Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
My w świecie Naruto!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#211 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2005 - 18:54

Eee wiem bo chodze co piatek na brydza z autorem Kisamoto :D hehe

A tak na powage niektore rzeczy nie mozna mieszac np wymieszaj ocet z lodami i masz korwa nie wiem co masz ale to ochydne to samo tutaj zreszta jesli ty nie potrafisz wymyslec zadnej techniki ( nie mieszajac 2 naraz ) która w naruto nie mogła by istniec to brak ci kreatywnosci no a pozatym zaprzeczasz sobie bo skad wiesz ze autor nie potwierdzi ze taka czy inna technika nie moze istniec ?? XD

Ale ty nawet niewiesz jak by wygladal proces laczenia tych technik,tu nei wystarczy sobie je od takzlaczyc,tylko trzeba kontrolowac dobrze czakre w dwoch atakach i mieszac z daleka za pomoca wiatru z rasengana i gdy juz dochodzi do pewnego momentu to zlaczyc,i to moim zdaniem jest kreatywnosc.Pozatym nic sobie niezaprzeczam,nie wiem czy takie cos by bylo mozliwe,ale ja bym tak zrobil jak bym mial robic dalsze czesci mangi!

Ps.Okashi sam rysowales ta postac??Bo jak tak to gratuluje :)

#212 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 23 wrzesień 2005 - 18:18

Cholera yasna... XD Przez ten mój rysunek teraz są same offtopy...!!! _^_
Nie chciało mi się opisywać, to walnęłem linka do skana, a tu zamieszanie... _^_ XD
To żaden szpan... nie o to chodzi...
Robiłem ten rysunek zwykłymi FARBKAMI PLAKATOWYMI. Wiem, że będziecie mi radzić abym chodził do szkoły plastycznej, a więc odrazu mówię, że do niej chodzę (2 klasa lic.)!!! XD. Cieszę się, że się podoba!!! :)

#213 Szpaku

Szpaku
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2005 - 22:42

A podoba się ^_^

Imię:
Irukashi

Nazwisko: Maiamoto

Pochodzenie: Suna-Gakure

Kraj: Konoha-Gakure

Stopień: Jounin Konoha Gakure, Nukenin Suna Gakure

Zdolności rodu: Bezpośrednie ataki chakrą, Katon

Ninjutsu: 2/5

Taijutsu: 5/5

Genjutsu: 4/5 [złudzenia śmierci]

Inteligencja: 3/5

Siła: 4/5

Szybkość: 5/5

Stamina: 4/5

Pieczęcie: 2/5

Broń: Katana, dłonie

Kuchiyose no Jutsu: Kruk Miyukashi

Wygląd:
Wysoki, szczupły Jounin pochodzący z krainy piasku. Kruczoczarne, krótkie włosy, pociągła twarz. Całkowicie czarne oczy z żółtymi tęczówkami mocno przysłonięte opaską Konoha, widoczne tylko z bliska. Ubrany w najzwyklejszą, czarną bluzkę i takiegoż koloru spodnie. Na stopach czarne buty z białą podeszwą i żółtymi sznurówkami. Na plecach, w ozdobnej pochwie spoczywa jego najlepsza i jedyna broń biała - katana, która wyróżnia się wśród innych tym, iż na rękojeści znajdują się mikroskopijne otworki przez które wpuszczana jest chakra, która podnosi wartość bojową ostrza... Przyjrzałeś się? Tak właśnie wyglada twoja śmierć...

Specjalny atak:
Pierwszy powiązany ze zdolnością rodową. Bazuje na właściwościach Byiakugana, lecz w odróżnieniu od niego Irukashi nie widzi punktów przepływu chakry w ciele, lecz miejsca jej wydostawania się. Mianowicie na dłoniach tworzy wysokiej temperatury ogień, i błyskawicznych atakach Taijutsu zabliźnia płomieniami owe wyloty, uniemożliwiając wydostanie się chakry na zewnątrz. Minusem jest ilość zużywanej chakry - aby w pełni wykorzystać możliwości tej techniki trzeba otworzyć aż 4 z 8 Bram.
Drugi to wykorzystanie swego wzroku do zsyłania na ofiarę złudzeń i iluzji śmierci, wprowadzając ją w obłęd. W przeciwieństwie do Sharingana nie potrzebuje ciągłego kontaktu wzrokowego. Minus jest jeden - jeśli ofiara jest wystarczająco silna psychicznie, możze odepchnąć atak, lub spowodować większe zużycie chakry.

