Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

+ulubione walki+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#141 asd

asd

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 19:34

1. Deidara vs Naruto numer 1 w anime, jestem jednym z nielicznych, którym się to tak podobało xD
2. Neji vs Kidomaru kipiało emocjami, epic walka.
3. Sakury i Chyio vs Sasori
4. Chouji vs Jiroubo
5. Naruto vs Sasuke zwłaszcza początek
6. Naruto, Kakashi vs Itachi
7. Shikamaru v Hidan i Kakashi vs Kakuzu
8. Gaara v Kimimaro
9. Gaara vs Deidara
10. Asuma vs Undead team

pewnie gdybym pisał to jutro, kolejność była by zupełnie inna xPP

Manga:

Naruto vs Pain .1
Hawk vs Host .2
Pain vs Jiraya z odpalonym Hermitem .3
Walka braci Uchiha .4
Tobiasz vs reszta świata .5

#142 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 22:50

Naruto vs Pain .1
Hawk vs Host .2
Pain vs Jiraya z odpalonym Hermitem .3
Walka braci Uchiha .4
Tobiasz vs reszta świata .5

pozostaje mi sie tylko pod tym podpisać.
1- ta walka rządzi i wymiata na całej lini po prostu - najpierw mieliśmy Naruto wymiatacza i ownującego Peina(pierwsze chapy) potem Pein sie bieze do roboty... potem Lisek i na kocy Ypndaime Hokage - czego można czciec więcej... a to jeszcze nie koniec walki ;p
2- także fajna walka. Kilka nowości w niej mieliśmy - nowy Jinchuuriki, który nie doc że sie dobrze z tym czuje to nawet rymuje ;p host który gada z bijuu jak z kumplem i najlepszym ziomem ;p i ... Sasek dostawał po dupie aż miło ;p - nic do niego nie mam ale chłopak niexle sie musiał napracować .... tyle że tu kolejna niespodzianka i Sasuke dał ciał ;p host zwiał ;p
3- Ciekawa walka i genialna śmierć Ero ;( ehhh fajnie sie to czytało ;p
4- Bardzo długo wyczekiwana i długo trwająca walka - po jej zakończeniu dowiedzieliśmy sie jeszcze więcej
5- pomimo walki z resztą swiata i tak wszystkich miał gdzieś i sie przy tym dobrze bawil ;p

#143 Znajdka

Znajdka
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 16:12

Ja chyba będę oryginalna ;)
1.Sakura vs Zaku -> Najbardziej w tej walce podobała mi się determinacja Sakury.Wiedziała,że nie może wygrać,ale i tak walczyła.Poza tym Saukra pokazałą ile można zdziałać za pomocą Kawarimi no jutsu.Muzyczka idealnie dobrana.
2.Ino vs Sakura -> Po prostu ją lubię dlatego,iż jest tam Sakura xD
3.Sasuke vs Orochimaru -> Genin vs Senin ;D Szczególnie kawałek gdy używali taijutsu mi przypadł do gustu.No i te "Sharinganowe ostrza" (zapomniałam jak się nazywają) na koniec i krzyk Oro.Muzyka też niezła.
4.Rock Lee vs Kimimaro -> Chwila gdy Lee kazał mu zaczekać bo musi wziąć lekarstwo mnie powalił ;D Fragment gdy Lee się przewraca aż do uwolnienia pieczęci przez Kimi jest idealny ;)

To są 4 moim zdaniem najlepsze walki z Naruto
A z filmów najbardziej lubię wszystkie walki Sakury,szczególnie z Naruto movie 3 ;)
I powiem wam,że Sakura po TS sux ;<

#144 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5836 postów

Napisano 30 marzec 2009 - 17:37

Ok, aktualny top 5 moich ulubionych walk:
5. Lee vs Gaara: walka trzyma cały czas w napięciu i mieliśmy popis świetnego taijutsu ze strony Lee plus pierwszy raz zobaczyliśmy bramy w akcji. Do tego Gaara, który cały czas zdaje się kontrolować przebieg pojedynku, a tu nagle Lee używa swojej ostatecznej broni, co jednak niestety nie pomogło.

4. Jiraya vs Pain: kolejny bardzo dramatyczny pojedynek(?). Duża dynamika, zwroty akcji, mocne techniki, summony i HM. No i bardzo zaskakujące zakończenie, kiedy już się wydaje, że już po wszystkim i nic się więcej nie wydarzy.

3. Pain vs Naruto: nasze bożyszcze bólu znowu się pojawia w topie walk. Cóż, zasłużył na to. Oglądanie walki z nim to sama przyjemność. Ale tutaj też mi chodzi o ukazanie w końcu bardzo silnego Naruto, który całkiem nieźle sobie radzi przeciwko przeciwnikowi reprezentujący taki poziom. Były tu zwroty akcji, niespodziewane wejście jednej z postaci (nie powiem, o kogo chodzi, ci co czytali, to wiedzą, a ci co oglądają niech sobie poczekają z tą wiedzą xP) no i lisek, który znowu o sobie przypomina. A na finał wciąż trzeba czekać.

