Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#421 Tas

Tas
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2007 - 00:25

Rzeźba jak już : p Wybacz ale ten opis pasuje mi bardziej na gitarzystę zespołu punkowego bardziej niż na shinobi. Chociaż dlaczego miałbyś nie mieć takiego hobby tyle że w świecie Naruto... ^^ Anyway nie wiem jak ja bym wyglądał, prawdopodobnie podejrzanie zbieżnie do mojego teraźniejszego wyglądu :<

#422 Fanyy

Fanyy
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2007 - 00:46

Dobra ja chciałabym wyglądać tak:
http://www.deviantar...ation/54191075/

Brązowe włosy, granatowe oczy, ok. 170 wzrostu, żółta chakra ;P Ranga: Junin i tyle ;P

#423 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2007 - 17:55

No to tak. Włosy chciałbym mieć takie jak ten kolo: http://kage.pl/bleac...ya Touchiro.jpg
także białe, ewentualnie srebrne.
Ręce owinięte bandażami do łokci. Niebieskie oczy. Nie muszę być świetnie zbudowany. Tak jak postacie z Naruto. Styl życia Shikamaru. Ubiór podobny do Shikamaru, jednak bez tej siatki. Zamiast niej zielona koszulka. Opaska Konohy przewiązana przez biceps. Podejście do przyjaciół ala Naruto.

To chyba wszystko. ;)

#424 Sasek

Sasek
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 15:40

Name : Sasek (chyba od urodzenia tak na mnie mówią)
Character : neutralny dobry
Look: Avatar <<<<<<
Strój: tak jak sasuke w Shippudenie tylko że góra granatowa bądź czarna
Broń: standard...
Power: Podobne do Kimimaru lub tak jak Naruto i Gaara miałbym jakąś bestie zamkniętą w moim ciele...
Klan: Kaguya.

#425 Kayoko

Kayoko
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 22:39

ciało modelki, włosy do pasa, cycki w rozmiarze XL gatki w panterke opaska służy mi za stanik i jaaazda! który przeciwnik płci męskiej by mnie pokonał?

dobra, żarty żartami, bo mnie jakiś moder pogoni zaraz ;]

Hhm, chcialabym miec byakugana i szrame na oku ;p kiedy wykonalam nawet szkic siebie w naruto ^^
http://img406.images.../kayoko2lo0.jpg

i byla bym z Kumo-gakure o czym swiadczy opaska xP

#426 Kayoko

Kayoko
  • Goście

Napisano 03 maj 2007 - 22:52

rotfl, ale ja byłabym tylko itasia :]
dostałąbym taki płasczyk jak oni, hihi :]
i paznokcie by mi pomalowali ;]

#427 Yamada

Yamada

~random

• User
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 04 maj 2007 - 10:48

Ja siebie wyobrażam jako średniego wzrostu dziewczynę o dziecinnej twarzy.Miałabym bardzo jasną cerę,bordowe włosy (z czarnymi pasemkami) i grzywką opadającą na duże i pełne blasku oczy.Na pewno miałabym tatuaż na ręce w kształcie winorośli.Co do ubrania nie jestem pewna,lecz sądzę iż byłaby to czarna koszulka + krótkie spodenki i do tego pelerynka (aczkolwiek niekoniecznie xD) Kiedy się zbiorę to narysuję :p

#428 Kayoko

Kayoko
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 11:06

no tak, ja zapomnialam dopisac, mialabym dlugie jasno brązowe włosy, tak gdzies do polowy pleców(takie mam w realu), oczy jak u gostków z Hyuuga, tzn bez źrenic, ale szare(!) no i wysoka bym była... bo w realu mam 1,73 :]

#429 Kiba_nuker

Kiba_nuker
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 11:59

hmm
wysoki tak jak teraz(czyli 183 cm )włosy długie (do ramion) takie "kolczaste" koloru czarnego...chciałbym mieć czerwone tatuaże pod oczami (jak kiba) być średnio zbudowany ubierać sie w luźne ciuchy i nosić u boku zawsze 2 sztylety:D(tak przypięte do nogi-aha bym chciał krótkie spodenki nosic:P)

Kayoko -"ciało modelki, włosy do pasa, cycki w rozmiarze XL gatki w panterke opaska służy mi za stanik i jaaazda! który przeciwnik płci męskiej by mnie pokonał?
" -ja napewno nie:PPP od razu bym sie poddał i przyłączył do twojej wioski:D

#430 Kayoko

Kayoko
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 12:38

Się wie! Skopała bym Tsunade z posady (nie pomogą jej cycki, moje są lepsze!). xD

A tak w ógóle to bandaże są fajne, mi sie podobają takie jak ma Ino. No bo te co ma Kurenai to już przesada.

