Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#351 Kakashi-kun

Kakashi-kun
  • Goście

Napisano 20 luty 2007 - 21:42

Brązowe włosy do ramion, związane opaską z herbem osady ( oczywiście Konoha ). Ubiór tak jak Kakashi - bez zasłoniętej twarzy. Kieszeń na shurikeny i kunai'e. Sandały ninja. Chciałbym władać własną techniką: Rasengan, ale odmieniony, przez to że kumulujesz trochę chakry ( czy tego co to tam w rękach jest ) i rzucić to aby zmylić przeciwnika i rzucić właściwy rasengan. Przeciwnik skoncenrowany na " cieniu " oberwie właściwym.

#352 que

que
  • Goście

Napisano 20 luty 2007 - 21:53

kucharka - amatorka barku konkurujacego z ichiraku ramen >D

#353 Shinobu Uczeń

Shinobu Uczeń
  • Goście

Napisano 24 luty 2007 - 12:08

Kurde nowy jestem i najpierw wyładuje złość na Giertych-Jutsu, który zamknał temat o technikach Jutsu. Rasengan na Giertycha!!!!!!!. Dobra wystarczy. Zawsze chciałem zapuścić włosy i nosić je jak Yo Asakura z Shaman King. A po za tym nosić ta chuste co maja w Naruto Senseii na twarzy. A broń to katanę z szerokim ostrzem. A na plecach tatuarz z shurigenem. Ranga byłbum geninem, a strój to czarny płaszcz.

#354 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 24 luty 2007 - 15:13

Ja bym miała brąz włosy do tyłka związane w dwa warkocze i owinięte bandarzami (gdzieś widziałam taki motyw i mi się spowdował)... Końcówki miałabym białe.. Długa rozwiana grzywka..
Obcisła bluska troche na krztałt kimono z grubymi ramiączkami jak Yoruichi z Bleacha.. Na to chustka (coś między poncho a arafatką) maska jak Kakashi.. Rybaczki z lekko rozszeżanymi nogawkami.. Zamiast tych sandałów to buty podobne do baletek..
Kamizelka chunina ale nie aż taka puchata.. Opaska ninja nad grzywką.. A i dzwoneczak na szyji.. (taki jak ma Kakashi) i czarny kot u boku

#355 Gaaruś

Gaaruś
  • Goście

Napisano 24 luty 2007 - 17:41

Ja chciałbym wyglądać jak Itacz^^. Mieć takie zafajniaste "zmarszczki" jak on^^. Trochę bym kucyka skrócił no i zamiast czarnych oczu wolałbym szaro niebieskie (takie ja moje xD)
Ubranie bym tylko częściowo zmienił: płaszczyk Aka zostawił.,z deka "pod płaszcze" bym zmienił. Znowu katana i ubranko ANBU (oczywiście zrzucał bym płaszczyk kiedy nadarzała by się okazja na ........ walkę ^^). Zawsze chciałem być czarnym charakterem ,więc nic bym nie zmieniał w charakterze łasica.
Taki chciałbym być ^^ żeby wszyscy się mnie bali, no może nie wszyscy xD, płeć piękna niech za mną szaleje ^^

#356 Kargen

Kargen
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 14:13

ja hmm , mniałabym czarne włosy troche faliste i krutkie tak do karku, zielone oczy , 1,57 wzrostu xD , sukienka (niemylic ze spudniczka) mniowka zielona jasna na niej obcisla ciemno zielona bluzka , getry czarne , buty brazowe , czarny makijaz xP ale tylko na oczach , ognista moc xP .

Jak znajde czas to to narysuje i tutaj wyswietle , czekac ;)

PS: troche potrwa zanim wyswietle ten rysunek bo chwilowo niemam aparatu ani skanera bo musialam pozyczyc :/ , ale bedzie hmm za tydzien MOZE , ale czekac i niezapomiec o mnie xP

#357 que

que
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 16:10

Ja chciałbym wyglądać jak Itacz^^. Mieć takie zafajniaste "zmarszczki" jak on^^. Trochę bym kucyka skrócił no i zamiast czarnych oczu wolałbym szaro niebieskie (takie ja moje xD)
Ubranie bym tylko częściowo zmienił: płaszczyk Aka zostawił.,z deka "pod płaszcze" bym zmienił. Znowu katana i ubranko ANBU (oczywiście zrzucał bym płaszczyk kiedy nadarzała by się okazja na ........ walkę ^^). Zawsze chciałem być czarnym charakterem ,więc nic bym nie zmieniał w charakterze łasica.
Taki chciałbym być ^^ żeby wszyscy się mnie bali, no może nie wszyscy xD, płeć piękna niech za mną szaleje ^^

to ja w takim razie nie rozumiem Twojego nicku i ava >D
Łasic Łasic! *biega z transparentem*

#358 LiveLeaf

LiveLeaf
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 16:32

Ja bym chciała mieć długie niebieskie włosy, niebieskie oczy, ubranko... Długa fioletowa spódnica, sięgająca do kostek, biała bluzka, korale z ametystu na szyji, opaska Konoha na ręce. Broń- kunaie, shurikeny, no i miecz (nie katana). Moc: gwiazdy, lód i natura (orginał jest ze mnie).

