Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#211 Nolaan

Nolaan

~fan

• User
  • PipPip
  • 310 postów

Napisano 11 październik 2008 - 20:59

Pierwszy Hokage vs Madara. To przede wszystkim. Ten pojedynek musiał być nieziemski.

JiMan vs Oroś - ciekawe jak to było?

No i ofkoz Yondaime vs Kyuubi, czyli koniec i początek wszystkiego.

#212 Son Mati

Son Mati

Kusu~

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3528 postów

Napisano 11 październik 2008 - 21:40

Walki jakie bym najchętniej obejrzał:
Hinata vs Sakura - pojedynek dwóch piękności <3 o Naruto i to rozwiązałoby spór NaruHina czy NaruSaku
Hashirama vs Madara - to walka musiała być piękna. Madara z EMS i Kyuubi'm vs założyciel Konohy z mokutonem
Kisame vs Gai - z wielką chęcią obejrzałbym ich raz jeszcze, ale tym razem obu na pełnej mocy.
Kakuzu vs Hashirama - ech, szkoda, że Kakuzu nie miał Flashbacka, walka byłaby na pewno ciekawa.
Konan vs Kurenai - gdyby tylko ta druga nie nosiła w sobie dziecka.
Tsunade vs Pain - może już niedługo, Piąty Hokage i Ostatni Sannin vs lider AK.
Naruto vs Sasuke pojedynek trzeci - bardzo realny, Naruto powraca z SM po wezwaniu od Tsunade, Konoha w ruinie, a tu Sasek przychodzi aby ją zniszczyć. Kolejna walka 2 rywali i dawnych przyjaciół, Sas albo do grobu, albo za nogi do wiochy xD

#213 Rikodou

Rikodou
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 16:51

Pierwszy Hokage i Madara - może Kishimoto zrobi jakiegoś Gaidena :D

Pain vs Naruto - którą być może już niedługo

Hanzou vs. Three Sannins - zapewne ekscytująca walka :D

I to na tyle, z pewnością Kishimoto nas czymś zaskoczy :D

#214 Domin

Domin
  • Goście

Napisano 31 październik 2008 - 21:03

Może się to komuś wydać głupie, ale ja chciałbym zobaczyć walkę Hinaty z gościówką z Taki. (bodajże Karin?) Bardzo chciałbym poznać możliwości tej pierwszej po time skipie, a tej drugiej - ogólnie. (Choć nie cierpię jej, jak wszystkich pachołków Sasa)

#215 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 01 listopad 2008 - 00:16

a ja tak sobie ostatnio myslalem. Mialo dojsc do takiej walki i przez pare dni czytajac hurtowo mange mialem nadzieje ze tak bedzie,
Deidara vs Orochimaru
przed TS deidara mowil ze zabije oro w przyszlosci, przed atakiem na Sune " a wiec najpierw sakryfikant a nie czlowiek ktorego poslalismy do orochimaru"
mysle ze ta walka bylaby ciekawa ze wzgledu na unikalne zdolnosci, kawarimi i gietkosc oro jest stworzona do unikow przed bombami, z drugiej strony chetnie bym zobaczyl jak summony weza radza sobie z ptaszkami deidary ;)
wogole walki miedzy akaludkami bylyby super, ale ta para inspiruje mnie najbardziej ;)

#216 wojtekwax

wojtekwax

~fan

• User
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 01 listopad 2008 - 18:11

a ja chciałbym zobaczyć pełną walkę 4 hokage z lisem
walka madary z pierwszym

tak to napewno XD
dodatkowo sas ms vs sm naruto :P
naruto vs pain
i jakas walke 2-go moze z.... pierwszym ?? XD Brother fight XD

#217 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14262 postów

Napisano 03 listopad 2008 - 19:15

Obecnie wiele walk toczy się w Liściu i już jedną, upragnioną przeze mnie walkę widzimy: Kakashi i Pain. Sam jeszcze chciałbym zobaczyć pojedynek Pain'a z ostatnią z Sanninów, czyli z Tsunade. Mogłaby w tej walce pokazać swój kunszt, uraczyć nas bardzo ciekawymi technikami i (być może) umrzeć tak, jak każdy, poprzedni Hokage: broniąc wioski. Innymi, wymarzonymi walkami są: Madara vr. Pain i Naruto vr. Sasuke. To są też walki, na które czeka każdy fan tej mangi.

