Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#36 MsMac

MsMac
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2005 - 17:27

Ja mysle ze nie wszyscy chcieliby sie zmieniac.. ale ja tak!!! W anime albo mandze mialabym takie wielki fajne czerwone oczyska, dlugie brazowe wlosy zwiazane w kucyk taka grzywka jak ma Ino... No i ubieralabym sie jak lowca wampirow :D albo konkretnie w Naruto to podobnie jak Gaara (z pierwszej serii), albo w takie fajne kimonko jak maja czlonkowie Akatsuki... no i to chyba na tyle :P
PoZdRo ^^

#37 Thea

Thea
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2005 - 12:27

Ja bym za wiele w swoim wygladzie nie zmienila. Wiec
-dlugie na maxa krecone blond wlosy
-szare oczy ze zlota obwodke wokol zrenicy
-niska
-drobna (hmmm w sumie to nawet moglabym nieco przytyc, co mi sie w realu nie udaje :( )
-z wiecznym polusmieszkem
Co do zdolnosci to juz trudniejsza sprawa. Chyba bylabym empatke i udrowicielka, przywolywalabym pantery, a moja ulubiona technika walki bylaby zwiazana ze swiatlem (jakas oslepiaja wrogow blyskawica) albo ogniem (moze atak feniksa :).

#38 Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2005 - 13:30

atak feniksa? jak ja nie lubię tych polskich tlumaczeń >_<

#39 Rinoa Sin

Rinoa Sin
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2005 - 13:59

atak feniksa? jak ja nie lubię tych polskich tlumaczeń >_<

To raczej była by Tajemna Technika - Feniksa wezwanie:) czy coś w tym stylu:P

#40 Lakios

Lakios
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2005 - 14:14

Hmmmm... Jakbym wyglądał w Naruto?? Dobre pytanie a odpowiedz nie bedzie chyba za krótka. Ubranie: najlepiej długie kimono ( bez skojarzeń bo gejem nie jestem :P ) - najlepiej czarne, na plecach takie dwie nie za długie katanki, torba z shurikenami i kunaiami, przy pasie ozdobny kriss ( ale wersja sztyletowa :P ), z butami byłoby troche ciężko bo chciałbym mieć takie bardzo ciche - oczywiście też czarne :P - w których wrogowie nie słyszeliby mnie.

Charakter pewnie taki jaki mam teraz : bardzo nieufny, skryty w sobie, nawet moi bliscy nie znają mnie za dobrze, wolący samotność.

Pewnie i tak zostany uznany za dziwaka i trepa jakiegoś ale mi to i tak wisi bo każdy mnie za takiego uważa :P

#41 Thea

Thea
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2005 - 18:26

Ehhh no cos w stylu wodnego smoka tylko nie wodnego a ognistego i nie smoka a feniksa :)
Co do nazwy to niestety nie mam pomyslu na takie jutsu

#42 tai

tai
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2005 - 15:14

wyglad taki sam jak w realu calkowicie by mi odpowiadal>
dreadki podpiete z tylu [podobnie jak shikimaru^^'], tribal na prawym ramieniu, zielone slepka.
ubranie> hm, powiedzmy glanki z czerwonymi sznuroowkami, czarna kiecka na 3/4 i do tego obcisla zielona bluza [ze stojka +zapinana +zolte paski na rekawach]

summoning: odpowiednik demonologii
umiejetnosci: dematerializacja/ materializacja, walka wrecz [wzorowana troche na capoeirze]

charakter: zywiolowy, wesoly, hedonistyczny...

