Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
 • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
 • Rejestracja

My w świecie Naruto!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#386 Shin-Chan Uchi

Shin-Chan Uchi
 • Goście

Napisano 18 marzec 2007 - 15:05

Ja bym wyglądał tak:
Czarne włosy, długości do barków.
Błękitne oczy jak Fremeni.
Dobra budowa ciała, ale bez przesady.
Pieczęć na całym ciele kształtem przypominająca smoka.
Ubiór :
Czarna bluza
Czarne szerokie spodnie
Katana i plecak na plecach
Obuwie koloru czarnego
Maska jak Kakashi wiadomego koloru.

#387 Riroku

Riroku
 • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 15:36

Mnie to bardziej przypomina bandaże niż "taśmę".

Mi też, ale tak mówili w anime.

#388 tytani

tytani

  ~otaku

 • User
 • PipPipPip
 • 462 postów

Napisano 19 marzec 2007 - 15:44

Ludzie czemu az tyle chcialoby miec taka maske jak Kakashi?? Nie widac twarzy i w ogole..jak dla mnie to mi sie nie podoba, a kakashi gdyby mogl nie nosilby tego xD Moze dodaje to tajemniczosci jednak bez maski jest wiecej uroku ^^
Ja juz wypowiadalam sie w tym temacie, wiec nie musze drugi raz opisywac swojej postaci, wiem ze to nie na temat , ale chyba nie ma takeigo tematu, ale w jakich jutsu specjalizowalyby sie wasze postacie??

#389 Riroku

Riroku
 • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 15:55

Dobra. Mój obecny wygląd jest w temacie"my w świecie "Naruto"-ogólnie" tam nie mam maski, a ten jest zupełnie nieaktualny. Zmienie go jeśli będę chciał(więc małe prawdopodobieństwo):->.

W temacie "my w świecie..." jest miejsce na jutsu i cechy w tym chodzi tylko o wygląd.

#390 Shin-Chan Uchi

Shin-Chan Uchi
 • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 20:55

Maski są dobre dają pewność, że cie nikt nie rozpozna, a po jej zdjęciu jest się inną osobą.

#391 Shin-Chan Uchi

Shin-Chan Uchi
 • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 23:23

mię: Hikaru
Nazwisko: Shiganori
Kraj: nieznany
Wioska: Ukryta w metalu
Zdolności rodu: Po za tym, że każdy członek rodu ma błękitne (jak fremeni) oczy to nie mają one żadnej mocy specjalnej, zdolnością rodu jest tworzenie broni z chakry bez pomocy zwojów.
Wiek: 2 lata starszy od Naruto
Ranga Chunin
Ninjutsu: 4,5
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 1,5/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 4/6
Szybkość: 5/5
Stamina: 4/6
Pieczęcie: 3/5
Broń: Biała do wali w zwarciu i na dystans
Kuchiyose no Jutsu: Przywołuje demony z podziemnego świata przypominające gady ale z wielkimi ostrzami na przednich łapach.
Zapieczętowany demon wewnątrz ciała: Demon z dna ziemi (demon przebudził się gdy ludzie z wioski ukrytej w metalu dokopali się do podziemnej jaskini gdzie spoczywała bestia)

Wygląd:
Czarne włosy, długości do barków.
Błękitne oczy jak Fremeni.
Dobra budowa ciała, ale bez przesady.
Pieczęć na całym ciele kształtem przypominająca smoka.
Ubiór :
Czarna bluza
Czarne szerokie spodnie
Katana i plecak na plecach
Obuwie koloru czarnego
Maska jak Kakashi wiadomego koloru.
Później może narysuje, jak znajdę czas.

Własne jutsu:
Po za jutzu które może posiadać tylko jego klan:
Wytwarzanie broni z chakry bez pomocy zwojów po wykonaniu odpowiednich pieczęci w dłoniach wyrasta (nie z dłoni tylko w dłoniach) broń biała, która istnieje tylko do odległości 10m od właściciela i znika gdy temu kończy się chakra lub na jego własne życzenie.

Specjalne jutsu to pola śmierci: polega to na tym, że wyjmuje z pochwy kunai taki prawdziwy i wbija go w ziemię po chwili z ziemi wybija się w odległości od 0,5m do 30m ostrza różnych białych broni (od kunai, aż po katany i lance) potęzne, ale wyczerpujące dużo siły jutsu.

