Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#71 Ameboshi

Ameboshi
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2007 - 10:32

Dobra, mów jak chcesz, ja po prostu chciałbym zobaczyć Stan otwarcia 8 bram, mówię o Lee bo narazie tylko on je otwierał (?)... nie cytuj mnie więcej, wystarczy przeczytać...

#72 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 21 wrzesień 2007 - 12:40

Dobra, mów jak chcesz, ja po prostu chciałbym zobaczyć Stan otwarcia 8 bram, mówię o Lee bo narazie tylko on je otwierał (?)... nie cytuj mnie więcej, wystarczy przeczytać...

nie, otwierali je:
-Gai(6)
-Lee(5)
-Kakashi(1)

#73 Ameboshi

Ameboshi
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2007 - 12:59

Zaczynam się irytować... Ekhm, dobra mam nie uzupełnione informacje, ale to nie ankieta i mój głos nie jest decydujący... Wyraziłem tylko swoją opinie... Żeś się czepił...

#74 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2007 - 14:27

Ameboshi

więc żeby cie nie cytować to podpowiem ci że nie tylko lee otwierał bramy jego mistrz Gai też(o ile oglądnąłeś odcinek shippuudena).

Zaczynam się irytować... Ekhm, dobra mam nie uzupełnione informacje, ale to nie ankieta i mój głos nie jest decydujący... Wyraziłem tylko swoją opinie... Żeś się czepił...

a tak na marginesie,nie czepiamy się tylko podpowiadamy abyś nie był w błędzie:)

a tak wogóle to kiedy Kakashi otwierał bramy???

#75 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 21 wrzesień 2007 - 14:39

a tak wogóle to kiedy Kakashi otwierał bramy???

Podczas treningu z Naruto na początku Shippudena.

I koniec offtopa. Kolejne posty nie na temat - będą kasowane.

#76 Kimimaro-san

Kimimaro-san
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 09:57

A ja chciałbym zobaczyć walkę dwóch legendarnych saninów Jirayi i Orochimaru. Wiem ta walka już była ale ja chciałbym ich zobaczyć w pełni sił bo (przecierz Jiraya powiedział ze po wypiciu tego co mu podała Tsunade nie jest w stanie użyć nawet 30% swoich sił a Orochimaru nie mógł używać rak). A wy jak o tym myślicie?

#77 Ray

Ray

~random

• User
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 22 wrzesień 2007 - 17:39

Ja chciałbym zobaczyć następujące bitwy:

1. Konan vs Hinata - po to, by Hinata pokazała jej co potrafi (mam na myśli - dużo xD).

2. Kisame vs Rock Lee - walka, w której Rock Lee starał się otworzyć siódmą bramę ;) Kisame "poszedłby na filet rybny" xD

3. Tobi vs Naruto - dobrze by było, jakby Tobi okazał się Madarą ;) Naruto "włącza" sobie z 4 ogony i sieje zniszczenie ;P

4. Pain vs Jiraiya - jest szansa, że taka walka się niedługo rozegra.

5. Kakashi vs Gai - musieliby walczyć "na serio", aby się okazało kto jest tak naprawdę lepszy :)

#78 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 17:51

1. Konan vs Hinata - po to, by Hinata pokazała jej co potrafi (mam na myśli - dużo xD).

Jak taka walka by sie odbyła to Hinata nie doczekałaby happy endu.xD

#79 naruto z konohy

naruto z konohy
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 18:12

ja to bym najbardziaj chcial zobaczyc walke naruto vs. sakura
techniki ninjutsu naruto przeciwko sile sakury
to byla by swietna walka

#80 Kasen

Kasen
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 20:51

1. Itachi vs. Oro
2. Jiraya vs. ktokolwiek , byle silny xd poprostu przechodzą mnie ciarki jak widze Ero w akcji ;p
3. Naruto vs. Pein
4. Neji vs. Sasuke

