Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#316 Marin

Marin

~random

• User
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 18:15

Chcialabym moze jeszcze zobaczyc walkę Konan. Może np. z Madarą ? Taka rozpaczliwa i romantyczna walka w zemście za wykorzystywanie Nagato ?

Walka była. Rozpaczliwa w mojej opinii średnio, romantyczna - bardzo. I fajna retrospekcja przy niej była.

Ja myślę że koleżanka po prostu mangi nie czyta, w końcu niektórzy bazują tylko na anime.

Osobiście chciałabym wreszcie zobaczyć pojedynek Naruto i Sasuke, prócz tego walkę Temari już nieważne z kim, byleby była. No i może jakaś walka Tenten, w mandze nie pokazano ani jednego jej pojedynku.

Podobnie jak powyżej mi też brakuje walk żeńskiej części shinobi

#317 Naija

Naija

~random

• User
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 20:23

Ja myślę że koleżanka po prostu mangi nie czyta, w końcu niektórzy bazują tylko na anime.
Dokładnie tak. Dlatego też taką informację mam w podpisie, ale komu chce się jakies podpisy czytac.

Osobiście chciałabym wreszcie zobaczyć pojedynek Naruto i Sasuke,
Nieee ! To oznaczaloby koniec Naruto. No przynajmniej ja tak wyobrażam sobie koniec Naruto. Walka tej dwojki jest oczywiscie nieunikniona, celem Naruto jest nawrocic Sasuke, wiec tak sie pewnie skonczy cala historia.

No i może jakaś walka Tenten, w mandze nie pokazano ani jednego jej pojedynku.
No tak.. jest jeszcze TenTen. O niej biednej chyba wszyscy zapomnieli wlacznie z samym Kishimoto.

Ja przepraszam najmocniej, ale kto to jest ten PEIN? Może jeszcze PEJN? 
No przepraszam, już tak mam, że piszę jak słyszę.

Hym, przepraszma, pomyliłam cytowanie z inną opcją i teraz mam problem z naprawieniem tego. Mam nadzieję, że nie bedzie to wielkim problemem..

#318 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 21:28

Naija jestes slodka, naprawde :)

A może walka między dwoma Jinchuriki ? Demon vs demon ?

Jak dla mnie za duzo moooocy, wole walki na ludzkim poziomie, po prostu jin vs. jin. Pewnie za niedlugo zobaczymy mlodych w akcji, ale wersusow bym sie nie spodziewal.

I gdzieś wyzej wymieniona : Sakura vs Karin

Blagam cie, chyba tylko w grze, z podwojonymi umiejetnosciami.

Pojedynek w klanie Hyuuga - marzy mi się.

Niestety mozliwy jedynie w fillerach.

Chcialabym moze jeszcze zobaczyc walkę Konan. Może np. z Madarą ? Taka rozpaczliwa i romantyczna walka w zemście za wykorzystywanie Nagato ?

Osobiscie jestem fanem tego watku i calej walki, wiec mowie ci, warto czekac.

Fantazja mnie ponosi i ostatnio chodzi mi po glowie walka Itachiego i Kisame z jakims mocnym Jinchuuriki, nie liczac Naruto i Bee, ale nie na tyle silnego by Uchiha musial uzywac MS'a, Hoshigaki "otwierac" Samehade. Duzo tai i nin mlodego oraz suitona rybci. Kurcze, nawet to sobie w glowie ulozylem, szkoda, ze nie potrafie tworzyc anime... xD

#319 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:34

No przepraszam, już tak mam, że piszę jak słyszę.

To zacznij pisać jeszcze o Itaczim, Saske, Kakaszim i Dżinczuriki.

Blagam cie, chyba tylko w grze, z podwojonymi umiejetnosciami.

Ajj tam, becznie by było. XD

Jeśli chodzi o kunoichi - chętnie zobaczyłabym walkę, w której kobieta kopie tyłek facetowi. Nie, żebym była jakąś pseudofeministką czy seksistką - po prostu była tylko jedna taka walka (Tayuya vs Shikamaru), a ja lubię różnorodność.

I chętnie zobaczyłabym walkę z udziałem TenTen. Ciekawi mnie, jak po kilku latach poradziłaby sobie z Temari - wątpię, czy by ją pokonała, ale mogłoby być ciekawie. A nuż widelec pokaże jakieś techniki, których nikt się po niej nie spodziewał?

