Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Przyszlosc Uchiha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#246 Elda22

Elda22
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 14:12

A ja mam nadzieję, że będzie tak:
Itachi z oczkami Sasuke lata sobie po świecie z Madarą u boku. Ślepym Sasuke zajmuje się Sakura i mają dzieci lecz o dziwo przypominają Naruto xD (ciekawe czemu :D). Tak po roku Sasuke znowu ucieka by dorwać Itachiego w czarnych okularach, laską dla ślepych i Latrelkiem na smyczy xDD (który zwie się Killer) Tak po kolejnym roku dopada Itachiego i krzyczy: "Zabij gnoja Killer" xDD A czy piesek zabił go czy nie na to odpowiedzcie sobie sami xDD
*Ach ta moja bujna wyobraźnia xDD (Zdjęcie oszalałego Itachiego, który wygląda jakby reklamował tak naprawdę mocną kawę i pastę do zębów (ach te jego kiełki xD) dały mi sie we znaki ^^

#247 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 25 styczeń 2008 - 23:48

Nowy chap -> nowy domysł.

Moim zdaniem Sasuke odbuduje klan wychowując dzieci tak by ich wola była gorąca jak ogień. Wtedy nie musiałby zatajać MSa itd. Ale jakiś "Geniusz" na pewno kiedyś znowu się znajdzie.

#248 Drake Phoenix

Drake Phoenix

~fan

• User
  • PipPip
  • 256 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 00:41

Dlatego jeżeli Sasek będzie mądry zniszczy wszelkie dowody na istnienie MS, uciszy wszelkie plotki na ten temat w wiosce i zrobi co tam jeszcze będzie trzeba aby zapomniano o MS, wtedy nie będą się nawzajem mordować aby mieć EMS (choć ktoś na pewno znajdzie inny powód ale to już norma w klanach/rodzinach/grupach społecznych)

#249 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 01:18

Dlatego jeżeli Sasek będzie mądry zniszczy wszelkie dowody na istnienie MS, uciszy wszelkie plotki na ten temat w wiosce i zrobi co tam jeszcze będzie trzeba aby zapomniano o MS, wtedy nie będą się nawzajem mordować aby mieć EMS (choć ktoś na pewno znajdzie inny powód ale to już norma w klanach/rodzinach/grupach społecznych)

Wtedy gdyby ktoś odkrył tę tajemnicę... Mielibyśmy Uchihowatego Light'a ala z DN/drugiego Itachiego.
Lepiej niech wiedzą, ale wiedzą że to jest BE.

#250 Kuba793

Kuba793
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 11:01

Wtedy gdyby ktoś odkrył tę tajemnicę... Mielibyśmy Uchihowatego Light'a ala z DN/drugiego Itachiego.
Lepiej niech wiedzą, ale wiedzą że to jest BE.

Gdyby wiedzieli...To dla jednych byłoby to "BE", a dla innych byłoby to super wypasione i robiliby wszystko żeby go zdobyć. A jak już jakiś przyszły członek Uchiha dowiedziałby się o EMS to już by dwóch Uchiha padło...

#251 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 11:03

Gdyby wiedzieli...To dla jednych byłoby to "BE", a dla innych byłoby to super wypasione i robiliby wszystko żeby go zdobyć. A jak już jakiś przyszły członek Uchiha dowiedziałby się o EMS to już by dwóch Uchiha padło...

Wystaczyło by wychowanie synów w duchu woli jak ogień.

#252 Drake Phoenix

Drake Phoenix

~fan

• User
  • PipPip
  • 256 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 11:50

Wystaczyło by wychowanie synów w duchu woli jak ogień.

