Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Jaką walkę chcielibyście zobaczyć ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#281 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 15:50

Deidara vs Oonoki

Ciekawa walka ze wzgledu na fakt, ze obaj panowie umieja latac. Obaj pewnie stroniliby od walki w bliskim dystansi i tai (problemy z plecami to nie przelewki ;p). A przede wszystkim powinni znac swoje umiejetnosci, przynajmniej tak z grubsza (Deidara jest tu troche na straconej pozycji z racji wieku i odmozdzenia przez Edo ~chyba xD). W efekcie czego oszczedzonoby nam rozkminy w rodzaju "No shi- to doton user! Nie umiem raitona - jestem w czarnej dupie.", a za to otrzymalibysmy od razu pelna szarze przeciwko plastusiom Deidary i pralkom Tsuchikage. Mniej wiecej rowna walka.

Nagato vs Gaara

Wybralem tak poniewaz Nagato okazal sie we wszystkich swoich odslonach rownie nieruchawy co Gaara. Czyli walka toczylaby sie na piasek i rozne skille rinnegana (summony, shinra, bansho, chibaku itp). Przy czym mlody Kazekage moglby sie kolejny raz wykazac pod wzgledem swojej defensywy, bo ma silniejszego od siebie przeciwnika.

Sasori vs Tsunade

Wybralem tak, bo musialem. Walki Tsunade sa nudne. Nie nadaje sie do walki i chyba nic tego nie zmieni. A z Sasorim bez swoich ulubionych zabaek moze miec szanse. Sam Sasori tez do najciekawszych postaci nie nalezy. Szczegolnie po wskrzeszeniu.

Itachi vs A

Taki wybor, bo chyba nikt inny nie ma szans w starci z sharinganem (przynajmniej pod wzgledem szybkosci, czasu reakcji). Teraz bez reki ma jeszcze mniejsze szanse. Z koleji przy technikach MS, to w ogole zostanie lykniety bez problemow, nawet ze swoja znajomoscia wszystkich zdolnosci Itachiego. Ale jest, do jeza grubego, Raikage i musi sie wykazac. :P

Kakuzu vs Mei

Trudny przeciwnik dla wszystkich Kage, moze z wyjatkiem A. Jakkolwiek wybralem pania, gdyz umie sie poslugiwac najwieksza liczba natur chakry i jeszcze je laczy w wymysle flupy z dupy. Czyli pod wzgledem ilosci natur dorownuje zywemu Kakuzu (nie wiem jak z zombiakiem). Moglaby byc interesujaco, Termumi ma rozkminy podobne do prezentowanych przez Shikamaru. Lubie takie wyrownane potyczki.

#282 crisDL

crisDL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 16:46

Pozwole sobie nagiąć lekko temat ; p

Itachi vs Killer A
To chyba najlepsze wyjscie,obaj szybcy,obaj dość zdecydowani(A aż nadto),obaj mają mega skille.Walka by była arcymiodna

Kakuzu vs Mei Terumi
Mei to chyba jedyna osoba która w miare kontruje wiekszość skilli Kakuzu pod kontem żywiołu.Pytanie tylko jak z jej Taijutsu.To też może mieć wpływ. Kwasowa mgła vs Doton skin? :>

Sasori vs Mifune
Tutaj pozwole sobie nagiąć temat,gdyż owy Pan też siedzi w sojuszu z 5 kage i zapewne też wyciągnie Katane na Aka.To dosyć ryzykowna walka,gdyż mało wiemy o Mifune pod wzgledem mocy,oprócz tego że jest prawdopodobnie najlepszy w swoim kraju.Sasori pewnie wyposaży swoje lalki w broń białą,więc Mifune bedzie miał co siekać.Pytanie tylko jak sobie poradzi i czy bedzie umiał unikać trucizny

Deidara vs Gaara
Kazekage zasługuje na rewanż,zna już skille Deidary, a i jego ostateczna obrona jest lepsza niż za czasu walki.

Nagato vs Onoki
Szczerze nie mam pojęcia co powiedzieć..walka pewnie byłaby ciekawa,i jest prawdopodobne że nastąpi,obaj Panowie są wszak starzy lol2 a Onoki przeżył pojedynek z Madarą

Wisienka na torcie a zarazem drugie nagiecie :
Kabuto vs Tsunade
Rewanż dwóch najlepszych medyków świata, a zarazem pokaz siły na poziomie Sanninów(Kabuto ma skille Oro).Ciekawe ciekawe..