#431 Kayoko

Kayoko
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 12:49

Pff, możecie je sobie co najwyżej wyobrazić :]

Wracając do tematu, to przecieć być obwiązanymi bandażami to niewygodnie jest :/ Krępują ruchy, łatwo sie brudzą i niszczą. Jedyna ich zaleta to to, że ładnie wyglądają. Ale nie sądze, by dla samego wyglądu opłacało się je nosić :/

#432 Tanuwa

Tanuwa
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 12:56

1. Włosy czarne jak teraz mam :D
2. Pochodzić z Wioski Ukrytej w Piasku
3. Mieć taki pas jak ma Gaara do swojej gurdy (na pasie oczywiście sztylety kunai)
3. Nazywać się Tanuwa (wcześniej miało być Tasuka ale sprawdziłem że w japonii to damskie imie:/)
4. Klan: Hyuuga
5. Oczywiście należeć do ANBU
to by było na tyle... jak coś mi się przypomni to dopisze... :D

#433 Kayoko

Kayoko
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 12:58

Moją ulubioną wioską jest Kumo-gakure(chmurki ;p) i to właśnie z niej chciałabym pochodzić :]

a klan hyuuga dla oczu rzecz jasna... bo białe oczy fajnie wyglądają i tyle. ;] i koniecznie szrama na lewym oku. wyglądałoby, że twarda ze mnie kunoichi i zaprawiona w boju...
albo pipa która nie umie walczyć xP

#434 kumiko_^^

kumiko_^^

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 04 maj 2007 - 13:15

Hmm jak bym wyglądała w Naruto, jeszcze się nad tym nie zastanawiałam ale naszła mnie wena więc coś napisze xD....(Jak będą jakieś błędy to sie nie przejmować xD, z opisu wyglądu postaci nigdy nie byłam dobra- ale może choć raz w życiu mi się uda ^^)
Byłabym wysoką (około 173 cm) szatynką. Włosy sięgające do ramion spięte byłyby w kucyka. Jeżeli należałabym do elity jouuninów z pewnością nosiłabym ich standardowy ubiór, jeżeli chodzi o ANBU to podobnie ^^. A jeżeli z tych dwóch rzeczy coś by nie wypaliło, to nosiłabym z pewnością czarną bluzkę z krótkimi rękawami, siatki na ramionach. Co do dolnej części ubioru- byłby podobny do stroju Sakury, tylko broń Boże nie byłoby to różowe!.. Coś pod kolor bluzki. Na prawej nodze kabura na shurikeny, i kunai'e. Na prawej ręce bandaż- ale z umiarem ^^... No i buty- szare do kolan ^^

Biorąc pod uwagę uzbrojenie.... Oczywiście standard- kilka kunai'ów, shurikeny ^^- jakoś by mi to wystarczyło xD
Hmm... I teraz to już ostatni fakt xD... Pochodziłabym z Konohy- a jak ^^

#435 Marandil

Marandil
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 13:34

Nie wiem za bardzo czemu, ale w realu wciąż mnie do Rocka Lee porównują, więc pewnie tak bym wyglądał.
Tylko tycia zmiana - o ile talent mam do wszystkiego, to akurat nie do walki wręcz.
Więc jeśli chodzi o wykształcenie, to głównie Katon, trochę autorskich technik "czystej chackry" (1024 pociski chackry itd.)

#436 Tanuwa

Tanuwa
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 14:08

napisałem jak bym chciał wyglądać a tera dam wam linka z moim szkicem:http://grono.net/gallery/2757421/13/

pewnie nie jest tak ładny jak Kayoko rysunek

#437 Mihiyo

Mihiyo

~fan

• User
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 04 maj 2007 - 14:41

Niech pomysle..tak jak wygladam obecnie(czyli wysoka szatynka trudno mi opisac moja fryzurke ale taka japonska,niebieskie oczy w ciemnej oprawie, dosc ciemna cera) tylko przerubka mangowa..przedstawiona na poczatku chcialabym byc w wieku 12 lat(czyli tak jak teraz:D) ,w oczach sharingan,pochodzic z Konohy,miec czarna opaske,bron to najlepiej shurikeny i kunaie;) ewentualnie miecz samurajski. Byc w ANBU tak jak Ita.