Czasami nawet i największe starania w wychowaniu syna spełzają na niczym, więc to nie jest dobry pomysł wszystkich informować o takich szczegółach jak MS

#253 Valeria

Valeria
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 11:57

Nie wydaje mi się żeby Saskowi spieszyło się do Konohy, możliwe że już tam nie wróci
w końcu ostatimi czasy gardził Konoszami:// Sasek pewnie zaloży własną wioskę, będzie jej przywodcą, zwiąże się z piękną księżniczką boginią innego kraju i odbuduje swój klan, a jego synek będzie rywalizował z synkiem Naruo;)
happy end ^^

#254 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 12:19

Nie wydaje mi się żeby Saskowi spieszyło się do Konohy, możliwe że już tam nie wróci
w końcu ostatimi czasy gardził Konoszami://

Gardził ? Zgrywanie kogoś, kto pozbył się więzi=/=gardzenie

Sasek pewnie zaloży własną wioskę, będzie jej przywodcą

Ciekawy pomysł !

#255 kaco321

kaco321
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 12:30

Ej a może okaże się, że Sasek jest bezpłodny ^^ lol. A i tak wogóle dlaczego syn ;p ?? Sam nie wiem czy klan przetrwa czy nie, a może nie przetrwa i tylko Naruto będzie pamiętał o legendarnym klanie.

#256 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 12:34

Sam nie wiem czy klan przetrwa czy nie, a może nie przetrwa i tylko Naruto będzie pamiętał o legendarnym klanie.

oby nie ;(

Czy tragizm Sasuke mógłby polegać na tym, że pokona klątwę Uchiha płodząc NEW-UCHIHA i ginąc chwilę po tym ?

;(

GŁUPIA TEORIA MODE ON:
Możliwe, że Karin jest w ciąży/ma DNA Sasuke.
Wtedy Uchiha oficjalnie odbudowywali by się w Konoha, zaś dzieci Karin wraz z członkami Hebi odbudowałyby Oto/stworzyły nową osadę. Mina Sasuke, gdyby dowiedział się że ma drugą "rodzinę"=bezcenna. XD

#257 Tactics

Tactics

~random

• User
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 12:43

Czy tragizm Sasuke mógłby polegać na tym, że pokona klątwę Uchiha płodząc NEW-UCHIHA i ginąc chwilę po tym ?

Tragizm może też polegać na tym że w finałowej bitwie zginą wszyscy (Naruto, Sakura, Kakashi itp) którzy coś znaczyli dla sasa.

Bo osobiście niechciałbym aby Uchiha przestali istnieć.

Wtedy Uchiha oficjalnie odbudowywali by się w Konoha, zaś dzieci Karin wraz z członkami Hebi odbudowałyby Oto/stworzyły nową osadę. Mina Sasuke, gdyby dowiedział się że ma drugą "rodzinę"=bezcenna. XD

XYZ UCHIHA: Jesteś moim tatą...
Sas: ....Orochimaru gdzie jesteś?? oddam ci moje ciało xD

#258 Valeria

Valeria
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 12:49

Gardził ? Zgrywanie kogoś, kto pozbył się więzi=/=gardzenie

mocnowidno, Kiedy sasuke dowiedział się że ekipa z Konohy się zbliża zawsze
nazywał ich słabeuszami i nie chciał mieć z nimi nic wspólnego, to bylo coś więcej niż zerwanie więzi

#259 Auler

Auler
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 12:52

To była manifestacja zerwanych więzi. Btw. Z reguły postacie tragiczne giną... albo to ja mam złą definicję ? Jak nie giną, to kończą marnie, ślepe skazane na banicje, etc. Ludzie, czytajcie książki. TRAGIZM Sasuke napewno nie będzie polegał na tym, że odbuduje klan i założy własną wioskę. A śmierć Naruto raczej odpada, to zbyt komercyjna seria by główny bohater ginął.

