Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#176 RAPHI

RAPHI
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2005 - 16:15

a ja to w sumie sasuke tylko krutsze włosy... ale tak to styknie :D

#177 Qudaci

Qudaci
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2005 - 20:54

ja teraz jestem ciupke podobny do sasuke XD tylko mam duuuuużo większy nos :P

#178 cheza

cheza
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2005 - 19:29

Ja to se wygladalabym oto tak :) :
-172 cm wzrostu
-długie proste blond wlosy na codzien spiete w konski ogon
-niebieskie oczeta
-stroj na czarno: spodnie do 3/4 łydki, bluzka bez rekawow, sandalki albo glany
-na piersi jakis lancuszek
-bylabym tajemnicza,inteligenta,ładna, szczupła, lubiana
Ahhhhh......chcialo by sie tak wygladac.....

#179 Oshii Rion

Oshii Rion
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2005 - 20:45

Było kuchiyose, wygląd... A ja to układam w jedną kupkę i ROBIMY OPIS SIEBIE W ŚWIECIE NARUTO! XD Tak jakbyśmy tam byli... ;)
Maksymalna ilość punktów 5/5, najniższa 0/5.

Imię:
Nazwisko:
Kraj:
Zdolności rodu: (nie obowiązkowe)
Ninjutsu:
Taijutsu:
Genjutsu:
Inteligencja:
Siła:
Szybkość:
Stamina:
Pieczęcie:
Broń:
Kuchiyose no Jutsu:
Wygląd:
Specjalny atak:
Historia:

#180 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2005 - 21:21

daj jakieś punkty do rozdziału,bo wszyscy sobie wszystko na maxa wezmą =_='

#181 dav

dav

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 05 wrzesień 2005 - 21:39

Imię: Aiwa
Nazwisko: Hagure
Kraj: Konoha
Zdolności rodu: Duża ilość czakry, skupianie czakry w koniczynach w celu osiągnięcia silniejszych uderzeń (ulepszona technika twardej pięści), otwieranie bram
Ninjutsu: 2
Taijutsu: 5
Genjutsu: 2
Inteligencja: 3
Siła: 5
Szybkość: 4
Stamina: 5
Pieczęcie: 2
Broń: kastety, kula z na łańcuchu,
Kuchiyose no Jutsu: kuna
Wygląd: Wysoki, czarne włosy, w portkach od klasycznego zestawu shinobi, bluzą z podciągniętymi rękawami (na suwak, nałożona na gołą klatę, rozsunięta), rękawice z wzmocnieniami, podkute buty (jak glany tylko okucia na wierzchu i z tyłu też), opaska na głowie, oczy zielone podkrążone, bródka i po dwa zielone namalowane paski na policzkach.
Specjalny atak: otwieranie bram
Historia: trzecie pokolenie klanu pochodzącego z kiri gakure (emigrowali za złamanie zasad). Egzamin na chunina zdał za pierwszym podejściem, w wieku 13 lat. Obecnie jest świerzo upieczonym jouninem w wieku "prawie osiemnastu" z nikłą bródką i bezczelnym wyrazem twarzy... Konfliktowy, niezdyscyplinowany i krnąbrny jednak jest cennym nabytkiem dla konohy, gdyż dzięki dużej ilości czakry potrafi skutecznie używać tajuu kage bunshin , i robić nicość w dużym obszarze wokół siebie... Dlatego uzyskał przydomek pacyfikator. Obecnie stan wolny.