#283 SssNake

SssNake

~fan

• User
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 17:07

Dla mnie walki bylyby super w takim zestawieniu:

Itachi vs Mizukage - To moglaby byc super walka :D Ciekawy jestem czy techniki Mizu dalyby rade Susano :D

Nagato vs A - Bo bardzo chcialbym zobaczyc czy Nagato faktycznie zotalby zowniony przez Raikage dzieki jego uber szybkosci.

Gaara vs Sasori - Moglaby byc z tego naprawde wyrownana walka dwoch genialnych shinobi z Suny, specjalizujacych sie raczej w obronie. :D

Kakuzu vs Tushikage - Porownywalne doswiadczenie + silne techniki. To moglby byc fajny pokaz sily tych 2 panow.

Tsunade vs Deidei - No bo tylko ta 2 pozostala :D Sam nie wiem jak mogla by wygladac ich walka w teorii Tsu nie ma szans O.o :D

#284 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 22:45

Myślałem nad takim tematem kiedyś :D
No ale ja to widze tak

Itachi vs Tsunade - walka wewnętrzna wioski liścia, co prawda nie wiemy w jakim stopniu sumony beda miały swoje umiejętności no ale Itachi raczej coś pokaże.

Sasori vs Gaara - po prostu wewnetrzna walka gości z Suny plus ona może być jedną z lepszych jeśli by do niej doszło - sam Sasuke musiał odpalić Ama na pisaek Gaary co oznacza że ten ostatni koksi ile sie da

Deidara vs Tushikage - również walka panów z tej samej wioski. Glina na przeciw pyłwi i innym bajerom dziadka

Kakuzu vs Mizzukage - walka na kombinacje żywiołów ;) już nie dopasowywałem pod względem wioski bo po prostu tu pasuje to ze widzielibyśmy niezłe kombo rożnych żywiołów(nie tylko tych 5 podstawowych ;p )

Nagato vs A - po prstu koks vs ktoś kto powinien umieć wszystko - było by ciekawie.

#285 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 23:56

Fajny temat, podobnie jak kolega wyzej mialem kiedys pomysl na takowe starcia, ale teraz przejdzmy do rzeczy:

Tsunade vs. Sasori - kiedys Sakura z pomoca Chiyo miala okazje sie wykazac, a teraz chcialbym zobaczyc jakby sie sprawdzila jej mistrzyni w boju, chodzi mi o typowe przedstawienia full powera obecnej Hokage.

Itachi vs. A - podobny pokaz jak w przypadku starcia mlodszego Uchihy z Raikage, tyle ze duzo lepszy. Sasuke byl zaslepiony nienawiscia i w ogole nie myslal podczas tej walki, a Itachi to juz inna liga, jemu nerwy by tak latwo nie puscily i mysle, ze by mial spore szanse z A.

Mei vs. Kakuzu - mysle, ze dwa Kekkei Genkai Mizukage fajnie by wygladaly w starciu z zywiolami Kakuzu, do tego moze male starcie na taijutsu...

Onoki vs. Deidara - zderzenie dwoch roznych pokolen, dwoch silnych i upartych charakterow, do tego jakis wiekszy pokaz lewitacji Tsuchikage. W dodatku mysle, ze chetnie by zloil tylek temu gowniarzowi :D

Gaara vs. Nagato - dwaj spokojni, ale zarazem potezni bohaterowie. Wiem, ze pewnie Kazekage bylby skazany na kleske, ale chcialbym zobaczyc jego piaskowa potege kontra techniki grawitacyjne (i nie tylko) boga.

#286 matix1256

matix1256

~fan

• User
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 00:01

trochę przesadzacie z mocami naszych marionetek.Wiele z nich będzie co najmniej o poziom gorsze od live wersion:)(przykładowo itachi bez swego intelektu oraz osłabionym gen bo jak wiemy trzeba mieć silny umysł żeby kontrolować wirtual world:) Kakzu nie powinien mieć tych nici bo jego dusza raczej ich nie ma:)Sasori powinien nie być bronią a pein bez swych ciał jest dość lichy:)o i Dei dei będzie osłabiony bez sewj glinki HEHE
pozdrawiam

A jakieś pary zgodnie z założeniami tematu?//Gogol

#287 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 00:49

trochę przesadzacie z mocami naszych marionetek.Wiele z nich będzie co najmniej o poziom gorsze od live wersion:)

No shi-

(przykładowo itachi bez swego intelektu oraz osłabionym gen bo jak wiemy trzeba mieć silny umysł żeby kontrolować wirtual world:)

Ten wspolczynnik wziales z jakiegos erpega, prawda?
Shodai tez byl marionetka, ale nie wplynelo to na jakosc jego Wersetow Mroku.

