Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#491 Tofik93

Tofik93
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 20:22

A ma Sharingana? Tsukiyomi jest techniką wymyśloną przez Itachiego i dostępną tylko dla użytkowników Sharingana.

nikt tu nie powiedział że postać ma być zgodna z fabułą naruto więc zrobiłem :) to ma być moja postać ta technika może być puszczana z każdej części ciała (nie można puszczać ataku gdy użytkownik ma zamknięte oczy) :D

Edit: A skąd ty możesz wiedzieć czy nie skopiował mojej techniki podczas konfrontacji ze mną :) (niby to kekegenkai (czy jakoś tak))

#492 Scol

Scol
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 20:44

Z tego co pamiętam to Gai ominął Tsukiyomi nie patrząc Itachiemu w oczy, potem w shippudenie Kakashi mówił reszcie, żeby mu nie patrzyć w oczy bo zostaną złapani w Tsukiyomi. Tak więc raczej ta technika może być używana tylko oczami, a nie tak jak mówisz, każdą częścią. W dodatku wymagała ona chyba nie tylko sharingana ale magnekyou(czy jakoć tak :D) sharingana, a do aktywowania go trzeba zabić swojego najlepszego przyjaciela, więc to raczej technika dla złych charakterków :D(nie twierdze, że twoja postać taka nie jest-nie znamy twojej historii :) ) Jak coś zawsze można wymyśleć technike podobną w działąniu do Tsukiyomi i problem rozwiązany :)

#493 Tofik93

Tofik93
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 20:48

nikt tu nie powiedział że postać ma być zgodna z fabułą naruto

:) pisze przecież :D

#494 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 22:22

no i ewentualnie uratować Sunę Sayuri przed morderczym Muchacho_pl

Dziękuję, mój obrońco, ale chyba sobie z nim poradzę ;) Kłopotliwi Uchiha, co? Nie zapominaj, że Sayuri jest siostrą Saska ^^''

#495 Scol

Scol
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 22:37

No i oboje macie kłopoty(Sasek z Orochimaru i Itaczem, a ty z Muchako :D).
A tak wogóle to duże macie to rodzeństwo(ktoś tu jeszcze pisał, że jest starszym bratem Sasuke :D

#496 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 23:37

A tak wogóle to duże macie to rodzeństwo(ktoś tu jeszcze pisał, że jest starszym bratem Sasuke

Taa, pół forum to jedna wielka rodzina po prostu ^^'' Jednak moja postać wzięła się raczej z pomysłu na FanFicka niż z pisania na szybko ;)

#497 sysmuma

sysmuma
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2007 - 15:40

Moja własna postać z Akatsuki :)

Imię: Ali
Nazwisko: Ryoliko
Data urodzenia: 17 Maja
Grupa krwi: AB
Miejsce urodzenia: Kraj Wodospadu
Specjalne techniki:

Za pomocą genjutsu potrafi wniknąć w psychikę i odgadnąć myśli przeciwnika, dzięki czemu perfekcyjnie odpowiada na kolejny ruch. Potrzeba naprawdę silnej psychiki, aby oprzeć się tej technice.

Dzięki gruntowi pod stopami wyczuwa każdy ruch i krok, dzięki czemu zna położenie celu. Gdy nie stoi na pewnym gruncie jest niemalże bezbronny.

Podobnie jak Itachi potrafi wykorzystać hipnotyzujące genjutsu za pomocą czakry i zmusić kogoś do robienia tego czego tylko chce.

Ali jest praktycznie niewidomy, prawe oko ma biale i zupełnie niesprawne, natomiast może za pomocą czakry uaktywnić lewe oko (czarne) i widzieć lepiej od zwykłego człowieka, a ponieważ to zużywa mnóstwo czakry, używa tej techniki tylko podczas walki. Jak już wspomniałam, na co dzień porusza się dzięki zmysłowi dotyku (stóp).

Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 3/5
Genjutsu: 5/5
Inteligencja: 5/5
Siła: 4/5
Szybkość: 4/5
Pieczęcie: 4/5

Broń: Typowe wyposażenie ninja

Wygląd:
Wzrost: 177 cm
Waga: 61 kg
Znaki charakterystyczne: pionowa blizna na prawym policzku
Włosy: Czarno-białe pasemka, mały kucyk, na czole opaska ninja
Oczy: Prawe oko białe, lewe oko czarne

Charakter: Typ starszego brata, trochę zamknięty w sobie i nieśmiały, trzyma ludzi na dystans, otwiera się tylko przed członkami organizacji.