2. Sasuke vs Itachi: Tak, nie lubię braci Uchihów, jednak ich walka jak najbardziej zasługuje na docenienie. Szczególnie, że jest to jedna z nielicznych walk, gdzie genjutsu było używane na taką skalę.

1. Hinata vs Neji: kolejna dramatyczna walka, kiedy to Hinata przełamuje się i mimo tego, że kuzyn jest od niej sporo silniejszy, staje z nim do walki. Naprawdę świetny i dramatyczny pojedynek, chociaż nie mamy tu popisu uber technik, jednak jest to dla mnie jak najbardziej na plus tutaj. Jest to zarówno starcie, do którego wracam najczęściej zarówno w anime jak i mandze.

#145 md

md

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 30 marzec 2009 - 21:17

Ulubione walki:

Walka Sanninów - dramatyczna, fajne summony, szkoda tylko, że legendarna trójka nie zademonstrowała całej swojej siły. Niezły popis Kabuto.
Sakura i babcia Chiyo vs Sasori - świetnie się uzupełniały, wiedza i wieloletnie doświadczenie staruszki plus ogromna siła nastolatki. Sakura wreszcie pokazała, że jest prawdziwą kunoichi i potrafi walczyć. Podobał mi się też zaprezentowany styl walki, marionetki dawały duże pole do popisu, każda miała inną technikę.
Wszystkie walki Shikamaru - lubię pojedynki, w których najważniejsze jest strategiczne myślenie. Szczególnie klimatyczna była walka z Kakuzu i Hidanem (ta zapalniczka...)
Sasuke vs Deidara - Deidara to mój ulubiony wróg, jego umiłowanie wybuchu i sztuki było urocze. Gliniane zwierzątka też niczego sobie. Niestety nie dane mu było ujrzeć podziwu na twarzy Sasuke ;) Mocne zakończenie.
Sasuke vs Itachi - choć długa, to nic mnie nie zmęczyło jej czytanie i czekanie na kolejne chaptery. Ciągłe zwroty akcji, naprawdę mocne techniki i kolejne rewelacje o Uchichach.

#146 leodarrrrr

leodarrrrr

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 18:48

Cthulhoo, podzielam Twoja opinie z tym, ze zamiast walki hinaty z nejim wrzucilbym jakos z kaszalotem. Np Kakashi vs Pein, Zabuza cokolwiek.

#147 tenten97

tenten97
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2009 - 15:32

-Jiraji i Peina
-Zabuza i Kakashi
-Sasuke i Naruto
-Lee i Gaara
-Shikamaru i Tayuya (czy jakoś tak się nazywała)
-Diedara i Sasuke
-Sakura i Sasori i ta babcia( nie pamiętam imienia)
-Naruto i Orochimaru ( Naruto miał 4 ogony)

#148 YashiRu

YashiRu
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2009 - 18:11

Naruto vs. Pein- Walka wyczekiwana od dawna. Genialna.

Sasuke vs. Orochimaru- Nareszcie pokazana prawdziwa forma Oro.

Sasuke vs. Itachi- Nieoczekiwane zwroty akcji. Niesamowite techniki. No poprostu ŁaŁ!

3rd Hokage vs. Orochimaru- jak powyżej.

Guren vs. Sanbi no Isonade- Jestem fanem Guren. Piekne widoki (*).(*)

Fajna bedzie walka Suigetsu vs. Kisame. Oraz jakakolwiek z Tobim ;P

#149 Uchicha ???????

Uchicha ???????
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2009 - 20:13