#320 Ulquiorra

Ulquiorra

~random

• User
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 29 kwiecień 2011 - 22:14

Chciałbym zobaczyć walki
Nagaot- Sakura

No nie wiele czy z tej walki było by wiele jeżeli liczysz Nagato jako komplet z Painami. Naruto do tej walki potrzebował 2 czy 3 razy Sage Mode, jednej transformacji Kyubiego a Sakura może zaoferować mocny cios czyli by została zmieciona jak Hinata

Co do mnie nie mam takich swoich co chce zobaczyć jedynie te wiadome teraz kiedy naruto zwiększył poziom to

Naruto vs. Sasuke

Już tu nie powiem Naruto vs. Madara bo wydaje mi sie że to nie ten poziom

#321 Naija

Naija

~random

• User
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 30 kwiecień 2011 - 11:58

Naija jestes slodka, naprawde :)

Burak na twarzy, ale już nauczyłam się uzywac tej opcji : )
Osobiscie jestem fanem tego watku i calej walki, wiec mowie ci, warto czekac. 
Oo,zaciekawiłeś mnie, ale pewnie jeszcze trochę minie zanim nastapi to w anime.

szkoda, ze nie potrafie tworzyc anime... xD

Często przed snem chodzą mi po głowie wizje i pomysły na anime , sceny i wariacje tych, ktore widzialam. Moze teraz nie potrafisz, ale kiedys kto wie :)

To zacznij pisać jeszcze o Itaczim, Saske, Kakaszim i Dżinczuriki.

To byloby ZŁE. No wybacz, już nie będę.

Jeśli chodzi o kunoichi - chętnie zobaczyłabym walkę, w której kobieta kopie tyłek facetowi.

O ! Ja bardzo chętnie, ale + jej bezapelacyjna wygrana.

a Sakura może zaoferować mocny cios czyli by została zmieciona jak Hinata

A nawet szybciej.

Przyszła mi do głowy jeszcze dobra walka starym stylem - taijutsu. Czasami mam dosc tych supertechnik, a taka zwykła naparzanka piesciami i nogami tez wyglada efektownie. Jak myslę "taijutsu" - to zaraz pojawia sie "Lee" tylko przeciwko komu.. Nie przypominam sobie jeszcze kogos specjalizujacego sie w tym stylu, procz Gaia. Ale Lee vs Gai - to zbyt okrutne.

#322 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 30 kwiecień 2011 - 20:45

To byloby ZŁE. No wybacz, już nie będę.

+ pizdyliard do szacunku.

Ja bardzo chętnie, ale + jej bezapelacyjna wygrana.

To się rozumie samo przez się. Niestety, na taką walkę szanse są znikome - większość naprawdę silnych kobiet w Naruto już nie żyje. Chyba, że pojawi się jakaś nowość, ale szanse na to są niewielkie. Ewentualnie - pokaże się jakiś mało istotny kozak, który zostanie pokonany przez bohaterkę o mocy, która dopiero zostanie odkryta.

Ale Lee vs Gai - to zbyt okrutne.

Czy ja wiem? Nie musieliby walczyć jako wrogowie. Gai mógłby np. chcieć sprawdzić jego możliwości.

#323 nihir

nihir

~fan

• User
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 02 maj 2011 - 21:00

tylko jedno:
Onoki vs 2. Tsuchikage
nareszcie zobaczyłbym pełny arsenał technik jinton
(kto wie, może nawet tą technike która onki chciał użyć przeciwko deidarze i kabuto koło żółwiej wyspy)

#324 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 02 maj 2011 - 21:12

No to by była dobra walka. I raczej to starcie będziemy mieli okazję ujrzeć bo do dywizji Gaary dołączył Oonoki wtedy, kiedy dowiedział się o Tsuchikage.

Ja liczę na starcie Daruiego z Kabuto. Darui mógłby się wykazać czymś więcej a Kabuto wreszcie wykazałby się. I chciałbym aby zwyciężył Darui, która zostaje tak ciężko ranny, że nie wiadomo czy przeżyje. No i oczywiście chciałbym ujrzeć walkę pomiędzy 7 mistrzami miecz i dywizją Kakashiego. Byłoby na co popatrzeć. Polubiłem tych szermierzy.

