Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#1 kochaj23

kochaj23
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2007 - 19:52

Witam chcialem dowiedziec sie od was jaka walke chcielibyscie zobaczyc w "Naruto"? ale bez ograniczen czyli mozecie wymienic postacie ktore juz nie zyja .
Ja osobiscie chcialbym zobaczyc m.in. 3 walki a jest to

1.Uchicha Sasuke vs Uchicha Itachi - tej walki raczej sie doczekamy ale pytanie kiedy;
2..Jiraya (w pelnej sile) vs Orochimaru (oczywiscie tez) - przypominam sobie tylko raz jak walczyli gdy Jiraya byl pod wplywem jakiejs mixtury Tsunade natomiast Orochimaru nie mogl posluzyc sie rekoma;
3.Kisame vs Zabuza - mogla byc tez ciekawa walka pomiedzy dwoma shinobi z wioski ukrytej mgly i z jednej "druzyny" (chyba nie musze tlumaczyc).

Jestem ciekawy waszych propozycji.

Ja tylko edytowałam literówki w nazwie topiku. //Suna

#2 Drakar

Drakar
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2007 - 20:26

A walki to też swego rodzaju sceny... Poza tym i tak modzi pewnie ci zamkną(zakład o warna XD?)
Btw. Jak jakiś mod czyta - otwórzcie w postaciach temat o Hinacie xD

#3 Yajirobei

Yajirobei

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 17 lipiec 2007 - 20:56

1. Ja zamknę, dla mnie to powtarzanie tematów, no chyba że któryś inny mod, stwierdzi, że nowatorski temat to otworzy.
2). Hinata ... wiecie mi dobrze jak jest zamknięta ... Spokój jest przynajmniej nie rzucacie się sobie do gardeł.

#4 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 12:28

Ja zamknę, dla mnie to powtarzanie tematów, no chyba że któryś inny mod, stwierdzi, że nowatorski temat to otworzy.

W takim razie ja z tej opcji skorzystam, stwierdzając tym samym iż temat imo jest w miarę nowatorski. Ale i tak go zamknę, jeżeli będzie w nim nabijanie.

Od razu może zaznaczę iż =>posty nie posiadające uzasadnień ani argumentacji, ale jedynie wymieniające zestaw/ lub zestawy walk, które chcielibyście zobaczyć - mogą być kasowane.

#5 White Warrior

White Warrior
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2007 - 12:48

Haku vs Kakashi (szkoda, że nie będzie takiej walki)
Zboczony trener Naruto vs Kakashi lub Itachi(nie mogę się zdecydować)

#6 Emilly

Emilly
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2007 - 12:54

A ja bym chciala zobaczyć Haku vs Neji..
Oboje maja/mieli bardzo dobrze rozwinięte ograziczenia więców kwri.. Swoą drog ato ciekawe jak waczylby Neji gdyby nie mógł zamknąć przepływu czakry przeciwnika.. A jeszcze czy te lustrzane klony Haku też mają same w sobie chakre czy przypadkiem dzięki byakungana nie można odróżnić oryginału od reszty..

#7 Yakumo

Yakumo
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2007 - 17:17

Znowu podoba mi się sposób myślenia Emilly :)

jaką walkę chciałbym zobaczyć?

3 Legendarnych Sanninów w pełni formy przeciwko sobie. To chciałbym zobaczyć. Wtedy może więcej dowiedzielibyśmy się o stylu walki Jirayi i Tsunade. Co o tym sądzicie?

