Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#246 ego90

ego90
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 01:48

Dodałbym od siebie Nagato/Pain vs Itachi.
Arcyciekawa walka 6 przekoksowanych ciał przeciwko superszybkiemu, superzdolnemu Łasicowi :)

Ciekaw jestem czy genjutsu działałoby na ciała Paina, skoro te są tylko kontrolowane przez Nagato. Ale rzeczywiście, walka mogłaby być ciekawa.

#247 marszal42

marszal42

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 08:42

Najbardziej chciałbym zobaczyć walki:
Naruto vs. Madara - To by dopiero było.
Kakashi vs.Sasuke - Obydwoje potrafią Chidori.
Gaara vs Zetsu - Niewiem co potrafi ten drugi.
Sasuke vs. Danzou - To by było ciekawe.
To są walki,które miło by było zobaczyć w anime.

#248 miXUE

miXUE

~random

• User
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 19 sierpień 2009 - 21:24

Hmm, nie wiem czy w tym temacie można odnosić się do mangi, ale z tego co widzę, wielu z Was pisze o tym, więc - let's start!

Hmm mogę podzielić to wszystko na 2 typy: możliwe, które chciałbym zobaczyć + prawdopodobne i marzenia, nie do urzeczywistnienia.

Możliwe, Które Chciałbym Zobaczyć + Prawdopodobne

-Sasuke & Naruto vs Madara Uchicha
Walka moim zdaniem bardzo prawdopodobna. Wielu z Was typuje tę walkę z samym Naruto lub z samym Sasuke, ale przecież: Tobi to prawdopodobnie największy boss tej mangi(heh, a przynajmniej w nowej odsłonie, a nie z ciągłym "Deidara Senpai"), więc chyba normalnym jest, że główny "zuy" walczy z Main Hero Mangi ^^ Dodatkowo wkręcam tu jeszcze Emo Hero, z powody powiązań krwi, dużej ilości wspólnego, no i cóż - Kishi by zlamił, gdyby sam Naruto skopał tyłek Bogowi. Pein był półbogiem, więc tu mogłoby być trudniej...
-Suigetsu vs Kisame
Hmm, nie że jakoś specjalnie mi zależy, ale przewiduje parę fajnych suiton 'ów + taijutsu z użyciem broni na wysokiiim poziomie. Podejrzewam, że ta walka się odbędzie na 80 %, ale kto wie co Kishi' emu po głowie chodzi ^^
-Karin vs Sakura
Nie chcecie? Ja też nie, ale przy łudzie szczęścia obie się wykończą. W końcu - miłość jest bolesna Walka moim zdaniem bardzo prawdopodobna, bo kto inny byłby lepszym tępakiem, tfu przeciwnikiem dla Sakury.
-Sai vs Juugo
Malarz i Boy od zwierząt mogliby się popisać. Tu tak strzelam, pewny nie jestem czy walka ta nastąpi, ale byłaby ciekawa.
-Kakashi vs Tobi
Powinienem tą walka dać przed tą moją pierwszą propozycją. W końcu Kakashi musi zginać, a walka ze swoim przyjacielem po latach, ba!, najsilniejszym czarnym charakterem tej mangi byłaby godna syna Białego Kła.
-Sasuke vs Danzou
Przecież emo hero poczuje się nie spełniony jeśli nie zemści się na połowie Świata Shinobi. Tak czy inaczej walka prawdopodobna, choć mam nadzieję(ah czekam na ten przełomowy odcinek pojutrze), że albo Danzou i Guard' y + Reszta Kage i guard' y wleją Hebi, albo Danzou ucieknie, bo mam dla niego przeboską kurna walkę. A wiadomo, że Sasuke sam na sam prędzej czy później zabiłby "Uosobienie zua świata shinobi". W każdym razie w końcu Sasuke zabije dziadka ;/
-Danzou vs Raikage
TAK!Dziadulek pokazał małą próbkę swoich umiejętności parę tygodni temu, powtarzam PRÓBECZKĘ, a Koxkage...mniam. Szanse walki zwiększa to, że Rai jest w gorącej wodzie kąpany, a po ostatnim chapterze nie zdziwiłbym się gdyby rzucił się na Danzou. Zapoczątkowałoby to wojnę między Kumo, a Konohą, o której mówił Shikamaru, choć co prawda w nieco innych okolicznościach. Przeszkodą jest jednak słynne "Wejście Zetsu" + Sasuke niedaleko, przez co Rai przypomni sobie o swoim "martwym" bracie, a więc:
-Raikage vs Sasuke
Nie oszukujmy się - Rai nie zabije Sasuke, ale mam nadzieję, że przynajmniej ostro mu wkopie, zanim zjawi się tam słynny Madara. W końcu Killer Bee nieźle dopierniczył Emo Boy' owi, a podejrzewam, że Koxkage jest jeszcze większym koxem ^^ Szansa na obejrzenie jakiś wspaniałych technik Raiton poza Chidori, Chidori Nagashi i parę innych jego odmian -.-.
Kazekage/Mizukage vs xxx
Po kozackim wyglądzie Gaara' y ostatnio chcę jeszcze go zobaczyć w akcji. Mizukage, też niczego sobie, więc bym był ciekaw. Tsuchi to "zniedołężniały staruszek", więc raczej nie ma co się po nim spodziewać. No i zraziły mnie do niego jego poglądy Mezozoiczne.
Guard' y vs xxx(?Hebi)
No cóż. Kishi świetnie narysował Guard' ów Kage. Chciałbym ich zobaczyc w akcji. W końcu podejrzewam, że ninja rangi A, mam nadzieję, że nie będą mięsem armatnim Sasuke, Madary jeszcze ścierpię. Chętkę nabrałem po panie z 7 Legendarnych Mistrzów Miecza z Byakugan' em i Guard' ami Hokage i Raikage .
Neji vs Sasuke
Mało prawdopodobna, ale przynajmniej możliwa. Geniusz Byakugan' a, i user Sharingan' a. Obaj z dwóch potężnych rodów. Wydaje mi się jednak, że Kishi stara się nie dopuścić do tej walki. A szkoda ;/ Zresztą może i lepiej? Za bardzo dobusterowano Sasuke niestety ;/
Neji vs Rock Lee
Podejrzewam, że walka nastąpi, ale po zakończeniu praktycznie większości wątków Akatsuki, "ratowaniem Sasuke przed nim samym xD" etc. W końcu słabeusz(już nie) po ciężkiej pracy vs geniusz. To chyba było jedno z marzeń Rocka - by pokonać Hyuge. Mam nadzieję, że wygrałby Huyga, ale Rock to teraz mistrz Tai, a z bramami coś tam da radę ;p
Gai vs Kisame
Kisame wściekły za kopnięcie no i wygraną Maito z jego 30 % klonem, pewnie chciałby pokazać, że może mu dokopać. W sumie dobra ostatnia walka dla Gai' a lub Kisame. Mogłoby być równo i ciekawie, nie powiem.

