Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

+ulubione walki+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#36 daniel1003

daniel1003
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 23:56

mi sie podobała walka Naruto z Sasuke

ponieważ było tam mnusto jutsu ze strony Ssaska jak i Naruto :P ale najbardziej mi sie podobał moment kiedy Ssasuke uwolnił pieczęc 2 stopnia i Naruto lisa i wtedy walneli
Rasengan i Chidori
potem powstała wielka kula energi i jakimś cudem Sasuke wygrał :) a liczyłem na Naruciaka

#37 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 14:33

No to najpierw moje ulubione walki:
1. Naruto vs. Sasuke (Valley of the End) - dynamika, szybkość. Super taijutsu w tej walce no i Katony Sasa. Poza tym walka gdzie Naruto pokazał powera z jednym ogonem Kyuubie'go. Zdecydowanie najlepsza walka.
2. Lee vs. Kimimaro - chociaż głównie za kawałek kiedy Lee użył drunken fist. Również szybki i dynamiczny pokaz taijutsu a do tego humor :)
3. Orochimaru vs. Sandaime Hokage - początek już świetny. Hokage łączy techniki Doton i Katon, a potem zaczyna się prawdziwa jazda kiedy Orochimaru robie Edo Tensei. Świetna walk trzech Hokage bez żadnych mutacji, summonów czy innych pierdół tylko po prostu ninjutsu na maxa. Potem fajny popis Hokage z Enmą.
4. Deidara vs. Sasuke - fajne techniki, dużo genjutsu, świetne zagrania taktyczne obu panów, texty Tobi'ego i wybuchowy koniec :)
5. Naruto vs. Orochimaru - najpierw Naruto na trzech a potem czterech ogonach. Atomowa walka dwóch potworów.
6. Sakura, Chiyo vs. Sasori - jak dotej pory najlepsza walka Shippudena. Dynamika, świetne ujęcia, niezły pokaz siły Sasorie'go i nowej Sakury oraz epickie zakończenie.
7. Sasuke vs. Orochimaru - ta pierwsza. Sasuke na początku zdygany, ale potem otrząsnął się i pokazał na co go stać. Bardzo szybka i widowiskowa, ale krótka walka.
8. Team 7 i Team Shikamaru vs. Hidan & Kakuzu - dużo technik, super zagrania taktyczne Shikamaru i świetny koniec pojedynku Shikamaru vs. Hidan oraz użycie FRS przez Naruto.
9. Naruto vs. Gaara - fajna i zabawna walka. Dobrze pokazuje co może osiągnąć Naruto kiedy zaczyna troche myśleć i co można zdziałać Kage Bunshinami. Również rozwaliło mnie Thousand Years of Pain w tej walce :) Fajna walka Gamabunty i Ichibi na końcu.
10. Jiraya vs. Pein - a co tam :P Jiraya pokazał jaki z niego kozak i że wcale Orochimaru nie musi być najsilniejszym Sanninem. Poza tym oczywiście widać jaki Pain jest potężny, bo nawet nie dał się póki co tknąć. Summony Pein'a zaczęły już troche nudzić, ale wszystkie były bardzo fajne.

Walki, które mi się nie spodobały:
1. Sakura vs. Ino - fatalna walka
2. Naruto vs. Kiba - sama walka fajnie wygląda, ale tak potem jak się pomyśli co by było gdyby Naruto wylosował wtedy Gaare, Lee, Neji'ego, czy nawet Sasa.
3. Różne fillerowe.
4. Jeszcze inne fillerowe.
5.Gai Team vs. Klony - też fillerowa - ale w sumie są w niej fajne kawałki (początek może być, jedna scena w 21 epie shippa i początek 29), ale te gorsze są tak fatalne, że...