#182 Cantide

Cantide
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2005 - 21:53

Imię: Tatsuku albo Hyio
Nazwisko: Fushia
Kraj: Mieszkam we wsi ale to obok Konoha więc oficjalnie jestem z Konoha a opaskę noszę na szyji
Zdolności rodu: Mój ród specjalizuje się w technikch zmysłowych (podobnie jak InuzukA) Potrafimy zwiększyć swoje zmysły stajemy się niczym furia piekelna Potrafimy doprowadzić przeciwnika do wymiotów lub do ucieczki (zdażało się również samobójstwo) Ale główkować też umiemy ^ ^ może nie jak Shika ale nie jesteśmy bezmyślnymi Ogrami Mimo wszystko staramy się zbytnio nie zaczepiać i na ogół nie wzbudzamy negatywnych emocji Równie dobrze zastawiamy płapki
Ninjutsu: 4/5
Taijutsu: 3/5
Genjutsu: 4/5 - dark: cień/strach
Inteligencja: 4/5
Siła: 4/5
Szybkość: 4/5
Stamina: 4/5
Pieczęcie: 4/5
Broń: zęby, pazury ,bardzo popularne są Nitki (wiecie tak jak Sasuke walczył z Oro w lesie) podstawowe bronie Ninja .
Kuchiyose no Jutsu: Wszelakie Złe zwierzeta xXD Ja chcę Kruki ;(
Wygląd: Średniodługie brązowe włosy czarnu kostium duży kołnież i kaptur czarne paski na ciele xD gdzie nie gdzie siatka sandałki
Specjalny atak:Podczas walki przy skrajnym wyczerpaniu potrafimy coś w sobie przełamać nasz włosy zmieniają kolor na biały nasze zmysły powiększają się tysiąckroć rosną pazury itp.itd. no i atakujemy przeciwnika ze szczególnym okrucieństwem ;) Jednak musza być jakieś skutki uboczne rzygamy krwią zwijamy się z bólu ponieważ nasze mięśnie nie wytrzymują ciśnienia najlepiej jest wtedy zędleć ^ ^

Jak coś sie zmieni to zedytuje xP

#183 Patinka

Patinka
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2005 - 21:54

Imię: Rika
Nazwisko: Uchiha
Kraj: Konoha-Gakure
Zdolności rodu: (nie obowiązkowe) Sharingan
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 3/5
Inteligencja: (a chwalcie się!) IQ ponad 200 :D
Siła: 5/5
Szybkość: 5/5
Stamina: 3/5
Pieczęcie: 5/5
Broń: 5 x shurikeny ,
Kuchiyose no Jutsu: ----
Wygląd: czerwona koszulka do brzucha z tyłu znak klanu Uchiha, Kolor włosów czarny z blond pasemka tył postawiony na żelu ..oczy zawsze aktywny Sharingan ...krótkie brazowe spodenki z kieszonką na shurikeny ... opaska z Konohy przypięta do lewego ramienia
Specjalny atak: 100 ataków na 1 sek.... specjalny Sharningan który umożliwa zabicie wroga psychicznie ... hehe specjalny atak prawą dłonią przez który wróg traci Chakre , która przechodzi na mnie hehe

#184 Cinek

Cinek

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 05 wrzesień 2005 - 22:11

Avis niom, masz chyba zły dzień, ne??

Moja postać:

Imię: Cinek
Nazwisko: nieznane
Zdolności rodu: żadne
Ninjutsu: 3/5
Taijutsu: 4,5/5
Genjutsu: 1/5
Inteligencja: nieprzeciętna ^^
Siła: 3/5
Broń: 5 kunai + 9 shurikenów
Kuchiyose no Jutsu: wąż
Wygląd: wysoki długowłosy brunet, opaska na czole zakrywająca włosy, pomarańczowa zwiewna koszulka, czarne spodenki 3/4, sandałki konoha (standard). Na dłoniach standardowe rękawiczki bez palców sięgające do łokci.
Specjalny atak: otwarcie 1 bramy, tylko w skrajnych przypadkach.
Słabości: nieduża ilość chakry, szybko się męczę.