Historia: W wieku 7 lat, gdy jego ojciec próbował z nim trenować, przez przypadek uszkodził synowi wzrok na zawsze. Nie mógł sobie poradzić z wyrzutami sumienia i postanowił oddać całą czakrę na odratowanie lewego oka, w wyniku czego umarł. Ali żył dalej jako niewidomy i trenował . Gdy miał 16 lat przystąpił do egzaminu na Jonina. Podczas egzaminów zabił trzech sędziów i 35 osób z publiki, uciekł zostawszy nukeinem. W końcu został przyjęty do organizacji Akatsuki.

może wkrótce uda mi sie wcisnąc jego postać ^^

[ Dodano: 19-08-07, 16:33 ]
http://www.rysuj.pl/...=4780&Itemid=26

#498 Adahi Uchiha

Adahi Uchiha
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2007 - 22:34

Fajna postać... ten Ali. A odnośnie tego starszego brata Sasuke, to ja nim jestem... przynajmniej tym ostatnim... Wymyśleć fajną postać to jedno, ale napisać jej historię to drugie...

#499 sysmuma

sysmuma
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2007 - 13:11

Adahi Uchiha, dzięx :D ale nie jestem pewna czy nie jego fryz nie jest zbyt... kabutowy ^^

[ Dodano: 20-08-07, 13:51 ]
Juz wymyslilam jego blood limit ^^ w jego klanie czlonkowie moga ukatywnic w oczach taka wiazke swiatla, ze osoba ktora spojrzy im sie w oczy poczuje sie tak, jakby patrzyla centralnie na slonce - na jakis czas doslownie oslepnie. Ale Ali nie moze uzywac tego tak czesto ze wzgledu na proble z oczami. tylko podczas naprawde zacietej walki uruchamia lewe oko ^^

#500 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2007 - 19:03

A odnośnie tego starszego brata Sasuke, to ja nim jestem...

Hmm... moja Sayuri jest starszą siostrą xD

#501 Adahi Uchiha

Adahi Uchiha
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 19:20

Rodzina Uchihów jest wielka, ale wymyśleć jakąś dobrą historię jak się siekę a la Itachi przeżyło to sztuka...
Tu pewnie o tą sztukę spieraliby się Sasori i Deidara... gdyby w mandze żyli...

#502 Hinata I love u

Hinata I love u

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 25 sierpień 2007 - 20:25

Imię: Roman
Nazwisko: Giertych
Kraj: Land of Fire[Konohagakure]
Zdolności rodu: Itashigan (zdolności: MS i Byakugan łącznie :D)
Taijutsu: 5/5
Siła: 5/5
Szybkość: 5/5
Pieczęcie: 5/5
Broń: Katana
Kuchiyose no Jutsu: Golden Dragon
Wygląd: bardziej emo niż sasuke dokładniej:
Dołączona grafika
Specjalny atak: Wszystkie ataki są specjalne.
Historia: Wyhodowany z komórek Sasuke
Cel: Być bardziej emo niż sasuke.
Techniki: http://www.senpuu.net/?techniki wszystkie stąd :D

NAWET KISHIMOTO NIE PODSKOCZY MOJEJ POSTACI ! SASUKE NAWET JEST MNIEJ EMO !!: D

#503 sysmuma

sysmuma
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 12:55

Techniki: http://www.senpuu.net/?techniki wszystkie stąd :D

ekhem :) rzeczywiście nikt mu nie podskoczy , Giertych RLZ XD, tylko niech nie wprowadza mundurków w szkolach ninjutsu ;)

#504 naruto999

naruto999
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2007 - 15:01

ja bym chciał wyglądać tak:mieć kostium akatsuki,opaske,kapelusz akatsuki,mieć mankeyou sharingan,byłbym bezwzględnym zabójcom który tylko trenuje bez odpoczynku 24 godziny na dobe byłbym potężny ranga:jonin imię:itabuza nazwisko:haraszo moimi specjalnymi atakami byłyby:moje własne chidori rendan,rasekiri,zdolność czytania w myślach i moce kameleona. to wszystko to są moje wymyślone ataki to nie są prawdziwe.
mojom bronią byłby:wielki miecz taki jak ma zabuza tylko większy.więc kto chce mieć mnie w teamie?

#505 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 10 wrzesień 2007 - 16:59

Byłbym Ministrem Edukacji Narodowej i wprowadził w Akademii obowiązkową naukę języka ojczystego ze szczególnym uwzglednieniem ortografii, interpunkcji i stylistyki.
Zakazałbym promocji do wyższej klasy lub ukończenia szkoły każdemu, kto nie opanuje do perfekcji Prawidłowy Post no Jutsu wymyślonego przez legendarnego shinobi o imieniu Drakar

Umiejętności specjalne:
Jestem na tyle silny, że żaden Genin mi nie podskoczy, nawet, jeśli przyjdzie z rodzicami.
Posiadam specjalny miecz pozwalający mi manipulować umysłami nauczycieli w Akademii.
Mam dożywotni monopol na moje stanowisko.