#38 Bishamon

Bishamon
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 20:53

Mi najbardziej się podoboły walki:
1)Kakashi - Zabuza - ta pierwsza kiedy to haku uratował jednego z Siedmiu Mistrzów Miecza. Fantastyczny pokaz jutsu z obu stron
2)Gara - Rock Lee - genialna walka spora dynamika, pokaz niesamowitej siły Gaary, mimo że w tej walce korzystał tylko z własnej chakry, jeżeli nie to nie bijcie, moge się mylić..
3)Gaara\Rock Lee\Naruto - Kimimaro - bez dwóch zdań jedna z najwspalniajszych walk w pierwszej serii. Dodatkowo Kimimaro w walce z Naruto był po prostu boski, no i Rock Lee po wypiciu całej butelki Sake.. Dużo humoru a do tego pokaz wspaniałego taijutsu w jego wykonaniu
4)Neji - Hinata - walka dwóch przedstawicieli rodu hyuga, bardzo wyrównana choć miałem wrażenie, może mylne, że Neji trochę się hamuje, no cóz chyba moja ulubiona walka
5)Sasuke - Zaku - w sumie cięzko nazwać to walką, ale jednak z Sasuke biła taka moc kiedy wykorzystywał moc pierwszpoziomowej pięczeci, że aż ciary przechodziły po plecach

Walki, które mi się nie spodobały:
1. Sakura vs. Ino - fatalna walka
2. Naruto vs. Kiba - sama walka fajnie wygląda, ale tak potem jak się pomyśli co by było gdyby Naruto wylosował wtedy Gaare, Lee, Neji'ego, czy nawet Sasa.
3. Różne fillerowe.
4. Jeszcze inne fillerowe.
5.Gai Team vs. Klony - też fillerowa - ale w sumie są w niej fajne kawałki (początek może być, jedna scena w 21 epie shippa i początek 29), ale te gorsze są tak fatalne, że...

Ja bym dodał do tego walkę Chujiego z Dosu, która była po prostu żałosna, no ale cóż nie wszystkie musiały być idealne...

#39 Zoameldar

Zoameldar
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 23:59

Najlepsze:

-Gaara vs. Lee - Widowiskowa walka i pełna akcji. Najlepsze momenty to otwieranie bram i motyw z ciężarkami XD

-Lee, Gaara vs. Kimimaro - Z jednej strony Kimimaro z najpotężniejszym KG, a z drugiej chory Rock chcący zażyć "lekarstwo". Lee jako mistrz pijanej pięści *dead*

-Kakashi vs. Zabuza - Pierwsza porządna walka która na moście zamieniła się w najpiękniejszą śmierć w serii.

-Gai vs. Kakashi - tu argumentów chyba nie trzeba XD

-Orochimaru vs. Trzeci Sołtys - Szczyt, po prostu mistrzostwo jakie zaprezentowali dwoje potężnych shinobi. Przypuszczam, że stać by ich było a więcej jednak i tak pokazali klase.

Nie Lubie:
-Naruto, Sasuke vs. Haku - nie wiem czemu ale po prostu za każdym razem jak widzę tą walkę to mam ochotę trzasnąć wszystkich 3... dla mnie to nie tyle najgorsza co na niższym poziomie co walka Sakura vs Ino ;/

#40 Ildrian

Ildrian
  • Goście

Napisano 17 listopad 2007 - 14:44

Moje ulubione :

PIERWSZE MIEJSCE przypada...

I. Neji vs. Kidoumaru

Jedna z niewielu walk, przy których nie zasypiałem, nie oczekiwałem końca. Poza summonami (błe) żadnych poważnych wad (może poza dziwnym CS2, ale widocznie Kishi-sama nie chciało się myśleć).

Drugie miejsce dla...

II. Neji vs. Naruto

Absolutnie genialna, jak większość walk geniusza. Wiele przebłysków inteligencji u twardogłowego ^^. No, ale to, że Naruto wygra było do przewidzenia.

No i trzecie miejsce...

III. Orochimaru vs. Sandaime Hokage

Naprawdę ciekawie było na początku (dachówkowe shurikeny ^^), z czasem gorzej, ale nadal świetna. Za wyjątkiem Shuki Fuuijin, i z tą dłużyzną ( S : Zabiorę ci duszę! O: Nie! i tak dalej),

Najgorsze

III. Hinata vs. Neji

Poza muzyką nie ma tu nic ciekawego, absolutnie!