#185 Kazuya

Kazuya
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2005 - 22:33

Update postaci:

Imię: Kazuya
Nazwisko: Idetaro
Kraj: Kiri-gakure
Zdolność rodu: brak
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 2/5
Inteligencja: 3/5
Szybkość: 4,5/5
Pieczęcie: 3/5
Ekwipunek: shurikeny, kunaie, wybuchające notki, jeden duży shuriken (Saskaczowy)
Kuchiyose: wilk - Shirayuki
Wygląd: Kazuya byłby bardzo podobny do Sasoriego. Podobne włosy, przepasany szatą przez obydwa ramiona lub bluzę z dużym kołnierzem, zasłaniającym lekko opaskę noszoną na szyi. Spodenki za kolana, na jednym kolanie i obydwu łokciach ochraniacze. Kabura z shurikenami i kunaiami przypięta na prawej nodze, a z samymi shurikenami (druga) na lewej. Na twarzy maska oinina, ze znakiem mgły.
Specjalny atak: Oodama Rasengan
Historia: Kazuya należy do mało znanego rodu w Kiri-gakure. Ojciec Kazuyi przy jego narodzinach zapieczętował w chłopcu demona pochodzącego z Kraju Fal - wilka Shirayukiego. Posiadał on unikalną czakrę, potrafiącą dostosować się do używanego żywiołu jutsu, dlatego Kazuya nie ma szczególnej specjalizacji w którymś z żywiołów. Poprzez ciężki trening potrafi opanować zarówno katony, dotony jak i futony na tym samym poziomie. Od swego przyjaciela, Otoru Uchiha, otrzymał (poprzez 'przepieczętowanie') Sharingana, jednak pod wpływem innego rodzaju czakry zmienił on trochę wygląd (kolor, na biało-szarawy) i od tej pory nazwano go Masshiroi Sharingan. Obecnie jest podróżującym oininem.

#186 RelenaXX

RelenaXX
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2005 - 22:38

ale się napisaliście;-P .heheh
A ja w skrócie:
Imię Saori Kano
-Umiałabym wiele technik rodowych różnych klanów , nauka ich nie sprawiała by mi kłopotu .
-miałabym nieograniczony bloodlimit whatever;P
A akatsuki drzała by na sam dźwięk mojego imienia XD heheheheheŻart>

Miałabym zapieczętowanego w sobie wielkiego demona Złotego Smoka
A mówiono by na mnie władczyni koszmarów lub Smocza księżniczka

Miałabym oczywiście traumatyczne przezycia żeby nie było;P
-Mianowicie mój ojciec byłby jednym z królów pewnej wioskiPrzed smiercią Ojciec zapieczetował we mnie demona> .Natomiast mojemu starszemu bratu oddał pod panowanie ową wioskę. Mój starszy bart oczywiście nie mógł tego znieść ze to ja a nie on dostał demona . Więc postanowił mnie zabić.Wysłał na mnie zbirów lecz jakimś dziwnym trafem jako małe dziecko zdołałam sie obronić. Wiele podróżowałam ,wiele się też nauczyłam aż w końcu trafiłam do Kanohy i tam zamieszkałam .

Przyszły mąż:
Gaara
Zwierzaki przywoływane:
Smoki latające różnego rodzaju
Ulubiona Technika:
Ogniste smocze kule , heksagram-tajemniczej gwiazdy,tornado
Ulubione pieczecie:
Pieczęć przekletych dusz
Ulubiony talizman:
Pentagram , koło celtyckie
Tecniki medyczne:
Magiczne liście lecznicze , tecnika przyrostu tkanki ,pół-pieczęć przenikania
Technika rodowa
-Auryn-czyli demoniczne oczy
Wygląd;
Jasne włosy , niebieskie oczy . Ubrana w bordowy płaszcz. lub czarny
Żyjąca rodzina:
Kuzynka Naruto