Kakzu nie powinien mieć tych nici bo jego dusza raczej ich nie ma:)

No, jego dusza nie powinna miec zadnych wlasciwosci fizycznych, wiec w ogole nie powinno go tam byc. Co dopiero jakies macki.
Tak na serio, tu wychodzi twoja nieznajomosc tej techniki.

Sasori powinien nie być bronią a pein bez swych ciał jest dość lichy:)o i Dei dei będzie osłabiony bez sewj glinki HEHE

Tag, jakby mieli walczyc z Tobim zaraz po wyjsciu z trumny, to mogloby top byc problematyczne. Ale jak juz sa przywolani tyle czasu, to mozna im przygotowac odpowiednie instrumenty. Mowie o Deidarze i Sasorim, bo Nagato bez poparzonych nog moze smigac jak Human Realm i rzucac shinre jednoczesnie.

Cieszy nas twoj niemily wystep matix1256.

DLugich dni i przyjemnych nocy.

#288 bravo1900

bravo1900

~fan

• User
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 08:45

trochę przesadzacie z mocami naszych marionetek.Wiele z nich będzie co najmniej o poziom gorsze od live wersion:)(przykładowo itachi bez swego intelektu oraz osłabionym gen bo jak wiemy trzeba mieć silny umysł żeby kontrolować wirtual world:) Kakzu nie powinien mieć tych nici bo jego dusza raczej ich nie ma:)Sasori powinien nie być bronią a pein bez swych ciał jest dość lichy:)o i Dei dei będzie osłabiony bez sewj glinki HEHE
pozdrawiam

Przecież to nie będą marionetki tylko ożywione postacie, tzn. będą kontrolowane przez Madare/Kabuto, ale będą miały swój intelekt itp. Przecież I i II mieli wspomnienia o Hiruzenie i żałowali że muszą z nim walczyć, ale nie mogli się oprzeć rozkazowi Orochimaru i tak samo powinno być z Nagato, a Tobi na pewno pozwoli Sasoriemu/Kakuzu odpowiednio wcześnie się przygotować.
Jest jeszcze kwestia czy Kabuto na prawdę przywoła ich podczas wojny czy może zdradzi Tobiego, ale to już całkiem inny wątek.

#289 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 11:05

Mizukage - Sasori - ta walka mogłaby być naprawdę ciekawa i Sasori to także... ładny chłopiec :D

W sumie racja - a przynajmniej wygląda na takowego mimo, że ma na karku swoje latka, haha

Kazekage - Kakuzu... Szczerze powiedziawszy sam nie mam pojecie jak taka walka mogłaby wyglądać xd

Tu kolega świetnie napisał;

Kazekage VS. Kakuzu - Nie wiem czemu ale po prostu pasuje mi tu, spoczątku pasował mi oczywiście Deidara ale była już taka walka i nie opłaca się chyba powtarzać, a swoją drogę myślę że ataki Kakuzu i Garry się ładnie zaprezentują, obydwaj z dystansu :D

Dystansowa walka, to pewne. Pałer vs Pałer w technikach, kto większą rozpierduche zrobi xd

Gaara vs Sasori; motyw zemsty za Chio

Ciekawy pomysł, jeśli chodzi o dodawanie emocji podczas walki. Z drugiej strony słabe szanse widzę na tego typu motyw nawet, gdyby taka walka miała miejsce

Sasori vs Mifune

W ogóle zapomniałem o tym random'ie, haha xPxP

Pomysł z Kabuto ciekawy, ale olałem z prostej przyczyny: 5 zombie idealnie pasuje na 5 kage i nie trzbea go komplikować. Summoner'a zostawiłbym na kogoś takiego jak Sasuke/Naruto

Kazekage zasługuje na rewanż,zna już skille Deidary, a i jego ostateczna obrona jest lepsza niż za czasu walki.