Co do reszty nie mam zdania.

Marzenia, Nie Do Urzeczywistnienia

Deidara vs Itachi
Dei - moja ulubiona postać verus jedna z moich następnych ulubionych postaci. Dei bardzo chciał wszystkim udowodnić, że stać go na pokonanie starszego Uchicha' y, no i, że "Sztuka To Wybuch". Nie próżnował w końcu, stworzył wiele fajnych c1,2,3,80 xD Wszystko z myślą o Itachi 'm. Ale przez tego małego dupka nie urzeczywistni się to nigdy, przenigdy. pieprzony Emo boy. Jak jeszcze Itachi' ego przebaczę, zwłaszcza skoro Ci się dawał to Dei' a...Wróżyłbym jednak ponowne zwycięstwo Uchicha' y.
Deidara vs Sasori
Mistrz verus Uczeń i Sztuka Wybuchu vs Sztuka Wieczności. To słowa reprezentujące tą walkę. Mogłaby być cholernie interesująca, ehh. Sakura i Chiyo go die, pls. A nie babciunia już nie żyje, więc tylko Sakura. O Saskaczu nie wspomnę...Hmm tu podejrzewam, że Pan C90 by wygrał :D
Hidan vs Kakuzo
Kolejne moje ulubione postacie. Nie za zuo, ale za fajne spojrzenie Hidan' a na świat, i Kakuzo(kasa, kasa, kasa xD ) + fajnie zrobiona postać, z świetnymi umiejętnościami. Kakuzo i tak by z pwnował Hidan' a, ale co tam :D
Kakuzo vs Itachi
Huh to na bank byłaby najciekawsza walka w całym Naruto Story. Mnóstwo Nin Jutsu, trochę Gen Jutsu, dużo Tai Jutsu. Co za widowisko *mniam*. Wróżyłbym wygraną Pana Dolary :P
Kakuzo vs Sasori
Nie chce mi się omawiać. Ale jedyna praktycznie walka, u której nie wiem, kto by wygrał(podświadomie liczę na...cholera obu uwielbiam xD)
Pein vs Madara
Jak wyżej tyle, że tu jestem pewien, że wygrałby pan z maską.

#249 Pio Lee

Pio Lee
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2009 - 09:24

Przede wszystkim chciałbym zobaczyć walkę Rocka Lee - w pełni sił, na "serio" itd. Najlepiej z Kisamem, bo jego potyczkę też chciałbym jeszcze raz zobaczyć. Najbardziej jednak pragnę zobaczyć walkę Iruki, gdyż poza pierwszym tomem, w którym i tak dużo nie walczył nie pokazał żadnych swoich umiejętności, żałuję, że wtedy, gdy spotkał jednego z Painów pomoc (nie pamiętam już, kto) nie nadeszła chwilę później, aby Iruka mógł chociaż spróbować powstrzymać go.

#250 ZelgadisGW

ZelgadisGW
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2009 - 13:52

Witam i pozdrawiam wszystkich, ponieważ jest to mój pierwszy post.

Z walk, które chciałbym zobaczyć wymienię następujące:

Kirabii (Killer Bee) vs Kisame - Bardzo prawdopodobna walka i bardzo mnie interesuje, który z wyżej wymienionych panów by wygrał, chociaż liczyłbym na Jinchuuriki.

Naruto vs Sasuke - To akurat niemal musi się wydarzyć w mandze. Tym razem jestem pewny, że Sasuś miałby skopany tyłek, choć łatwo by nie było.

Gaara vs Zetsu - Tego pierwszego dawno nie było "w akcji", a ten drugi nic jeszcze specjalnego nie pokazał.

Naruto, Gaara, Kirabii vs Madara - Kto wie, może we trójkę zdołają go pokonać? Są jednymi z silniejszych postaci w mande, imo.

