Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

+ulubione walki+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#71 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 10:43

Moja ulubioną walką była walka Naruto vs Sasuke, gdy walczyli na wodzie.Wyzwolili demony i zderzyli się Chidori vs Rasengan to było świetne.xD

Hmm... nie wiedziałem że Sasuke ma demona :P

Tak ta walka była jedna z najlepszych. Naruto KM1 i Sasuke CS2 :) Dużo to tam tego nie było ale zawsze coś :P

#72 chii-chan-emo

chii-chan-emo
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 22:34

Ja dopiero ogładałam do 53 odcinka ale widziałam tę walkę Naruto z Sasuke na wodzie była super i jeszcze Garaa z Lee to był wzruszające

#73 Kaguya Kimimaro

Kaguya Kimimaro
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2008 - 01:36

zgadzam sie z juUnior walka kimimaro i gary byla wedlug mnie jedno z najlepszych te techniki byly poprostu wyczepiste

#74 hlk

hlk
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2008 - 18:41

Moje ulubione walki to:
naruto vs. gaara- emocjonująca walka szczególnie z udziałem shibaku i gamabuty mi się podobał koniec tej walki
naruto vs. sasuke - walka w dolinie końca bardzo dynamiczna walka , wiele pokazanych technik no i efektowny koniec
gaara vs. deidara-triumf sztuka deidary nad piaskowym chłopcem
kakashi vs. itachi -(shippuden) bardzo dobra walka na genjutsu miedzy posiadaczami sharingana
sasuke vs. deidara- dużo wybuchów poza tym deidara nie miał szans
orochimaru vs. sasuke-podczas egzaminu na chunina , oro w postaci ninja z wioski trawy nie zdradzał swojej prawdziwej twarzy, to był majstersztyk oro. Ponieważ
wykonał swój cel ukąsając sasuke.

#75 Ayumi__XD

Ayumi__XD
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2008 - 22:08

Sasuke i DeiDei .XD - bardzo ciekawa. Super techniki etc. i orginalna śmierć DeiDeia..

Garaa i Naruciak - fajnie rozegrana akcja.. porywające momenty i znów super techniki.XD

Naruto i Sasuke - walka na wodzie .\m/ ..podobało mi sie miejsce, w którym rozegrała się walka i techniki wykorzystane przez N i S.XD

Temari i Shikimaru - może nie było zbyt dużo akcji ale strasznie spodobało mi się to jak Shikimaru wykorzystał swoją technikę.xd jego inteligencja wystarczyła, aby zostać chuuninem.^,

No to w sumie napisałam kilka walk, które mi się podobają ...^x.

#76 _Neji_Hyuga_

_Neji_Hyuga_
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:02

Moje ulubione walki to:
Neji vs Kidoumaru
Piekna walka...Neji wytrzymala taka ilosc ciosow....caly poprzebijany i zalatwil Kidoumaru.....byl boski.
Sasuke vs Deidara
Emocjonujaca walka....bardzo mi sie podobala......choc szkoda Deidary....no ale chlopak chcial wygrac za wszelka cene.....no i mu nie wyszlo bo Sasuke no coz mowiac jest od Deidary wedlug mnie silniejszy.
Sasuke vs Naruto
Jedna z najlepszych walk w pierwszej serii.
Bardzo mi sie podobala Naruto na KM1 a Sasuke na CS2...bylo bosko...
Rock Lee vs Gaara
Piekna walka.....Lee pokazal ze jest swietnym Shinobi....jego Ukryty Lotus byl swietny....No ale badz co badz Gaara okazal sie lepszy.
Kankuro vs Sasori Nie byla to jakas najlepsza walka ale mi sie podobala...Szkoda ze juz wiecej w Shippuudenie nie bylo rozgrywek za pomoca marinetek....no tylko Sasori vs Chiyo i Sakura.... ta walka tez bardzo mi sie podobala

#77 Rod

Rod
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2008 - 17:46

Hatake Kakashi vs. Momochi Zabuza
Piękna walka dwóch jouninów, która bardzo przypadła mi do gustu. Nie można było przewidzieć następnego ruchu, nieoczekiwany zwrot akcji, Hatake miał na początku mały problem, ale jednak jego Sharingan zrobił swoje ;]
Według mnie najlepsza walka... ciekawe jutsu, spryt, przebiegłość. To lubię...

