Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#71 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 11 maj 2005 - 10:14

Jumi mnie twój banerek podsónął pomysł.Było by ekstra gdybym jako postać z Naruto mógł przyzywać smoki:)Gadzia wersja gamabunty.Jak dla mnie ekstra:D

Smoki...hm... W sumie też nad tym myslałam i nawet coś tam wymyśliłam. Tylko że dla mojej postaci (jako że nie jest ninja) rodzaj przyzwania nie jest kwestia wyuczeni ale raczej kwestia przynależności do danego rodu/klanu/domu (niepotrzebne skreślić), jako że każdy klan ma swoisty rodzaj paktu z Świętą Bestią.Troche inna sprawa jest w przypadku jest właśnie Kentazshi, która pochodzi z podwójnego domu, eh rozgadałam się ha ha...

Jeśli chodzi o smoki, to z pewnościa przyzwnie by było potężne, ale smoki jak to smoki na pewno bardzo trudno nad nimi panować i wogóle pewnie na początku nie byłby skore do współpracy ^o^ Nieźle się na gimnastykujesz zanim Ci sie uda cioś zdziałać, ale jak się uda to szacunek murowany i niezły as w rękawie podczas walki ^o^

#72 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 11 maj 2005 - 11:50

Smoki z natury są złe, złośliwe i nieprzychylne człowiekowi (smok był początkowo uosobieniem szatana, w sumie to dalej jest). Skłonienie tego gada do współpracy byłoby baaardzo trudne...

#73 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 11 maj 2005 - 14:19

Skłonienie tego gada do współpracy byłoby baaardzo trudne...

A węże Orochimaru? :> Też nieposłuszne xD

#74 jumi

jumi
  • Goście

Napisano 11 maj 2005 - 14:37

Smoki z natury są złe, złośliwe i nieprzychylne człowiekowi (smok był początkowo uosobieniem szatana, w sumie to dalej jest). Skłonienie tego gada do współpracy byłoby baaardzo trudne...

Zależy w której części świata ^^ zależy które smoki bierzesz XD to jest bardzoooooooooo skąplikowane XD co do samych technik związanych ze smokami to bardoz dobrym wyjściem jest smocza łuska [bardzo twarta i chroni przed wieloma obrażeniami] smoczy wzrok czy inne podobne ^^

#75 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 11 maj 2005 - 15:22

I jeszcze sie pyta, dawaj ja tu:-) Chcemy zobaczyć:-)

Mówisz, masz... oto rysynek (baj miii! XD), który pokazuje jakbym wyglądała w Naruciaku (nic specjalnego.. w sumie to jestesm ja :D nawet ciuszki mam podobne ;P generalnie jest to POSTAĆ, dla której wymyślam jeszcze historię i techniki... xD)

http://img220.echo.c...83/rys159ok.jpg
http://img220.echo.c...75/rys161xo.jpg

nic specjalnego, ale macie xD

#76 Tomczyk

Tomczyk
  • Goście

Napisano 11 maj 2005 - 15:23

No niech by sie spróbowała gadzina mnie nie posłóchać:( Po mojej myśli była by to umiejętność klanowa i oprócz przyzywania owej kreatury to posiadał bym jeszcze smoczą siłe, smoczy wzrok, możliwość utwardzania swojej skóry zamieniając ją w łuski(taki stan nie byłby stały ze względów estetycznych, byłby używany wyłącznie do walki).Więc stwór którego bym przysumonował czuł by respekt przed swym panem:D

#77 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 11 maj 2005 - 15:33

http://img220.echo.cx/img220/6383/rys159ok.jpg

nic specjalnego, ale macie xD

Dziaba, paskudo mała zamorduje Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic specialnego tak?! Dziewczyno super to jest. Niuch a jako fajna fryzureczka niach niach ^o^ Oczka Ci świetne wychodzą. Miód, cud i orzeszki ^o^ Weź narysuj jeszcze jakąś prackę z urzyciem broni ^O^
Fajna postać. Co do histori to ja zawsze je tworze do pstaci więc to normalka^o^

Więc stór którego bym przysumonował czuł by respekt przed swym panem:D

Jasne, ale weź pod uwagę że zapewne pierwsze przywołania zaczołbyś od jaszczurek albo ...jajka^o^ Nie no dobra żartuje. Tylko zaczynam odnosic wrażenie (po Twoim opisie) że nie tylko przywołujesz bestie ale sam się w nią zamieniasz. No weź chłopie nie przesadź bo skończysz jak Orochimaru ^o^

#78 jumi

jumi
  • Goście

Napisano 15 maj 2005 - 05:23

Niahaha XDDD Moja postąc do naruto [ta na sesje] posiada smoczy wzrok, smocza łuske i ogólnie jest z klanu powiązaneog ze smokami, a powstała o wiele wczesniej niż zostąło tu napisane ;P ^^v

http://img220.echo.cx/img220/6383/rys159ok.jpg

Fajna postać :D Fajny fryz :D ogólnie fajna :D

#79 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 17 maj 2005 - 09:38

http://img220.echo.cx/img220/7275/rys161xo.jpg

Hm... Ciekawa poza, fajne ubranko i CZARNY DŁUGOPIS!!! *z radości spadł pod biurko*
BTW, trudno by było owinąć sobie opaskę dookoła ramienia... I byłoby to trochę niewygodne...