Konan vs ktokolwiek - Pani "barbarzyńca ;]" nie pokazała jeszcze całych swoich możliwości w walce i liczę na to, że je wykorzysta przeciw komuś. Tylko przeciw komu?'

Kankurou vs Juugo - Interesuje mnie nowa kukła Kankiego, a poza tym Juugo dotychczas dużo do powiedzenia nie za bardzo miał.

Temari vs Karin - Blondynka nie walczyła jeszcze w Shippuudenie, więc chcę, by Kisiel naprawił ten błąd. A czemu Karin? Z Suigetsu tej walki sobie po prostu nie wyobrażam, więc jest Karin.

#251 pitrek

pitrek

~fan

• User
  • PipPip
  • 104 postów

Napisano 22 sierpień 2009 - 21:30

Choć wiem, że to niemożliwe STRASZNIE chciałbym zobaczyć walkę Madary z Shodaime. To musiał być po prostu kosmos. EMS i Kyuubi Madary vs jeszcze mocniejsze mokutony niż te podczas ataku na konohę/Yamato.

Z tych realnych. Jeśli Raikage dostanie jednak w tyłek po tym czekałcie nowego skilla Saska to chciałbym zobaczyć następujące walki:
Saske vs Naruciak (tak, to już czas)

Miecznik z mgły vs Suigetsu - potężna walka na miecze, o tak! Chociaż to możemy dostać w walce Kisame vs Killerbee.

Yuugo vs Kankuś - chciałbym zobaczyć tego pierwszego w akcji + nową lalkę tego drugiego.

Tyle mi wystarczy :)

#252 Naza89

Naza89

~fan

• User
  • PipPip
  • 288 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 01:23

No to tak:

Madara vs Shondaime - chciałbym zobaczyć w jaki sposób, Madara poległ no i oczywiście cały przebieg walki, ponieważ ciężko to sobie wyobrazić, bo nie wiadomo do końca jakim wachlarzem justu, panowie się posługiwali, techniki były by pewnie uber zaskakujące.

Suigetsu vs Kisame - obaj mają wiele wspólnego, walka między nimi napewno była by ciekawa, no chciałbym zobaczyć na co stać Suigetsu.

Jiman vs Oro - walkę na pełnych obrotach, bez żadnej gadki szmatki, z dużym wachlarzem jutsu.

Yondaime vs Madara/ lub ktokolwiek - Nie wiem czemu, ale jest to moja ulubiona postać, i chciałbym ujrzeć "Yellow Flash" w akcji, a pojedynek miedzy tymi dwoma panami, z mega, uber technikami które nie śniły się nawet filozofom poruszyłby, zapewne niebo i ziemie. Jeden i drugi uważani za największych shinobi w historii. Nie ma co bardzo chciałbym to zobaczyć.

Danzo vs Kakashi - obydwaj mają po jednym oczku;p. taki pojedynek na "sztuczne" sharingany, niezmiernie mnie ciekawi jaki byłby wynik tej potyczki.

Mizukage vs Anko - hmm, głównie dlatego, że chciałbym zobaczyć, co potrafi Mizukage, ale dlaczego z Anko??, boooo lubię tą panią, i fajnie by było jakby było jej więcej;p, w mandze.
To tyle narazie.

#253 Rozen

Rozen
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2009 - 21:39

Gdyby można było wskrzesić zmarłych (znaczy, gdyby znalazł się ktoś o talentach nekromanty równych Nagato, he he), również bardzo chciałabym ujrzeć Czwartego w akcji, to samo z Jirayą, ale cóż, minęło. Z Twojej listy najbardziej ekscytuję się na myśl o Danzo vs Kakashi. Głównie dla tego, że jestem ciekawa jak walczy stary grzyb, gdy ma do czynienia z wymagającym przeciwnikiem. Najbardziej jednak chciałabym zobaczyć walkę Saska z Madarą, wiem, że Sasuke by przegrał i o to chodzi. Najpierw miałby nadzieję na zwycięstwo, a potem dostał niezłe baty, aż miło...

#254 rysiu06

rysiu06

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 13:07

Zacznijmy od:

Nagato(bez ciał ze wszystkimi swoimi technikami) vs Madara(wpełni sił) - byłaby to naprawdę piękna walka, niesamowite techiniki. Wszystkie natury chakry i Rinnegan kontra Kyuubi i EMS.

Madara vs Shodaime - walka która się odbyła lecz niestety nie mogliśmy jej podziwiać. W sumie to nie wierze że Shodaime wygrał z EMS i Kyuubim samym Mokutonem.

Sasuke vs Naruto - walka która na 95% się odbędzie. Sage Mode i Kyuubi Mode kontra MS i tajemniczy zwierzak Sasuke:D Myślę że zwyciężył by Naruto bo on ma jeszcze tajemniczy prezent od Itachiego.

Siedem Mistrzów Miecza vs ??? - poprostu chciałbym zobaczyć możliwości ich mieczy ale nie jestem pewien czy w ogóle ich wszystkich zobaczymy.

Zetsu vs Kankuro - ten pierwszy nic do tej pory nie pokazał, a ten drugi ze względu na tajemniczą lalkę.

Sage of The Six Paths vs ??? - cóż napewno najpotężniejsza postać w Naruto, no właśnie jest tak potężna że nie ma dla niego godnego przeciwnika.