#260 Valeria

Valeria
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 12:52

Jezu !! Oby nie, Nie lubię tej pani,

fajnie by bylo gdyby Sas zatuszował ślady po MS, ale nie chce żeby zginął =(

[ Dodano: 26-01-08, 10:55 ]

A śmierć Naruto raczej odpada, to zbyt komercyjna seria by główny bohater ginął.

zgadzam się to nie możliwe ale wydaje mi sie że sasuke też nie zginie w końcu to ulubieniec Kischiego^^

#261 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 02:31

Modlę się, do Boga, którego nie ma, żeby Sasuke nie zboczył z drogi, na którą wstąpił i dalej będzie dojrzewać, zamiast wypełniać jakieś chore żądze.
Jeżeli Itachi i Madara zdechną [kiedyś tam] a sam przeżyje [marzenia] to odbuduje klan z myślą, że trzeba odciąć się od ponurej przeszłości, zacząć coś nowego, coś z nową ideą, wykluczającą zabiegi okulistyczne.
W sumie przyszłość Uchiha robi się teraz coraz ciekawsza. O ile będzie jakakolwiek.
Ciekawa jestem jak odbudowujący klan Sasuke odniesie się do Kyuubiego. Czy będzie robił coś w tym kierunku, czy naprawdę dosłownie skończy ze wszystkimi dawnymi niechlubnymi praktykami Uchihów.

I czy nie zeschizuje robiąc sobie dzieci. Mając doświadczenia takie jakie ma, i znając przeszłość, taką jaką była, może starać się być dobrym ojcem, ale zawsze pozostanie ten niepokój. Pewne rzeczy po prosu zostają we krwi. Pamiętacie jaki był Fugaku? Surowy i co najmniej oschły. Obawiam się, że Sasuke może być takim ojcem, dla swoich ewentualnych dzieci. Więcej - może być bardzo chłodny dla starszego syna, a na młodszych dzieciach będzie się starał naprawić wszelkie błędy i wynagrodzić brak miłości - a to generalnie może skończyć się tragicznie.

Bla bla bla, takie tam teorie na tle familijno-społecznym.

#262 _Neji_Hyuga_

_Neji_Hyuga_
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2008 - 04:12

Matko juz chcecie z Saska zrobic Happy-Father....matko dopiero co walka z Itachim....a juz rozmowy o dzieciach :P
No ale dobra taki temat...to sie nie ma co dziwic.Narazie to Sasuke rozwali Itachiego.....albo Itachi wydlupie mu ślepia....i Sasuke bedzie dązył do zemsty jeszcze bardziej...oczy se tam porzyczy od Nejiego......albo od kogos bez ABL'a na jakis czas...:P Albo zrobi sobie dziecko poczeka az wyrosnie...i aktywuje Sharingan......wydlubie mu oczka.....da lizaka na pocieche...i pojdzie zabic Itasia :P
I odzyska MS'a i odda oczy synkowi....i zabirze lizaka bo powie ze inaczej bedzie mial chore zęby......oczywiscie mamą "synka" bedzie Karin.....najbardziej pasuje.
No to zostanie tylko Madara.....to go tam jakos rozpierdzieli....no i juz Sasuke ma swoj plan spelniony....no to wracają do Konohy i jest Happy End :P

#263 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 10:26

Dragonist,

Możliwe. Historia zatoczyła by koło.
Ja mam taką teorię;
Sasuke nazwie swojego najmłodszego syna imieniem "Itachi" i w ten sposób uwolni się od wątpliwości i odetnie od przeszłości. Haha XD

[ Dodano: 27-01-08, 09:31 ]
Dragonist,

Ja mam taką teorię;
Sasuke nazwie swojego najmłodszego syna imieniem "Itachi" i w ten sposób uwolni się od wątpliwości i odetnie od przeszłości. Haha XD

#264 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 16:48

albo Itachi wydlupie mu ślepia..

Chyba wydupie.

Ja mam taką teorię;

Myślę, że nazwanie jakiegokolwiek dziecka tym imieniem to masohizm xD

#265 Auler

Auler
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2008 - 20:31

OFFTOP:
Primo: MasoCHizm
Secundo: on sam sobie nie robi krzywdy nazywając syna Itachim. Prędzej Sadyzm

Uchiha najprawdopodobniej wyginą... Itachi zginie jako "świr", Madara jako "badass", Sasuke nie będzie miałd dzieci jako postać tragiczna.