Historia:
Wioski: Wioska powstała parę lat przed narodzenie czwartego Hokage i prawie nikt nie znał jej położenia. Założył ją legendarny Sanin z Konohy. To on był pierwszym z klanu
Shiganori. W podziemiach akademii zbudował bibliotekę gdzie były przechowywane zwoje około 1000 z czego 20 były to zwoje złote które mógł otworzyć tylko legendarny sanin bądź kage. W wiosce panuje zasada, że każdy od genina zaczynając w górę musi ukrywać swą twarz na misjach po za wioską genin i chunin posiadali zwykłe maski, natomiast junin miał coś jak ANBU porcelanową maskę bo ANBU mieli metalowe. Egzamin na chunina odbywał się raz na dwa lata gdzie mogła zostać tylko jedna osoba, a na junina raz na trzy lata i też tylko jedna osoba mogła zostać tylko jedna osoba.
Akademię kończyło się w wieku 14 lat, a więc nauka w akademii trwała o dwa lata dłużej niż w Liściu.
W wiosce wytwarzało się 50% całej dostępnej broni shinobi, misja gdzie transportowano broń do danego kraju miała rangę A. i stanowiły one 60% wszystkich misji dostępnych w wiosce.
Kiedy Hikaru (czyli ja) miał 18 lat wioska została zniszczona przez nie znanych shinobi, przypominali oni oddziały ANBU (płaszcze z kapturami, maski metalowe przeciw gazowe, na rękach tuby z ostrzami, a w każdej była wbudowana broń kinetyczna wystrzeliwująca kunaje [coś jak w NARUTO movie 1 w pociągu pancernym]. Ostatecznie wioska została wysadzona w powietrze przezyła jedynie czwórka ludzi, Hikaru i trójka jego przyjaciół.

Historia moja (Hikaru):
Urodził się 16 marca, kiedy miał rok jego ojciec poświęcił życie, aby za pomocą zwoju uwięzienia zapieczętować w Hikaru demona z głębin ziemi ( Pieczęć na jego ciele zaczyna się na plecach idzie na brzuch kończy się przy łokciach, kolanach i jest jeszcze tylko na karku, twarz ma wolną od pieczęci). Matka zginęła w czasie ataku demona, a jego wychowaniem zajęła się siostra. W wieku 14 lat został geninem, a w wieku 17 chuninem. Kiedy miał 15 lat zakradł się do biblioteki i zdołał przestudiować zwoje, aby nauczyć się dwóch technik (Kage Bunshin no Jutsu, Goukakyuu no Jutsu [Katon]) po czym został przyłapany, po tym zdarzeniu biblioteki za czeli pilnować ANBU.
Jak miał 18 lat wioska została za atakowana na granicach wioski zauważono spora grupę shinobi, do walki zostało wysłanych 6 grup ANBU, a w czasie tych walk Hikaru i trójka jego przyjaciół dostała zadanie przeniesienie zwojów do Konohy i przekazanie ich Hokage, Hikari dostał 20 złotych i 10 zwojów zwykłych reszta po 30 zwykłych Reszta wojów w bibliotece to były dokumentacje wioski. Oglądał on śmierć wszystkich mieszkańców z góry i widział jej zniszczenie wiedział, że stracił całą rodzinę i poprzysiągł zemstę oraz odbudowę wioski. PO tygodniu dotarł do konohy.

_____________________________
U mogę całą historię napisać ale mi się nie chce.

Później jak znajdę czas zapodam jakieś rysunki. Może.

#392 Naohiro

Naohiro
 • Goście

Napisano 19 marzec 2007 - 23:43

Imie: Nohiro Kasuruke
Klan: Meriva Clan
Wyglad: 175cm, kolor włosów srebrny, dłuższy czarno-czerowny płaszcz.
Bronie: Shurikeny, miecz katana (klanowy przekazywany z pokolenia na pokolenie)
+ podstawowy pack broni shinobi
Zdolności: Mistrzostwo w pieczęciach, idealna walka wręcz i katana master, dobre opanowanie technik iluzji
Specjalne techniki: Przywołanie Pumy (Walka) orzeł (Zwiad)
Zdolność Klanowa: Fast Learn (Szybkie uczenie technik dzieki ciut innej budowe mózgu i układu cyrkulacji chakry)

#393 Akane171

Akane171
 • Goście

Napisano 20 marzec 2007 - 13:11

Hmmm, wyglądałabym "tam" pewnie tak jak wyglądam "tu" :P Więc -> kurduplaste, krótkie blond włoski, niebieskie ślepka.... Och Maryjko. I wyszła żeńska wersja dresa _-_ To ja może zostanę w realu...

