Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

+ulubione walki+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#1 Suna

Suna

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1416 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:22

Takiego tematu brakowalo od dawna. Bedzie on stanowił ulepszona wersje wątku ===> Wasza najlepsza walka z anime Naruto ^ktory wraz z chwila otwarcia tego tutaj tematu - oczywiscie zostanie zamkniety.

^W temacie wypisujcie swoje ulubione walki z anime oraz mangi ===> Naruto :-) oczywiscie... oraz takie ktore uwazacie za słabe lub poprostu [z takich lub innych przyczyn] Wam sie nie podobaly.

W postach które będą tutaj pisane wskazane jest wpisywanie przynajmniej minimalnych uzasadnień. Posty jedynie wymieniające ulubione walki - mogą być kasowane ^tak samo jak miało to miejsce w przypadku tego wcześniejszego tematu.

Oznaczanie walk z mangi jako spoilerów na biało oraz ogólnie nie jest obowiazkowe ^jako ze oznaczanie spoilerów dotyczacych mangi - jak już niejednokrotnie i w wielu miejscach wspominałam - nie obowiązuje w działach o Naruto innych niz Naruto Anime. ^Nie mniej - ze swojej strony proponuje jednak walki których w anime jeszcze nie było - oznaczać jako spoilery [zwłaszcza jeżeli powiazana z nimi jest śmierć ktoregos z bohaterów]. Ale nie jest to obowiazkowe ^tak czy inaczej...

... ^Nie dyskutujcie tutaj na temat rozkładu sił pomiędzy postaciami /walkach które chcielibyście zobaczyć oraz tym czy wygrana była sprawiedliwa lub nie ^chyba że miałoby to stanowić argument za lub przeciw temu iz dana walke uważacie za dobra albo ze sie Wam ona nie podobala.

Narazie to chyba wszystko... Enjoy :-p

#2 zloty

zloty

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:37

WALKA KAKASHI VS GAI !!! :P KAMIEŃ-PAPIER-NOŻYCE. GOD DAMN IT :) to było wyczesane w kosmos oby wiecej pojedynków tych dwóch przeszczepów ;D

Generalnie wątek rywalizacji tych dwóch jest jedną z tych rzeczy za które pokochałem to anime , a już motyw jak Gai sie napali zacznie przemawiać mało nie opluwając całej Konohy z podniecenia i KAkash go gasi zdaniem " Huh ? Did you say something?" ;D God save the Kakashi :D

#3 Drakar

Drakar
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:38

Kakashi: Gai, nie chce mi się, gramy w Jan-ken
Gai: Jak mnie pokonasz zrobię 500 okrążeń wokół Konohy na rękach! Obietnica życia, PAŁER OF YOUTH!(no dobra, może przeginam).

Ale po prostu ten fragment wymiata i kropencja XD.

#4 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 22:44

gaara vs lee
jasna cholera tak wczesnie a chyba najlepsza w całym naruto
jak zobaczyłem ze mój garrus przegrywa to tomik mi wypadł z rak ;)
wtedy nie znałem z góry zakonczenia i do dzis pamietam emocje towarzyszace tej walce ;)

gaara vs trójka z deszczu
pierwsza duza krew w mandze,bezlitosne zakonczenie zycia drugiego człowieka,jeden ŚCISK
"o kurde....on go naprawde zabił"

sakura vs ino
teraz jak patrze to byla beznadziejna ale nikt nie zabierze mi 3miesiecy czekania na tom który powie mi wreszcie jak skonczyło sie wnikniecie ino do sakury(wtedy pozyczałem tomy od kumpla)
ech swietna sprawa ;)

kimimaro vs gaara
swietna walka, pełnia mozliwosci dwóch poteznych postaci
walka posiadajaca jedna wade-czas... za krótka była

kidoumaru vs neji

I am a genius :D
i wogóle lubie hyuuge a i pajak był fajny, miło sie ogladało no i decydujacy cios nie był jakims przerypanym kamehameha tylko był taki no... zwyczajny

chouji vs jiroubu
jedne z lepszych retrospekcji, byłem całym sercem za konohanskim grubaskiem ;)
w takich momentach wiadomo ze manga jest wiecej niz dobra

haku vs sasuke i naruto
"wy walczycie dla swoich marzen a ja walcze dla swoich, nie miejcie mi tego za złe"
oto koronny argument ze polskie tłumaczenie miazdzy amatorskie wypociny po angielsku ^^
poza tym widowiskowa smierc"sasuke" i obudzony naruto

po ts

SPOILER

sasori vs sakura i chiyo
mój ulubiony aka member, pełnia mozliwosci wielkie umiejetnosci taktyka i chec mordu :D z drugiej strony swietna chiyo i sakura która wreszcie miała jakis cel podczas walki i wykazała sie niezlym intelektem i poswieceniem, jakkolwiek rózowa miewa kiepskie dni to w tej walce byla niezła ;)
mnie sie bardzo podobało i nie dłuzyło mi sie jak inne walki z akatsuki

dei vs sasuke
podobnie jak wyzej, deia nie lubie jakos super bardzo ale pokazana pelnia umiejetnosci efektowny koniec i próba walki z samym autorem mangi(niemiłosiernie dopakowywujacego sasuke którego notabene bardzo lubie) to cos co na dlugo zapadnie mi w pamiec ;)

walki które nie lubie?
nie licze tych bardzo krótkich...