I co wy na to ???hehe

#187 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2005 - 14:31

Imię: Hisoka
Nazwisko: nikt nie wie
Zdolności rodu: sharingan,sporo chakry i genialna manipulacja nią
Taijutsu: 5/5
Genjutsu: 2/5-obrazy śmierci i zmory
Inteligencja: 5/5 [a co tam...]
Stamina: 4,5/5
Broń: shuriceny,kunai,iglice i ukryty sztylet
Kuchiyose no Jutsu: stadko gacków-wanmpirów
Wygląd:
oczy-od granatwych po czarne [zależy od humoru]
włosy-granatowoczarne,dość krótkie
ubiór-cały na czarno.BLuzka bez rękawów raczej obcisła,dugie rękawicki bez palców z blacą z symbolem Konohy,na czole opaska,sandały konocha,długie spodnie...ocywiście kabura z shurikenami i kunai.Na szyi obroża,a do niej [pod włosami przymocowany pojemnik z iglicami do rzucania,tak by igły można było w każdej chwili wyjąć. Do tego brązowy pas
Specjalny atak:młyniec i doskonała celność przy rzucaniu iglicami i shuricenami

#188 Kashia

Kashia
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2005 - 16:17

Imię: Kashia
Nazwisko: nieznane
Zdolności rodu: pokryte tajemnicą ^^'
Taijutsu: 1/5
Siła: 1/5
Pieczęcie: 2/5
Broń: shurikeny, kunai i średniej długości miecz
Kuchiyose no Jutsu: wielka wilczyca (lub małe, zależy od ilości wydobywane chakry ^^)
Wygląd: Czarne, długie włosy, zazwyczaj rozpuszczone, czarne oczy. Bluzka z siatki z jednym długim rękawem (lewa ręka), na to granatowa bluzka z krótkim rękawem. Na prawej ręce szeroka opaska (czarna). Nogi do kolan owinięte bandarzem i granatową spódnicę rozciętą po prawej stronie. Na szyi opaska Konohy i na nogach standardowe sandałki.
Specjalny atak: używanie miecza z niezwykłą szybkością i ataki z użyciem ognia

#189 Pinki

Pinki
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2005 - 16:55

Imię: Shimonu
Nazwisko: Suuitara
Kraj: Kraj Pól Ryżowych
Zdolności rodu: "Przepis" na super ostre katany
Ninjutsu: 1/5
Genjutsu: 4/5
Inteligencja: 5/5 (a co!)
Siła: 1/5
Pieczęcie: 1/5
Broń: Tylko Katana
Kuchiyose no Jutsu: brak
Wygląd: Całkowicie czarny ubiór, zakrywający całe ciało. Płaszcz (oczywiście czarny) z kapturem zasłaniającym oczy. Białe rękawiczki. Przy boku katana wykonana własnoręcznie. Włosy czarne (a jakże). Oczy piwne. Ochraniacz w kieszeni ;-). Szczupły i wysoki.
Specjalny atak: Specjalne genjutsu polegające na zmyleniu przeciwnika, który widzi, że atakuję z jednej strony, podczas gdy atak nadchodzi z drugiej. Nipotrzebne są do tego żadne pieczęci tylko odpowiednie skupienie.

#190 Yondaime-Naruto

Yondaime-Naruto
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2005 - 18:25

