Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#176 TenTen95

TenTen95
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 17:46

Hm... Zawsze marzyłam o zobaczeniu w mandze lub anime walki Neji'ego i TenTen. Uwielbiam ten paring, a walka tych dwóch osób to to czego nie doświadczyliśmy... Mogłoby być ciekawie... Pozatym może jakaś walka Naruto i Sakury w Shippuudenie? Albo jeszcze chętnie walka Hinaty i Neji'ego, gdzie Naruto kibicowałby Hinacie, a TenTen Neji'emu. Wiem, że było coś podobnego, ale to w 'doskonalszym wydaniu'. W mojej wersji wydarzeń wygrał by oczywiście Neji (mam na jego punkcie świra xD). Pozatym trochę więcej walki z moją ulubioną postacią-TenTen. Może Masashi mnie nie zawiedzie xD

#177 kronos7

kronos7

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 11 czerwiec 2008 - 20:34

Kakashi vs Gai (w końcu dwaj najwięksi rywale)
Orochimaru vs Minato
Naruto vs Pein xDxDxD (Naruto chyba będzie chciał sie zemścic za śmierć mistrza)
Neji vs Sasuke
Zetsu vs ktoś z konochy(zeby pan roślinka coś pokazał!!!)

#178 Doli

Doli

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisano 12 czerwiec 2008 - 11:46

no to tak
Kakashi Vs Sasuke - to by było nawet dość ciekawe może w końcu Kakash pokazał by te swoje 1000technik.
Pein Vs Madara - Pein uważa sie za boga a Madara mu rozkazuje jak chce, tak nie może byc.
Suigetsu Vs Juugo - obaj panowie bardzo mało pokazali a IMO wszyscy są chyba ciekawi jak walczą.

#179 wolum

wolum
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 18:07

Oto walki, które chciałbym zobaczyć:
Hashirama vs Madara
Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Jiraiya vs Itachi
Choć Itachi by wygrał, to walka byłaby niezmiernie ciekawa i na bardzo wysokim poziomie.

Sasori vs Kakuzu
IMO to byłaby bardzo ciekawa i wyrównana walka. Chciałbym ją zobaczyć i zobaczyć kto wygra.

Sasori vs Orochimaru
Jak wyżej.

Orochimaru vs Jiraiya
Walka dwóch Sanninów. Super byłoby zobaczyć ich 100% przeciwko sobie.

Madara vs Minato
Walka dwóch gigantów, którzy mogą się teleportować. Też byłaby ekstra walka.

I na razie tyle jak jeszcze sobie coś przypomnę to napiszę.

#180 jackersson

jackersson
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 18:49

Madara vs Hashirama(ciekawy jestem jak poradzil sobie z ems i kyuubim)
Minato z kimkolwiek(zobaczyc styl walki)
Itachi vs Madara
Rock Lee vs Sasuke
Gaara vs Sasuke (po TS oczywiscie)
Kakashi vs Gai
Suigetsu vs Kisame
Oro vs Sasuke z tym ze Oro w formie i przygotowany do walki itp

#181 Kurkashi

Kurkashi

~fan

• User
  • PipPip
  • 314 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 18:36

Wszystkie wymienione kombinacje Hokageów, Madary,Peina i Itacza oraz:
Ji-man vs. Tsunade- mogłoby być ciekawie
Ji-man- vs. Orochimaru- Walka zajebistych Sanninów
Pein vs. Madara
Pein. vs. Orochimaru- a bo tak;p
Kurenai vs. Itachi- chciałbym zobaczyć te jej wspaniałe Gen
Jaką wyczepistą walkę Asumy, Gaia,Kakashiegiego(no Shizune też)
jakąś walkę Ten Ten bo Kisiel o niej czasem zapomina i wogóle mało tej postaci jest
Naruto vs. Jiraya- Mistrz i uczeń
jakąś walkę Shino- patrz Ten Ten
Neji vs. Sasuke-Byak vs. Szaringan
Haku i Zabuzy z kimś po TS :D
Walkę z Kazekage którego twarz wsysnął Orochi przed walką z trzecim
Kimimaro- vs Haku- fajne ABL no i Zabuza był pokazany w retrospekcji Kimiego.
Kogoś z Raigakure, Wiochy Kamienia no; generalnie tych których nie było widać.
Hiashi vs. Hizashi-Hyuuga Masterzy ciekawe jak by walczyli.
Hiashi vs. Neji- who wins?
Kisame- chcę zobaczyć jego skill.
Temari z kimś- jak się rozwinęła.
Temari vs. Shika- walka przyszłego małżeństwa.