Shikamaru vs Tayuya
Lubię walki Shikamaru. A w tej naprawdę się popisał. Wiedział, że praktycznie walczy z o wiele silniejszym przeciwnikiem, ma słabe jutsu ofensywne, ale nie poddał się i ją rozpracował. Przynajmniej trochę, bo kto wie co by się stało, gdyby nie Temari ;p
i oczywiście

Rock Lee vs. Kimimaru (dobrze piszę ? :D)
Hehe, to wejście Lee kiedy Naruto nie dawał juz rady, ten jego styl "pijanego ninja", ta jego determinacja sprawiły, że ta walka jest jedną z moich ulubionych :) Według mnie, gdyby Lee był w pełni sił i mógł otworzyć więcej bram, rozegrałby się jeszcze ciekawszy pojedynek.

#78 elemelek

elemelek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:53

Gaara vs. Roc Lee
Wtedy tak naprawdę Lee pokazał nam swoje zdolności, a Gaara pokazała swoja kontrole nad piaskiem. No i te wspomnienia ; - )

#79 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 16:21

Moja ulubiona walka ??

Może to będzie szok, ale:

Pain vs Jiraiya

Świetna walka, zamieszanie wokół Rinnegana [ach te bhavacakry, roku jizo itd] i piękna śmierć Jiraiy.

#80 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 17:22

Dobra, to troche zmieniło się moje nastawienie do niektórych walk, więc walnę moją listę ulubionych :PP

1. Naruto vs. Sasuke (wersja anime) - to moją ulubiona walka, ale tylko z anime. Dlatego, że mimo kiepskiej kreski była niesamowicie szybka i widowiskowa, a flashbacki nie zajmowały tak wiele i były klimatyczne itp. Najlepsza część walki to oczywiście epek 133 - szybkość, dynamika i super pokaz taijutsu, poza tym fajny pokaz mocy liska na KM1, widzenia sharingana i katonów Saska.
2. Lee, Gaara vs. Kimimaro (wersja anime :P) - cała walka z Kimimaro, ale dopiero od pojawienia się Lee, bo walka Naruto vs. Kimimaro po prostu ssała. A walka Lee vs. Kimimaro była nie tylko szybka, dynamiczna i widowiskowa, ale też humorystyczna no i miałą fajną muze (ultimate secrets) - potem super pokaz powera Gaary i Kimi na CS.
3. Sasuke vs. Deidara (manga only) - moja ulubiona walka z mangi - wiele osób ktrytykuję ją za ploty, które IMO łatwo znieść i zrozumieć i za przesadne bum :P Ale IMO to jedna z walk, o której przebiegu najbardziej zadecydowała nie siła czy power walczących, tylko inteligencja - super zagrywki Saska i Deidary - dużo CS, fajne raitony (moja ulubiona natura chakry), dużo ciekawych gen, szybkość Saska i oczywiście walka w przestworzach - poza tym fajne texty Deidary i Tobi'ego.
4. Pein vs. Jiraya - tu popieram Mocnowidno - walka na początku co prawda wywowałała u mnie mieszane uczucia, ale później ją doceniłem - głównie za niesamowity i faktycznie boski poziom tej walki - Ji na HM, który odwala summona, super genjutsu Jirayi, absorbowanie ataków przez Pein'a, fajne flashbacki :P i sceneria - poza tym lubią ją też dlatego, że ta walka pokazała, że Oro to niekoniecznie najsilniejszy sannin, a sharingan to niekoniecznie król doujutsu :P
5. Naruto vs. Orochimaru (hehe anime też :P) - ta walka bardzo podobała mi się w mandze i w anime też spodobała mi się jej interpretacja - co prawda nie była jakaś niesamowicie szybka, czy "na myślenie" - ale był to klasyczny nuke fight :P Olbrzymie wybuchy, demoniczna moc, niesamowite jutsu i hektary lasu zamieniające się w krater :P Dodatkowo fajnie wyglądający KM4 i efekty świetlne w anime :P
6. Sasuke vs. Itachi - jak narazie to bardzo podoba mi się ta walka, choć ledwo się zaczęła - najpierw wyglądało to jako mocny popis taijutsu z elementami genjutsu (super był ten moment jak Sasuke przebił mieczem Itasia - akurat tego się nie spodziewałem) - ujawnienie ciekawych tajemnic, a najlepsze było to, że ten początek, który miał być normalną walką to tak naprawde pojedynek na genjutsu :)
7. Kakashi vs. Gai - heh walka w kamień, papier i nożyce :P Rozwaliło mnie to :P
8. Naruto vs. Neji - super pokaz umiejętności Neji'ego, fajnie wyglądał w anime początek (taijutsu) no i super finał.
9. Sasori vs. Chiyo & Sakura (głównie z anime :P) - heh w mandze ta walka była dla mnie średnia, ale głównie za epy 22, 23 i 26 strasznie mi się w shippie spodobała. Fajny klimat, niesamowity dynamizm w epie 26 i ogólnie pomysł na wielki fight puppeterów :P
10. Sarutobi vs. Orochimaru (i Shodaime&Nidaime) - głównie z anime gdzie walka mi się bardziej podobała - dużo lepiej radził sobie tam Sandaime. Fajny pokaz taijutsu na początku, niesamowita walka ninjtusu, mokuton, walka Enma vs. Kusanagi i zaskoczenie z Shiki Fuujin :P

