Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#316 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 01:10

OH MY GOD... ^,^ kurtkę gratis mi dorzuciłeś? x3 wolałabym mieć jednak odkryte ramiona (w siatce tylko...) ale zakryty brzuch bo to w końcu znak rozpoznawczy Ino i Sai'a... ale dzięki Murtagh młłłła ;)

#317 Tas

Tas
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 01:14

nie no bez przesady gratis to nie... aż taki miły nie jestem, ale buzi wystarczy :d Jak mi się będzie chciało narysuję potem z odkrytymi ramionami i zakrytym brzuchem ^.^

#318 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 01:15

i z siateczką...? :D

#319 Tas

Tas
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 01:17

kobiety... :d Tak z siateczką też...

#320 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 01:18

i z dłuuuuuugą kosą? Heh =) to będę czekać :D

#321 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 02:39

Murtagh - wow!! Gościu, ty na serio masz talent ;]. Fakt, widziałam dopiero 2 twoje rysunki, ale jestem pod wrażeniem ;]. Również czekam na dalsze prace.

Zwykle w szkole włącza mi się wena twórcza i nabazgrałam coś takiego:
http://img524.images...mg2913iolw8.jpg

Trochę kiepskiej jakości, bo aparat mam słaby ;]. Ale chyba nie jest najgorzej.

#322 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 12:31

Remande fajnie ci to wyszło, naprawdę fajnie :]
dzisiaj to nie ale jutro w szkole jak będzie mi się nudzić (bo na pewno będzie...) to też coś nabazgram, mam nawet pomysł na inną broń bo ta kosa może być nieco... "niepraktyczna" :P

#323 lawi

lawi
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 14:31

a tą kose chyba wiem od kogo ściągnęłaś co nie ElmiraTemari ;>, ale dobrze to wymyśliłaś=]

#324 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 15:05

Remande fajnie ci to wyszło, naprawdę fajnie :]

Dzięki ;]. Ostatnio często po głowie chodzi mi ta postać.
Co do kosy: no trudno się nie domyślić ;]. Ale przyznam, że pasuje do całoksztaltu.

#325 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:12

chcę to na katanę zamienić bo nikt nie ma tak jako swojego osobistego itemu :P kosa może rzeczywiście jest i trochę niekobieca X] oprócz katany mam jeszcze pomysł jeden ale nie zdradzę póki nie naszkicuję

#326 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:57

Czarne, pol dlugie wlosy, niebieskie oczy. Shinobi wywodzacy sie z ABL z czarna czakra i ogromnymi mozliwosciami walki bronia biala uzywajac czarnej, smiercionosnej czakry....

imie: Thoron Teo'kage

#327 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:58

pol dlugie oczy

rozwiń, albo nie - po prostu wyjaśnij

#328 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:59

Pomyleczka, juz poprawione;pp ciekawe to by bylo z pol dlugimi oczami:) kolejny mutant do Akatsuki hehe

#329 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 17:04

qosmo - ta historia wydarzyła się naprawdę XD. Przznaję, że opowieść niezła. Ciekawe jest umieszczenie klanu Hyuuga w Iwie - tego sobie nigdy nie wyobrażałam.

Tak na marginesie to swoją postać zilustrowałam ;].
http://img524.images...mg2913iolw8.jpg

#330 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 17:18

ja swoja tez;] http://img204.images.../anioleklv8.jpg
... kiedys wiecej o niej napisze

#331 Skublik

Skublik
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2007 - 18:24

Ja pozwole sobie skorzystać z tego co stworzyłem do gry na jednym z PBF'ów w uniwersum Naruto. Staty niskie bo dopiero zacząłem tam grać ^^"