#214 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2005 - 15:14

Powiem tylko tyle ze faktycznie przydaly by sie jakies punkty do wykozystania bo wiekszosc napycha sobie wszystkeigo tyle ze az strach 0.o

#215 Szpaku

Szpaku
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2005 - 15:39

Ke?
Daraś, ty wykorzystałeś 29 punktów na umiejętności, ja AŻ 30... I teraz to poprawiłem. I ty mówisz że ludzi sobie napychają ile wlezie? -_- Zresztą, co z tego? Te karty nie posłużą do żadnej sesji ^_^''

#216 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2005 - 21:41

Mi chodzi ogulnie o to ze wieszkosc napycha sobie prawie wszystko na 5,oglunie powinno byc tak ze w czyms jest sie leprzym aw czyms gorszym,gora uniwersalnym ale nie wszechmocnym.A tak wrazie czego to nie mowie o tylko dopiero oblukalmewszystkich staty i niekture sa przegieciem :P

#217 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 24 wrzesień 2005 - 22:37

To wynika, że nikt nie chce być przeciętnym, szarym i niezauważalnym ninja. Każdy siebie tworzy na wzór czołowej postaci. W moim przypadku jest to postać z Byiakuganem i Sharinganem, co się dziwić, że Ninjutsu jest na maxa, a co za tym idzie pieczęci też na maxa. Tajutsu też powinno być na wysokim poziomie, bo to w sumie też Hyuuga. Każdy tworzy postaci dla siebie, a nie pod publikę ^_^. W sumie nie jest aż tak wygórowanie jak mówisz. :) fajny temat więc co się dziwić. :D

#218 Cinek

Cinek

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 24 wrzesień 2005 - 23:43

Nyo przyznam że niektórzy trochę przesadzili XD Ja mam chyba coś koło 22,5 pkt i myśle że tyle każdemu by starczyło ;) A Ty Okashii to troche przesadzasz z tym Byakuganem i Sharinganem, to byłby za potężny koleś i jakiś mutant pozatym, a to że sie ma Ninjutsu 5/5 wcale nie znaczy że pieczęcie muszą być tak samo :/ Zresztą myśle że dział pieczęcie jest chyba niepotrzebny bo jak widać w anime to absolutnie wszyscy ninja zawiązują pieczęcie wprost idealnie XD (nawet Lee jak był mały gdzieś w 98-100 odcinku)

#219 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 25 wrzesień 2005 - 09:44

E tam wcale nie przesadzam tak... Mam 28, a niektórzy mają i więcej. A (w przypadku mojej postaci) dwie różne zmieszane ze sobą kekke-genkai nawzajem się ograniczają, także nie da się wyzwolić maksymalnej siły obydwu klanów, więc nie jest to do końca potężny koleś, lecz mutantem owszem jest. Zresztą wszyscy ninja z ograniczonymi więzami krwi są traktowani jak mutanci przez niektórych (wiemy z opowieści Haku); tak więc moja postać to mutant do kwadratu. ^_^

#220 Oshii Rion

Oshii Rion
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2005 - 18:35

Imię: Rion
Nazwisko: Oshii
Kraj: Ukryta Mgła
Zdolności rodu: Tworzenie pajęczej nici... Władza nad pająkami...
Broń: podstawowa broń, Evil Wind Shuriken (Shuriken Demona Wiatru) + Nici wystrzeliwane z dłoni.
Kuchiyose no Jutsu: Dużo pająków, lub jeden duży imieniem Kumomaru.
Wygląd: Link do mojego wyglądu... :D Mogę jeszcze napisać, że akurat na tym obrazku trochę zrąbałam kolory, ale piszę... Bluzka jest czerwona, czarne spodnie, czarne rękawiczki, białe pajęczyny. A znak Kraju Mgły mam na spince z tyłu głowy.