P.S. HILU, roxisz xD

To mój pierwszy post w temacie, jakoś dostałem nagłego przypływu weny, może jeszcze kiedyś się wypowiem ;)

#506 Izumi

Izumi
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2007 - 17:29

Imię: Izumi
Nazwisko: van der Orochi
Wioska: Oto-Gakure
Zdolności: MS
Broń: AK-47, podręcznik fizyki dla liceum i antyczarna antykredka (specjalna broń na emowców)
Wygląd: prawie jak Deidara. Jedyna różnica to fryzura - w przypadku Izumi warkoczyk. Poza tym Izumi ma dość ciekawe oczy: w lewym Sharingan, w prawym Byakugan. Nie ma mocnych!
Historia: W wieku 11 lat zjawiła się w Oto-Gakure i szybko stała się prawą ręką Orochimaru. 6 lat później przyjęta do Akatsuki (jej partner: Lider).
Tępi pokemony (czytaj: żeńską populację Konohy). Razem z Deidarą działa dywersyjnie, demolując domy członków rodzin Yamanaka i Haruno.
Podkochują się w niej bracia Uchiha, niestety bez wzajemności. Izumi świata nie widzi poza swoim przywódcą, Orochimaru.
Cel: ,,I want to destroy everything!" - Jak widać, Izumi nie jest pacyfistką.

#507 Celion

Celion
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2007 - 15:37

Imię: Satso (o~)
Nazwisko: Konomitchi
Kraj: Land of Fire [Konohagakure] (bądź nie z wioski ale z tego kraju ;D)
Zdolności rodu: Za pomoca swojej czakry i siły woli (potęgi umysłu) może kontrolować zarówno wybrany przez siebie żywioły (w moim przypadku ogień) jak i przepływ czakry
Ninjutsu: 6/5 (więzy krwi)
Genjutsu: 2/5
Pieczęcie: 3/5
Broń: fuuma shuriken, shurikeny, kunai
Kuchiyose no Jutsu: Inferno Duble Dragon, Infero dragon, Fire Dragon, Quantum Fire Dragon
KinJutsu: 4/5 ;D
HiJutsu: Lawa
DouJutsu: Potrafi zmienić się w ogień.

Nidługo dodam opis a za jakiś dłuższy czas obrazek ;D

#508 welbi

welbi
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 21:41

Imię: Keavarr
Nazwisko: Holimion
Kraj: Land of Fire [Konohagakure]
Zdolności rodu:Częściowa przemiana w smoka(np. łuski na ciele w trakcie walki, albo przemienienie prawie całkowite, czyli mam około 2m ogon łuski na ciele i smocze oczy widzące wszystko) i idealne kontrolowanie ognia. Podczas dragon mode uwalnia się czakra z jaja, które mam w sobie.
Genjutsu: 3/5
Pieczęcie: 2/5
Broń: kunai, shuriken
Historia: Pochodzę z prastarego rodu smoków - ninja. Jestem z odłamu rodziniy smoków czarnych i czarwonych (dwie najsilniejsze, a połączenia zdażają się żadko, gdyż wszystkie rodziny się nienawidzą). Wieki temu klan mój powybijał się nawzajem i przy życiu zostały tylko dwie rodziny. Trenowałem pod okiem mego dziadka, dziś, kiedy już umarł, poszukuję moich braci z klanu, którzy prawdopodobnie przeżyli, aby odbudować mój klan za pomocą 5 jaj( czarnego, czerwonego, złotego, zielonego i niebieskiego), które symbolizowały 5 rodzin. Jaja te dają niesamowitą siłę i chcę odbudować klan jak pierwszy ojciec klanu - smok zbudował go.
Mam długie, czrne włosy i czarne oczy, czasem połyskujące czerwnienia. Chodzę w długim, czarnym płaszczu z rubinowymi rękawami. Na ramieniu mam tatuaż smoka, a gdy nie mam płaszcza chodzę w czarnej koszuli z czerwonym smokiem i długich czarnych spodniach, żadko zakładam buty, gdyż moje stopy dzięki łuskom są jak podeszwy butów.

#509 Neji93

Neji93
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 22:43

Imię:Taimori
Nazwisko:Kerenemi
Kraj:Ognia
Zdolności rodu:Shiribi(widzenie przyszlosci z wyprzedzeniem o 1 minute oraz widzenie przez sciany itp.)
Ninjutsu:5/5
Taijutsu:5/5
Genjutsu:3/5
Inteligencja:6/5(;p)
Siła:5/5
Szybkość:6/5(;p)
Pieczęcie:5/5
Broń:kunai,shuriken
Kuchiyose no Jutsu: 10ogoniasty
Wygląd:dlugie czarne wlosy opadajace na twarz,kocie oczy,na lewej dloni symbol ANBU
Specjalny atak:chakra zbiera sie na dloni w postaci kuli w ktorej uswuziona jest chakra 10ogoniastego i jutsu to niszczy wszystko na swojej dordze:)
Historia:do 7 lat wychowywany przez wuja,w wieku 7 lat czlonek ANBU a w wieku 13 lat przywodca ANBU.Ma w sobie dziesiecioogoniastego.

