Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
 • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
 • Rejestracja

My w świecie Naruto!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#596 Nekimaru

Nekimaru
 • Goście

Napisano 04 maj 2008 - 22:09

Imię: Nekimaru
Nazwisko Gekihatsu
Wiek: 22
Wioska: Taki-Gakure (Wioska Wodospadu)
Zdolności rodu: brak Kekke Genkai
Natura Chakry: woda
Ranga: Jounin o wysokich zdolnościach

Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 2/5
Inteligencja: 5/5
Siła: 4/5
Szybkość: 5/5
Pieczęcie: 5/5

Kuchiyose no Jutsu: Kobra Ryuuno - ogromna kobra podobna do smoka, zna wiele wodnych i lodowych Jutsu.

Broń: shurikeny małe, Evil Wind; kunaie zwykłe oraz z podwójnymi ostrzami; senbony; ogromny miecz Hebii-nojo, łańcuch -> patrz - demoniczni bracia (miecz i łańcuch przywoływane za pomocą zwoju)

Wygląd: włosy podobne do takich, które ma Pein (ciało Yahiko), tyle że czarne, oczy zielone, bluza czarna zapinana na zamek błyskawiczny, spodnie czarne z przewiązaną kaburą na shurikeny, senbony i kunaie na prawej nodze, pod bluzą koszulka i podkoszulek takie jak mają członkowie Akatsuki pod płaszczem, a na łokciach ochraniacze (podkoszulek, koszulka i ochraniacze - jeszcze raz nadmieniam - pod bluzką), sandały czarne (patrz -> Naruto U.), bandaże na nogach (odcinki kostki - łydki), rękawiczki czarne; z tyłu, na pasku torba z Evil Wind Shurikenem oraz z Soldier Pils i Pigułkami z Skrzep. krwią. Opaska na czole swojej wioski, przekreślona, czarna.

Specjalny Atak: Kunai Mege Bunshin Oba no Jutsu - najpierw Nekimaru wyjmuje dwa kunaie. Potem zaczyna się strasznie szybko obracać w miejscu i klonuje kunaie. Po sklonowaniu kunai' ów rzuca nimi we wszystkie strony.

Charakter: Bawi go ból i śmierć. Ma za sobą ciężkie wydarzenia, które odcisnęły się na jego psychice. Kieruje się zemstą za śmierć swojej siostry i wini za to całą wioskę.

Historia: Nekimaru urodził się w Wiosce Wodospadu. W wieku 8 lat ukończył Akademię Ninja, w wieku 12 został Chuuninem a dwa lata później Jouninem. Wtedy to, w wojnie między wioskami zginęła jego siostra. Winił za to całą swą wioskę i i inne też. W wieku 15 lat uciekł z Taki-Gakure. Trenował po kryjomu w wielu wioskach i stworzył kilka swoich technik. W wieku 19 lat został porwany przez Orochimaru i zostały mu wszczepione geny Pierwszego Hokage (podobnie jak to było z Yamato/Tenzou). Od tej pory jego celem stała się nie tylko zemsta na innych - tych, których uważa za winnych śmierci siostry - ludziach ale też zabicie Orochimaru. Ale są też dobre strony - posiadał on teraz zdolność władania nad roślinami i drewnem. W wieku 21 lat zamordował swoich rodziców i byłych przyjaciół. Od teraz podróżuje po świecie i poluje na - według niego - winnych śmierci siostry ludzi.

#597 Lady Avenger

Lady Avenger
 • Goście

Napisano 05 maj 2008 - 07:46

Imię: Gailuu
Nazwisko: nieznane
Wiek: 14 lat
Wioska: Konoha - Gakure (a jakże? ^^)
Zdolności rodu: ... Rinnengan xD
Natura Chakry: wiatr
Ranga: Chuunin
Ninjutsu: 3/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 4/5
Inteligencja: 5/5
Siła: 2/5
Szybkość: 5/5
Stamina: 2/5
Pieczęcie: 5/5
Broń: bicz, wykonany ze specjalnej, bardzo wytrzymałej skóry rzadko spotykanego zwierzaka, cienki.
Kuchiyose no Jutsu: tygrys.
Wygląd: blond włosy długości mniej więcej do ramion, szare oczy, biało - granatowa bluzka z długim rękawem, granatowe rybaczki, czarne sandały z rzemykami.
Specjalny atak: Fuuton: Hanabi no Mai - chakra emanująca z użytkownika stwarza tornado, które wchłania wroga, a wirujące w nim płatki kwiatów stają się ostre jak brzytwy, dotkliwie raniąc przeciwnika.
Historia: nie wie, skąd tak naprawdę pochodzi. Jej przybrani rodzice znaleźli ją, gdy byli w Wiosce Deszczu. Nie potrafi panować nad swoim kekkei genkai, dlatego stara się go w ogóle nie używać.

No to żem przesłodziła XD

#598 kabuto66

kabuto66
 • Goście

Napisano 05 maj 2008 - 09:12

Imie: Manobu
Nazwisko: Shumane/brak
Kraj: Iwa-Gakure
Zdolności rodu: wchłanianie natury chakry przeciwnika
Natura chakry: doton
Wiek: 16
Ranga: Jounin
Ninjutsu:4/5
Taijutsu:2+/5
Genjutsu:0/5
Inteligencja2/5
Siła:3/5
Szybkość:4/5
Pieczęcie:5/5
Broń: szkarlatny miecz
Kuchiyose no Jutsu; czarny smok
Wygląd: dlugie czarne wlosy opadające do pasa z 2 czerwonymi błyskawicami, postura Sasuke, blizny na twazy, dziwne całlkiem czarne oczy bez blasku, zwykle chodzi w ciuchach zapewniających max. swobodnych ruchów, nosi pas z wieloma zwojami a na plecach ma przymocowany miecz
Specjalny atak:Noun Sendeki- Minobu używając natur chakry pokonanych przeciwników, wzmacnia swoj miecz i przez 15 minut może razić wrogów technikami ,,mieczowymi" opartymi na żywiołach, które wyslal do miecza( stopień zaawansowania zalezy od miejetności pokonanego przeciwnika)
Techniki: posluguje się głównie mieszanką technik Doton i katon oraz walką mieczem, w razie poterzeby zna parę Suitonow, jako jedyny może połączyć Doton i Katon tworząc lawę, jednak zuzywa to tak dużo chakry, że zna zaledwie trzy techniki używające lawy, jego ostateczna umiejetność to scalenie sie ze swoim smokiem, wtedy pokrywa się mocną, czarna zbroją a jego chakra wzrasta dwukrtnie: czas trwania tej techniki wynosi tylko 2 min.
Historia: przybyl do Iwa-Gakure w wieku 10 lat, nie wiedzial kim byli jego rodzice, więc przyjął nazwisko Shumane, stroni od ludzi, zimny, nie okazuje uczuć( Sai^^),jego cel to poznac swoja przeszlość i zostac największym Shinobi w historii, aby tego dokonać, chce podnieść poziom swojej siły, zmykając w sobie Haczibi- najpotężniejszego Bjuu jakiego zna( widzial go).

#599 Atari

Atari

  ~random

 • User
 • Pip
 • 93 postów

Napisano 06 maj 2008 - 17:44

Imię: Rick
Nazwisko Nieznane
Wiek: 20
Wioska: Konocha
Zdolności rodu: brak
Natura Chakry: nieznana
Ranga: Nieprzydzielona, co najmniej ranga Chuunin.

Ninjutsu: 3/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 5/5
Inteligencja: 5/5
Siła: 2/5
Szybkość: 5/5
Pieczęcie: 5/5
Broń: Kunai, Shuriken, Senbon, Wybuchowa Notka, Trująca kula gazu, małe metalowe linki, wszystko co znajdzie pod ręką.

Wygląd: Cóż jak na złodzieja jest wysoki ma około 1,82 m. Włosy ma czarne, oczy niebieskie, zielona kurtka Chuunina(ukradziona) spodnie zielone i gogle.

Specjalny Atak:
Jedyną jego zdolnością jest zmuszenie organizmu do nieludzkiego wysiłku. Dzięki czemu może się poruszać z prędkością światła. Jest to jednak krótkotrwałe i niezwykle męczące. Najpotężniejszą jednak atakiem Ricka jest wygłupianie się, potrafi wkurzyć każdego. Bez wyjątku. Dzięki czemu wróg atakuje bez opamiętania.
Charakter: Inteligentny, szybki i opanowany. Nie lubi walczyć ani okradać biednych. Czyli kradnie bogatym i daje sobie. Tchórzliwy, samolubny, cwaniakowaty, lubiący obrażać innych, podstępny, dwu/trze/cztero licowy, wkurzający, nieznośny, dziecinny, spostrzegawczy, zabawny.