#394 Mitsuki Luna

Mitsuki Luna
 • Goście

Napisano 20 marzec 2007 - 14:16

Shin-Chan Uchi, czyżbyś czytadł Diunę?
W każdym razie, ja była bym wysoka, miała czare włosy, oczy jadowicie zielone. Była bym człowniek kalny którego poswowym atytem jest szermierka. Nosiłam bym dwie krótkie miecze, a ubierała bym się w lużną czewoną bluzę i obcisłe granatowe spodnie. O i jescze iała bym konia. Nie jakiegoś tam małego ale ogromnego, karego Fryzyjskie Konia.

#395 Shin-Chan Uchi

Shin-Chan Uchi
 • Goście

Napisano 20 marzec 2007 - 23:17

Frank Herber nie jest mi obcy.
Mitsuki Luna popraw błędy w pisowni trochę to głupio wygląda.

#396 BlackMayo

BlackMayo
 • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 16:38

Imię: Mayo (kto by się spodziewał)
Nazwisko: Minura
Kraj: Konoha
Zdolności rodu: brak(nie obowiązkowe)
Ninjutsu: 4,5
Taijutsu: 3
Genjutsu: 2
Inteligencja: 4,5
Siła: 5
Szybkość: 2
Stamina: 3
Pieczęcie: 4,5
Broń: 4,5
Kuchiyose no Jutsu: Duży leopard mogący posługiwać się gokayu no jutsu
Wygląd: czarne włosy przycięte z przodu na krótko,z tyłu długie,grzywka na zaczesana na lewą stronę,niebieskie oczy,blada cera.
Specjalny atak: hi hi,uderzenie w twarz przeciwnika z całą swoja ogromną siłą,mając na ręce wielką,ciężką niesłychanie bransolete,w momencie uderzenia owa bransoleta z dużą siłą zsuwa się i również wali w twarz przeciwnika. Często nie ma co zbierać,można łączyć z różnymi jutsu.
Historia: Więc wywodzę się ze starego rodu z konocha,jednak przed moimi narodzinami rodzice opuszczają wioskę,po 15 latach wracają. Razem z siostrą i jej narzeczonym dostajemy misje razem z team 7 i 8,tak zaczyna się przyjażń,kopanie tyłków i mój romansik z Kibą.

#397 Treyu

Treyu
 • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 16:38

Hmm skoro tak to ja - a przynajmniej chcialbym tak wygladac - średniego wzrostu (coś w rodzaju naruto po timeskipie) długie opadające na barki ciemnobrązowe włosy i tego samego koloru oczy. Nosiłbym luźną, czarną koszulę z wygrawerowanym jakimś ładnym wzorem, spodnie ala Shino Aburame (tylko nie podwinięte nogawki) oraz na to wszystko czarny długi płaszcz z wygrawerowanym na tyle znakiem - taki sam jak na koszuli. Mimo iż wyglądałbym ciut mroczno, pewnie brechtałbym się przy każdej okazji, jedynie w walce przerażająco zimny... ciut zboczyłem w stronę charakteru :D to chyba tyle

#398 Rock_Lee

Rock_Lee
 • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 19:55

Ja bym wygłądał swietnie...:P Miał bym czrne włosy długości....no jak Sasuke.....czrną kurtke.....czrne spodenki....opaske wioski ukrytej w liściach..........był bym pewnie najsilniejszy :P ...........a jak bym podrósl to na 100% był bym kolejnym Hokage.........!!!!!
Pozdro

#399 Treyu

Treyu
 • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 20:05

Wiesz co byś za to dostał od Gaia? Może troche bardziej skromnie xD Nie twierdzę że można by być niemal idealną postacią ale no kurde może nie tak odrazu co? :P:P:P ale polewkowy opis w każdym razie xD

#400 Lily

Lily
 • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 20:27

Ten tylko o skromności a popatrz na swój opis :D Tak czy inaczej - chciałabym mieć włosy jak Hinata po timeskipie - takie długie i czarne, duże niebieskie oczy i krągłą figurę :P Ubierałabym się mniej więcej jak ludzie z Akatsuki - te ciemne pelerynki, ale bez czerwonych cusiów - chmurek czy czegoś tam :p Charakter oczywiście porywczy :D ale skromna jak Hinata.