#325 nihir

nihir

~fan

• User
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 13 maj 2011 - 18:19

Chiałbym też zobaczyć Danzou vs III Hokage
Rozgrywka dawnych dwóch przyjaciół, szkoda, że już niemożliwa
Chętnie znowu obejrzałbym ich techniki, oko Shisuiego w akcji, Izanagi, przyzwanie Małpiego Króla itd. Byłaby niezła rozruba, na wysokim poziomie.

#326 Lisana

Lisana

~random

• User
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 23 maj 2011 - 21:37

Ja już z niecierpliwością czekam na walkę Sasuke vs. Naruto ;D ( oczywiście w 2 serii )
i przydałaby się jeszce jakaś walka Tsunade ;/ dawno nie widziałam jej w akcji ;D
Hinata vs. Sakura ^ ^
Kakash vs. Naruto ( teraz Naruto jest o wiele silniejszy niż w poprzedniej walce ;D zdecydowanie byłaby ciekawsza)
i oczywiście Bee vs. Naruto ^ ^

#327 matix1256

matix1256

~fan

• User
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 25 maj 2011 - 07:21

Hmmmm co bym chciał zobaczyć?
1. oczywiście walka Sasuke vs naruto :) EMS + kirin vs kyubi mode 2+ rasengan blast to będzie epickie hehe
2.Sasek vs itachi oboje na full mocy (co prawda itachi powinien wygrać ale teraz naprawdę by się napocił by pokonać saska ) hehe
3 Itachi vs Pein ( Genjustu Master vs GOD) znowu tak epicko:)
4.Sasek vs killerbee :) teraz walka była by wyrównana gdyż znają większość technik oponenta:)
na razie tyle:) Szkoda ze na 2 i 3 nie ma co liczyć chyba że w mugenie albo innej grze :(
pozdrawiam

#328 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 10 czerwiec 2011 - 20:58

Pein

(Kto to jest ten Pein, o którym mówi tyle osób? To jakiś zaginiony brat-bliźniak Paina?)

Ja ostatnio mam fazę na walkę, która zapewne miała miejsce, ale my jej nie zobaczyliśmy... Hanzo vs. Konan - bo ciężko mi uwierzyć, że kobieta jej pokroju pozwoliła się pojmać bez walki. Chociaż walka najpewniej nie była zbyt długa (w końcu Salamandra miał całe stado pomagierów), mogło być ciekawie.

#329 Naija

Naija

~random

• User
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 06 lipiec 2011 - 17:21

(Kto to jest ten Pein, o którym mówi tyle osób? To jakiś zaginiony brat-bliźniak Paina?)

Ekhem, nie mam pojęcia jak można ich pomylić.
Eh, Ruda Punk kto cię nasłał ? ;p Wysłał w forum z misją poprawiania ?

Naruto vs Sauke - ee, no ja wiem, że do tego musi dojść, i może właśnie dlatego jakoś tak niespecjalnie czekam na tę walkę ?
Itachi vs Sasuke - to była dobra walka, no i chętnie zobaczyłabym ich znowu.
Może by tak Sasuke vs Sakura - hah, tak, mam ochotę na skopanie jej tyłka.

#330 Marin

Marin

~random

• User
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 06 lipiec 2011 - 17:37

Może by tak Sasuke vs Sakura - hah, tak, mam ochotę na skopanie jej tyłka.

Ha, ja też. Może być ktokolwiek vs Sakura byleby różowa dostała.

Poza tym Sasuke vs Naruto, na ich drugi pojedynek czekam już od dawna.
Naruto vs Gaara- zawsze się zastanawiałam jak wyglądałby ich pojedynek w shippuudenie.
Naruto vs Bee- chciałabym zobaczyć walkę dwóch jinchuuriki, którzy potrafią kontrolować swoje bijuu

#331 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 06 lipiec 2011 - 19:34

Chciałabym zobaczyć walkę Madara vs Nagato. Wiem, że szanse są mniejsze od zera, ale ciekawi mnie, co zrobiłby Nagato gdyby dowiedział się, co Madzia zrobił jego najlepszej przyjaciółce...

Eh, Ruda Punk kto cię nasłał ? ;p Wysłał w forum z misją poprawiania ?

Sama się wysłałam, bo wkurza mnie, jak ktoś przekręca imię (a raczej ksywę) mojego Boga. ;)

#332 Kesya

Kesya

~random

• User
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 19 lipiec 2011 - 10:58

Co by zrobił? Możemy się tylko domyślać. Może w końcu przejrzałby na oczy, dowiedziałby się jaki Madara jest naprawdę.