#81 Deidarus

Deidarus
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2008 - 19:55

Moje ulubione odcinki to :
Deidara vs Gaara
Deidara z tymi wybuchajacymi ptaszkami z gliny kontra gaara z tym denerwujacym piaskiem to bylo swietne.
Sasuke vs Naruto
Na dachu balkonu te klony Naruto i te ruchy Sasuke a na koncu rasengam vs chidori to bylo swietne.
Naruto vs Orchimaru
Na moscie nieba i ziemi co naruto mial juz 4ogony to tez bylo niezle.
Kankuro vs Sasori
Tez byla fajna walka choc krótka z powodu tego ze sasori znal kazdy slaby punkt w marionetce bo sam je stworzyl.
Kakashi i Naruto vs Deidara
Ten sharingam Kakashiego i zlosc naruto.
Itachi vs Kakashi i Naruto
Te genjutsu Itachiego,te wspaniale jutsu Kakashiego i na koniec ta super technika Naruto-Ooadama Rasengam to bylo boskie.
Pozdrowienia

[ Dodano: 20-01-08, 17:56 ]
sorry pomylilem sie nie "odcinki" tylko walki przepraszam za blad.

#82 hard3r

hard3r
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 14:35

Naruto vs Sasuke
Bardzo emocjonująca walka w Dolinie Końca Naruciak KM1 Sas CS2
Naruto vs Gaara
Świetna walka, szczególnie ten moment gdy Naruto przyzwał Gammabuntę i zmienił go w lisiego demona
Orochimaru vs Sarutobi
Również świetna walka na dachu stadionu (czy jakiegoś budynku). Sarutobi poświęcił się dla wioski i przyzwał boga śmierci, dzięki czemu założył klątwę na Oro

#83 666MzR666

666MzR666
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 01:39

@up
Oro vs Saru
Strasznie długa walka. Gdyby Trzeci był młodzy to spox ale tak było zbyt statycznie.

Neji vs Naruto, Lee vs Gaara, Naruto vs Gaara.

Strasznie nie podobała mi się walka Naruto vs Sasuke pod wodospadem. To chyba był już odcinek Dragon Balla.

#84 kakashi69

kakashi69
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 15:59

1. Deidara vs Sasuke ..(już opisywałem)

2. Pain vs Jiraiya ..(tesh opisywałem)

3. Kakashi vs Gai (kamień papier nożyczki)

4. Kakashi, Chouji i Naruto vs Kakuzu

Fajna walka, szkoda że Kisiel tak udupił Kakuzu. Widzieliśmy..
- 6 x raikiri
- super ataki 2 masek
- zajebistego klapsa w wykonaniu choujiego
- plot no jutsu xD
- Fuuton: Rasen Shuriken

5. Kakashi vs Zabuza

Niby nic niezwykłego tam nie było, ale właśnie za to lubie tą walke.
Świetne było jak kaszalot pierwszy raz używał sharingana i kopiował wszystkie techniki Zabuzy. Potem zajebiste Raikiri i jak na końcu wbija Zabuzie 2 kunaie w bark.