. Imię postaci: Taisuke
2. Nazwisko postaci: Irinami
3. Wioska: Hanage Gakure (Wioska Stali)
4. Współczynniki:
Ninjutsu: 11
Taijutsu: 13
Genjutsu: 10
Inteligencja: 14
Siła: 12
Szybkość: 12
Wytrzymałość: 10
Znajomość Pieczęci: 10
5. Wygląd postaci:
Dołączona grafika
6. Charakter postaci: Ciekawy świata chłopak, lubiący podziwiać piękno świata i utrwalać je na rysunkach lub w literaturze, spokojny i trochę nieśmiały mimo swojego zainteresowania płcią żeńską
7. Historia postaci: Chłopak urodził się w głównym rodzie klanu Irinami. Rodzice położyli duży nacisk na edukację swojego pierworodnego, jako że miał być spadkobiercą i przyszłą głową klanu. Nie uczęszczał on do akademii, ale pobierał lekcje prywatne u znamienitych Jouninów. Nauka szła mu w miarę dobrze, ale nie pochłaniała go na tyle aby zapomnieć o reszcie świata. Często przesiadywał na placu zabaw z innymi dzieciakami i uczył się do współpracy w grupie. Rodzice martwili się tylko trochę jego nadmiernym zainteresowaniem płcią przeciwną. Był bardzo zafascynowany życiem shinobi, jednak sam unikał raczej bójek ale uwielbiał obserwować i analizować walki, zachowanie przeciwników i często wykonując jakieś bazgroły lub notatki w swoim notesie. Jego wój Kishimoto, który stał się jego mentorem zadał mu kiedyś pytanie na temat specializacji w Jutsu. Chłopak nie wiedział za bardzo w czym ma sie specializować, ale odpowiedział wójowi dość zaskakująco: "Myślę że rodzice specjalnie dali mi na imię Taisuke..." Od tego dnia postanowił on trenować TaiJiutsu z domieszką NinJutsu, któtre uważał za "efektownie efektywne" i technik klanowych. Teraz udało mu się zostać i pozostając nadal pod okiem Kishimoto wkracza w świat shinobi...