temati vs shikamaru i sakon vs kankuro...same walki moze dobre ale zdecydowanie szybkosc z jaka sie zakonczyły mnie zabolały, nagle pojawienie sie wojów z suna gakure dwa chapy i bęc

kakuzu i hidan kontra konoha
tutaj odczułem lekkie znuzenie bo mimo oryginalnosci postaci to pojawiały sie one bez przerwy przez jakies 35chapów a to jakby nie było ponad pół roku
jakby mieli jakas przerwe jak dei to moze byloby lepiej ;)

kiba vs naruto
zdecydowanie najgorsza walka, byly momenty humorystyczne ale waka to walka a nie kabaret
brrrr
i chyba tyle na ile pamietam ;)

#5 Dragon-Dono

Dragon-Dono
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2007 - 23:21

moze i ja dodam swe 5 groszy
sasuke vs naruto(dolina konca)
walka pelna emocji i lez i pierwszy raz widzimy oslone demona jakos tak
naruto vs itachi
mozna zobaczyc czegos sie naruciak nasz nauczyl o nowa ewolucja rasengara
gaara vs naruto
trudno to opisac slowami ale jedna z moich ulubionych walk + 2 biju walczylo

glupie walki
kimimaru vs naruto
troche sie tu nie popisal jak z sasuke sibie o wile lepij radzill a ten kosciany gosc byl znacznie silniejszy

spoiler
kakuzo vs naruto
jedna z moich ulubionych walk ;] i nowe jutsu(ale opanowane w 50%)futon rasengan
jak sobie pszypone dopisze reszte

#6 Hinata I love u

Hinata I love u

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 15:30

moze i ja dodam swe 5 groszy
sasuke vs naruto(dolina konca)
walka pelna emocji i lez i pierwszy raz widzimy oslone demona jakos tak
naruto vs itachi
mozna zobaczyc czegos sie naruciak nasz nauczyl o nowa ewolucja rasengara
gaara vs naruto
trudno to opisac slowami ale jedna z moich ulubionych walk + 2 biju walczylo

glupie walki
kimimaru vs naruto
troche sie tu nie popisal jak z sasuke sibie o wile lepij radzill a ten kosciany gosc byl znacznie silniejszy

spoiler
kakuzo vs naruto
jedna z moich ulubionych walk ;] i nowe jutsu(ale opanowane w 50%)futon rasengan
jak sobie pszypone dopisze reszte

swoje pięć groszy, odsłonę, rasengana, Kimimaro x2, przypomnę.

Jak teraz tak sobie myślę to walka między I/II/Oro vs III była na prawdę ciekawa. Więc dodaję ją do grupy ulubieńców (:-D).
Walka między Hidanem, a Shikimaru też była emocjonująca.
oraz ostatnia walka która zasługuje wyróżnienie to pojedynek między:
Oro, a Naruto. W sumie te starcie pokazało, że Oro jest na prawdę potężny pierwszy raz poczułem respekt do niego. (Po walce z Sarutobim nie wydawał mi się tak silny)

#7 Yakumo

Yakumo
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2007 - 16:53

Hinata vs Neji - może nie było w niej nic specjalnego, ale mi się podobała ta chec zmienienia siebie przez Hinate i tłumienie tego przez Nejiego.

Naruto vs Neji - walka przeciw przeznaczeniu i pierwszy raz pokazana moc Kyuubiego przez Naruto co zaskoczyło nie tylko Nejiego, ale też samego Trzeciego.

Orochimaru vs Trzeci - nic dodać nic ująć. Same dialogi już przyprawiały o dreszcze. A walka - super!

Kimimaro vs pickled Rock Lee xD - nic dodać nic ująć. Sake to bardzo dobre lekarstwo xD x] .

Naruto vs Sasuke - to co zobaczyliśmy na dachu szpitala, to był tylko przedsmak tego co obejrzeć mogliśmy gdy Naruto chciał zawrócić Sasuke.

Jeśli chodzi o walki z mangi, to narazie nic nie powiem na ten temat, bo jestem zaledwie na 280 chapie ale postaram się to jak najszybciej nadrobic !!

Pozdrawiam,
Serdecznie.

#8 Lebek

Lebek

~random

• User
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 19:30

Gaara vs. Lee - bardzo widowiskowa walka, lee wreszcie pokazał na co go stać. Wynik trochę niesprawiedliwy ;)

Gaara vs. Kimimaro - niestety jedyna walka Kimimaro w mandze. Pokazał, że jest bardzo silny i został głupio uśmiercony. -_-

po TS :

km4 vs. Orochimaru - ukazanie prawdziwej (chodź nie całej) mocy lisa.

Deidara vs. Sasuke - wreszcie mój ulubieniec [dei] pokazał prawdziwe możliwości. Mieliśmy okazje zobaczyć najpotężniejsze jutsu i najpiękniejszą śmierć w mandze :)

Jiraya vs. Pain - Prawdziwe umiejętności obu panów, wzruszający koniec.