6. Sasuke vs Naruto

Częste zwroty akcji, KM1, CS2, Chidori, Rasengan, dużo katonów i kage bunshinów..

7. Kakashi i Naruto vs Itachi

Świetne było jak na jednej połowie twarzy naruciakowi wyskoczył Sasuke, na ręce oko Gaary, z ramienia głowa Kakacha wyszła a z brzucha morda Sakury.. super genjutsu.
No i zajebisty finish OOODAMA RASENGAN xD

8. Kakashi i Naruto vs Deidara

Pierwszy raz widzimy MS kaszalota.. /ale miałem napał na niego xD/ ..no i samo to że Deidara był to mi sie podobało.

9. Sasori vs Sakura i Chiyo

Sasori był zajebisty, ale musiał umrzeć żeby Sakura nie była cały czas głupią ciotą.

10. Naruto vs Gaara

Naruto był zajebisty.. Wszystkim szczeny opadły jak zrobił 1000 kage bunshinów a potem jeszcze w piaskowej trumnie przyzwał Gamabunte ;]
Ale miałem radoche jak Sas sie z podziwem lampił na dresa.

11. Naruto vs Neji

Uzumaki wreszcie udowadnia wszystkim że jest mocny.

#85 Valeria

Valeria
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 16:03

1.Moja ulubiona walka to walka sasuke i deidary, podoba mi sie ponieważ pierwszy raz widzimy nowe zdolności Sasuke w walce, po długim czasie zresztą wszystkie walki Sasuke były najlepsze^^

2. Walka trzech Sanninow, Naruto i Kabuto, kiedy to naruto pierwszy raz uzył prawdziwego rasengana;)

#86 Webski

Webski
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2008 - 23:19

szczeże mówiąc mangi nie czytałem, ale obejżałem wszystkie dostępne anime i nawet 2 filmy kinowe 2 i 3.

Walka Orochimaru z Naruto (Naruto Shippuuden odc. 42)
bardzo podobała mi się ta walka, najbardziej gdy naruto objęła demoniczna powłoka kyuubiego (nie wiem czy dobrze napisałem).

Walka Lee z Kimimaro
Najzabawniejszy był moment gdy Lee zamiast lekarstwa wypił przez pomyłke sake, pijany Lee wygrałby gdyby Kimimaro nie użył pierwszego poziomu przeklętej pieczęci

Walka Gaary z Kimimaro
świetna walka, fajny był moment gdy Gaara prubował go zakopać.

Walka Naruto z Sasuke
Tego hybą nie musze komentować. :)

I jeszcze jedna walka ale dokładnie nie pamiętam jak nazywał się typekz którym walczył Naruto ale było to w Naruto Movie 2, w każdym razie.
Pod koniec w walce ostatecznej naruto stwożył dwa Rasengany (na raz!!!) w jednej ręce miał z lisiej chakry a w drugiej miał zrobienego z mocy takiego kryształu i pomugł mu w tym taki koleś też nie pamiętam jak sie nazywał. Rasengan z Lisiej chakry był czerwony a drugi zielonkawo niebiesk, nieziemsko to wyglądało

#87 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 20:16

Walka Orochimaru z Naruto (Naruto Shippuuden odc. 42)
bardzo podobała mi się ta walka, najbardziej gdy naruto objęła demoniczna powłoka kyuubiego (nie wiem czy dobrze napisałem).