Nazwisko: Irinami
Wioska: Hagane Gakure
Liczebność klanu: około 20 członków - klan dość skromny (max. 2 graczy z klanu)
Historia klanu: Jeden z najstarszych klanów wioski we mgle ukrytej. Od zawsze był bardzo związany z wodą oraz pogodą. Shinobi należący do niego parali się przepowiadaniem, lub raczej "tworzeniem" tworzeniem pogody oraz walką jak wszyscy shinobi. Gdy w Kiri Gakure rozpoczęło się wybijanie wszystkich shinobi posiadających ograniczone więzy krwi, klan Irinami tak jak wiele innych był zmuszony do ucieczki. Walki o statki i łodzie były bardzo krwawe, toteż klan z ponióśł ogromne straty w ludziach i zdołała uciec już tylko garskta pozostałych przy życiu. Płyneli wiele tygodni aż zawitali w małej rodzącej się dopiero, nadmorskiej osadzie. Bliskie sąsiedztwo wody było bardzo wskazane z racji tego, że Kiri Gakure leżała na wyspie. Z majątku jaki zdołali ze sobą zabrać z kraju zdołali wkupić się w łaski okolicznych przywódców i postawić willę w centrum osady u boku rodzimych klanów tej osady. Przez lata Kenji Irinami zdobywał szacunek i uznanie zostając jednym z panującej w wiosce elity, gwarantując swojemu klanowi niezachwianą pozycję. Obecne młode pokolenie jest pierwszym, które nie narodziło się w Kiri Gakure od ponad siedmiu setek lat.
Ideały: Klan zawsze stawiał sobie za nie dopuszczenie do "zanieczyszczenia" czystej krwi. Co za tym szło, tradycją stały się aranżowane kazirodzkie związki z kuzynostwem drugiego lub większego stopnia. Innym celem otrzymanym wieki temu od władcy kraju wody było utrzymywanie dawniej bardzo zmiennego klimatu na wyspie w mniej więcej jednym stanie, aby unikać licznych klęsk żywiołowych nawiedzających ten region. Oczywiście dążenie do zysków było również jednym z priorytetów klanu, toteż zdarzało się wywoływać "przypadkowo" jakieś niewielkie kataklizmy, które za odpowiednią opłatą były powstrzymywane. Mimo tak niesportowych i niestosownych taktyk, klan Irinami był jednym z najbardziej uczciwych i honorowych w osadzie, i te przymioty są wpajane każdemu młodemu członkowi. Mimo że nie przepadano w nim za zabawą to jednym z elementów ich tradycji jest wielkie świąteczne ucztowanie połączone z balem, który odbywał się regularnie co dwa lata. Tam poznawały się przyszłe pary małżeńskie i zacieśniały więzi rodzinne. Jednak po tragedii w KiriGakure część tradycji celów i tradycji będzie musiała odejść w cień, ale głównym celem młodego pokolenia jest wskrzeszenie ich wraz z odbudowaniem klanu.
Cechy: Członkowie klanu Irinami stawiają na Suitony połączone z TaiJutsu i umiejętnościami dawanymi przez klanowy seal zwany Kadou Anei, czyli Wir Mroku. Każde dziecko w wieku dwóch lat otrzymuje na klatkę piersiową, która natychmiast znika i "dojrzewa" razem z dzieckiem po około dziesięciu-dwunastu latach pieczęć jest już w pełni gotowa do pierwszej aktywacji. Używającu czuje wtedy ogromny ból spowodowany wydzieraniem się chakry przez skórę, w celu utworzenia unikatowego dla każdego członka symbolu, jednak zawsze jest on jakoś związany z wodą. Może to być fala, chmura, wir lub cokolwiek innego. Po tym bolesnym procesie użytkownik jest w stanie w każdej chwili aktywować pierwszy poziom seala, jednak sam musi rozpracować ścieżkę, którą musi poprowadzić palce po pieczęci aby ją aktywować. Po poznaniu odpowiedniej sekwencji otwierają się dwie drogi jego użytkowania:
1,1. Irikuchi Yurai - Brama Źródła
Aktywuje się po wykonaniu sekwencji ruchów palcami umoczonymi w wodzie, użytkownik wykonuje po tym jeszcze klanową pieczęć podobną do pieczęci ptaka a pieczęć zaczyna wirować i połyskiwać pięknym błękitem. Teraz użytkownik może używać klanowych Jutsu a techniki Suiton są o 20% skuteczniejsze w działaniu. Dodatkowo daje on możliwość oddychania pod wodą.
1,2. Irikuchi Ookawa - Brama Rzeki
Użytkownik pieczęci, który poznał sekret aktywacji Bramy Rzeki, jest w stanie to zrobić raz na dwadzieścia cztery godziny, wykonując kolejne ruchy palcami na wirującej pieczęci na klatce piersiowej. Ta rozchodzi się po całym torsie, twarzy oraz pojawia się na zewnętrznej części obu dłoni. Teraz użytkownik jest w stanie kontrolować otaczającą go wodę, oraz wodę znajdującą się w ciałach ludzi. Stwarza to ogromne możliwości oraz daje dostęp do Jutsu związanych z kontrolowaniem pogody. Po treningach shinobi jest może utrzymywać ten stan do dwunastu godzin bez uszczerbku na zdrowiu. Przeciągniecie tego czasu prowadzi do stopniowego wysuszania własnego organizmu i szybszego starzenia się. Techniki Suiton stają się skuteczniejsze o 40%.
1,3. Irikuchi Unabara - Brama Morza
Kolejny poziom pieczęci który aktywować mogą jedynie najlepsi członkowie klanu. Sposób jego aktywacji jest dość nietypowy. Przy pierwszej aktywacji tego poziomu wymagane są silnie działające na psychikę emocje lub uczucia: strach przed nieuniknioną śmiercią, śmierć kogoś z rodziny, pierwsze zabicie człowieka, miłość itp. Pieczęć automatycznie pokrywa całe ciało, oraz oczy które nabierają szafirowego połysku. Kolejna aktywacja przebiega inaczej. Shinobi przebija dwie wirujące pieczęcie na dłoniach, które splamione krwią rozchodzą się po reszcie ciała i oraz oczach stopniowo oczyszczając się z niej. Teraz użytkownik poza wcześniejszymi umiejętnościami może zmieniać stan skupienia wody oraz widzieć w ciemnościach dzięki pieczęci na oczach. Szybkość i siła znacząco wzrastają. Otwiera się dostęp do kolejnych klanowych Jutsu. Techniki Suiton stają się skuteczniejsze o 70%.
1,4. Irikuchi Enkai - Brama Oceanu
Legendarny poziom pieczęci, który aktywować może jedynie ten, który złamał klanowe przykazanie i związał się z osobą z poza niego. Po pierwszym fizycznym zbliżeniu, na przykład pocałnku, pieczęć automatycznie przechodzi z trzeciego poziomu na czwarty po około piętnastu miutach walki. Błękitne symbole rozszerzają się do tego stopnia, że pokrywają całe ciało. Użytkownik czuje jedność z chakrą której przez pół około kolejne trzydzieści minut działania tego poziomu seala praktycznie nie powinno mu zabraknąć. Ciało shinobi zupełnie jak woda jest w stanie przybrać dowolny kształt. Krążą legendy o tym, że w trakcie użytkowania tego poziomu seala nad umysłem shinobi próbuje zapanować demon. Techniki Suiton stają się skuteczniejsze o 120%. Po trzydziestu minutach od wejścia w ten stan pieczęć automatycznie znika i jest nie możliwa do aktywacji przez cztery doby.