Historia: Rick jest największym na świecie złodziejem. Urodził się w Wiosce Liścia od początku był sierotą nie znał swych rodziców. Nie ukończył żadnej akademii. To dlatego iż był najgorszym uczniem i bardzo wkurzającym, wiele razy miał być usunięty. Kiedyś podsłuchał rozumowe na temat egzaminu na Chuunina. Zdecydował że nie będzie umierał za kraj który nic mu nie dał. Tak więc odszedł z akademii. Wieli dni włóczył się po wiosce aż w końcu został przygarnięty przez innego złodzieja Łokera. Nauczył go wszystkiego co umiał, z czasem Rick stał się niezwykłym złodziejem nigdy nie został złapany. Jednak jego mistrz i zarazem „ojciec” został złapany i zmarł w więzieniu. Osamotniony nie poddał się i żył nie tylko z kradzieży. Został szpiegiem, z początku miał błahe zadania. Jednak z czasem zaczął pracować dla Akatsuki, czy nawet Orochimaru. W końcu zaczął pracować dla Jiraiy, przede wszystkim dostarczał mu informację odnośnie „Brzasku”. Sam jako złodziej nigdy nie został złapany przez nikogo. W końcu zaprzyjaźnił się z Naruto. Gdy ten przysiąg że zostanie Hokage Rick nie wierzył że mu się uda. On przysiąg że jeżeli mu się uda (w co wątpił) zostanie Kapitanem ANBU. Rick nie jest marzycielem, jest realistą. Jego cel to przeżyć i mieć tyle pieniędzy by się niczym nie martwić. Niestety po spotkaniu z Naruto doszedł do wniosku że pomoże mu odnaleźć Sasuke(Niechętnie). Podczas ataku na Konoche pełnij z własnej woli role kuriera dzięki czemu wszystkie informację dotarły do stanowisk. Po wojnie został odznaczony i pełnił też rolę szpiega dla Konochy. Zna go Kakashi wiele razy próbował go złapać. Raz prawie mu się udało, ale Rickowi udało się zbiec. W sumie to w wiosce wszyscy znają go jako nie złodzieja, ale bohatera. Bardzo mu się to nie podoba. Udał się na dwu letnie przeszpiegi do Akatsuki. Obecnie jest w wiosce Liścia i łazi za Drużyną Kakashiego.

#600 LukeFirewalker

LukeFirewalker
 • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 18:44

Imię: Yuushi
Nazwisko: nie używa
Kraj: Kraj Ognia / Konoha Gakure
Zdolności rodu: (nie obowiązkowe) duże pokłady chakry
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 1/5
Genjutsu: 3/5
Inteligencja: 3/5
Siła: 1/5
Szybkość: 3/5
Stamina: 3/5
Pieczęcie: 2/5
Broń: standard(shurikeny i kunai'e) oraz Evil Wind Shuriken
Kuchiyose no Jutsu: na razie brak
Ulubiona technika: Kage Shuriken no jutsu (moja wersja) i Technika Ognistego Smoka (też moja - obie dostępne pod tym linkiem)
Wygląd: buty takie jakie tam wszyscy mają tylko że czarne, czarne luźne spodnie z mnóstwem kieszeni, na lewym goleniu specjalny uchwyt na Evil Wind Shuriken, na prawym udzie kabura na kunai'e, czarny t-shirt z białym pentagramem, krótkie czarne włosy, niebieskie oczy, opaska ze znaczkiem konohy przekrzywiona na lewe oko.
Specjalny atak: jakieś doujutsu (na razie nie wymyśliłem jakie)
Historia: Można powiedzieć, że to zwykły chłopak z wioski liścia. Akademie ukończył z miernymi wynikami. Wtedy zdarzyła się tragedia. Podczas jednej z misji jego ojciec (który był zwykłym chuuninem) naraził się jednemu z shinobi z Kiri-Gakure, zabijając część jego drużyny. Ten sam ninja przybył w nocy z większą grupą i zamordował ojca i matkę Yuushiego. Oczywiście później ANBU go złapało i wymierzyło sprawiedliwy wyrok. Jednak nic nie mogło cofnąć tego co się stało. Yuushi przeżył tylko dlatego że był wtedy na misji. Po tej tragedii zamknął się w sobie i zaczął samotnie i ostro trenować. Przez kolejne lata podchodził do egzaminu na chuunina. Zdał dopiero za czwartym podejściem. Było to tuż po tym jak podobno odkrył swoje doujutsu, jednak w zamian za to coś się stało z okiem na którym zastosował to doujutsu i od tamtej pory zawsze je zasłania ochraniaczem. Nikt nie widział jak wygląda to oko, ale są tacy którzy twierdzą że ma na nim stale aktywne jakieś doujutsu - jednak to tylko plotki.

#601 Zielony Taniec

Zielony Taniec
 • Goście

Napisano 16 maj 2008 - 21:02

Imię: Midorimaru
Nazwisko: Shinrin
Wiek: 18
Wioska: Mokuhon-Gakure (Wioska Drzewa)
Zdolności rodu: Shokubutsu - roślina, Pozwala na ostateczną manipulację roślinnością uprawioną przez siebie.
Natura Chakry: drzewo
Ranga: Kage - funkcja Kage jest dziedziczna, więc się tak złożyło.

Ninjutsu: 3/5
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 2/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 5/5
Szybkość: 5/5
Pieczęcie: 3/5

Sokubutsu no Jutsu: technika rośliny - Manipulowanie wszelkimi roślinami(jedynie własnoręcznie zasadzonymi!), przyspieszenie ich wzrostu, kierunku itp., umożliwia unieruchamianie ofiar, miażdżenie, wyssanie czakry, tworzenie barier, niewielkich rozstępów gruntu, wypuszczanie trujących pyłków i rodzenie trujących owoców, dezorientowanie wrogów, tworzenie nieprzebytych labiryntów

Zaimoku no Jutsu: technika drewna - Możliwość wniknięcia do struktury rośliny, zwykle drzewa, umożliwia ukrycie i szybie przemieszczanie systemem korzeniowym.

Yusi no Jutsu: technika żywicy - Wykorzystywanie części zmagazynowaniej przez rośliny energii do regeneracji własnego organizmu

Broń: przez troskę o swoje lasy i okrody członkowie rodu Shokubutsu nie używają metalu, wszelkiej wielkości i rozmiarów kije

Wygląd: Średni wzrost, włosy długawe upięte w kucyk, budowa szczupło muskularna oczy niebiesko brązowe(typowa cecha rodu)

Specjalny Atak: Ród Shokubutsu stosują definitywnie defensywne techniki:

Ayumu no Mokuton no Justu: technika Spaceru Drzewa - Kierowanie drzewani polegające na ich wykorzenieniu i posługiwaniu się niczym marionetkami(drzewce)(oczywiście tylko własnej uprawy i troski owe drzewka)

Karada no Mokuton no Jutsu: technika Ciała Drzewa - Przemienienie większości swego ciała w drewno, daje odporność na drobne uszkodzenia fizyczne, wodne, elektryczne, lodowe

Charakter: Rozważny, co wynika z potrzeby troski o swe rośliny, cierpliwy, czujny, troskliwy, bezwzględnie oddany roślinności swego rodu, zwłaszcza własnej gotowy poświęcić swe życie chroniąc życie lasów

Historia: Zapisana żywym językiem pośród listowia swych drzew - Całe życie spędził w swojej wiosce, nigdy nie opuszczał jej. Nie zrobił niczego, co interesowało by obcych. No może poza dawaniem tymczasowego schronienia kilku zagrożonym klanom panującym nad zwierzętami. Dla nich jest wiernym przyjacielem. Dla swych ziomków Czcigodnym Kage.

#602 wuwusiek

wuwusiek

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 135 postów

Napisano 19 maj 2008 - 13:00

z braku innego zajęcia pobudzam moją wyobraźnie ^^
Imię: Ane
Nazwisko:Semmer
Kraj: Ognia, Konoha
Zdolność rodu:-
Ninjutsu: 3,5/5
Taijutsu: 3/5
Genjutsu: 2,5/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 3/5
Szybkość: 3/5
Pieczęcie: 3,4/5
Broń: standradowa (Shurkieny, kunaie)
Kuchiyose no Jutsu: -
Ulubiona technika: Mizuame Nabara
Wygląd: Dam link z obrazkiem. Włosy czarne, oczy brązowe, ciemniejsza karnacja skóry.
Specjalny atak: Suiryuudan no Jutsu
Historia: zwykła kunoichi. Niczym się nie wyróżnia. Wyniki w akademii były przeciętne. Uparta, ufna i pomocna. Nigdy nie odmówi w potrzebie. Czasem leniwa. Ma wielu przyjaciół. Oprócz bycia ninja pasjonuje się również rysunkiem. Często rysuje swoich znajomych i daje im swoje dzieło w prezencie. Mimo, iż nie ma specjalnych mocy, stara się jak może, by stać się silniejsza, by móc bronić przyjaciół i wioskę. Nie zależy jej na pochwałach, wszystko robi dla siebie. Uwielbia siedzieć w fotelu z kubkiem gorącej herbaty. Po egzaminie na chunnina zaczęła więcej trenować, ponieważ nie udało jej się przejść na wyższy poziom. Drugi egzamin poszedł jej o wiele lepiej i została chunninem w wieku 13 lat.