II. Sasuke vs. Orochimaru (w Shippuudenie)

Miałem nadzieję, że emo zrobi to w kilka stron, a tu wąż stawia opór. BEZNADZIEJNA.

ZASZCZYTNE MIEJSCE NAJGORSZEJ WALKI PRZYPADA...

I. JIRAYIA VS. PEIN

Nigdy więcej takich głupot! Dłuży się, dłuży, a nic specjalnego się nie dzieje. Jak dla mnie Hermit Mode to niepotrzebny shit. A summony Peina są za bardzo podobne do reszty bohaterów. Czyżby znów Kishimoto nie miał pomysłu na postać. Moja rada : więc jej nie rób!

#41 Sanevis

Sanevis
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 19:35

Naruto VS Sasuke-Walka na wodzie chyba najlepsza z odcinków od 1-220...
Gaara VS Rock Lee-Zdecydowanie fanatastyczna walka.
Kimimaro VS Rock Lee-Były i poważne sceny,ale i śmieczne sceny.
Sasuke VS Naruto-Pamiętacie?Walka przed szpitalem też była niezła
Sakura i Babcia Shio VS Sasori-Najlepsza i najbardziej ekscytująca walka w Shippudenie,walka dość długa...Nie spodobało mi się to,że Sasori przegrał^^nawet widzieliście miał taką przewagę,że spokojnie by zgineły z 20 razy ;/
Shikamaru VS Temari-dobra walka ale i tak zabrakło emocji...
Gaara Vs Deidara-Powietrzna walka,nad wioską piasku,efekty sprawiały wrażenie zwłaszcza te wybuchy.
Sai VS Naruto-Walka bardzo dobra tylko za krótka założe się,że jeśli trwała by dłużej była by najlepszą walką w Shippudenie
Orochimaru VS Sasuke-wtedy w lesie...podobał mi się ten wąż i ta reakcja oddania zwoju :D
Jiraya i Tsunade VS Orochimaru-Jedyna walka 5 Hokage,była dobra,bo dobzi shinobi występowali...
Sandaime(3 Hokage) VS Orochimaru-Tym razem walka na dachu,dobre było to jak wskrzesił 2 Hokage.
Te walki które wymieniłem są moim zdaniem najlepszymi :]

Ja swoje powiedziałem...

#42 Gizmuś

Gizmuś
  • Goście

Napisano 28 listopad 2007 - 22:50

Kakashi vs. Gai - kamień papier zwalił mnie z krzesła ;D

Hinata vs. Neji To wg. najlepsza i najbardziej wzruszająca walka w całym anime

RockLee vs. Gaara - No choć patrząc na ta walkę stawiam walkę Hinaty z Nejim i Rocka z Gaarą myśle że obie są świetne ;D

Naruto vs. Sasuke - Dobra mam dylemat ;P koljna świetna walka najlepszy fragment jak stuknął się rasengan i chidori to było świetne ;D

#43 =Sasori=

=Sasori=
  • Goście

Napisano 29 listopad 2007 - 15:08

Pain vs Jiraya!!!To poprostu wyczes!!! Walka jest niesamowita!!!!

Na początku myślałem że Jiraya nie ma szans ale gdy osiągnął tryb pustelnika wszytko się zmieniło!!I ten Rasengan;];]Ale pózniej oczywiście Pain zrobił summon!!Przywołał 3
ludzi z Akatsuki!!!Ale najlepszym kawałkiem z tego było dla mnie genjutsu!!Jiraya przywołał 4 żaby i przbili tych z akatsuki mieczami!!!

Pozdr.

#44 Kuba793

Kuba793
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2007 - 17:16

Moją ulubioną walką był pojedynek Naruto z Sasuke. Bardzo długa, bardzo ważna, wszyscy używają pełnej mocy no i Rasengan vs Chidori/Raikiri. Czego można więcej oczekiwać. Jak dla mnie nie ma lepszej i ważniejszej walki w całej serii.