2,1. Pasu Samurai - Ścieżka Samuraja
Ten poziom seala aktywuje się tymi samymi ruchami co Irikuchi Yurai, tyle że palcami umoczonymi w krwi. Pieczęć przybiera krwistą barwę i również zaczyna wirować. Zwiększa ona jedynie znacząco szybkość i siłę co jest przydatne w sytuacjach gdy shinobi zmuszony jest walczyć w zwarciu. Techniki TaiJutsu stają się skuteczniejsze o 20%.
2,2. Pasu Yabanjin - Ścieżka Barbarzyńcy
Drugi i ostatni poziom tej wersji seala aktywuje się sam po zabiciu w walce człowieka. Znaki rozchodzą się po całym ciele a użytkownika przyszywa palący ból skóry. Oczy stają się ognisto-czerwone i zyskują zdolność przewidywania kolejnych ruchów przeciwnika. Szybkość i siła wzrastają jeszcze bardziej. Ttechniki TaiJutsu stają się skuteczniejsze o 80%. Z tego stanu można wyjść jedynie przez wyciszenie lub modlitwę.

#332 lasotka

lasotka
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2007 - 15:10

Fajny obrazek postaci :)

#333 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2007 - 19:34

mam nową postać żeby kurcze nikt mi nie zarzucał że kradnę broń Hidanowi xP

Dołączona grafika
tam za mną też jest łańcuch bo to taki jeden jest :P ten sam przez środek mojego stroju to jest pas od kimona. Coś jeszcze tłumaczyć?

#334 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2007 - 19:41

To teraz oskarżam cię o podbieranie broni Neji`emu XD. Nie no żartuę.

#335 elmiratemari

elmiratemari
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2007 - 22:10

HA HA HA! =P Chyba muszę się jeszcze postarać z tym wymyślaniem postaci... ALE TA BROŃ ZOSTAJE i finito, ciekawszej nie wymyślę, chyba że katane ale nic innego - bo łuk to tu chyba nie pasuje xDDD

#336 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2007 - 22:24

Bierz co chcesz, nawet ciupagę XD. Ale sejminary moje, koniec kropka ;]. A ten łańcuch (mimo, że Neji`ego) jest super, nie zmieniaj, broń Boże!! ;]