#266 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 20:27

Sasuke napewno nie zginie. Naruto i sakura na to nie pozwola. I nie sadze zeby historia zatoczyła koło bo to by było zbyt oczywiste. Mysle ze wszystko dobrze sie skonczy. :)

#267 nyosei

nyosei
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 21:37

Uchiha najprawdopodobniej wyginą... Itachi zginie jako "świr", Madara jako "badass", Sasuke nie będzie miałd dzieci jako postać tragiczna.

A co to dinozaury? xD
Sasuke powinien zginąć ..ale:

Sasuke napewno nie zginie. Naruto i sakura na to nie pozwola.

Kisiel też do tego nie dopuści D:
Mnie by cieszyło gdyby Itachi wydłubał oczka Saskowi, a później tak tego żałował, że popełniłby samobójstwo xD
Za bardzo nie ma pola na manewry spekulacyjne..
ale jakbym miała już coś wymyślić...
To zostawiłabym Itachiego przy życiu na miejscu Sasuke, może się okaże, że on wcale nie chce jego śmierci? Bo tak kocha swojego starszego brata?
Ale to mało prawdopodobne. Najpewniej Itachi zginie (niestety), a Sasuke pożyje trochę dłużej i też straci życie ratując Naruto (Sakurę ew). Po tym oczywiście jak się nawróci, będzie znowu w Konoha Team. Wyzna miłość Sakurze (która powie, że woli Naruto xD). I pozostanie jeszcze wątek Karin którego lepiej na razie nie zaczepiać i omijać szerokim łukiem xD
A Madara..(ah ten Madara) na razie prawie nic nie wiem, ale stawiam, że też zginie.

Ale mam wyobraźnię wszyscy giną xD
(Pewnie już ktoś tak napisał.. no..ale co ja poradzę? xD)

#268 tenkeidan

tenkeidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 25 luty 2008 - 21:42

Ale mam wyobraźnię wszyscy giną

Moja teoria:
Sasu zabija itachiego. Kisame doprowadza sasa do prawie śmierci.
Madara poświęca życie za sasa. Sasu dobija kisame. Wchodzi pein. Naruto deda Peina. Walka naru vs. sasu. Sasu wygrywa lecz wraca do konohy. W konosze okazuje śię że był zamach na tsu i konoha jest pod rootem. Sasu i naruto z innymi robią rebelie. Ino choji shika saku hina neji shino kiba rock tenten dedają w walce. Naruto zostaje hokage i sie tak podniecił że zrobił km9. sasu próbuje go powwstrzymać i gine, naruto ginie niszczy konohe. Przetoczył się przez narutowersum niszcząc all. W końcu załamany co zrobił popełna samobójstwo.
Nie tylko ty jedna tak myślisz.

#269 natasha-chan

natasha-chan
  • Goście

Napisano 26 luty 2008 - 17:20

Moze byc tak ze Sasuke zginie ale klan przetrwa... Na przyklad sakura albo inna kunoichi zajdziez nim w ciaze (upija sie albo cos:P) a on, nieswiadomy tego ze ma potomka zostawi ja bez slowa. pojdzie do itachiego zeby wreszcie si zemscic. Starszy brat go zabije, a synek sasuke bedzie dorastal w tajemnicy kim jest, ukryty przed zlymi ludzmi ktorzy mieliby w interesie zniszczyc klan... Watpie jednak by takie cos sie stalo. Wydaje mi sie ze w przypadku sasa sprawa zostanie rozwiazana prosto - albo zginie albo nie!

