Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#36 Bezimienny

Bezimienny
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 17:54

Moje "zyczenia" odnosnie walk to:
-itachi-sasuke(czekam,czekam,czekam az ten itachi wreszcie mu przyp***y,ale przynamniej mam 90% pewnosci,ze taka walka bedzie miala miejsce)
-naruto(ale bez kyubiego:D )-AL(zero genjutsu,czyste naparzanie sie,chcialbym zobaczyc,ze naruto zna jakies jutsu korzystajac z pieczeci,pokazuje niezly asortyment srodkow.W koncu,od czegos sie nauczyl fuutona,moglby teraz przecinac rozne rzeczy i ,tak jak temari,korzystac z sily wiatru)
-sakura-karin-po prostu,walka o milosc
-neji-lee-no coz,obu uwielbiam,ale taka walka bylaby cokolwiek interesujaca

#37 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 18 sierpień 2007 - 18:07

ja chciałbym zobaczyc:
Itachi vs Naruto and Sasuke-chciałbym zobaczyc te walkę pewnie pod koniec połączyliby technieke, którą Sasuke chciał zabic Naruto z Fuuton: Rasnen-shuriken'em przeciwko MS'owi (prawdopodobnie Amaterasu)
Kakashi vs Itachi- fajne by to było, szczególnie, że Kakashi już zna się na MS'ie, więc nie dał by się złapac odrazu w Tsukuyomi
Naruto and Sai vs Sasuke-oczywiście Naruto z zapieczętowanym przez Sasuke liskiem

#38 Adahi Uchiha

Adahi Uchiha
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 18:53

Ja chcę zobaczyć:
1) Od cholery walki, gdzie główną postacią jest Hinata, bo poza Chuunine Exam (pomojając fillery) nie walczyła z nikim...
2) Pein i Flower vs Kakashi i Jiraiya; Naruto i Sakura; Lee i Gai
3) Itachi i Sasuke (Dajesz, jedziesz, bijesz Itacz!!)
4) I tak dla jaj... walka Godaime z Jiraiyą
5) Skłonny jestem też do walki Kakashi vs Itachi
6) Byle co z Bossem Lidera Akatsuki (nie mówię tu o postaci Tobiego tylko tego, kto się pod maską znajduje).

#39 Minoru

Minoru

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 562 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 23:12

A ja chciałbym zobaczyć te walki :
1.Sakura vs osłabiony sasuke (mam nadzieje że by go zmiażdżyła )
2.Yondaime vs Sandaime
3.Naruto vs Sasuke
4.Neji vs Sasuke (ciekawi mnie co by się stało gdy byakugan zmierzył sie z sharinganem)

#40 Fl3t05

Fl3t05

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów

Napisano 20 sierpień 2007 - 23:58

Sasuke vs Itachi
To chyba walka, którą każdy chciałby zobaczyć (i po ostatnim chapterku na to się zapowiada :P). Jeśli chodzi o tą walkę nasuwa się wiele pytań: Czy Sasuke wykona plan, o którym marzy? Czy dorównał Itachiemu? Czy naprawdę ma MSa? A przede wszystkim: Jaki będzie wynik tego pojedynku? Chyba najbardziej oczekiwana walka w Naruto, kryjąca w sobie najwięcej tajemnic, a przede wszystkim w tej walce nie jest powiedziane, że wygra silniejszy. Z pewnością będzie to bardzo dobre widowisko.

Orochimaru vs Sasori
Niestety nie będzie dane mi tej walki zobaczyć nigdy w życiu, ale chciałbym. Dlaczego? IMO Orochimaru i Sasori to dwójka geniuszy i zastanawiam się, który jest silniejszy. Obaj reprezentują zupełnie inny styl walki, więc wyniku nie możemy być pewni. Poza tym nie widzieliśmy Orochimaru walczącego na 100% swoich możliwości (bo walka z Sarutobim to nie to samo), a Sasori miałby w zanadrzu jeszcze lalki, których nie użył w walce z Sakurą&Chiyo. To byłaby ciekawa walka.

Kakashi vs Naruto
Jestem ciekaw czy uczeń przerósł mistrza. I nie chodzi mi o taką walkę, która odbyła się zaraz po TSie (zresztą w styl w jakim Sakura&Naruto pokonali swojego senseia wcale mnie nie zadowala), ale o taką na śmierć i życie. Ciekawe czy MS Kakashiego nadążyłby za milionami KB Naruto. No i przede wszystkim, która technika będzie lepsza: Chidori Kakashiego czy Rasengan Naruto?