Nawiązując do rozmowy o smokach, to jest na świecie taka qultura w której smok jest jednoznacznie przyjacielem człowieka (lub przynajmiej jest mu przychylny)?

#80 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 17 maj 2005 - 11:04

W Chinach smok jest symbolem szczęścia ^o^

#81 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 17 maj 2005 - 15:58

RAD-one, ołówek xD
Tygrys, dokładnie, Chińczycy wieżą, że smoki przynoszą szczęście... nawet kiedyś ukazywali duchów przodków w postaci zwierząt i często były to smoki (tak mi ktoś powiedział xD)

#82 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 17 maj 2005 - 16:18

Ylinae, tyż dobrze ^^

No to Ty sie teraz pochwal jak byś wygladał ^o^. Na pewno masz coś w zanadrzu co nie.
Ylinae, ołoówek RULZ!!!!!!!!!!!!!!!!

#83 Noire

Noire
  • Goście

Napisano 17 maj 2005 - 16:42

Baka Noire, zapomniałam o tym topicu ><

Ylinae Cudne toto, w ołowku świetnie robisz i kreska wspaniałe. Jedyne do czego mogę się przyczepić to poza, taka troszke bardziej 3d powinna być, ale ujdzie ^^ ( ja też ideałem nie jestem :D )

#84 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 17 maj 2005 - 18:12

Yo, ludzie ja bym wyglądał cool i tyle

A co rozumiesz przez "cool"? Może by tak jakies konkrety ^o^ W sumie twórczośc fanów jest ogromna,pozatym każdy ma swój styl, no i każdy ma inne poczucie piekna więc wiesz trudno nam sobie wyobraźić coś kokretnego.

A propo topicu, żeby za bardzo nie rysowac zastanawiałam sie na poczatku nad zbroją. W sumie często tworze zakute łby, jak to mówi moja koleżanka ale pomyślałam sobie że postac dużo by straciła na szybkosci (było nie było to kobitka) przez takie udziwianie ubioru(no i pozatym wszelkiego typu żstalowe osłony i ochraniacze jakoś mi do Naruto nie pasują), wiec chyba zostane przy jakieś tkaninie lub na przykład smoczenj skorze jako kaftaniku (tylko bez łusek of course), takie to mało ekologiczne mi wyszło ale co tam...

#85 Entreri

Entreri
  • Goście

Napisano 18 maj 2005 - 20:00

Ja bym tam wygladal jak seryjny morderca muahahahahahahahaha z dlugimi czarnymi pfuu rudymi wlosami oczy czerwone z wielka katana ciachajaca wszystko wokol^^ ( muhahahahahahahahaha)^^'

#86 Lesile

Lesile
  • Goście

Napisano 18 maj 2005 - 23:57

RAD-one a czytałeś Niekończącą się Opowieść (czy tam Historię, zawsze się mylę XD)?

"broń: kojażycie wachlaże Kitany z Mortala?? "
Tak, tak one było siupel XD

#87 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 19 maj 2005 - 09:29

Nie, ale oglądałem filmy. Tam, to nie był smok, tylko latający pies xDDDD *joke*.

W poniedziałek dam rysunek, który narysowałem wczoraj między 23:00 a 01:00. Czy coś jest ze mną nie tak? Rysuje zamiast spać...

#88 Noire

Noire
  • Goście

Napisano 19 maj 2005 - 11:09

Heh, jesli bym spojrzała z punktu widzenia mojej osoby, toto nie jest nienormalne, zwykła rzecz XD

#89 Entreri

Entreri
  • Goście

Napisano 19 maj 2005 - 19:16

no z tym sie zgodze czasami ja tez tak mam^^

#90 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 20 maj 2005 - 09:46

A wczoraj (dziś?) powtórka była... ZzZzZzZzZzZzZzZ...