Król Tengou(jesli istnieje:D) - vs Madara - król demonów kontra najpotężniejszy przedstawiciel klanu Uchiha.

Kisame vs Killer Bee - walka która prawdopodobnie się odbędzie. Rekin kontra Ośmioogoniasty.

Kisame vs Gai - ale taka na full. Gdzie na koniec Gai otwiera Ósmą Bramę i rozwala Rekina, po czym sam ginie.

Nagato(z ciałami) vs Itachi - byłaby to piękna walka. CT, ST i BT kontra Tsukuyomi, Amaterasu i Susanno.

Yondaime vs Raikage:D - tego pierwszego chciałbym zobaczyć w akcji, a ten drugi ma prędkość porównywalną do Yellow Flash. Byłaby do szaleńcza walka.

Sasori vs Deidara - czyli nasi artyści. Deidara sam przyznał że Sasori jest od niego silniejszy ale trudno mi w to uwierzyć.

Gaara vs Sandaime Kazekage - piasek kontra żelazny piasek. Myślę że Gaara by jednak wygrał.

Kabuchimaru vs Anko - ciekawa walka. Oboje prawdopodobnie używali by węży. Ale myślę że Kabuchimaru by wygrał.

Danzo vs Kakashi - podzielam zdanie przedmówców, że walka na "sztuczniaki" byłaby niezwykle ciekawa i Kakashi by wreszcie pokazał na co go stać zresztą Danzo również:D

Kage Bogyguards vs ??? - ciekawią mnie ich umiejętności skoro zostali wybrani by pilnować Kage napewno nie są słabi.

Tsuchikage /Mizukage vs Ktokolwiek - chciałbym poprostu zobaczyć na co ich stać.

Neji vs Sasuke - dwóch geniuszy Byakugan vs Sharingan. Niestety to bardziej niż pewne że wygrałby Sasuke.

Kakuzu vs Hidan - czyli nasza drużyna Zombie. Potężne ataki żywiołowe, macki i maski:D kontra nieśmiertelność w czystej postci i klątwa. Po długiej walce zwyciężył by Kakuzu.

Sasori/Deidara vs Orochimaru - chciałbym zobaczyć czy Orochimaru sprostał by ich sztuce.

Wszyscy Jinchuriki vs ??? - chciałbym zobaczyć prawdziwą moc wszystkich demonów.

Kimimaro vs Orochimaru - mimo że to Orochimaru typowany jest na silniejszego to ja powiem tak: wężyk nie ma nic na kostka.

Konan/Suigetsu vs ??? - by pokazali jak walczą na full. W końcu należeli do Akatsuki.

Nindaime/Hatake Saskumo/Hanzou vs ??? - chciałbym zobaczyć co potrafią bo są naprawdę potężni. Pierwszy to II Hokage z niesamowitymi Suitonami, drugi to Biały Kieł Konohy z siłą porównywalną z Trzema Sanninami, a trzeci to były przywódca Amegakure, który pokonał tych trzech sanninów.

#255 Satake Zaichi

Satake Zaichi
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 02:19

Nawiązując do tematu, ja najchętniej obejrzałbym walkę Yondaime z Kyuubi w pełnej okazałości... bo szczerze przyznam, że to co jest na początku 1 odcinka Anime Naruto, to nie jest zbyt zadowalające czy satysfakcjonujące, jak kto woli... - Pozdrawiam.

#256 vefi

vefi
  • Goście

Napisano 30 listopad 2009 - 19:06

Jako że, jak to ktoś na forum kiedyś stwierdził, Naruto jest mangą okulistyczną, chciałabym zobaczyć m.in. dwie walki:
- ktoś z dobrym Sharinganem (ze względu na lubienie najlepiej Itaś, ale dwóch obecnie żyjących Uchihów bym przeżyła) vs ktoś z naprawdę dobrym Byakuganem
- MS vs Rinnegan

Tak bardziej postaciami (pomijam taką drobną przeszkodę jak to, że niektórzy mogą już nie żyć - końcu mogę nadal chcieć zobaczyć):
- śp Kimimaro vs Sasuke - dwaj "wybrańcy" dobrego wujka Oro
- Hidan vs Kakuzu - niby to oczywiste, że Kakuzu zwycięzcą etc, ale gdyby Hidan jakimś cudem zdobył jego krew, byłaby walka na wytrzymalsze zombie
- Naruto vs Bee - dwa ostatnie hosty, zniszczenie okolicy powinno być "dość duże"
- Naruto vs Sasuke - ale to będzie na koniec
- śp Yondi vs Raikage - jeden legenda, przed którym uciekały wojska; drugi na hita bierze demona bez ogona
- walkę z Itasiem, w której nie pluje krwią i nie stara się nie zabić przeciwnika, i w ogóle jest w pełni sił i w pełni poważny

Z tego, co było, a nie raczyli pokazać:
- Madara vs Shodaime - bo chciałabym zobaczyć, jak Shodaime wygrał
- Yondi vs Lisek

EDIT:

białe oczy sharinganowi nie równe, nie ma co oglądać ;p

Właśnie o to mi chodzi. Nie żebym coś miała do któregoś z poszczególnych Hyugów, ale jako rodzinka mnie wkurzają i chciałabym zobaczyć zamiatanie nimi podłogi :)