#510 Echo_

Echo_
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 18:22

Imię: Hasu
Nazwisko: Hana
Ranga: Jounin
Kraj: Wody,
Wioska: Kirigakure
Urodziny: 7 Grudnia
Zdolności rodu: tzw. boskie tańce- używanie sai połączone z, unikalnym dla klanu, genjutsu. Afektują po kolei zmysły dotyku, wzroku, słuchu. Poprawnie wykonany ostatni taniec, łączy działanie poprzednich i prowadzi do szaleństwa, nie zabija.
Ninjutsu: 4/5
Taijutsu: 4/5
Siła: 3/5
Szybkość: 2-4/5
Stamina: 4.5/5
Broń: Sai x2 +standard
Kuchiyose no Jutsu: Wydra
Wzrost:1.67 m
Waga: 57 kg
Wygląd: Zielono-piwne oczy, długie włosy z grzywką, paznokcie lewej ręki pomalowane na czerwono
Specjalny atak: Amaterasu no mai, Tsukuyomi no mai, Susanoo no mai, Izanami no Mai,
Historia: Zgodnie z klanowymi regułami, miała być dobrym dzieckiem, wyrosnąć na posłuszną panne, wyjść za mąż i wychowywać dzieci. Stało się inaczej. Jako 3-letnie dziecko zamkneła w genjutsu swoją opiekunke, która w wyniku tego spełniała jej zachcianki. Na szczęście, czy też na nieszczęście, całą sprawę wykrył wujaszek małej, Mizukage, który przekonał jej rodziców, że jego siostrzenica ma wielki potencjał. Trochę trwało przekonanie ich, że jeżeli nie będą reagować to mała wcale się nie uspokoi, ale w końcu udało się. W wieku 4.5 roku Hasu zaczęła trenować. Akademię skończyła rok później, została chuuninem w wieku 9 lat, jouninem po następnych 2 latach i została medykiem w ANBU. W 14 wiośnie jej życia nastąpił przełom, bo raz opanowała, jako jedna z niewielu w klanie, wszystkie boskie tańce, a dwa zakochała się z wzajemnością w 2 lata starszym chłopaku z jednego z oddziałów ANBU, Haku Suisenie. Niestety nie cieszyli się tym uczuciem długo. Chłopak zginął w trakcie misji, ratując życie Mizukage. Po tym zdarzeniu Hasu wpadła w depresje i za zgodą wujka opuściła wioskę.

#511 Yusuke

Yusuke
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 19:49

Imię: Yusuke
Nazwisko: Hayashi
Kraj: Konoha-Gakure
Zdolności rodu: Idealna szybkość w ruchu, świetne władanie mieczem ninja oraz wyjątkowa zdolność hipnotyzowania, moc w oczach.
Genjutsu: 4.5/5
Inteligencja: 4.5/5
Pieczęcie: 3/5 [jeśli chodzi o znajomość]
Broń: miecz ninja i shurikeny
Wygląd: 178 cm wzrostu, zielone, skośne, duże z czarnym makijażem oczy, mały nos, długie czarne włosy z dłuższą grzywką, zazwyczaj rozpuszczone, smukła drobna sylwetka. zielony strój [podobny do ubrania Sakury], paznokcie pomalowane zielonym lakierem, opaska noszona przy pasku.
Specjalny atak: saimin-no jutsu-shiki
Historia: Jako mała dziewczynka, wykazująca nieprzeciętną dla tego wieku zdolność hipnotyzowania, została ogłoszona geniuszem klanu Hayashi. Z wiekiem stawała się coraz silniejsza, rodzice byli z niej dumni i wiedzieli, że zostanie wielką wojowniczką, która będzie ochraniać wioskę. Gdy w wieku 16 lat została Jouninem, wyruszyła na niebezpieczną misję, śledzenia jednego z członków Akatsuki, została uprowadzona i ślad po niej zaginął.
Najprawdopodobniej przeszła na złą stronę i jest jedną z nich.