#218 UesamaSHG

UesamaSHG
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 09:46

Osobiście chciałbym zobaczyć walkę Kisame z Hidanem. Jeden nieśmiertelny drugi nietykalny bo szybki. Ciekawe jakby to się skończyło ;) Osobiście głosuje że wygrał by Kisamiec

#219 Orochi

Orochi

~fan

• User
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 16 listopad 2008 - 00:43

Osobiście chciałbym zobaczyć walkę Kisame z Hidanem. Jeden nieśmiertelny drugi nietykalny bo szybki. Ciekawe jakby to się skończyło ;) Osobiście głosuje że wygrał by Kisamiec

Kisame nie jest taki szybki o_o(bardziej Hidan jest od niego szybszy)
Pozatym z Hidanem nie miałby szans bo:
a) za głupi jest aby się połapać o co chodzi z kręgiem itp.
b) walczy w zwarciu(bardzo łatwo go ''dziabnąć''

Wracając do tematu
Chciałbym zobaczyć walke
Suigetsu vs Kisame (ale taka na full)
Zetsu vs Yamato (wojna na krzaczki :D ?)
Byle z kim byle gdzie ale żeby walczyła Anko o_o

to chyba wszystko xP

#220 Velo

Velo

~fan

• User
  • PipPip
  • 213 postów

Napisano 16 listopad 2008 - 01:57

Jirayia vs Sasuke z CS oraz Itachi vs Jirayia -> Chciałbym zobaczyć te walki, gdyż pomijając fakt, iż byłyby z pewnością bardzo widowiskowe, zakończyłyby lwią część niekończących się nigdy dywagacji w RS :-P...

#221 hosanna

hosanna

~fan

• User
  • PipPip
  • 281 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 23:03

Tsunade vs Pain (pliiiiz)
Sakura vs Sasuke (nadal obstawiam ze ciemnowlosa kunoichi oberwie choc troche po twarzy:P)
Gaara vs Yugito ( raczej nierealne ale walke tych dwoch biju chcialabym zobaczyc)

#222 Nelya

Nelya

~fan

• User
  • PipPip
  • 349 postów

Napisano 26 listopad 2008 - 23:50

Hidan sam przyznaje, że ma najwolniejsze ataki z Akatsuki.
A tak wogóle to chciałabym zobaczyć:
Konan vs Tsunade -ta walka ma jakieś szanse się odbyć, poza tym ciekawią mnie zdolności Konan no i papierowa pani wykazałaby się nieco więcej, bo ja w nią wierzę xd
Sasori vs Orochimaru -gdyby nie Sakura i Chiyo to ta walka pewnie by się odbyła...

Madara vr. Pain

O tak, w końcu wyjaśniłaby się kwestia, który z nich jest potężniejszy i nie byłoby już żadnych domysłów.
a i jeszcze jedna:
Zetsu vs Host - no bo tak :D

#223 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • 5835 postów

Napisano 27 listopad 2008 - 00:22

Ja liczę na rewanżowy pojedynek:
Gai vs Kisame
Kisame, jak sam powiedział, chce dokopać Zielonej Bestyjy za kopniak z półobrotu, a z 30% jego chakry jakoś mu to nie wyszło. Kto wie, może spotkają się ponownie i zmierzą się mając do dyspozycji wszystkie swoje atuty.

Kolejna walka, jaka mogłaby się odbyć:
Orobuto, czy jak to woli Kabuchimaru vs Taka
Ciekawe, jak nowy, lepszy okularnik wypadłby na tle nowej formacji Sasuke i jaki wynik byłby tej potyczki. Pewnie zwycięstwo byłoby po stronie Taka, ale okupione jakimi ranami?