#9 Torphael

Torphael
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 01:04

Moje ulubione walki to:

Gaara vs Lee - pierwsza najlepsza walka :)
Gaara vs Naruto - tysiąc klonów kontra półdemon poczym Gamabunta vs Shukaku
Gaara vs Deidara - potęga Gaary po TS ale przed odebraniem mu demona
Lee vs Kimimaro - drunken fist rządzi
Naruto vs Sasuke - zdecydowanie najlepsza walka spośród wszystkich...efektowna, z nutą dramatyzmu, pierwszy ogonek Naruciaka, Rasengan vs Chidori
Chiyo i Sakura vs Sasori - ogólnie zajebista :)
Naruto vs Neji - niby Naruto dostaje ale stoi twardo, niby Naruto głupi ale sprytem pokonał Nejiego
Neji vs ten z czwórki dźwięku
Chouji vs ten z czwórki dźwięku - Chouji pokazał co potrafi, wygląd Choujiego po piksie, motyw z motylami
Shikamaru Team vs Hidan i Kakzuo - spryt Shikamaru w całej jego postaci, Fuuton Rasengan Shuriken

To chyba narazie wszystko

#10 Kociak

Kociak
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2007 - 20:44

Według mnie w ogóle Shikamaru ma ciekawe walki. Lubię go przez jego inteligencję co za pierwszym razem spodobało mi się w walce z Temari. Potem polubiłam go jeszcze bardziej po tej walce z panną z flecikiem poprzecznym (jak ona tam miała to nie pamiętam).

#11 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • 5068 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 21:25

pierwszy raz pokazana moc Kyuubiego przez Naruto co zaskoczyło nie tylko Nejiego, ale też samego Trzeciego.

a walka z haku to co :)

(jak ona tam miała to nie pamiętam).

tayuya

Neji vs ten z czwórki dźwięku

kidoumaru

Chouji vs ten z czwórki dźwięku

jiroubou :P
heh kazdy narzeka na shikamaru i jego styl a tu prosze :D

#12 Fl3t05

Fl3t05

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 21:32

Ulubione walki

Gaara vs Lee: Ta walka chyba podobała się wszystkim. Znaliśmy już umiejętności obu (Gaara bez problemu zabił trzech przeciwników w Lesie Śmierci, a Lee bez problemu pokonał Sasuke) i wiedzieliśmy, że będzie to dobra walka. Czułem, że Gaara wygra, ale nie myślałem, że przyjdzie mu to z takim trudem (w końcu pierwszy raz został trafiony). Ogólnie genialny popis umiejętności obu panów.

Naruto vs Neji: Pierwsza dobra walka Naruto. Pokazał, że jest bardzo silnym shinobi, więc pokonał Neji'ego. Podobał mi się styl w jakim to zrobił. Od tej pory tzw. "przebłyski geniuszu" stały się jedną z najsilniejszych broni Naruto. Możnaby gdybać, że Neji po prostu zlekceważył przeciwnika (co w sumie jest zgodne z prawdą), ale Naruto był silniejszy. Co prawda Neji początkowo wygrywał, ale gdy Naruto "aktywował" lisią czakrę wiedziałem, że panu Hyuuga polegnie.

Naruto vs Gaara: Walka na wysokim poziomie. Od Gaary "po dupie" dostałby nie jeden Chuunin, a tu po przeciwnej stronie stanął nieokrzesany Genin jakim jest Naruto. Uzumaki w końcu pokazał, że zasługuje na uznanie. Styl, w jakim pokonał Gaarę, do dzisiaj utkwił mi w pamięci. Mimo że Gaara jest moim ulubionym bohaterem, w tej walce kibicowałem Naruto - za racji postępów jakie zrobił. No i to przywołanie Gamabunty. Świetna walka.

Neji vs Kidoumaru: Prawdziwy popis umiejętności Neji'ego. Nie lubiłem go aż do tej walki. Pokazał, że dysponuje umiejętnościami na poziomie Juunina (którym został jakiś czas potem) i stoczył wspaniałą walkę. Nawet w momentach, w których wszystko było w zasadzie oczywiste, obaj panowie znajdywali jeszcze inną drogę walki, zmieniając ją tym samym o 180 stopni. No i walka zakończona wycieńczeniem obu shinobi. Palce lizać :).

Spoiler

Walki, których nie lubię

Sakura vs Ino: OMG, cóż to ma być? To że kobiety nie nadają się na ninja to swoją drogą, ale ta walka to po prostu katastrofa. Ciągnęła się nieziemską ilość czasu, miliony jakichś bezsensownych wspomnień (BTW wie ktoś czy te wspomnienia były zawarte w mandze?), a w dodatku żadna nie pokazała jakichś szczególnych umiejętności. Sądziłem, że Sakura to sobie radę z beznadziejną Ino i znowu się zawiodłem. Podwójny nokaut? WTF? Jedyny moment podczas egzaminu na Chuunina, kiedy miałem ochotę wyłączyć ALLPlayer'a.

Naruto vs Kiba: Kiepska walka. Teoretycznie Kiba pokazał "jakieśtam" techniki, ale dla mnie one są do niczego nie podobne. Naruto natomiast nie pokazał nic. Kiepskie Bunshiny, które nic mu nie dawały i cały czas dostawał. Gdyby nie jego wytrzymałość już dawno byłoby po nim. Wygrał dzięki... pierdnięciu (chociaż na uwagę zasługuje pewien przybłysk geniuszu, który zastosował, jednak nawet to nie rekompensuje straty)...

Naruto vs Sasuke: Mam na myśli walkę w Dolinie Końca. Wielu z Was uznaje tą walkę za jedną z najlepszych, ale ja się po prostu nudziłem podczas oglądania. Ok, oboje pokazali niezłe umiejętności, ale walka zdecydowanie trwała za długo i jej zakończenie kiepskie... IMO albo Sasuke powinien zabić Naruto albo wrócić z nim do Konohy (jednak wtedy nie mielibyśmy Shippuudena ;p). Nie podobało mi się i już.

Resztę walka uważam za niezłe, ale nie aż tak, aby wyróżnić je w tym temacie :).