#401 Rock_Lee

Rock_Lee
 • Goście

Napisano 24 marzec 2007 - 01:18

Trzeba być przecież pewnym siebie...:p
Pewnie ładnie byś wyglądała........Hinata jest naprawde spoko
po timeskipie oczywiście bo na początku to myślałem że Hinata to Neji a Neji to Hinata....:p
Pozdro 4all

#402 MareksPL

MareksPL
 • Goście

Napisano 24 marzec 2007 - 16:10

A ja bym miAł:
Czarne krótkie włosy, czarne oczy, 1m 70cm. Nosiłbym ciemno zielony strój + czarne sandaly, krwawe shurikeny(nowy rodzaj wysysajacy czakre), klan Rioshi( z byakuganem, sharinganem) a jutsu to wymyslone przez moj klan Rioshi Rasengan (ktorym mozna rzucac, a po dotknieciu wroga zabija natychmiastowo ) :P. No i ranga Sanin. fajnie miec bujna wyobraznie. :D :D :D

#403 Chomik

Chomik
 • Goście

Napisano 29 marzec 2007 - 17:01

tez sie wpisze!

ok:

Imie: Chomik
Nazwisko: Destroyer
Kraj (urodzenia): Nooo... Gdzieś koło suna.
Wioska: Brak (nukenin)
Specjalne (bloodline czy cos) zdolnosci: Brak
Hobby: Zabijanie innych nukeninów i zabieranie im opasek.
Ninjutsu: 2/5 (noo... te podstawowe)
Genjutsu: 0/5
Taijutsu:5/5
Inteligencja:3/5
Siła: 4/5
Szybkość:5/5
Stamina:3/5
Pieczęcie:1/5
Bron: 2x wakizashi.
Kuchiose:Krwiożercze Chomiczki.
Wygląd: Czerwona kamizelka ze skóry, cieeemno czerwone włosy do ramion, całkiem czarne tęczówki,spodnie do kendo (czarne),na ramieniu kilka przekreślonych opasek z różnych wiosek,własną opaskę (opaska z tajemniczym znaczkiem Chomika) nosi na oczach.
Special Atak: Wakizashis of Last Strike- Ładuje swoje wakizashi czakrą, po naładowaniu wbijam je z ogromną szybkością w żebra przeciwnika. wyzwalam czakrę z ostrzy i rosrywam przeciwnika na kawałki. Zazwyczaj jestem potem zbyt poraniony by walczyc.
I drugie:Blindness Berserk- Zwiększam swą szybkość za pomocą czakry. Niestety przy użyciu techniki wszystkie zmysły ulegają osłabieniu i nie mogę praktycznie unikac ciosów.
Historia: Był synem Hamsterkage. W swej wiosce zaliczał się do elity shinobi.Podczas ataku przez nukeninów stracił oczy i wszystkich przyjaciól oraz rodzinę. Rozgoryczony przez 10 lat trenował , by się zemścić. Nauczył się wykorzystywać swoją ślepotę.

No to by było tyle.

