Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#106 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 13 czerwiec 2005 - 12:59

http://img207.echo.c...haracter7ek.jpg

^^ co o tym myślisz? ^^

#107 Saśka

Saśka
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2005 - 15:55

http://img207.echo.cx/img207/1636/character7ek.jpg

^^ co o tym myślisz? ^^

My Dear RAD-one!!! super! bardzo mi się
podoba..heh.. gdyby taki facio był w
realu.. ^^ chętnie bym się nim zajeła ^^
hehe... a narysowałbyś panienke??
np.dla mnie?? cio?? ^^

#108 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 13 czerwiec 2005 - 17:37

http://img207.echo.cx/img207/1636/character7ek.jpg

Kya uwielbiam tego pana ^o^

#109 cheza

cheza
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2005 - 22:19

Mnie koleżanka narysowała tak jakbym wyglądała w Naruto...nie różnie się zbyt wiele od prawdziwej siebie no może z tym wyjątkiem, że jestem ładniejsza...:). Pozostały moje krótkie jasne włosy, wysoki wzrost i chłopiące ubranie...

#110 RAD

RAD

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisano 20 czerwiec 2005 - 11:19

cheza, to może byś nam pokazała? Co?

#111 cheza

cheza
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2005 - 14:24

Moge pokazac jesli tylko mi to koleznaka podesle....

#112 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 20 czerwiec 2005 - 15:32

Nyo ja też chce zobaczyć ^^ Ja wciąż nie mogę się zabrać za ten rysunek mojej postaci.

#113 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 21 czerwiec 2005 - 00:11

ja bym siebie widział w wiosce dzwieku :> porcięta bojówki sandałki tyle że do kolan do tego czarna koszula sciągnięta paskiem opaska zrobiona jak czapka i okularki a'la PWKDOZ
(Pan Wykładowca Który Dostał Od Żaby) no i tyle (jeśli chodzi o budowe fizyczna moje 188cm wzwyż i 72 w kałdunie absolutnie mi wystarczy)

#114 Inuzuka_Kiba

Inuzuka_Kiba
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2005 - 01:12

Ja widzę siebie u Liści ;). Czarne krótkie spodnie, i oczywiście kurtka z czerwonym symbolem liścia na plecach. Włosy trochę dłuższe niż realnie, kolor, może być ten sam czyli ciemny blond, a moje 194cm i 95kg mogą pozostać. A moim bratem byłby Inuzuka Kiba.

#115 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 21 czerwiec 2005 - 08:49

ogolnie najfajniejsze stroje mają dźwiękowcy- ten military styl wymiata ^^ no i to najfajniejsza wiocha ze wszystkich małe toto młode a w kość da i najwiekszym

#116 Bodom

Bodom
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2005 - 16:55

Ja tam bym wyszła za mąż za Ero Sennina xP
Przynajmniej by śmiesznie było :D

[ Dodano: 22-06-05, 17:11 ]
Kurde noo, ale wtopa nie to forum =/
Bosz i tak mam stresa, a jeszcze takie coś -_-'

Co do postaci to hmm.... taka jaka jestem, a ubranie w stylu Hellraisera normalnie ;)
Haha i oczywiście żona Jiraiyi :D

#117 Kare

Kare
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2005 - 23:40

To jest jeden z paru rysunków jak bym w naruto wyglądała. Niestety tylko ten jest wrzucony na kompa bo innych mi sie nie chce skanować. Rysowane na kreske Kishimoto, raczej nie moją :P
http://www.deviantar...ation/18850266/

#118 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 28 czerwiec 2005 - 10:19

Fajne, nieźle Ci wychodzi naśladowanie stylu Kishimoto ja mam do tego za mieką kreskę i moje postacie w ogóle nie podobne są ^^'

#119 Midori

Midori
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2005 - 23:14

Ja bym pewnie wyglądała tak jak wyglądam,czyli czarne spodnie-długie,jakaś ładna bluzeczka objętnie jaki kolor tylko nie pomarańczowa,włsoy takie jakie mam -szatynka ale chciałabym mieć takie duże,mangowe, zielone oczka może wtedy by ładniej wyglądały:D,no i oczywiście mieć bardzo dużo chakry by rozwalać wrogów,natomiast charakteru bym nie zmieniła,hihi^^ no i wsio.....