Liczę też, chociaż jest mało prawdopodobny na pojedynek:
Hyuga Hinata vs Konan
Ciekawe, czy przez te lata członkini jednego z najsilniejszych klanów ninja Konohy rozwinęła na tyle swoje umiejętności, żeby godnie go reprezentować, a nie byc po prostu zakałą i defektem swojej rodziny. Akurat pani od origami byłaby na tyle wymagającym przeciwnikiem, żeby Hinata mogła pokazać, czy jej obietnice stania się silniejszej zostały spełnione w praktyce, czy były to po prostu puste słowa.

#224 Orochi

Orochi

~fan

• User
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 27 listopad 2008 - 21:54

Sakura vs Sasuke (nadal obstawiam ze ciemnowlosa kunoichi oberwie choc troche po twarzy:P)

Ee ciemnowłosa x_x ? na pewno oglądamy to samo anime?

Hyuga Hinata vs Konan
Ciekawe, czy przez te lata członkini jednego z najsilniejszych klanów ninja Konohy rozwinęła na tyle swoje umiejętności, żeby godnie go reprezentować, a nie byc po prostu zakałą i defektem swojej rodziny. Akurat pani od origami byłaby na tyle wymagającym przeciwnikiem, żeby Hinata mogła pokazać, czy jej obietnice stania się silniejszej zostały spełnione w praktyce, czy były to po prostu puste słowa.

Hinata? X_X
Hinata nigdy nic ciekawego nie pokazała mogłaby walczyć z Konan jako członek jakiejś drużyny (ale i tak pewnie nic by to nie dało >_>)

Orobuto, czy jak to woli Kabuchimaru vs Taka

Ehh każdy wie że z Sasuke może wygrać tylko naruto (wkońcu jeden z głównych motywów shippuudena) więc śmierć Kabuto byłaby żałosna xD
(noo chyba że mała potyczka xp kończąca się tym że kabuto znika ;])

#225 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • 5835 postów

Napisano 27 listopad 2008 - 22:37

Hinata? X_X
Hinata nigdy nic ciekawego nie pokazała mogłaby walczyć z Konan jako członek jakiejś drużyny (ale i tak pewnie nic by to nie dało >_>)

Wiem, że nic nie pokazała, a taka walka dałaby jej możliwość w końcu to zrobić. Jak parę innych postaci, jak na przykład Kiba, który też mógłby pokazać, jak rozwinął się od pojedynku z Naruto i porażce z Sakonem-Ukonem.

#226 Kurkashi

Kurkashi

~fan

• User
  • PipPip
  • 314 postów

Napisano 27 listopad 2008 - 23:04

no przeciez sasuke to najzdolniejsza kunoichi jest ;]

Miło że mnie cytujesz. Co do słów skierowanych do mnie i późniejszej dyskusji dziś nie chce mi się odpowiadać posta piszę tylko by Ci podziękować ^^

Tylko coby ontop był.

Kobito Sasuke zgniótłby ją w sekundę. Przecież Sasuke bez mrugnienia oka (ok z mrugnieniem włączającym Sha :P) pokonywał dużo lepszych od niej. Na jej roku nie wypada jakoś niezwykle przy innych, teraz jest lepiej niż dawniej bo na 100% mogę stwierdzić że przerosła Hinatę, Ino i Tenten (x_x) ale tego samego w kontekście Temari czy Shino nie bowiem, bo poza wyżej wymienionymi wszyscy są lepsi/równi Sakurce. Sakura to lvl. Chuunin ewe. Chuunin+ poza tym jej styl walki nie daje jej szans na trafienie Sasuka jej główną bronią tj. pięścią z Chakrą. Sasuke Jouninów lepszych od niej zjadałby niestety na śniadanie.

Co do jej wygląu po TS miło że w końcu ma jakieś piersi :P Z naciskiem na "jakieś"

Ops to nie ten temat XD

A ja bym chciał zobaczyć walkę Genma vs. ktoś i Sanninów z Hanzou

#227 Kalevatar

Kalevatar

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 23 grudzień 2008 - 18:42

Moja wymarzona walka? Nie ma wielkich wymagań - byleby ktoś zabił Madarę. Ktokolwiek. Nawet Ichiraku. Nawet Konohamaru-squad.
Do cholery, nawet Kabuto!
Ktokolwiek...