#13 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • 5068 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 23:09

(BTW wie ktoś czy te wspomnienia były zawarte w mandze?)

tak były :D

IMO albo Sasuke powinien zabić Naruto albo wrócić z nim do Konohy (jednak wtedy nie mielibyśmy Shippuudena ;p). Nie podobało mi się i już.

wlasnie tutaj mi sie nie podobały wspomnienia a raczej moment ich wystepowania
sasuke mógł sobie to przypomniec w troche innym momencie a nie :P

Gaara vs Lee

heh ;)widze ze numero uno u wiekszosci :P
szczesciarze posiadajacy tom 10mogacy czytac i ogladac kiedy chca;D

#14 Itachi27

Itachi27
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 15:04

Najlepsze:

Sasuke vs. Naruto- Obie walki. Duzo akcji no i wtedy Sasuke po raz pierwszy pokazał swoją "demoniczną postac"

Naruto vs. Neji- Według mnie pierwsza dobra walka z udziałem naruto. Ciekawa do samego końca :P

Najgorsze:

Sakura vs. Ino- Nie wiem czy to można nazwac walką :/ Jeżeli tak to nudniejszej nie widziałem...

Hinata vs. Neji- Troche mało akcji... Najbardziej znudziło mnie to, że cały czas podczas walki stali w jednym miejscu :/ I nie było nic zaskakującego ani ciekawego (no, może oprócz motywacji hinaty;p)

#15 Bezimienny

Bezimienny
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 22:04

Moje ulubione walki:

gaara vs naruto-chyba najlepsza walka w naruto. gaara pokazywal pelnie swoich mozliwosci,zas uzumaki wytezal wszystkie swoje sily w celu uratowania przyjaciol(oregan mamor,czy jak to tam brzmialo :P )W dodatku nie korzystal z mocy demona czym pokazal,ze posiada swoja sile,lis jest tylko dopalaczem, z ktorego korzysta jeno w ostatecznosci

neji vs jeden z czworki-swietna walka,naprawde. Neji udowodnil,ze ma nioeprzecietny talent i jest rzetelnym geniuszem. Czysta akcja,asortyment srodkow,sporo tresci

itachi vs sasuke-takiej walki jeszcze nie bylo(no....byla,ale tamto cos sie nie liczy) a z cala pewnoscia bedzie zaliczana do grona najbardziej widowiskowych starc

#16 Yukiko

Yukiko
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 20:20

Najbardziej lubię walki na pół poważne, na pół wesołe. Dlatego najbardziej spodobały mi się takie pojedynki:
-Kiba vs Naruto (teksty były fajne i fajnie i rozkład sił był dość proporcjonalny, a więc i Kiba trochę Naruciakowi nakopał i odwrotnie)
- Lee vs Kimimaro (zarąbista walka po pijaku) XD
- Gai vs Kisame (rybcia chyba na końcu obraził się na bestię za tę sklerozę ^^)

#17 Kirke

Kirke
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 21:26

Ech.... Pisze z punktu widzenia do 138 odcinka anime, ponieważ narazie nie chciało mi się dalej oglądać,a i dość niedawno mi się wogóle Naruto spodobało.
Osobiście uważam, że każda walka z udziałem Shikamaru to poprostu poezja (gdyby tak jeszcze miał więcej chakry...) :D Nigdy nie wiadomo tak do końca czego się spodziewać, a poza tym rozwiązania są zaskakujące. Nie ma co, ale Kishimoto nieźle sobie radzi z wymyślaniem przybiegu tych walk ;)
Jak do tej pory to najbardziej utkwiła mi w umyśle jego walka z Kin. Kiedy walnęła głową w tą ścianę to pewnie aż do śmierci zastanawiała się co ją trafiło xD

#18 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 22:32

Ulubione walki... sporo tego xD
Ale jak mam wybierać to Nara Shikamaru vs. Kin Tsuchi (ile sie naszukałem jej imienia...) z egzaminu na chunnina. Krótka zwięzła i na temat. Shikamaru zrobił ją jak dziecko bez większego wysiłku, wystarczyło użyć głowy, kunai... i kawałka ściany xD (hehe 2 dni sie śmiałem z tej walki xD)

#19 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 10:00

Najlepsze walki:
-Zabuza vs Kakashi-to byla niezla walka,pierwsza a zarazem na poziomie joninów.
-Sasuke vs orocimaru-poczatkowo mi się podobalo,bo sasukę nawet chwilami wygrywal z orochimaru(najlepsze jak spalił przywiązanego Orochimaru)ale bylo wiadome że przegra,nieżle wcześniej naruto zatrzymał węża:)
-Lee vs gaara-walka na wysokim poziomie,otwarcie przez lee bram(wyglądało to trochę ja dragon ball:))jednak bylo wiadomo że gaara wygra:P
-Naruto vs Neji-Już po walce z Hinatą nie moglem się doczekać jak Naruto pobije tego ważniaka Nejiego:)no i się doczekalem,niezla walka w ktorym naruto pierwszy raz skontrolował bardzo dobrze lisiego demona(nie liczę walki z Haku).

Najgorsze walki:
-Ino vs sakura-wiedziałem już na samym początku że ta walka będzie denna,ale żeby jeszcze dokładać tyle wspomnień ehh:p
-kiba vs Naruto-ojej po prostu nudzila mnie ta walka cały czas naruto obrywał w końcówce dostał przebłysku no iii wygrał

#20 welbi

welbi
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 11:44

Najlepsze walki:
Naruto vs Sasuke (obie walki) czekałem na te walki i nie zawiodłem się.
Kakashi vs Gai (kamień, papier nożyce) - to była walka i ta przysięga Gaia. Po prostu boskie.
Rock Lee vs Gaara - no to było widowisko.