[ Dodano: 26-02-08, 16:20 ]
Moze byc tak ze Sasuke zginie ale klan przetrwa... Na przyklad sakura albo inna kunoichi zajdziez nim w ciaze (upija sie albo cos:P) a on, nieswiadomy tego ze ma potomka zostawi ja bez slowa. pojdzie do itachiego zeby wreszcie si zemscic. Starszy brat go zabije, a synek sasuke bedzie dorastal w tajemnicy kim jest, ukryty przed zlymi ludzmi ktorzy mieliby w interesie zniszczyc klan... Watpie jednak by takie cos sie stalo. Wydaje mi sie ze w przypadku sasa sprawa zostanie rozwiazana prosto - albo zginie albo nie! :)

#270 Atari

Atari

~random

• User
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 26 luty 2008 - 18:28

Przyszłość? Cóz nie mają jej. :P
Uważam że Sasuke zabardzo chce dorwać Ichiego. Sądze że zamiast latać za Itachim jak wujek Erl za karpiem w czasie Bożego Narodzenia powinien zająć się odbudową klau, a nie ganiać za chłopem(w jego przypadku to akurat normalne) Sądze że:
Zginie za to w co wierzył! Szlachetnie, mężnie i będe szczęśliwy. Ja. Pozatym jeżeli mu się uda to będe zdiwiony.

natasha-chan napisał/a

Moze byc tak ze Sasuke zginie ale klan przetrwa...

To nie głupie, może tak być.

natasha-chan napisał/a

Na przyklad sakura albo inna kunoichi zajdziez nim w ciaze (upija sie albo cos:P) a on, nieswiadomy tego ze ma potomka zostawi ja bez slowa.

W jaką ciąże?! Kiedy? Gdzie? Oni mają chyba 15-16 lat! Tego uczą w tej akademi?!
Jak pan Kage Giertych się dowie to zorganizuje atak na Konohę pod pretekstem ZERO TOLERANCI!:P
Jeżeli masz na myśli wtedy kiedy był w wiosce, to nie miał kiedy. (a może nie?) W każdym razie jeżeli masz racje to Sasuke niezły jest. Szybki.
Tak na marginesie to fabuła jest ciekawa, nie ma co. Pogratulować.

natasha-chan napisał/a

Wydaje mi sie ze w przypadku sasa sprawa zostanie rozwiazana prosto - albo zginie albo nie! :)

Sasuke musi zginąć. Giń młody Uchicha!

tenkeidan napisał/a

Moja teoria:
Sasu zabija itachiego.

Niewykonalne! :)

tenkeidan napisał/a

Kisame doprowadza sasa do prawie śmierci.
Madara poświęca życie za sasa. Sasu dobija kisame. Wchodzi pein. Naruto deda Peina.

Co gdzie kied? Człowieku wolniej! Na to starczy co najmiej sto odcinków Anime!

tenkeidan napisał/a

W końcu załamany co zrobił popełna samobójstwo.

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

tenkeidan napisał/a

Nie tylko ty jedna tak myślisz.

No tak. Ja też tak myślałem, dzieki temu nikt nie będzie probował go podrabiać. Ogołem ciekawa teoria. Nie ma co, ale chyba nie na temat.

#271 tenkeidan

tenkeidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 28 luty 2008 - 21:34

Szybki.

Taa... po chapterze 309 i rozmowie z kyubim przeleciał sakure tak że tego nie zauważyła.

Sasuke musi zginąć. Giń młody Uchicha

Sam giń!!! -.-
I tak nie masz sie co kłócić sasu przeżyje kishi go za bardzo lubi.

Niewykonalne

Wy-Ko-Na-Lne sasuke już nieźle dopieprza itachiemu i jutro może sie przkonamy czy śmierć itaisa to prawda. Mówie, kishi za bardzo lubi sasa. Atari w tyle jesteś z mangą chyba?

Co gdzie kied? Człowieku wolniej!

Oczywiście po długich walkach 1 z 20 chapów. Gdybym miał sie rozpisać to by to zajeło całą strone.

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie

Nie nie żyli bo powstało ogromne pustkowie (otchłań)

No tak. Ja też tak myślałem, dzieki temu nikt nie będzie probował go podrabiać. Ogołem ciekawa teoria. Nie ma co, ale chyba nie na temat.