#404 SzPoN

SzPoN

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 217 postów

Napisano 29 marzec 2007 - 19:11

Hmm... no to tak

Imie - Noutamaru (NOU - zdolność, talent w japońskim)
Nazwisko - Kenkuzo
Kraj - Kraj Wiatru
Miasto - Suna-gakure
Specjalne - chakra jako broń fizyczna i psychiczna zarazem (np. duszenie chakrą :P)
Marzenie - zostać pervertem :P Leniuchowanie
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 3
Inteligencja - 5
Siła - 3
Szybkość - 5
Stamina - 2
Pieczęcie - 4
Broń - 3 - dwa sztylety takie jak ten - Dołączona grafika
Przywołanie - Feniks (niewielki mniej wiecej jak ptak Deidary i nie wyobrażajcie sobie, że ten feniks jest silny - umie tylko Goukakyo i używam go do latania :P)
Wygląd - długie ciemnobrązowe włosy (opadające na ramiona), czerwone oczy(jak Kurenai), czarna luźna koszula z wygrawerowanym na niej ognistym ptakiem, podobnie luźne czarne spodnie(do kolan)
Master Atack :P - Ryouku Husha Nou - używając chakry tworzę "niewidzialnego klona" który używa mojej broni i walczy za mnie - zniszczyć go można dekoncentrując mnie lub poprostu zabijajac - po tym nie mam w sobie juz chakry (atak ostateczny)
Historia - normalny koleś z Suna-gakure, któremu się troche w życiu nie układa :P ofkors rodzina żyje ale go nie lubi :D

Robione na podstawie opisów powyżej :D dzieki

#405 Dark Angel

Dark Angel
 • Goście

Napisano 01 kwiecień 2007 - 19:51

Coś takiego:
http://img511.images...30/enyadd4.png/
Z tym, ze włosy rozpuszczone, opaska na głowie i ślady pazurów wilka na karku.
Co do charakteru: porywcza, nieufna, wrażliwa.
No i imię oczywiście inne niż w realu, a dokładniej Enya.

#406 SzPoN

SzPoN

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 217 postów

Napisano 01 kwiecień 2007 - 20:12

Heh nieźle... ja bym wyglądał z twarzy jak Shikamaru, ale włosy miałbym krótkie. Stosunek do świata również jak Shikamaru ;] Miałbym wszystkich gdzieś i byłbym leniwy - IQ 200 :D:D:D

#407 lasotka

lasotka
 • Goście

Napisano 03 kwiecień 2007 - 23:56

Ha no więc chciałabym wyglądac tak:

http://www.deviantar...time -in:scraps

#408 Aizen

Aizen

  ~nołlajf

 • User
 • PipPipPipPipPipPip
 • 1661 postów

Napisano 04 kwiecień 2007 - 00:12

lasotka, jak murzynka:p

#409 lasotka

lasotka
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2007 - 09:18

O_o jak murzynka? ciekawe dlaczego mam tam raczej jasny kolor skóry...

#410 Allos

Allos
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2007 - 18:04

To jest mój pierwszy post. :)
Imię:Allos
Nazwisko:
Kraj:Konoha
Zdolności rodu:niesamowita prędkość
Ninjutsu:3/5
Taijutsu:5/5
Genjutsu:3/5
Inteligencja:5/5
Siła:3/5
Szybkość:5/5
Stamina:5/5
Pieczęcie:1/5
Broń:dwa miecze półtora ręczne np takie
http://www.goods.pl/...roducts/61s.jpg
Kuchiyose no Jutsu:gepard
Wygląd:taki jak avatar np.
Specjalny atak: niesamowita prędkość

#411 SzPoN

SzPoN

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 217 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 19:48

hmm to może i ja się zrobię na "Narutowego" bohatera :D

Imię: - Julian
Nazwisko - Kuraizoku
Kraj - Wiatru \ Osada - Suna-gakure
Zdolności rodowe - technika oczna: Meniku (potrafi spojrzeć przez żywą istotę, czy zajrzeć do wnętrza ciała, stosowane, aby trafić w czuły punkt)
Ninjutsu - 5\5
Taijutsu - 3\5
Genjutsu - 2\5
Inteligencja - 5\5
Siła - 2\5
Szybkość - 4\5
Stamina - 3\5
Pieczęcie - 4\5
Broń - kastety i broń podstawowa - shuriken i kunai.
Przyzwanie - chimera (dla dogłębniejszego opisu - jaszczur o trzech głowach - kozła, lwa i smoka)
Wygląd - czarne odstające włosy, oczy są zasłonięte chustą (po ogarnięciu Meniku nie są w stanie normalnie spojrzeć na światło), lekka skórznia oraz nasunięty na nią czarny płaszcz.
Specjalny atak - dogłębne ciosy w organy wewnętrzne.