#120 Akasuka

Akasuka
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2005 - 00:51

Ja bym wyglądała normalnie...To znaczy nienormalnie, ale tak samo jak wyglądam teraz. Długie, brązowe włosy związane w kitkę na wysokości uszu, brązowe oczy o karmelowym pomysku, grzywka, tyle, że uniesiona do góry przez ochraniacz czołowy.
Tak w ogóle to ja już się dawno wymyśliłam XD. A co do ubranka to: sandały na wysokim koturnie, oczywiście japonki, wiązane do kolan, spódnica przez kolana w pionowe, czarno-białe paski z dzwoneczkami przyczepionymi do pasa, bluzka przed pępek z wysoookim, sztywnym kołnierzem z krzywym krojem i zapięciami a'la TenTen, ze znakiem ying-yang na piersiach. Od łokci aż do opuszki palców czarne rękawiczki ozdabiane siatką. na nogach i rękach banadaże oczywiście ^^

#121 Kashia

Kashia
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2005 - 12:21

Jak bym wyglądała w Naruto? W sumie to wyglądałabym podobnie do prawdziwej mnie xD. Mam narysowane dwa rysunki, ale niestety nie mam skanera. Jak będę miała na kompie to pokażę ^^. Narazie tylko opiszę :P
Czarne, postrzępione włosy do ramion, brązowe oczy i 158 cm. Co do ubrania to czarne sandały. Granatowa bluzka przewiązana chustą w pasie oraz ciemno-szare krótkie spodenki. Prawa noga i lewa ręka obwiązane bandarzem i ochraniacz ze znakiem liścia na czole ;)

#122 Valezka

Valezka
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2005 - 17:44

duzo nie zmienie w swoim wyglądzie.Czarne , długie wlosy , czarne oczy i 164 cm wzrostu:DTeraz czas wymyslić ubranie...hm...może czarne sandały,czarne bojówki poszywane czerwoną nicią i czarny golf bez rekawów z tyłu czerwonym znakiem mojego klanu.

#123 Rukia

Rukia
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2005 - 08:35

hmmmm....
Długie brązowe włosy,jasnoniebieske oczy....
A ubranie?Może ciemnoniebieskie...coś w stylu ubranka Ino :)

#124 BIAŁY

BIAŁY
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2005 - 16:39

Raczej tak : http://made19.w.inte...owe/crowboy.jpg

#125 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2005 - 14:53

To ja w Naruto:Relena Kayo -chan ..Czarne długie włosy , czarne oczy , biała sukienka , bandaż na 1 i na 2 ręce , pieczęć w postaci krzyża na czole , i ciemne lub białe skrzydła które pokazywałabym od czasu do czasu podczas latania po niebie.
...Jestem silniesza od Naruto oraz mądrzejsza od Sakury. Oraz skryta jak Gaara . A swoją moc uzywam rzadko , tylko w nagłej potzrebie zeby dać szanse innym podczas walki.
Jestem strażniczką władczynią smoków . Mam zapieczętowanego w sobie denona ,,Złotego smoka" Poza tym jestem księżniczką która uciekła ze swojego kraju ponieważ starszy brat król Dragonlandu chciał mnie zabic ponieważ to ja odziedziczyłam od umierającego ojca wielką moc ,,Pieczęć Złotego Smoka"Ale nie tylko brat chciał mnie zabic ale też ludzie z miasta ponieważ skóra Złotego Smoka jest bardzo cenna.Można za nią dostac duzo pieniędzy .Długo podróżowałam , ćwiczyłam sztuki walki by obronic sie przedbratem oraz tymi co chcą mnie zabić.Trafiłam do Kanohy gdzie kiedyś mieszkała moja babcia i tam juz zostałam.W przyszłości chciałabym wyjść za mąż za Gaarę.

#126 Ortan

Ortan
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2005 - 18:43

~RelenaXX - i w ogóle jestem boska och i ach i najbardziej przypakowana w całej serii i pisze nie do końca na temat bo miałam opisać wygląd, a nie historię życia. (to po pierwsze). (A po drugie...) nadużywasz "ponieważ" :p

#127 Woody

Woody
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2005 - 01:51

Tak jakby mnie Kishi namalował :P.