#337 Heviro Uzumaki

Heviro Uzumaki

~fan

• User
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 10 styczeń 2007 - 18:13

Imię: Heviro
Nazwisko:Uzumaki
Przydomek:"Brzask Konohy"
Kraj:Fire-country
Wioska:Konoha
Zdolności rodu: Olbrzymia ilośc chakry
Ranga:Jounin/Nukenin(Członek Akatsuki)
Ninjutsu:5/5
Taijutsu:3/5
Genjutsu:2/5
Inteligencja:4/5
Siła:5/5
Szybkość:4/5
Stamina:5/5
Pieczęcie:3/5
Broń:kunaje
Kuchiyose no Jutsu: Jaszczurki
Wygląd:wstawię z rysunkiem później
Specjalny atak: Tarcza no jutsu - po skumulowaniu odpowiedniej ilości chakry użytkownik tego jutsu może utworzyć tarcze (np.: rzucają w mnie Kunajami ja wyobrażam sobie miejsce gdzie trafi mnie kunai i w tym miejscu pojawia się tarcza z chakry która zależności od ilości użytej chakry Różni sie wytrzymałością . Tarcz można też używać do osłony przed niektórymi jutsu , atakiem bronią oczywiście. im mocniejsza tarcza tym więcej chakry zżera

Futogan : Przerobiona wersja rasengana użytkownik który robi kulę chakry zasysa małe przemioty np.: piasek kamyczki itp do kuli . Później te przedmioty w środku ulegają wielkiemu przyśpieszeniu i podczas dotknięcia przeciwnika/przemiotu są uwalniane i ranią przeciwnika /niszczą przedmiot. Przeważnie zasysany jest piasek dlatego technika wygląda na techinie "piaskową"

Historia: w trakcie pisania ^^

#338 Saper

Saper
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2007 - 00:38

Narazie nie wysayłam ale już zaczełem wypełniać :D

[ Dodano: 11-01-07, 23:32 ]
Imię: Furo
Nazwisko: Shine
Clan: Kaguya
Kraj: Kraj mgły
Zdolności rodu: Modyfikacja Kości itp.
Ranga: ANBU Leader
Ninjutsu: 3/5
Taijutsu: 3,5/5
Genjutsu: 1,5/5
Inteligencja: 5/5
Siła: 4/5
Szybkość: 4/5
Stamina: 3,5/5
Pieczęcie: 3/5
Broń: Kości, Własne ciało
Kuchiyose no Jutsu: Przyzywa skalnego Golema który używa technik ziemi
Wygląd: Długie sterczące włosy ( cztery włosy opadające na lewe oko ), włosy koloru krwi oczy błekitne jak niebo jako jedny z klanu kaguya nie ma 2 kropek
na czole, na twarzy panuje smutek zazwyczaj jest smutny ale są rzeczy któr go bawią naprzykład niektóre historie z konohy np: o Naruto :D
Specjalny atak: egao(uśmiech)-chikusho(bestia)Atak polega na powleczeniu swego ciała Kolcami z kości, a z palców wypuszczenie cienkich nitek(też z kości).
(dalej to działa na zasadzie Tsugi, różni się tylko średnicą w przypadku Tsugi średnica wynosiła rozpiętość rąk i wielkość ciała użytkownika. Lecz w przypadku
egao-chikusho średnica wynosi 4-16 metrów to zależy jak długie są nici z kości
Historia: niemowle znalezione po wybiciu Klanu Kaguya w lesie w kałuży krwi (druga osoba która przeżyła masakre w Kirigakure prócz Kimimaru) został dany pod opieke Mizukage który wyszkolił go w jego klanowych umiejętnościach ,oraz innych mu potrzebnych technik (lecz do genjutsu nie miała głowy). Przez examin na chunina przeszedł
wraz z drużyną na którą składały się osoby Dozo Dachinko (doskonale opanował technike pułapek, lecz w pojedynku z Choujim nie miał szans wiec nie został chuninem),
Fushigi Futon (bardzo dobra w genjutsu prawie pokonała Kibe gdyby nie Akamaru Kiba mógł przegrać, lecz ona dostała zaszczyt zostać chuninem). Furo zmierzył się z Shino.
Walka była zaciekła, Furo miał małe szanse na trafienie Shino jednym z ataków bo on blokował je robakami przez dłuższy shino wyszedł z tej walki bardzo zmęczony i lekko
pobijany. Lecztak jak Fushigi dostał range chunina. Dalszy los dokońca nie znany.......(kiedyś dokończe :D)