#333 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 07 sierpień 2011 - 16:46

1. Itachi vs. Shisui - taka walka na genjutsu ;)
2. God vs. Itachi - moim zdaniem dobra i wyrównana walka
3. Raikage vs. Itachi - Sasuke dał trochę ciała, chociaż wyszedł z mniejszymi obrażeniami od koxa. Chciał bym zobaczyć jakby sobie poradził brat młodego Uchihy
4. Sakura vs. Hinata - taka walka o Naruto xd oby różowiutka nie przeżyła ;)
5. Bee vs. Naruto - czyli ośmio vs. dziewięcio - coś pięknego ;)

#334 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 19:49

ja od zawsze chciałem zobaczyć hinata vs sakura :) a tak poza nimi to sasuke vs naruto,i jeszcze jakąs walke z mei terumi,bardzo chciałbym zobaczyć dużo technik w jej wykonaniu

#335 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 21:05

Darui vs Kakashi - czyli walka między shinobi którzy są na tym samym poziomie. Jeden posiada Kalejdoskopowego Sharingana a drugi posiada Rantona. Kakashi nie mógłby go skopiować i używałby własnych technik. No i ich główną naturą czakry jest Raiton więc można by było zobaczyć ciekawe zderzenia technik.

#336 Tobiasz

Tobiasz

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 21:13

Madara vs. Tsuchikage - chciałbym wiedzieć o co poszło, że musiało dojść do tej walki i kto w niej miał przewagę/wygrał
Madara vs. Hashirama - ciekawi mnie jak Pierwszy dał się nabrać na to, że Madzia nie żyje
Naruto vs. Madara - walka, która i tak będzie nieunikniona :D

#337 ItachiFan

ItachiFan

~świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 21:11

najbardziej to tak
1.minato vs jiraiya nikt o jiraiy nie wspominal a dzialo by sie sage vs najpoteznniejszy hokage
2.minato vs naruto lub jiraiya vs naruto :)
3.minato vs rikudo sennin :D wiadomo ze rikudo wygra ale by sie dzialo
4.itachi vs minato lub itachi vs naruto z prawdziwym :( koxiki :D kocham wszystkich
5.jiraiya/naruto vs akatsuki zmietli by cale razem z tobim :D
6.shodaime vs madara cala walka chce zobaczyc jak sie dzialo :D
7.rikudo vs shodaime kto wie :D moze sie udac
8.minato vs shodaime koksy po prostu jak minato pokonal tobiego bo to nie madara to ciekawe co z tym zrobi :D
9.jiraiya vs kakuzu wiadomo ze koksy zadza na 102 ale raczej wygralby jiraiya 1 paina zmiotl
10.jiraiya vs itaś obaj wiadomo zarabisci :D
11.minato vs akatsuki niewiadomo kto wygra zmiotl tobiego ale kto wie czy blysk pokona all
12.uwaga minato vs trzeci mistrz mistrza kto wie :D
13.i na tym koniec wiecej nie powiem naruto vs nagato bez cial :D

#338 Dinato

Dinato

~świeżak

• User
  • 5 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 16:57

Nie zaczytywałem się strasznie we wcześniejsze posty, tylko rzuciłem na nie trochę okiem. Dla mnie bardzo ciekawymi nie tylko ze względu na widowiskowe techniki i moc walczących walkami, które chciałbym zobaczyć to:

- Jak już ktoś wyżej wymienił Hashirama vs Madara.. Ciekawi mnie jak to się stało, że śmierć jest owiana tajemnicą.
- Jakiejś walki Ino, mam taki mały niedosyt co do jej występów. Mogłaby zawalczyć kolejny raz z Sakurą w sumie mogłaby też z Hinatą.
- Minato vs Erosennin. Po prostu ciekawa.
- Minato vs Naruto. Taka walka plus rozmowy o tym jak naruto dorósł, jakieś informacje o rodzinie i widowiskowa walka.. Czego chcieć więcej?
- Raikage vs Minato. W końcu mówią, że Rikage jest tak szybki jak on... Byłoby ciekawie.
- Naruto vs Shikamaru. Ciekawe co by wymyślił Shika przeciwko klonom i rasenganom..