#81 sasuke2307

sasuke2307
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 21:15

ja bym chcial zobaczyc walke Sasuke vs Kakashi poniewaz jest mozliwosc ze uczen przerosl mistrza

me tooo ;D bylaby to jedna z najlepszych walk, tylko raczej nie iwdze powodu żeby walczyli :/

#82 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 13:42

1. Itachi vs. Oro

Chapter 345 (albo 344 nie pamiętam)
a mi przyszło jeszcze pare walk do głowy
Gamabunta vs Manda - wiem, że walka jest niemożliwa (chyba, że Edo-tensei) i już była, ale wtedy był/a ta Katsuyu, a ona imho przeszkadzała Gamabuncie
Naruto&Sai&Sakura vs Sasuke - oczywiście Naruto miałby wcześniej zapieczętowaną przez Sasuke chakre kyuubi'ego i walka byłaby w miarę wyrównana, bo Sakura ma lvl chuunin, a Sai i Naruto(bez liska) chuunin/jounin, a Sasuke jounin+, a poza tym fajnie by to wyglądało, że nowy team Kakashi'ego(bez Kakashiego) walczy z njsilnieszym członkiem starego, a poz tym na 70% bez pomocy autora Sas by przegrał

#83 Muchacho_pl

Muchacho_pl
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2007 - 16:42

Tobi vs. Pein
Kabutomaru vs. Kakashi
Yondaime vs. Pein
Naruto vs. Sasuke
Kakashi vs. Itachi
Kakuzu vs, Itachi
Sasori vs, Itachi
Orochimaru z edo tensei vs. Itachi
Jirayia vs. Itachi
Boss salamander vs. Manda
I ogółem wszystkie walki tej 4 bossów : ślimaków, żab, węży i salamander.
FAjnie by było jakby zetsu miał walkę z tsunade + yamato
I to tak naprawde najbardziej interesujace mnie walki

#84 darkmaul

darkmaul
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2007 - 19:16

dziwne nikt nie napisał

"Juugo VS Zetsu"

dwóch z reguły spokojnych, nienarażajacych się wojownikow. Ciekawe co by było gdyby walczyli sam na sam i jakie by były ich motywy.

#85 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2007 - 19:36

Ciekawe co by było gdyby walczyli sam na sam

Pozwól, że odpowiem: Zetsu zostałby zgnieciony i zakopany. Został stworzony na szpiega i czyściciela resztek, więc raczej krótko by pożył.

#86 Hłanu

Hłanu
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2007 - 21:48

Sasuke vs Rock Lee - Taka walka by była ciekawa. Chciałbym zobaczyć, jak bardzo rozwinął sie Sasuke, a jak bardzo Lee.

Neji vs Rock Lee - Co jest lepsze ? Praca czy Geniusz ?

Gaara vs Sasuke - Była taka walka, ale nie została ukończona.

Gaara vs Neji - Która "absolutna obrona" jest lepsza ? Piasek czy "kaiten" ?

Sasuke vs Neji - Sharingan czy Byakugan ?

Shikamaru vs Shino - Cień kontra owady !

#87 Kimimaro-san

Kimimaro-san
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2007 - 13:47

Moje typy walk:

1.W pełni rozwiniety Sharingan młodego Ucihy(Saska) vs. Byakugan Geniusz klanu Hyuuga (Neji'ego)
2.Walka Kimimaro vs. Sasuke
3.Itachi vs. Kisame

#88 Mike

Mike
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 00:29

Sasuke vs Neji to mogłaby być nawet fajna walka, ale wydaje mi się że Uchiha miałby cienkie szanse. Niemam pomysłu, więc te trzy walki:
1. Tobi vs Itachi
2. Hinata vs Naruto
3. Shino vs Sasori

#89 Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisano 19 październik 2007 - 12:33

1)Według mnie to Itachi Vs Kakuzu ciekawa walka i by się wyjaśniło co potrai łasic
2)Sasek z cs2 vs Kakashi dobra walka na poziomie choć wygrałby Kakach
3)Kisame Vs Oro co silniejsze ryba czy wąż xD
4)a Najbardziej chiałbym zoczaczyć walkę Flover chan vs Karin pojedynek dwóch kunoichi

#90 SeninDattebayo

SeninDattebayo
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 14:43

Sasek z cs2 vs Kakashi dobra walka na poziomie choć wygrałby Kakach

Oczywiscie. Przed TS, to bylaby wyrownana walka z przewaga Kakashiego. Teraz... Sasuke > Kakashi :]
Ja bym chcial zobaczyc walke Itachiego z kazdym. Ogolnie walki pomiedzy czlonkami Akatsuki.