#45 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2007 - 22:17

dla mnie ulubiona to Naruto vs Sasuke w dolinie końca to było super naprawde takie pełne emocj a zarazem momentami wzruszające

Neji vs Kidoumaru ( nie wiem jak to sie pisze);p - strasznie mi sie podobala wogóle strasznie podoba mi sie styl walki Hyuga chciała bym tak umieć...

Naruto vs Kiba - najbardziej Naruto słowa :" nigdy przenigdy mmnie nie lekceważ" i to zdziwienie i ta muza do tego momentu jej to było coś

Shikamaru vs Kin - najbardziej sam koniec...;p;p ....BUM W ŚCIANE....:d HEHE

Kakashi vs Naruto i Sakura - nieźle mu dokopali pokazali że czegos sie nauczyli

Lee vs Kimimaro- styl pijanej pięśći hahahah:D

Sasuke vs crochimaru- kocham jego katony;p;p

a nie podobały mi sie:

Sakura i Chyio vs Sasori- za długo to trwało ;p;p

Sakura vs Ino - nic sie tu wsumie nie działo..

i to chyba tyle nie umiem wiecej sobie przypomnieć;p

#46 Echo_

Echo_
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2007 - 23:38

Absolutny numero uno to Orochimaru vs Naruto KM4-akcjaaa była, moment dramatyczny był, x3

Teraz wiele osób będzie na mnie krzyczeć ale na drugim miejscu razem są:
-Sasori vs. Chiyo baa-sama i Sakura-bo tam Sasori pokazał swą twarz xD
-Deidara vs. Gaara- ładna powietrzna walka, poza tym lubie styl walki i Deia i Gaary

Potem mamy :
-Naruto vs. Sasuke
-Naruto vs. Gaara
-Neji vs. Naruto
-Temari i Shikamaru vs. Tayuya u< >
-w sumie nie wiem czy jest tu co nazywać walką, ale Itachi vs. Kakashi, jak Łasic i Skrzelowaty przyszli do konohy po Naruta
-Shikamaru vs Temari < czy oni wreszcie będą razem czy nie xDDD>

#47 GoCryEmoKid

GoCryEmoKid
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2007 - 17:13

Mi się podobały walki:
3rd Hokage vs Orochimaru - To było mistrzostwo :D Pełno justu w ogóle faza na calego xD
Wszystkie walki Naruto w KM!
Gaara vs Naruto - fakt tu mial Naruto KM ale 0 xD Tego nie licze bo w wiekszoci uzywał swojej chakry

Nie lubie:
Te które nie wnosiły nic do fabuły, były fillerami albo walki typu Choji vs Dosu... nic ciekawego

#48 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 23 grudzień 2007 - 14:16

Ulubione
Naruto vs. Sasuke- Dobry pokaz umiejetnosci i co lepsze, duzo emocji (nie bede ukrywac, ze sie wzruszylam w niektorych momentach ;p)
Lee vs. Gaara- Moj pierwszy odcinek ;D pewnie dlatego, ten pojedynek zapadl mi najbardziej w pamiec. Lee pokazal, ze jest geniuszem na swoj sposob, mimo ze nie wygral. Pelna swietnych akcji walka i to otwieranie bram (co skojarzylo mi sie troche z Dragon Ballem ^^)
Kakashi vs. Gai- Nie wiem czy to w ogole mozna nazwac walka xD Wiec hmmm 'pojedynek' ;) Jedna ze smieszniejszych scen w ,,Naruto''.
Orochimaru vs. 3 Hokage- Tu nie trzeba, szczegolnie tlumaczyc tego wyboru. Genialna walka, Sarutobi pokazal, ze w pelni zaslugiwal na tytul Hokage.
Neji vs. Naruto- po walce Naruto vs. Kiba zwatpilam w dresa, jednak ta walka uratowala go w moich oczach :) Neji jak zwykle zaprezentowal sie niezle, a Naruto no coz... wykazal sie inteligencja(?)