A Tobi był takim dobrym chłopcem...

#228 maciek77

maciek77

~random

• User
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 02 styczeń 2009 - 16:46

Ja bym chciał walke
Oro VS Ero na full mocy i zdorwiu
Sasek vs Naruto tylko po TS
i walke madary vs Pain bo jestem ciekawy technik obu panów
a i jeszcz jakąś walke i Itasiem może vs kakashi

#229 MYSZa7

MYSZa7
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2009 - 22:30

Neij vs. Sasuke.Dwóch geniuszy naprzeciwko siebie ... to by było.
No i jeszcze Naruto vs. Sasuke i Naruto vs. Madara :)

#230 Ufolood

Ufolood

~fan

• User
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 07 maj 2009 - 10:50

przede wszystkim walki postaci ciekawych, a jeszcze nie pokazanych podczas comabtu w ogóle lub nie pokazywanych od dawna :

1. Zetsu (może być z kimkolwiek, byle nie skończyło się na 3-4 panelkach)
dla porządku dajmy Zetsu vs Shino Aburame

2. Danzou vs. Neji Hyūga

3. Walka pań, ale na wysokim poziomie !!!!!!
np. Konan vs. Anko Mitarashi

#231 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • 5835 postów

Napisano 07 maj 2009 - 11:00

Ok, walki które były tylko napomknięte a o ich przebiegu nie mamy pojęcia:
- Hashirama vs Madara: to musiało byc coś. Dwóch największych shinobi swoich czasów w epickim pojedynku a pomiędzy tym miotający się Kyubi. Jednym słowem epic =]

Walki, które mogą byc:
- Naruto vs Sasuke: oj, już czuję, że może to byc najlepszy pojedynek w całej mandze, który przegoni walki Sasuke z Itachim i Naruto z Painem. Dwóch głównych bohaterów, którzy obecnie są kreowani na jednych z największych kozaków w serii kiedyś na pewno stanie twarzą w twarz. Po jednej stronie MS po drugiej SM. To będzie epic.

- Zetsu vs ??? - zżera mnie ciekawośc, co też on potrafi. Jest dla mnie wielką niewiadomą i dlatego wyczekuję dnia, w którym pokaże, co potrafi.

- Hinata vs ??? - oj, jej starcie z Painem pozostawiło spory niedosyt. Nowa, wyglądająca na instant killa technika... ja chcę zobaczyc ją jak dosięga celu =]. No i skoro umie taką technikę, to może ma jeszcze inne ciekawe rzeczy w swoim arsenale? :>:>:>:>

- Gai vs Kisame - pojedynek tej dwójki zawsze będzie dla mnie arcyciekawe a ostateczne, trzecie starcie może byc właśnie tym, w którym dane nam będzie zobaczyc siłę otwartej ósmej bramu =].

Walki, których niestety się raczej nie doczekam:
- Orochimaru vs Jiraya - może i mieliśmy starcie trójki sanninów, jednak Ji-man był pod działaniem trucizny Tsunade a Oroś nie mógł używac rąk. Ciekawe jakby się ich starcie prezentowało, gdyby obydwaj byli na full powerze.

#232 Mr Death

Mr Death

~random

• User
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 07 maj 2009 - 21:12

Ja bym chciał zobaczyć walkę Sakury z Gaarą na egzaminie na chuunina w czasie pierwszego sezonu ;D Szkoda, że trwała by tak krótko ;(

#233 Aquilla

Aquilla

~fan

• User
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 09 maj 2009 - 00:31

Ja bym chciała zobaczyć jeszcze jakąś walkę Tsunade. W pierwszej walce bała się jeszcze krwi i na początku nie pokazała wiele.

No i niech Madara dostanie jakąś poważną walkę. Mógłby zabić jakąś dobrą postać z Konohy w pojedynku.