Klik <- no, a oto owa pani:P

#603 Madara's Power

Madara's Power
 • Goście

Napisano 19 maj 2008 - 19:50

Imię: Burzum
Nazwisko: Bodo'om
Kraj: może bardziej wioska - wioska Ukryta w Mgle
Zdolności rodu: wzywanie nieumarłych, wymiatanie na gitarze
Ninjutsu: 11/10: Gitara no Jutsu (;P) - wymiatała by wszystkich w zasięgo mili, Kagearmy no Jutsu (armia cienia)
Taijutsu: 3/10 Kombo Żniwiarza, Atak w trzewia z saperki
Genjutsu:9/10 Żelazna Dziewica no Jutsu i Czarna Msza no Jutsu
Inteligencja:kopnięta ósemka/10 taka jak w realu, czyli powyżej przeciętna IQ 178
Siła: 2/10 Nieduża
Szybkość:10/10 Ogromna, wręcz światła
Stamina: 9/10 Kolosalne
Pieczęcie: 7/10 eee...o które chodzi...Shinigami raczej :)
Broń:Kosa! Ta od Hidana była zajebista jak i sam Hidan
Kuchiyose no Jutsu:Pająk, ptasznik tygrysi
Wygląd:Czarne długie włosy, czerwone bołyskliwe oczy, lekka zwiewna, CZARNA szata, pełno stalowych pierścieni, ślady walk, dobra postura, wysoka, szlachetne rysy, orli nosek :)
Specjalny atak: Murder of Bodom!!! and Harvest of Sorrow, and Riff Kombo :)
Historia:No wszyszedł z grobu... i wymiata gitarą :))

Hehe...eee....ktoś coś zrozumiał

#604 Groku

Groku
 • Goście

Napisano 19 maj 2008 - 20:04

Imię:Yuukari
Nazwisko:Tishi
Kraj/Wioska:Ukryta w Liściach
Zdolności rodu:manipulacja ludźmi
Ninjutsu:3,5/5
Taijutsu:2,5/5
Genjutsu:4/5
Inteligencja:3,5/5
Siła:5/5
Szybkość:4/5
Pieczęcie:3,9/5
Broń:Kunai,Shuriken,Marionetka
Kuchiyose no Jutsu:w trakcie uczenia
Ulubiona technika:Chidori
Specjalny atak:Chishi (podobne do Sharingana)
Historia:
Gość z poczuciem humoru.Ma podobny charakter do Naruto :P,chociaż lubi naukę.Ma zawsze ochotę do słuchania muzy i bitew 1 na 1.

#605 mateusz_HYUGA 8

mateusz_HYUGA 8
 • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 16:57

Ja w Naruto:
cechy rodu: sharingan
techniki: wszystkie najlepsze
tajjutsu: lepsze niż Guy Maito i Kimimaro razem wziętych
genjutsu:sto razy lepsze niż Itachiego
ninjutsu:znałbym więcej jutsu niż 3 Hokage

Żądził bym xD

#606 CrosbyxNinja

CrosbyxNinja
 • Goście

Napisano 31 maj 2008 - 15:12

Ja tam bym chciała być taką fajną czarną laską od której sas oczu nie może odczepić :P
Włosy długie, czarne. Oczy szare. Umiejętności wysokie, posiadanie sharingana. Szczupła, fajne czarne stroje bym nosiła, mianowicie mini i "getry" w siatkę, bluzeczka czarna mnóstwo bransoletek z ćwiekami i opaska na głowie :P Taijutsu miałabym lepsze od Geja-senseja xD, ninjutsu - cokolwiek to jest, byłabym w tym b. dobra, genjutsu prawie tak b dobre jak Itacza :P A i miała bym jeszcze inną odmianę sharingan+byakugan :P No i byłabym w kontakcie z najnowszymi wieściami dot Saske :P Lol ale mam wyobraźnię :P A imię to... aaa...eeeee...yyy...aaa...hmmm
Yuna XDDD
A i miałbym zdolności paranormalne :P mianowicie telekineza, telepatia, jasnowidzenie itp :PP I mogłabym się teleportować i należałabym do ANBU ^.^

#607 Karko

Karko
 • Goście

Napisano 16 czerwiec 2008 - 22:37

Ja to nie wiem dokladnie kim bym mogla byc ale napisze swoja piersza mysl:

No wiec chcialabym byc taka jaka jestem z wygadu (tylko na bajkowo!) i byc super czadowa ninja, A i chce byc podrywana przez Sasuke szczegulnie!

A reszte zachowam dla siebie bo to same nudy (przynajmniej tak mi wszyscy muwia). 3 slowami ''chce byc najleprza'' tak jak prawie kazdy wiec te pytanie jest troszeczke bez sensu!!!

#608 Nolaan

Nolaan

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 310 postów

Napisano 17 czerwiec 2008 - 13:36

Hehe, no to ja Was niedługo już mam nadzieję zaskoczyć, bo zmamierzam napisać fanficka o tym kim chciałbym być. Na pewno zostawię tu wtedy link do działu z fanfickami, cobuście mogli sobie poczytać. Póki co nie bedę się zdradzał :P

#609 Mistrz Ninjutsu

Mistrz Ninjutsu
 • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 17:35

Imię: Tsume
Nazwisko: Kyouhakuteki
Kraj: Konoha
Ranga: Sanin
Zdolności rodu: zamiana ciała w żywioły (ziemię, ogień, wiatr, wodę i piorun), kontrolowanie pogody, Sharingan, Mangekyou Sharingan.
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 5/5
Inteligencja: 3/5
Siła: 4/5
Szybkość: 2/5
Pieczęcie: 5/5
Broń: Samehada, Shuriken, Kunai, Marionetki
Kuchiyose no Jutsu: Potwór Tenpenchii
Wygląd: brunet z włosami układającymi się na lewą stronę, błękitne oczy, blizna na prawym oku, okulary, czarny płaszcz, przekreślon opaska na czole
Specjalny atak: Ninpou, Shizensaigai (Sztuka Ninja, Klęska Żywiołowa)
Historia: Tajemniczy Sanin (missing - nin) z konohy o nieznanej potędze, jego klan posadał zdolność kontrolowania pogody i zamiana ciała w pięć żywiołów z czego był najbardziej utalentowany w swoim klanie. Do jego tecnik Należały techniki wszystkich pięciu żywiołów i techniki Wiecznego Mangekyou Sharingana nie wiaomo skąd zdobył Sharingan, poniewiaż był z innego klanu, prawdopodobnie przejął ciało któregoś z Uchiha i wten sposób zdobył Sharingan. Był członkiem ANBU, zaś póżniej należał do organizacji Akatsuki którą opuścił z nieznanych powodów, inne informacje pozostają tajemnicą.

Ps.FAJNIE??? :D

#610 Kyubi94

Kyubi94
 • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 18:30

wiek-7 lat
imie-Pakashi
nazwisko-Jota
pochodzenie-konoha
ranag-anbu
klan-bez
specjalność-przywołanie gamabunty i stanie się żabim wojownikiem
ninjutsu 5/5
taijutsu 4/5
genjutsu 2/5
inteligencja 4/5
siła 4/5
szybkość 5/5
pieczęcie 4/5

w postaci zabi wojownik wszystko plus 2 np. 5/5=7/5 czyli przekracza najlepszych
broń-podstawa czyli kunaj,shurike,notka wybuchowa I T D
specjalne ataki-kobo z gamabuntą rasengan i robienie co sie chce z włosami czyli hari jizou
historia-nieznany chłopiec który bardzo wzrasta w siłe i jest najlepszym dzieckim w histori
konohy i pewnie zostanie hokage ale wszystko przed nim......................

#611 ~Itachi~

~Itachi~
 • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 19:03

Imię:Varen
Nazwisko:?
Wiek-14
Kraj:Zbiegły shinobi (członek jakiejś organizacji najlepiej Akatsuki) dawniej mieszkaniec Konohy
Ranga:Ranga S w książce bingo
Zdolności rodu: Potrafi władać każdym żywiołem, gdy nimi włada zależnie od żywiołu zmienia wygłąd oczu np: błyskawicy z oczu miotają mu błyskawice, ogień ma ogniste spojrzenie itp.
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 1/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 5/5
Szybkość: 4/5
Stamina: 5/5
Pieczęcie: 4/5
Broń:Broń Maczuga i Ostry miecz połączone w jedno
Kuchiyose no Jutsu: Pies z trzema głowami o złym charakterze
Ulubiona Technika: rasenshiriken
Wygląd: Krótkie czarne włosy, złowrogie spojrzenie 185cm, nie za gruby;p ma zabandażowaną lewą nogę a na twarzy blizny
Specjalny atak: Łączy ze sobą wszystkie żywioły i jazda:p
Historia:Wszyscy od jego narodzin uważali go za złego człowieka. Nie miał żadnych przyjaciół, gdyż miał on charakter skryty i nikt nic o nim nie wiedział. Jednak był on utalentowanym Ninją, lecz wszystkie jego jutsu były przerażające. Wszystkich przypuszczenia stały się prawdą Varen stał się zły i założył organizację mającą na celu zniszczyć wszystkie kraje i założyć jeden wielki.

