Sakura i tada bedzie Uchiha...

To nie Itachi stanowi problem, tylko Madara.

gdy miał zabić Naruto wygłosił jakąś tam mowe jakby sam siebie chciał przekonać, że tak jest

Po prostu wytłumaczył w czym tkwi problem, tak jak chciał Naruto. Już po walce w valley of the end było powiedziane, że chodziło o to, że nie chciał być marionetką Itacha.

na Sakure poprostu puścił się z mieczem, jakby miał ją w dupie

Bo szm**a sama się prosiła :P Poza tym chciał ją chyba sparaliżować.

Imho plany Itachiego [prawdziwe] są inne od tych Madarowskich.

IMO Łasic jest wiernym pieskiem swojego miszcza.

#237 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 16:46

Itachi to pionek Madary, da się za niego pociąć. Ewentualnie na łożu śmierci okaże bratu jakieś ukrywane uczucia, w stylu "Teraz już zrozumiałem, tylko ty jesteś w stanie pokonać Madare itp"

pamiętaj o płaczu Itachiego, rozmowie z Naruto itd

IMO Łasic jest wiernym pieskiem swojego miszcza.

w sumie też możliwe... ale zaprzepaściłoby to to całe kreowanie Itachiego na mistycznego tajemniczego Uchigoda...

#238 Omitsu

Omitsu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 17:13

Sasuke na łożu śmierci mówi do Naruto coś w stylu: "To ty byłeś moim prawdziwym bratem...bla bla bla... nie mogłem pozwolić umrzeć moim precious comrades"

No to nawet by było dobre, chociaż nie chcę by zginął.

mocnowidno napisał/a:

Hmmm nie wydaje mi się żeby takiego mhrocznego, bezlitosnego Itasia nagle skrucha ogarnęła i oddałby życie za brata. Przecież on go nienawidzi (?).

TJW napisał/a:
na Sakure poprostu puścił się z mieczem, jakby miał ją w dupie

Bo szm**a sama się prosiła :P Poza tym chciał ją chyba sparaliżować.

Lepiej by było gdyby to on ją zabił ja bym była zadowolona :D

pamiętaj o płaczu Itachiego, rozmowie z Naruto itd

Czy ja cos przeoczyłam? 0o W którym chapterze Itaś płacze???

#239 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 17:15

Czy ja cos przeoczyłam? 0o W którym chapterze Itaś płacze???

Wygląda jakby płakał. Gdy Pain mówi o śmierci Deia i o tym, że Sasuke raczej też zginął.

Co do przyszłości Uchiha - jeśli Sasuke odbuduje klan to MS zostanie zapomniany... no chyba, że Kyuubi stanie się osobistym summonem Sasuke XD

#240 eros

eros
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 18:20

Co do przyszłości Uchiha - jeśli Sasuke odbuduje klan to MS zostanie zapomniany... no chyba, że Kyuubi stanie się osobistym summonem Sasuke XD

Sas zdedzi w walce z Naruto i wszyscy będą happy ;] I "tragiczny" klan Uchicha pójdzie w niepamięć ;] A kyuubi da 100% mocy Narutowi i Narut będzie go wyzwalał poprzez aure taką jak mieli super sayani xD

#241 Sasuke92

Sasuke92
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 18:40

A mnie bardzo interesuje wątek Tobi(Madara) vs Naruto, W końcu to Naruto jest jego głównym celem 9ogonisty Kyuubi jest jego zabaweczką. Najpotężniejszy sumon w mandze. Ciekawi mnie co Tobi będzie próbował zrobić.
Fajnie by tak było eros jakby Naruto umiał panować w 100% nad Kyuubi lecz moim zdaniem nie jest to możliwe dla takiego pionka jak Naruto.
Fajnie by było jakby Naruto wrócił tak jak Goku z SSJ3 good Power Up.
Moim zdaniem jak będzie odbudowa klanu to w ostatnich chapterach, lecz jak narazie nie zanosi się na to. Ciekawi mnie ten brat madary :)
Czy oprócz Itachiego, Madary i Sasuke jest jakiś jeszcze Uchiha?
Nie wiem, chciałbm zobaczyć inne wioski... np. Chmury, albo przejęć przez ROOT konoge ]:->

#242 Auler

Auler
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 19:20

Jaki brat Madary ?

#243 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 21:58

No właśnie... sugeruję wstrzymać się z infem ze spoilerów...

#244 Sasuke92

Sasuke92
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2008 - 22:10

Ups chyba wziołem coś z niepotwierdzonego spojlera:D

#245 Kronos

Kronos
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 13:54

Sasuke rozjebie Itachiego pozniej zrobia dzieci z Sakura i tada bedzie Uchiha...

Ja bym wolał żeby Sasek miał dzieci z Karin :D
Co do Itachiego to nie wiem czy Sasek ma tyle mocy.Jak narazie Itacz po prostu sie z nim bawi a on sie wkurza :D