Bądźmy szczerzy: byłaby to powtórka z rozrywki + C4 i Gaary nie ma. Smutna prawda.

Tak czytam posty i mniej więcej wyłaniają się pojedynki, które chcielibyśmy rzeczywiście zobaczyć :
- Raikage vs Itachi/Nagato
- Kazekage vs Nagato/Sasori
- Mizukage vs Kakuzu/Deidara
- Tsuchikage vs Deidara/Kakuzu
- Hokage vs .. nom, Tsunade jest najlepsza, praktycznie z każdym była wymieniana chociaż 1/2 razy Chyba najmniej lubiany pojedynek pomimo tego, że chcielibyśmy zobaczyć, na co ją stać. Jak dobrze liczę, to najwięcej głosów pada na Hokage vs Sasori i Hokage vs Deidara

Nie chce robic tu RS, ale jednak Raikage nie ma szans z Sasorim, z racji ze nie zwaza na żadne obrazenia, byle by uderzyc rywala a Sasoriemu wystraczy 1 cios i rywal lezy.

Np., przeniosę cytat do wiadomego tematu i tam odpiszę xd

#290 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 11:31

Pomysł z Kabuto ciekawy, ale olałem z prostej przyczyny: 5 zombie idealnie pasuje na 5 kage i nie trzbea go komplikować. Summoner'a zostawiłbym na kogoś takiego jak Sasuke/Naruto

no racja Kabuto też powinien jakąś walkę dostać i raczej bedzie to Naruto.
Po prostu 5 Kage będą walczyć z zombiakami a Uzumaki skoro teraz jest już taki uber pro bedzie walczył z sumonerem tych umarlaków - taki pomysł mi sie strasznie podoba i ciekawe by to było

#291 Chibi Nagato

Chibi Nagato

~fan

• User
  • PipPip
  • 231 postów

Napisano 17 sierpień 2010 - 17:34

Itachi vs Mizukage - Dla Mizukage ta walka była by bardzo porządana :P Ale naprawdę chciałbym żeby ta babka pokazała na co ją stać z tak silnym przeciwnikiem

Nagato vs A - Najsilniejszy z Aka VS Najsilniejszy z Kage. Chciałbym zobaczeć zdolności Nagato w jednym ciele

Gaara vs Sasori - "Moglaby byc z tego naprawde wyrownana walka dwoch genialnych shinobi z Suny, specjalizujacych sie raczej w obronie. :D" Fakt do tego każdy z własnym podejściem do życia.

Kakuzu vs Tushikage - Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. To była by naprawdę ekstra bitwa

Tsunade vs Deidei - "No bo tylko ta 2 pozostala :D Sam nie wiem jak mogla by wygladac ich walka w teorii Tsu nie ma szans O.o :D" Też niewidzę takiej walki możliwe że po prostu oboje będą jako wsparcie dla innych (np.Tsunade znowu by leczyła jak podczas Pain Invasion)

#292 NarutoSM

NarutoSM

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisano 18 sierpień 2010 - 13:27

Walki, które chciałbym ujrzeć:

Neji vs Sasuke - od momentu kiedy zacząłem oglądać Naruto czekam na tą walkę. Starcie dwóch najpotężniejszych klanów w Konoha - Uchiha vs Hyuuga = doujutsu vs doujutsu = Byakugan vs Sharingan - to by było coś, innymi słowy uczta dla oczu;)
Jiraiya vs Itachi - tej walki z pewnością nigdy nie przyjdzie nam obejrzeć, a szkoda, bo byłby to pokaz świetnych technik ze strony jednego i drugiego. Itachi miałby szansę pokazać nam prawdziwą potęgę klanu Uchiha i jego niezwykłego oka - Sharinana; Sannin zaś, udowodniłby przeciwnikowi, że ograniczenie do więzów krwi to nie wszystko, i pokazał by potężne techniki jego żabiego stylu walki, co w starciu z tymi MS'owymi stworzyłoby wspaniałe widowisko.

#293 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2010 - 22:02

Walki które chciałbym zobaczyć to :

Sasori vs. Trzeci Kazekage - chciałbym zobaczyć jak walczył Sasori przed zdobyciem swojej marionetki i chciałbym również zobaczyć umiejętności Trzeciego jak władał swoim żelaznym pyłem i w jaki sposób został pokonany przez Sasoriego.