#43 Rinoa Sin

Rinoa Sin
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2005 - 13:46

Uch... jeśli walki mają odbyć się w sobotę, to mnie nie będzie, bo mi komp wysiadł i dopiero w ponoiedzialek lub środę powstanie z martwych (mam nadzieję). Wybaczcie mi to:(
Teraz siedzę w budzie i stamtąd piszę (żeby nie było:P)

#44 Saśka

Saśka
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2005 - 14:26

Lakios.. hmm.. bardzo ciekawy opis ^^
bardzo mi się podoba ^^ hehe.. lubie
taki typ charakteru a czarne kimonko
myśle że byłbyś w mojim stylu..
- jeśli wiesz o co mi chodzi ^^

Rino Sin - spoko ja już jestem po
szkole i siedze w kafejce ^^
Znowu zmieniamy termin ok ^^

POZDRO DLA NASZYCH TEAMÓW ^^

#45 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 15 kwiecień 2005 - 19:19

Ja to bym wyglądała jak moj avek się rozumie, jak ktoś chce dokładniejszy rysunek to niech mi maila poda to wyśle:-) Bo na kompie mam kilka skanów...

Co do opisu postaci to istnieje, do tego dłuuugi jest, ale obiecałam sobie że przedstawie go dopiero jak skończe cały crossig-over:-)

#46 natalia

natalia
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2005 - 19:25

Charakter i wygląd jak teraz ,co do ubioru to nie wiem.
Ale co najważniejsze chciałabym być shinobi z Obłoku (Kumo-Gakure) leżącego w kraju światła.Mogłabym pochodzic z klanu z ograniczeniem wiezów krwii:
po zawiązaniu pieczeci doszło by do nagłego,ale długotrwałego rozświetlenia okolicy i nawet zamknięcie oczu nie pomogło by przed "porażeniem" wzroku- czyli byłaby to technika powstrzymująca wroga od jakichkolwiek działań.Oczywiście ja wszystkobym widziała(może tylko same zarysy-nie wiem)no i fajnie by było móc zrobic tez na odwrót,czyli wywołać ciemnośc(no i tym razem mieć noktowizor w oczach).Reszta umiejętności jak przeciętny shinobi-no ewentualnie wiekszy nacisk połozony na ninjutsu
Trochę to wszystko naciągane,ale w końcu to tylko "gdybanie"

#47 Noire

Noire
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2005 - 19:49

Akurat calkiem niedawno zrobilam rysunek, nie myslalam ze tu sie przyda ;)

Wersja I

Druga w przygotowaniu ^.^

#48 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 02 maj 2005 - 10:55

Ja wiem że to było już, ale przez pewnego zdurniałego czubka zostało skasowane więc wstawiam jeszcxze raz. Oto Tygrys:-)

http://img118.echo.c...ntazshi13cq.jpg

#49 Sere

Sere
  • Goście

Napisano 02 maj 2005 - 12:40

http://img118.echo.cx/img118/3167/kentazshi13cq.jpg

oo uwielbiam ten rysunek:D śliczny!

#50 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 03 maj 2005 - 15:32

Ty to rysowałaś???

Tak to Tygrysa, a raczej to Tygrys:-( Komentarze najlepiej wrzucać do Działu Fanarts/fiction bo inaczej może się oberwać za śmiecenie ha ha:-)

Przypomiało mi się że, ten rysunek co strzeliłam to nie jest najnowszy a co z tego wynika to i ubranko stare i te sprawy więc pewnie za jakiś czasy to zmienie na nowsze:-)
Co do postaci to jak wygląda to każdy widzi:-) Długie kręcone włosy jak w realu:-), fryzura w stylu "nie stać mnie na grzebień", na ciałko jakies wygodne wdzianko, spodnie i jakaś tunika (wybaczta ale kiecki to przegięcie, zwłaszcza jak postac walczy;-).
Oczka zielone takie jak w realu zielono-niebieskie z złota/żółtą/orzechową (niepotrzebne skreślić) tarczą, no i tyle wystarczy:-)

#51 Noire

Noire
  • Goście

Napisano 03 maj 2005 - 21:15

Ankasshoku

Moja posatc w Naruto, podejście drugie :3

#52 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 04 maj 2005 - 09:04

Moja posatc w Naruto, podejście drugie :3

Fajne:-) Ognista dziwoja zCiebie:-) A te pazurki to zupełnie jak Wolverine:-)