#612 Ssinor

Ssinor
 • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 21:11

Imię:Ssinor
Nazwisko:Koivu
Kraj:Taki-Gakure
Zdolności rodu:Mizugan(Taka odmiana Byakugan z tym że są z tym związane techniki Suiton)
Ninjutsu:2/5
Taijutsu:2/5
Genjutsu:3/5
Inteligencja:5/5
Siła:1/5
Szybkość:3/5
Stamina:2/5
Pieczęcie:4/5
Broń:Mizu Masurao
Kuchiyose no Jutsu:Usagi Yuuryoku.Tchórzliwy królik,który jednak mimo swego tchórzostwa stara się być jak najlepszym zwierzątkiem.Jest dość sporych rozmiarów,ale ma trochę nieproporcjonalną do siebie wielkość różnych części ciała
Wygląd:Żadnych szczególnych cech,zwykły nastolatek.Ma jakieś 180 cm wzrostu około 75 kg wagi.
Specjalny atak:MizuHakke Rokujuu Yonshou,Mizu Shugohakke Rokujuu Yonshou.Są to ataki stworzone na podstawie Hyuug'owych pięści,ale ciosy są wyprowadzane za pomocą wody.
Historia:Od narodzin do teraz bardzo spokojny,cichy i nieśmiały.Kocha naturę oraz wszystko co z nią związane.Jest najlepszym przyjacielem Nejiego i bardzo lubi Hinate jednak jest zbyt nieśmiały żeby jej to wyznać.Te wszystkie przyjaźnie z Nejim i Hinatą są spowodowane głównie przyjaźnią klanów Hyuuga i Koivu

Jako że mam swego rodzaju rozdwojenie jaźni to napisze też o tym drugim ja,ale to kiedy indzije

#613 HenioBIT

HenioBIT

  ~random

 • User
 • Pip
 • 22 postów

Napisano 19 czerwiec 2008 - 21:59

Imię: Madav
Nazwisko: Ayyou
Kraj: Taki-Gakure
Wiek: 16 lat
Zdolność rodu: Władza nad pogodą(połączone: suiton, fuuton i raiton) tworzenie burz, huraganów, itp.
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 1/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 2/5
Szybkość: 4/5
Pieczęcie: 3/5
Kuchiyose no Jutsu: Klan bardzo inteligentnych i silnych Panter ich szefem jest Różowa Pantera
Broń: Dwie czarne katany pokryte cienką warstwą diamentu, noszone na plecach
Wygląd: Szatyn o włosach sięgających do ramion, tatuaż na lewej stronie pleców, przechodzący na klatke piersiową(czarne płonące róże), blizna na policzku. Ubrany w niebieską bluzę na krótki rękaw, niebieskie spodnie. Nosi okulary
Historia:Spadkobierca najpotężniejszego klanu w wiosce. Bardzo otwarty i przyjacielski, czasem także naiwny przez co potrafi wpakować się w niezłe gówno, ma wielu przyjaciół, jest traktowany z pogardą przez najstarszych ludzi w wiosce.

#614 Blood Bruce

Blood Bruce
 • Goście

Napisano 20 czerwiec 2008 - 22:43

Wioska: Mokuhon-Gakure (Wioska Drzewa)
Zdolności rodu: Shokubutsu - roślina, Pozwala na ostateczną manipulację roślinnością uprawioną przez siebie.
Natura Chakry: drzewo
Ranga: Kage - funkcja Kage jest dziedziczna, więc się tak złożyło.

eeee tego od kiedy funkcja kage jest dziedziczna i niema chyba Natury chakry drzewa jest element drzewa połączenie 2 natur chakry

#615 LadyStyx

LadyStyx
 • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 15:12

Jakoże nie jestem aż taką fanką paringowania wymyślonych postaci ze swoimi, to tak...
OiMementMori wykonała taki obrazek przedstawiający mnie. Natknęłam się na tym forum na topic my w świecie naruto, to zaprezentuję swoją postac :D

Dołączona grafika

Imię: Styx XD
Nazwisko: ***
Kraj: Taki-Gakure
Wiek: 18 lat
Ranga: Nukenin ^3^ nigdy doi żadnej budy nie chodziłam XD (czyt. akademi nyndża)
Klan: Lubiczów? (rotflmao)
Zdolność rodu: Jakoże jestem córką Hidana i Kakuzu odzidziczyłam parę zdolności po rodzicach :D Mam 3 serca i ograniczone troszkę techniki Voodoo (tzn... nie jestem do końca nieśmiertelna >_> XD)
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 5/5
Genjutsu: 5/5
Inteligencja: 6/5 XD
Siła: 2/5 ( uuu TT)
Szybkość: 2/5 (wolna jestem XDDDDD)
Pieczęcie: 3/5
Kychiyose no jutsu : eeeee.... JAshinek ze krzydełkami? ^3^
Broń: Dwa Chibi serduszka ^3^ (patrz kakuzu)
Wygląd: jak na obrazku XD ale czarne włosy, brązowe oczy (Mori nie pokolorowała jeszcze TT)
Specjalny atak: eee patrz poprzednie punkty hehe XD
Historia: Więc tak... Styx to dziecko Hidana i Kakuzu, spłodzone na planie "Body Buddy". Więcej genów odziedziczyła po tatusiu (szwy, serca, kolor włosów XD), ale po mamusi odziedziczyła charakter, gdyż jak zostanie wyprowadzona z równowagi klnie obojętnie gdzie jest... jest w stanie zabic wszystkich w pobliżu. Jest artystką. Lubi rysowac i śpiewac. Uwielbia yaoice o własnych rodzicach. Jest missing ninem jak rodzice, ale nosi opaske Taki-Gakure, gdyż autorytet pokłada w tatusiu...

XD RAAAAMEEEEEEN! XDDDDDDD

#616 Kanera

Kanera
 • Goście

Napisano 24 czerwiec 2008 - 15:00

Imię: Chiro
Nazwisko: Neletei
Wioska: Dźwięk/Liść
Wiek: 14/15
Ranga: Chunin
Klan: klan Neletei, specjalizuje się w biegłym gen i nin- jutsu ala instrumentów< chodzę do szkoły muzycznej: P>Coś podobnego do Tayuyi, albo Menmy... Również doskonale rozwinięte taijtsu, z powodu walk mieczem. Klan prawie cały wybito, porywając osobno jej członków.KLAN ZOSTAWIL PO SOBIE CORKE I JEJ OJCA...
Ninjtsu: 5/5
Genjutsu:4/5
Taijutsu: 5/5
Inteligencja: 3,4/5....nie jestem az tak bystra...
Siła: 5/5
Broń: zawsze z pod ubrania wyszarpnie niewiadomo skąd mieczie, albo przywoła je....Ciągle wszędzie chodzi z jednym z nich: długim wysadzanym brylantami, choć dosyć często używa kilku mniejszych. Podczas walki improwizuje, nie wie co to znaczy plan.
Wygląd: szatynka/brunetka włosy trochę nad pępkiem,kręcone często związuje je w kucyk. Ubiera się zmiennie.
Historia: Jej matka została zabita przez okrutny przypadek przez III Hokage.
Osobowość: Jest odrobinę jak Itachi^^' jednak wśród przyjaciół staje się zabawna, otwarta. Umie zakochać się w o wiele starszym facecie, wśród rówieśników ugania się za Shino. Wielką więź emocjonalną dzieli z ojciem (po ataku Kyubi'ego na Konochę była pewna, że umarł,(potem udało się go wyoperować) zabiłą wtedy więcej wrogów niż była w stanie.
Sposób walki: jak już mówiłam, zawsze improwizuje, zwykle walczy z ojcem u boku (Hain) również używającego tych samych technik co córka.

#617 Fangorn

Fangorn
 • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 22:30

Imię: Kenji
Nazwisko: Hakune
Kraj: Konoha-Gakure
Ranga: Chunin, poziomem dorównuje Jouninowi.
Żywioł chakry: Suiton
Zdolności rodu: Tajemnicza zdolność o której nikt nic nie wie oprócz klanu Hakune.
Ninjutsu: 4/5
Taijutsu: 5/5
Genjutsu: 2/5
Inteligencja: 5/5 - jeden z największych geniuszy taktycznych.
Siła: 3/5
Szybkość: 4/5
Stamina: 3/5
Pieczęcie: 2/5
Broń: Wakizashi, długość ok. 40 cm. Czasem przywołuje Katane.
Kuchiyose no Jutsu: Orzeł
Wygląd: Nie wysoki, ok. 179 cm, długie, szatynowe włosy, szare oczy,
Charakter: Wiecznie ponury, tajemniczy, jednak wierny przyjaciołom, nie pozostawi ich w potrzebie.
Specjalny atak: [pl] Bagienny Wir, Wodne Więzi, Kulista Sfera Wody, Jyuuken
Historia: Kenji urodził się w tajemniczej rodzinie Hakune. Akademię ukończył w wieku 10 lat.
Jego drużyna wzieła dwa lata później w Egzaminie na Chunina. Kenji i team zdali go perfekcyjnie. Kiedy wraz z senseiem wyruszyli na misje do Kraju Wiatru, by odnaść zaginioną dziewczynkę z Kraju Ognia, zaatakowali ich ninja z Iwo-Gakure.
Zabili oni jego najlepszego przyjaciela, Daiza. Z akcie złości użył pradawnego jutsu, uczonego się przez lata w Hakune...Wodnisty Krąg Śmierci....
Kenji zamyka się w sobie, jednak niedługo potem wyrusza na samotną podróz w celu treningu.
Styl Walki: Zazwyczaj używa Kenjutsu, lecz często i Taijutsu. Jego styl to tzw. "Wieczne Kawarimi". Znika, pojawia się, znika itd.