Sasuke vs Naruto- obie postacie pokazały w tej walce wszystko co potrafią dlatego ta walka wydawała się różnorodna i dynamiczna. No i pełna emocji.
Gaara vs Kimimaro- gdy po raz pierwszy oglądało się tą walkę ujrzało się wiele nowych, ciekawych jutsu Gaary oraz Kimimaro. Walka była bardzo ciekawa, ponieważ zastanawiałem się jak Kimi przebije obronę Gaary. Było wiele akcji i zniszczeń.
Gaara vs Sasuke- walki w wykonaniu Sasuke są genialne szczególnie jak walczył z przeciwnikiem takim jak Gaara. Na turnieju Saskowi przytrafił się najtrudniejszy przeciwnik i również zastanawiające było jak Sasek go pokona.
Naruto vs Neji- podoba mi się styl walki Nejiego a w tej walce pokazał bardzo dużo swojego stylu. Musiał walczyć z kilkoma klonami a i tak dawał sobie radę. Pokazane było wiele nowych jutsu Nejiego. Walka dodatkowo nabrała większego tępa gdy Naruto uwolnił lisa.
Neji vs Kidomaru(tak to się pisze?)- kolejny świetny pokaz Nejiego. W tej walce Neji pokazał na co naprawdę stać klan Hyuga.
Dei vs Gaara- walka dwóch potężnych osobników. Obaj panowie pokazali na co ich stać. No i zobaczyłem na co naprawdę stać akatsuki.
Chiyo&Sakura vs Sasori- gdyby nie Sasori ta walka nie byłaby taka fajna. Świetne techniki marionetek, różnorodność stylu skorpiona. Walka pełna dynamizmu i akcji.
Itachi vs Naruto- nareszcie został pokazany jeden z najsilniejszych postaci w mandze. Świetnie zostało pokazane jego genjutsu. Widać było że Itachi jest potężny po tym z jakim spokojem na twarzy walczył.
Gai vs Kisame- podoba mi się to w jaki sposób Kisame traktuje przeciwników- chce ich rozwalić na kawałeczki. Podobało mi się to że na końcu Gai pokazał 6 bramę. Nie mogę doczekać się kiedy pokażą 7 i 8.
Kakuzu vs Kakashi- Pełna zniszczeń i akcji walka. Kakuzu pokazał na co naprawdę go stać i że nie jest cieniasem tak jak Hidan.
Sasuke vs Deidara- Świetna walka w wykonaniu Sasuke jak i Deia. Ten drugi pokazał naprawdę dużo nowego-C2 i C4. Szkoda tylko, że zakończył żywot. Sasuke natomiast pokazał w końcu część swoich znakomitych technik.
Sasuke vs Itachi- Walka gigantów. Świetne techniki, szybka akcja. Świetna walka.
Jiraya vs Pein- ciekawa walka w której po raz pierwszy pokazany był SM i umiejętności 6 ciał.
Naruto vs Pein- Naruto w końcu pokazał że nie jest takim ciotą za jakiego niektórzy go uważają.

#150 Naza19

Naza19

~random

• User
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:51

Kakashi vs Zabuza- pierwsza walka ale jakże emocjonująca :) i dynamiczna.

Lee vs Gaara- ta walka była super ,dynamika ,otwarcie bram wtedy właśnie Lee zyskał w moich oczach:)

Sasuke vs Naruto- Dużo technik ,świetnych combosów i też smutku

Trzeci Hokage vs Orochimaru- świetny pokaz technik , sprawności i siły.

Itachi vs Sasuke- walka na genjutsu ,dynamiczna i wiele ciekawych technik ("zniknij wraz z piorunem")

Sasuke vs Dei- walka strategiczna super pokazanie taktyki przez obu.

#151 TobiaintDead

TobiaintDead
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 20:23

1.Tobi vs Reszta świata - boskie dialogi , +Tobi mający wielką uciechę z wysiłków Konohy :)
2.Itachi vs Gai,Kakashi,Kurenai - kozak Itachi praktycznie cały czas spokojnie stojący i jadący jouninów łatwo :)
3.Naruto vs Pain - epic za epiciem , ale jednak Naruto nie jest ani Tobim ani Itachim :)

A zapewne najbardziej epicka jaka do tej pory się odbyła to Tobi v Shodai , niestety praktycznie nie pokazana

#152 Raikiri_20

Raikiri_20
  • Goście

Napisano 23 maj 2009 - 22:33

Sasuke vs Itachi- Walka gigantów. Świetne techniki, szybka akcja. Świetna walka.

Buahah, rotfl - miałeś na myśli jednego giganta, czyż nie ?

Żeby nie było off'a -

Deidara vs Sasuke - bo Deidara jest fajny ...

#153 Mello

Mello
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 09:50

Sasori vs. Sakura może dlatego że Sasori jest moją ulubioną postacią ale walka była na prawdę fajnie narysowana ,te techniki Sasoriego i niby wielka siła Sakury(jak ja jej nie lubię) jutsu 100 marionetek,szkoda że Sasori dał się zabić :(

#154 falkos

falkos
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 11:54

Naruto vs Sasuke - walka bardzo dynamiczna oraz emocjonująca gdyż obie postacie " rzucają wszystkim co mają "
Sasuke vs Itachi - Czego chcieć więcej szybka akcja,świetne techniki.
Naruto vs Pain - Naruto pokazał tak na prawdę na co go stać.
Jiraya vs Pein - Ciekawy oraz bardzo dramatyczny pojedynek z dużą dynamiką oraz silnymi technikami.
Lee vs Gara - Walka trzymająca w w niemałym napięciu.