Najgorsze walki:
Sakura vs Ino - nudna niesamowicie, więcej wspomnień niż walki
Hinata vs Neji - dla mnie nie była porywająca, ziewałem

#21 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2007 - 16:52

Najlepsze walki:
Naruto vs Sasuke -druga walka,byla by lepsza gdyby ciagle tak nie nawijali
Rock Lee vs Kimimaro-pijana brewka xD

Najgorsze walki:
Sakura vs Ino - chyba przysnelam przy tym pojedynku
Naruto vs Kiba - nic powalajacego,nic dodac nic ujac

#22 Freeman

Freeman

~random

• User
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 05 wrzesień 2007 - 09:11

Naruto vs Sasuke druga walka, wreszcie zobaczyliśmy cząstke mocy Kyubiego no i Sasuke z mocą pieczęci też wymiatał
walki Shikamaru jego kminy są super
Kimimaro vs Gaara ten pierwszy był świetny, a dokładniej jego moc (idealne ciało)
Sasori vs Sakura pokaz prawdziwej mocy Sakury

Pozdrowienia

#23 Hłanu

Hłanu
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 11:25

NAJLEPSZE :

Rock Lee vs Gaara - Ulubiona walka wielu osób. Moja też, Lee pokazał na co go stać. Chciałem, żeby Gaara przegrał, ale stało sie. I tak najlepsza walka.

Naruto vs Gaara - Też jedna z najlepszych walk, ilość klonów cienia - zaskakujące, przebudzenie Shukaku, przywołanie Gamabunty ... jednym zdaniem wiele sie działo w tej walce.

Shino vs Kankuro - Nie tylko Shikamaru jest dopbrym strategiem, robak też nieźle myśli w czasie walki.

Shikamaru vs Kin Tsuchi - Zawsze uważałem Shika za lenia i lamusa, oraz za tchórza i ciote. Ale ta walka była imponująca, w taki prosty sposób ją pokonał.

Kakashi vs Zabuza [Pierwsza Walka] - Fajna była reakcja Zabuzy "ty czytasz w moich myślach ?!", "Umiesz przewidzieć przyszłość ?!" Hehehe zdygany Zabuza był dobry.

NAJGORSZE :

Sakura vs Ino - nie pokazały żadnych umiejętności. Ino umiała tylko jedną technike przenikania do umysłu, a Sakura zrobiła podstawową technike Bunshin no Jutsu, w dodatku była w stanie zrobić tylko 2 klony + ona. TaiJutsu to katastrofa !

Naruto vs Rock Lee [Pierwsza walka] - niewiem, czy można to nazwać walką, Lee rozwalił go jednym ciosem, gdy Naruto na niego biegł.

Sasuke vs Taki-Jeden-Koleś-Z-Ochraniaczem-Konohy-Ale-Jednak-Agent-Orochimaru - Sasuke wogóle nic nie pokazał, skopiował technike Grubobrwistego.

#24 TheRockLee

TheRockLee

~fan

• User
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 19 październik 2007 - 11:01

Ulubione :

- Gaara vs Lee - Swietna walka i w dodatku Lee pokazuje w niej swoje wyśmienite umiejętności na MAXA xD

- Gaara vs Sasuke[podczas ostatniego testu na chuunina] - Wykoksisty był moment, kiedy tak zacnie zbiegał Sasek ze ściany z Chidori w łapie xD

Znienawidzone :

- Sakura vs Ino - cholernie flegmatyczne, głupie typowe przypominanie dawnych lat, i poza tym brak umiejętności tzn. Ino niby miała tą techinke "Zamiany umysłu", ale to sziks xD

- Choji vs Dosu - o Boszeeee... ta walka się skończyła przed jej rozpoczenciem xPP

#25 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 12:01

Gaara vs. Lee. To było naprawdę dobre. Rechotałam jak głupia, kiedy on zdjął te ciężarki. xD Lool, przegięcie. Ale to otwieranie bram, lotosy, techniki, szybkość... Lee naprawdę jest niezły. Gaara też nieźle walczył.

Sasori vs Kankurou - Lalkarz kontra Lalkarz. Kocham tą walkę. Ale trochę szkoda Kankurou, że tak oberwał. :( :( :( Buuu... Ale te jego marionetki są zajebiste. Super było zwłaszcza wtedy, jak zamknął klona Sasoriego wewnątrz jednej z nich. Świetne, świetne, świetne! *.*

Kakashi vs Deidara - Chyba nie trzeba tłumaczyć. ^.^

Naruto vs Sasuke pod wodospadem - Nieeee, to było chyba najlepsze...:)

Jiraiya i Tsunade vs Orochimaru - Ślimak, żaba i wąż. :) Ta walka też była niezła. Trzech Sanninów przeciw sobie... Kyaa! Odkąd to obejrzałam uwielbiam ślimaka Tsunade. ;) I w ogóle, te wszystkie techniki... Tamto jezioro Jirayii, jęzor Orochimaru... Ta wlaka naprawdę mi się podobała.

Shino vs Kankurou - Też fajne. Chociaż obrzydliwe. Nie myślałam wcześniej, że Aburame jest taki dobry. Nieźle to wymyślił.

Jak ktoś już wcześniej powiedział, Kakashi vs Zabuza. Ale nie wyrobiłam przy tym, jak oni wykonywali te pieczęcie. W żadnej innej walce nie widziałam, żeby było ich aż tyle. I jeszcze to mamrotanie. Dżizys. Ale tak ogólnie to było ok.