#221 Oshii Rion

Oshii Rion
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2005 - 21:16

Its me now:
http://img348.images...shiirion6hj.jpg
Poprzednie wymazać. :P

#222 Qudaci

Qudaci
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2005 - 00:10

pytanie, dlaczemu jej pępek niesie się przez dobre 10-15 cm ciała?? ^^ pozatym to wery nice ;P

#223 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2005 - 16:23

No no fajna z ciebie laska Rion :P
Szkoda tylko ze nie masz odkrytych nog jak Temari,i tych siateczek na nich :P

#224 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2005 - 16:27

Za grosz profesjonalnego oka Qudaci :P
To nie jest pempek,pempek ma taki rozmiar jak zwykly,a linia sciagnaca sie w zdloz to wyzezbienie ladnego kobiecego wysporotwanego brzucha :)

Ps.Chcialbym tak ladnie rysowac kobiece ciala :)

#225 Entreri

Entreri
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2005 - 16:41

no zgodze sie z Darasiem ale rys tesh fajny

#226 Cantide

Cantide
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2005 - 11:22

Ej ! To ja biore Kruki xD hahaha Nie no Rys fafne :P Ale ze by nie byl off do dopisze ....
Kuchiyose no Jutsu : Kruki ! XD Kazdy ma swoje imie ^ ^ potem edytuje posta z rysunem :P

#227 Tamashi

Tamashi
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2005 - 16:07

Imię: Tama
Wzrost: 190cm
Waga: 90kg
Oczy: białe (coś jak oczy klanu Hyuga), puste, bez wyrazu
Włosy: białe z czarnymi końcówkami, krótkie
Cera: ciemna
Ubranie: biały podkoszulek; czarna bluza na suwak z kapturem - rękawy bluzy podciągnięte do łokci, kaptur zarzucony na głowe; czarne bojowki 3/4, na stopach białe skrpetki i czrne adidasy, obdarzone skrzydełkami:) (nie lubie sandałów). Przepaska na czole. Na dłoniach czarne rękawiczki bez palców.
Zdolność: panowania nad duszą i ciemnością, przyzywanie demonów z Zaświatów, leczenie, no i jest coś jeszcze ale to tajemnica...
Charakter: inteligentny, przebiegł, cichy ale porywczy, typ samotnika, mało mówi dużo robi, jak już coś mówi to dużo i na temat:), z chęcią przyjmujący każde wyzwanie, nie dający sobą pomiatać i niestety skory do bójek:) Trzeba na mnie uwarzać, bo czasami jestem niebezpieczny choć na takiego nie wyglądam. No i mam taką jedną wadę jak ktoś jest w potrzebie to zawsze mu pomagam (cholera!!!).
Życiowe motto: Jak ktoś cię uderzy, to mu oddaj:)
Miejsce urodzenia: Wioska Ukrytej Duszy (Tamashi-Gakure)
Najsilniejszy Atak: tego nie zdardze bo wykorzystacie to przeciwko mnie:), mogę tylko zdradzić, że ma silny związek z waszą duszą
Plany na przyszłość: zostać najsilniejszym ninja na świecie

To mi się podoba Kaworu

w mojej krwi płynie śmierc, i ktokolwiek mnie zrani, będzie musiał zginąć.....

Już czuję, że chcialbym się z tobą zmierzyć:) SUPER!!!

#228 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 18:03

Może sie dogadacie i będziecie w jednym teamie... ^_^ ("Crow-Team")

#229 Cantide

Cantide
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2005 - 21:48

oto jeden z moich kruków (może nawet ten najpotężniejszy)
Kruk_No_Jutsu

#230 Sienio

Sienio
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2005 - 10:41

Wszystko zależy od gustu.. mi sie ona osobiscie nie podoba. /a o gustach sie nie dyskutuje/

A team z krukami... czemu nie ;) na pewno było by ciekawie XD".

#231 Szpaku

Szpaku
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2005 - 15:31

Hyio, ja tesh mam kruki ^_^ No to mamy kruk-team... Hmm... Niezłe xD

#232 senzoku

senzoku
  • Goście

Napisano 04 październik 2005 - 21:33

Imię:
Nazwisko: Uchiha (ale nieformalnie...)
Kraj: wychowany w wiosce dzwięku
Zdolności rodu: Niebieski Sharingan (wyjasnione pozniej)
Ninjutsu: 4/5
Taijutsu: 4/5
Genjutsu: 2/5
Siła: 3/5
Stamina: 3/5
Pieczęcie: 4/5
Broń: Shuriken, katana, linki z chakry
Kuchiyose no Jutsu: Czarna pantera
Wygląd: Niewysoki, w sumie średniego wzrostu włosy upięte w sposób podobny jak Itachi, Czarna skórzana kamizelka,pod nia bluzka na krótki rękaw z logiem uchihy na plecach lekko zdartym, dwie różne pieszczochy na całych przedramionach, skórzane spodnie,ewentualnie moro bojówki, buty podobne do glanów
Specjalny atak: Tenka no kouu - descz błyskawic... kumulująć bardzo duża ilość chakry (dlatego bardzo zadko uzywana technika) tworzę coś w podobie chidori ale duuuzo wiecej chakry i duzo silniejshe w rękach następnie rozbijam ta blyskawice na kilkaset mniejszych po czym wystrzeliwuje wokój przeciwnika utrzymując je an linkach takich jak ma kankuro...Całość wygląda mniej wiecej jak Sharingan kontrolled triplle windmil blades ale zamiast shurikenoów są miniaturki chidorki...