#155 damnhard

damnhard

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 23:12

Lee vs Gaara była świetnym przykładem determinacji i potwierdzeniem życiowej idei Rocka jako geniusza ciężkiej pracy. podobny przykład dała walka Naruto z Nejim, w ktorej hiperaktywny shinobi wreszcie pokazał na co go stać i dowiódł że talent można pokonać ciężką pracą itp itd :]
a moja ulubiona batalia, do której zawsze chętnei wrócę to Jii vs Pain, cóż to były za emocje kiedy potężny Sannin został pokonany przez lidera Akatsuki, który pokazałtylko małą część swoich możliwości

#156 Camel

Camel
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 23:51

Pein vs Naruto- epicka walka, swietne techniki Peina, Sennin Mode Naruciaka, Kyuubi, Yondaime no i rozwalona Konoha, szkoda jednak ze God przegrał.
Sasuke vs Itachi- strasznie emocjonująca walka, potężne techniki
Deidara vs Sasuke- ciekawa walka, C4 i C2 Deidary oraz najpotężniejsza eksplozja w mandze, to jest coś.

#157 marszal42

marszal42

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 08:14

Było kilka walk,które zapadły mi w pamięci:
NARUTO
-Gaara vs Lee - Jedna z lepszych walk w pierwszej serii Naruto,dużo świetnych ciosów i zwrotów akcji.
-Naruto vs Neji - Ta walka pokazała,że Naruto jest naprawdę kimś.
-Neji vs Kidoumaru - Zawsze silny Neji miał spore kłopoty z tym pajączkiem.
-Gaara vs Kimimaro - Najlepsza według mnie walka w 1 serii Naruto.Dużo akcji i ciekawych ataków.
NARUTO SHIPPUUDEN
-Gaara vs Deidara - Mocny początek.Pierwsza walka Gaary jako Kazekage.Pojedynek z najwyższej pułki.
-Gai vs Kisame - Wreszcie poznajemy prawdziwą siłę Gai'a.
-Sakura & Chiyo vs Sasori - Naprawdę walka,którą trzeba obejrzeć.
-Naruto vs Orochimaru - Naruto jako Kyuubi dał czadu walcząc z wężem.
-Asuma vs Hidan - Świetna walka z smutnym zakończeniem.
-Sasuke vs Deidara - Moja 3the best battle w całym tym anime.Naprawdę walka cieszy oko,dużo się dzieje.
-Jiraya vs Pain - Moja 2the best battle.Jiraya zrobił wszystko co mógł,jednak nawet to nie wystarczyło...
-Naruto vs Pain - Moja 1the best battle.Najlepsza (jak na razie) walka w Naruto Shippuuden.Zajebista pod każdym względem.Naruto pokazał klase.
Jak więc widzicie trochę się tego nazbierało,ale to tylko oznacza,że Naruto to naprawdę świetne anime,z wieloma wspaniałymi pojedynkami.

#158 Son Mati

Son Mati

Kusu~

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3531 postów

Napisano 15 sierpień 2009 - 21:16

Co lubię:

Kakashi vs Zabuza - Pierwsza naprawdę dobra walka. Kopiujący Kaszalot w pięknym stylu załatwił Zabuzę.
Lee vs Gaara - świetny pojedynek. Zajebistość w każdym momencie.
Naruto vs Neji - Po raz pierwszy Naruto pokazał się z dobrej strony w walce. Wahał się, walczył porządnie i nie darł niepotrzebnie pyska. Podobało mi się.
Naruto vs Gaara - piękne zwycięstwo Naruciaka. Pokazał świetny styl przeciwko małemu potworkowi, przywołał Gamabuntę i nieźle zakończył walkę uderzeniem w głowę. Nawet fajnie wyglądał gdy użył mocy lisa.
Choji vs Jirobo - byłem całym sercem za małym grubaskiem, pięknie się starał i pokazał na co go stać. Final Showdown był piękny.
Neji vs Kidomaru - przepływ geniuszu. Pajęczak był bardzo silny, Neji pokazał prawdziwą klasę, świetne zakończenie.
Kiba vs Sakon/Ukon - Kiba dostał rekompensatę za to co dostał wcześniej. Moment, gdy połączył się z Akamaru był epicki.
Lee vs Kimimaro - jedyna walka, która dostarczyła tyle samo śmiechu co emocji.
Gaara vs Kimimaro - oł jee, to było coś. Oboje super pokazali jak walczą na maksa.
Naruto vs Sasuke - wtedy determinacja Naruto by sprowadzić Saska mi się jeszcze podobała, więc walka była lepsza. Retrospekcje Saska przeszkadzały, ale jak się skończyły, to wywiązała się zajebista walka
Chiyo i Sakura vs Sasori - staruszka i dziewuszka na lalkarza. Sasori wymiatał, a babcia z pomocą Sakury pięknie się broniły. Marionetki rządzą.
Shikamaru vs Hidan - Hidan był nieśmiertelną pierdołą, ale sposób w jaki Shika go pokonał był pr0
Itachi vs Sasuke - jedyna walka, która można określić mianem epickiej. Szczególnie podobało mi się, że po tych wszystkich mutantach, zombiakach i dziwacznych jutsu w końcu pojawiła się walka gdzie liczy się cuś takiego jak shurikeny, kunaie i starcie katonów. Jedna z tych nielicznych walk, gdzie kompletnie nie wiadomo było jak się potoczy i kto wygra.