No to było swietne a zwłaszcza jak pokazali to w anime :P szczerze mówiac troche sie baałam O.o

Walka Naruto z Sasuke
Tego hybą nie musze komentować. :)

Nooo....jej pamietam jak ja na tym płakałam :P walka podobała mi sie tylko dlatego ze była smutna...bo np jak naruciak "pomiatał" sasuke jak lalka to mi sie smiac chciało....według mnie wygladało to smiesznie ==

#88 mafiamat

mafiamat
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 23:23

Jak narazie jestem na 20 odc Shippuudena, ale do tej pory podobały mi sie walki:

Naruto & Sasuke vs. Orochimaru - podczas drugiego etapu na chunina

Lee vs. Gaara - pierwsza konkretna walka, Lee pokazał klase!

Gaara vs. Kimimaro - świetny pojedynek, byłem pod wrażeniem Kimimaro, szkoda ze tak szybko zginą!

Naruto vs. Sasuke - na ta walke czekali wszyscy i pewnie sie nie zwiedli

#89 pimp

pimp
  • Goście

Napisano 14 luty 2008 - 22:16

moje ulubione walki:

chronologicznie

rock lee vs gaara
uzasadniac chyba nie trzeba

naruto vs neji
nie za dluga, nie za krotka, walka na "poziomie", pokazane zostaly ciekawe techniki

temari vs shikamaru
shika jak zwykle pokazuje swoj geniusz, taktyczna i ciekawa walka

neji vs kidomaru
piekna walka, pelna poswiecen i desperacji

gaara vs kimimaro
strasznie lubie walczacego gaare :D, poz tym swietna kreska+animacja i widowiskowe techniki

po tsie:
gaara vs deidara
po tej walce polubialem deidare za jego styl walki i perfidny sposob bycia ;P

kankuro vs sasori
krotka i nierowna ale po prostu podobala mi sie :P

#90 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 15 luty 2008 - 08:22

Mogę już powiedzieć, że moją ulubioną walką jest Itachi kontra Sasuke
- świetne genjutsu
- naturalne opowiedzenie historii klanu [sam pytał :P]
- wyjaśnienie "zamiarów" Itachiego
- zaskakujące zwroty akcji
- świetne Tai
- a teraz pewnie świetne ninjutsu

#91 NaRu7o

NaRu7o
  • Goście

Napisano 20 luty 2008 - 20:23

U mnie tego troche duzo jest xD...Mi sie bardzo podobaja walki Shikamaru gdyz zawsze po jakims czasie okazuje sie ze mial znow jakis genialny plan...Rowniez mi sie podoba walka Naruto vs Itachi (Yuura)

#92 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 25 marzec 2008 - 13:43

Cóż po śmierci Itachiego stwierdzam, że moją ulubioną walką po TSie jest walka braci Uchiha.
Dynamiczna, ciekawe techniki, wyjawione tajemnice, nagłe zaskoczenie pojawieniem się Oro i świetny koniec będący tajemniczą śmiercią Itachiego. Walka zakończona pustym zwycięstwem Sasuke.
Ulubioną walką przed TSem jest oczywiście walka Naruto kontra Gaara. Nagły boost u Naruto wywołany retrospekcją Haku i przypomnieniem sobie tego co daje prawdziwą siłę. Szczególnie w anime ta walka wypadła dobrze.
Walkami, których najbardziej nie lubię są walki z zombiakami w roli głównej, które podobnie jak cały arc były dla mnie mało ciekawe w porównaniu z innymi.

#93 Kon

Kon

~fan

• User
  • PipPip
  • 172 postów

Napisano 25 marzec 2008 - 13:48

Moją ulubioną walką była walka orochimaru z naruto w serii shippuuden,
świtna walka prawie orochimaru zginął, a i zobaczyliśmy miniaturkę kyubiego,
i poznaliśmy przy okazji zamiary sai'a ;]

#94 Sai-kun

Sai-kun

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 378 postów

Napisano 25 marzec 2008 - 23:19

świtna walka prawie orochimaru zginął

Owszem walka swietna jednak to ze Oro rpawie zginal.......rozwaliles mnie jak dla mnie on byl bez zadrasniecia w tej walce dzieki swoim technika kawarimi ^^ A to ze pod koniec juz nie mogl sie ruszac bylo efektem tego iz zblizal sie koniec dzialania jego techniki niesmiertelnosci, cialo zaczelo go juz odrzucac i potrzebowal nowego ^^