Imię: Sukaji
Nazwisko: Kiatsu
Kraj: płd.-zach. "cypel" który nie należy do Konohy
Zdolności rodu: Manipulacja żywiołem Wiatru i Ognia
Taijutsu: 3/5
Broń: Shuriken's, Kunai's, Wybuchowe notki, Senbon's
Kuchiyose no Jutsu: Jastrząb
Wygląd: - ze 185 cm wzrostu
- niebieskie oczy
- ciemne bląd rozczochrane włosy - krótkie
- z 85 kg. wagi
- twarz łagodna i spokojna
- z charakteru leniwy lecz jak trzeba to bierze się do roboty, z drugiej strony uwielbia
dobre poczucie humoru, dobry przyjaciel, ustępliwy
- co do ubioru to: luźna bluza z kapturem, czarne spodenki (krótkie), opaska
z emblematem wioski zawinięta wokuł pasa.
Specjalny atak: "Ninpou, Kamikaze no jutsu" - jest to silniejsza odmian słabszej techniki "Ninpou, Kaze no jutsu" w której pojawia się kilka (max. 3) trąb powietrznych o mocy huraganu F5, plusem tej techniki jest to iż można tą tech. "zetrzeć" z powierzchni ziemi praktycznie wszystko na bardzo wielkim obszaże, mozna jeszcze połonczyć tą tech. z którąś z tech. Katon aby otrzymać Huragan w ogniu (wystarczy sobie tylko wyobrazić ^^), zaś minusem pochłania przeogromną ilość chakry tak więc można użyć jej raz na jakiś czas lub też można zginąć podczas jej wykonywania.
"Ninpou, Atsuryoku no jutsu" - inaczej tech. Ciśnenia, po wykonaniu serii pieczęci wokuł przeciwnika lub też obiektu pojawia się na ziemi pierścień ktury można regulować (im większy chcemy tym więcej chakry trzeba zużyć), gdy wielkość pierścienia nam odpowiada wykonujemy pieczęć, która uwalnia tech. i wszystko w pierścieniu zostaje zmiażdzone pod naporem b. wysokiego ciśnienia.
Historia: Klan powstał z połonczenia się dwuch innych klanów z Konoha Gakure i Suna Gakure, puźniej zajeli oni malutki cypelek na płd.-zach. koło Konohy. Kraj nie posiada jeszcze Kage.

#191 Jimbo

Jimbo

~random

• User
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 06 wrzesień 2005 - 19:16

Imię: Eraviel
Nazwisko: Hyuga
Kraj: kiedys konoha a teraz nigdzie
Zdolności rodu: (nie obowiązkowe) byakugan ( a niby co)
Pieczęcie: 3,5/5
Broń: Katana i podstawowy sprzet (kunaie shurikeny itp
Kuchiyose no Jutsu: ogromy złoty gryf (tego nikt nie mial :p)
Wygląd: hmm musze tutaj napisac że opuściłem klan hyuga z umiejetnosciami (cos jak itachi tylko bez wylewu krwi :p) i dołączyłem do akatsuki a wygląd opaska w kieszeni płaszczyk pod nim katana oczywiscie bluza z kapturem i spodnie cos jak anbu a i pod bluza pancerzyk i pod spodniami też (chyba widac ze lubie itachiego)wzrost 180 cm wlosy ciemny blond .
Specjalny atak:pięćset uderzeń na sekunde w wyloty chakry nie tylko palcami ale tez kataną :P

#192 Rinoa Sin

Rinoa Sin
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2005 - 19:25

Imię: Rinoa
Nazwisko: Sin
Kraj: Konoha Gakure
Zdolności rodu: kontrola roślin
Taijutsu: 1/5
Inteligencja: 5/5
Siła: 2/5
Szybkość: 3/5
Broń: Katana
Kuchiyose no Jutsu: Orły
Wygląd: Bordowe włosy siędające ramion, błękitne oczy, podejrzyliwe spojrzenieXD, wzrost - 160, wymiarów nie podam ^ ^. Ubranie: dżinsowe rybaczki, czarna bluzka bez rękawów, katana na plecach, na nogach glany ^ ^.
Specjalny atak: Atak kataną z grzbietu wezwanego orła.