Czego nie lubię:

Naruto vs Kiba - kibicowałem Kibie z całego serca. Pokazał ładne techy i powinien był rozwalić Naruto, mimo że porażka była mu przeznaczona. Ale Naruto załatwił go w żałosny sposób. Zbyt żałosny.
Naruto vs Kakuzu - kiepska walka, beznadziejne zakończenie.
Sasuke vs Orochimaru - akcja w łóżku, Sasuke został seme. Ale ten krótki pojedynek był strasznie cienki.
Jiraiya vs Pain - wielu sie podobało, mnie nie. Wkurzało mnie w jaki schemat został wciśnięty Ero-sennin. Niby pokazuje klasę i nadszedł jego czas, a każda, ale to każda jego technika okazuje się bezużyteczna i nieznacząca. Przegrał marnie. Śmierć miał piękną, ale to tylko zakończenie.
Naruto vs Pain - Za długie, za nudne, zbyt przewidywalne.

#159 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 19 sierpień 2009 - 14:32

Ok, czas napisać sobie małą listę. Kolejność przypadkowa:

Itachi vs Sasuke - Epic, epic, epic. Ta walka ma tak gęsty klimat, że trudno jej nie lubić. Po prostu masterpiece.
Sasuke vs Deidara - Walka typu kto pierwszy popełni błąd przegrywa. A najlepsze jest to, że nikt go nie popełnił. Przeciwnicy powoli odkrywali swe karty i zmuszali się na wzajem do wytężania szarych komórek.
Orochimaru vs all - A w szczególności vs Kyuubi. Oro zawsze ma mocne wejścia i IMO tworzy mocne przedstawienia. W każdej walce czymś zaskakuje.
Naruto vs Pein - Wiadomo, powrót Naruto w chwale i zmierzenie się z potęgą jaką jest Pein. Świetne techniki, pomysły i co ważniejsze niezłe rozwiązania.
Pein vs Jiraiya - Nasz sannin podczas tej potyczki pokazał ile jest wart. Jego poświęcenie jak można było się domyślić nie poszło na marne, a do tego mocno podskoczył w topkach (RS mode on ^^).

To chyba tyle. Jak coś sobie przypomnę to edytuje.

#160 miXUE

miXUE

~random

• User
  • Pip
  • 73 postów

Napisano 19 sierpień 2009 - 23:49

No cóż. W kolejności (nie-)chronologicznej xD

Kimimaro vs Lee, Gaara[anime]
Niesamowita walka. Trochę śmieszna(styl pijanego Lee xD ), bardzo dynamiczna. Pokazano świetnie kekeigenkai Kimimaro, bardzo mi się spodobała postać, ze względu na te fenomenalne ability, ale także ze względu na charakter. Gaara też świetnie walczył w tej walce, o Lee nie wspominając. Walka Naruto vs Kimimaro była... koszmarna...W każdym razie, nie powiem, wzruszyła mnie śmierć Kimimaro. Moja trzecia "ulubiona" śmierć w całym Naruto.

Naruto vs Sasuke
Dobra nie muszę mówić czemu, doskonale to opisaliście :) W każdym razie klimatyczne miejsce ta Dolina Końca była.

Itachi(klon30%) vs Kakashi+Naruto & Kisame(klon30%) vs Team Gai' a
Podobały mi się walki, w wykonaniu anime. Naprawdę dynamiczne, niezłe jutsu pokazane, troszkę Genjutsu dużo tai. Klimatycznie i ładnie.

Sasori vs Sakura+Babunia
Wspaniała walki. Jedna z moich ulubionych postaci[Sasori], wg. mnie prawie najciekawsza w całym Naruto. Dużo wspaniale zrobionych puppet fight[100 puppets vs 10 puppets, 4th Kazekage, Sasori' s Father and Mother + Sasori' s Body puppet + ogon]. Zakończenie - Sasori dający się zabic, w uścisku "swoich własnych, przez siebie wykonanych rodziców". Epickie. I te docinki, kłótnie Deidara' y i Sasori' ego też świetne. Moja druga "ulubiona" śmierć w całym Naruto.

resztę zedituje i omówię jutro xD

#161 Pio Lee

Pio Lee
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2009 - 10:22

Rock Lee vs. Gaara - lubię Lee, a to jest walka w której pokazuje, na co go stać i kopie tyłek średnio lubianemu przeze mnie Gaarze.
Rock Lee vs. Kimimaro - styl pijanego mistrza sprawił, że stała się bardzo ciekawą walką.
Sakura, Chiyo vs. Sasori - po prostu długa, ciekawa walka, w trakcie której nie nawalali się non stop, ale trochę też gadali itp :d.
Sporo osób pod koniec vs. Hidan&Kakuzu (druga, bez Asumy) - walka, w której wiele postaci pokazało swoje możliwości, zarówno fizyczne jak i umysłowe. W dodatki jedni z ciekawszych przeciwników.
Jiraya vs. Pain - lubię Jirayę i spodobało mi się przedstawienie przez autora stylu ropuszego pustelnika (czy jakoś tak ;d). Jedynie zakończenie walki nie spodobało mi się.