#359 Kargen

Kargen
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 22:28

JA powiem tak , zmieniłam swoj wyglad jak zaczelam rysowac wiec tamte informacje sa juz niaktualne chociaz niektore jeszcze sa, z reszta zopbaczycie , niewiem czy fajnie ale wiem ze lepiej to wyglada xP

#360 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 25 luty 2007 - 22:29

coraz bardziej mam ochotę was wszystkich narysować ;] gdybym tylko jeszcze miała skaner...

#361 tytani

tytani

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisano 26 luty 2007 - 15:49

A ja bym miala czarne wlosy tak troche po ramieniu, oczy ciemno zielone zmieniajace sie na zlote ( takie jak ma np Ren z Shaman KInga ), a ciuchy bym miala podobne do takich co ma Neji chyba ^^ A wzrostu bylabym Sasuke :P
p.s super banner Remande :P

#362 lisek

lisek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2007 - 23:29

cześć, widzę niezły temat i nie wytrzymam jeśli nie wtrące moich 3 groszy. No więc wygląd to taki : włosy czarne, długie spięte w warkocz takie jak miał Lee w młodości, kamizelka jonina, oczy czarne (ten sharingan już i tak każdy ma) czarna bluza z długimi rękawami, spodnie mogą być niebieskie(w każdym razie jak mi ubranie sie znudzi- przebiorę się)i buty takie jakie mają postacie z naruciaka.Specjalność: zastanawiałem się nad Tai- jutsu i Nin- jutsu.Gen- jutsu też ale trochę mniej.Mistrz w walce wręcz i walki bronią białą.W posługiwaniu się chakrą wystarczy mi poziom dobry (ale- oczywiście można wszystko poprawić - za pomocą treningu).Wzrost trochę niższy od Kakashiego.I narazie to tyle ^.^

#363 Uchiha Madara

Uchiha Madara
  • Goście

Napisano 05 marzec 2007 - 20:11

Wyglądać mógłbym mniej więcej o tak jak ten typ z teknomana http://www.antonioge...im/teknoman.jpg

Charakter zbliżony do kakashi'iego

skill: sharingan

a przywoływać mógłbym np. wilki :D

#364 Olgaaa

Olgaaa
  • Goście

Napisano 06 marzec 2007 - 17:44

Sprawa jest prosta-ja bym wyglądała jak żeńska wersja Sasuke xP

#365 Narutosasukman

Narutosasukman
  • Goście

Napisano 07 marzec 2007 - 16:25

Nazywał bym sie Uchicha Nobunaga
Ja bym miał blond włosy do ramion zawiniente w kuca.Bluzke Sasuke, i jego spodnie
Miał bym 171.3cm wzrostu miałbym Shiringana na 3 stopniu.Był bym Sage i :techniki żywiołu ognia (Katon),Rasengan,Chidori (Raikiri), Doton: Shinjū, Fūja Hōin, Kage Bunshin no Jutsu, Kawarimi no Jutsu, Kuchiyose no Jutsu, Kuchiyose - Doton: Tsuiga no Jutsu, Magen: Narakumi no Jutsu, Sennen Goroshi, Shunshin no Jutsu, Suiton: Suijinheki, Suiton: Suikōdan no Jutsu, Tajū Kage Bunshin no Jutsu, Zanshu no Jutsu, Furou Fushi no Jutsu, Juin Jutsu, Kanashibari no Jutsu, Kuchiyose no Jutsu, Goguoufuuin, Rashoumon, Senai Jashuu,Souja sousai no Juts,Kagemane no Jutsu

#366 Thrillidan

Thrillidan

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 07 marzec 2007 - 21:41

Moja postać? Hmmm...

Cera śniada. Oczy niebieskie.
Pewnie ciemne włosy? Niekoniecznie brunet, powiedzmy ciemny blondyn.
Twarz zasłonięta maską jak u Kakasha.
Ubranie...??? Na zewnątrz ciemnozielony płaszcz z kołnierzem jak u Shino. Pod tym kamizelka, spodnie nic specjalnego. Tylko jeszcze 2 zwoje na plecach. Ale one się nie liczą bo i tak ich nie widać spod płaszcza.
Co do jutsu to i tak można już się domyślić a nie jestem taki żeby odkrywać przed wami wszystkie karty ;) Mogę tylko powiedzieć że brak żadnych ABL'i.