[Hehe xD]

#512 Whirlwind

Whirlwind
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 22:44

Imię: Dayrin
Nazwisko: Night
Wioska: Ame-Gakure
Ranga: Jounin
Zdolności rodu: brak
Taijutsu: 2/5
Inteligencja: 3/5
Siła: 2/5
Stamina: 3/5
Broń: standart shinobi
Kuchiyose no Jutsu: brak informacji
Wygląd: 184cm srebrne wlosy, zielone oczy (na jednym z nich szrama od ciecia mieczem), czarna bluzka z kolnierzem a'la Akatsuki, obandazowane dlonie , zwykle dlugie spodnie i standardowo sandaly.
Specjalny atak: Hiraishin no-jutsu (nie potwierdzone) , inne techinki - brak informacji
Historia: Wywodzi sie z malo znanego klanu z wioski deszczu. Jego zdolnosci zostaly dostrzerzone podczas jego pierwszego egzaminu na chunnina, ktorego jednakze zaliczyl dopiero za drugim razem. Zaraz po egzaminie zniknol pojawiajac sie dopiero, gdy osiagnal 13 rok zycia - wtedy tez zostal Jouninem. Podobno podczas zaliczen pokazal technike 4-tego Hokage wisoki Liscia - Hiraishin no-jutsu , jednakze ta informacja nie jest potwierdzona (spekuluje sie, ze jest to inna techinka)

#513 Edversion

Edversion
  • Goście

Napisano 07 październik 2007 - 09:20

Imię: Kashi
Nazwisko: Yakuni
Kraj: Land of Fire (Konoha-Gakure)
Genjutsu: 3/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 3/5
Stamina: 4/5
Pieczęcie: 3/5
Broń: podstawowe bronie shinobi
Kuchiyose no Jutsu: Orzeł
Wygląd: Wąski nos, szare oczy, długie siwe włosy, ubrana kamizelka jounina i opaska Konohy, długie, szare spodnie, pod kamizelką długa, czarna koszulka.
Specjalny atak: -brak-
Historia: Ród Yakuni to najmłodszy klan w Konoha-Gakure. Nie posiada on jakiś specjalnych ABL czy doujutsu. Większość członków klanu jest chuninami. Kashi Yakuni od razu był wyróżniany ze swojego klanu. Egzamin na chunina zdał w wieku 13 lat a jouninem został kilka lat później. Od tego czasu uczestniczył w wielu misjach rangi B (81) w kilku A (12) i w dwóch rangi S. Był także przywódcą wielu grup ninja. Ostatnio zaczął trenować pewnego młodego, dobrze zapowiadającego się genina - Migate Goriego.

#514 Konohagirl

Konohagirl
  • Goście

Napisano 11 październik 2007 - 18:59

Imię : Kuromi
Nazwisko : Hikari
Kraj : Konoha-Gakure
Ranga : Jounin
Zdolności rodu : Tzw. czarne oczy [z jap.Kurogan,wzięło się od jej imienia i od wyglądu gałek ocznych] pozwala na czytanie w myślach przeciwnika.
Ninjutsu : 5/5
Taijutsu : 3/5
Genjutsu : 5/5
Inteligencja : 5/5
Siła : 4/5
Szybkość : 5/5
Stamina : 4/5
Pieczęcie : 5/5
Broń : standardowe wyposażenie + katana
Kuchiyose no jutsu : Kot
Wygląd : dość wysoka jak na swój wiek [178 cm],szczupła,o brązowych włosach z czerwonym pasemkiem z przodu,sięgających za łopatki,zawsze rozpuszczone.Ubrana w krótką,czarną bluzkę na jednym ramieniu,oraz spódniczka [też czarna :P ku złośliwości innych ^^].Buty podobne do butów Sakury po TS.Zielono-brązowe oczy.
Specjalny atak : nikt go jeszcze nie widział =P
Historia : Kuromi pochodzi z klanu Hikari - bardzo potężnego klanu,który działając w ukryciu,wydawał na świat bardzo zdolnych ninja.Mimo,iż ród był silny,to nie miał własnego hekkei genkai.Gdy Kuromi skończyła 10 lat,zainteresowała się DouJutsu,i pracując nad nimi,w wieku 12 lat wymyśliła własne.Wszczepiła sobie opracowany gen,odpowiedzialny za przekazanie go przyszłym pokoleniom.Akademię mogła ukończyć w wieku 9 lat,ale nie chciała.Miała tam przyjaciół,których nie chciała opuścić,więc zdolnościami odstawała od grupy.Bardzi wcześnie została jouninem,zaraz po zdaniu egzaminu na chuunina.Ze względu na unikalne zdolności,poszukiwana przez Akatsuki.