#91 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 17:24

Wąż, zdecydowanie. Kisamiec jest silny, owszem, ale w walce na niewielką odległość [chyba że Samehada to jakaś odmiana Zabimaru xD] i zna tylko [na razie] suitony. Oroś walnąłby jakiegoś Katona i 'kochanie, na obiad ryba'.

#92 TJW

TJW

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 851 postów

Napisano 19 październik 2007 - 17:27

Kakashi Hatake napisał/a:

Wąż, zdecydowanie. Kisamiec jest silny, owszem, ale w walce na niewielką odległość [chyba że Samehada to jakaś odmiana Zabimaru xD] i zna tylko [na razie] suitony. Oroś walnąłby jakiegoś Katona i 'kochanie, na obiad ryba'.

Suiton>Katon

Oczywiscie. Przed TS, to bylaby wyrownana walka z przewaga Kakashiego. Teraz... Sasuke > Kakashi :]

ja bym powiedział, że to wyrównany poziom

#93 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 19 październik 2007 - 17:29

Oroś walnąłby jakiegoś Katona

I nic by się nie stało xD Przegrałby. Pamiętaj że Katon pokonuje Fuuton. Jednak Kisa miałby jakieś szanse.

#94 Black Raven

Black Raven
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 17:31

Jednak Kisa miałby jakieś szanse.

Jakieś, ale niewielkie. Chociaż... nie znamy jeszcze pełnych możliwości Rybki, może nas zaskoczy?

Przypominam tylko, że to temat "Jaką walkę chcielibyście zobaczyć", a nie "Rozkład Sił". Jeżeli chcecie to przenieście się do innego tematu, kolejne posty nie na temat będą kasowane. // Fl3t05

#95 Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisano 19 październik 2007 - 20:39

Uważam iż nie doceniacie rybki według mnie robi on klimat w walce ciekawąwalką było by też starcie KabuOro vs Kakach wynik hmm remis?(ale czy to możliwe:p) i też bardzo chiałbym zobaczyć czołówkę czyli walkę Paina I tobiego :P

#96 FrajdejJr.

FrajdejJr.
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 22:40

Jest dużo walk które chciał bym zobaczyć , lecz najbardziej chciał bym na Jiraya vs Orochimaru, po pierwsze ponieważ jestem wielkim fanem Jiraya a po drógie chciał bym zobaczyć wynik, który i tak jest przesądzony (oczywiście wygrana Jiraya)

#97 eros

eros
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 23:13

Sas by przegrał

To jest niemozliwe w tej mandze, nawet jak by go lali all kage z kazdej wioski + all saninowie + all special jounini + all chunini i genini.;p

Sasuke ma przeciez autora, a to najsilniejszy summon ;p

#98 SzPoN

SzPoN

~fan

• User
  • PipPip
  • 217 postów

Napisano 31 październik 2007 - 02:27

Ostatnimi czasy naszły mnie ochoty na kilka walk. Szczególnie, w których uczestniczyłyby osoby takie jak: Gaara, Shikamaru i Kiba. Dlaczego oni? Powód jest tylko jeden - te postacie podpadły mi w gust. Oczywiście, Gaarę chciałbym widzieć w pełni formy.

Godni przeciwnicy jakich uważałbym dla moich wyznaczonych bohaterów to...

Gaara vs. Neji - Hyuuga ze swym śmiertelnym stylem walki powinien stanowić sporą przeszkodę dla Gaary.