#8 Muchacho_pl

Muchacho_pl
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2007 - 22:43

A jak wyobrażasz sobie walke 3 saninów:P? kazdy na każdego?
Moje "wymażone" walki:
Tobi-Kakashi takie po przyjacielsku :P
Orochimaru i Edo Tensei vs. Itachi - bo itachi może by przegrał
Kakuzu vs. Itachi- też by przegrał:D
Sasori vs. Itachi - dobitka
No i Może jeszcze Pain vs. Sasuke = totalna masakra emo -drewniaka, powody- bo go nie lubie, a Pain na 100% by mu dokopał

#9 kami-sama19

kami-sama19
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2007 - 23:38

Dobra to teraz ja, więc to będzie tak. Hinata, Temari, Tenten i Sakuta wszystkie w bikini wchodzą do wielkiego dmuchanego basenu, po brzegi wypełnionego malinowym kisielem.
A na dźwięk gongu rozpoczynają kisielowe zapasy, główna nagroda.... mniejsza z tym najważniejsze są widoki co nie (trochę wyobraźni panowie) xD Tak taką walkę na pewno chciałbym zobaczyć hehehe!! xD

#10 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 01:34

kami-sama19, xDDD

Zdecydowanie w pełni sprawny Orochimaru vs Jiraiya+Tsunade. Ale nie będzie korzystał z Edo Tensei 1st&2nd Hokage, bo nie mieliby szans. Może sobie przyzwać np. White Fanga. Albo nikogo, żeby było sprawiedliwie ;D
O tej walce marzyłem od zakończenia pierwszej -> aż do porażki Orochimaru z Sasem.
W końcu Jiraiya by coś pokazał, Orochimaru zapewne i tak chował jakiegoś asa + masa banalnych technik rangi B i A . Zawsze myślałem -> że będą 2 równoległe walki: Sanninowie i nowi Sanninowie

Manda vs Gamabunta + Katsuyu

Orochimaru vs Itachi, kiedy na Wężyka nie działa Genjutsu.

KM 4 vs Kakuzu oraz KM 4 vs Gai z 7 Bramami
Sasuke vs Kakashi
Tak jak pisałaa Emilly -> Haku vs Neji

Kimimaro vs Sasuke po TS

Juugo vs jakaś setka zwykłych Chuuninów <- masakra!

Yondaime Hokage vs Itachi w jego wieku. <- wcale nie byłbym taki pewny zwycięstwa naszego starszego Uzumaki.

Kiba+Shino vs Zetsu

To chyba tyle na razie.

Kimmimaro vs Haku ? Moze na pierwszy rzut oka Haku nie mialby szans, ale watpie, poniewaz Naruto uwolnil lisa z walka Haku, ale on juz sie poddal, wiec nie wiadomo do konca, czy nie mial z Naruto szans...

Haku się poddał -> bo stwierdził, że nie ma szans z Naruto. W końcu nasz Kyuubi Bro bez problemu zniszczył najlepszą technikę Haku. A walcząc z Kimimaro -> był w tym samym stanie, co w starciu z Haku. I wybitnie sobie nie radził.

#11 Aggie-chan

Aggie-chan

~fan

• User
  • PipPip
  • 272 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 01:45

kami-sama19 LOL xD

Juugo vs jakaś setka zwykłych Chuuninów <- masakra!

Ja to chce zobaczyć! xD

Tak jak pisałaa Emilly -> Haku vs Neji

Oj tak, byłoby na co popatrzeć ^^

Ja bym z chęcią zobaczyła walki:

* Sakura vs. Karin (o Saska który i tak by je potem olał xD)
* Hinata vs. Flower-chan (papa Hinacia ^^)
* Naruto vs. Pein (i chyba do takowej dojdzie ^^)
* Sasori vs. Deidara (nierealne niestety :/ Ale to by ciekawie wyglądało, mistrz kontra uczeń ^^ Ciekawe co by sie komu pierwsze skończyło - Sasoriemu lalki czy Deiowi glina... x3)
* Tobi vs. Itachi (Uchiha kontra Uchiha ^^ ja jestem ciekawa który byłby silniejszy :P)
* Pein vs. Tobi (walka o władzę nad Akatsuki. Młahahaha >=])

#12 Yakumo

Yakumo
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2007 - 01:57

A jak wyobrażasz sobie walke 3 saninów:P? kazdy na każdego?