Yondaime vs Pein
Bez wątpienia jest to dwójka genialnych shinobi. Co prawda nie znamy siły tego drugiego, ale bez wątpienia musi być ona ogromna. Bycie Liderem Akatsuki to nie łatwa sprawa. Poza tym obaj panowie są często do siebie porównywani, więc to czyni pojedynek jeszcze ciekawszym. Jak silny w rzeczywistości był Yondaime? Jakie techniki ma Pein? Chętnie bym zobaczył jak walczą ze sobą - niestety nie będzie mi to dane.

Neji vs Lee
Teoretycznie Neji wydaje się silniejszy (bycie Jouninem, świetne techniki, genialna obrona), ale tylko teoretycznie. Rock Lee to przecież mistrz Taijutsu, a po otwarciu bram może być bardzo groźny, nawet dla Neji'ego. W tej walce chciałbym zwycięstwa Lee, który pokazałby w ten sposób, że naprawdę ciężka praca ma efekty w postaci olbrzymiej siły. Nie sądzę żeby taka walka się kiedykolwiek odbyła, ale nadzieja zawsze jest.

Jakakolwiek walka Ero-senina z kimś na jego poziomie
Nieistotne jest dla mnie z kim będzie walczył Jiraya. Po prostu zależy mi na poznaniu jego umiejętności, które na pewno są ogromne. Jakie techniki może posiadać Żabi Pustelnik? Na jak wysokim poziomie one są? Czy jest ktoś kto będzie w stanie się im oprzeć? Po ostatnim chapterku padają spekulacje, że Jiraya będzie walczył z Peinem - IMO to dobry pomysł i walka powinna być wyrównana.

#41 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 00:08

Kakashi vs Naruto
Jestem ciekaw czy uczeń przerósł mistrza.

Oczywiście. Sam Kakashi podczas treningu powiedział, że Naruto jest silniejszy nawet od niego. Myślę, że taka walka byłaby długa i trudna, jednak Naruto i tak by wygrał.

która technika będzie lepsza: Chidori Kakashiego czy Rasengan Naruto?

Zdecydowanie Rasengan. Już podczas walki z Sasuke na dachu widzieliśmy, że Rasengan przewyższa Chidori nawet jako nieskończona technika. Owszem, Raikiri[bo tej techniki używa Kakashi ;P] jeśli IMO silniejsze niż Chidori, ale nie potężniejsze niż RasenShuriken czy Oodama Rasengan.
[proszę nie komentować mojej wypowiedzi n.t. technik w celu uniknięcia offtopa.]

#42 tytani

tytani

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 00:27

Sai vs ktos ( czyli byle kto )
Chcę żeby wkoncu Sai pokazal na ile go stać i pokazał troche swoich niezłych technik...
Jesli chodzi o przeciwnika, moze być to ktoś z Hebi albo akatsuki ( chociaz malo juz ich zostało )...

Hinata vs Flower
Niech moc Byakugan'a wkoncu zabłysnie >.< i tyle. Hinata moglaby ta walke miec przy Naruto *_*

Itachi vs Naruto
Naruto niech wkoncu pokaże, że nie jest tylko juunchurikim, ale tez niezlym shinobi, a w ogole to wkurza mnie, ze Itachi będzie mial tylko jedna walke ( bo tylko na jedna sie zapowiada ), a rozni przeciwnicy to rozne emocje ;P

Suigetsu vs Kisame
Pewnie i tak będzie ta walka, ale bardzo bym chciala żeby nastapila...wkurza mnie, ze Sui slynie tylko z partnerstwa z Sasem, a fajnie by byl gdyby byl jakby samodzielna jednostka...mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi...

Naruto vs Pein
Chce tylko, zeby ta walka byla sam na sam, a nie zeby ktos sie wtracal i Naruto znowu otrzymal pomocna dłon ( strasznie mi sie to kojarzy z Harry'm Potterem )

Dobra to tyle, i tak pewnie nikt nie przeczyta :3

#43 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 01:16

Jesli chodzi o przeciwnika, moze być to ktoś z Hebi albo akatsuki

Jeśli z Hebi, stawiam na Juugo, jeśli Aka... no racja, niewielu ich, i każdy ma 'zarezerwowane' walki... niech będzie ten Juugo ;)

Itachi vs Naruto

Zapomnij. Itaś teraz się pobije z braciszkiem. A Naruto zostaw Peinowi albo Tobiemu ^^