#294 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 19 sierpień 2010 - 22:33

Sasori vs. Trzeci Kazekage - chciałbym zobaczyć jak walczył Sasori przed zdobyciem swojej marionetki i chciałbym również zobaczyć umiejętności Trzeciego jak władał swoim żelaznym pyłem i w jaki sposób został pokonany przez Sasoriego.

Fajny pomysl, wczesniej go nie widzialem. Rzeczywiscie III Kazekage ma ciekawe Kekkei Genkai i mysle, ze gdy uzywal je osobiscie (nie marionetka) to robilo jeszcze wieksze wrazenie. Sasori przed zabiciem tego Kage mial zapewne inne potezne marionetki, ktore musialy starczyc na Trzeciego. Ogolnie fajny pomysl na walke i przede wszystkim oryginalny.

#295 Buster

Buster

~random

• User
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 08 wrzesień 2010 - 15:14

Tobirama vs Hashirama

Dwaj potężni Hokage, a na dodatek rodzeństwo. Jako bracia z pewnością czasem naparzali się między sobą, więc gdyby tak raz puściły im nerwy (bo starszy odbił dziewczynę młodszemu) to mogłoby być niezłe widowisko xD

#296 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 19:29

Walka Konan kontra Itachi

Byłaby to naprawdę ciekawa walka. Jestem ciekaw jak Konan poradziłaby sobie z technikami genjutsu Itachiego bo Madara użył tylko Izanagi i tej swojej techniki czasoprzestrzeni, a jak Itachi poradziłby sobie z papierowymi technikami Konan bo w końcu Uchiha nie potrafił wykonywać Izanagi. Teraz Konan miałaby większe szanse bo Itachi byłby dla niej łatwiejszym celem. Nic nie mogłoby przez niego przelecieć.

#297 Zielos90

Zielos90

~świeżak

• User
  • 7 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 22:20

Jeśli chodzi o taką walkę, to Kakashi vs Gai ale tak na 100% swoich mozliwości żeby walczyli. Ciekawiłoby mnie jakby Hatake poradził sobie z Gai'em który napewno by uzył bram ...

#298 Saburo

Saburo

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 02:53

Shodai vs Madara

Najlepiej w jakimś mini arcu, pełne starcie. Żadnych opowieści bajek legend, tylko jak to naprawdę było. Myślę, że nie tylko ja jeden chciałbym to zobaczyć,no ale był mini arc z 4, także mam nadzieję, iż ta ciekawość zostanie zaspokojona.

#299 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 18:34

No ja też chciałbym zobaczyć walkę Pierwszego Hokage z Madarą. Kiedyś w mandze może ona zostać nam przedstawiona. Madara podczas walki z Naruto (o ile dojdzie do tej walki a myśle że dojdzie) to nam ją opowie. Może będzie to coś podobnego do walki Minato z Kyuubim.

Ciekawa również by była walka Sasori kontra Deidara. Każdy z nich "wierzył" w inną sztukę. Każdy z nich walczył w długim dystansie. Pojedynek na "sztukę".

#300 Painrinnegan

Painrinnegan

~świeżak

• User
  • 5 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 19:58

Pain vs Minato-walka dwóch uczniów Ero.

Pain vs Sasuke- chciałbym zobaczyc jak ten snob(Saske) porządnie od kogoś oberwie

Hanzo vs Sakumo - obydwoje przewyższali sanninów potencjałem i umiejętnościami, a poza tym obydwoje pokazali by swoje techniki i styl walki, bo niewiele było nam ich dane zobaczyć.

Killer Bee vs Itachi - cała Taka nie mogła sobie poradzić z Zabójczą Pszczołą,A łasic cackał z Saske i moim zdaniem Taka tez by zmu rady nie dała

#301 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 20:05

Hanzo vs Sakumo. Taa, to byłaby świetna walka, ale gdyby oboje żyli. Biały Kieł z Konohy pokazałby swoje umiejętności i swoją 'Biała Czakrę", a Hanzo też pokazałby swoje umiejętności. O Sakumo wiemy wiemy tylko że miał białą czakrę a o Hanzo nie wiemy nic. Czyli oboje byli wielkimi niewiadomymi. A co do walki Killera Bee vs Itachi to też byłaby nie zła (w sumie to każda walka byłaby nie zła), ale zbytnio mnie nie interesuje tak jak Pein vs Minato.