#618 Reynald

Reynald
 • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 22:59

A ja pójdę na łatwiznę i napiszę,że chciałbym być dokładnie taki sam,jak Jirayia. To moja ulubiona postać i uważam,ze jest godna naśladowania.Jesli nie mogłbym mieć takich umiejetności,jak żabi Pustelnik,to chcialbym posiadac umiejetnosci takie,jakie posiadaja Rycerze Jedi z Star Wars,chcialbym miec ten sam wyglad co oni (oczywiscie bez miecza świetlnego) a Techniki Jedi byłyby moimi technikami klanowymi:) :)))

#619 Adjes

Adjes
 • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 23:51

Imię: Februs
Nazwisko: Gashma
Wioska: Konoha-gakure
Wiek: 22
Ranga: Jounin średniej klasy, profil bojowo-terenowy
Klan: bezklanowy, w pewnym stopniu mieszaniec, ma krew kilku klanów, która jednak nie ma większego znaczenia, nie ma żadnej szczególnej umiejętności płynącej z pochodzenia
Ninjtsu: 4/5
Genjutsu:3/5
Taijutsu: 5/5
Inteligencja: 4/5
Siła: 5/5
Szybkość: 4/5
Stamina: 4/5
Pieczęcie: 3,5/5
Broń: jedna, groteskowo nadmierne szeroka i długa katana noszona na plecach, niewielkie, tradycyjne tanto przy pasie, zawsze pewna ilość kunai i shurikenów, metalowe wstawki w prawej rękawicy absorbujące czakrę właściciela w celu wzmocnienia bezpośredniego trafienia.
Wygląd: wysoki, szeroki w barkach, smukły, ale mocno zbudowany, noszący dobrze maskujący płaszcz i w odróżnieniu od innych, wysokie, ciężkie buty, które w wyniku mistrzowskiego opanowania fachu przez szewca są w miarę lekkie, z podeszwami tłumiącymi odgłos kroków. ma długie włosy, wiecznie lekki zarost, zielone oczy, jasną karnację.
Historia: w jego życiu nie miały miejsca doniosłe, czy dramatyczne chwile. wychował się we względnie przeciętnej rodzinie, zainspirowany został swoim wujem, którego znał tylko z opowieści jako wielkiego wojownika, który oddał życie młodo w bitwie. na młodego chłopaka zawsze wywierało to spory wpływ, toteż Februs postanowił, że zostanie następcą wuja. ukończył szkołę shinobi, jednak szybko zdał sobie sprawę z tego, że klasyczne misje ninja nie są dla niego najodpowiedniejsze. postanowił rozwijać swoje umiejętności w nieco innym kierunku, więc spędził 4 lata na treningu w górach, wraz z nielicznymi rówieśnikami. ich postępów doglądali mistrzowie prawdziwej wojny i otwartej walki, więc Februs siłą rzeczy nie jest mistrzem w skrytobójstwie. wrócił do Konohy, ale i tam zażarcie trenował dopracowując przydatne mu techniki i warunki fizyczne. często robił też wypady do lasu, chciał samemu nauczyć się wykorzystywać naturę. misje odstawiał na drugi plan, więc nie jest jeszcze odpowiednio doceniony wobec hierarchii shinobi.
Osobowość: mówi, tylko wtedy, gdy ma coś do powiedzenia, lubi ciszę, lepiej czuje się w otoczeniu kilku zaufanych przyjaciół, niż kilkudziesięciu znajomych, ma z natury dość łagodne usposobienie i życzliwy charakter. mimo, że preferuje raczej spokój, potrafi udawać błyskotliwego i towarzyskiego. nieraz doświadczony przez życie jest raczej nieufny i woli dmuchać na zimne.
Sposób walki: walczy raczej na krótki dystans, nie przesadza z unikami, woli korzystać z własnej techniki polegającej na generowaniu z czakry przy lewym przedramieniu średniego rozmiaru tarczy. potrafi walczyć swoją nieco dziwną kataną jednorącz, jak i oburącz, tanto stanowi mu raczej broń awaryjną, ale jeśli przeciwnik zażarcie się broni, to krótszy oręż dzierżony jest w drugiej dłoni. jest szybki, ale wykorzystuje to do jak najszybszego pokonania dystansu dzielącego go od wroga i szybko go eliminuje. czasem używa technik jego natury czakry - raitonu.

#620 Naza19

Naza19

  ~random

 • User
 • Pip
 • 17 postów

Napisano 31 lipiec 2008 - 15:35

Imię: Thari
Nazwisko: Arben
Wiek: 19
Klasa: Członek ANBU
Kraj/Wioska:Ukryta w Liściach
Zdolności rodu:-
Element Chakry: elektryczność, ogień (nauczony)
Ninjutsu:5/5
Taijutsu:4/5
Genjutsu:3,5/5
Inteligencja:4/5
Siła:5/5
Szybkość:5/5
Pieczęcie:5/5
Broń: katana
Kuchiyose no Jutsu: szary wilk
Ulubiona technika:
Specjalny atak: densetsu no jutsu ( Tworzy świat fantazji gdzie przeciwnik walczy z legendarnymi wojownikami).
Wygląd: średnio długie włosy szatynowe, niebieskie oczy, wzrost 172 cm ,waga 70 kg.
Ubranie: ubranie ANBU,ochraniacz zawiązany na ramieniu
Historia: Rówieśnik Itachiego i jego kolega z Akademii, razem wstąpili do ANBU . Po zdradzie Itachiego dostaje zadanie zabicia go. Niestety misja Thariego nie powiodła gdyż przegrał z Itachim. Ranny nie wócił do wioski tylko ukrył się w małej miejscowości w kraju Ognia. Został wolnym shinobi . Niestety musiał wrócić do wioski liścia gdyż jest zagrożona przez organizację Akatsuki. Powrócił myśląc że w jej szeregach znajdzie Itachiego, niestety nie wie o tym że Itachi już nie żyje a ten kto zaatakuje Konohe jest tym którego znał jeszcze przebywając w towarzystwie Itachiego.

#621 Akane Hyuuga

Akane Hyuuga
 • Goście

Napisano 02 sierpień 2008 - 20:56

Imię: Sanrin
Nazwisko: Fuchi
Wiek: 13
Wioska: Konoha
Ranga: chunin
Zdolności klanu: brak
Chakra: ogień
Ninjutsu: 4,5/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 4,5/5
Inteligencja: 5/5
Pieczęcie: 4/5
Szybkość: 3/5
Siła: 3,5/5
Stamina: 4/5
Broń: głównie kunaie, czasem senbon, katana
Kuchiyose no jutsu: lew
Wygląd: 165 cm wzrostu, długie, brązowe włosy, piwne oczy, waga 55 kg, ubranie to długa granatowa tunika, czarne spodenki i zwykłe buty jak inni ninja mają. Czasem zarzuca też ciemnoszary płaszcz. Ochraniacz (niebieski) na szyi.
Osobowość: potrafi poświęcić wszystko dla ukochanych osób, lojalna, walczy tylko jak trzeba.
Historia: Jej rodzina mieszkająca na krańcach kraju ognia została wybita przez wrogich ninja gdy miała 3 lata. Przy życiu pozostała tylko ona, jej starszy o 9 lat brat (Tsuki) i kuzyn (Hideki). Brat uciekł do Ame- gakure, a ona z kuzynem wyruszyli do Konoha. Została ninja w wieku 11 lat i mając 13 została chuninem. Najważniejszymi osobami w jej życiu stał się kuzyn i drużyna.

#622 narutofan324

narutofan324
 • Goście

Napisano 02 sierpień 2008 - 21:39

Imie:Sawaki
Nazwisko:Witako
wiek: nieokreślony (odgapil od Orochimaru jutsu wlażeniaw wczyjeś cialo)
Wioska:Mizu-Gakurre
Ranga: Missing-nin :p a tak to na poziomie sannina
zdoności klanu:brak
Element chakry:Suiton
Ninjutsu:5/5
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 3/5
Inteligencja: 4/5
Pieczęcie 5/5
szybkość: 2/5
sila: 3/5
broń: miecz zajumany po walce z Sasuke :p
Kuchiyose no jutsu:wielka kalamarnica (coś jak Kraken)
Specjalny atak: Wodna Trumna zanurza przeciwnika w wodzie i za pomocą dużej ilości chakry wytwarza ogromne ciśnienie które zgniata przeciwnika
Wygląd:180 cm wzrostu.Na plecach nosi miecz Sasuke.Zwykle nosi plaszcz Aka.Pokazuje tylko jedno oko drugie przykryte jest opaską pokazuje je tylko w czasie walki z poważnym przeciwnikiem.Jest to sharingan Sasuke wyradziony podczas walki z nim
Osobowość: Natura spokojnego mordercy.Rzadko kiedy widać na twarzy jakieś emocje.Raczej czarny charakter który jednak ma odrobine honoru bo nigdy nie zabil osoby nieuzbrojonej ale nie przyznaje się do tego.Chce być uważany za bezwzględnego morderce
Historia:Urodzil się w Mizu Gakurre.Byl jednym z najlepszych ninja tamtego pokolenia.Jego senseiem byl Kisame zanim jego mistrz nie odszedl z Mizu Gakurre.W wieku 18 lat zostal Jouninem i od tamtej pory zapragnąl większej mocy.Wraz z Zabuzą zaatakowal Mizukage co im nie wyszlo.Od tamtej pory Sawaki odczuwa czsami spore bóle w nodze bo prawie by ją stracil.Od tamtej pory wiódl tryb samotnego podróżnika.Kiedyś zaczepily go dwie postacie.Okazaly się nimi Itachi i Kisame.Zlożyli mu propozycje wstąpienia do Aka.Zgodzil się bo szukal tej organizacji.Wyjaśnil Peinowi swoje plany zdobycia sharingana i zapanowanie nad Mizu-Gakurre.Udalo mu się osiągnąc tylko jeden cel:zdobyć sharingana.Walczyl z Sasuke który okazal się jego najtrudniejszym przeciwnikiem w życiu.walczyl jeszcze z Naruto bo ten chcial wydusić z niego informacje o Peinie ale Sawaki nic mu nie powiedzial bo nic nie wiedzial.Od tamtej pory caly czas jest w Aka w parze z Zetsu który już kilka razy próbowal go zjeść