A z tych mniej lubianych to duża część walk egzaminu na chunina, a także Naruto vs. Pain - Naruto rżnący super-duper-anal kozaka, zły z kamiennym wyrazem twarzy, nie dopuszczający nikogo, by mu pomóc. Kishimoto mógł trochę inaczej to rozegrać, bo Naruto coś się niebezpiecznie szybko staje coraz dojrzalszy, co tej postaci nie wyjdzie na dobre..

#162 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 24 sierpień 2009 - 13:28

Kolejność właściwie przypadkowa ;) Tylko z Classica, bo do niego najczęściej wracam..

1.Rock Lee vs. Gaara - Do niej najczęściej wracam. Ta walka była niesamowita.. Lee ninja, który nawet gdy prawie nieprzytomny, nadal chciał walczyć.. Pokazuje, że nie trzeba być jakimś wielkim geniuszem, a wystarczy chcieć.. co prawda Lee przegra, ale zdecydowanie udowodnił sobie i wszystkim, że jest dobrym shinobi.

2. Shikamaru vs. Temari - Walka była dość krótka.. i końcówka też była niezłym zaskoczeniem ;) Jednak to pokazuje, że wystarczy dobrze pomyśleć i nie trzeba niewiadomo ile technik.. i nie liczy się przegrana walki, jeśli i tak przeciwnik w pewien sposób został rozpracowany.

3. Neji vs Hinata - Głównie przez pokazanie ducha walki i przełamanie się Hinaty. Wiedziała, że praktycznie nie ma szans, ale moim zdaniem i tak wygrała..walkę z samą sobą.

4. Kakashi vs. Zabuza - Chyba pierwsza najbardziej poważna walka.. Kakashi pokazuje swojego Sharingana; trafia na godnego przeciwnika, i szkoda Haku..
Noi chyba jedyna taka walka, w której Kakashi naprawdę się wykazał...

5. Tsunade & Jiraya vs. Orochimaru - Lubię do niej wracać :P 3 wielkie potęgi, a jeszcze przed tem niezły popis Kabuto.. W anime ma niesamowity klimat w połączeniu z muzyką..

#163 Rozen

Rozen
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2009 - 11:30

W niezależnej kolejności:
Naruto vs Sasuke-zwłaszcza moment gdy Naruto użył "łańcuszka" z kage bushinów, Emo King użył katona, a tu okazało się, że pierwszym Naruto, który go trzymał był ten prawdziwy. Zaskoczenie, bo rzadko udaje się kogokolwiek trafić Katonem.

Sasuke vs Itachi-zwłaszcza gdy Sasek zaczyna trząść portkami i wpada w panikę, do tego piękna śmierć Itachiego.

Gaara vs Lee-już, już prawie...a jednak nie. Niezłe emocje.

Chiyo+Sakura vs Sasori-to normalnie była sztuka. Świetny scenariusz walki.

Na pewno coś by się jeszcze znalazło. Mogłabym jeszcze dodać Kyuubi vs Orochimaru czy Pain, ale miały dość statyczny charakter. Przeważnie gdy ogonisty coś robił, przeciwnik starał się to zablokować, bądź uciec.

#164 PortgaS

PortgaS

~fan

• User
  • PipPip
  • 229 postów

Napisano 18 październik 2009 - 14:54

Trochę tego było.

Lee Vs. Gaara - tutaj komentarza pisać nie muszę.
Shikamaru Vs. Temari - młody Shika pokazał na co go stać i zownował biedną Temari
Chouji Vs. Jirobo - chyba najbardziej dramatyczna z walk z pierwszej serii anime. Chouji pokazał klasę ,w o którą nikt go nie podejrzewał.
Kiba Vs. Sakon & Ukon - rekompensata za porażkę z Naruto. Walka przegrana, ale moment połączenia miażdżył. Dodatkowo "Let's die together"- najlepszy tekst sagi Sasuke Rertieval.
Lee, Gaara Vs. Kimimaro - wspaniałe kekkei genkai przeciwnika. Pijany Lee i Gaara przyparty do muru. Mistrz.
Naruto Vs. Sasuke - oklepane i prawdę mówiąc już nudne. Ale jednak widowiskowe.
Sakura i Chiyo Vs. Sasori - absolutny numer 1 jeżeli chodzi o walki w ciągu całej serii anime.
Gaara Vs. Deidara - świetne ukazanie mocy obu postaci.
Shikamaru Vs. Hidan - Shika w pełnej klasie.
Jiraiya Vs. Pain - "wiem kim jesteś Pain !"
Sasuke Vs. Itachi - dobre, choć za długie.
Hawk Vs. Killerbee - kolejny jinchuuriki daje czadu
Naruto Vs. Pain - Naruto pokazuje ,że nie jest frajerem. Nareszcie.
Sasuke Vs. Raikage - power-up Saska, czyli odpowiedź na power-up Naruto