Hinata nigdy nic ciekawego nie pokazała

Ja liczę, że jednak coś pokaże. Chętnie bym zobaczyła czego się nauczyła przez ten czas.

teraz jest lepiej niż dawniej bo na 100% mogę stwierdzić że przerosła Hinatę,

Skąd taki daleko idący wniosek, że na 100%
Przypomnij sobie egzamin na chuunina. Wtedy Hinata była już lepsza od Sakury. Skoro Sakura mogła się rozwinąć to ona tym bardziej. Nawet teraz biorąc pod uwagę ich styl walki można stwierdzić, że Sakura by nie pokonała Hinaty. Szkoda, że już raczej nie zobaczymy ich walki, bo nie ma gdzie jej wcisnąć.

Ja bym chciał zobaczyć walkę Sakury z Gaarą na egzaminie na chuunina w czasie pierwszego sezonu ;D Szkoda, że trwała by tak krótko ;(

XD
Sakura miała wtedy szczęście z tym losowaniem. Ciekawe co by było jakby wylosowała Naruto.

#234 chibi77

chibi77
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 11:45

Shikamaru vs. Gaara - jestem ciekawy tego, bo wiadomo, że Shikamaru potrafi łapać cieniem. przecież w tamtej kulce z piasku Gaary musi być ciemno :P Gaara, wiadomo Kazekage niby "Geniusz", jestem ciekawy czy poradziłby sobie z Jouninem :P

Chouji vs. Naruto ADHD vs. ADHD :P

Neji vs. Tsunade nie wiem czemu - tak po prostu xD

Kabuto vs. Rock Lee No ciekawe, Kabuto ma łeb, i przed bramami by sie jakoś ukrył. pozostaje taijutsu, z którym pewnie też nie miałby kłopotu. Ale sam nie jest jakiś boski :P

#235 Icarus

Icarus
  • Goście

Napisano 25 maj 2009 - 13:15

A niech tam , zacznę dzień lekko i przyjemnie :)

Dołączona grafika vs Dołączona grafika

Hyuuga Neji vs Uchiha Sasuke - Rzecz jasna chodzi o panów , wiekowo wyjętych prosto ze słynnego turnieju. Dwaj ówcześni geniusze młodego pokolenia , dumni i podziwiani. Ostatnie swe grosze , postawił bym na Hyuuga . Wkładając jednak potyczkę w ramki zasad rządzących mangą , oczekiwał bym jednocześnie niezłego Show.

Jiraiya vs Mr. Host - Można powiedzieć że zafundował bym sobie , potyczkę sfych ulubieńców. Żabi Pustelnik , do niedawana najpotężniejszy Shinobi w Konoha. Killer Bee , w którego przegraną nie chcieli uwierzyć Shinobi z Kumo-Gakure. Generalnie sprawą która najbardziej mnie interesuje jest samo starcie się dwóch tz. Form Bojowych. HM vs Ogonki .

Uchiha Madara vs Hashirama Senju - Potyczka która miała już miejsce , potyczka cholernie wysokich lotów. Z ogromną chęcią prześledził bym jej przebieg. Ciekaw jestem czy Madarę zgubiła pycha , postawienie wszystkiego na jedną kartę , czy też Pierwszy Hokage rzeczywiście był w stanie zdetronizować jego całą potęgę. A i RS by się ruszył.

Pozdrawiam.

#236 ziooom123

ziooom123
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 11:18

Pozatym z Hidanem nie miałby szans bo:
a) za głupi jest aby się połapać o co chodzi z kręgiem itp.
b) walczy w zwarciu(bardzo łatwo go ''dziabnąć''

Wracając do tematu
Chciałbym zobaczyć walke
Suigetsu vs Kisame (ale taka na full)
Zetsu vs Yamato (wojna na krzaczki :D ?)
Byle z kim byle gdzie ale żeby walczyła Anko o_o

to chyba wszystko xP

Zetsu raczej nie walczy :P

Tobi vs Pain

Jestem ciekawy ktory by wygral osobiscie mysle ze Tobi bo wkoncu to Madara Uchiha i rozkazuje Painowi ... Ale mysle ze Pain tanio skory by nie sprzedał