#193 rai-chan

rai-chan
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2005 - 20:31

Imię: Rai
Nazwisko: Kamio
Kraj: Piorunów oph coz :)
Zdolności rodu: kontrola piorunów
Taijutsu: 2/5
Inteligencja: 5/5
Siła: 2/5 + z butów z twardą podeszwą :D
Pieczęcie: 3/5
Broń: Kukri
Kuchiyose no Jutsu: Koty!
Wygląd: Długie błękitne włosy i niebieskie oczy, 173cm wzrostu, wymiary mnie wpędzają w kompleksy -_-"
Ubranie: luuźny sweterkek, musi być ciepły ^^ Opaska z kocimi uszkami i koci dzwoneczek na szyi. Do tego czarne spodnie (obcisłe jeansowe)
Specjalny atak: Oczywiście piorun(:D)ująca osobowość :)

#194 Black_rose

Black_rose
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2005 - 07:38

Dobra mój pierwszy post:)
Imię:Ryouko(przywołaczka demonów)
Nazwisko:Si'chma
Kraj:Pochodzi z Oni-gakure lecz uciekła i teraz mieszka w Konoha
zdolność rodu:aktywacja Hoshi'hidoi (okrutna gwiazda)Kolor oczu nie zmienia się lecz pojawiają się 4 srebrne gwiazdy(Ryouko posiada 3)Pierwsza oznacza zwiększoną ilość chakry która zmienia kolor na czarny.Druga pozwala na samoleczenie ran,trzecia to gwiazda yuuki(odwagi)dzięki ktorej przez przyłożenie dłoni do rany towarzysza mozna przyjąć ją na swoje ciało:P4 to przywołanie złotej katany,która powoduje natychmiastową śmierc poprzez zranienie wroga.
Ninjutsu:3/5
Taijutsu:3/5
Genjutsu:5/5
Inteligencja:4/5
Siła:2/5
Szybkość:4/5
Stamina:5/5
Pieczecie:4/5
Broń:podstawowe wyposażenie ninja.Ponadto senbon i srebrna katana(dzieki aktywacji 3 gwiazdy)
Kuchiyose no jutsu:przywołanie 3 czarnych panter i 1 dużej imieniem Akumu.
Wygląd:długie,czarne,proste włosy,biała skóra i czarne,tajemnicze oczy.
Ubranie:czarna,obcisła bluzka(głębszy dekolt,grube raiączka,wycięcia na łopatkach).Czarne bojówki 3/4.Prawa ręka zabandażowana.Opaska przywiązana w pasie .Czarne sandały.

#195 kaworu

kaworu
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2005 - 11:44

Ja bym miała postać małej dziewczynki, o czarnych włosach takich podobnych jak Neiji, czy Orochimaru.... Nosiłabym prosty ciuch przypominający nieco kimono, ale z długimi rękawami i bez obi... Wokół dużych, nieco skośnych oczy, byłyby wzory, a brwi na kształt łezek. Jako mała dziewczynka chodziłabym w pieknych lakowanych bucikach, jak małe japonki i chociaż wyglądałbym niepozornie, każdy by wyczuwał jaki we mnie diabeł siedzi. W dodatku po odsłonięciu ramion i karku widac fragmenty irezumi. Bowiem na moich plecach jest majestatyczny tatuarz węża i smoka zpieczętowanych w jedno na znak przekleństwa, że w mojej krwi płynie śmierc, i ktokolwiek mnie zrani, będzie musiał zginąć.....
A ogólnie to słodkie by było ze mnie dziecko, jak sie uśmiechnę, to aż wszyscy szepczą "jaka kochana dziewczynka" kochana....
^__^

#196 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2005 - 13:26

Ja zrobilem tylko na szybko twarz w paincie,moze jak pozycze aparat cyfrowy od kolegi to zrobie zdjecie rysunku na kartce.

Dołączona grafika

#197 kaworu

kaworu
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2005 - 12:58

Haha...Daraś jak tak byś miał wyglądać, to gwarantuję ci, że z taką głową niezostaniesz zlekcewarzony, haha....