a tak wogole życiorys...dzieckko pochodzące z nielegalnego związku miedzy dziewczyną z Hyuga a facetem z Uchihy...NMaiło zostać zabite jednak rodzice zdązyli je wynieść poza wioske i zostawic w lesie....przygarniety przez Oro nigdy nie lubił jego zasa i jego sposobu walki ale walczy po jego stronie z wdziecznosci...posiadapelne zdolnosci sharingana z drobnym mixem byakugana (stad niebieski kolor) Kat widzenia okolo 320 stopni potrafi widziec na odległość okolo pol kilometra nie potarfi jednak dostrzegac tenketsu...posiada możliwość uruchomienia zwyczajnego Sahringanu gdyż niebieski chlonie ogromne ilości chakry...niebieski jest niezbedny do wykonania Tenka no kuu

#233 Azael

Azael

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisano 04 październik 2005 - 21:38

Imię: Piotrek
Nazwisko: ...
Kraj: ...
Zdolności rodu: manipulacja
Ninjutsu: 0/5
Taijutsu: 0/5
Genjutsu: 0/5
Inteligencja:-1/5
Siła: 0/5
Szybkość:0/5
Stamina: 0/5
Pieczęcie: a szto eta?
Broń: dlugopis
Kuchiyose no Jutsu: ke?
Wygląd: 120cm wzrostu, okulary (grubosc szkla 3cm), lysy, zielonkawy odcien skory, 3 rece
Specjalny atak:gadanie bez sensu

#234 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 05 październik 2005 - 11:16

...dzieckko pochodzące z nielegalnego związku miedzy dziewczyną z Hyuga a facetem z Uchihy...

He he... To tak jak w moim przypadku. Tylko, że ja mam w prawym oku Byiakugana, a w lewym Sharingana... XD *piąteczka!*

#235 Ivan

Ivan
  • Goście

Napisano 09 październik 2005 - 14:39

Imię: Ivan
Nazwisko: Aburame
Kraj: Konoha Gakure
Zdolności rodu: Każdy owad lgnie do nieo przez co ma owadzią obronę (coś jak Gaara, tylko że zamiast piasku są owady rózniej maści)
Ninjutsu: 5/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 2/5 -podstawowe ruchy w gen Jutsu
Inteligencja: 4/5
Siła: 3/5
Szybkość: 4/5
Pieczęcie: 5/5
Broń: shurikeny, kunai, wybuchowe notki, Soldier Pills, owady (naturalna broń), katana w kształcie odnogi Modliszki.
Kuchiyose no Jutsu: Modliszki
Wygląd: Wygląd przeciętnego Aburame. Ma 1,60 m wysokości, muskulatura średnia, jego karnacja skóry jest koloru mulatu. Czarne okulary a'la matrix na oczach. Prawa noga obandarzowana, a pod nią blizny. Na policzku jest szwa po kunai'u. Długi czarny płaszcz zwykle zapięty spoczywa na jego ciele. Kołnierz dosyć wysoki. Włosy brązowe unoszące się do góry, kilka komsyków jednak opada na twarz.
Specjalny atak: Owadzia ochrona, hitynowy pancerz, przyzwanie modliszki.