[ Dodano: 25-03-08, 21:20 ]

Cóż po śmierci Itachiego stwierdzam, że moją ulubioną walką po TSie jest walka braci Uchiha

Moja rowniez xD

No i dolanczam do tego jeszcze Sasuke vs Deidara i Jirayia vs Pain xD

Przed TS zdecydowanie Oro vs Sarutobi i Naruto vs Sasuke xD

#95 Nagari

Nagari
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2008 - 10:44

Najlepsza walka dla mnie jak dotąd to była Orochimaru z Naruto na moście Nieba i Ziemi.
Myślałem na początku że Orochimaru będzie nad nimi górował lecz jak Naruto zmienił się w miniaturkę Kyubiego to wiedziałem już jaki będzie wynik walki.xD

#96 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 12 kwiecień 2008 - 10:38

Naruto vs Neji
Naruś nareszcie pokazuje, na co go stać. Neji przestaje być zimnym draniem i widzi w Naruto godnego przeciwnika. Uwielbiam tę walkę <3
Naruto vs Gaara
Świetne to było<3 Tak samo jak powyżej - Naruto udowadnia swoją wartość jako shinobi, a Gaara odnajduje nową drogę życiaXD Poza tym te wspomnienia Gaary... Jedne z najsmutniejszych scen w anime.
Neji vs Kidomaru
Tak jakoś ;) Nie nudziła mnie i była dobrze przemyślana.
Naruto vs Sasuke
Najbardziej wzruszająca i tragiczna ze wszystkich walk. Chyba moja naj naj najulubieńsza xD

#97 Miss Riddel

Miss Riddel

~fan

• User
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 19:09

Sasuke vs Orochimaru
Na egzaminach na chuunina. Sasuke wziął się za siebie i wyszedł z tego całkiem-całkiem pojedynek.

Deidara vs Gaara
Tutaj starły się postacie o wyjątkowo ciekawych stylach walki.

Naruto vs Neji
Naruto pokazał Neji'emu, że można wygrać z przeznaczeniem. Poza tym lubię walczącego Neji'ego.

Kakashi vs Gain
Taaak.. To był dopiero pokaz umiejętności - kamień, papier, nożyce! XD

(spoilers)

Shikamaru vs Hidan
Podobał mi się spryt jakim Shikamaru wykazał się w tej walce. Jeżeli chodzi o siłę i umiejętności to nie miał z Hidanem szans, a jednak przewidział każdy jego krok i właściwie z góry wygrał tę walkę.

Sasuke vs Deidara
Wybuchowo. Spektakularnie. Uważam, że mięli dość wyrównane szanse, co było powodem zwrotów akcji ;).

Itachi vs Sasuke
Zdecyodwanie moja ulubiona walka. Zdaje się, że najbardziej ekscytująca. Zwłaszcza zakończenie mi się spodobało, to przerażenie w oczach Sasuke.

#98 Iron Maiden

Iron Maiden
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2008 - 14:21

Walki z Anime pokazane do tej pory jako że bo tak :P

1. Naruto vs. Sasuke - Valley of the End - najlepsza walka do tej pory. Podobał mi się każdy jej aspekt, świetnie zrealizowana.
2. Neji vs. ten pająk z Sound 5 - bardzo podobała mi się realizacja tej walki, sposób w jaki Neji wygrał i właściwie cała gama jego ciosów która była w niej pokazana.
3. Lee & Gaara vs. Kimimaro - j/w + Lee i jego kombosy
4. Deidara vs. Gaara - taka fajna :P
5. Naruto vs. Orochimaru - moc KM4 i zniszczenia wywołane przez jego destrukcyjną moc

Manga (czyli wszystkie które nie były w anime pokazane do tej pory)

1. Sasuke vs. Itachi - najlepsza jak dla mnie głównie dlatego że moc obu Uchihów była pokazana
2. Sasuke vs. Deidara - świetna walka, pokazanie mocy Deidary i Saska, przyjemna, dynamiczna, ogólnie super
3. Ji vs. Pein - pokazanie mocy Ji i kawałka mocy Peina, ogólnie fajna.