#623 Gokax

Gokax

  ~otaku

 • User
 • PipPipPip
 • 376 postów

Napisano 02 sierpień 2008 - 22:25

Imie:Gokax
Nazwisko:Shiri
wiek: 17
Wioska:Konoha-Gakurre
Ranga: cywil anbu (^^) nowa xD
zdoności klanu:angel eyes- technika znana jako oczy aniola. Po uzyciu techniki mozna prziewidziec ruch przeciwnika, oraz zwieksza sie predkosc i pieczecie uzytkownika. Zmienia sie takze natura chakry. Podczas tego KG jest nakladana maska koscista.
Element chakry:katon (suiton)
Ninjutsu:4/5
Taijutsu: 3/5
Genjutsu: 1/5
Inteligencja: 3/5
Pieczęcie 4(5)/5
szybkość: 4(5)/5
sila: 3/5
broń: kunai z wydluzonym ostrzem
Specjalny atak: housenka, ryuka,(water dragon jutsu, wir :P,)wlasna technika ognisty smok (wielki deszcz)
Wyglad: 177 cm, srednia postura, widac ze duzo cwiczyl. Krotkie ciemne wlosy, maska do konca nosa. Koszulka z krotkim rekawkiem, rekawiczki. Ciemne spodnie. Obojetny wyraz twarzy.
Charakter: dobry, niczym nie przejmujacy sie. Jednak gdy wybuchnie zawsze dochodzi do celu.

#624 DVV

DVV

  OP>Bleach

 • User
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2379 postów

Napisano 02 sierpień 2008 - 23:01

Imie: Masashi
Nazwisko: nie wiadomo - takowego nie posiada
Wiek: 25(nie w realu,w świecie naruto xD)
Wioska: Suna-Gakure
Ranga: Sage
Zdolności klanu - nazwa klanu nieznana,klan od dawna zaginiony w suna-gakure,ale Masashi przetrwał. Jego kekken genkai to kontrola nad każdą glebą,potrafi łączyć ją z każdym żywiołem - ale szczególnie lubi łączyć ją z ogniem tworząc magme.
Element Chakry: Doton(łączenie z innymi)
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 4/5
Inteligencja: 4/5
Pieczęcie: 5/5
Szybkość: 2/5
Siła: 4+/5

specjalna broń: ogromny topór z wzmocnionego dotonu
jutsu: kawarimi,henge,bushin,kage bushin,tajuu kage bushin,doton bushin,wszystkie techniki doton jirobou i kilka innych(cienki jestem w nazwach),goukyakyu no jutsu,housenka,ryuuka,suiryuudan,magmowe jutsu

Wygląd: 180cm, Umięśniony, Krótkie czarne włosy, i zielone oczy. Nagi Tors,z wyjatkiem długiego białego płaszcza,który jest jedyną częścią jego garderopy jeśli nie licząc czarnych spodni.
Charakter: Wścipski,pewny siebie, ale kiedy trzeba pomóc zachowuje sie jak prawdziwy shinobi.

Historia: Potem dopisze.

#625 mat118

mat118

  ~random

 • User
 • Pip
 • 66 postów

Napisano 06 sierpień 2008 - 23:52

Imie- Akuma
Nazwisko- Hikasai
Wiek- 19
Wioska- Konoha-Gakure
Natura chakry- Raiton
Ranga- Świeżo upieczony Jounin


Ninjutsu- 3/5
Taijutsu- 6/5:P
Genjutsu- 1/5
Inteligencja- 4,5/5
Siła- 5/5
Szybkośc- 5/5
Pieczęcie- 1,5/5

Kuchiyose no Jutsu- Ognisty Tygrys, ogólnie służy do podrózy gdyż nie lubi walczyć i robi to w ostareczności. Jak sama nazwa wskazuje specjalizuje się w ogniu i takie tez techniki posiada.

Broń- Wakizashi x2 noszone na plecach ułożone w litere X przekazywane z pokolenia na pokolenie legenda głosi ze prawdziwy właściciel bedzie potrafil obudzić dwie dusze zapieczetowane w broniach ktore były założycielami rodu Hikasai i dysponowały największa mocą w klanie wiec jak mozna sie domyslic po przebudzeniu tych ze broni dany wlasciciel posiadzie niesamowita szybkosc jednej duszy i i rownie niesamowita sila po drugiej duszy.

Charakter- Shinobi który uwielbia walczyć i nie kieruje sie zasadami walki Ninja(ataki z zaskoczenia, ukrywanie itp.) jest typem wojownika który czerpie przyjemnosc z walkki i szanuje kazdego rywala choc nie nalezy do laskawych jezeli chodzi o skonczenie wygranej walkilecz jak na wojownika potrafi przemyslec kazda sytuacje i wybrac najlepszy (dla niego) wariant, czesto jednak bywa porywczy, w czasie walki jest malo mowny rzadko sie odzywa i trudno go czyms zdziwic. Po za polem walki jest leniwym materialista ktory łamie kobiece serca tlumaczac sie ze szuka tej jedynej:D nie jest typem cierpliwego czlowieka latwo go wyprowadzic z rownowagi lecz nigdy nie byla to zlosc ktora mogla by kogos przerazic:P mimo ze uwielbia kobiety to nie jest czlowiekiem pokroju ero-sennia ale tak samo jak on lubi sie wyglupiac lecz wie tez kiedy musi byc powazny. Nie ma przyjaciol ale nie nalezy do samotnikow jak sam mowi nie chce sie do nikogo zblizac gdyz potem smierc takiej osoby boli bardziej. Czesto mozna go spotkac spiacego pod lub na drzewach.

Wygląd- 1m 80cm. 70kg. włosy koloru ciemno brazowego prawie czarnego fryzura taka sama jak Kaiena z Bleach. Wielkie niebieski oczy ktore potrafia zaczarowac kazda kobiete:D czarna ochraniacz wioski na głowie z dwiema dlugimi koncowkami siegajacymi do konca plecow jezeli chodzi o posture jest to chudy normalnie zbudowany czlowiek. zwykla karnacja i jezeli chodzi o cialo niczym specjalnym sie nie wyroznia.
Ubior czarna koszulka z postawionym dlugim kolnierzem i dlugim nawet za dlugim rekawem luzna tylko na koncu rekawow do tego rekawiczki bez koncowek na palce w kolorze bialym(takim samym jak rekojesc na jego broniach) do tego typowa kamizelka jaka maja Ninja w Konaha spodnie rowniez czarne na dole pozwijane bandazami niezbyt luzne ani ciasne jezeli chodzi o buty sa wysokie lekko nachodzace na bandaze kolor czarny. Mimo ze dominuje czern nie jest to mroczna postac wiecznie usmiechniety.

Specjalny Atak- oby dwa Wakizashi wygladaja tak jakby zamisat stali sa dwie blyskawice ktroe moge przeciac morze i niebo sama postac jest otocznoa taka elektrycznoscia ktrora ma podobne zastosowanie jak piasek Garry. technika nie potrzebuje zadnych pieczeci jedynie wystarczy wymowic nazwe tej techniki "Raitozashi Kai" niestety technika taa pozera mase chakry a po jej uzyciu Wakizashi nie uzywa sie prze 48 godzin.

Historia- Klan Hikasai nigdy nie nalezal do poteznych klanow jedynie dwoch czlonkow bylo slawnych na caly swiat shinobi byli to zalozyciele klanu nic o nich nie wiemy po za tym ze ich dusze wraz z mocami zostaly zapieczetowane w Wakizashi ktora jest bronia najlepszego czlonka danego pokolenia w klanie. Tym razem posiadaczem tych mieczy jest Akuma ktroy jako jedyny w rodzinie ma nature chakry raiton reszta klanu posiada nature Katon. Po ciezkich treningach rowniz potrafi uzywac katonow. W przeciwienstiwe do wiekszosci bohaterow nie mial tragicznej przeszlosci po za jednym wypadkiem. Jego najblizszy przyjaciel z ktorym znal sie od dziecka zmarł na jego oczach z powodu nikomu nieznanej choroby od tamtej pory uznal ze nie warto sie do nikogo przywiazywac gdyz strata kogos takiego boli nawet swoja rodzine trzyma z lekkim dystansem moze z wyjatkiem jego mlodszego brata ktory ma dopiero 5 lat i jest jego oczkiem w glowie. Jezeli chodzi o rozwoj jego kariery Ninja byl to cichy lecz owocny rozwoj zawsze byl w czolowce i nigdy jeszcze nie pokazal swoich wielkich umiejetnosci bo z pewnoscia jest to najsilniejszy czlonek swojego klanu od czasow dwoch pierwszych postaci z tego klanu. Jak sam uwaza nigdy nie musial wrzucac 5 biegu gdy z kims walczyl. Kazdy uwaza ze to kwestia czasu zanim bedzie waznym czlonkiem wioski Konoha. Gdyby byl czlowiekiem poslusznym i wykonywal wszystkie rozkazy zapewne juz dawno bylby jouninem. Za kazdym razem kiedy widzimy ta postac wiemy ze nie bedzie nudno poniewaz zawsze jego walki byly widowiskowe a po za polem bitwy nikt z nim sie nigdy nie nudzil. Mimo ze zazwyczaj widzimy go usmiechnietego i wesolego czlowieka to gdy jest sam zawsze jest niezwykle powazny i zamyslony. Gdy jego talent eksploduje i obudzi swe Wakizashi bedzie niepokonany ale czy do tego dojdzie??