#165 Mitogawa

Mitogawa

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 18 październik 2009 - 16:10

Chouji vs Jirobo - Świetna walka pod każdym względem.
Były jutsu, dramatyzm i retrosy.
Chouji pokazał prawdziwą potęgę.
Sasuke vs Itachi - Długa, było gen, tai i nin.
Świetna walka pod względem taktycznym.
Miała trochę starego klimatu.
Kirin, Susanoo, czy też Hydra zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
Końcówka ze śmiercią Itachi'ego była epicka.
Lee vs Gaara - dynamiczna i nieprzewidywalna walka.
Lee vs Kimimaro - Za styl pijanej pięści.
Hawk vs Killer Bee - W sumie pierwszy przeciwnik, po TS'ie, który nie dał się Saskowi.
Wyłamał się ze schematu Jinchuuuriki'ch.
Jego styl walki 7 mieczami i rymy były świetne.
Sasuke vs Deidara - Dei pokazał klasę, a Sasuke świetną taktykę, która zrobiła na mnie wrażenie.
Naruto vs Sasuke - nie wymaga komentarza.
Powiem tylko że KM1 zrobił na mnie wrażenie.
Wszystkie walki Shikamaru - we wszystkich swoich walkach Shika pokazał swój intelekt, i klasę.
Jiraiya vs Pain - mnóstwo jutsu, długa, taktyka i epicka końcówka.
Naruto vs Pain - Sage Naruto zaprezentował się bardzo dobrze.
Szala zwycięstwa przechylała się na stronę to Paina to Naruta.
I Pain załatwiony w starym stylu Naruta.
Mizukage vs Sasuke - Mizu pokazała niezłego powera.
Dwa KG, i świetne użycie ich w walce.
Chiyo i Sakura vs Sasori - Sasori zrobił na mnie niesamowite wrażenie swoimi umiejętnościami.
Co chwila czymś zaskakiwał, a w ostateczności sam się dał.

4Hokage vs Orochimaru

3Hokage*

#166 durth

durth

~świeżak

• User
  • 7 postów

Napisano 19 październik 2009 - 06:27

Uchiha Itachi vs Sasuke Uchiha - Walka 2óch kogucików bardzo napięta, a po walce trochę szkoda starszego Uchihy.
4Tailed Kyuubi vs Orochimaru - Jedyna walka z werwą, jakaś fala uderzeniowa nawet, aż się dbz przypomniał.
3Hokage vs Orochimaru - Pokaz dobrych jutsu + pokazani 2 Hokage było na co popatrzeć. Szkoda tylko, że Minato został odesłany :(.
Naruto vs Kakuzu - Imo dobra walka, ze względu na to, że naruto nauczył się czegoś lepszego od miernych klonów i zwykłego rasengana.

#167 Geminiman

Geminiman
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 20:55

4Tailed Kyuubi vs Orochimaru

Z Orochim walczył Trzeci Hokage czyli Hiruzen Sarutobi.

Drużyna 10 & Hatake Kakashi vs. Hidan & Kakuzu Bardzo fajna potyczka między Konoszanami a nieśmiertelnym sekciarzem oraz prawie stuletnim Terminatorem. Początek walki był świetny, kiedy młody Nara wykorzystywał swoją klanową umiejętność Kagemane oraz wysokie IQ. Potem były bardzo efektowne techniki z wykorzystaniem mocnych technik żywiołowych oraz łączenie żywiołów. Ponadto bardzo pomysłowa zasadzka na sekciarza zastawiona przez Shikamaru w lesie klanu Nara. No i finał gdy przybył Naruto z odsieczą.

Jiraiya vs. Pein Była to bardzo efektowna walka, w której Żabi Pustelnik walczył na najwyższych obrotach z Bogiem Bólu, pomimo jego niewątpliwej przewagi. Tryb Mędrca w wykonaniu Jiraiyi był jednak znakiem że przyjdzie się nam pożegnać z tą kolorową postacią.

Naruto vs. Pein Blondas miał pierwszy raz okazję wypróbować swoją wersję trybu pustelniczego i to z nie byle jakim przeciwnikiem. Techniki dresa były super efektowne (super Rasengany, rzucany Rasenhuriken, przywołane olbrzymie ropuchy). Zresztą także Pein walczył na całego (Shinry, Banshou Teniny, przywołańce Boga oraz specjalna "Supernowa"). Gdy Naruto wyzwolił sześć ogonów, Tendou wykonał tą supertechnikę, czyli Chibaku Tensei. Potem było 8 ogonów, naprawienie pieczęci przez Minato i pokonanie Boga Rasenganem.