#237 Kalevatar

Kalevatar

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 20:39

Tak najpierw to w pełni zadowoliłaby mnie choć jedna walka, w której autor nie naginałby realiów świata przedstawionego do wcześniej umyślonej fabuły;P A skoro ten postulat najprawdopodobniej nigdy nie zostanie spełniony, chciałabym zobaczyć:
- walkę, w której Sasuke dostaje wpiernicz... to co było, to wciąż za mało:)
- Orochimaru vs. Sasori
- Pain vs. Madara
- Hashirama vs. Madara (i ekwilibrystyczne popisy autora zmierzające do wyjaśnienia, czemu techniki, których "się nie da", jednak da się pokonać)
- walkę, w której Naruto kończy się chakra (bo jakimś cudem tylko jemu jak dotąd coś takiego się nie przytrafiło).

#238 spongebob

spongebob
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 22:22

Ja bym chciał zobaczyć:
najpierw niemożliwe:
Oro vs Sasori - myślę że byłoby bardzo ciekawie , zwłaszcza ze Sasori walczył tylko z lalkarzami , a ciekawe jakby walczyl z kims kto z lalkami nigdy niemiał do czynienia
Itachi vs Jiraya - Jiraya z zabkami na ramionach mogłby ciekawie powalczyc z Uchicha
Kakuzu vs Hidan - dwóch niesmiertelnych , za bardzo sie nie lubili i mogło dojśc miedzy nimi do bójki , i szkoda że nie doszło
Kakuzu vs Deidara - tutaj napewno byloby bardzo ciekawie bo obaj sa na równym poziomie , macki kontra c2,3,4:)
Sasori vs Sasuke - chciałbym zobaczyc czy młody geniusz dałby rade mistrzowi lalek
Kakashi vs Oro - chciałbym że syn białego kła wkońcu zaskoczył , zeby walczył tu na full powerze i szybko sie nie zmęczył i zaskoczył białego węża
Madara vs Pain - dwóch najlepszych , i wyjasniło by sie czy rinnegan > sharingan , równie dobrze mogło by być Itachi vs Pain
Kyubi vs Host - walka dwóch napotężniejszych bestii byłoby ciekawie , ale nie realne :/

Teraz te co są jeszcze możliwe :
Zetsu vs Kakashi - tu licze bardzo na mozliwy ten pojedynek , Kakashi jestem ze swoją brygadą i mówi " Ja się nim zajmę " , i pokazuje full power duzo wiecej chakry niz przedtem i naprawde szybko i efektownie pokonuje roślinke

Naruto vs Naruto - wiadomo walka na śmierć i życie choćby do ostatnie tchu , którą wygrywa Naruto , jednak walke chciałbym ogladac kilkanascie chapterów bo obaj panowie mają co pokazać :P

Hashirama vs Madara - licze ze zostaniemy oświecenie przebiegiem tej walki , w którymś momencie , bo naprawde musiała być niezwykle ciekawa

Kabuchimaru vs Sasuke - Kabu.. nie wyjdzie z tego cało , znaczy że wogóle nie wyjdzie , ale sprawi emo wiele kłopotów , licze na to ze zobacze go wkoncu silnego a nie tylko przebiegłego

Kabuchimaru vs Naruto - taka mini walka żeby przetestować siły , Naruto nieżli go leje po czym on ucieka

Naruto/Sasuke vs Madara - Napewno taka bedzie walka ktoś z nich , albo friend no jutsu i razem na Madare jest to bardzo prawdopodobne chyba ze nas bardzo zaskoczą

Kisam vs Host - wygrywa Host pokazuje swoją prawdziwą siłe i póżniej już go nie zaczepiają i żyje długo i szczęśliwie

Danzou vs Sai - Uczen zabija tego drania :P

Raikage vs Sasuke - ale raczej 5 kage vs Sasuke , jednak ten wymieniony bedzie najsilniejszy i pokaze emo gdzie raki zimują :P

#239 Susek

Susek
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 23:42

Itachi vs Pein - taaaak
Sasuke vs Pein - -||-
Oro vs Pein - było by Ciekawie?
Konan vs Pein - pokłócili się
Sasuke vs Madara - jak długo trzymał by się sas.
Sasu vs. Jiraya
Itachi vs Jiraya - ciekawa jestem kto wygrał, chodź stawiam na Itasia.
Kakashi vs Sasuke - jak się młody podszkolił i czy... zabrał by dzwoneczki? XD
Tobi vs Pein - Toby, by pewnie wygrał, ale walka była by ciekawa
Deidara vs Sasori

i chyba tyle.
na Sasu jak walczy z silnymi bym se popatrzyła.