#257 leodarrrrr

leodarrrrr

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 19:22

- ktoś z dobrym Sharinganem (ze względu na lubienie najlepiej Itaś, ale dwóch obecnie żyjących Uchihów bym przeżyła) vs ktoś z naprawdę dobrym Byakuganem

białe oczy sharinganowi nie równe, nie ma co oglądać ;p

- śp Yondi vs Raikage - jeden legenda, przed którym uciekały wojska; drugi na hita bierze demona bez ogona

ogólnie brakuję mi w tej mandzie jakiegoś konkretnego starcia z udziałem czwartego :))

Wymarzone starcia;
minto vs itachi
minato vs madara (wg. niektórych doszło juz do takiego starcia, jeśli faktycznie tak było, może madara uchyli nam rąbek tajemnicy z tym związanej ;p)

#258 Tempter

Tempter

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 20:23

Po kilku ostatnich chapterach chcę walki Killer Bee vs Naruto - chciałbym się przekonać,czy Senjutsu dresa poradziłoby sobie z świetnym zgraniem na linii Bee - Hachibi.Starcie mogłoby być cholernie efektowne i mam nadzieję,że Kishimoto zdecyduje się na pokazanie takiego pojedynku ;)

#259 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 22:20

Pamietam jak sobie kiedys wyobrazalem walke mlodego Sasuke z Orochimaru i Kabuto, ale nie takie starcie na serio tylko raczej w formie treningu. Sasuke juz przybyl do Orochimaru, a ten chcac go przetestowac stawia na przeciwko niego Kabuto. Mlody Uchiha calkiem dobrze sobie radzi, wiec Sannin pomaga swojemu sludze... Duzo ognia, taijutsu, obrzydliwych technik Oro, Sharingana i to wszystko w mrocznym lesie, takim jak podczas egzaminu na chunina... Zadna mityczne starcie tytanow, po prostu mila dla oka walka ucznia z mistrzem i starszym kolega. Sasuke daje z siebie oczywiscie wszystko, ale Orochimaru i Kabuto... heh, chociaz tak jak wspomnialem wczesniej Uchiha sobie calkiem niezle radzi i zaskakuje przeciwnikow swoja szybkoscia i Sharinganem :).

#260 Fifek9000

Fifek9000

~fan

• User
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 22:37

ja chciałbym zobaczyć więcej walk z Tsuchikage i Mizukage - gdyż ciekawią mnie inne ich umiejętności , mam też nadzieje że kishi da jakieś walki dla kage bodyguardów którzy jeszcze takich prawdziwych walk nie mieli (AO , Choujuro , kurotsuchi , akatsuchi , Fuu , Torune ) , bardziej obchodzą mnie walki tych nowych bo większość ich umiejętności są nieznane

mam też nadzieje że dojdzie do jakiejś walki z Danzo bo ciekawi mnie jak dobrze opanował sharingama

#261 Tempter

Tempter

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 14:56

mam też nadzieje że dojdzie do jakiejś walki z Danzo bo ciekawi mnie jak dobrze opanował sharingama

Spoiler

A żeby nie robić offtopu,to podziele się kolejnym pomysłem na walkę:

Zetsu vs Shino - szanse nikłe ale chciałbym zobaczyć pojedynek roślinki i władcy robali.Wbrew pozorom mogło by z tego wyjść naprawdę ciekawe starcie.

Możesz sobie pogratulować za bezproblemowe otrzymanie +1 za spoilera.

//Revan

#262 Herbatnik

Herbatnik

~random

• User
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:32

Moje propozycje:
Kakashi vs Sasuke - uczeń kontra nauczyciel, Mangekyou vs Mangekyou, Chidori vs Chidori itd itp,
Tsuchikage vs Madara - pokazaliby retrospekcję ich walki:(
Danzo vs Sasuke - chciałbym zobaczyć minę Saska, jak Hokage (w sumie już były) ma Sharingana. (wszyscy mają Sharingana, mam i ja), poza tym jedyny Kage z którym Sasuke nie walczył;p
Tsunade vs Danzo - pobudka Tsunade, jakiś dziad władał twoim sake, pora na zemstę?
Jubi vs Rikudō Sennin - chyba nie wziął sobie tego demona za free, nie?

Pozdrawiam,
Herbatnik

#263 KaimTG

KaimTG

~random

• User
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:39

Dla mnie ciekawymi walkami byłyby starcia:
Rock Lee vs Gai (walka na poważnie, mistrz kontra uczeń)
Kisame vs Suigetsu albo Zabuza vs Suigetsu (wiem, że już niemożliwe, ale walka sama w sobie, byłaby zapewne interesująca)
Neji Hyuga vs Rock Lee (to na co tak długo Lee czeka)
Sasuke vs Rock Lee (j/w)
Naruto vs Rock Lee (j/w)

#264 Hashimi

Hashimi

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 17:47

Kisame vs. Suigetsu, szkoda, ze to niemozliwe już[*] for Kisame.
Anko vs, Mizukage- faktycznie ciekawy pomysł. moze CS Anko, wężyki(ulubiony kuchiyose mój) i fajne techniki jakieś+mizkage-chan i jej moce.
Madara w pełni mocy vs. Sasuke z EMS.