Właściwie to dużo było takich, które mi się podobały, ale te tak najbardziej zapadły mi w pamięć.

#26 Shogun

Shogun

~random

• User
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 20 październik 2007 - 22:22

Najlepsze Walki:

naruto vs. sasuke nad wodospadem- Wspaniała walka i pokaz prawdziwych umiejętności + Chakra Kyuubiego

rock lee vs. gaara Genialna walka i taijutsu Rock Lee

Sasori vs. Babcia Chyio i SakuraWojna kukiełek naprawdę fajna i jedna z lepszych

Gara vs. kimmimaro-świetne techniki i piękna śmierć kimmimaro

i inne

a to walka z mangi:

naruto vs.orochimaru- naruto i 4 ogonki sa niezłe

#27 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14262 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 18:26

Najlepsze walki:

Gaara i Kimimaro- nie od parady nazwana walką najsilniejszych; Sabaku Gaara w swej pełnej ludzkiej okazałości kontra Kimimaro z nieznanym do tej pory ABL, który jest uznawany przeze mnie za jeden z najlepszych ABL w Naruto.

Tsunade vs. Kabuto- walka niezbyt długa, lecz ciekawa z tego powodu, iż Kabuto pokazał co tak naprawdę potrafi. Nawet sama Tsunade była zaskoczona jego siłą.

#28 Sai-kun

Sai-kun

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 378 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 19:48

Moje najlepsze walki do tej pory w Anime:

*Orochimaru vs III Hokage - prawdziwy pokaz technik i umiejętności na poziomie Kage

*Naruto vs Sasuke - moja od dawna upragniona walka, jak ja obejżałem nie miałem dosyć od razu musiałem powtórzyć :)

*Sakura, babcia Chio vs Sasori - piękny pokaz Sasoriego i Chio, troszke za dużo Sakury ale mimo wszystko jedna z najlepszych walk

Manga:

Kakuzu vs Ninja Konohy

Orochimaru vs Naruto (4 ogonki)

Sasuke vs Deidara

Jirayia vs Pain

Nie bede sie rozpisywał nad tymi walkami poczekam aż będą w Anime (troszke zleci ale co tam) :)

#29 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 12:26

Moje ulubione walki to, walka Naruto vs Sasuke na dachu szpitala

Oooo, to było cudowne ^_^ kocham te walkę na dachu. Siedziałam z otwartymi ustami i powiększonymi źrenicami O.O

Kakashi vs Gai (kamień, papier nożyce) - to była walka i ta przysięga Gaia. Po prostu boskie.

A ja mogę przysiąc, że kulałam się przy tej 'zajadłej walce'ze śmiechu ^_^=

Podobała mi się też walka Kiby i Naruto podczas egzaminów ... ;D A tak serio to walka Kimimaro vs Lee i Gaara (niezłe, niezłe) oraz Pokaz nowych umiejętności Nejiego w walce ze swoim klonem. Naprawdę niezwykła była też jego walka z Kidomaru. Warte uwagi jest też- walka Gaara vs Lee (majstersztyk w wykonaniu Lee, wspaniałe ^_^)

#30 jiray

jiray

~fan

• User
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 12:56

Najlepsze walki:

Gaara i Kimimaro- nie od parady nazwana walką najsilniejszych; Sabaku Gaara w swej pełnej ludzkiej okazałości kontra Kimimaro z nieznanym do tej pory ABL, który jest uznawany przeze mnie za jeden z najlepszych ABL w Naruto.

Tsunade vs. Kabuto- walka niezbyt długa, lecz ciekawa z tego powodu, iż Kabuto pokazał co tak naprawdę potrafi. Nawet sama Tsunade była zaskoczona jego siłą.

kompletnie sie zgadam ;)

Ponadto :

Orochimaru vs III Hokage walka bardzo ciekawa ze względu na pokazane tam techniki walk które były naprawdę bardzo "widowiskowe " [ zwłaszcza techniki Oro ]

rock lee vs. gaara ze względu na ujawnienie umiejętności Lee i pokazania jego determinacji by dojść do perfekcji dzieki ciężkiej pracy :)

#31 24bicycles

24bicycles

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 16:33

NA samym poczatku trzeba by chyba aznaczyc, ze wszystkie walki w NAruto zrobione sa na wysokim poziomie (nie liczac tych z fillerow), zasadzniczo kazda jest bardzo dobra ^^

Faworyci:

Lee v Gaara - najlepsza walka ever!! W mandze swietne ujecia, w anime dosklonale ukazany dynamizm walki ;]

Naruto v Waraji + Zori - (bodygardzi Gato) boom.. headshot!

Dosu + Zaku + Kin v Konoha - chodzi mi o stracie w Lesie Smierci, wielu walczacych + final z CSem :D

Hinata v Neji (w anime) - straasznie podoba mi sie odglos zderzenia sie "miekkich piesci"

Kankuro v elastyczny przydupas Orochimaru - chrrrrruup..

Nie podobaly mi sie:

Kiba v jeden z 4 dzwieku - sam motyw Sakona? wydaje mi sie beznadziejny >.>

Ino v Sakura - booring, same prostackie ataki + kupa wspoinek

Sasuke v Naruto (anime, nad wodospadem) - w mandze prezentowala sie dobrze, w anime widzoczny byl pospiech co popsulo caly efekt..