#128 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 31 lipiec 2005 - 11:33

cos mi ostatnio wyszlo i od razu wszystkim sie z czyms ten ubiór skojarzył...^^' Trochę to narutowske wiec wstawię, moge tak wygladac w Narucie. jedna z wielu wersji ubioru do tej seri ^^

I z czym wam to sie skojarzyło ^^

#129 Sere

Sere
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2005 - 11:38

cos mi ostatnio wyszlo i od razu wszystkim sie z czyms ten ubiór skojarzył...^^' Trochę to narutowske wiec wstawię, moge tak wygladac w Narucie. jedna z wielu wersji ubioru do tej seri ^^

I z czym wam to sie skojarzyło ^^

widziałam już, genialne cieniowanie jak zwykle:) strój mi się też z ANBU trochę kojarzy ^^

#130 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2005 - 13:21

Tygrys, pierwsze spojrzenie, zanim przeczytałam opis... "ANBU?" :D Oczywiście bardzo ładne, nawet nie chce mi się znowu zachwycać, bo powiedzą, że monotematyczna jestem :P

#131 OnO

OnO
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2005 - 15:48

Raczej tak : http://made19.w.inte...owe/crowboy.jpg

Wyjebista postać!

#132 Hinata-chan

Hinata-chan
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2005 - 18:47

Hymmm... Ja bym wyglądała tak:
długie do pasa granatowe włosy spięte w kucyk, oczy perłowo białe (ah ten klan Hyuuga :)), strój hymm... taki jak ANBU nosi pod płaszczkiem. No i to wszystko.

#133 arnold

arnold
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2005 - 10:41

czarne włosy, czarna koszula (mniej więcej taka jaką mieli Demoniczni Bracia), czarne spodnie moro, sandały i Gauntlets Chain na łapie :P, i na koszuli wyszyty wąż, który układa się w litra "S" znak mojego klanu.

#134 lis3k

lis3k
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2005 - 10:43

jak lis ??

#135 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2005 - 11:40

Swoją drogą w "naszym" Naruto łaziliby tylko ninja ubrani w czern, z klanu Hyuuga, Uchiha, przyzywający smoki, lub inne superaśne stworzenia, lub oddziały ANBU XD Nie ma co, oryginalność rula :]

xD

#136 Tygrys

Tygrys

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1072 postów

Napisano 04 sierpień 2005 - 16:32

Moja postac nie jest z Uchiha ani Hyuga ^^ Nawet ninja nie jest jak by na to spojrzeć ale jesli już miałabym ja na nina przerabiać to rzeczywiście ANBU było by na pierwszym miejscu ^^ Wiadomo ze każdy chce mieć mega silna postac ^^

#137 Haku

Haku
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2005 - 16:39

Swoją drogą w "naszym" Naruto łaziliby tylko ninja ubrani w czern, z klanu Hyuuga, Uchiha, przyzywający smoki, lub inne superaśne stworzenia, lub oddziały ANBU XD Nie ma co, oryginalność rula :]

xD

jak to.. przecież byłby jeszcze ktoś kto wyglądałby

jak lis ??

#138 Ylinae

Ylinae
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2005 - 18:53

Wyjątek potwierdza regułę :]

#139 lis3k

lis3k
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2005 - 18:55

wiem wiem ze jestem inny :D po za tym po co kombinowac :D

#140 Yondaime-Naruto

Yondaime-Naruto
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2005 - 19:09

A chciałbym wyglądać tak:
- ze 185 cm wzrostu
- niebieskie oczy
- ciemne bląd rozczochrane włosy - krótkie
- z 85 kg. wagi
- twarz łagodna i spokojna
- z charakteru leniwy lecz jak trzeba to bierze się do roboty, z drugiej strony uwielbia
dobre poczucie humoru, dobry przyjaciel, ustępliwy
- co do ubioru to: luźna bluza z kapturem, czarne spodenki (krótkie), opaska
z emblematem wioski zawinięta wokuł pasa.

To chyba wsio, może troszke za dużo ale nie mogłem się powstrzymać ^^.