#302 Cyceron

Cyceron

~świeżak

• User
  • 9 postów

Napisano 16 październik 2010 - 18:52

Itachi vs Nagato - Ciekawe, które oczy by wygrały.

Jiraiya vs Kisame - Tryb Sage vs Człowiek-Ryba.

#303 hitsu96

hitsu96
  • Goście

Napisano 16 październik 2010 - 22:18

Itachi kontra Kisame - byli ze sobą w parzem i ciekawie by to wyglądało.

Hanzo vs Sakumo. Taa, to byłaby świetna walka, ale gdyby oboje żyli. Biały Kieł z Konohy pokazałby swoje umiejętności i swoją 'Biała Czakrę", a Hanzo też pokazałby swoje umiejętności. O Sakumo wiemy wiemy tylko że miał białą czakrę a o Hanzo nie wiemy nic. Czyli oboje byli wielkimi niewiadomymi. A co do walki Killera Bee vs Itachi to też byłaby nie zła (w sumie to każda walka byłaby nie zła), ale zbytnio mnie nie interesuje tak jak Pein vs Minato.

Byłaby to naprawdę ciekawa walka. Jestem ciekaw jak Konan poradziłaby sobie z technikami genjutsu Itachiego bo Madara użył tylko Izanagi i tej swojej techniki czasoprzestrzeni, a jak Itachi poradziłby sobie z papierowymi technikami Konan bo w końcu Uchiha nie potrafił wykonywać Izanagi. Teraz Konan miałaby większe szanse bo Itachi byłby dla niej łatwiejszym celem. Nic nie mogłoby przez niego przelecieć.

Pod tym to pozostaje mi tylko podpisanie się. Też chciałbym zobaczyć takie walki. No i jeszcze walka Madara kontra Hashirama Senju. Ale tą walkę to nie tylko ja.

#304 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 19 styczeń 2011 - 00:48

Itachi vs. Minato - błyskawica z Konohy kontra kalejdoskopowe oczy i przepotężne genjutsu. Obaj są bardzo szybcy więc zastanawiam się, kto wygrał.

Yahiko vs. ktokolwiek - ponoć był dobry...

#305 karko

karko

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 17 luty 2011 - 18:49

Madara vs. Tsuchikage - obaj wyszli z tego żywi, nie wiadomo kto przegrał a kto wygrał...
Kabuto vs. Sasuke EMS - chciałbym zobaczyć jak Sas[Ó]ke dostaje po dupie ;]
Itachi vs. Pein - moim zdaniem Itachi by go zmiażdzył

#306 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 19 luty 2011 - 16:53

Kiedy już obejrzałem najnowszy chapter to przyszła mi do głowy jeszcze jedna walka, mianowicie :
Kinkaku i Ginkaku vs Kakuzu - poznaliśmy ich umiejętności ale nie wszystkie. Wciąż mam nadzieję ujrzeć wiele technik żywiołowych tych postaci. Skoro teraz młode pokolenie przewyższa stare, to to byłaby walka stare kontra stare.

Chciałbym jeszcze ujrzeć kolejną walkę Daru'iego. Teraz używanie własnych technik byłoby raczej bezsensu bo tylko by sobie czakrę zmarnował. Ale w normalnym starciu z przeciwnikiem tak "żywym" jak on to pokazałby więcej.

#307 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 26 luty 2011 - 21:33

IMO Konan nie miałaby z nim większych szans. Nie chodzi tu o to, że był od niej ogólnie silniejszy - bo w to bardzo watpię. Chodzi bardziej o specyfikę ich technik - on ział ogniem, ona posługiwała się papierem...

Kabuto vs. Sasuke EMS - chciałbym zobaczyć jak Sas[Ó]ke dostaje po dupie ;]

Ja teeeeeeeeeż! Nawet niekoniecznie od Kabutowicza. Od KOGOKOLWIEK.

Itachi vs. Pein - moim zdaniem Itachi by go zmiażdzył

A moim nie. Co taka słodka kruszynka jak Itaś mogłaby zdziałać przeciwko Bogu? Chyba niewiele...

Sama chciałabym zobaczyć walkę Pain i Konan vs Sasuke. W konkretnym, wymyślonym na potrzeby fika kontekście, którego nie opiszę, bo jest zbyt... Hmm, sentymentalny. Myślę, że Saskłacz nie miałby z nimi większych szans - szczególnie biorąc pod uwagę pewne ich zgranie (Pain kontroluje deszcz/Konan może działać tylko wtedy, gdy nie pada).