#32 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 20:55

Ulubione walki.. ehh, na wstępie napiszę, że wszystkie walki w Naruto są ciekawe, bardziej lub mniej, i tak ciekawe xD ;p

A konkrety co do moich ulubionych walk:
- Kakashi vs Zabuza pierwsze starcie - pierwsza poważna walka, i to na przyzwoitym poziomie. Mógłbym rzec, że po niej stałem się fanem Naruto, i po niej chciałem czytać dalej, i dalej xD Walka dwóch jounin'ów roksi, a ich teksty do siebie są bezcenne. Pomijam, że podoba mi się używanie swojego sharingan'a u kakashi'ego i te ciągłe suitony xD
- Haku vs Naruto i Saske - no cóż, ta walka jest fajna i ciekawa z paru czynników, które najbardziej utkwią w pamięci: Haku i jego bloodline w pełnej okazałości xD , aktywacja sharingan'a u Saske i pierwsze poważne użycie mocy/chakry liska przez Naruto. Tak, ta walka nie była najwyższych lotów jeśli chodzi o umiejętności shinobi , ale miała niezłe dopalacze u jej uczestników xDxD
- Zabuza vs Gatou - w sumie to nie walka, ale podobało mi się, jak Zabuza odrąbał główkę Gatou tylko i wyłącznie swoją głową xD
- Lee vs Saske - no cóż, walki z tego wielkiej nie było, ale zawsze będzie mnie rozwalać to: Sasuke "Załątwię go w 5 min." po czym Lee znokautował go w zasadzie w paru sekundach xD
- walki w Lesie śmierci. Wszak nie były to jakieś spektakularne wyczyny, ale podobały mi się krótkie walki/pojedynki, i tak: starcie Trójki Dźwięku z Lee i Sakura jak i starcie/testowanie Orochimaru vs Saske i Narut - po prostu fajne wymiany ciosów , ale:
- Gaara vs Trójka shinobi z wioski Deszczu - osz, co ta walka miała za dreszczyk *x* Piękne pokazanie mocy Gaary, i to nie w pełnej krasie. Po prostu uwielbiam ten moment, kiedy Gaara rozwala najpierw jednego kozaka-shinobi, a później resztę, nie oszczędzając nikogo xDxD Kozacka, krótka walka xD
- Shikamaru vs Kin - nie wiem, ale pierwszy raz zaskoczył mnie Shikamaru. To nic wielkiego jako walka, ale był przebłysk jego geniuszu xD
- Gaara vs Lee - najlepsza walka w całym Naruto . Chyba bardziej kozackiej walki nie ma. Co więcej, wtedy w anime została świetnie również zrobiona xD Innymi słowy mówiąc: gdy chcę kogoś zachęcić do oglądania/czytania "Naruto", pokazuję mu tę walkę w anime xDxD
- walki na niedokończonym chuunin examie: Naruto i Neji , Sasek vs Gaara i Shikamaru vs Temari - świetne walki.
- Sandaime vs Orochimaru i jego Edo Tensei - starcie hokage na najwyższym poziomie. Co tu dużo mówić, dużo jutsu w wykonaniu hokage.
- Naruto vs Gaara - starcie gigantów jinchuuriki - po prostu świetna walka, ale dopiero takowa jest, kiedy Narut się opamiętuje i zaczyna wierzyć w swoje przekonania o obronie przyjaciół. Wtedy rozpierducha na maksa, aż do ostatniego ciosu z pięści, który przesądza o wyniku walki xD
- Itachi vs Sasuke pierwsze starcie w mandze, jakie widzimy - hehe podoba mi się, jak Itachi ubił Saskacza, i jego nieśmiertelne: foolish little brother xD
- walka Sannin'ów - umiejętne operowanie postaciami Sannin'ów, nie pokazywanie ich full mocy przez Kishiego, a mimo to walka jest ciekawa *x* Nie ma co, naprawdę roksował moment, kiedy summony weszły na maksa w ruch xD I Tsunade pięknie ownowała Orochimaru xD
- Chouji vs Jirobou - jedyna walka grubaska, która zasługuje na najwyższą ocenę. Doprawdy Chouji mnie powalił.
- Neji vs Kidoumaru - ta walka to majstersztyk dla fanów Neji'ego: wszystkie jego techniki na pełnym obrocie + nieśmiertelne: "It's game over" xD
- poszczeólne walki Kiby, Shikamaru i wsparcie dla nich - również fajne ^^
- Lee vs Kimimaro - no cóż, krótkie to było, ale .. jesli chodzi o humor, ta walka miażdży. Kiedy Lee napił się sake = no control xD
- Gaara vs Kimimaro - majstersztyk. Starcie gigantów, i niezły pokaz technik obu panów ^^ Najlepszy moment w walce: kiedy Kimi mówi do Gaary: nie dam się już więcje złapać w ten piasek, a Gaara: Ryuusa Bakuryuu xD
- Naruto vs Saske - no cóż, starcie widoczne w mandze, bez retrospekcji. Dosyć ciekawe, ale zbyt, ale to zbyt dużo gadania jak na inne walki
- Gaara vs Deidara - starcie w mandze: dużo dynamiczniejsze, i dużo krótsze, i takie jakie powinno być, a zostało "zwolnione" w anime na maksa. No i Gaara pierwszy raz wykonuje jakiś swój większy ruch/przmieszczenie: panel jak szybuje na piachu niczym Iceman na lodzie = bezcenny *x* A motyw, kiedy broni się kulką z trzecim okiem i Desert Prison = oh ah xD ;p
- Team Gai vs Kisame - ogólnie cała walka mi się podobała: każdy coś w tej walce zrobił. Oczywiście największy nacisk był na Gai vs Kisame, ale i Lee, i Tenten, i Neji też coś zdziałali xD
- Sasori vs Sakura i Chiyo - piękna, epicka walka. Czytając co tydzień to pewnie strasznie się to wlekło, ale czytając "na raz" jest naprawdę niesamowita. Sasori mnie po prostu bardzo, ale to bardzo zaskoczył, i po tej walce zrozumiałem, że nawet shinobi posługujący się marionetkami może być "prze-paker".
- Naruto KM4 vs Orochimaru - kolejna świetna walka. Jak to sam Kabuto powiedział: starcie potworów ^^ Na uwagę zaśługuje chyba najbardziej KM4, który wydaje się niepokonany .
- krótka walka Sasuke vs nowy team 7 - pokaz siły Saska - co tu dużo mowić - facet mnie zaskoczył: szybkość, a najbardziej: Chidori Nagashi xD
- Hidan vs Asuma i Shika - w zasadzie są i Kakuzu i Kotetsu i Izumo, ale najbardziej pamiętam zawsze o Hidan kontra Asuma i Shika: za fuuton mieczyk Asumy i cienie Shikamaru platające Hidana xD
- następnie wydzielone walki: Hidan vs Shikamaru - ta walka nie ma większych polotów, ale jej końcówka to istny majstersztyk *x* Te kadry, ten rzut papierosem, ta mina Hidana, ten wybuch panelowy, to wszystko jest kozackie xD I:
- Kakuzu vs Naruto - plot no jutsu, ale mi sięi tak podobało, jak Naruto zaczął wykorzystywać swoje klony w walce. Jesli tak będzie walczył, to jest na dobrej drodze do bycia najlepszym, i to mi się tutaj podobało ^^ Oczywiście nie wspominając o małej interwencji kakasza i Yamato xD
- Juugo vs Sasuke - w sumie to nie walka, parę ciosów, ale jakie wparowanie zrobił Juugo Sasukowi w ściane, i te mordercze piąchy - fajne ;p
- Deidara vs Sasuke - istny majstersztyk. Gdyby pominąć, że z góry wiadomy był wynik walki, to walka najwyższych lotów. To, czego się spodziewałem od Deidary przerosło moje oczekiwania . I przyzowita liczba chapterów: 6 z hakiem ^^