Może troche paker, ale takiego mrocznego ziomka sobie akurat wymyśliłem :D

#412 Takahashi

Takahashi
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2007 - 19:51

Imię:Takahashi
Nazwisko:Motoko(nie miałem lepszego pomysłu)
Kraj:Konoha
Zdolności rodu:rozmawianie z zwierzętami,celność
Ninjutsu:5
Taijutsu:3
Genjutsu:3
Inteligencja:4
Siła:3
Szybkość:4
Stamina:3
Pieczęcie:3
Broń:wakizashi,takie jak na dole
Kuchiyose no Jutsu:orzeł
Wygląd:czarne włosy,czarne ubranie jak u shinigami(manga i anime Bleach),które możecie zobaczyć pod wakizashi
Specjalny atak:wezwanie różnych zwierząt
Historia:zwykły chłopak,tyle,że nie nawidzi kłusowników
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#413 Kodama

Kodama
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2007 - 21:44

Imię: Shiroi
Nazwisko: Mouno
Kraj: Konoha
Zdolności rodu: władanie iluzją
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 4
Genjutsu: 5
Inteligencja: 4
Siła: 3
Szybkość:5
Stamina:3
Pieczęcie: 2
Broń: pięsci, wszystko co jest pod ręką
Kuchiyose no Jutsu:
Wygląd:
dam linka bedzię łatwiej ^^ >> http://www.deviantar...ation/50533127/
Specjalny atak: manipulowanie rzeczywistoscią wplatajac w to elementy iluzji ^^
Historia: Potomek rodu "Białych". Rodzice czekali na długo wyczekiwanego syna. który jednak sie nie narodził, za to urodzila sie dziewczynka, niestety niewidoma. Rodzina byla z początku załamana stanem córki, ale okazało sie posiada zdolnosci o wiele leprzego "widzenia" (cos jak Daredevil)
Ojciec z początku zajmował sie trenowaniem pierworodnej lecz ona szybko przerosła zdolnosci swego ojca i całego swego rodu w wieku lat 8 ^^ (to nic w porówaniu z Kakashim)
Ukonczyla akademie ninja w wieku 10 lat zaliczła egzamin selekcji Choonina w wieku 11 lat
a obecnie ma lat 14 proszę państwa cha cha cha :D

#414 Deltruix

Deltruix
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2007 - 08:29

Ja to bym chętnie wyglądał tak http://i3.photobucke...ruix/skanuj.jpg
namęczyłem się z tym strasznie około 30 projektów zrobiłem i wszystkie kiepskie tylko ten jakiś taki dobry mi się wydaje :)

#415 Garreciq

Garreciq
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2007 - 10:25

Imię: Garret
Nazwisko: hmm... Oyama
Kraj: Fire Country/ Konoha Gakure
Zdolności rodu: Własny styl walki nazwany Kempo
Cechy charakterystyczne Kempo:
- Większość uderzeń wykonywanych palcami w punkty witalne (dokładniej takowych jest 142 :P)
- Duża ilość kopnięć (wszelakimi częściami.. piszczelami, kolanami, podbiciem stopy, piętą itd.itp.)
- Są też uderzenia głową i łokciami...
- Duża uwaga przykładań do "utwardzania" czyli do odporności na ból.
Bloodline: Doujutsu nazwane "Musubi". Pozwalające widzieć punkty witalne. Dodatkowo potrafi przewidzieć ruchy przeciwnika w zwarciu i w średniej odległosci. Wygląd Doujutsu: Żółte oczy a w środku coś ala MS Kakashiego...

Ninjutsu: 2
Taijutsu: 5
Genjutsu: 1
Inteligencja: 5
Siła: 4
Szybkość: 5
Stamina: 4
Pieczęcie: 2
Broń: Stopy, piszczele, kolana, golenie, palce, łokcie i głowa :P
Kuchiyose no Jutsu: Pantera
Wygląd: Niewysoki, szczupły chłopak. Lekko widac muskulature. Nosi kimono (takie jak ludzie z Kung Fu nosza... Takie koszule na sznurki zawiązywane :P) w kolorze białym. Włosy długie związane z tylu w kuca.
Specjalny atak: Hyakuyonjuuni Shiatsu --> Sto czterdziesci dwa Shiatsu --> Uderzenia we wszystkie punkty witalne... Teoretycznie prowadzi do smierci... Raczej wymaga włączonego Musubi, jednak jak sie ma dobrą pamięć to nie wymaga.
Historia: 2 lata po swoich narodzinach, okazało sie ze Garret w przeciwieństwie do swojej starszej siostry Mizuhashi ma olbrzymi talent jesli chodzi o TaiJutsu. W takim razie jego siostra zostala wysłana do Kiri Gakure by sie szkoliła w technikach Suiton, co o dziwo jej dość łatwo przychodziło. Garret trenował bardzo długo i stawał się coraz silniejszy. W wieku 8 lat jego rodzina została wybita przez człowieka, który uwazał ze rodzice Garreta "mieli dług". Młody Oyama też prawie zginał, jednak uratował go jego kuzyn Shokei. Garret zdał akademie i trafił pod opieke Special Jounina --> Mitarashi Anko :P