#515 Temuta

Temuta

~random

• User
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 11 październik 2007 - 19:45

Imię: Kabzu
Nazwisko: Yarashi
Kraj: Konohagakure
Genjutsu: 2/5
Szybkość: 3/5
Broń: kunai, shuriken
Kuchiyose no Jutsu: brak
Wygląd: średniego wzrostu, długie ciemne włosy, oczy piwne, szczupły
Specjalny atak: łączy ataki ogniste, z atakami drugiej natury swojej chakry, ziemi; owocem tego jest np. technika magmowego shurikenu, Kabzu najpierw posyła w powietrze shurikeny z ziemii, a następnie topi je Katon: Gōkakyū no Jutsu
Historia: urodzony w rodzinie z tradycją używania technik ognistych, od małego wykazywał predyspozycje w tym kierunku; solidny genin, potem obowiązkowy chunnin, obecnie robi co może aby zasłużyć na miano jounina

#516 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 20:25

Imię: Kilubi
Nazwisko: Taryiakka
Wioska: Oto - Gakure
Zdolności: jako, że nosi w sobie demona, jest niepokonana. Podobnie, jak w przypadku schukaku, jej demon chroni ją przed każdym atakiem. Dzięki pomocy Orochimaru stworzyła własne jutsu, polegające na wytworzeniu z chakry demona stada widmowych psów. Zwierzęta te są szybkie, a rany po ich ugryzieniach głębokie i trudne do gojenia. Są duchami, więc nie można ich zniszczyć. Oprócz tego jest nieprzeciętnie szybka, ale za to raczej mało silna i słaba w taijutsu. W genjutsu jest raczej przeciętna, lubi pokazywać ludziom śmierć ich bliskich lub katastrofy ich wiosek. Dobrze włada mieczami samurajskimi, potrafi precyzyjnie wycelować w poszczególne organy wewnętrzne.
Taijutsu: 2/5
Siła: 2/5
Pieczęcie: 4/5
Broń: Dwa cienkie, samurajskie miecze i typowe wyposażenie shinobi, tzn. shurikeny, tanto, kunai'e itp.
Wygląd: Proste włosy do pasa w kolorze platynowego blondu, jasnozielone, duże oczy, szczupła sylwetka, jasna cera, nietypowa uroda. Opaska zamiast na czole zawiązana na nadgarstku. Czarna bluza sięgająca jedynie biustu, brzuch obwiązany ciasno bandażem. Na nogach luźne szare spodnie do kostek, stopy obute w sandały podobne do konohańskich, tyle, że czarne. W uszach po kilka kolczyków, w nosie i brwi po jednym. Na biodrach pas z dwoma kaburami na miecze.
Historia: Orochimaru wraz z swoimi poplecznikami zniszczyli kolejną wioskę. Gdy z małych domków zostały jedynie zgliszcza, a w gwarnym dotąd miasteczku zapanowała przerażająca cisza, Orochimaru i jego armia zebrali się do opuszczenia miejsca triumfu. Gdy od bramy wejściowej dzieliło ich zaledwie kilka kroków, przywódca dostał w głowę kamieniem. Ogarnięty wściekłością zmierzył wzrokiem okolicę. Jakieś 100 metrów od niego stała dziewczynka, najwyżej 6-letnia. Orochimaru trudno było się do tego przyznać, ale się zdziwił. Dziecko nie płakało, nie wyglądało na przestraszone czy choćby smutne. Stało po prostu sobie na środku ulicy i wpatrywało się w mordercę jego rodziny. Orochimaru nakazał się go pozbyć. Dwóch shinobi natychmiast ruszyło w stronę dziewczynki wyjmując miecze z kabur. Po chwili jednak zostali odrzuceni z impetem na dużą odległość. Sam Orochimaru skoczył w kierunku dziecka, ale również on został odrzucony. Domyślił się, że dziecko nosi w sobie demona. Zabrał je ze sobą. Przez lata trenował, aż stała się niemalże niepokonanym ninja. Nauczył, jak korzystać z chakry ogoniastego. Z jej pomocą wygrywał każdą wojnę, w której brał udział. Z czasem nieświadomie zżył się z dziewczynką, przestał traktować jak jedynie jednostkę wojenną. Jako pierwsza osoba na świecie, stała się dla niego kimś ważnym.
Cel: Bliżej nieokreślony. Jedynie poprawianie swoich umiejętności.

#517 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 23:16

Okari, wszystko pięknie, gdyby nie fakt, że a) Isonade [trzyogoniasty] był potworem morskim, wyglądem przypominającym żółwia i b) dawno już pojmało go Akatsuki.

#518 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 12:58

Marudzisz. Akurat na demonach się nie znam, więc wymyśliłam pierwszego lepszego. :P Jakby coś, usunęłam informacje o tym, ile to-to miało ogonów i jak się nazywało. Demon po prostu, o!

#519 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 13:11

Więc może Hachibi [ośmioogoniasty]? Nikt nic o nim nie wie [oprócz spekulacji że to Orokabu/Sasuke xD] I to by się zgadzało.