#438 Fanyy

Fanyy
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 14:54

Tanuwa popraw link.

Naszło mnie co do mojej postaci... Wyposarzenie : standardowa broń + kozuka (rodzaj sztyletu podobnego do tego którym sobie harakiri robili (stąd imię Kosuka od kozuki ;P) Ubranie w kolorach żółty/zgniła zieleń, pasowałoby do koloru chakry, walka głównie za pomocą małych 'pocisków' chakry sterowanych siłą woli i kozuki (coś w stylu Asumy i jego kastetosztyletu do którego swoją chakrę zbiera).

#439 Roxita94

Roxita94
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 15:58

Hmmm... W "Naruto" najlepiej żebym wyglądała tak:
Pochodzenie: Konoha-Gakure.
Oczy- takie jak mam teraz czyli ciemnoniebieskie. Najlepiej z Mangekyou Sharingan'em. (oł yeah:P) Włosy- artystyczny nieład, proste, do ramion, coś na styl Kurenai, czarne. Cała sylwetka mniej więcej taka jaką mam teraz. Co do broni to katana i shurikeny. Natura Chakry- ogień. Techniki- Katon. Ubiór, hm... Bluzka podobna do kimona, ale sięgająca do bioder, długie, rozkloszowane rękawy, z tyłu czarny smok. Cała biała. Dół... Krótkie białe spodenki, z kieszeniami po bokach. Na udzie kabura na shurikeny.
Z charakteru taka jaka jestem:)
Link do rysunku dam jak narysuję:P PzDr

#440 Kwad_rat

Kwad_rat
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 22:47

Je to pewnie bym był jakimś zakapiorem z dźwięku, co by rozwalał kieliszki krzycząc. Zresztą co będę język strzępił :
http://skarbnicabard...es/powerful.jpg
:D

#441 Uralar

Uralar
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 11:21

Hmm ja w Naruto.Normalnie to bym wyglądał jakos tak:Dołączona grafika

No ale oczywiscie bym się potrafil zamieniac i bym wyglądał jakos tak:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Troche z tego,troche z tego i taki bym był :D.Oczywiscie wszytko to okrywał bym plaszczem takim jak Akatsuki noszą tylko nie w te rąbnięte chmurki(jedyne co mi nie pasuje u nich) ale bym miał takie cos na płaszczu:Dołączona grafika

#442 HanakariSensei

HanakariSensei

~random

• User
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 16 maj 2007 - 18:42

Ja bym był taki :) :
czarny płaszcz,włosy dłuższe czarne(patrz na orochimaru :) ) skóra normalna nieopalona|| Byakugan
Mógłbym wzywać węże i paraliżować wzrokiem oraz umieć Chidori :P
Nin-jutsu i Gen-jutsu
No i tyle :P
No i wioska liścia, natura czakry ogień, umiejętności w zakazanych technikach

#443 luna_white

luna_white

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 16 maj 2007 - 20:01

Uzumaki Miyako
Krótkie blond włosy, niebieskie oczy, jasna karnacja i rozpoznawczy tatuaż na lewym ramieniu.
Bardzo dobra w nin i tai. Z gen u niej kiepścizna.
Bliźniacza siostra Narutka^^
Art przedstawiający Miyako(specjalnie dla mnie zrobiony/buziaczki dla autorki:*)
http://ic1.deviantar...y_ayatoujou.jpg
Kawaii, ne?

#444 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 16 maj 2007 - 20:03

Znakomity rysunek. ;o Niezła kobitka by z Ciebie była. Ciekawe jak z charakterem.