#182 Karko

Karko
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 21:18

w sumie to prawie wszystkie walki ktore chcialam zobaczyc juz zobaczylam.
Ale w sumie jeszcze tylko nie widzialam Sakura vs Sasuke. I tak wiadomo kto wygra (SASUKE) ale chcialam zobaczyc ta walke bo napewno byla by smieszna i ciekawa.

Smieszna: Napewno bedzie smieszna poniewasz, Sakura jest zakochana w sasukim i nie potrafila by go nawte udezyc a po 2 chcialabym zobaczyc co na to Sasuke.

Ciekawe: Ciekawe jest jak Sasuki zalatfi Sakure i, czy Sakura bedzie nadal go uwielbiac po tej walce.

#183 Leos

Leos

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 21:32

Kimimaro vs Sasuke - pojedynek dwóch ,,kontenerów", dwóch ludzi których Orochimaru pragnął najbardziej, dwóch potężnych ABL Shikotsumyaku vs. Sharingan, z pewnością byłaby to ciekawa walka i typowałbym w niej wygraną Sasuke, ale Emo spociłby się przy niej.

Lee vs Neji - walka dwóch odwiecznych rywali, talent kontra ciężka praca. Czy Kaiten obroni się przed Ura Renge? Czy Jyuken wygra ze Strong Fist?

Kabuchimaru vs Sasuke - KabuOro poprzysiągł zemstę Sasuke po tym jak wchłonąl Orochimaru, pojedynek byłby interesujący, bo obu shinobi dobrych technik odmówić nie można.

#184 szczepan325

szczepan325

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 931 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 18:14

W ogóle to siema :D
Chciałbym zobaczyć fight: Hanzo vs 3 saninów - po prostu walka pakerów :) No i fajnie byłoby zobaczyć jak Ero i Oro wspólpracują :D

#185 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14290 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 22:07

Ja bym chciał powtórzonej walki 3 sanninów. Podczas ich ostatniej walki, ani Oro, ani Rsunade, ani Jiraya nie byli w pełni sił, ale obecnie to trochę niemożliwe. Wielka szkoda:D Jeszcze inna walka z postacią, która niestety również is dead, to Itachi kontra Madara. Itachi w pełni sił na pewno pokazałby piękne widowisko. No i Madara musiałby się wysilić.

#186 ~Itachi~

~Itachi~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 16:26

Pein vs Itachi byłaby to ciekawa walka pomiedzy 2 najsilniejszymi członkami Akatsuki niestety tego nie zobaczymy:D

#187 Hyuuga Pepol

Hyuuga Pepol
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 21:57

Naruto vs Pein, Walka powinna byc ekstra, Naruto będzie chciał pomścic Ero Senina, a Pein przeciez nigdy nie przegrał, mam nadzieję, że dojdzie do tej walki.

#188 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2008 - 15:23

Ja bym chciała zobaczyć walkę Kiby (z Shippuuden), oczywiście razem z wielkim Akamaru ^^

Obojętne z kim, byleby to byli równi sobie przeciwnicy.

#189 Owies

Owies
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 09:52

Gai vs Kakashi, Ale tak całkiem serio (choć nie ukrywam ze podobała mi sie walka "Kamień, Papier, nożyce") Ciekawe czy Kaszka by dał se rade z Bramami xD

#190 Mrówek

Mrówek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 12:33

A ja bym zobaczył takie walki z chęcią:
Naruto vs. Pain
Sasuke vs. Naruto po raz tysięczny :P
Kakashi vs. Pain (wtedy by przynajmniej kakash pokazał maximum swoich umiejętności)
Madara w pełni sił vs. Sasuke (walka sharinganów)

#191 HAJDI_00

HAJDI_00

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 958 postów

Napisano 22 czerwiec 2008 - 12:43

Oj, dużo by tego było xD
Pein vs Madara Walka liderów Akatsuki :P EMS vs Rinnegan
Do tego jakieś sensowne walki Konan, Zetsu, Tsunade, Nejiego i Kiby
Sasuke vs Naruto gdzie Naruto w końcu robi Sasquacza jak chce, a nasz biedny mściciel doznaje sromotnej klęski xD
Itachi vs Jiraiya Ta walka rozwiała by w końcu wszystkie wątpliwości w RS :P
Oro vs Jiraiya jw.
Pozdrawiam :)

#192 Hyuuga Pepol

Hyuuga Pepol
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 15:59

kto by tu miał wątpliwości??