Właśnie tak:

Zdecydowanie w pełni sprawny Orochimaru vs Jiraiya+Tsunade. Ale nie będzie korzystał z Edo Tensei 1st&2nd Hokage, bo nie mieliby szans. Może sobie przyzwać np. White Fanga. Albo nikogo, żeby było sprawiedliwie ;D

.

No i chciałbym wreszcie w walce, ale tak naprawdę zobaczyć pełne mozliwości Kakashiego. :D Najlepiej w Walce z Tobim (Obito? Lub nawet Madarą O.o)

#13 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 11:19

kami-sama19, hahahaha... ty to masz wyobraźnie xD xD xD

Sasori vs. Deidara

Myśle że prędzej skończyła by się glina niż 298 marionetek.

Kiba+Shino vs Zetsu

Ja bym chciała zobaczyć jak dławi się Akamaru xD

Yondaime Hokage vs Itachi w jego wieku. <- wcale nie byłbym taki pewny zwycięstwa naszego starszego Uzumaki.

No co ty! Yondaime by go rozgniótł! Byłabym pewna.

Sama chciałabym zobaczyć walkę:
Sasuke vs Naruto (czy może raczej)
Miecz Chidori vs Fuuton: Rasenshuriken (byleby znowu nie było tej dobijającej kulki :/)
Konohamaru vs Udon -> fajnie by było na nich popatrzeć xD

#14 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 14:09

Hyuuga vs Uchiha, np. Sasuke vs Neji.
Czekam na taką walkę od bardzo bardzo dawna (może z 2 lata xD).
Zawsze byłem ciekaw pojedynku dwóch potężnych doujutsu - byiakugan i sharingan.
Niestety mam wrażenie, że Kishimoto chyba jakoś unika takiej konfrontacji... być może nie wie jak to logicznie rozwiązać bo w sumie trudne by to było, aczkolwiek bardzo ciekawe :)
Byśmy mięli sporo analiz, rozkmin, ogrom taijutsu i troszkę ninjustsu i genjutsu pewnie.

#15 Aggie-chan

Aggie-chan

~fan

• User
  • PipPip
  • 272 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 14:29

Myśle że prędzej skończyła by się glina niż 298 marionetek.

Taak, ale co jakby Dei użył tego bajera który spóścił na Sunę? Albo jeszcze lepiej - wysadził się w powietrze (Kamikadze! xD)? Myślę że niebyłoby co zbierać :P

Konohamaru vs Udon -> fajnie by było na nich popatrzeć xD

Taa, o Moegi xD

Ja bym jeszcze z chęcią obejżała walkę Hidan vs. o.Rydzyk xD No i obowiązkowo Sasuke vs. Neji

Niestety mam wrażenie, że Kishimoto chyba jakoś unika takiej konfrontacji...

Możliwe :P Ale może jeszcze nas zaskoczy (oby ^^)

#16 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2007 - 18:12

Przede wszystkim
Kakashi vs. Gai, ale tak za serio. Bo "Papier, kamień, nożyce" nie było ani śmieszne, ani zabawne.
Naruto vs. Sasuke, runda druga
wymarzona Hinata vs. Flower < i po Byakuganie
jakaś walka dwóch potężnych rodów... czyli, oczywiście Uchiha vs. Hyuuga, do której, niestety, nie dojdzie...
Juugo vs. Hidan < skąd? Dwóch wariatów ^^
na razie tyle.

#17 Karlo

Karlo
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 15:01

Sai vs Sasuke - ale taką na serio (a było już tak blisko ^^)
Kakashi vs Sasuke mistrz i jego uczeń to by mogło być ciekawe
Sui vs Kisame ( mam nadzieje że dojdzie do tej walki już niedługo)
Jakąś walkę Yondiego - obojętnie z kim i gdzie, byle tylko zobaczyć jakieś jego umiejętności bo do tej pory to tylko mówi się o jego "Legendarnych technikach" ale nikt ich na oczy nie wiedział (wyjątek rasengan)

#18 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 19:02

Jakąś walkę Yondiego - obojętnie z kim i gdzie, byle tylko zobaczyć jakieś jego umiejętności bo do tej pory to tylko mówi się o jego "Legendarnych technikach" ale nikt ich na oczy nie wiedział (wyjątek rasengan)