#367 Hitaka Hatake

Hitaka Hatake
  • Goście

Napisano 07 marzec 2007 - 23:03

Moja postacia byla by córka Kakashiego ^^ z czego wynika moj NicK :) a kto był by matka o.O może Shizune xD lepsza kandydatka mi do głowki nie przychodzi ^^

#368 Olgaaa

Olgaaa
  • Goście

Napisano 08 marzec 2007 - 22:50

Dołączona grafika
...Bo miałam wenę ^^ wiem że nieostre, ale aparat mam, jaki mam^^

#369 tytani

tytani

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisano 08 marzec 2007 - 22:53

No fajny obrazek xD tylko wlasnie niewyrazny, ale co tam ^^ Ta kosa najlepsza ^^ No i podobna do Sasuke, jak pewnie mialo byc??

#370 Zgred

Zgred
  • Goście

Napisano 08 marzec 2007 - 23:19

Imię: Pai Gutsama "Demon Pustyni"

Klasa: Jouinin (samozwaniec)

Wygląd: Średnio-wysoki, szare włosy (mam ciemny blond, ale ten kolor bardziej by mi pasował), garbaty nosek (ale nie za bardzo - wole być taki, jaki jestem w realu), niesamowicie "ostre" spojrzenie czarnych, niczym noc oczu. Twarz, wykluczając oczy, tak jak u wielu ninja - zakryta. Na czole opaska z moim własnym znakiem. Na plecach wielki dwuręczny miecz, z wyrytymi imionami shinobi, którzy padli pod jego ciosami. Na lewej ręce opleciony wokół niej łańcuch zakończony hakiem. Reszta ubioru czarna, z widocznymi białymi wstawkami w postaci bandaży.

Uzbrojenie: Wspomniany już dwuręczny miecz i łańcuch z hakiem opleciony wokół lewej ręki, plus obowiązkowy Shuriken za bandażem w pasie. Zawsze kilka jutsu w rękawie.

Jutsu: Niezła znajomość ninjutsu (głównie żywioły ziemi + powietrza, tworzące burzę
piaskową) plus opanowane taijutsu (bardziej) i genjutsu (mniej).

Styl walki: Najpierw używane są ninjutsu, aby wywołać burzę piaskową. Tutaj mam przewagę, doskonale wyczuwam chakrę przeciwnika (wrodzony szósty zmysł), więc
nawet bez wzroku jestem w stanie powiedzieć gdzie jest i jak bardzo jest zmęczony.
Staram się go zmęczyć szybkimi atakami i własnymi klonami (aby je stworzyć używam
doton - po uderzeniu zamieniają się w piasek i się rozsypują). W ten sposób doprowadzam
przeciwnika do granic możliwości, a następnie jednym silnym ciosem miecza przecinam go wpół. Łatwy i przyjemny styl walki.

#371 LyNeCzQa

LyNeCzQa
  • Goście

Napisano 09 marzec 2007 - 14:32

Hmm.. Nie wiem jak sobie siebie wyobrażam w mandze ale robie swoj komiks i jak sie naucze dodawać rysunki to wam pokaże mnie w mandze :D oka? :P

#372 LadyStyx

LadyStyx
  • Goście

Napisano 10 marzec 2007 - 17:33

ja? hm... myśle że wygklądałabym jakoś dziwnie xDD
no cóż... tak jak wyglądam xD może miaalbym jakieś tam specjalne zdolności, sharingana.... heh..... soczewki zawsze można kupic xD z resztą..... narysuje i wkleje ;p

#373 Adjes

Adjes
  • Goście

Napisano 12 marzec 2007 - 08:26

Hmm... no więc miałbym włosy ciemny bląd, trochę długie, spięte tak jak ma Kabuto z grzywką opadającą na czoło. Ubranie, hmm, czarna koszulka i czarne rękawice na dłoniach, ciemne spodnie, najlepiej sztruksy czy coś takiego i wysokie buty ;] taki metal trochę.