Najgorsze:
Ino vs. Sakura- Nic nie pokazaly. Porownujac ich walke do innych pojedynkow stoczonych podczas egzaminu na chunnina, mozna powiedziec, ze potwierdzily ta walka iz sa najslabsze ;]
Pain vs Jiraya- Wszystko fajnie, tylko ile moze trwac jedna walka?
Kiba vs. Naruto- Naruto zawiodles mnie T__T

#49 kakashi69

kakashi69
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2007 - 18:35

ULUBIONE WALKI

1 Deidara vs Sasuke
Zdecydowanie moja ulubiona walka w całej serii. Co chapter akcja zmieniała sie o 180 stopni, każdy z nich na zmianę zyskiwał przewagę. Ukazane zostały super techniki Deidary: Smok C2 oraz C4 Garuda.. ;)
Sharingan, CS2, Chidori, Doton vs Raiton i wielka autodestrukcja na koniec.
ART IS A BLAST xD
ehh ta dramaturgia, ciągłe bicie serca i tragedia która mną wstrząsneła.. zgineła moja druga ulubiona postać ;(

2 Jiraiya vs Pain
Kolejny pojedynek w którym ginie jeden z moich ulubionych bohaterów mangi.
Po 382 chapterze naprawde chyba pierwszy raz doceniłem Ero i teraz twierdze że poza Yondaime i może Madarą jest on najpotezniejszą postacią w historii Konohy..

Po stronie Paina..
- 6 ciał
- Rinnegan
- Summony
- Magiczne kije
- Wchłanianie ninjutsu
- Taijutsu
- Wystrzeliwana ręka

Po stroni Ji-Mana...
- Ultimate Rasengan
- Katony
- Summony
- Hermit Mode
- Bariera
- Igły
- i ta jego determinacja do samego końca

Mimo że mógł uciec Jiraiya został do końca by dowiedzieć sie wiecej na temat przywódcy Akatsuki..
Goodbye Jiraiya

3 Kakashi vs Gai - kamień, papier, nożycze xD
Warto o tym wspomnieć ;)

Wiecej napisze potem jak bede miał wiecej czasu bo teraz ide ciupać w tenisa..
Pozdrawiam

#50 Little Raitto

Little Raitto
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2007 - 18:56

Moje ulubione wali to:

Sakura & Chiyo vs Sasori - dobra walka, ukazanie prawdzije mocy Sakury, ukaznie geniuszu Sasoriego, najlepszy moment mina Sakury gdy Sasori się odbudowuje.

Gaara vs Kimimaro - świetna walka, wielka moc Gaara, świetne techniki, przemiana Kimiamro, i śmierć gdy mugł zabić Gaare.

Team Gai vs Kisame - super walka, skleroza Gai( nie pamiętał Kisame). Ukazanie potencjału Akatsuki mimo, że nie walczyli naprawde, bo przejeli ciała, to i tak narobili kłopotu, Najleprzy moment jak Gai otwiera Bramy Chakry.

#51 Sniegu

Sniegu
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2007 - 02:12

Najlepsza walka to Gaara vs Lee
U tego drugiego super wyglądało jak próbował przebićsię przez piasek, albo gały jakie wytrzeszczyli inni gdy cięzarki uderzyły o podłoge. Jedna z moich ulubionych walk.

#52 Pani_Duza_Ka

Pani_Duza_Ka

~fan

• User
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 26 grudzień 2007 - 15:15

Sakura & Chiyo vs Sasori - dobra walka, ukazanie prawdzije mocy Sakury, ukaznie geniuszu Sasoriego,

to moja ulubiona walka z shippuudena, nareszcie Sakura pokazała swoje umiejętności

z classica to będzie Lee vs Kimimaro fajnie było oglądać Lee podczas akcji gdy nie był w pełni "sprawny" psychicznie :D

#53 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2007 - 15:21

Lee x Gaara 2egzam na chunina - zmiażdżył mnie motyw jak Lee miał "je" ściągnąć i ta bezcenna mina wszystkich dookoła.