Mogła by byc fajna też Neji vs Zetsu, Zetsu nic jeszcze nie pokazał ale Neji go przejży;)

#193 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 18:56

Oro vs Jiraiya jw.

Szkoda, że wszyscy wyżej wymienieni nie żyją :(
Też bym chętnie zobaczyła te walki...

#194 Ero_L

Ero_L
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2008 - 21:58

Kakashi vs Sasuke.
Jakie to by było dramatyczne:]

Czwarty Hokage vs Madara.
Czwarty Hokage vs Pain.
Szkoda, ze to nierealne.

#195 Iruno

Iruno

~random

• User
  • Pip
  • 92 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 11:25

Tradycyjnie Sasuke vs Naruto
Ciekawie by było zobaczyć też Sasuke vs Madara - walka odwalona w kosmos
Miło by było w końcu zobaczyć walkę Kisame i Saigetsu
I jedna z ciekawszych to by było zobaczyć walkę peina vs Naruto lub tsunade
Co do śmieszniejszych mógłby Kishi narysować walke Konohamaru vs Naruto - sexi jutsu :))

#196 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 11:40

1st vs Madara. Wiemy jaki jest wynik tej walki ale chciałabym zobaczyć jak to 1 poradził sobie z panem i władcą Kyuubiego.

Konan vs reszta świata, nie interesuje mnie z kim. Ważne że ona walczy. Chcę zobaczyć więcej jej technik bo są przecież niesamowicie słabe a ona jest z Akatsuki co oznacza, że musi mieć jeszcze jakieś asy w rękawie.

#197 Shogun

Shogun

~random

• User
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 12:26

Ja bym chciał zobaczyć Naruto Kyuubi vs. Pain :) Ciekawe kto by wygrał ^^

#198 Nolaan

Nolaan

~fan

• User
  • PipPip
  • 310 postów

Napisano 25 czerwiec 2008 - 20:27

Ja póki co chciałbym zobaczyć walkę osławionego Peina z Jirayą, o której tyle się tu na forum pisze. Chyba czas podłubać w necie i uzupełnić braki w proporcjach między mangą a anime :PP bo nie zdzierżę aż ta akcja pokaże się w wrsji telewizyjnej.

Aaaa, i jeszcze jaką kolwiek z walk Yondaime. Ten pan to dopiero musiał być wymiatacz ekstraligowy.

#199 szczepan325

szczepan325

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 931 postów

Napisano 16 sierpień 2008 - 18:42

Tutaj ostro popuszczę wodze fantazji, ale chciałbym (w anime) zobaczyć walkę, która odbyłaby się wtedy, gdy Itachi i Kisame zrobili wjazd od Konohy w poszukiwaniu Naruto, i w końcu trafili na Asumę i Kurenai. Chciałbym aby Kakash (który dołączył potem) ściągnął ze sobą pełno jouninów i jakieś ANBU. Wyobraźcie sobie scenę: stoi Itachi - wokół niego w p.... shinobi.
No i walka! Wreszcie pokazałby max swoich możliwości. Wiem że w końcu by padł, ale chciałbym zobaczyć ilu by załatwił :)

Wiem że to podpada pod spekulacje, ale postarajcie się sobie wyobrazić taką walkę - to byłaby chyba najbardziej dynamiczna walka w całym Naruto - z Itachim, jego szybkimi pieczęciami i szybkością ogólnie.

#200 Gokax

Gokax

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisano 16 sierpień 2008 - 20:49

Jiraya vs. Kakashi. Jirayi bal sie itachi, jednak byla by to ciekawa walka ze wzgledu na ilosc technik kakasha. Ale gdyby Ji walczyl na max to on by przegral.
Ji vs Itachi. Ostatnio itacz nie chcial walczyc a wczesniej mowil ze by przegral. Ciekawi mnei jak by to wygladalo ze mistrz Sharingana przegrywa z pustelnikiem bez KG.
4 vs. Pein. To by byla ciekawa walka.
To narazie tyle.