#520 Werter

Werter

~fan

• User
  • PipPip
  • 204 postów

Napisano 21 październik 2007 - 15:01

Okari, nie ma to jak skromność:) Taki przepakowany nawet sas nie jest.

Imię: Dregnan
Nazwisko: Li
Wioska: aktualnie brak
Opis: Klan Li był niegdyś bardzo poważany w nieistniejącej już wiosce wulkanu. Leżała ona na niewielkim archipelagu. Jednakże stosunkowo niedawno (10 lat temu) dokonał się tam przewrót. Nowy przywódca postanowił zmniejszyć drastycznie wpływy klanu. Doszło do wojny domowej. Klan Li zabił całą wioskę, sam jednak stracił niemal wszystkich shinobi. Ostało się tylko kilku, którzy rozeszli się na wszystkie strony świata. Dregnan, wtedy jeszcze dziecko, został sam w ruinach, bezużyteczny. Odnalazła go grupa najemnych shinobi, którzy podszkolili go w fachu. Mimo, iż formalnie nie jest nawet geninem, to poziomem odpowiada Special Jouninowi.
Genjutsu: 0/5
Siła: 3/5 (5/5)
Szybkość: 3/5 (5/5)
Pieczęcie: 2/5

ABL - Ryuugan. Aktywacja nie wymaga żadnych pieczęci, tylko skumulowania chakry w oczach. Następnie rozlewa się ona po całym ciele, przemieniona w energię fizyczną. Zwiększa się szybkość i siła, zęby stają się spiczaste, a oczy przyjmują postać gadzich szparek.
Po uaktywnieniu Ryuugana i wykonaniu pieczęci, oczy ,,obracają się" o 180%. Użytkownik zaczyna widzieć wszystko w podczerwieni. Inne pieczęcie sprawiają, że Ryuugan działa jak teleskop. Umiejętności te wyłącza się na życzenie.
Technik:
Magma Shuriken/Wakizashi - Te techniki opeirają się na żywiole magmy - połączenie ognia i ziemi. Dregnan wykonuje pieczęcie - wokół jego rąk pojawia się delikatna poświata -chwyta kamień, a ona zamienia się topiąc w duży shuriken lub miecz. Są one niezywkle gorące.
Standardowe Katony i Dotony
Oprócz tego technika Kinjutsu, której nazwy Regnan nigdy nie używa. Po wykonaniu wielu pieczęci, wokół rąk użytkownika pojawia się silna poświata. Chwyta wtedy jakiś metalowy przedmiot, który zaczyne się topić i siłą chakry utrzymuje go w dłoni. Formuje się on w kulę na kształt rasengana. Sama aura błyskawicznie topi wszytko, co się do niej zbliży, jest jednak zbyt mała i utrzymuje się przez krótki (sekundy) czas. Za to metal pozostaje płynny dłużej i można do wykorzystać - nawet niewielka ilość może wniknąć do krwioniegu i zabić przeciwnika.

Wygląd
Regnan cały czas nosi maskę, która przysłania jego oczy. Jest złota i ma kształt płomieni. Włosy ma rude i krótkie. Jego zęby są spiczaste nawet bez Ryuugana. Ubrany jest w rozpięty szarobury płaszcz, pod którym nosi pomarańczowy podkoszulek (koniecznie z napisem). Spodnie dresowe, brązowe. Na plecachn nosi katanę. Używa jej rzadko, jest to raczej dekoracja.

Uwagi:
- Regnan jest odporny na większość efektów związanych z ogniem i nigdy się nie sparzy własną techniką.
- Nałogowo żuje gumę, nawet podczas walki.
- Nie okazuje uczuć - można to poznać tylko po tym, jak często wypluwa gumy i sięga po następną.
- Nie ma oporu w biciu dziewczyn.

#521 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 16:01

Okari, nie ma to jak skromność:) Taki przepakowany nawet sas nie jest.

Przepraszam? ;P Poczytaj sobie cały temat, ja uwzględniłam, że moja postać nie jest dobra w taijutsu i niezbyt silna, niektórzy zaznaczali wszystko na maks. Więc? A tak w ogóle o co ten szum? xP O głupi opis. Twoja postać za to lepsza... Nie ma oporów w biciu dziewczyn... Boję się ciebie... xP

#522 Werter

Werter

~fan

• User
  • PipPip
  • 204 postów

Napisano 21 październik 2007 - 16:32

A atak z wilkami? Niezniszczalne, szybkie, jedno udeżenie = śmierć... Takie ulepszone(!) 100 muppetów Sasoriego. I niezniszczalność... To nie jest przepakowanie?