#308 gebels

gebels

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 883 postów

Napisano 26 luty 2011 - 22:03

Walki które chciałbym zobaczyć:
- Madara vs Hashirama Senju - chyba jak większość chciałbym ujrzeć walkę dwóch legendarnych shinobi, którzy stoczyli ze sobą bardzo wyrownaną walkę . Kto wie może podczas jakiejś retrospekcji ze wspomnień Madary, zostanie pokazany przebieg walki tych dwóch panów,
- Sasuke vs Naruto - Czyli walka na którą wszyscy czekamy, mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości (gdy manga będzie się kończyć) będę miał okazję zobaczyć świetną walkę między Uchichą a Uzumakim,
- Itachi vs Pain - czyli walka 2 wspaniałych wojowników, ciekawy jestem który z nich jest silniejszy (niestety obaj nie żyją, więc jest to nie możliwe :/)
Kabuto vs ktokolwiek - chciałbym zobaczyć na co naprawdę stać ucznia Orochimaru
Kika walk jeszcze by się znalazło które bardzo chciałbym zobaczyć, jednak nie chce mi się wszystkich wymieniać,

Itachi vs. Minato - błyskawica z Konohy kontra kalejdoskopowe oczy i przepotężne genjutsu. Obaj są bardzo szybcy więc zastanawiam się, kto wygrał.

Jeśli chodzi o szybkość to Minato bez wątpienia miażdży Itachiego (nie wspominając już o Hiraishinie).

#309 ymek84

ymek84

~świeżak

• User
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2011 - 00:30

Chciałbym zobaczyć walki
Nagato- Sasukę ESM
Nagaot- Sakura
Ten pierwszy dostaje w dupę i ucieka, a tam w końcu ginie i mamy z nią w końcu święty spokój :)
Naruto (kontrola Liska + Sage Mode)- Minato ciekawi mnie ta walka, ale chyba Minato by przegrał:) Naruciak z Wielkim pokładem Chakry i dość nieprzewidywalnym stylem walki wzmocniony Sage Mode kontra Żołty Błysk Konohy, jeden z najmądrzejszych i potężniejszych ninja wszechczasów. Ojcie kontra syn. Ciekawa Walka
Naruto- Kushina Uzumaki oboje z Liskiem, ale była by rozpierducha. Tu by była rozwałka, ponieważ oboje mają charakterek i Lisiego demona.

#310 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 21 kwiecień 2011 - 19:28

Naruto- Kushina Uzumaki oboje z Liskiem, ale była by rozpierducha.

Ehm... To jest praktycznie niemożliwe. Dwie osoby nie mogą mieć tego samego demona w jednym momencie. Chociaż gdyby miało to formę symulatora - bardzo chętnie.

- Itachi vs Pain

(Yaoi hint raz proszę. Albo więcej niż raz)

- Madara vs Hashirama Senju

Zgadzam się oraz jw.

#311 Bloodspill

Bloodspill

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 22 kwiecień 2011 - 17:11

Naruto (kontrola Liska + Sage Mode)- Minato ciekawi mnie ta walka, ale chyba Minato by przegrał:) Naruciak z Wielkim pokładem Chakry i dość nieprzewidywalnym stylem walki wzmocniony Sage Mode kontra Żołty Błysk Konohy, jeden z najmądrzejszych i potężniejszych ninja wszechczasów. Ojcie kontra syn. Ciekawa Walka

No fajnie by było. Ale chyba takowej się nie doczekamy, chyba że symulator. Też jestem ciekawa gdyż podobno Naruto przerósł ojca, ale Minato nie pokazał wszystkiego zapewne. Jednego jestem pewna: Była by to napewno widowiskowa walka!

Cytat:

Naruto- Kushina Uzumaki oboje z Liskiem, ale była by rozpierducha.

Ehm... To jest praktycznie niemożliwe. Dwie osoby nie mogą mieć tego samego demona w jednym momencie. Chociaż gdyby miało to formę symulatora - bardzo chętnie.