#201 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 16 sierpień 2008 - 20:57

Jirayi bal sie itachi

Ostatnio itacz nie chcial walczyc a wczesniej mowil ze by przegral

Itachi nigdy nie bał się Jirayi. Uniknął walki, kiedy poszedł z Kisame do Konohy, bo od samego początku nie zależało mi na żadnych pojedynkach, a właściwie nawet na tym, żeby złapać Naruto. Jego wypowiedzi były raczej zmyłką dla otoczenia. Uniknął tego, czego nie planował.

#202 Gokax

Gokax

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisano 16 sierpień 2008 - 21:03

Ale rozmowa z kisame gdy widzieli naruto i ji byla mniej wiecej taka
k- ja nie mial bym z nim najmneijszych sans musialbys walczyc sam
i- ani ja ani ty nie dalibysmy mu rady

czy cos takiego +/-

#203 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 16 sierpień 2008 - 21:13

Przeczytaj ostatnie 30 chapów mangi, to zrozumiesz o czym mówię.

#204 lexarks

lexarks

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 24 wrzesień 2008 - 18:33

Osobiste wolę napisać kogo walkę chcę zobaczyć niż jaką walkę chcę zobaczyć. Ale mam nadzieje, że to mieści się w temacie, zbytnio nie odbiega i dotyczy praktycznie tego samego. A poza tym w ten sposób będzie o wiele łatwiej mi napisać i uzasadnić.
Więc chciałbym zobaczyć kilku shinobi w akcji.
Do tych shinobi należą: Hinata, Konan, Kiba, Neji, Gaara, Kakashi, Tsunade, Kabuto, Zetsu, Pein, Madara oraz Naruto.

Teraz uzasadnienie dlaczego właśnie oni.

# Hinata i Konan

- Hinata: Ze względu, że jako jedyna ze kobiet nie miała okazji na ukazanie swoich możliwości. Sakura, Tenten i Ino miały właśnie takie okazję (Sakura z Sasorim, Tenten w walce z Kisame i własnym klonem, a Ino z Hidanem i Kakuzu). Nie zgodzę się z tezą, że mogła ona wykazać się w spotkaniu z Kabuto czy Tobim. Spotkanie z Kabuto miało raczej charakter ukazania Kabuto i jego połączenia z komórkami Orochimaru. A w przypadku spotkania z Tobim to inne postacie tam grały główne role.

- Konan: Jej walka z Jiraiya (jeśli to można nazwać walką, tu raczej pasuję lepiej określenie potyczka niż walka) była zdecydowanie zbyt krótka. Nie ukazano jej pełnych umiejętności i wartości dla których jest w Akatsuki.

Z stąd chcę zobaczyć walkę Hinata vs Konan, aby obie mogły się pokazać na co je stać. Taka walka byłaby bardzo efektowna i ciekawe, gdyż ich style walk pasują idealnie.

----------------------------

#Kiba, Neji, Gaara oraz Zetsu.

- Kiba: Tak samo jak postacie wyżej nie ukazał żadnych umiejętności w nowej serii. Miał okazję z Tobim ale każdy wie jak to wyglądało. Może dlatego, że Kishi chciał ukazać potęgę Tobiego, więc usprawiedliwia go to. Chętnie ujrzałbym go w akcji z Akamaru i ich nowe wspólne techniki.

- Neji: Uzyskał rangę jounina dlatego nie zadowala mnie jego walka z Kisame i własnym klonem. Od jounina wymagam zacznie więcej.

- Gaara: Tylko i wyłącznie chcę zobaczyć jak radzi sobie bez bijuu w sobie. Nic więcej.

- Zetsu: Na razie służy tylko jako odkurzacz do ciał i nagrywarka... Odczekuję czegoś więcej od członka Akatsuki.

Proponuję walkę Gaara vs Zetsu, gdyż Neji i Kiba nie mieli by szans z Zetsu ze względu na jego umiejętności.

Zbytnio nie obchodzi mnie kim będą przeciwnicy Kiby i Nejiego. Niech tylko pokażą swoje umiejętności.

#Tsunade i Kabuto

- Tsunade: Dla mnie musi udowodnić, że tytuł Hokage jej się należy. A jej walka z niepełnosprawnym Orochimaru mnie całkowicie nie zadowala.