Suigetsu vs Kisame

Walka prawie 100% pewna. Jeśli nie - Kishi na pal xD

#44 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 08:44

Sakura vs osłabiony sasuke (mam nadzieje że by go zmiażdżyła )

niemożliwe-zanim Sakura zdecydowała by się mu coś zrobić już dawno Sasukę by odzyskał siły;P

#45 len

len
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 09:31

niemożliwe-zanim Sakura zdecydowała by się mu coś zrobić już dawno Sasukę by odzyskał siły;P

A ja tam wierze w Sakure...... i jakbym sie dowiedzial ze bedzie taka walka, to bym nie spal cale noce dopoki by sie ten odcinek nie pokazal w necie!!:D I moze nareszcie by sie skonczyl ten glupi i za bardzo oczywisty paring wlasnie pokonaniem Saske przez Sakure:)

[ Dodano: 21-08-07, 08:35 ]
Chociaz moze z drugiej strony po takiej walce nareszcie cos po miedzy nimi by wiekszego zaszlo:D

#46 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 11:00

A ja bym chciała zobaczyć:

OroKabu vs Jiraya
Chciałabym zobaczyć tych świetnych shinobi. Dowiedziałabym się czy naprawdę są świetni. Na razie nie pokazali za dużo (czyt. Jiraya)

Itachi vs Sasuke
Szybko się dowiem kto wygra. Ta walka jest nieunikniona.

Kiba vs Zetsu
Kiba się rozwinął to widać. Nie znamy technik Zetsu ale myślę że byłoby ciekawie.

Tobi vs nie ważne kto
Chciałabym zobaczyć wreszcie "prawdziwą moc Sharingana".

#47 Youthanasia

Youthanasia
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 23:39

Yondaime vs Pein... to dopiero byłoby coś... I jeszcze Naruto (ale mądrzejszy niż zwykle) vs Uchiha Madara ]:->

#48 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2007 - 10:04

A ja tam wierze w Sakure...... i jakbym sie dowiedzial ze bedzie taka walka, to bym nie spal cale noce dopoki by sie ten odcinek nie pokazal w necie!!:D I moze nareszcie by sie skonczyl ten glupi i za bardzo oczywisty paring wlasnie pokonaniem Saske przez Sakure:)

No wiadomo ja też bym oczekiwał takiej walki no ale to raczej niemożliwe,ale fajnie by tak było:)

#49 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 16:05

Kisame vs Kakashi
najprawdopodobniej się nie doczekam, ale fajnieby było to zobaczyc, taka walka z Zabuzą tylko poziomwyżej
Kakashi vs Sasuke
chciałbym żeby ktoś pokazał, że sasuke nie jest emo-god (głowną bronią sasuke jest chidori, a akurat Kakashi dobrze się zna na jego naturze)
Kakashi vs Tobi(to)
oczywiście jeśli Tobi=Obito (a jeśli Madara to tawalka też niebędzie mi preszkadzało) takie starcie dawnych przyjaciół i śmierc jednego z nich
Ero-sennin vs Pein
wygląda na to, że się doczekam (pierwsza pregrana Pein'a)
Naruto i Sasuke/Kakashi vs Pein
fajnie by było zobaczyc tą walke (oczywiście tylko w przypadku (prawdopodobnej) przegranej Ero), bo sam Naruto nie ma szans
Sakura vs Flower-chan
Sakura die

[ Dodano: 23-08-07, 16:06 ]

Kakashi vs Naruto
Jestem ciekaw czy uczeń przerósł mistrza. I nie chodzi mi o taką walkę, która odbyła się zaraz po TSie (zresztą w styl w jakim Sakura&Naruto pokonali swojego senseia wcale mnie nie zadowala), ale o taką na śmierć i życie. Ciekawe czy MS Kakashiego nadążyłby za milionami KB Naruto. No i przede wszystkim, która technika będzie lepsza: Chidori Kakashiego czy Rasengan Naruto?

na pewno wygrałby Kakashi, za dobrze zna styl walki Naruto

#50 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2007 - 17:03

Kakashi vs Sasuke
chciałbym żeby ktoś pokazał, że sasuke nie jest emo-god

Prędzej Kakasz dostałby baty. Sasuke rozwinął się, stworzył nowe Chidori może nawet ma jakąś odmianę MS'a. Kakashi stoi w miejscu, jeśli nie liczyć nowego Sharingana.

Ero-sennin vs Pein
wygląda na to, że się doczekam (pierwsza pregrana Pein'a)

Ero-sennin jest stary, wątpię, żeby wygrał z Peinem.