#339 Mitsuki Luna

Mitsuki Luna
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2007 - 22:53

Imię: Mitsuki
Nazwisko:Luna
Kraj: Wodoskpadu
Zdolności rodu: brak
Ninjutsu: 4/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 5/5
Inteligencja: 3/5
Siła: 3/4
Szybkość: 4/5
Stamina: 4/5
Pieczęcie: 3/5
Broń: giętka katana, wąska 1,2 długości

Kuchiyose no Jutsu: Duch Wody przpominjacy topieca i dusze ludzi którzy zgieli w wodzie

Wygląd: Wołsy czarne i kródkie (jak że by inaczej), oczy szare, niska, ale szybka. Praktycznie nie wygladam jak shinobi, ale niepozornośc to cecha jaką wykorzystuje w walce, gdy przecinik ocenia mnie jako słabą i niepordną. Zywkle noszę bordową bluseczkę z dekoldem i rybaczki w kolorze ciemnej zieleni oraz pełne buty na niewskoim obcasie. zapomałam wpsonieć biały pas z znakiem Wodopsadu.

Specjalny atak: Wzburzam całą rzekę lub zbiornik wodny, co pochłnia ogromne ilości chakry i mogę wykonać go tylko raz. Za to nigdy nie zawodzi. Woda otacza cały tren i marzdży wszytko na swojej drodze. Woda wraca na dawe miejce, a obraz jest jak po powodzi stulecia.

Historia: Przez całe życie byłam blisko wody i wiąze mnie z nią sczególna więź. Jako trzylatka wpadłam do rowcej rzeki, ale wspomniay Duch Wody odlaił mnie i tej pory niewdzieć czemy mogę go wezwać na pomoc, ale nigdy dla mnie nie wlaczy, tylko dusze topielców wacza ale za to jak! Moja matka była specjiaską od iluzji, całą wiedzę przekazła mnie całą wiedzę i nik nie na żadne genjutsu nie dorwie. To jak walnie głową w mór. Taty nie znam i zać nie chcę. Czasmi słyszę powieści jakim to był wspaniły ale jakoś w to nie wierzę (jak się spręzę to napiszę na sowją chistorę, ale na razie nie mam czasu)

#340 Nauczyciel

Nauczyciel
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2007 - 14:44

Hmm... Pewnie bym był zwykłym człowiekiem

#341 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 18 styczeń 2007 - 01:45

moja postac narysowana w pancie w 3 minuty:P

Thoron Teo'Kage z blodlimitem czarnej zabijczej czakry sasasa...ogolnie ciemne zakazane techniki. Specjalny Jounin i takie tam;]

Dołączona grafika

#342 Kostka

Kostka
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2007 - 11:58

Mój wygląd??
Napewno dłuuugie włosy, moga być lekko falowane brąz/czerń, oczy piwne, dosyć wysoka, szczupła... Silna, z charakterem, miła, troche wścibska :P Szybko ucząca się nowych rzeczy. Chciałabym przywoływać szczury (moja miłość, pasja, obsesja *.* ). Jakieś specjalne umiejętności... hmmm... zdolność porozumiewania się ze zwierzętami i sharingan ^^ a moją bronią byłoby guan dao, zawsze mi sie podobało ^^
a siebie narysować mogłabym spróbować, choć dawno nic nie rysowałam i wyszłam z wprawy ;)

#343 młoda_Hatake

młoda_Hatake
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2007 - 18:34

Pierwsze co zrobiłam po oglądnięciu "Naruto" to narysowanie mojej postaci ale nie mam zamiaru jej tu umieścić więc opiszę.