#265 Sasuke191

Sasuke191
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2010 - 20:22

Nagato vs Sasuke, (teraz to juz nie możliwe,ale fajnie by było popatrzeć na taką walkę, myślę ,żę Sasek miałby szanse na zwycięstwo, gdyby w pełni opanował MS-a, (genjutsu to słaby punkt Rinnengana, A ciałka za pomocą taijutsu by załatwił, z jego tai nie mogłyby się równać, no może to jedno ciałko od tai ale Sasek mógłby załatwic je przez gen, a ciałko od gen przez tai itd. Jakby ciało Yahiko by użyło Bansho tennin to Sasek mógłby z Ama załatwic, jeszcze jest przerwa 5 sekundowa od użycia Shinra Tensei, napewno Saskowi by wystarczyło czasu na rozwalenie go. mniej wiecej by tak to wyglądało ,ale nie mówię ,że Sasek by wygrał ale nie pozostałby bez szans)
Kolejne walki jakie chciałbym zobaczyć to Raikage vs Danzou oraz Mizukage vs Tsunade jakby ta druga była w pełni sił.

#266 Krewetka

Krewetka

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 19:42

Hashirama vs Madara - ale tylko fragmenty, bo znając Kishimoto zawaliłby sprawę na całej linii xD
Tsuchikage vs Madara - dlaczego Tsuchikage przeżył? Jak wyglądał? Dlaczego walczyli?
Minato vs Madara - jestem ciekawa przebiegu takiej walki.
Ktokolwiek vs Madara - wszelkie walki z Madarą stawiam na pierwszym miejscu :)
Itachi vs Kisame - sama nie wiem dlaczego.
Naruto vs Killer Bee - dwóch jinchuuriki.

#267 krolikkrol

krolikkrol

Istota niższego poziomu

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2316 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 20:01

Ja bym chciał zobaczyć walki:

Sarutobi vs Danzou po prostu
Itachi vs Danzou no kurde na samą myśl ciarki chodzą
Reikage vs Kakashi wiem że Reikage pozamiatał sasuke ale sądzę że tutaj mogło by być ciekawie
1st vs Naruto nie pytajcie po prostu i ciekawe czy by opanował liska w nim

no i ja bym chciał ogólnie zobaczyć jakieś sceny batalistyczne jakieś lepsze urywki z poprzedniej wojny shinobi.

#268 Oblivion

Oblivion
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 22:33

Madara w pełni mocy vs Orochimaru

Itachi Vs Deidara

Pain Vs Madara Uchiha

Takie 3 walki które chciałbym zobaczyć, szczególnie ta ostatnia mnie najbardziej ciekawi, kto by wygrał tego to nie wiem :-)

#269 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 23:12

Suigetsu>Kisame

Z tego co pamietam ta walka juz byla, moze nie za bardzo pokazana (w mandze w ogole jej nie bylo), ale byla. Nie liczylbym raczej juz na kolejne starcie...

Sasuke>Itachi

Jak wyzej, chyba, ze chcesz zobaczyc ta walke kolejny raz online, moze tym razem w HD :D

Kakashi>Itachi

Czy mi sie wydaje, czy ty dopiero zaczelas ogladac anime lub czytac mange? Uczty raczej nie bylo, Hatake dostal Tsukuyomi i po zabawie, moze z MS'em byloby wiecej do ogladania, ale i tak wiadome jest raczej kto w tej walce bylby gora.

Kakashi>Sasuke

Oczywiscie, ze sprawdzilo by sie to przyslowie, nawet na poziomie anime Kakashi nie ma szans z Sasuke, no chyba ze tak jak wspomnialem wczesniej, ogladasz dopiero pierwsza serie :D

Mam pare takich raczej niekonwencjonalnych typow:
Naruto vs. Gaara - z tego co kojarze bedzie/jest taka walka w najnowszym filmie kinowym, przynajmniej tak bylo na trailerach. Mozna sie spodziewac, iz bedzie mega skrocona itp., ale i tak bym chetnie jeszcze zobaczyl w akcji nowego Gaare i Uzumakiego.

Danzou vs. Sarutobi - na ta walke nie ma juz co liczyc, ale chetnie bym ich zobaczyl jak walcza w mlodosci, Hiruzen w pelni sil (i tak juz pokazal klase w walce z Orochimaru i dwoma Hokage) oraz przywodca "Korzenia" jeszcze przed operacjami, ze swoim wypasionym stylem wiatru i przywolaniami.

Madara vs. Tsuchikage - skoro obaj wyszli z tego zywi to musiala byc walka na poziomie. Chetnie bym zobaczyl Uchihe jeszcze nie jako "skorupe" w akcji, a do tego Onoki za mlodu, mysle, ze byloby ciekawie.

Hashirama vs. Kakuzu - dwaj posiadacze unikalnych technik, z tego co mozna przeczytac w databooku Kakuzu mial za zadanie zabic I Hokage, ale nie bylo tak latwo i sie nie powiodlo. To musiala byc walka...

Jest jeszcze sporo typow, ale te jakos przyszly mi teraz do glowy. 3/4 tych walk rzeczywiscie mialy miejsce (no chyba, ze starcia Naruto z Gaarą nie ma w najnowszym filmie), jedna wymyslilem, bo mysle, ze moglaby byc ciekawa. Kto wie moze kiedys chlopaki probowali sie porownac...

#270 Aquarius

Aquarius

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 13 luty 2010 - 10:59

Co sądzicie?

Odstaw to co bierzesz^^

To musiala byc walka...