Sakura vs Flower-chan

Flower będzie walczyć z Hinatą, Sakura zostaje jako worek treningowy dla Karin [nie lubię jej, ale wolę widzieć ją niż różową] ;)

#51 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 18:09

Flower będzie walczyć z Hinatą

czemu wszyscy typujecie jej tą walke?

Sakura zostaje jako worek treningowy dla Karin

jeśli tylko sie nawzajem pozabijają to mnie ta walka pasuje

Ero-sennin jest stary, wątpię, żeby wygrał z Peinem.

stary? 53 lata to wg. ciebie stary? on nawet nie mógłbybyc dziadkiem Naruto.

Prędzej Kakasz dostałby baty. Sasuke rozwinął się, stworzył nowe Chidori może nawet ma jakąś odmianę MS'a. Kakashi stoi w miejscu, jeśli nie liczyć nowego Sharingana

1.Sasuke nie posiada MS (co udowodnił w walce z Deidarą)
2.Kakashi doskonale zna się na chidori (w końcu jego stwórca), więc pewnie wie jak wykorzystacjego niektóre słabości, a wątpie by w jakimś wyeliminował je wszystkie, bo
w jednej technice je poprostu rozciąga, a w drugiej stosuje do defensywy

#52 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2007 - 18:24

czemu wszyscy typujecie jej tą walke?

tak wyszło

jeśli tylko sie nawzajem pozabijają to mnie ta walka pasuje

Mi też, ale znając Kishiela Sakura rozgromi Karin i tyle ją będziemy widzieli ;/

stary? 53 lata to wg. ciebie stary?

oczywiście, że stary

1.Sasuke nie posiada MS

Czy więc było o coś, co tak przeraziło Sai'a?

Kakashi doskonale zna się na chidori

Tylko pierwszą, podstawową wersję. IMO Chidori, tak jak Rasengan, jest techniką nie skończoną. Nie wiemy, co jeszcze Saskay trzyma w zanadrzu

#53 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 18:29

oczywiście, że stary

Saru wieku ok. 58 lat był w stanie pokonac Oro, więc dla ninja to nie jest takistary wiek

#54 xellos_89

xellos_89

~random

• User
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 18:30

Czy więc było o coś, co tak przeraziło Sai'a?

Uchicha mogą robić Genjutsu, bez użycia MS, tak mi się wydaje, i to było to co tak przeraziło Sai'a, jakies gen zrobione zwykłym sharinganem

#55 Woa-VooDoo

Woa-VooDoo
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2007 - 18:30

Ja bym chciał widzieć walki między

Sai vs Suigetsu
Niewiem czemu ale , sądze że to by była walka gdzie wszystko by sie mogło zdarzyć

Sakura vs Karin -walka o saska
W sumie najlepiej jakby w takiej walce oby dwie sie wykonczyły

tobi vs itachi and sasuke
Sądząc oczywiscie ze tobi naprawde ma moc madary , wtedy by my sie przekonali co takiego potrafi ten sharingan

pein vs kyuubi
nie napisałem naruto , bo naruto bez kjubjego jest słabszy nawet od tej swini co ma shizune

#56 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 19:21

bo naruto bez kjubjego jest słabszy nawet od tej swini co ma shizune

nie przesadzaj (a ta świnia to Ton-Ton) bez liska jest na poziomie chuunin'a (siłowo oczywiście)

#57 Xian

Xian

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2750 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 19:32

bo naruto bez kjubjego jest słabszy

Takie odróżnianie jest bez sensu. Równie dobrze można napisać: Sasuke bez Sharingana albo Neji bez Byakugana.

Ja chciałam tylko dodać, że kolejne posty nie na temat będą kasowane. //EDIT by Suna

#58 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2007 - 19:57

JA chcialabym zobaczyc:
1.Uchicha Sasuke vs Uchicha Itachi - juz niedlugo ja zobaczymy:D;
2..Jiraya vs Pein - legendarny sanin kontra lider akatsuki,kto wygra?:D

#59 27kw91

27kw91

~fan

• User
  • PipPip
  • 283 postów

Napisano 07 wrzesień 2007 - 20:36

Ja chcialbym wreszcie zobaczyc walke Naruto v.s Pain i walke Tobi v.s Sasuke
w tej drugiej walce typowalbym na Tobiego ale niestety niewaidomo co kishi u sasquacha jeszcze wymysli:/

#60 Yukiko

Yukiko
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 20:54

Itachi vs Sauke stary klasyk ale już nie mogę się doczekać kiedy, się na dobre zacznie oczywiście jestem po łasica stronie.
Sasuke vs. Neji dlaczego miałyby się dwa potężne klany ze sobą nie zmierzyć?