The Składaki Team czyt.Kakuzu & Hidan vs Narutard i te inne (manga) - imo. najbardziej krwawa walka, jaką dotąd ukazali ofc.w mandze nie mogę się doczekać jej w anime. Gadająca głowa Hidana i te jego obrzędy eh. so sweet *-*

#54 ZaBuZaxxx

ZaBuZaxxx
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2007 - 15:48

Orochimaru & Kabuto x Tsunade & Jiraiya & Naruto-1.Dlatego ,że Naruto po raz pierwszy użył Rasengana poprawnie i z całych swych sił 2.Użycie jutsu przyzwania przez trzech saninów 3.Pokazanie nowych jutsu.

#55 Kwitnący Jaśmin

Kwitnący Jaśmin
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2007 - 23:20

Bishamon twoim zdaniem walka Neji'ego i Hinaty była wyrównana? Przecież Hinata nie miała z Nejim szans... Najbardziej podobała mi się walka Rocka Lee i Gaary(biedny Lee),fajna też Ten Ten i Temari, Naruto z Kiba, Schikamaru z tą laską z Wioski Dźwięku(nie pamiętam jej imienia ale przygrzała nieźle:D), No i Zacku z tym co ma te pajączki(nieźle kolesiowi utarł nosa:D) no i chyba tyle bo najnowszych nie oglądałam:P

#56 Ero Sennin

Ero Sennin
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2007 - 23:57

Dla mnie najlepsze walki to do tej pory :

1. Gaara vs. Lee ( na egzaminie na chuunina )

Lee pokazał swoją super szybkość, a Gaara jak to Gaara ;)

2. Lee vs. Kimimaro

Z początku trochę nudnawe, ale gdy Lee wypił Sake, to łohohohoho :P Śmiechu warte :D

3. Gaara vs. Kimimaro

Śmiercionośne techniki Gaary vs. 2 lvl pieczęci Kimimaro :) niezłe monstrum z niego było ;D

4. Neji vs. Kidomaru

Po prostu walka dwóch geniuszy :)

5. Naruto vs. Sasuke

Pełna akcji, dużo informacji i efektów ze strony Jutsu.

6. Sakon vs. Kiba

Nowe Jutsu Kiby i Akamaru ( nie pamiętam nazwy, ale chodzi o przemianę w wielkiego psa ) oraz bliźniacy w jednym ciele, hmm dosyć ciekawa walka ;D

#57 mati13

mati13
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2007 - 22:39

Najlebsze walki to

Neji vs. Kidoumaru

Była dosyć ciekawa wszystkie techniki Kidomaru i Nejego były fajne.Dosyć ciekawy był sposób zakończenia walki.

Neji vs. Naruto

Wprawdzie trochę przegadana ale gdy Naruto uwolnił liska. Zdziwiło mnie tylko że Neji miał i tak duże szanse

Gaara vs. Lee

Dużo zwrotów akcji

#58 Control

Control
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2007 - 12:42

DEIDARA VS SASUKE
Walka na pewno spektakularna, pełna nagłych zmian. Ta walka podobała mi się szczególnie dlatego, iż do końca nie było pewne kto wygra - mimo tego, że każdy wiedział kto xD. Była taka iskierka nadziei... Ale wg mnie Dei-chan pokazał więcej niż każdy się spodziewał i odszedł w wielkim stylu.

OROCHIMARU VS SANDAIME
Nie umiem określić dlaczego akurat ta walka ^^' Może dlatego, że Sarutobi? Może... Ach, walka wielkiego wojownika ^^

WALKA, KTÓRĄ CHCIAŁABYM ZABACZYC I PEWNIE BYŁABY WSPANIAŁA:
YONDAIME VS KYUUBI
Oczywiście to musi być związane z moją wielką sympatią do Czwartego xd

#59 Geerdos-Fu

Geerdos-Fu
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2007 - 16:36

Naruto vs Gaara- bitwa gigantycznych stworzeń ^.^

Kakashi vs Zabuza- piękna śmierć, powiedzieć można :>

Gaara vs Rock Lee- no na 5 odc. chyba boska walka!

i wszystkie walki z Kisame :)

Edit: Zawalista walka była też Hokage Sama vs Orochimaru :)

#60 Qlon

Qlon
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2007 - 16:55

Sasuek vs. Naruto.