#416 Deltruix

Deltruix
 • Goście

Napisano 06 kwiecień 2007 - 11:51

Imię: Kokuyo
Nazwisko:Hatake
Kraj: Konoha
Zdolności rodu: Niesamowita kontrola ognia
Ninjutsu: Przed time skipem 3/5 po 5/5
Taijutsu: Przed time skipem 2/5 po 4/5
Genjutsu: Przed time skipem 1/5 po 5/5
Inteligencja: 5/5
Siła: Przed time skipem 3/5 po 5/5
Szybkość: 5/5
Pieczęcie: 5/5
Broń: Przed time skipem WakizashiDołączona grafika po dwa sztylety takiDołączona grafika i taki Dołączona grafika
Kuchiyose no Jutsu: wszelakiej maści demony
Wygląd: http://i3.photobucke...ruix/skanuj.jpg <-- tylko, że włosy z tyłu spięte gumką
Specjalny atak: nie wiem jak to będzie po japońsku ale: coś a'la rasengan tyle, że ognisty, Ognia pancerz-tworzy się pancerz z ognia, W piekielnym ogniu śmierć - tworzy pentagram gdzie przeciwnik znajduje się w centrum po czym wyskakuje w górę tworzy sie słup ognia o wielkości tego pentagramu i z przeciwnika mamy popiołek (używany w sytuacjach kryzysowych)
Historia: Nasz Kakasz zakochał się w pewnej pięknej kobiecie która należała do pewnego klanu który kontrolował ogień później miał z nią dziecko(czyli mnie :D) ale po porodzie zmarła. Kakasz szkolił mnie od dzieciństwa i geninem zostałem mając 5 lat, nie chciał mnie puścić na test na Jounina, po time skipie zostaję Jouninem, a i przed time skipem dodatkowa osoba w teamie nr7 byłem (oddział 5 osobowy) i taka moja historia życia(troche naciągana ale spox :D)

#417 Kankuro

Kankuro
 • Goście

Napisano 19 kwiecień 2007 - 16:07

Czarne włosy .Fryzura ala Kabuto .Pochodzenie Wioska Księżyca .Oczy zielone .Wzrost 183 ,
waga 67 kg . Wiek 26 lat

#418 Sakon

Sakon
 • Goście

Napisano 23 kwiecień 2007 - 15:15

Okej włosy blond obciąte na irokeza z kozią brodą
Oczy niebieskie ... przepełnione nienawiścią do Sasuke !!
Ciało dobrze 40cm ob w łapie :) kostka na brzuchu ...zobaczcie sobie Andrael na www.sfd.pl ---->momęt ,a mam http://www.sfd.pl/TO_JA-t299836.html garść fotek takie ciało tylko zkostką na brzuchu .
Aha twarz pomalowana http://www.geocities...per_800x600.jpg odrazu 1 po lewej !!!


No i od czasu do czasu nosił bym maske a raczej bandaż zakrywający moje usta ...hmmm co jeszcze strój coś podobnego do Zabuzy tylko bez frotek moro ...wole rękawice bez palców.