#198 Hisoka

Hisoka
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2005 - 13:22

już w dzieciństwie by go do studni wrzucili ^^

#199 Himura

Himura

~fan

• User
  • PipPip
  • 150 postów

Napisano 14 wrzesień 2005 - 16:17

wzrost - 187cm
kolor wlosow/oczu - ciemny blond/niebieskie
waga - 71 kg
nosilbym spodnie bojowki w klorze kaki do tego kamizelke chuunina a pod kamizelka czarna bluze z rekawami 3/4

#200 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2005 - 18:26

Wow dzieki,to nie moja wina ze nemam talentu do rysowania a na paincie tymbardziej :P

Moze zarzuce inny rysunek nie z naruto ale bym mialpodobna faciate,on mi chyba lepiej wyszedl :P

http://www.uznam.net...arasz/Daras.bmp

Dopisze tylko ze jako Chunnin mial bym juz 189cm wzrostu,waga 73kg i oczywiscie kamiezelka chunnina,rekawice ala kakashi, a stroj kij wie :P

#201 kaworu

kaworu
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2005 - 22:45

Daruś no nic nie szkodzi, niekażdemu uda się mieć normalną głowę ;p
Ja naszczęście w Naruto wyglądałabym w miarę normalnie, w mirę bo jaki jest nasz świat i jakby mnie poszczegał, a jaki jest ten w naruto i dlatego w naruto mogłabym wyglądac tak jak chcę....

#202 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2005 - 14:51

Graaa!!Ja niemam duzej glowy!!Jeszcze wam pokaze kto tu ma mala glowe!!

#203 kaworu

kaworu
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2005 - 18:58

haha...Daraś no i czemu się tak fajniutko denerwujesz?? czy ja coś mowiłam?? hehe

#204 Entreri

Entreri
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2005 - 12:45

Imię-Kenji
Nazwisko-Yamanoto
Kraj:Suna-Gakure aktualne zamieszkanie Konoha
Zdolnosci Rodu-Technika oczna zwana Białą Damą. Kolor oczu zmienia sie na biały a w srodku oka pojawiaja sie 4 lezki ( takie jak w sharinganie ). Zdolność ta polega na czytaniu przyszłosci i kopiowania techink ( ale zgapa co nie ). Minusem tej techniki jest to ze wyczerpoje ona bardzo szybko czakre.
Ninjutsu-2/5
Taijutsu-5/5
Genjutsu-0/5
Siła-5/5
Szybkość-5/5
Inteligencja-4/5
Stamina-5/5
Pieczęcie-2/5
Broń- Podstawowa broń Shinobi
Kuchiyose no Jutsu-Wilki
Wygląd-Czarne włosy siegające do ramion.Oczy czarne bez wyrazu. Oczywiscie przystojny^^. Bluza ala Shikamaru białe krutkie spodenki i czarny płaszcz. Ni chudy ni gruby lecz w sam raz.
Specjalny atak- Nidlugo cos dodam

#205 Ghost

Ghost
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2005 - 14:19

Imię: Claud
Nazwisko: Hitachi
Kraj: LostCountry
Zdolności rodu: Oczy pozwalające ujżeć demony i pozwalające na kontrolowanie ich - zdolność szbkiej regeneracji.
Genjutsu: 5/5
Stamina:4/5
Broń: Dluga Katana zrobiona z Pazura demona
Kuchiyose no Jutsu: Demon Zaświatów Gothin
Wygląd: Włosy blond (wystające na wszystkie strony tak jak u 4th) oczy niebieskie,dobrej postury ubrany w slugie czarne spodnie luzne > czarny plaszcz ( ala matrix ) oczywiscie bandaz na prawej rece :D
Specjalny atak: Death Seal no jutsu powodujący oddanie przeciwnika w ofierze demoną ( minusem techniki jest to iż za każdym użyciem tej techniki demon przejmuje nad nami coraz wiekszą kontrole)