#236 Cantide

Cantide
  • Goście

Napisano 09 październik 2005 - 19:19

Małą zmiana

Imie: Velsper
Nazwisko: ???
Kraj: Mieszkam we wsi (Dew cOuntry);P obok konohy
Zdolności rodu: Fury No jutsu - Charakterek zmienia sie o 180 stopni (w mojim przypadku) Zmysły sie zwiekszają , Furia piekielna ;P nie panujemy nad sobą tworzymy gigantyczne techniki z ogromna siłą rażenia Nie myślimy o skutkach . Nie dbamy o swoje życie Bo co nas nie zabije to nas wzmocni ;PP Możemy jeszcze pochłonąć obcą energię co bardzo przydaje się w specjalnym ataku :]
Taijustsu:2/5
Genjutsu:4/5
Inteligencja:3/5
Siała:4/5
Szybkość:4/5
Stamina:3/5
Pieczęcie:5/5
Broń: Linki , Podstawowe bronie , Katary i katany
Kuchiose no jutsu: Kruki
Wygląd: 1,78 cm wzrostu ,chudy , Ciemno niebieskie włosy ,Wdzianko Czarne (szary long snif na to czarna koszulka z ciemno zielonym znakiem klanu i czarne 3/4 spodenki , czarne rękawiczki bez palców) Snadałki-glany (Sandałki na kształt glana oczywiście pięty i palce odsłoniete zrobione z sandałkowatego materiału ,czarne)
Specjalny atak : Boom - niepoprawnie uzyta może spowodować śmierć wykonawcy polegan na explozji nie samego siebie lecz swojej czakry wylewam całą energię przed siebie i tworze ogromną kulę mogę ją w coś uformować ^ ^ nawet w samego siebie :P

Historia : Pożucony z tajemniczego rodu trafił do Oro jednak po jakimś czasie uciekł (Pieczęć jednak otrzymał) doszedł do Dew country i tam zamieszkał sam a o swojej przeszłości w jakiś dziwny sposób zapomniał

#237 cheza

cheza
  • Goście

Napisano 12 październik 2005 - 20:29

Imię: Cheza
Nazwisko: Uzumaki (bez spokrewnienia z Narutem)
Kraj. Konoha
Zdolnosc rodu: wladanie woda (mimo ze mieszkam w konoha)
Ninjutsu: 2/5
Taijutsu: 3/5
Genjutsu. 2/5
Sila: 2/5
Szybkosc: 3/5
Pieczecie: 3/5
Bron: wszelka woda,podstawowe wyposazenie
kuchiyose no-jutsu: koty
Wyglad: poldlugie jasne wlosy,czarne oczy,wysoka,ubrana na
czarno:spodnie 3/4,bezrekawnik,sandaly,znak wioski na
pasku od spodni,na piersi znak rodu.
Specjalny atak: nomi-mizu no jutsu
wodny strumien o sile stali,kierowany ruchem
dloni.Bardzo mocny,moze nawet zabic.

#238 Kaidomaru

Kaidomaru
  • Goście

Napisano 18 październik 2005 - 21:15

Imię:Kaidomaru
Nazwisko:Uchiha(krewny Sasuke)
Kraj:Konoha-Gakure
Zdolność rodu:Sharingan
Ninjutsu:2/5
Taijutsu:4/5
Genjutsu:1/5
Inteligencja:3/5
Szybkość:4/5
Stamina:2/5
Pieczęcie:2/5
Broń:Shuriken's; Kunai's;Iglice; Wybuchowe Karty
Wygąd:Włosy nieco podobne do Sasuke,około 170 cm wzrostu,50 kg wagi,ubranko jak Sasuke na finale Chuunins Exams.
Charakter:W miarę pracowity,zimny i milczący,pewny siebie.
Historia:A więc siostrzeniec Itachiego,nie pytajcie o większe szczegóły.;P

#239 fiszu

fiszu
  • Goście

Napisano 25 październik 2005 - 18:15

Imię: Igimaro
Nazwisko: Tamifuji
Kraj: Kimi - Gakure
Zdolności rodu: Manipulacja czasem
NinJtsu: 5/5
GenJtsu: 2/5
TaiJtsu: 2/5
Szybkość: 4/5
Stamina: 3,5/5
Pieczęcie: 5/5
Specjalne pieczęcie: Pieczęć łamacza czasu na lewym barku. Pieczęć którą otrzymują wybrańcy rodu co 100 lat.

Broń: 5x shiruken, 10x kunai, piaskowa klepsydra

Kuchiyose no Jutsu: Wielki feniks imieniem Kamuramo (nieśmiertelny, co jakiś czas się odradza więc zawsze jest w pełni sił) przywołac go może jedynie wybraniec posiadający pieczęć rodu.

Wygląd: wzrost 190cm, waga 85kg, blond wlosy poszarpane (coś w stylu Naruto), granatowa kszula bez rękawów, na plecach znak tarczy zegarowej (klepsydra już zajeta), długie szare spodnie, ochraniacz na czoło przypięty do spodni jak pasek, dobrze zbudowany (ale bez przesady !)