Czemu nie na temat. Przyszłość uchicha. To że dodałem jeszcze przyszłość świata to nie moja wina.
A zmiana w teorii, sasu nie zginie zrobi "kishimoto no plot no jutsu of the manga naruto to survive the koniec świata thanks to u save me narysuj" i przeżyje i będzie siedział na tronie jako nowy władca demonów

#272 gentley

gentley
  • Goście

Napisano 28 luty 2008 - 21:58

Moim zdaniem Sas zabije Ita a potem bedzie polowal na Maadare . Napewno Konoha bedzie chciala go uprzedzic , mysle ze bardzo namiesza w tym wszystkim Kyuubi ktory chce zemscic sie na Maadarze . Pewnie Kyu nawet nie wyjdzie z Naruto podczas 1wszej walki bo naru sie na niego obrazil , Naruto polegnie ale nie bedzie *dead* . Wkroczy Sasuke zobaczy poswiecenie przyjaciela zaliczy *dead* . Naruto wstanie bardzo sie zdenerwuje Kyuubi wyjdzie i zrobi swoje . I Madara zostanie zjedzony przez lisa , potem wparuje Sakura splacze sie i uzyje swojego Kishi-no-Jutsu ktore ozywi Sasa .

Moze byc tez druga opcja , Madara moze zawsze omamic Sasa i ten zostanie po ciemnej stronie mocy . Pozatym historia lubi sie powtarzac i moze byc tak jak z Jiraya i Oro

#273 tenkeidan

tenkeidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 28 luty 2008 - 22:04

Moim zdaniem Sas zabije Ita a potem bedzie polowal na Maadare . Napewno Konoha bedzie chciala go uprzedzic , mysle ze bardzo namiesza w tym wszystkim Kyuubi ktory chce zemscic sie na Maadarze

Nie zapominaj że konoha najprawdopodobniej nic nie wie o madarze i że kyubi jest jego pieskiem.

Pewnie Kyu nawet nie wyjdzie z Naruto podczas 1wszej walki bo naru sie na niego obrazil ,

Jak się wnerwi to go użyje a wtedy madara go wyciągnie do końca.

Naruto polegnie ale nie bedzie *dead*

Przeczytaj co napisałeś i sie zastanów.

Wkroczy Sasuke zobaczy poswiecenie przyjaciela zaliczy *dead*

Jak samobójstwo.

Naruto wstanie bardzo sie zdenerwuje Kyuubi wyjdzie i zrobi swoje

Wyjdzie wcześniej niż ci sie wydaje.

I Madara zostanie zjedzony przez lisa

Który oczywiście przeciwstawi się emsowi

potem wparuje Sakura splacze sie i uzyje swojego Kishi-no-Jutsu ktore ozywi Sasa

Przecież sasu nie zginie.

Moze byc tez druga opcja , Madara moze zawsze omamic Sasa i ten zostanie po ciemnej stronie mocy

Czym, przecież sasu jest indywidualistą. "Tylko mój cel nie ważne na koszty, jak nie widze w tym korzyści tego nie robie." Lecz może po trupie madary przejąć jego cle.

Pozatym historia lubi sie powtarzac i moze byc tak jak z Jiraya i Oro

Albo ze shodaiem i madarą.

#274 Atari

Atari

~random

• User
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 02 marzec 2008 - 11:44

tenkeidan napisał/a

Taa... po chapterze 309 i rozmowie z kyubim przeleciał sakure tak że tego nie zauważyła.

A tego scenariusza to nie znałem. A to świnia z tego Sasuke!

tenkeidan napisał/a

Sam giń!!! -.-

a żeby to bylo takie proste. :P

tenkeidan napisał/a

I tak nie masz sie co kłócić sasu przeżyje kishi go za bardzo lubi.