#53 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 04 maj 2005 - 11:42

Tak się zastanawiam czy są doczepiane czy to jakaś technika z sero "bloodlimit"?
Ale to zapewne tajemnica:-) Fajnie Ci wyszło naprawdę:-)

#54 Saśka

Saśka
  • Goście

Napisano 04 maj 2005 - 13:15

Szczerze mówiąc.. tak się zastanawiam.. chyba wolałabym
być w Narucie wiecie kim..? FACETEM! ^^ nie wiem dlaczego..
ale wydaje mi się ,że przynajmniej nie byłabym omijana w
kwestii tajnych misji i wogóle ^^ Faceci mają lepsze moce..
Narysuje wam i pokaże jakbym wyglądała.. ee.. wyglądał! ^^

#55 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 04 maj 2005 - 15:00

ale wydaje mi się ,że przynajmniej nie byłabym omijana w
kwestii tajnych misji i wogóle ^^

Pora na mały off - bo to prawda, w świecie Naruto dziewczyny mają trochę przerąbane, bo nie dość, że w grupie są z chłopakami (zawsze jest dwóch chłopaków i dziewczyna... albo sami chłopcy xP), to jeszcze wydaje mi się, że kobiety-ninja nie są doceniane :P
koniec off'a ^^

hmm... myślę, czy by tu nie przedstawić mojej postaci, jakbym wyglądała w Naruciaku :D

#56 Noire

Noire
  • Goście

Napisano 04 maj 2005 - 15:17

Ylinae:Jeśli o to chodzi, to kunochi są szkolone bardziej do tajnych misji (wczytajcie się w chapter o przeszłosci Sakury i Ino, ich instruktorka mówiła o tym, że powinny znać podstawowe umiejetnosci domowe zwykłych kobiet, bo bez tego tajne misje bywają udręką :P)technika której używa Ino tez jest do szpiegowania, pozatym specjalizuja się w genjutsu (Kurenai, Tayuya). Sporo z female-nin jest medycznymi ninja. Co do kwesti technik: Tutaj obie strony mają tak samo (bloodlimit bez wyjątku, patrz matka Haku), to co sie nauczy to bedzie umiec, nie ma tu podziału na płeć.

Te pazurki to nie bloodlimit, są doczepiane ^^

#57 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 04 maj 2005 - 16:27

hmm... myślę, czy by tu nie przedstawić mojej postaci, jakbym wyglądała w Naruciaku :D

I jeszcze sie pyta, dawaj ja tu:-) Chcemy zobaczyć:-)

Te pazurki to nie bloodlimit, są doczepiane ^^

Doczepiane, czyli to taki rodzaj rękawic tak. hm ciekawy pomysł, tylko jak się chcesz podrapać w nosek to musisz uważać żeby sobie oka nie wybić:-) Myślałaś o jakiejś truciźnie w tych pazurach? Masz jeszcze jakiś rys. tej postaci, w innej pozycji lub ubranku?

#58 Noire

Noire
  • Goście

Napisano 04 maj 2005 - 20:14

Trucizna? Dobra myśl ^^
Neei,nie mam innej wersji, ale jeszcze z pewnością nabazgram ^^

#59 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 04 maj 2005 - 22:11

Neei,nie mam innej wersji, ale jeszcze z pewnością nabazgram ^^

Będe polować na tą wersję;-) Nyo czekam:-)

#60 blathoxi

blathoxi
  • Goście

Napisano 05 maj 2005 - 16:42

jedna jaskółka wiosny nie czyni. :roll:
poza tym zaloze sie, ze jesli jakis facet mysli o tsunade, to nie ma na mysli 'dobry medyk' ani 'hokage', tylko jej 'drugorzędne cechy płciowe'. :roll:

poza tym tsunade sakz i jej chra-dizajen jest jednym z najgorszych w serii. coś za coś.