Prawdopdobnie do tej listy dołączy obecna walka Jiraiya vs Pain, ale jednak muszę widzieć całość, aby ją ocenić xD

btw. jak widać większość walk to te "najdłuższe", ale i te "najkrótsze" ;p

#33 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 21:57

A ja będę porginalny :P Nie podobaja mi się walki w których bohaterowie zamieniaja sie w promienie światła(chodzi o szybkosc poruszania w niektórych walkach) latające po ekranie, czy uber pro moce robiące wielkie "BOOM" chodzi o to że nie lubie poprzesadzanych walk jak np walka Lee i Gaary.
Mi najpardzije podobaąl się walka
Hiniaty i Nejjego, gdyż dobrze ukazali technke klanu Hayuga (chyba w żadnej innej walce tak jej nie pokazali, pozatym nie było wielkich "wybuchów" czy) i za wspaniałą retrospekcje wspomnien Hiniaty.
Sakury i Ino za równie wspaniałą retrospekcje z życai młodej Sakury i tą "walkę uczuc" w koncu była to walka pomiędzy 2 najlepszymi przyjaciółkami.
Sasuke i Naruto, ale nei za uber pro efekty tylko za też wspaniałą rerospekcje Sasuke i także walkę uczuc obywduch bohaterów, chyba nigdy nie zapomnę.
"-Dlaczego nie zerwiesz tej więzi?
-Bo jestes moją pierwszą więzia jaką zawiązałem...
-W takim razie ja ją zerwę." ^^

#34 Kakashi Hatake

Kakashi Hatake

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisano 08 listopad 2007 - 20:34

"-Dlaczego nie zerwiesz tej więzi?
-Bo jestes moją pierwszą więzia jaką zawiązałem...
-W takim razie ja ją zerwę." ^^

Bez urazy ale chodziło to raczej o przyjaciela niż więź znaczy : Czemu poszedłeś tak daleko za mną? bo jesteśmoim przyjacielem moim bratem" czy coś w tym stylu:p

A co do tematu to nie będe orginalny.
1) Moja ulubiona walka Kakuzu vs teem z konohy- ponieważ pokazali wedlug mnie postać ta którą nie ma mocnych, jej wszystkie dobre umiejętności i zalety choć też arogancje ;/
2) Km4 vs Oro za efekty walki i ździwienie Ora bezcenne:)
3)Kakashi vs Zabuza - za to iż była to pierwsza walka na takim wysokim poziomie a Zabuza pokazał iż nawet Copy Ninja może mieć z nim trudność
4)Kabuto vs tsunade- choć niebyła to zawidowiskowa i długa walka to jednak pokazali jego klasę i siłę co zrobiło na mnie duże wrażenie
5) Sasori vs Chyo i Sakura Walka,która pokazała iż nawet Sakura może z kimś tak silnym wygrać a nie tylko uber postacie

Ogólnie podobały mi się all walki w Naruto ale te przypadły mi jakoś najbardziej do gustu ;)

#35 Pio Lee

Pio Lee
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 14:50

Najmniej mi się podobała walka Sakury z Ino, bo poprostu ich nie lubię, a ponadto nie podobają mi się ich style walki.A najfajniejsza była według mnie walka Lee z Gaarą....potężny piaskowy demon kontra zarąbiste taijutsu zarąbistej postaci.Czego chcieć więcej??