#523 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 18:06

Przepraszam? ;P Poczytaj sobie cały temat, ja uwzględniłam, że moja postać nie jest dobra w taijutsu i niezbyt silna, niektórzy zaznaczali wszystko na maks. Więc? A tak w ogóle o co ten szum? xP O głupi opis. Twoja postać za to lepsza... Nie ma oporów w biciu dziewczyn... Boję się ciebie... xP

Oj przestańcie każdy może się tu popisać i najwyżej moder może się trochę przyczepić,to temat by wzbudzić swoją wyobraźnie:)

A atak z wilkami? Niezniszczalne, szybkie, jedno udeżenie = śmierć... Takie ulepszone(!) 100 muppetów Sasoriego. I niezniszczalność... To nie jest przepakowanie?

wystarczy streścić-> good mode:P

#524 Asaki15

Asaki15
  • Goście

Napisano 23 październik 2007 - 20:21

Imie:Asaki
Nazwisko: Tetsu
Wioska:Konocha

Wygląd: Włosy proste pocieniowane do łopatek koloru jasnego brązu przeziałek na boku, ciemne oczy koloru zielonego,z wzrostu jakoś jak Sakura. Szczupła , jasna karnacja.
Długa czarna bluzka z przylegającym golfem na krótki renkaw. Prawa ręka do połowy zawiązana bandarzem. Spodnie do kolan i "siatkowe rajstopy" od kolan do stóp. Zapinana "torba" na kunaje, zwoje itp. w pasie. Opaska przywiazana to "torby".Krótkie czarne buty na obcasie.

Charakter: Jest spokojną i miłą osobą. Dużo sie śmieje. Przewaznie jest opanowana ,ale w niektórych sytułacjach potrafi "wybuchnąc" jak Sakura :P Szybko przywiazuje sie do ludzi i jest w "gorącej wodzie kompana" Jest uczuciowa, troskliwa ale i stanowcza i zawsze zdeterminowana do kazdego działania.

Historia: Jako mała dziewczynka była przyjaciółką Sakury jednak podczas trwającej wojny w wiosce Skał musiała razem z rodzicami opóscic wioske Liścia by wspomuc wojska sąsiadującemu kraju. Kiedy minoł tydzień w nowej wiosce jej dom został napadniety przez wrogów a rodzice zostali zabici.Matka tuż przed śmiercia oddała jej swoja opaske Konochy. Przerazona jako 8 letnia dziewczynka uciekała jak najszybciej i udalo jej sie przezyc. Błąkając sie po lesie znalazł ja Starszy meżczyzna. Przygarnoł ja do siebie.
Jak dotarli na miejsce było tam wiecej dzieci osieroconych przez wojne.Wśród nich znalazła sobie dwóch bardzo dobrych przyjaciół. Byli nimi Karin i Deidara(wtedy 8lat)
Przez wiele lat dziadek (jak go nazywali) uczył ich sztuki ninjitsu i roznych technik.
Któregoś dnia wracając z Deidarą z misji zauwazyli ze ich dom ostał napadniety.Był to Orochimaru który potrzebował młodych ciał do eksperymentów. Co potem zauwarzyli to Karin była zdrajcą i przez nią zgineły dzieci i ich miestrz. Asaki uciekając z Deidarą przed ninja orochimaru zostali zaatakowani,ale przezyli.
Spedzili noc w lesie. Gdy Asaki sie obudziła Deidary nie było...zostawił ja samą sobie.Postanowiła wrucić do swojej rodzinnej wioski do starchy przyjaciół.Na miejscu spotkała zdziwienie innych bo wszyscy mysleli ze zgineła wiele lat temu. Teraz w wraz z drużyną Kakashiego wypełnia misje jako chunin.

Techniki: Zna techniki tz. wybuchu których nauczył ja Deidara,jest dobra w kontrolowaniu chakry. Jej specjalnościami jest szybkość,uniki i wytrzymałość. Zna poterzne jutsu,którego nauczył ja dziedek polegające na zgromadzeniu ogromnej ilosci chakry w zakończeniach kończyn w których ma wyloty chakry.(specjalność klanu Tetsu) Jest jeszcze Medical ninja.Świetnie posługuje sie kunajami, shurikenami i igłami.Potrafi też wyczuć za pomoca chakry kazdą osobe w zasiegu 100km

Cel: Chce wyruwnać rachunki z Kari i Deidarą oraz sprowadzić Sasuke...

Tak mniej wiecej wyglada wizja mojej osoby :D

#525 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 23 październik 2007 - 22:10

Asaki15
TWOJA ORTOGRAFIA ZABIJA

Sama postać zaś i jej historia, za bardzo wplątana w historie herosów Narutowersum... i przepakowana trochę również.

Właściwie można cały ten temat interpretować dwojako; czy przedstawić "PRAWDZIWEGO" siebie i swoje cechy charakteru... czy wymyślać postać jak do RPG/FICA/DOUJINA.