Jedna chyba już była - w Gaidenie. Yondi pokazał wtedy bodajże tą technikę teleportacji

#19 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5884 postów

Napisano 06 sierpień 2007 - 19:35

Jedna chyba już była - w Gaidenie. Yondi pokazał wtedy bodajże tą technikę teleportacji

Nie było walki. Jak na razie słyszeliśmy o jego 3 walkach. Najpierw rozwalenie 50 shinobi, potem tych, którzy napadli Kakashi'ego i wreszcie z Kyuubim. Wykończenia tego 1 kolesia nie uznaję za walkę, bo tylko podszedł i poderżnął mu gardło. Pierwsza opisana walka -> widać, że jest 50 shinobi z Iwa -> następny obrazek -> już ich nie ma. Druga walka -> są pokazani ninja napadajcy Kaszę -> następnego obrazka już nawet nie ma. Z Kyuubim analogicznie. Jest sobie Kyuubi, jest Yondi i już nie ma nic więcej, nawet zakończenia nie było . A to z poderżnięciem gardła -> jest sobie Yondi, jest tamten -> na następnym obrazku Yondi stoi za tamtym -> następnego obrazka już nie ma :/

#20 Torphael

Torphael
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2007 - 00:18

Ja powiem co ja bym chiał widzieć:

1. Naruto vs Sasuke - spotkanie jak w Dolinie Końca(tak się chyba nazywała) bez zbędnych osób, duża przestrzeń, Naruto pokazuje czego się nauczył z Jirayą (moje marzenie :P), potem Sasuke włącza MS ale Naruto wyrywa się z MS genjutsu(coś czego nikt do tej pory nie zrobił) poczym zaczyna się walka Sasuke CS 1 vs Naruto KM 1 potem CS 2 vs KM 2 potem KM 3 (tu Sasuke już ledwo może wytrzymać) ....i ...nie będę opowiadał dalej co chiałbym zobaczyć ale historię walki już mam w głowie xD

2. Pain vs Naruto na przemian z Flower vs Hinatą - oboje Konohańczyków pokazuje co potrafi ale oczywiście dostają :P

3. Yondaime vs Kyuubi - cały przebieg tej walki bo mam nadzieję że to nie wyglądało tak: Yondi wychodzi na Gamabunte poczym przyzywa Boga Śmierci chwyta Liska i koniec xD

4. Marzy mi się walka wiosek tylko nie taka jak atak Piasku i Dźwięku na Konohe ...tylko coś w stylu - 3 najwieksze wioski zawiązały sojusz i zaatakowały Konohe jednak w drodze do wioski liścia na potężnej równinie na spotkanie ich wyszła sprzymierzona armia Konohy i Suny...równina rozciągająca się na kilka kilometrów wszerz...wojska wiosek rozciągnięte na całej jej długości stoją naprzeciw siebie...3 kage wychodzi na środek stając naprzeciw Kazekage i Hokage...kamera leci wzdłuż wojsk Konohy i Suny pokazując jak Naruto, Neji, Lee, Shikamaru, Kankuro, Temari, Kiba, Shino, Kakashi, Shizune, Sakura wykrzykują rozkazy do swoich batalionów...Gaara uśmiecha się poczym z tego co nosi na plecach zaczyna wylatywać piasek...Tsunade skupia chakre w swoich rękach...zapada nieznośna cisza....rozrywa ją pojedynczy wrzask...to Gaara spudłował i zamiast trafić jednego z kage trafił jakiegoś shinobi...wszyscy rzucają się do walki....pokazywane po koleji są kolejne bataliony pod dowództwem głównych bohaterów walczące z przewyższającym ich liczebnie wojskiem 3 wiosek....potężne wybuchy, nagłe huragany, przeszywające pioruny, miażdżące fale....najpotężniejsza i najstraszliwsza walka w historii wszystkich 5 głównych wiosek...został po niej tylko potężny krater po tym jak........Naruto wyzwolił 9 ogonek widzac śmierć wszystkich swoich przyjaciół xD THE END ....chciałbym zobaczyć taką walkę chociaż zakończenie może byc inne xD ..trwałaby ona tak z 2 tomy :)

#21 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2007 - 00:23

3 najwieksze wioski[...]