A moze jest ktos chetny kto by narysowal taka postac??;>:P:P jam sam nie naleze do artystow wiec nie dam rady:D:D bylbym wdzieczny:):)

#626 Therru

Therru

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 190 postów

Napisano 07 sierpień 2008 - 16:19

Imię: Raven
Nazwisko: Nie używa / nieznane
wiek: 19
Wioska: Konoha-Gakure
Ranga: Jounin
Zdolności klanu: władza na Mrokiem, cieniami, tworzenie iluzji
Ninjutsu: 4/5
Taijutsu: 3/5
Genjutsu: 4/5
Inteligencja: 4/5
Pieczęcie: 4/5
szybkość: 5/5
sila: 5/5
broń: sztylety, katana, kunaie, shurikeny. Słowem - wszystko co ostre. Większość przywoływana ze zwojów.
Specjalny atak: Mroczny smok
Wygląd:
Dołączona grafika
Charakter: Wredna, sarkastyczna, nie stroniąca od alkoholu, kochająca wolność i mężczyzn... Skora do walki, brutalna. Broni tego w co wierzy, nie poddaje się, staje w obronie słabszych i tych, którzy dobrze płacą. Pełna sprzeczności :D

#627 LordOrochimaru

LordOrochimaru
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2008 - 01:26

Imię:Tal
Nazwisko:Varon
Wiek:20
Wioska:Konocha/Kage Wioski Śpiewu
Ranga:Sage/Poszukiwany ninja rangi S

Natura chakry:Doton lecz potrafi posługiwac sie perfekcyjnie każdym zywiołem
Ninjutsu- 5/5
Taijutsu- 5/5
Genjutsu- 5/5
Inteligencja-5/5
Siła- 5/5
Szybkośc- 5/5
Pieczęcie- 5/5

Kuchiyose no Jutsu: Węże wszelaka maść węży jego osobistym sumonem jest Sumid jest to wąż o 6 glowach.A każda z nich symoblizuje zywioł: ogień, wode, ziemie, powietrze, błyskawice. Natomiast ostatnia głowa jest symboliką zycia to ona leczy w błyskawicznym tempie rany oraz przywraca chakre oraz kieruje posotałymi głowami.

Broń: Miecz Chakry miecz który posiada w sobie esnecje chakry osoba króra go posiada ma zwiększoną ilość chakry 50 razy.

Charakter:Potężny shinobi który nienawidzi głupoty jest zimny i opanowany lubi siedziec w ciemnosci i rozmyślać najchętniej to siedziałby całymi dniami w laboratorium poszerzając swoją wiedze nad róznymi technikami.Podczas walki lubi wyjaśniac działanie każdej techniki oczywiście o ile idzie mu to na ręke. Uważa ze kazdy kto odaje sie albo dobru albo złu traci zbyt wiele dlatego próbuje on utrzymać równowage w swoich działaniach jednak powoli zabiera go ciemność a to przez trudne dzieciństwo i nierozumiany przez innych talent

Wygląd: 1.84 wzrostu 68 kg,Czarne długie włosy,oczy jak u węża,blada karnacja,zimny głos.Prawie zawsze mozna go zobaczyc w czarnym plaszczu który zakrywa całe ciało oprócz twarzy.

Historia:W noc która sie urodził księżyc był koloru czerwonego był to czas króry pojawia sie co 5000 lat.Jego matka umiera podczas porodu a ojciec popełnia samobójstwo po tym wydarzeniu Tal mieszka sam w swoim domu.Wielu ludzi mówilo że czeka go świetlista droga jako shinobiego mieli w pewnym sensie racje.Ukończył on akademie w wieku 5 lat co nie zdarzyło sie jeszcze nikomu przedtem.Egzamin na chunina ukończył w wieku 8 lat co było wielkim szokiem wsód wszystkich nauczycieli dlatego od tamtej pory poszedł on pod opieke Kakashiego Juninem został w wieku 12 lat czyli w tym samym czasie naruto ukonczyl akademie ninja.Kiedy kakashi dostał team 7 pod opieke młody Tal Valon jako jounin zaczoł przyjmować misje i samemu sie doskonalić w wieku 16 lat dla Tal Valona nastała wielka zmiana został on mianowany Sage.Radość Valona nie była za duza ponieważ nie przywiązywał on zbyt wielkiej wagi do tytułów dlatego został on tematem numer jeden wśród plotkarek.W wieku 17 lat Tal Valon był już rozpoznawany wszędzie a jego imie zdobyło rozgłos w świecie ninja.Tal Valon wiedząc że niczego nie nauczy sie w wiosce potajemnie ją opuszcza i podrózuje po swiecie.Tsunade piąty hokage postanawia umieścic go na liście przestępców jako ninja rangi S i wysyła Naruto sakure oraz kakashiego na poszukiwania Varona.Niestety wieści o Varonie doszły również do złych osób Akatsuki postanowiło wcielic go w swoje szergi dlatego wysyła Itachiego i Kisame na przekonaie go aby wstąpił do Brzasku.Kiedy Itachi i Kisame go odnajdują w starej swiątyni próbują go namówic do wstąpienia do ich organizacji Varon jako że nieprzepadał za kimś pokroju Itachiego odmawia ten z koleji postanawia go przekonać siła i wywiązuje sie walka w wyniku której Itachi i Kisame dostają w dupsko i muszą uciekać.Po tym zdarzeniu Varon uświadamia sobie że stał sie zbyt potęzny aby zostać neurtalny dlatego zakłada on wioske ukrytą w śpiewie .Niestety team 7 w sklad którego wchodzi kakashi naruto sakura i sai odnajdują Varona w jego bazie. Po krótkiej rozmowie wynika walka w której naruto uaktywnia 4 ogony Tal zafascynowany tym odkryciem przywołuje Sumida który po długim czasie pokonuje naruto z 4 ogonami.Kakashi który widzi ze nie ma szans wygrać zabiera cały team 7 i ucieka.Tal dośwadczywszy tego postanawia wypowiedziec wojne kazdemu kto nie bedzie z nim.Varon doświadczywszy potęgi Kuyubiego dochodzi do wniosku ze zycie jest stanowczo zbyt cene by je tracic podczas walki dlatego postanawia zdobyc niesmiertelnosc. Kiedy ma 18 lat odkrywa sposob na osiagniecie niesmiertelnosci postanawia on podzielic swoja dusze na 4 kawalki i zamknac w kazdym z przedmiotow tak wiec powstaje Amulet Serca w krórym zostaje umieszczone serce Varona Pierścien Woli w którym znajduje sie wola Varona Diadem wiedzy w którym jest wiedza Varona oraz Branzoleta Pamięci w której znajduje sie pamieć Varona.Kiedy Tal rozczepia swoje dusze domysla sie ze jezeli któryś z artefaktow zostanie zniszczony utraci on cehce artefaktu dlatego odkrywa jutsu pieczetowania dzięki któremu mozna wysyłać rózne przedmioty do innego wymiaru. Wysyla wszystkie artefakty do innego wymiaru dzieki czemu Tal nie zostanie nigdy zabity ponieważ jego dusza bedzie mogła swobodnie życ nawet po zniszczeniu postaci fizycznej i wchodzic w inne ciała.Ma zamiar oczyścic świat z fanatyków dobra i zła ale czy mu sie to uda?.


Specjalny Atak: Potrafi on przywołać 2 węże wielkości Mandy które są pod ziemia i jeżeli zechce węże natychmiast oplątają przeciwnika miażdząc go i zabijając na miejscu.

Specialne Umiejętności: Umie kontrolować każdy żywioł,Posiada Sumona Sumida który jest na poziomie 6 ogoniastego,Ma rozczepioną dusze w innym wymiarze portafi przejąć kontrole na stałe nad umysłem człowieka od 5 lat do 10,Odporność na wszystkie Genjutsu a to dzięki jego eksperymentom,Wymyślil technike KinJutsu Edo Fhuets (W dziale techniki pomysł na własną technike jest ona opisana).