#445 luna_white

luna_white

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 16 maj 2007 - 20:19

rendan, miła, wesoła, czasem lubi przygadać(w szczególności EMO i różowowłosej^^), przyjaciółka Hinaty, no i jeszcze dokucza Sai'owi z powodu jego bluzkiXD

#446 rendan

rendan
  • Goście

Napisano 16 maj 2007 - 20:34

Jeśli tak by było, to była byś ideałem. ;) Bardzo ładna i sympatyczna. Po prostu cud, miód. Jeszcze żebyś Sasuke nie lubiła to już by było po prostu fantastycznie.

#447 luna_white

luna_white

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 16 maj 2007 - 20:38

rendan, zależy kiedy:)
Wiem, z kim będzie Miyako(no chba, że ktoś chce się wtrącić/kontakt na pwXD)
Oj, ideałem nie jestem, mówię ci:)
Miyako też nie:)

#448 Nara Shikamaru

Nara Shikamaru
  • Goście

Napisano 16 maj 2007 - 21:15

Fajny rusunek luna_white :-P
Imie-Xiun missing-nin z wioski Iwa-Gakure
A ja bym miał długie proste białe włosy końce były by czarne , zawsze chodził bym pod kapturem bo bym miał wielką szrame na twarzy (od urodzenia).Bez rodziny, samotnik bardzo mocny w gen-jutsu i nin-jutsu.W tai nie najlepszy a wałasciwie słaby.Blada cera i pentagram na ramieniu.

#449 Yozen Mari

Yozen Mari
  • Goście

Napisano 19 maj 2007 - 15:37

Trzeba przyznać ciekawy temat.
Wygląd - coś w stylu Lain tylko oczy inne - jedno niebieskie drugie złote, blizna na prawym policzku jak po pazurach np. wilka. Cechy - odważna, inteligentna ( IQ ponad 200 ) zabawna, tajemnicza. Zwinna i szybka, nie dająca sobie w kaszę dmuchać. Ehhh... szkoda że tak nie jest naprawdę. Jeżeli chodzi o ciuszki to coś w stylu szatki mistrza walk wschodnich :-) A imię oczywiście Yozen Mari + jej towarzysz Dokkun w postaci wilka z blizną w kształcie pazurkow na czole...

#450 Hanara

Hanara
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2007 - 13:15

Ja bym wyglądała tak :
włosy - długi, prosty, blond
oczy - granatowe
ubiór - luźne spodnie 3/4, obcisła bluzka, bandaże od łokci do dłoni i na nogach,
zdolności - władza nad żywiołami (woda,ogień,powietrze,ziemia)
specjalna groń - Kij z wysuwanym ostrzem z jednej strony
charakter - momentami miła, ale przeważnie tajemnicza, nieprzewidywalna, ironiczna
no coś mniej więcej w tym stylu :)

#451 Greivis

Greivis
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 20:43

Imię:Greivis
Nazwisko:Nieznane
Kraj:Hidden Village of Leaf
Zdolności rodu: Niesamowita siła (coś jak Tsunade)
Ninjutsu:5/5
Taijutsu:2/5
Genjutsu:3/5
Inteligencja:5/5
Siła:5/5
Szybkość:3/5
Stamina:3/5
Pieczęcie:2/5
Broń: Taki mieczyk podobny do Zabuzy
Kuchiyose no Jutsu: Niedźwiedź
Wygląd: Czarne włosy (takie jak ma Kakashi tylko czarne), Blizna na policzku (krecha), zabójcze spojrzenie, ubrany jak Itachi, kiedy mordował swój klan.
Specjalny atak: walę pięścią o ziemię i w ten sposób pozbawiam przeciwnika/ów gruntu pod nogami i zanim spadną z zabójczą szybkością koszę ich odbijając się od ściany do ściany powstałego "kanionu".
Historia: Urodziłem się, normalnie żyłem uczyłem się, miałem normalną rodzinę. Zostałem Geninem i przed egzaminem Chuunin paru facetów zabiło mi rodzinę. Dowiedziałem się o tym po przegranej walce na egzaminie (po tym wybrali mnie na Chuunina) i zacząłem szukać tych ludzi. Zabijałem każdego kto stanął mi na drodze dlatego zacząłem żyć jako pustelnik. Kiedy zabiłem tamtych ludzi zacząłem tworzyć swoje techniki.