&

Gaara vs. Lee <- bardzo interesujaca walka.Trzyma w napieciu i takie 2 podniosle momenty z Lotosem ^^.

#61 mick123

mick123
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 05:06

Gaara vs Naruto była interesująca oboje mieli wysokie już umiejętności przez co było na co popatrzeć .
Gaara vs Rock Lee niezłe widowisko ciekawe kto potem po nich sprzątał podobało mi się jak Rock otwierał bramy a szczególnie jak Gaara obrywał
Zabuza vs Naruto & Sasuke fajnie to wymyślili s tymi shurikenami oglądałem ten odcinek chyba ze sto razy i nadal był ciekawy i w ogóle genini nabrali doświadczonego ninja
Kakashi vs Zabuza w tedy Kakashi pierwszy raz pokazał Chidori spodobało mi się to
Haku vs Naruto & Sasuke szczególnie ten momęt jak Naruto wyzwolił Liska
Neji vs Naruto bo widowiskowa dużo można się można było dowiedzieć o klanie Hyiuga
i tyle z moich ulubionych walk
spadam

#62 KamaruHyuga

KamaruHyuga
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 02:52

kakashi vs zabuza - ogulnie fajne są walki kaszalota
neji vs ten jak mu tam spiderman - niewiem dlaczego ale kazda walka nejia mi sie podoba
gaara vs lee na egzaminie - to bylo zajebiaszcze
naruto vs sasuke w dolinie konca czy jakos tak - to tez bylo zajebiaszcze
orochimaru vs saturobi - a to jeszcze bardziej zajebiaszcze
lee vs kimimaro - szczegulnie fajny moment po wypiciu sake przez lee

wszystkie te walki były zajefajne

#63 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 12:09

No to na początek ulubione:

1. Walka Naruto KM1 i CS2 Sasuke - bardzo ciekawa walka. Niesamowita siła i szybkie ataki normalnie miodzio.

2. Sakura & Naruto vs Kakashi ( Shippudden ) - ta walka szczególnie mi sie podobała ponieważ dostrzegłam jak bardzo postacie z Naruto sie rozwinęły

3. Babunia & Sakura vs Sasori - tez bardzo ciekawa walka szczególnie dlatego bo mam słabość do lalkarzy;)

4.Kakashi vs Zabuza - Pokaz wielu technik :P

5. Naruto vs Orochimaru odc 40 - 41 - bo ciekawie sie zaczyna :P ( Shippudden)

6. Naruto vs Ebisu - hehe :P

7. Sandaime vs Orochimaru ( pierwszy i drugi Hokage) - Ta walka jest jedna z moich ulubionych :P Baaaardzo dużo technik :P

Wszystkie walki były spoko wiec nie ma żadnej złej :P

#64 Rafik

Rafik
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 14:05

1. Naruto vs Gaara - świetna walka moich dwóch ulubionych bohaterów. Naruto pokazał, wtedy że jest lepszy od Sasuke, co mi się bardzo podobało

2. Naruto, Tsunade, Jiraya vs Oro i Kabuto - 3 wielkie summony pojedynek legendarnych sanninów, pierwszy Rasengan

3. Jiraya vs Pein - Pojedynek znakomitych shinobi, Pein pokazał na co go stać zabijając Ero...

4. Gaara vs Rock Lee - prawie każdy tu ją wymienił... ja też to robię

5. Gaara vs Deidara - walka w powietrzu co w Naruto jest rzadkością, Akatsuki pokazuje na co ich stać

6. Itachi & Kisame vs Kakashi, Maito, Kurenai Asuma później Naruto, Jiraya, Sasuke - pokazane MS, Kakashi dostaje porządne baty

7. Gaara vs Kimmimaro - piach vs kości ;D walka dystansowa, wpsaniałe zakończenie

8. Naruto vs Sasuke - zwieńczenie całej pierwszej serii Naruto (bez filerów)

9. Kakashi vs Zabuza and Naruto, Sasuke vs Haku - ta walka pokazywała co czeka nas później w Naruto...

#65 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 06 styczeń 2008 - 16:40

2. Naruto, Tsunade, Jiraya vs Oro i Kabuto - 3 wielkie summony pojedynek legendarnych sanninów, pierwszy Rasengan

Ta walka była trochę chaotyczna, ale podobało mi się kiedy Kabuto zamiast na Tsunade zatrzymał pięść na ochraniaczu Naruto. To było niezłe. No i ta biegłość w technikach jeśli chodzi o Jirę...