Żeby nie dublować postów dam swój arcik właśnie TU

#91 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 23 maj 2005 - 16:13

RAD-one, świetny jet ^o^ Podoba mi się, heh od razu widać że nie da sobie w gębe facet dmuchać, no i te mieczyki *o* Niebezpieczny z Ciebie osobnik nie ma co ^o^
Mam tylko jedno pytanie czy te buty Ci z nóg nie spadają jak biegadsz bo mi jakieś takie szerokie sie wydały? Eh wymyślam niepotrzebnie ^o^

#92 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 23 maj 2005 - 16:17

Eh wymyślam niepotrzebnie ^o^

Możliwe, że za duże... A ty jak najbardziej mów co nie pasi, bo jak ktoś się gapi przez 90 min w jeden obrazek, to już mu się całkiem proporcje walą. Zwrócisz na to uwagę - następny rysunek będzie o ten szczegół lepszy...

#93 Sere

Sere
  • Goście

Napisano 23 maj 2005 - 16:20

RAD-one, naprawdę świetne, ale rzeczywiście jakies te buty przyduże...no ale ogólnie bardzo fajne^^

#94 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 23 maj 2005 - 16:25

RAD-one, świetnie narysowane, podoba mi się ten kolo xp widać, że ma ciekawy charakterek, i nie jest taki "przesadny" :]

#95 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 24 maj 2005 - 10:55

A kreska? Co z kreską? Wiem, że taka mało mangowa, ale OK?

#96 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 24 maj 2005 - 14:51

No jasne że oki ^o^ Masz własny styl i reszta pal licho. Moje postacie na początku miały wszystkie ślepia na pół twarzy a teraz co... (teraz mają hery na pół twarzy ha ha). I wcale mnie nie martwi że przez to tracą na mangowości *o*

RAD-one, trzymam Cię za słowo z tym nowym rysunkiem *o*

#97 Noire

Noire
  • Goście

Napisano 25 maj 2005 - 14:18

RAD-one Świetną masz postać, bardzo podoba mi się z twarzy ^^ (...aż mnie natchnęło >o< idę rysować swoją z innej perspektywy ^^)

#98 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 25 maj 2005 - 14:41

Yuuhi, Noire, Tygrys, Ylinae, Sere, (uff...) dzięki za opinie! Następny pic będzie dzięki Wam lepszy! Jak podobają Wam się takie "mocne" charaktery i zdecydowana kreska, to zapraszam do czytania mang Tsutomu Nihei, chociaż przez jego pierwsze prace, to trzeba przebrnąć prawie siłą... (dla ciekawych ARTBOOK - 67 mb)

Mam tylko jedno pytanie czy te buty Ci z nóg nie spadają jak biegadsz bo mi jakieś takie szerokie sie wydały?

Hmm... tak po prawdzie, to przy wzroście 180cm mam rozmiar buta 46...

#99 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 25 maj 2005 - 14:48

Hmm... tak po prawdzie, to przy wzroście 180cm mam rozmiar buta 46...

No to pewnie szybko biegasz^o^ Nie no żartuje. Chodziło mi raczej że no jak to powiedziec cholewki ą szeroki, anie że ogólnie but jest zadługi. Bo nie chce mi się jakoś wierzyć że masz takie wielkie kostki ha ha ^o^
Tak tak normalnie to możesz mieć takie wielkie buto. bedziesz mógł w nich chować różne rzeczynp: jakieś dodtakowe shurinkeny albo inne rzeczy ^o^

#100 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 31 maj 2005 - 08:59

albo inne rzeczy ^o^

Na przykład "Eldorado Zakochanych" xD

#101 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 31 maj 2005 - 14:35

Na przykład "Eldorado Zakochanych" xD

No nie kolejny Kakasz nam sie robi ^o^ Eh chłopaki co się z wami dzieje ^o^
Miałam wrzucic nowy rysunek postaci ale przez te wariacje z pracą, spadło to na drugi plan. Rysunek pojawi się niedługo obiecuję. Na razie męcze inny topik bazgrołami, które tu by nie pasowały ^o^
Noire no i kiedy pokażesz nam ten rysunek z innej prespektywy? Mam nadzieję że już go skończyłaś ^o^

#102 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 31 maj 2005 - 14:44

No nie kolejny Kakasz nam sie robi ^o^ Eh chłopaki co się z wami dzieje ^o^

Ni, no to był oczywiście żart... W holewkach butów trzymam oczywiście "Tygodnik Działkowca (sniff)" i magazyn "Dożyłki"... xD
Noire, ja także już się "nieco" niecierpliwie...

#103 Saśka

Saśka
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2005 - 13:04

Yo! RAD-one and Rinoa Sin!!!
sorki dawno mnie nie było ale
teraz to nadrobie.. więc..co
mnie omineło?? ^^

#104 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 09 czerwiec 2005 - 15:31

SaSuMe, oj daaawno Cię nie widziałem...

więc..co mnie omineło?? ^^

Na przykład dałem swoj kolejny rysunek...

#105 Saśka

Saśka
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2005 - 16:37

Ale wszystko Nadrobie oki ^^
i lookne Ofkorz na twój
rysuneczek!! ^^