Cele w życiu: Przeżyć 12 pokoleń i się ujawnić w pełni chwały aby przeprowadzić swiat do oczyszczenia i doskonałości

#628 Kamael

Kamael

  ~fan

 • User
 • PipPip
 • 233 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 17:25

Imię: Sousuke
Nazwisko: Hyuuga

Wiek: 18

Kraj: Ognia, wioska Liścia

Ranga: Chunnin/(medyczny ninja)

Zdolności rodu: byakugan

Ninjutsu: 4/5

Taijutsu: 3/5

Genjutsu: 3/5

Inteligencja: 4/5

Siła: 4/5

Szybkość
: 3/5

Stamina
: 4/5

Pieczęcie: 5/5

Techniki: Podstawowe techniki ninja, brak znamiennych zdolności, medyczne jutsu

Broń: standardowe kunai + shurikeny, długi łuk bez cięciwy

Kuchiyose no Jutsu: brak

Charakter: Wesoły, indywidualista, kocha się dobrze bawić, cwany, humor, kobieciarz, wierny przyjaciel, optymista.

Historia: Urodzony w głównej odnodze rodu Hyuuga. Od małego był jak odprysk chaosu w hierarchii rodziny. Wykradał się z domu, nie słuchał poleceń. Uważany był za słabego członka rodziny, gdyż nigdy nie wyróżniał się talentem, a samemu Sousuke to zwyczajnie zwisało. W akademii powszechnie lubiany, dusza towarzystwa. Zaprzyjaźnił się z Toru "Kamaelem" Ukawa. Razem trafili pod skrzydła Shikamaru. Ten miał sporo problemu ze swym uczniem, który nie miał chęci na treningi. Brak talentu w taijutsu i niewielkie zdolności ninjutsu i genjutsu nadrabiał świetną współpracą z resztą drużyny. Jednak byakugan opanował doskonale, świetnie a wręcz naturalnie kontrolował swą czakre. Jego zdolności medyczne wychwyciła Shizune. Szybko stał się wprawnym medycznym ninja. Po zdaniu egzaminu na chunnina w wieku lat 14 wyprowadził się z siedziby rodowej i zamieszkał w pobliżu akademii w niewielkim mieszkaniu. W klanie "persona non grata". Ściął włosy i przefarbował je na biało. Zwykle stoją mu na sztorc. Znany z wielu skandali w tym z niesubordynacji i wulgarności wobec starszych członków klanu. Nie przebierając w słowach wyraża swoje zdanie o systemie w klanie Hyuuga, odmówił także używania tradycyjnych szat. Tylko dzięki poparciu i sympatii Hinaty jeszcze go z klanu nie wydalono. Co nie zmienia faktu że na jego widok Neji zaciska pięści, a Hiashi dostaje ataku furii. Nauczył się używać długiego łuku, w którym zastąpił cięciwę swą czakrą zwiększając jego moc i zasięg. W wieku lat 16 zaczął regularne dyżury w szpitalu. Od tego czasu regularnie powstają plotki o nim i młodych pielęgniarkach... W wolnym czasie częsty bywalec knajp, domów uciech, nielegalnych kasyn. Żyje według maksymy: "Ninja żyje krótko, niech się bawi gdy może". Jednak rzetelnie wykonuje rozkazy od przełożonych. Jego marzeniem jest własny hotel z ciepłymi źródłami i paniami do towarzystwa.

Sposób walki: Walczy zza pleców kolegów przy pomocy łuku, w zwarciu jest bardzo słaby. Wysokie umiejętności medyczne sprawiają że jest często przydzielany do drużyn jako medyk.

Wygląd: Średniego wzrostu, białe potargane włosy stojące na sztorc. Zwykle ubrany w mundur Konohy, po za misją ubiera się różnie od marynarek po dresy. Zwykle w krzykliwych kolorach. W nosie i w ustach ma kolczyki. Oraz tatuaże w kształcie tarczy strzelniczej na obu dłoniach.

Wiem że kiedyś opisałem tu postać, ale nie mogłem tego pomysłu pozostawić milczeniem xD

#629 Yaiba1989

Yaiba1989
 • Goście

Napisano 26 wrzesień 2008 - 13:05

Wiem wypowiadałem sie ale mam jeszcze inny pomysł :D.

Imię Ryu
Klan Fugu

Wiek 16 (no co odmłodnieć chce:P)

Pochodzenie NIEZNANE

Ranga Chunnin/ Samuraj

Zdolności Klanu Wytwarzanie różnych trucizn od pyłów do mikstur, Posługiwanie się bronią nasączoną trucizną

Ninjutsu: 4/5

Taijutsu: 3/5

Genjutsu: 4/5

Siła: 3/5

Szybkość: 4/5

Techniki Opierane na truciznie, i Odpornosć na nią

Broń Zatrute Ostrze Katana, Senbony nasączone trucizną, bombki gazowe

Charakter Okrutni dla wrogów, dla przyjaciół zamyśleni

Historia

Za dużo nie wiadomo, Herbem Klanu jest Ryba Fugu stąd też nazwa klanu, jedynyn znanym przedstawicielem jest Ryu, wędrujęcy po świecie w celu Najemnika, członkowie klanu nauczyli się wytwarzać trucizny z ryb fugu, i opracowójąc własne.

Sposób walki obrzucenie Senbonami nasączoną trucizną gdy się skączą Walczy Kataną co jak zada krwawy cios, dostanię siędo krwi przeciwnika trucizna, która powoli powoduje jego śmierć.

Wygląd Średni wzrost Cienne włosy, ubrani w szaty podobne do Atasuki tyle że na są całe czarne i na rękawach są herby Klanu, Wokół Szaty Pas z pochwą na Katanę, w lewej ręce złoty pierścień.


I na szypko :D ukochana (tak koleżankę wyobrażam :P)

imię May
Nazwisko Marple
Wiek 15
Wioska Fal
Ranga Chunnin/Zielarz
Tehniki Wytwarzanie ziół
Broń Shurikeny i małe Tanto
Charakter Przyjazna dla przyjaciół, dlatych co nazywają Chuda jak patyk WŚĆIEKŁA i ZŁA :D

Historia
May Córka Geesa i Mary Marplów, urodziła się w rodzinie słynnych zielarzy, po nich nauczyła się wszystkiego o ziołach , co już w wieku 15 została Chunninem, po śmierci Zabuzy Haku i Nazwania Mostu Wielkiego Naruto, wyruszła w świat pomuc ludziom, i tak poznała Ryu który szukał specialnych ziół na nową truciznę, mimo że Ryu początkowo był nieuprzejmy dla niej, nie darowała tego, zagroziła, że pójdzie z nim wrzędzie, na to Ryu przyją grożbę, i tak May z Ryu walczą w ramię w ramię.

#630 jaro

jaro

  ~artificial intelligence

 • User
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 14290 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 16:46

Imię Ryu
Nazwisko Sonozaki
Wiek 20 lat
Kraj Kumo-gakure
Ranga Jounin, bliski Special Jounina
Ninjutsu 5/5
Genjutsu 1/5
Taijutsu 4/5
Natura chakry Raiton
Broń Katana
Charakter spokojny i opanowany, trudno go rozwścieczyć, czy nawet sprawić, by się złościł. Uwielbia sposkój i ciszę, najchętniej przebywa w pobliskim lesie, gdzie uwielbia się relaksować czytając książki. Jednak podczas walki zmienia mu się charakter, staje się poważniejszy i mniej marzycielski. Uwielbia być przyciśniętym do muru (co się w sumie rzadko zdarza), bo wtedy wyzwala to w nim dodatkową motywację.
Wygląd 175 cm, szatyn, zielone oczy. Szczupły, wręcz anemiczny. Nie sprawia wrażenia potęznego przeciwnika, lecz po kilku chwilach walki z nim, oponenci, widzą, że wygląd może mylić.
Historia Ryu już od dziecka odznaczał się wybitnym talentem i sporą umiejętnością w opanowaniu chakry. Szybko piął się po szczeblach rang, by w końcu stać się special jouninem. Proponowano mu również posadę Raikage rodzinnej wioski, lecz odmówił, twierdząc, iż nie ma ochoty na papierkową robotę. Ciągnęło go do pobliskiego laus, w którym lubił przebywać. Z tego powodu nazwano go "leśnym shinobi". Jednak gdy przychodziło do misji, wywiązywał się z nich bez zarzutu. Na początek wielbiciel zadan grupowych, uważał, iż umiejętność pracy w grupie jest najwazniejsza w życiu shinobi. Później zmienił zdanie, chciał samemu wyruszać na misje. Mogło to być spowodowane jego szybkim rozwojem. Reszta grupy po prostu za nim nie nadążała. Dawano im równiez misje niemal niemożliwe, lecz zawsze je wypełniali, choć najczęściej towarzyszący mu shinobi zostawali ranni. U niektórych zrodziła się niechęć do pracy z Ryu w grupie, bo wiedzieli, że misja z nim może ich kosztować życie. Widząc to, Ryu, poprosił Raikage, by wysyłano tylko jego na misje niemożliwe. Głowa wioski zgodziła się na to dzięki temu Sonozaki stał się ekspertem od misji niemożliwych. Takich misji wykonywano niewiele, przez co mógł się delektować spokojem w swoim ulubionym lesie. Jednakże, gdy przychodziło wezwanie do mission impossible, on zawsze się stawiał na wezwanie.
Umiejętności doskonale włada Raitonem, niektórzy twierdzą,że umiejętnościami dorównuje samemu Raikage. Słabiutki w genjutsu, lecz silny w taijutsu, które w połączeniu z ninjutsu typu Raiton, daje piekielnie silną broń, której niewielu może się oprzeć.