#452 misiex14

misiex14
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 20:45

http://www.dzwieknaruto.fora.pl/ super gra mozna sobie stworzyc postc z naruta pozdro i zapraszam

#453 Micek

Micek
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2007 - 13:02

Imię:Micekkay
Nazwisko:Hyuuga
Kraj:Hidden Village of Leaf
Zdolności rodu:Byakugan
Ninjutsu:2/5
Taijutsu:5/5
Genjutsu:4/5
Inteligencja:3/5
Siła:3/5
Szybkość:5/5
Stamina:5/5
Pieczęcie:3/5
Broń:Standarowe wyposażenie +1,7m kij z zatrutymi końcami
Kuchiyose no Jutsu:Czarna pantera
Wygląd: 185cm wzrostu, szare oczy, błekitno-czarny strój taki jak Akatsuki tylko że chmurki błekitne. Styłu za plecami długi niebiesko szary kij.
Walka: Jego walki wyglądają bardzo efektownie, jest nieuchwytny w zwarciu. Bardzo trudny do powalenia i trafienia. Nielubi zabijać swoich przeciwników, najczęsciej zostawia ich po wygranej walce.
Historia: Jedyny niechciany członek klanu Hyuuga, zaraz po urodzeniu został wygnany wraz z jego matką poza teren klanu. Wygnano go ponieważ jest zbyt potężny dla klanu i mógłby się stać niebezpieczny dla swoich braci. Wytrenował swój Byakugan do perfekcji, tak jak i Taijutsu. Ninjutsu używa tylko w skrajnych wypadkach. Po 6 latach po wygnaniu uciekł od matki do Wioski Ukrytej w Liściach. Tam wilekim szczęsciem odnalazł go ubogi staruszek który do tej pory go trenuje.

#454 Radi

Radi
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2007 - 20:28

Imię:Radi
Nazwisko:Maikara
Kraj:Wygnaniec z kraju obłoków
Zdolności rodu:Kontrola nad człowiekiem bez opuszczania ciała(coś jak branie zombie na służbę)
Ninjutsu:Ka-tony,Don-tony,Sui-tony,Rai-tony 4/5
Taijutsu:4/5
Genjutsu:2/5
Inteligencja:4/5
Siła:3/5
Szybkość:5/5
Pieczęcie:4/5
Broń:Wszystkie możliwe bronie ninja+ explosive note

Kuchiyose no Jutsu:Koty różnej wielkości(a la Kakashi)

Wygląd:ubranie Akatsuki, krótkie blond w
łosy,blizna a la Kakashi(ale nie po straceniu oka),spojrzenie w stylu "dotknij, a zabije"

Specjalny atak:Wielki wybuch, który zamieni wszystkich ludzi w promieniu 10km w zombie(trwa pół godziny im więcej chakry tym lepiej działa),Chidori(żeby nikt się nie pytał skąd to odrazu mówię że Kakashi był moim senseiem i mnie nauczył),Tworzenie broni z chmur-głównie katany i kunaje, shurikeny rzadko

Historia:W wieku 7 lat zostałem przyjęty do akademii, gdzie szybko skończyłem naukę podstawowych technik ninja. W wieku 9 lat zostałem Geninem i moim senseiem został Kakashi który skończył szkolić drużynę 7 ,a w wieku 11 lat zostałem Chuuninem. Podczas moich 12 urodzin zdawałem egzamin na Jounina, wtedy też doszła do mnie wiadomość o ataku na moją wioske przez kraj dzwięku. Szybko przerwałem zdawanie egzaminu by wyruszyć do walki. Po dotarciu na miejsce widziałem jak Itachi walczy z Sasuke. Sasuke swoim Chidori zniszczył Mój rodzinny dom, który opuściłem by stać się Shinobi, wtedy też poczułem nienawiść do Sasukego. Przypomniałem sobie co mówiono mi o Itachim z Akatsuki ,ale to nie powstrzymało mnie przed dołączeniem do walki po jego stronie. Po trzech godzinach walki Sasuke i jego armia zaczęli uciekać widząc że mają małe szanse ze Mną Itachim i Kisame. Sasuke na pożegnanie posłał shuriken of devil wind w stronę Itachiego , lecz ten zrobił unik i oberwał Kisame. Itachi zabrał mnie do kryjówki Akatsuki, i zamiast Kisame ja jestem jego partnerem.
Mój Cel:Zabić Sasuke.