#61 Wiki-chan

Wiki-chan
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2007 - 20:32

Hm...Dobra. xD
Sakura i Ino vs. Naruto i Shikamaru
Trochę dużo osób,ale mnie to interesuje.Na przykładzie:
1.Ino robi Shintenshin no Jutsu,ale nie trafia w Naruto.Jak wiadomo,skutki uboczne :D Shikamaru oczywiście unieruchamia Sakurę,a Naruto nawala obie.Spoko,nie? ;>
Całe Akatsuki vs. Konoha
Hm.Ciekaweee.;p
Naruto vs. Kakashi
Uczeń przerósł mistrza...A nie,on jest chyba od niego o kilka cm niższy. ^-^'
Kakashi vs. Tobi
Małe spotkanie dawnych przyjaciół ;]
Neji vs. Shikamaru
Chyba myśli to słynny "bjakugan" nie zobaczy ;p Interesujące...

#62 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 11 wrzesień 2007 - 16:52

Naruto vs. Kakashi
Uczeń przerósł mistrza...A nie,on jest chyba od niego o kilka cm niższy. ^-^'

walka byłaby nudna, kakashi za bardzo zna styl walki Naruto

#63 Edversion

Edversion
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 18:51

Od kilku miesięcy zastanawiam się na bitwą Kakashi vs Sasuke. Jounin chce przywrócić Sasuke do Konohy i zaprzepaścić jego szansę na zemstę. Ten się jednak nie zgadza i rozpoczyna się pojedynek. Walka mogła by być bardzo ciekawa. Obaj używają stylu błyskawicy - mógł by być jeszcze jakiś pojedynek Chidori! Kto wie, może wkrótce będziemy widzieli takie widowisko!

#64 NarutoFan

NarutoFan
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 22:18

Naruto vs. Pain - bardzo ciekawa walka ciekawe kto by wygral lis o dziewieciu ogonach ktorego chce zlapac Pain lider Akatsuki ;p

#65 Bezimienny

Bezimienny
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2007 - 19:33

Ja chce zobaczyc w koncu naruto w jego wlasnej,"prywatnej" bitwie ..mniej wazne z kim.Ale jesli juz....tobi prawdop[odobnie jest zarezerwowany dla sasuke(eh....),wiec ...pein vs naruto !!Fajna bitwa by byla.Ale tak przywolania bym sobie zobaczyl....fajnych technik wiatru(nie rasena) ...caly repertuar peina...marzenia!!

#66 SamusAran

SamusAran

~fan

• User
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 14 wrzesień 2007 - 09:55

Heh a mnie ciekawi to, że nikt tutaj nie wpomniał, o jednej z najbardziej intrygujących walk, jakie wydarzyły się w świecie Naruto, ale nie dane było nam je zobaczyć... Mowa oczywiście o:

Shodai Hokage vs Uchiha Madara - Ciekawi mnie co było powodem walki dwojga przyjaciół, co zaważyło na tym iż stało się tak, a nie inaczej... Oraz sama walka :) Mogłoby być interesujące :D

#67 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2007 - 16:23

Shodai Hokage vs Uchiha Madara - Ciekawi mnie co było powodem walki dwojga przyjaciół, co zaważyło na tym iż stało się tak, a nie inaczej... Oraz sama walka :) Mogłoby być interesujące :D

Bardzo możliwe że ta walka sie pojawi.Wogóle jestem pewna że Madara sie pojawi i bedzie ta walka we wspomnieniach.Więc ta walka bedzie na 100% :D

#68 Ameboshi

Ameboshi
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2007 - 17:58

Zgadzam sie z Agita-girl. Choć przyznam, że chciałbym zobaczyć Lee który otwiera wszystkie bramy, mógłby być nawet pod wpływem byłby silniejszy ;po

#69 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2007 - 18:12

Zgadzam sie z Agita-girl. Choć przyznam, że chciałbym zobaczyć Lee który otwiera wszystkie bramy, mógłby być nawet pod wpływem byłby silniejszy ;po

przy okazji później zobaczysz gratis jego śmierć(jak nazywa się 8 brama-śmierci).ja np nie chce żeby zginął,no może w finalowej walce gdy pomaga Naruto:)

#70 Ameboshi

Ameboshi
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2007 - 20:24

Nie musisz mnie poprawiać znam nazwy tych bram... Napisałem tak bo jedną z lepszych walk była dla mnie walka Lee z Gaarą... Dlatego chciałbym go jeszcze zobaczyć gdy walczy otwierając bramy...