#206 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2005 - 14:31

Imię:Derasu
Nazwisko:Nieznane
Kraj:Konoha-Gakure
Zdolności rodu: żadne
Inteligencja: 3.5/5
Siła: 4.5/5
Szybkość: 3.5/5
Stamina: 5/5
Pieczęcie: 4.5/5
Broń: 3x kunai,10x shurkien,scroll przywołania "Katana"
Kuchiyose no Jutsu: Smoki
Wygląd: Przydługie włosy, blizna po lewej stronie twarzy przy nosie, ochraniacz na czoło przeważnie na ręce zawiązany lecz podczas walki na czole. Krótki t-shirt, na niego kamizelka z miejscem na scrolle (podobna do kamizelki chuunina), Bandaże na rękach, na dłoniach rękawiczki ala Kakashi, spodnie ala dresowe (wygodne), bandaże na nogach, chińskie tenisówki (takie co w filmach o sztukach walki noszą).Na spodniach zamiast paska obwiązka, z tylu bag, na prawej nodze przywiązany portfelik ( nie wiem jak to nazwać :P ) na shurikeny.
Specjalny atak: Chisengan - Jest to połączenie 2 potężnych technik, Chidori i Rasengana, technikę trudno opanować ponieważ jej wykonanie jest niebezpieczne, ale gdy się ją opanuje to gwarancja na zabicie przeciwnika jest 99%

#207 Ghost

Ghost
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2005 - 14:37

A ten ze swoim chirasengan mowilem ci ze tego sie zrobic nie da ! przeczytaj dlaczego w tamtym poscie .. a teraz marsz do lozka i lulu !

#208 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2005 - 15:32

Nie gadaj mi tu bzdur,bo moze nawet moge sie mylic i autor to moze potwierdzic,ale ty tego tez niewiesz wiec nie plec.Kazdy ma swoj poglad na naruto i to co sie w nim dzieje,a ja wole juz mieszac techniki niz wymyslac cos calkowicie bezsensownego i niemozliwego wogule w naruto :/ Rownie dobrze moglbym poslugiwac sie ki i robic kaiokena i zabijac wszystkich.

#209 Ghost

Ghost
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2005 - 18:16

Eee wiem bo chodze co piatek na brydza z autorem Kisamoto :D hehe

A tak na powage niektore rzeczy nie mozna mieszac np wymieszaj ocet z lodami i masz korwa nie wiem co masz ale to ochydne to samo tutaj zreszta jesli ty nie potrafisz wymyslec zadnej techniki ( nie mieszajac 2 naraz ) która w naruto nie mogła by istniec to brak ci kreatywnosci no a pozatym zaprzeczasz sobie bo skad wiesz ze autor nie potwierdzi ze taka czy inna technika nie moze istniec ?? XD

#210 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 22 wrzesień 2005 - 18:26

imię: Okashii
nazwosko: Yatsu
kraj: Kraj Ognia (w Konoha)
miejsce urodzenia: Kraj Obłoków (Wioska Pioruna)
stopień: Genin (w Konoha)/ Nukenin Wioski Pioruna
Zdolności rodu: Byiakugan i Sharingan (połowa kekke-genkai z Hyuuga i połowa z Uchiha)
inteligencja: 3/5
siła: 2/5
szybkość: 4/5
stamina: 3/5
pieczęcie: 5/5
broń 4x kunai, 8x shiruken, 2x karta wybuchowa
Kuchiyose no Jutsu: mały, jadowity kameleon
wygląd: http://tinypic.com/bfi4o7.jpg
specjalny atak: Kagebunshin no Jutsu w połączenu z taijutsu klanu Hyuuga.
Aka no Jutsu - przebijanie cielesnych punktów chakry za pomocą malutkich Katon Gaokakuu no Jutsu (z dużego dystansu).

*Sporo technik skopiowanych Sharinganem od innych shinobi z różnych krajów (szczególnie wiatru i obłoku). Moją tendencją było by łączenie różnych technik ze zdolnościami więzów krwi... Sam sobie przecież dałem 5/5 w Ninjutsu, więc nie dziwcie się.