Dwiema największymi wioskami są Konoha i Suna ^^''

A taka walka - owszem, piękna, ale nierealna jak na standardy "Naruto". Już po trzech-czterech chapterach ciągłego oglądania piorących się ludzi miałbyś dość. Monotonia jest nie do przyjęcia.

#22 Torphael

Torphael
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2007 - 00:41

Dwiema największymi wioskami są Konoha i Suna ^^''

aj czepiasz się mnie coś :P przecież wiesz że chodziło mi o 3 pozostałe największe wioski :)

A taka walka - owszem, piękna, ale nierealna jak na standardy "Naruto".

owszem nierealne :)

Już po trzech-czterech chapterach ciągłego oglądania piorących się ludzi miałbyś dość

Zależy jakby to było zrobione...ta walka mogłaby trwać kilka tygodni podczas których pojedyncze bataliony robiłyby podchody, atakowały od tyłu, robiły sabotaże itp (tylko wtedy trza by zmienić krajobraz na jakiś bardziej zalesiony i skalisty może z jakimś jeziorem) Mogłyby być też pojedyncze walki np batalion Kiby wybity do nogi, Akamaru ledwo chodzi, Kiba wbite dwa kunaie w plecach...rzuca się do ostatniego ataku poczym ginie przeszyty sztyletami...albo Kakashi nabity na włócznie na stosie ciał swoichh i wrogów...Gaara zasypujący kilka setek wrogów razem z sobą...Tsunade próbująca uleczyć Sakurą i padający z braku chakry...Hinata klęcząca przy Shino z wybitymi oczami...Shikamaru robiący zasadzki ucieszony wraca z kolejnej wygranej bitwy poczym widzi Choujiego który po trzeciej pigułce padł...no i oczywiście Naruto otoczony przez kilkudziesięciu najpotężniejszych (bo przetrwali :) ) shinobich w tym jeden z kage ...po koleji widok wszystkich ciał jego przyjaciół poczym nastepna scena to Naruto w swoim umyśle mówiący "Relase" poczym pokaz prawdziwej mocy Kyuubiego :) Naprawdę mozna by zrobić wiele ciekawych chapterów :)

Pozatym jakoś walka z piątką dźwięku i z sasuke jakoś trwała więcje niz 2 tomy a mi się nie znudziła ani trochę :)

#23 makaryn

makaryn
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2007 - 13:53

Torphael -> Jak na mój gust to trochę za brutlanie :D

Kakashi nabity na włócznie?
Shino z wybitymi oczam?
Kiba wbite dwa kunaie w plecach?

Taka walka to nie dla mnie :P Nie chciałbym aby wszyscy tak zginęli ;)

#24 Torphael

Torphael
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2007 - 14:42

Torphael -> Jak na mój gust to trochę za brutlanie :D

Kakashi nabity na włócznie?
Shino z wybitymi oczam?
Kiba wbite dwa kunaie w plecach?

Ale przecież już taki ginęli ludzie w Naruto...Obito zmiażdżona połowa ciała do tego bez oka (co prawda sam je oddał ale jak by ktoś zobaczył jego ciało to by nie myślał że sam to oko oddał), Sarutobi nabity na miecz (prawie jak włócznia :P), Neji choć nie zginąl to miał kilka sztyletów w plecach, trzech strażników z Suny z rozsadzonymi głowami...jak widać były i takie śmierci w Naruto :)

#25 makaryn

makaryn
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2007 - 15:31

W sumie to masz rację...Chyba zbyt impulsywnie zareagowałem na tego posta ;) Tak czy siak będzie pewno happy end. Mimo wszystko nie chciałbym zobaczyć prawie wszystkich głównych bohaterów martwych, co nie oznacza, że taka wojna między wioskami mogłaby być ciekawa i chętnie taką walkę bym oberzjał, chociaż jest to raczej nierealne... ;)