#455 Rock Lea

Rock Lea
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2007 - 21:32

Imię: Lea
Nazwisko: Katon
Kraj: uciekinier z wioski Słońca obecnie mieszkaniec Konohy
Zdolności rodu: Możliwość używania techniki katon bez używania pieczęci. Znam też technikę która jest tylko wykorzystywana przez mój klan. Mój organizm został wyposażony w drugi system kanalików z czakrą tylko ze zamiast czakry płynie żywy ogień. Jest jedna brama która łączy dwa systemy gdy jest zamknięta obydwie czakry nie mieszają się. Gdy zostanie otwarta to mieszają się i zmieniam się w pół człowieka pół lwa. Mój węch się wyostrzył mam ciemną skórę, rozpuszczone, nastroszone włosy. Pysk lwa, uszy i ogon.
Ninjutsu:4/5
Taijutsu:4/5
Genjutsu:1/5
Inteligencja:3/5
Siła:4/5
Szybkość:4/5
Pieczęcie:2/5
Broń: kunaje, shurikeny, katana z rodu o nazwie "Łza Ognia"
Kuchiyose no Jutsu: Ogniste Lwy
Wygląd: 172cm wzrostu, czerwono-żółty strój szeroki brązowy pas na plecach katana. Brązowe włosy z grzywką związane w warkocz i szare oczy. Później blizna na długości kręgosłupa po operacji.
Specjalny atak: Klony z krwi które mają cząstkę duszy oryginału.
Historia: w wieku 3 lat szkolona byłam przez ojca(matka zmarła przy rodzeniu) na zabójcę( od ponad 20 lat panowała w wiosce wojna pomiędzy Jouninami a ANBU). Dzięki technice zamiany wieku wyglądałam na 14latke byłam ubrana w białe kimono(krótki dół) i miałam tanto. byłam znana jako "Shiroi Battosai - biały zabójca płacząca krwią niewinnych" na ciałach zabitych kładłam białą różę...mój symbol. W wieku 5 lat miałam dość zabijania i uciekłam z wioski. Nie byłam jedyna w tym samym czasie uciekli moi obecni koledzy z drużyny Samo i Wolf. Gdy w lesie niedaleko Konohy zemdlałam z wycieńczenia. Znalazł mnie Siuton Onagu (mój sensei) Zaczął mnie, Wolfa i Samo trenować. W wieku 7 lat poszłam do akademii, ale po szkole trenowałam z sensei'em, tez trenowałam pod okiem Maito Gai'a taijutsu wiec mam opanowane. Mój charakter zmienił się o 180 stopni. Jestem teraz wesoła i opanowana w walce. w wieku 12 lat skończyłam akademia i trafiłam do grupy Onagu sensei'a jestem w wieku Rock'a Lee. za pierwszym podejściem do egzaminu na chunina nie udało się bo podczas eliminacji do 3 etapu zremisowałam z przeciwnikiem, który może zmieniać wygląd w każdego ninja, zabójcę itp. umiał także czytać w myślach i kopiować techniki więc jak się w kogoś zmienił to mógł używać jego technik. Złamał mi kręgosłup i byłam sparaliżowana od pasa w dół ale mimo tego mogłam walczyć. Gdy się obudziłam w szpitalu to o kulach poszłam do klasztoru mieszczący się w górach. Przeprowadzili operacje wymiany kręgosłupa(bez znieczulenia) miałam 10% szans na przeżycie. Przeżyłam i mnisi zaczęli mnie trenować. Opanowałam do perfekcji techniki Katon i władaniem mieczem. Podniosłam wytrzymałość. Następnie gdy wróciłam do wioski(była noc) to usłyszałam rozmowę Lee - Gai o szansie powodzenia operacji. Gdy się dowiedziałam że ma 50% szans na przeżycie to ja do krzyknęłam do Lee " 50%!! biegiem na operacje!!" Lee się odwrócił i zdziwiony patrzy ze ja chodzę. Wyjaśniłam mu czemu mnie nie było wiosce i jakim cudem chodzę. Następnie poszłam do domu. Teraz z Wolfem jesteśmy chuninami a Samo jouninem. Chce wrócić do wioski pokonać ojca z to co mi zrobił.
Mój Cel: Pokonać(nie zabić) ojca i zakończy wojnę w Wiosce Słońca