#99 Nen_Lalaith

Nen_Lalaith
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2008 - 20:49

Najlepsze walki to:
Naruto vs. Sasuke w dolinie Końca-Chyba nie muszę Argumentować
Rock Lee vs. Gaara-Podobało mi się czasy Lee Rocka z Akademi jak z beztalencia stał się Geniuszem dzięki cięzkiej pracy , a także heroizm Lee po wykonaniu Lotosu.

#100 nararas

nararas
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 13:29

według mnie najlepszą walką było Garra vs Lee podczas egzaminu na chunina po prostu coś wspaniałego, gdyby tylko wykasować teksty innych postaci które przedłużały walkę to naprawdę był by to mój ulubiony odcinek, walka była szybka, z niespodziewanymi zwrotami akcji i krwawym (jak na Naruto) zakończeniem, inne walki są zbyt wolne.

#101 damnhard

damnhard

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 15 czerwiec 2008 - 17:16

a mi sie podobałą pierwsza walka w której pokazał się Shino. jak pourywał [:P] ręce niejakiemu Zaku. w życiu bym nie pomyślał żę Shino ma coś ciekawego w zanadrzu

#102 Leos

Leos

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisano 15 czerwiec 2008 - 20:50

Gai vs. Kisame- pierwsza walka, w której Grubo-brwisty Jounin pokazał na co go stać i jak dużo Lee musi trenować by stać się taki jak jego sensei ,a Asa Kujaku zmiotłoby i real Kisame.

Kimimaro vs Naruto & Lee & Gaara- jedna z najlepszych i najbardziej emocjonujących walk przed TS, było w niej wszystko; i humor, i dramaturgia, i potężne techniki, tylko szkoda Kimiego, bo gdyby nie choroba rozniósłby ich nawet trzech naraz.

Jirayia & Tsunade vs Orochimaru- dałem ją tu głównie ze względu na olbrzymie summony, bo ani Ji ani Oro nie byli w pełni sprawni i nie mogli używać swych najsilniejszych technik.

Kakashi vs Zabuza- pojedynek do którego mam sentyment, pierwsza poważna walka, pierwszy przeciwnik Drużyny 7, pokaz cząstki mocy Sharingana, i sposób w jaki Momochi go rozpracował, a na koniec Raikiri oraz odkrycie uczuć u Missing-nina z wioski Mgły.

Gai vs Kakashi
- kamień papier nożyce i 500 okrążeń tego pierwszego Xd

#103 RaitoLight

RaitoLight
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2008 - 16:58

Mi w pamieci zapadly szczególnie 3 walki

Zabuza vs Kakashi - moj byly ulubiony bohater (Zabuza) vs jeden z moich ulubionych ^^. Jedna z nielicznych "pieknych śmierci w Naruto

Sasuke vs Itachi - troche przygłupi konic (jetem fanem itachigo) , ale nie liczac konca to swietna walka. Co chapter wydawalo sie ze to juz konic walki a jednak w ostatniej chwili bracia wyjmowali asy z rekawow.

Pein vs Ero-Sennin. Zdecydowanie najlepsza walka. Kto czytal mange ten wie. Przyznam ze byla to najbardziej wzruszajaca walka w Naruto.

#104 Nolaan

Nolaan

~fan

• User
  • PipPip
  • 310 postów

Napisano 18 czerwiec 2008 - 17:06

Póki co to typy mam takie:

- Sauke vs Naruto przy wodospadzie. Szczęka mi opadła napoczątku na glebę i do samego końca tam została.

- Orochimaru vs Kyuubi jr. Pokaz niszczącej mocy Lisa, nawet w wydaniu mikro, mnie po prostu zamurował; Orochimaru jeszcze nigdy nie wydawał mi się tak paskudny i obleśny, a cierpienie Naruto bardziej odczuwalne.

Czekam z niecierpliwością na te opisane powyżej. Na peno będą piękne.

#105 ~Itachi~

~Itachi~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 21:49

Pein vs Jiraya normalnie nie mogłemwytrzymać jescz enigdy nie przeżyłem takich emocji gdy oglądałem inne walki. Wspaniała walka mistrz kontra uczeń utalentowany ninja kontra niezdara;]