Ta, jak tłum z pocjhodniami podejdzie pod dom, z powieszonym Sasuke, to długo nię nie będzie zastanawiał.

tenkeidan napisał/a

Wy-Ko-Na-Lne sasuke już nieźle dopieprza itachiemu i jutro może sie przkonamy czy śmierć itaisa to prawda. Mówie, kishi za bardzo lubi sasa. Atari w tyle jesteś z mangą chyba?

nie-wy-ko-na-lne. Jak długo możeby się tak sprzeczać? W każdym razie, ja za Sasuke nie przepadam, a obecnie ma dużo nauki, więc jestem ciut-ciut w tyle.

tenkeidan napisał/a

Nie nie żyli bo powstało ogromne pustkowie (otchłań)

Sarakzm. A co do tego pustkowia, przyżyje Kakashi i będzie nowym Zboczonym Puistelnikiem.

tenkeidan napisał/a

sasu nie zginie

Sasuke must die! :)

#275 tenkeidan

tenkeidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 16:23

a żeby to bylo takie proste

Jesteś nieśmiertelny? :P

Ta, jak tłum z pochodniami podejdzie pod dom, z powieszonym Sasuke, to długo się nie będzie zastanawiał

Nom... odjedzie samochodem do naruto (te miasto w japonii) i stworzy tam kraj wiru.

nie-wy-ko-na-lne. Jak długo możeby się tak sprzeczać? W każdym razie, ja za Sasuke nie przepadam, a obecnie ma dużo nauki, więc jestem ciut-ciut w tyle.

Dobra. Nie lubisz sasuke a ja lubie. I masz coś do tego.

Sarakzm. A co do tego pustkowia, przyżyje Kakashi i będzie nowym Zboczonym Puistelnikiem

Nie przeżyje bo nie będzie miał książek. PS. grąłeś w obliviona?

Sasuke must die

s-a-s-u n-i-e d-e-d-n-i-e
ewentulane jego tragzm bedze polegać na tym że se zatrac w sobe

#276 Atari

Atari

~random

• User
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 15:53

tenkeidan napisał/a

Jesteś nieśmiertelny? :P

Może kto wie. :)

tenkeidan napisał/a

Nom... odjedzie samochodem do naruto (te miasto w japonii) i stworzy tam kraj wiru.

Czego? Ale masz wyobraźnie!

tenkeidan napisał/a

Dobra. Nie lubisz sasuke a ja lubie. I masz coś do tego.

Tak nie lubie Sasuke. Nie nie mam nic do tego że go lubisz. Są cechy dzęki czemu można
go lubić. Jednak uważam że Sasuke powinno sie zlinczować!

tenkeidan napisał/a

Nie przeżyje bo nie będzie miał książek.

A zdiwisz sie ma je tony zakopane pod ziemią!

tenkeidan napisał/a

PS. grąłeś w obliviona?

Nie miałem przyjemności.

tenkeidan napisał/a

s-a-s-u n-i-e d-e-d-n-i-e

s-a-s-u-t-a-k-d-e-d-n-i-e

#277 Naruto Namikaze

Naruto Namikaze

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 468 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 20:42

Znalazłem ten stary topic żeby się wypowiedzieć i wygłośić ciekawą teorię:

Po zapieczętowaniu Orochimaru w świecie wiecznego gen , długo nie mogłem się pogodzić z tym że ta barwna i ciekawa postać przepadła na zawsze, napisałem teorie o tym że wężyk może wrócić ale została ona obalona, ale przyszła mi do głowy inna teoria.

Jak Sasuke chce przywrócić swój klan, wg. mnie są dwie możliwości:

1) Sasuke znajduje sobie jakąś ładną dziewczynę i z nią zakłada rodzinę. Nie wiemy jak to było z Uchihami, czy mieli oni dzieci z innymi ludźmi z Konohy czy też może jak niektóre rody w średniowieczu wychodzili za mąż/żenili się po rodzinie aby nie "rozcieńczać potężnej krwii Uchiha. Wg. mnie jeśli Sasuke będzie miał dzieci ze zwykłą kobietą to będą one słabsze niż pierwotni Uchiha, a wiadomo że Sasuke to się nie spodoba.