Długie brązowe włosy spięte w kuc, czarne oczy, maska. Ubrana w zwykłą bluzkę, bezpalcowe rękawiczki i spodnie dzwony, też tradycyjnie narutoskie sandały i opaska na czoło. Powiązania rodzinne to Kakashi(mój braciszek ^^ ). W brew pozorom nie mam sharinguna. Nazywam się Miyoshi Hatake, jestem miła ale lubię się czasem z kimś
podrażnić (XD), mam silny charakter, nie jestem nieśmiała ale nie lubię być w środku zainteresowania więcej niż pięciu osób(Szczególnie kiedy są moimi wrogami XD).
Jestem inteligentna na tym stopniu że dorównuję Shikamaru. Moim atutem jest szybkość, jestem też w miarę silna. Chodzę bezszelestnie i jestem dobra w walkach na wyczucie i słuch. W otwartej(twarzą w twarz) jestem niezbyt dobra. Moim drugim atutem jest także celność. Mam dość dużo PRZYJACIÓŁ( bo przyjaciółki mam około 3 ). No i to by było na tyle.

#344 mateo-sensei

mateo-sensei
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 16:58

miałbym włosy takie jak kakashi
Stroj jak naruto z serii II
Miałbym sharingany
Znałbym pieczeć Zaby:P
I raczej zasłaniałbym twarz bo nie ma na co patrzeć

Już niedługo.........

#345 Mertis

Mertis
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 19:00

Siedział bym w spodniach (jeans) i T-shircie mając na plecach lalkę. Protector miałbym nałożony jak Shikamaru. znaczy na ramieniu. Do tego łaził bym podgarbiony i rzadko korzystał z jakich kolwiek technik

#346 Qzak

Qzak
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 23:19

Pewnie jak idiota :D a jeśli chodzi o szczegóły to jak w rzeczywistości wysoki chudzielec w T-shircie i krótkich spodenkach. Włosy krótkie albo coś jak Kakashi ( chodzi o długość ) no i oczywiście nigdy nie uczesane ( jak w realu ) - każdy w inną stronę. Co do oczu to wolałbym niebieskie albo czerwone (na wzór sharingana lub Kurenai).

#347 Haruka

Haruka
  • Goście

Napisano 16 luty 2007 - 00:55

Hmmm.
Nazywałabym się Haruka Madou. Kolor włosów nieco bym przyciemniła. Nawet do koloru hebanu. Strój? Czarne bermudy na czarnych podkolanówkach. I czarny golf z krótkim rękawem. Włosy spięte wysoko w koński ogon. I miecz w ręku.
Tak wiem :D pozazdrościć wyobraźni XDDD

#348 Hyuuga_Neji

Hyuuga_Neji
  • Goście

Napisano 17 luty 2007 - 13:14

Hayato Hyuuga.
Długie, czarne, rozpuszczone włosy podpięte tylko protektorem na czole (czarnym).
Strój taki jak Neji w Shippuudenie.
Ale dodatkowo na plecach miałbym dai-katanę, albo dwie katany przy pasie.

#349 deedlit

deedlit
  • Goście

Napisano 17 luty 2007 - 13:16

Wyglądałabym tak jak na żywo XD
Tyle, że miałabym boskiego sharingana (a i tak zawsze na fotach ślepia czerwone mi wychodzą >XD)

#350 GeNzO

GeNzO
  • Goście

Napisano 17 luty 2007 - 16:04

Mużyńskie afro koloru blond :) zielone oczy. Chodziłbym w ciemnych okularach (jak Shino) w masce (jak Kakashi) w Chuninowej kamizelce bez koszulki i w spodniach (takich jake miał Zabuza). Miałbym 2 katany przyczepione na plecach do kamizelki i 2 katany przyczepione do paska :D