#26 wojtekwax

wojtekwax

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 08 sierpień 2007 - 20:50

imho ciekawe by bylo yondi vs "synalek" naruciak :D(kyuubi mode)
pewno i tak yondi by wygral ale bym popatrzal na to :DDDD
dobra walka bylo by rowniez

2. Pain vs Naruto na przemian z Flower vs Hinatą

na to bym tez popatral

#27 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14288 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 20:41

ja bym chciał zobaczyć walkę Haku z Kakashim. To byłaby na pewno jedna z najciekawszych walk w całym "Naruto". MS Kakasha oraz Makyo Hyosho Haku. Mniam...Ślinka cieknie na myśl o tej walce:D.

#28 Muchacho_pl

Muchacho_pl
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2007 - 21:26

Ciekawen nie powiem:)
Jesteś pewny, że ta walka ma sens?:P
Haku został pokonany przez 2 kolesi z których Kakashi w czasie walki robił sobie jaja, w dodatku nie walił kulami ognia i atakował jakby chciał ich mocno zranić. No co prawda SAsuke nabył "mini-sharingana", a Naruto kyuubi mode ( nasjłabszy), no ale bez przesady.
Haku zabił by Kakshiego śmiechem:P. Nawet Zabuza zebrał ostre baty, w dodatku kakashi mocno się rozwinoł.
A jako, że już w temacie to dodam -
Kimimaro vs. Sasuke po TS-ie - Oro mówił, że Kimimaro lepszy, no ale to po Ts-ie mogło się zmienić chociaż nie sądze;P
Pein vs. Tobi
Kakashi vs. Itachi

#29 Muchacho_pl

Muchacho_pl
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2007 - 21:31

Ależ naturalnie, że ten drugi :P
Fajnie by było jakby się spotkali Oro come back z zaświatów vs. Sasuke = sasuke bez ciała:D

#30 Torphael

Torphael
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 00:05

Fajna by też była walka OroKabu, Sasuke, Itachi, Pain, Naruto, Tobi, Flower, Hinata, Kakashi i...FREE FOR ALL xD

OroKabu by chciał dorwać Sasuke ale Naruto chiał ratować Sasuke więc by chciał dorwać OroKabu. Sasuke by chiał dorwać Itachiego ale Itachi by chciał dorwać Naruto ale Pain by chciał także dorwać Naruto którego by chciała chronić Hinata ale Flower która chciałaby dać możliwość Painowi na złapanie Naruto zaatakowałaby Hinatę którą chroniłby Kakashi ale Kakashiego by chciał dorwać Tobi bo ma jego sharingana. Naruto by chciał chronić Sasuke przed OroKabu ale musiałby uciekać przed Itachim i Painem więc Kakashi i Hinata chcielby zatrzymać Itachiego i Paina a że Itachiego gonił Sasuke którego gonił OroKabu a ten wpadłby na Paina ale Flower by się nim zajęła ale przeszkodziłaby jej w tym Hinata któa chciałaby się bić z kobietą....a więc wszyscy wszystkich by kopali, bili, gryźli, strzelali z technik itd xD Ciekawie by to wyglądało...a ten kto rozczyta to co napisałem ten jest dobry xD

#31 Aileen

Aileen
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 00:16

Teraz najbardziej zależy mi na zobaczeniu walki Suigetsu>Kisame.
Nie zaszkodziłaby przy tym duża dawka Suitonów... ;)

Sasuke>Itachi
Czyli inaczej mówiąc - Sharingany do boju.
Obu ich nie lubię, jednak chciałabym zobaczyć tą walkę.
Ta ciekawość, kto okarze się silniejszy...

Konoha>Hebi
Duża ilość shinobi przeciwko niewielkiej, a silnej gromadce.
Nie wliczając w to Sasuke.