Specjalne ataki: Kontrola nad czwarty wymiarem. W tej technice chodzi o to ze moge dowolnie manipulować czasem cofać go lub przeuwać do przodu. Jednak w czasie przesówa sie tylko moje otoczenie ja sam jestem z tego procesu wyłączony. Wadą tej techniki jest to że w raz z cofającym sie czasem nie znikają moje rany więc rany zadane mi podczas walki muszę leczyc w tradycyjny sposób. Ilość godzin o którą moge przesunąć czas zależy od poziomu mojej czakry. Gdy osiągnę najwyrzszy poziom zaawansowania i będę w pełni sił, będę mógł przesówać czas maxymalnie o 120 godziny (czyli 5 dni).

Atak ostateczny: Kamikaze time destroyer no Jutsu. Podczas tego ataku w promieniu 20 km czas gwałtownie przyśpiesza i podczas jednej sekundy mija 5000 lat. Wszystkie żywe istoty na tym opszarze odczuwaja tą anomalie i pod koniec procesu zostaje z nich tylko garstka popiołu. Niestety także wykonawca tej techniki odzczuwa ją na sobie i sam ginie, dlatego ta technika jest urzywana w ostatecznosci gdy nie ma szans na wygraną !

#240 Matius

Matius
  • Goście

Napisano 30 październik 2005 - 14:18

delete

#241 Nekoii

Nekoii
  • Goście

Napisano 31 październik 2005 - 14:05

imię: Shizuka
nazwisko: Yazawai
rodzeństwo: brat bliźniak Ryu i starszy brat Nagase
kraj: Kraj Liści (wiocha Konocha dokładniej a wcześniej wioska Cienia )
zdolności: przywoływanie dusz
ninjutsu: 4/5

taijutsu: 4/5

genjutsu: 3/5

inteligencja: 4/5

siła: 3/5

szybkość: 5/5 (a co mi tam)

stamino:3/5

pieczęcie: 5/5 (wszyscy w mandze wiążą je dobrze, to czemu ja bym nie miała? )

broń: sierp i kosa (ale rolnikiem nie jestem:P ) no i miecze samurajskie

Kuchiyose no Jutsu: jaszczurki (ulubiona i największa to legwan Agave)

wygląd (z elementami chcrakterystyki): 158 cm, jaskrawo niebieskie oczęta, białe włosy, szczupła (he he) najczęściej chodzi w kimono koloru błęlitnego. w ręku trzyma wachlażyk, we włosach często ma orchidee (albi cuś innego). Na ogół spokojna. Nie lubi walki, przemoc uznaje za ostateczność. Uważa że przelew krwi jest niepotrzebny. Jest rzeciwko wszelkim wojnom. Wesoła i pogodna. Mały promyk słońca na świecie. Kocha się śmiać no i bezgranicznie kocha Neji Hyugę. (he he) postać można zobaczyć: http://naruto-no-jutsu.blog.onet.pl (tzn niedługo bo mi się skaner kopie :(

specjalny atak: ninpo no jutsu. Polega na tym, że Shizuka przywołuje umiejętności zmarłych shinobi. Oczywiście nie wszystkich. Jednak ma to swoje minusy. Otóż jej ciałem może zawładnąć dusza która jest aktualnie przywołana. Im silniejszy był wojownik, tym bardziej to prawdopodobne.

krótki opis zdarzeń (wszyscy się cieszą widzę:P ), a więc: Przypuścmy że w kraju Liścia jest mała enklawa (dla niewiedzących: państeo w państwie, np. Watykan) ze swoją wioską ninja. Panowała tam monarchia (chwileczkę, patrzę do WOSu bo mam wszystko na końcu języka) absolutna. Władzę sprawuje Kage wioski shinobi (więc rówież elekcyjna). Kraj ten żył w spokoju dopóki nie wydżyła się pewna tragedia. Otóż Kage wioski Cienia oszalał (oficjalnie, a nieoficjalnie zawarł pewną umowę z Orohimaru). Wybuchła wielka wojna domowa, w wyniku której wioska upadła a niedobitki shinobich wędrują po świecie do dziś lub przyłączyli się do innych wiosek. (tymi drugimi byli min. Shizuka i jej bracia) Sam kraj zaś podzielił się na kilka wrogich obozów. Tam wojna nadal trwa.