Hehe, no właśnie. Ciekawa jestem, jakie techniki by posiadała Kushina w symulatorze xD

Minato vs Pein + 6 ciał - ciekawe kto szybciej by zniszczył wszystkie ciała. Minato jest bardzo mądry i sprytny, a Naruto "niesie kwiat nadzieji" i jest nieprzewidywalny. No ciekawe by było przy Nagato XD

#312 dominikk3

dominikk3

~świeżak

• User
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2011 - 14:32

Tak jak tu niektórzy pisali: Itachi vs Pein. Chciałbym zobaczyć tą walkę, bo Itachi nie pokazał prawdziwej mocy, a na Peinie mógłby ją pokazać, co dałoby wspaniałą walkę. Albo Kisame vs Pein. Kisame ma niesamowite pokłady chakry to mógłoby mu starczyć na rozwalenie 6 Peinów :) Ciekawa byłaby też walka Danozu vs Naruto. Danzou mógłby zapodać jakimś dobrym genjutsu i Naruto by był w pułapce, bo jak wiemy Uzumaki jest słaby na genjutsu :) No chyba, że wpadłby w walkę Kyuubi to tak jak w przypadku walk Pein vs Naruto, przechyliło to by szalę na stronę Naruto.

#313 Naija

Naija

~random

• User
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 27 kwiecień 2011 - 21:16

A może walka między dwoma Jinchuriki ? Demon vs demon ? Myślę, że to mogloby byc ciekawe.
I gdzieś wyzej wymieniona : Sakura vs Karin
Ale to taka nie na powaznie, bo panie zbyt wielkiej krzywdy nie moglyby sobie zrobic :D Walka na zasadzie Sakura wali w skały, a Karin wyczuwa "tą niesamowicie olbrzymią chakrę" ( ktora wyczuwa u co drugiej osoby ), oczywiście Sasuke sędzią ;p

Pojedynek w klanie Hyuuga - marzy mi się.
Może pomiędzy Hinatą a Hanabi ? Nejim a ojcem Hinaty ? Wiem, ze byla walka miedzy Hinata a Nejim, ale to daaawno temu.
Chcialabym moze jeszcze zobaczyc walkę Konan. Może np. z Madarą ? Taka rozpaczliwa i romantyczna walka w zemście za wykorzystywanie Nagato ?

Mizukage vs Tsuchikage ( nie przepadam za tym krasnoludkiem ). W ogole walka miedzy kage wydaje mi sie byc czyms naprawde wielkim.

Jak widać, ogolnie brakuje mi walk pań..

#314 shaway

shaway

~fan

• User
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 27 kwiecień 2011 - 21:37

A może walka między dwoma Jinchuriki ? Demon vs demon ? Myślę, że to mogloby byc ciekawe.
I gdzieś wyzej wymieniona : Sakura vs Karin
Ale to taka nie na powaznie, bo panie zbyt wielkiej krzywdy nie moglyby sobie zrobic :D Walka na zasadzie Sakura wali w skały, a Karin wyczuwa "tą niesamowicie olbrzymią chakrę" ( ktora wyczuwa u co drugiej osoby ), oczywiście Sasuke sędzią ;p

Pojedynek w klanie Hyuuga - marzy mi się.
Może pomiędzy Hinatą a Hanabi ? Nejim a ojcem Hinaty ? Wiem, ze byla walka miedzy Hinata a Nejim, ale to daaawno temu.
Chcialabym moze jeszcze zobaczyc walkę Konan. Może np. z Madarą ? Taka rozpaczliwa i romantyczna walka w zemście za wykorzystywanie Nagato ?

Mizukage vs Tsuchikage ( nie przepadam za tym krasnoludkiem ). W ogole walka miedzy kage wydaje mi sie byc czyms naprawde wielkim.

Jinchuriki mozliwe ze powalcza
Hyugowie byli, brat kontra brat
Tak samo Madara z Konan

No nie wiem jak mange czytasz w takim wypadku...

#315 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 16:14

Walka była. Rozpaczliwa w mojej opinii średnio, romantyczna - bardzo. I fajna retrospekcja przy niej była.

Pein

Ja przepraszam najmocniej, ale kto to jest ten PEIN? Może jeszcze PEJN?

Mi też. Chętnie zobaczyłabym Konan vs Tsunade, na ten przykład. Hinata vs Hanabi... Neko fight? xD

oczywiście Sasuke sędzią

Taaa... Łatwo jest to sobie wyobrazić. One biją się o niego, a on w tym samym czasie zabawia się w krzaczkach z Suigetsu.