#61 Ayano

Ayano
  • Goście

Napisano 07 maj 2005 - 19:10

Taa..he...kobiety górą...

Napewno nie stałabym w cieniu facetów...:)
Sprytna, przebiegła...Ogólnie to raczej spokojna i cicha...Moją umiejętnością byłaby kontrola nad ludźmi i może telepatia? *_*

Mogłabym wyglądać tak: :)

http://twilighthush....sao/misao60.jpg

Dołączona grafika[shadow=cyan][/shadow]

#62 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 08 maj 2005 - 10:47

Fajne ^o^ Czyżbyś gustowała w zatrutych iglicach Ayano? Hm w sumie broń świetna dla kobiety: małe, leciutke i zabójcze ^o^ Twój rysunek?

#63 Tomczyk

Tomczyk
  • Goście

Napisano 08 maj 2005 - 22:35

Nieźle Ayano.Jak tak byś wyglądała to mnie byś rozłożyła samym wyglądem:P(bo ja ogólnie jestem słaby na sexy no jutsu:P).Ale zdaje mi sie że nawet taki Orohimaru miał by sie czego bać:)

#64 Ayano

Ayano
  • Goście

Napisano 09 maj 2005 - 23:16

Mój rysunek to to nie jest....Ze mnie to kompletne beztalencie, jeżeli chodzi o rysunki... :)

Dołączona grafika

#65 Tomczyk

Tomczyk
  • Goście

Napisano 09 maj 2005 - 23:54

A ja myślałem że ty taki talent masz a tu ZONK :P Ale i tak masz dobrą koncepcje, bo ja to wogóle nie wiem jak ja bym wygladał w Narucie.Pewnie był bym kimś w stylu Shikamaru tyle że bym se bardziej szpanerski wygląd dołożył:)

#66 Lin

Lin
  • Goście

Napisano 10 maj 2005 - 13:50

Hmm......
imię:Lin
charakter: zamknięta w sobie, spokojna i wiecznie skupiona
wygląd:włosy cieniowane do ramion czarne a końcówki ciemno fioletowe, ciemne zielone oczy , makijaży brak
strój:czarna koszulka z rozszeżanymi rękawami, spodnie czarne rozszeżane ze spudniczką wszytą przy pasie
broń: kojażycie wachlaże Kitany z Mortala??
moc:przywoływanie demonów

Strasznie się rozpisałam pewnie nie potrzebnie ale dobra.

#67 jumi

jumi
  • Goście

Napisano 10 maj 2005 - 16:57

Zmieniłam zdanie... chce wyglądac tak... :D A co do charakteru to jak wczesniej :D

#68 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 10 maj 2005 - 17:19

Zmieniłam zdanie... chce wyglądac tak...

Ej Jumi to taka ostra z Ciebie kobitka ^o^ Fajna bluzka:-) Mam nadzieje że te falbanki nie bedą Ci przeszkadzać podczas walki ^o^
Podziwiam jeśli bedziesz zasówać w kiece na wroga ^o^

PS. Wiem że to nie na temat ale mam zabójczy widok za oknwm: tęcza na tle grantowej chmury. Super ^o^

#69 Tomczyk

Tomczyk
  • Goście

Napisano 10 maj 2005 - 20:32

Zmieniłam zdanie... chce wyglądac tak... :D A co do charakteru to jak wczesniej :D

Ciekawy koncept.Ja osobiście nie przepadam za takimi ostrymi babkami, ale w walce wygląd nie jest najważniejszy.Ta koleśka stylem przypomina mi Pain z FF X-2.Ona potrafiła dać przeciwnikowi w kość:)

#70 Tomczyk

Tomczyk
  • Goście

Napisano 10 maj 2005 - 23:06

Jumi mnie twój banerek podsónął pomysł.Było by ekstra gdybym jako postać z Naruto mógł przyzywać smoki:)Gadzia wersja gamabunty.Jak dla mnie ekstra:D