No nie wiem, jedyne co na plus dla Kakuzu to że przeżył tą walkę. Nie wiem w jaki sposób on mógł by pokonać Mokutona wtedy, doton skinem? Bo serc wtedy jeszcze nie miał.

Ja to bym chętnie obejrzał jakąś walke Hyuuga. Neji i Hiashiego(to ten co żyje nie?). Najlepiej z którymś z złych. Bo walka Lee Neji była by ciekawa, ale walka na śmierć i życie zawsze lepsza i emocjonująca się wydaje. Tylko teraz same koxxy zostały. Ochroniarze Kage to chyba jednak za słabi są. Oo Ao vs Neji. Ciekawe by to było. Ale wiekowo bardziej jednak Hiashi vs Ao. Fajnie by było jeszcze zobaczyć walkę sharingan vs Bya. No tylko teraz to Neji nie bardzo ma co startować do Sasuke, ale imo więcej by zrobił niż ten Kiba, Lee i Sai, co teraz na wycieczkę się wybrali.
Później Tsunade vs Mizukage dwie ciekawe panie. Jedna subtelna, druga mniej. Mizu nie wygląda mi na jakąś pro tai userke. Ze staminą pewnie najgorzej, celny cios Tsunade i game over. No ale kto wie... Jeszcze ten cios trzeba zadać, ale jak się otoczy trującą chmurą i kto wie czym jeszcze. No i ostatnia walka. Typowe mordobicie Gai na bramach vs Raikage.

#271 odox

odox
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 12:41

Ja podzielę walki które chciałbym zobaczyć na dwie grupy;

Walki które się odbyły ale nie zostały szerzej przedstawione w serii:

Madara vs Shodaime - wiadomo prze koksy więc musiało się dziać. Jestem bardzo ciekawy w jakich okolicznościach Shodaime wygrał i co oprócz mokutona zaprezentował.

Orochimaru vs Jiman - konkretnie jak oro uciekł w wioski a jiraya chciał go sprowadzić,. Musiała być walka pokroju tej naruto z sasuke (zresztą widac analogię)

Kakuzu vs Shodaime wiadomo że KAkuzu podjął się misji zabicia Hashiramy..To musiała być wyrównana walka skoro kakuzu uszedł z niej z życiem

Madara vs Tsuchikage - ówcześni młodzieńcy napewno stworzyli niezłe widowisko

Yondaime vs Kyubi - ciekawe czy Yondaime od razu odpalił Shiki Fuuin czy podjął jakies inne próby zatrzymania Kyubiego, chciałbym zobaczyć tą akcję a nie pojedyncze slajdy jak z 1 ep'a

Druga grupa - walki które nigdy się nie odbyły:

Naruto vs Killerbee - wiadomo dwa hosty to gwarantowana rozpierducha i apokalipsa

Yondaime vs Raikage - dwie najszybsze postacie w serii, byłoby ciekawie

Madara vs Pain - co tu dużo mówić, epic

Kakashi vs Sasuke - uczeń z nauczycielem, to miałoby klimat, walka wielce prawdopodobna wobec ostatnich wydarzeń w mandze

NAruto vs Sasuke stage 2 - wszyscy wiemy ze do tej walki na bank dojdzie ^^

Naruto & Sasuke vs Madara - też bardzo prawdopodobna opcja

#272 WReki

WReki
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 16:06

Sakura vs Naruto (walka na poważnie)
Sakura vs Hinata (niech walczą o Naruto:P)
Konan vs Sai (ta walka była by boska)

#273 Gaara_Sai

Gaara_Sai
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 15:37

Sai vs Deidara vs Sasori (każdy działa sam; kilka pojęć zwiazanych ze sztuką- kłutnia na całego).
Gaara vs (chciałabym zobaczyc jak walczy bez czakry shukaku)
Neji vs Lee -(mistrzowie tajutsu- ciekawie by było).
Kakuzu vs Hidan (jeden drugiego nienawidzi no i nawzajem się wkurzają; Hidan- nieśmiertelny, a Kakuzu- posiada 5 serc (o ile się nie myle); walka w nieskończoność.

#274 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2010 - 14:00

Ao kontra Neji - walka na byakugan
Minato kontra Raikage - walka na szybkość
Hashirama kontra Madara - jestem ciekaw w jaki sposób Madara przegrał
Suigetsu kontra Kisame - to byłaby świetna walka ale autor chyba zapomniał o Suigetsu
Darui (moja druga ulubiona postać) kontra Neji (moja ulubiona postać)
Darui kontra ktokolwiek
Neji kontra ktokolwiek
Akatsuchi kontra Choji - walka dwóch grubasów
Madara kontra Kabutomaru
Kabutomaru kontra Sasuke z EMS

#275 bravo1900

bravo1900

~fan

• User
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 14:17

Heh w sumie tez o tym myślałem xD

Tsunade vs Nagato/Itachi: Z pierwszym mogła by wyrównać rachunki za zniszczenie wioski, a drugi pokazał by jej jaką siłę powinien mieć Hokage.

Tsuchikage vs Nagato: Krasnal mimo wieku wydaje się być dość potężny wiec czemu nie zaprezentować jego umiejętności przeciwko największemu koksowi z Aka ?xD

Mizukage vs Kakuzu: Zgadzam się że była by to potężna batalia jutsu żywiołów.