PS. proszę nie czepiać się imion i nazw (brak pomysłów co do imion i nazw) :)

#242 Oshii Rion

Oshii Rion
  • Goście

Napisano 06 listopad 2005 - 13:56

Imię: Rion
Kraj: Ukryta Mgła (Kiri-Gakure)
Ninjutsu: 3/5
Taijutsu: 2/5
Genjutsu: 3/5
Walka brońmi: 5/5
Inteligencja: 5/5
Pieczęcie: 2/5
Broń: shurikeny, kunaie, składany kij, iglice, kartki wybuchowe.
Kuchiyose no Jutsu: Ćma.
Wygląd: Wysoka, ciemne blond włosy spięte z tyłu głowy do góry, oko odcieniu złotego, pieprzyk na lewym policzku, prawie idealne kobiece kształty (tzn nie za gruba, nie za chuda coś w stylu Temari), na paznokciach ma wiecznie namalowany znak Kraju Mgły. Ubranie całe czarne (sukienka mini bez prawego rękawa + pończochy, które odsłaniają fragment nóg), czarna przepaska na lewym oku. Na biodrach ma przewieszony ochraniacz, a przez ramię przewieszoną torbę z przyborami.
Specjalny atak: Sui-ton, Mizuno Tsubasa no Jutsu
Historia: Tajemnica... ;D

#243 Daraś

Daraś
  • Goście

Napisano 06 listopad 2005 - 14:10

Haha,Oshi teraz to ty bogiem jestes :P Chyba silniejsza od Lisiego Demona ;)

#244 Oshii Suzu

Oshii Suzu
  • Goście

Napisano 06 listopad 2005 - 16:27

Imię: Suzu
Kraj: Ukryta Mgła
Zdolności rodu Oshii: Niekończąca ilość czakry.
Ninjutsu: 3/5
Taijutsu: 1/5
Genjutsu: 3/5 - taniec
Szybkość: 1/5
Stamina: 2/5
Pieczęcie: 3/5
Broń: shurikeny, kunaie.
Kuchiyose no Jutsu: Iguana (rodzinne)
Wygląd: Czerwona bluzka, z długimi rękawami ale odsłoniętymi ramionami (takie wycięcia), czarne spodnie rybaczki i czerwone rajstopy pod spodem. Dwa kucyki iprzedziałek na lewą stronę. :)
Specjalny atak: Hipnotyzuję tańcem.
Historia: Klan Oshii posiada niekończące się zapasy Czakry. Mieszkałam od zawsze w Kraju Mgły razem z rodzicami. Siostra Rion wyprowadziła się do dziadków. Jestem Geninem.

#245 yakitori

yakitori
  • Goście

Napisano 06 listopad 2005 - 19:01

Imię:Sane
Nazwisko:Kayobi
Kraj: Ukrytych Skał
Zdolności rodu: Manipulacja skałami,kontrola ziemi
Taijutsu:3/5
Genjutsu:5/5
Inteligencja: 5/5
Siła:4/5
Szybkość:4/5 co jak co ale w biegach to jestem dobra
Stamina:3/5
Pieczęcia:5/5
Brań:Kunaie,Iglice, wakizashi
Kuchiyose no Jutsu: wilki
Wygląd: 172cm.wzrostu, długie proste czarne włosy-ścięte asymetrycznie, okropnie niebieskie oczy, blada cera, lekko wypłaszczona,szczupła; stara się przebierać jak najczęściej;głównie to strój będący połączeniem kimona i himationu, glany i ochraniacz na lewe przedramię. Na przedramieniach,ukryte pod długimi i szerokimi rękawami;"etui"na iglice. Opaska shinobi zawieczona na szyi.
Specjalny atak:kontrola ziemi(jak ktoś widział trailer X movie 1999 to wie), enuri no jutsu-sztuka wchodzenia do cudzego organizmu;bez skutków ubocznych-możliwość odbierania temu komuś czakry, pieczęcie ognia i ziemi, cold no jutsu-możliwość chwilowego "zamrożenia" przeciwnika, pieczętowanie krwią.
Historia: Do czasu Wielkiej Wojny ninja było to rodzinne zajęcie, póżniej przerwane na 2 pokolenia, dopiero Sane odnowiła tradycję. Sennin na usługach Tsuchikage. Dzięki przyśpieszonej krzepliwości krwi, może używać specjalnych pieczęci-o zwiększonej sile działani, jest jednak duży minus-po zbyt długiej walce organizm ulega preciążeniu