2) Opcja druga, w której rolę widzę dla Oro:
Sasuke robi Edo Tensei (jeśli je zna) i wskrzesza jakąś dziewczynę, zakłada z niż rodzinę, ma z nią dzieci - Happy End dla Uchiha. Jeśli Sasuke nie zna Uchiha to jest drugie wyjście, robi Susano'o (zakładam że je zna/ma), wyciąga wężyka ze świata wiecznego gen i zmusza go do przywołania jakiejś kobiety. (Ofkors Oro nie koniecznie musi go słuchać, może się wywiązać walka między nimi)

Jest kilka ale: jak np. to czy dziecko Sasuke z osobą wskrzeszoną nie będzie słabsze, ja zakładam że nie, ale na pewno będzie silniejsze niż dziecko ze zwykłą dziewicą z Konohy, Orochimaru oferował Tsunade przywołanie Nawakiego i Dana, wg. mnie Edo Tensei nie koniecznie musi osłabiać. Ew. Sasuke może wziąć do Edo Tensei ciało dziewczyny z rodu Uchiha (np. swojej matki ^^ :D .

Piszcie czy to fail czy mam racje.

#278 Sai

Sai
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 21:44

Z Oro jak dla mnie zbyt naciagane ale dobrze ze przypomniales ze chce to zrobic (odrodzic klan). ALe powiem ci masz wyobraznie

wskrzesza jakąś dziewczynę

i co pozniej z nia ten tego? Nieeee no lezala pod ziemia cholera wie jak dlugo i pozmiej ja... nieee bleeeee to ja mysle ze jak sasio ma choc ksztyne rozumy "rozcienczy" nieco krew z sakura czy karin akurat one sa chyba pozytywnie do tego nastawione. Ale twoja sugestia to taki akt desperacji saska w tej sytuacji gdy tamtym sie znudzi lub cos :-)

EDIT: ALe to bylby cios dla np. Sakury - sorry Sakura ale wiesz... wolałem babke co wcześniej zmarła no bo jest Uchiha i w ogóle - chyba by jej mineło :D

#279 DarkPetr

DarkPetr
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 21:53

Sasuke robi Edo Tensei (jeśli je zna) i wskrzesza jakąś dziewczynę, zakłada z niż rodzinę, ma z nią dzieci - Happy End dla Uchiha.

Oo, jakby na świecie dziewczyn nie bylo....
PS czy to nie podchodzi pod nekrofilię ? xP

Jest kilka ale: jak np. to czy dziecko Sasuke z osobą wskrzeszoną nie będzie słabsze, ja zakładam że nie, ale na pewno będzie silniejsze niż dziecko ze zwykłą dziewicą z Konohy,

Nie rozumiem czemu miało by być słabsze, wysunę nawet stwierdzenie, że dziecko z dziewczyną nie z klanu będzie na tym samym poziomie co dziecko z dziewczyną z klanu.

wg. mnie Edo Tensei nie koniecznie musi osłabiać.

Jak teraz patrze na Pierwszego Hokage z Edo Tensei to musi oslabiać

Ew. Sasuke może wziąć do Edo Tensei ciało dziewczyny z rodu Uchiha (np. swojej matki ^^ :D .

.............................................................
Umrzyj...........

#280 Kimei

Kimei
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 22:22

Sasuke robi Edo Tensei (jeśli je zna) i wskrzesza jakąś dziewczynę, zakłada z niż rodzinę, ma z nią dzieci - Happy End dla Uchiha.

Jeżeli już by miał kogoś wskrzeszać to rodziców i resztkę wymordowanego klanu...

Sasuke znajduje sobie jakąś ładną dziewczynę i z nią zakłada rodzinę.

Z jego obecnym podejściem do dziewczyn, możemy zapomnieć o zakładaniu rodziny. Z resztą, póki co chce zniszczyć Konohę. Gdy reszta się o tym dowie, wątpię by go którakolwiek dziewczyna z Konoha chciała. Pozostaje "pogryziona" Karin. :x

Ew. Sasuke może wziąć do Edo Tensei ciało dziewczyny z rodu Uchiha (np. swojej matki ^^ :D .

This is a joke? :/