Raikage vs hmm tu problem, ale coś mi się widzi Deidara, sam nie wiem czemu xD

Gaara vs Deidara/Sasori: Z pierwszym rewanżyk z drugim to wiadomo, starcie potężnych ninja Suny.

#276 Michal_PL

Michal_PL

~random

• User
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 14:23

Hmm... więc mamy tak Nagato, Kakuzu, Deidara, Sasori, Itachi i pięciu kage więc lecimy

Myślę że walki można dobrać po wioskach

Hokage - Sasori - Taaa... Sasori walczył z Chiyo i z Sakurą, pasuje mi to ponieważ Sakura ma podobne zdolności do Tsunade i byśmy mieli mały Replay :D
Kazekage VS. Kakuzu - Nie wiem czemu ale po prostu pasuje mi tu, spoczątku pasował mi oczywiście Deidara ale była już taka walka i nie opłaca się chyba powtarzać, a swoją drogę myślę że ataki Kakuzu i Garry się ładnie zaprezentują, obydwaj z dystansu :D
Raikage VS. Itachi - Raikage już raz walczył z posiadaczem Sharingana czemu by nie znowu ;)
Mizukage VS. Deidara - "Ładny chłopczyk mrauu... " - Mizukage | Pewnie takie podsumowanie by było ;D
Tsuchikage VS. Nagato - Nagato świeci zajebistością względem mocy ;D Tsuchikage pokazał swoją Kostką No Jutsu że też jest potężny

#277 arek4444

arek4444

~random

• User
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 14:24

Ja chętnie bym zobaczyl walkę Rai vs Itachi.
Dlaczego? Bo fajnie byloby zobaczyc jak koksowi spada geba w walce z Uchicha, po tym jak on i jego kolesie z wioski ciągle się zarzekali "We will destroyed Uchicha Ichizoku"

Dei vs Tsu, chyba oczywiste. Ta sama wioche, ten sam zywiol ninjutsu.

Mizukage vs Kakuzy, takie jakies przeciwienstwa fajnie byloby zobaczyc, młoda vs stary, piekna vs brzydki, goraca kontra zimny.

Gaara vs Sasori to samo co przy deidarze

Tsunade vs Nagato wa ramach rewanżu. Full walka bez ograniczen w 100 % sile to byloby ciekawe.

Oczywiscie gdyby naprawde do takiej walki doszlo, to moglibysmy przypuszczac ze w ich trakcie dochodziloby do roszad i kombinacji.

#278 IchaIcha

IchaIcha

~random

• User
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 15:02

Naprawdę ciężka sprawa dobrać dobrze pary walczących. W sumie chciałbym, by nie były to powtórki walk (w pewnym, może nawet w dość znacznym stopniu walka Tsunade vs sasori wyglądała by podobnie do walki Sakury ze skorpionem) , które już mieliśmy...

Raikage - tutaj na przeciwnika wybrałbym Nagato. Jestem ciekaw, czy umiejętności Raikage byłyby wyzwaniem dla największego koksa tai w Narutoversum.

Mizukage - Sasori - ta walka mogłaby być naprawdę ciekawa i Sasori to także... ładny chłopiec :D

Hokage - Deidara - dziwna walka, może ze strony Tsunade doczekalibyśmy się jakiś technik dalekosiężnych?

Tsuchikage - Itachi - w sumie kolejna bitwa dziadka z Uchiha, co daje dziadkowi jakieś szanse na przeżycie.

Kazekage - Kakuzu... Szczerze powiedziawszy sam nie mam pojecie jak taka walka mogłaby wyglądać xd

#279 antonique

antonique

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 15:23

Mizukage vs Itachi; Nie wiadomo, jakie oko ona tam skrywa pod grzywką- poza tym byłaby to bardzo sexy walka..

Gaara vs Sasori; motyw zemsty za Chio, suna-wars, jak pisał JuUnior.

Tsunade vs Kakazu; oboje starszej daty, kunoichi ze skillami medycznymi i dziwoląg anatomiczny. Speed tych jego czarnych wici kontra zwinność i precyzja med-nin.To by była wspaniała walka..

Deidara vs Raikage; Oboje mają równie krzykliwy i spektakularny charakter/sposób walki, tracą kończyny...

Nagato vs Tsuchikage; a niech się dziadek wykaże.

#280 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 15:40

Ew. ciekawe też byłoby starcie Raikage jako typowy taijutsu user vs Sasori - chętnie bym zobaczył tego typu starcie

Nie chce robic tu RS, ale jednak Raikage nie ma szans z Sasorim, z racji ze nie zwaza na żadne obrazenia, byle by uderzyc rywala a Sasoriemu wystraczy 1 cios i rywal lezy.

Zdecydowanie Itachi vs Raikage, z racji ze obaj sa piekielnie szybcy, plus chialbym zobaczyc co na naprawde potrafi Itachi gdy jest całkowicie zdrowy

Sasori vs Gaara, walka Suny na pewno byłaby ciekawa, tym bardziej, ze Sasoriemu trudno bedzie sie przebic przez obrone Gaary.

Deidara Vs tsuchikage, j.w walka Iwy,

Nagato vs ? ciezko mi tu kogos wybrac, bo jednak ani Mizukage ani Tsunade nie stanowia problemu dla mocy Paina, ale jednak Tsunade

no i na koniec Kakuzu vs Mizukage z racji ze mniej pasuja do innych xd