#374 Seed01

Seed01
  • Goście

Napisano 14 marzec 2007 - 20:54

Wyglad jaki mam teraz ,wdzianko w stylu ninja i charakter jaki mam teraz:)

#375 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 14 marzec 2007 - 21:07

Wyglad jaki mam teraz ,wdzianko w stylu ninja i charakter jaki mam teraz:)

Mógłbyś nie przesadzać z tą dokładnością =_="

#376 Dakki

Dakki

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1444 postów

Napisano 14 marzec 2007 - 21:11

A ja charakter mialabym inny niz teraz, wlosy dluzsze niz teraz, ale fryzure taka sama jak teraz.

gomen - taka pokusa :3

[ Dodano: 14-03-07, 20:12 ]

Mogłabyś nie przesadzać z tą dokładnością =_="

XD... szkoda, ze nie wyladowalam bezposrednio pod postem (bez urazy Remande ^^)
swoja droga... to chyba "on"

#377 Remande

Remande
  • Goście

Napisano 14 marzec 2007 - 21:17

Rancia - już poprawiłam, dzięki za podpowiedź ;]

XD... szkoda, ze nie wyladowalam bezposrednio pod postem (bez urazy Remande ^^)

Jakiej urazy, broń boże ;]. Zresztą uważam, że wygląda to ok.

Zatem ja stwierdzam, ze byłabym swoim całkowitym przeciwieństwem XD

#378 Eloninka

Eloninka
  • Goście

Napisano 15 marzec 2007 - 18:25

W Naruto to bym miała zielone włosy - taki kolor najbardziej na luzie, długość za ramiona, ścięte bardzo krzywo - taki znak rozpoznawczy. Ciemne oczy. Wzrost: 171cm. Waga: ok. 52kg. Wiek 23 wiosenki. Krótko mówiąc trochę inaczej niż w rzeczywistości. Jak bym miała neta w chacie, to bym wam pokazała siebie w stylu mangowym, ale nie mam takiej możliwości. Może kiedyś coś skombinuję i wam pokażę

#379 Akirazashi

Akirazashi
  • Goście

Napisano 15 marzec 2007 - 23:11

Ja bym chciał wygłądać tak:

Niebieskie włosy(coś kształtem jak włosy Sasuke).
Czerwone oczy z Sharinganem.
Należe do ANBU jako kapitan.
Struj i wyposażenie:
Maska(coś podobnego jak miał Haku).
Biały płaszcz z kapturem.
Jakiś strój żeby łatwo było się w nim poruszać.
Mam Sporo zwoi,shurikenów i kunai.
Mam też dwie katany.
Znam prawie wszystkie jutsu.
Jestem bezlitosny i niemam przyjaciuł.

Więcej nic nie udało mi się wymyślić.;)

#380 Moloch

Moloch
  • Goście

Napisano 16 marzec 2007 - 22:52

Hmmm...

Czerwone włosy
Niebiesko-zielone włosy coś a'la Gaara
Jestem Juninem
Specjalny czarny strój z mnóstwem "kieszonek" na kunai.
Ogromna ilość kunai, na całym ciele mam w kieszonkach kunai.
Specjalizowałbym się w kunai. Jutsu z wykorzystaniem kunai, różne inne techniki związane z kunai, genjutsu związane z kunai, zwój polączony z kunaiem (w rękojeści).
Bardzo zwinny i szybki ze sporą ilością chakry.

#381 PafyQ

PafyQ
  • Goście

Napisano 17 marzec 2007 - 15:12

Cos ala Obito

Dołączona grafika

Tyle ze wyzszy ;p

#382 Riroku

Riroku
  • Goście

Napisano 17 marzec 2007 - 15:36

W czarnym kimonie treningowym i maska na twarzy. Z klanu , którego członkowie mogą panować nad ciemnością. Miałbym katanę bez butów, a nogi i ręce owinięte w taśmę taką jak ma Rock Lee (przyślij mi pocztówkę z wariatkowa).

#383 Moloch

Moloch
  • Goście

Napisano 17 marzec 2007 - 15:38

a nogi i ręce owinięte w taśmę taką jak ma Rock Lee

Mnie to bardziej przypomina bandaże niż "taśmę".

#384 Riroku

Riroku
  • Goście

Napisano 17 marzec 2007 - 16:21

Riroku Kamebu z wioski ukrytej w dziczy (mojej własnej) patrz: "wioski w Naruto. Wasze i prawdziwe"
zdolności klanu: jedność ze zwierzęciem, ukrycie w dziczy
ninjutsu:3,5
taijutsu:4
genjutsu:2
inteligencja:3
siła:3
szybkość:4,2
stamina:4
pieczęcie:5
broń:katana
ranga:chuunin
wygląd:troche dziki i nosi brązową, cienką bluzę z kapturem, brązowe, długie spodnie i czarne buty na jesień bez żadnych wzorów. Całe ubranie brudne i wyraźnie używane.
specjalny atak:kły dziczy(ninjutsu), zerowa widoczność(genjutsu)
historia:???
jutsu ma prawie wszystkie zwłaszcza te związane z klonowaniem się, atakami wręcz i Taijutsu.

W razie błędów piszcie>

#385 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 18 marzec 2007 - 01:01

To ja bym się owinęła tasmą filmową, a co! lol -_-