Kakashi>Itachi
Byłoby ciekawie, oj byłoby...
Dwóch tak silnych shinobi, walczących ze sobą - uczta dla fanów ;)

Kakashi>Sasuke
Tutaj jedynie byłabym ciekaw tego, czy potwierdziłoby się przysłowie 'Uczeń przerósł mistrza'.

#32 Torphael

Torphael
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 16:05

Zrozumiałam tyle, że każdy by gonił każdego, wpadaliby za siebie

Bardzo dobrze zrozumiałaś :D

A potem...hmm...no potem Itachi który walczyłby z Naruto zostałby przebity przez Sasukowe Chidori bo Kakashi kopnął Sasuke a ten tak poleciał że trafił w serce Itachiego, OroKabu wbiłby swój miecz w łeb Sasuke który leżałby na zeimi poczym zostałby rozwalony Fuuton Rasenshurikenem który miałbyć dla Itachiego, Hinata by została obita tak że odleciałaby na dwadzieścia metrów ale przez przypadek wpadłaby na Tobiego który walczyłby z Painem bo się pokłócili o przywództwo nad Aka i przez to nabiłby się na pięśc Paina w której skumulowana była raitonowa chakra. Naruto wnerwiony że Sasuke umarł włączyłby 4 ogonki i rzuciłby się na Paina ale tego ratowałaby Flower i zginęła od tego strzału co Naruto kiedyś w Oro wystrzeliłna KM4, Pain by się wnerwił i rzucił na Naruto ale od tyłu zaszedłby go Kakashi i skręciłby mu kark ale nie przewidział że Naruto jeszcze raz strzeli i wpadłby prosto na tę technikę ginąć śmiercią natychmiastową. Hinata która by się ocknęła chciałaby powstrzymać Naruto ale Naruto nie panowałby nad sobą i nabiłby ją na rękę. Potym jak Naruto by się opanował i zobaczył że wszyscy nie żyją(Hinata Kakashi i Sasuke) wnerwiłby się totalnie i kompletnie uwolnił liska który by pobiegł na Konohe i zniszczył ją zabijaąc wszystkich...THE END xD

#33 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 16:09

tego ratowałaby Flower i zginęła od tego strzału

Nie!

OroKabu wbiłby swój miecz w łeb Sasuke który leżałby na zeimi poczym zostałby rozwalony Fuuton Rasenshurikenem który miałbyć dla Itachiego,

Tak!

wnerwiłby się totalnie i kompletnie uwolnił liska który by pobiegł na Konohe i zniszczył ją zabijaąc wszystkich...THE END xD

O bożenko co to by było!? Wszyscy wpadają na każdego i się po kolei zabijają :) Świetne!

#34 Torphael

Torphael
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 16:23

Nie...no Naruto jeszcze żyje chociaż pod pełną kontrolą Kyuubiego :D
A potem tylko sceny jak Tsunade bez głowy, Sakura nabita na drzewo, Shikamaru na pół przecięty itd itd A Kyuubi dalej szaleje i idzie na kolejne wioski w poszukiwaniu tego kto go przebudził i tego kto go uśpił xD Ah ta moja wyobraźnia :P

#35 Mihiyo

Mihiyo

~fan

• User
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 16:35

Hmmm...walki wszyscy z Aka przeciwko sobie..xD Ciekawe czy ktoś by został cały..^^

Sasuke>Itachi
Czyli inaczej mówiąc - Sharingany do boju.
Obu ich nie lubię, jednak chciałabym zobaczyć tą walkę.
Ta ciekawość, kto okarze się silniejszy...

Ciekawie by było ^^.Ostatnia ich walka miała miejsce gdy Sasuke miał mniejsze umiejętności teraz pewnie dłużej by się trzymał..xP Najlepiej gdyby Itachi go unicestwił..xD

Kakashi>Sasuke
Tutaj jedynie byłabym ciekaw tego, czy potwierdziłoby się przysłowie 'Uczeń przerósł mistrza'.

To tak jak ja..==