- Kabuto: Ze względu na jego połączenie z Orochimaru, niech ukaże moc tego połączenia.

Oczywiście walka między dwoma medykami Tsunade i nowym Kabuto. Wiem, że pojedynek między nimi już był ale nie zaszkodzi pełna wersja jej.

# Kakashi, Pein, Madara i Naruto

- Kakashi: Poza nową techniką z innym wymiarem nic więcej nie pokazał. Chętnie chciałbym ujrzeć poważną walkę w jego wykonaniu.

- Pein: Na pewno jego walka z Jiraiyą nie ukazała jego pełnej potęgi.

- Madara: Wiadomo dlaczego. Najbardziej tajemnica postać z wielką sławą. Dlatego powinien udowodnić, że jest taki potężny.

- Naruto: U niego chcę zobaczyć efekty treningu u żab.

Pojedynki: Kakashi vs Madara oraz Pein vs Naruto.

Na pewno nie chcę zobaczyć w tym momencie żadnych walk z udziałem Sasuke i Sakurą. Niech dadzą wykazać się innym.
Sasuke: Ile razy można oglądać jego walki, gdzie wygrywa walkę w której powinien już dawno paść (np z KillerBee).
Sakura: Ponieważ ukazała już swoje możliwości w walce z Sasorim. A następna walka z udziałem Sakury nie różniła by się pod względem jej umiejętności bojowych.

#205 narutol

narutol
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2008 - 18:44

Chcialbym zobaczyć dwie:
pierwsza: zdecydowanie Naruto vs. Sasuke naruto z mocą pustelnika mialby szanse skopać zadek Sasowi no i jeszcze prezent od Itachiego
druga: Naruto vs. Pein chyba to będzie najbardziej wyczekiwana walka od czasów walki Itachi vs Sas
I to tyle na razie więcej mi do szczęścia nie potrzeba :p

#206 Yaiba1989

Yaiba1989
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2008 - 18:46

Poważna Walka Kakshiego z Tobim, który pod koniec Tobi traci maskę i Zaskoczony Kakasz widzi w nim Obito :), lub obaj tak zaciekle walczą że tracą maski :).

Naruto i Hinata, ach taka dziwna walka, w której Naruto by nie chciałał jej akakować bo to dobra koleżanka a Hinata nie może bo w nim...się kocha.

Naruto vs Sakura, nareście :D Naruto sie odegra za to że Sakura mu przywalała w durny łep gdy był młodszy i tym samym zyska sympatie Sasuke :D.

Gai vs Kakashi, tym razem uda sie Gaiowi pokonać Copy Ninje :D, i powiedzieć Lee że dokonał tego.

Orichumaru vs Itachi :D, Orchimaru dał spokój Saskaczowi bo słabiak, teraz woli Itaczka :D wykorzystać.

#207 Zenek-sama

Zenek-sama

~świeżak

• User
  • 6 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 19:15

1)Uchiha Madara vs Hashirama Senjuu(ta walka juz była ale chciałbym aby była pokazana w pełni)
2)Jiraya vs Orochimaru(uważam iż była bo to jedna z najlepszych jeżeli nie najlepsza walka w całej mandze/anime)
3)Pain vs Naruto(trzeba troche poczekac to zobaczymy)

#208 Naza19

Naza19

~random

• User
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 16:15

Ja chciałbym zobaczyć dwie walki :

Kakashi vs Sasuke -oo to by była bardzo ciekawa walka mistrz kontra uczeń ;D ciekawe jaki by był wynik tej walki.

Minato vs Naruto -walka ojca z synem ciekawe który by bł sprawniejszy ;P:P

#209 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 16:19

Na stan obecny chyba najchętniej przyjrzałbym się walce Raikage vs Madara, bo dostalibyśmy kawał potężnych rozmiarów sieki.

#210 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14290 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 16:22

Na stan obecny chyba najchętniej przyjrzałbym się walce Raikage vs Madara, bo dostalibyśmy kawał potężnych rozmiarów sieki.

Ja tak samo. raikage wygląda na silnego i pojedynek z Madarą stałby pewnie na wysokim poziomie. Choć ja osobiście wolę obejrzeć walkę Pain'a, obojętnie z kim, byleby walczył:D Może spełni się moje pragnienie i zobaczymy Pain vrs. Tsunade?