#240 Tempter

Tempter

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 07 sierpień 2009 - 23:17

Moja lista życzeń:

Pain vs Madara - to mogłoby być naprawdę coś.Zwarcie dwóch najsilniejszych dojutsu.
Raikage vs Sasuke - żeby zobaczyć jak EMO King jest owniony przez Kokskage ;)
Hashirama vs Minato Namikaze - obie postacie są przedstawiane jako potężni Hokage.Naprawdę chciałbym się dowiedzieć,kto okazałby się lepszy w walce.
Naruto vs Killer Bee - po prostu EPIC.Najlepsze jest to,że ten pojedynek ma szansę się odbyć na łamach Mangi.
Shikamaru vs Sasuke - po ostatnim chapterze bardzo chciałbym obejrzeć takie starcie.

#241 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 08 sierpień 2009 - 09:52

No to po kolei:

- Walka Sanninów na poważnie (to by mogła być mocna rzecz),
- Oro vs. Jiraiya (żeby przekonać się wreszcie kto jest lepszy? Oro kreowany na lepszego przed TS, czy Ji po TS),
- Sasuke vs. Kakashi (uczeń kontra mistrz, to by był naprawdę interesujący pojedynek),
- Oro vs. Kakashi (żeby Oro mógł pokazać jaki jest mastah' i nikt nie mówił że go Kakash leje ;P),
- Sasuke vs. Sasori (ze względu na RSa)

#242 ego90

ego90
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 10:58

Naruto vs Sasuke
Na to czeka prawie każdy :) Jak poradzi sobie sage mode z kozackim MSem i samym Sasuke. Swoją drogą jest mała szansa, że niedługo się przekonamy ;)

Nagato vs Sasuke
Po prostu jestem ciekawy, czy Sasuke w ogóle podołałby. Ale raczej tak.

Madara vs Hashirama Senju
No właśnie, historyczna walka, której nie raczono jeszcze pokazać. Ja mam jednak nadzieję, że to się zmieni :)

No a najchętniej to zobaczyłbym walkę Akatsuki (dawne, ze wszystkimi członkami) z całą resztą świata na jednym polu :) To by była rzeźna...

#243 Akatsuki Fan

Akatsuki Fan
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 21:07

Naruto vs. Sasuke (na poziomie)

Naruto vs. Madara

Madara vs. Sasuke

Danzou vs. Sasuke

Danzou vs. Madara

Czyli proponujesz masakrę każdy na każdego i kto pierwszy zgon zaliczy xD

Ja sobie życzyłbym walka Pain vs Hanzou (druga jak go ponownie dopadł)
O tak to byłoby super Zamach stanu w Kiri

#244 Arashi

Arashi

~fan

• User
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 21:30

Pein za młodu czyli jak wszystkie moce miał w orginale w jednym ciele vs Madara wtedy przekonali byśmy sie czy rinn czy sharingan jest lepszy

#245 szczepan325

szczepan325

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 931 postów

Napisano 11 sierpień 2009 - 23:26

Nagato vs Sasuke
Po prostu jestem ciekawy, czy Sasuke w ogóle podołałby. Ale raczej tak.

IMO nie podołałby, ale dobrze byłoby zobaczyć walkę ;)

Madara vs Hashirama Senju
No właśnie, historyczna walka, której nie raczono jeszcze pokazać. Ja mam jednak nadzieję, że to się zmieni :)

Oj liczę na jakieś flashbacki Madary, gdy ten będzie zdychał (a nie oszukujmy się, będzie).

Dodałbym od siebie Nagato/Pain vs Itachi.
Arcyciekawa walka 6 przekoksowanych ciał przeciwko superszybkiemu, superzdolnemu Łasicowi :)