#419 Emilly

Emilly
 • Goście

Napisano 24 kwiecień 2007 - 21:35

Imię: Shisuko
Nazwisko: Yuki
Kraj: Kiri
Zdolności rodu: pozorna władza nad pogodą (tworzenie krótkotrwałych zamieci śnieżnych, burz)
Ninjutsu: 4/5
Taijutsu: 3/5
Genjutsu: 5/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 3/5
Szybkość: 5/5
Stamina: 3/5
Pieczęcie: 4/5
Broń: tanto, iglice, shurikeny, kunaie, spilki (takie we włosach)
Kuchiyose no Jutsu: Czarna pantera
Wygląd: Nie wysoka brunetka drobnej budowy. Intesywnie zielone oczy. włosy za łopatki związane w kucyk, Nosi najczęściej czarną bluske zawiązywaną na szyji z białym płatkiem śniegu (symbol klanu) w centralnej części z przudu, czarne rybaczki, zamiast sandałów nosi baletki, rękawiczki sięgające za łokcie, z czerwoną wstąrzką na szyji.
Specjalny atak: Tworzą specjalną zasłone ze śniegu staje staje się niewidoczna dla przeciwnbika.. W tym czasie może wykonać inną technike (co wiąże sie z ryzykiem utraty dużej ilości chakry i nagłą utratą przytomności lub życia) lub też może zaatakować zwykłą bronią lub nawiać z pola walki..
Historia: Urodziła się jako następczyni głowy klany Yuki (faceci tam nie mają nic do gadania) Od urodzenia trenowana przez najlepszych nauczycieli.. Jej klan sławny był z tego że pochodzi z niego wiele uzdolnionych kunoichi.. Nauczona bezgranicznej wierności swojej rodzinie nawet jesi ma się to wiązać z utratą zycia lub sprzeciwieniu się rozkazą..

#420 Sakon

Sakon
 • Goście

Napisano 25 kwiecień 2007 - 11:19

Imię: Andrael
Nazwisko :nieznanne
Kraj : Iwa Gakure
Zdolności rodu: kamienna skóra ciało pokrywa się twardą skorupą ziemską ...niesamowita wytrzymałość
Ninjutsu:3/5
Taijutsu:5/5
Genjutsu:2/5
Inteligencja:3/5
Siła:5/5
Szybkość:3/5
Pieczęcie:4/5
Walka brońmi na bliską odległość: kastety lecz częściej wole poboksować :) praktycznie na same pięści walcze .
Wygląd:1.73cm wzrostu , waga 84 kg , barczysty dobrze zbudowany . Skóra siwa wałosy blond ostrzyżone na iroka . Na plecach widoczny tatuaż http://www.ilcannocc...evil tattoo.jpg ...na lewej ręce a raczej na bicepsie tatuaż http://www.free-tatt...ll-tattoo-3.gif tylko że czarnobiały...hmm aha zdarza się ,że nosze bandaż lub arafadkę zakrywającą moje usta . Strój obcisła czarna koszulka z krótkim rękawkiem podkręślająca triceps na nią nałożona kamizelka zielona bez rękawów z nadrukiem z tyłu znakiem rodziny Skorpionem http://members.home....log/scorpio.gif .
Nie nosze sandałów tylko glany sznurowane w które wchodzą spodnie moro .
na rękach nosze ćwieki i rękawice bez palców . Lubi malować sobie twarz co ponoć ma przestraszyć wroga .
Historia : Andrael urodził i był wychowywany tylko przez ojca ponieważ matka umarła przy porodzie . Kiedy trenował się na shinobi trafił do klasy gdzie zaprzyjaznił się z Craigiem jego kumplem z ławki oraz dziewczyną o imieniu Kimba . Lata mijały ,a co się z tym wiązało dla już dorosłego Andraela przyszedł czas rozstania . Każdy przed opuszczeniem akademi miał indywidualną misjie ...pech chciał że Andrael trafił na njatrudniejszą . Celem jego misji było upolowanie jednego z klanu Uchia był nim nie jaki Mizuko . Dlaczegoakurat uchia otóż Mizuko był oskarżony o zabicie kilku z akademii . Andrael wyruszył na polowanie szukał dosłownie wszędzie czasami musiał zmieniać imię oraz styl bycia. Wkońcu w wiosce Henzu dopadł drania wtedy dowiedział się ,że to on uśmiercił Craiga i Kimbe oraz wielu innych kadetów . Pokonał go i poprzysiągł sobie że będzie się mścił na każdym z klanie Uchia .
Po powrocie do Akdemii wyruszył w nieznane pogłoski mówią że szedł w strone Konoh gdzie ma zastać Sasuke jednego z ostatnich Uchia .