7. Gaara vs Kimmimaro - piach vs kości ;D walka dystansowa, wpsaniałe zakończenie

Fakt ta walka mnie przygwoździła do fotela- tańce Kimimaro, niepokazane dotąd techniki Gaary, i wogóle też wtedy Piaskowy miał nowy strój po raz pierwszy chyba ;)

3. Jiraya vs Pein - Pojedynek znakomitych shinobi, Pein pokazał na co go stać zabijając Ero...

Prze 3 godziny byłam skamieniała po tej walce...

#66 turin turrember

turin turrember

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisano 06 styczeń 2008 - 22:24

na mojej liście ulubionych walk są walki:

1 naruto vs gara - gdy to naruto przywołuje gamabynte:P a gara wpada w trans:P

2 nej vs naruto - podoba mi sie determinacja jaka sie wykazuje pomimo beznadziejnej sytuacji i sprytem na końcu.

3 lee vs ten z kościami(nie pamiętam jak mu było) - kiedy to lee pije sake by stać sie mistrzem pijanego boksu:P

4 lee vs gara - trzyma w napięciu i jest na wysokim poziomie i fajnie narysowana chyba jedna z najlepszych:P

[ Dodano: 06-01-08, 20:27 ]
5 Jiraya vs Pein była fajna ale szkoda że sie tak skończyła

6 cały wątek walk z hidanem i kakazu:P szczególnie gdy shikamaru rozwiązywał zagadkę jak pokonać kakazu.

#67 Infernus

Infernus
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 22:31

3 lee vs ten z kościami(nie pamiętam jak mu było)

kimimaro

moje ulubione to:
1. Jiraiya vs pein - jak wyzej 2 swietnych shinobi walczacych
2.konoha team vs kakazu- Naruto mysli!!! uzywa 1 raz FRS
3. Oro , 1th , 2th vs 3th - walka poteznych ninja pokazane dobre techniki
4. Naruto vs Gaara - jedna z lepszych walk glownego bohatera pokazal chyba swoje wszystkie techhniki:P

#68 Sachacio

Sachacio
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 23:46

Większość walk jest ciekawa ;].
1. Bardzo mi sie spodobała walka Sarutobiego vs. Orochimaru - walka podczas egzaminu na chunina :). Wiele nowych technik, ukazania umiejętnośći obydwu przeciwników.

2. Ciekawa walka Jirayi z Peinem.

3. Team Konoha vs. Tobi - najgenialniejsza walka, a najlepszy Tobi :F. Wszyscy wiedzą dlaczego xF

#69 Nishi

Nishi

~fan

• User
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 21:29

Moimi ulubionymi walkami są
Sasuke vs Naruto najlepsza ze wszystkich, dwóch najlepszych przyjaciół walczących ze sobą, znakomite techniki, świetne taijutsu i relacje między Naruto i Sasuke
Sasue&Naruto vs Haku ciekawa walka, jedna z tych , gdzie mogliśmy zobaczyć Naruto i Sasuke walczących razem i nawzajem chroniących się. Najbardziej podoba mi się fragment gdy Uchiha jest gotów oddać życie w ochronie Uzumakiego
Sakura&Chiyo vs Sasori pierwsza walka gdzie można zobaczyć czego Sakura nauczyła się od Tsunade, doskonałe uniki, silna wola walki Sakury plus shinobi z doświadczeniem. Najbardziej dobitna śmieć Sasoriego T_T.
Sasuke vs Deidara wybuchowa walka :)

#70 futurenaruto

futurenaruto
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 10:36

Moja ulubioną walką była walka Naruto vs Sasuke, gdy walczyli na wodzie.Wyzwolili demony i zderzyli się Chidori vs Rasengan to było świetne.xD