Shikamaru vs. Lee - swoją drogą chciałbym uchwycić momenty, czy cienie dosięgły by szybkości Rocka

Kiba vs. Sai. - o tak, nie lubie Saia więc chciałbym go widzieć rozoranego w ogródku przez Gerougę :D

#99 jahro

jahro
  • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 08:57

Kakashi-Tobi walka dwóch dawnych przyjaciół

wcale nie ma pewności że tobi to obito więc pisanie że jest to walka pomiędzy przyjaciółmi wcale nie musi być prawdą.

Ja bym chciał zobaczyć walke Zetsu z kimkolwiek musze wiedzieć co ta rosłlinka potrafi :P

Tsunade z kimkolwiek z Akatsuki bo nie wieże że ona jest taka słaba jak narazie to widzieliśmy ( jak by rozłożyła itasia to ludzie by zmienili zdanie na jej temat :))

#100 KYUZO Uchiha

KYUZO Uchiha
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 15:46

Nie wiem czy to było ale chciałbym zobaczyć w akcji Peina, ale nie wiem kogo wybrać na jego przeciwnika:P

[ Dodano: 10-11-07, 13:51 ]

Gaara vs. Neji - Hyuuga ze swym śmiertelnym stylem walki powinien stanowić sporą przeszkodę dla Gaary.

Wątpię żeby Garaa przegrał... zamknie się w swojej obronie absolutnej to techniki Nejiego nic nie dadzą, prędzej czy później zastosował by techniki takie jakich użył przeciw Kimimaro.

Ciekawe to by było Garaa vs Naruto na pełnej mocy:P z użyciami demonów:P a wogle mogli by pokazać wszystkie demony od Shikaku po 9-ogonów

#101 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 15:53

a JA chciałbym zobaczyc walke Sakura-Sasuke ^^ z pokaźną retrospekcją. i 2 walkę Hiniata vs Neji jestem ciekaw jakby ich poziom się teraz prezentował pozatym wspaniała walka do wprowadzenia retrospekcji :)

#102 gekkou hayate

gekkou hayate

~fan

• User
  • PipPip
  • 119 postów

Napisano 10 listopad 2007 - 16:05

Ja bym chcial zobaczyc walki silnych shinobi.
1. Gai vs Kakashi tak na serio bez papier-kamień-nożyce
2. Itachi- Gai ciekawe czy taktyka Gaia jest dobra
3. Neji- Lee dwaj rywale moze byc ciekawie
4. Gaara-Neji
5. Jiraya- Orochimaru dwaj sannini bedzie wysoki poziom
6. Kabuto- Kakashi dwaj bardzo silni shinobi.

#103 Itachii

Itachii
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 23:32

Kakashi- Sasuke w Shippudenach.
Nie wiadomo jeszcze bardzo na jak wysokim poziomie stoją ów Ninja. Wiemy że Kakashi posiada MS, a Sasuke po treningu u Orochimaru również posiadł wiele dobrych technik. No ale wątpię żeby taka walka w ogóle miała miejsce. Wątpię żeby Kakashi skrzywdził swojego ninja z 7 drużyny.

#104 TheRockLee

TheRockLee

~fan

• User
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 10:43

Nie czytałem całego tematu, więc nie wiem czy taka walka już była podawana, ale całkiem ciekawa była by walka ShikamaruVSItachi, no nie? Dwóch takich "genialnych" wojowników z unikalnymi umiejętnościami ;] I okropnie bym chciał zobaczyć jak nawzajem przewidują swoje ruchy xD Nie no wiecie Shikamaru RoXi xD

#105 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 11 listopad 2007 - 11:28

Ja najbardziej chciałbym zobaczyc, walke(walki) wynalazków Orocha np.Sasuke TS vs Kimimaro lub Karin vs Juugo. Ta pierwsza (która się już nigdy nie odbędzie) ze względu na to kto byłby silinejszy, druga natomiast chciałbym zobaczyc dlatego żeby wreszcie się dowiedziec co Karin potrafi :D