#168 StevieG

StevieG
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 16:04

Z Orochim walczył Trzeci Hokage czyli Hiruzen Sarutobi.

Kuybi z 4 ogonami też walczył z Orochimaru podczas pierwszej wspólnej misji Naruto, Sakury i Sai'a + Yamato.

Sasuke vs Naruto - zdecydowanie walka numer jeden jak dla mnie. Mieliśmy w niej wszystko, oboje dali z siebie wszystko, bardzo dużo emocji, dramatycznych scen, moc Kyuubiego oraz przeklętej pięczęci Sasuke.

Sasuke vs Itachi - walka na którą praktycznie wszyscy czekali i się nie zawiedli. Nic więcej chyba nie trzeba dodawac.

Gaara vs Kimimaro - Pasjonująca walka, świetne techniki, dramatyczna końcówka.

Pein vs Naruto - wyżej napisałem, że walką numer jeden jest Sasuke vs Naruto ale myślę, że to starcie nie odbiega od walki przyjaciół.

Gaara vs Lee - mimo wszystko wzruszająca walka ze względu na Gaia, jego słowa i uczucia kierowane w kierunku młodego ucznia. Kapitalne stracie dwóch dobrych shinobi.

#169 baartoss

baartoss
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 16:08

Nuda. Co jeden kadr to większy ziew.
Ci dwaj są tak przepakowani, że aż strach się bać co Madara zacznie pokazywać kiedy już zacznie walczyć.
Sharingany jeszcze byłem w stanie łyknąć, ale geny 1. Hokage? I teraz jeszcze jakieś imba genjutsu? Słabość. To, że Sasuke to lamus nawet nie wypada wspomnieć, bo to wiedzą wszyscy. Ta walka jest zwyczajnie słaba i do mojego faworyta, czyli Dres vs Pein jej daleko. Tu nie ma nawet dziesiątej części tego dramatyzmu i napięcia co tam. Tylko Madara jest pr0. Najbardziej podobały mi się ostatnie kadry, kiedy obaj adwerszarze przestali koksować i zaczęli normalną wymianę ciosów. A ostatni kadr to już w ogóle miód, bo przypomina stare dobre początki.
Słabe 5/10

Oh, a co takiego Naruto pokazał w swojej walce z Painem - porzucał rasenshurikenami i po wzywał klony po czym wyleczył swoje przebite łapki i zaczął zmieniać się w lisa, a może jego płacz tak urzeka? Naruto przecież wcale nie jest przepakowany, jak zmienia się w lisa.
Nie chcę tutaj się kłócić, bo są gusta i guściki ale z tym, że Sasuke to lamus się nie zgadzam i koniec, tak samo jak ja mógłbym napisać, że Naruto to beksa i laluś xd

Co do walk - ja też wolałem walki typu Sasuke vs Deidara gdzie było dużo analizowania, strategii, walka Sasuke vs Itachi też była świetna, no ale Kishi rozwija postacie i trzeba się pogodzić, że obecne starcia wyglądają jak wyglądają a narzekania na nie nic nie dadzą.

Pozdrawiam.

#170 NephilimV

NephilimV
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2010 - 09:26

Najlepsze walki:
1. Naruto vs. Pein - chyba nie muszę tłumaczyć. Kipiało emocjami
2. Sasuke vs. Itachi - tak jak wyżej
3. Jiraya vs. Pein - świetny pokaz umiejętności. Moje gratulacje.
4. Sasuke vs. Danzo - imo super walka, choć większość sceptycznie nastawionych nie przyjęła tego do wiadomości. Emocje, wiele potężnych technik i zwrotów akcji. Jedynie taijutsu zabrakło
5. KillerB vs. Kisame - mimo krótkiej walki mi się podobała. Jedni z moich ulubionych bohaterów.
6. KillerA vs. Sasuke - mimo iż szczyt kage był niewypałem ta walka mi się podobała. Raikage pokazał, że jest naprawdę silny, a Sasuke świetnie połączył swoje techniki (Susanoo + Amaterasu).
7. Kakashi, Ino, Shika, Cho vs. Undead team - ciężka walka dla shinobi Konohy... I dobrze :P
8. Deidara vs. Sasuke - Katsu!
9. Sakura & Chiyo vs. Sasori - bardzo długa i świetna walka.
10. Neji vs. Kidomaru - w końcu jakaś inteligenta walka. Brawo!
11. Asuma, Shika, Kotesu i ten czwarty :P vs. Undead team - epic...
12. Lee&Gaara vs. Kimimaro - taijutsu i ninjutsu na wysokim poziomie. Świetna walka.
13. Hawk vs Killer Bee - genialna mimo swej prostoty
14. Zabuza vs. Kakashi - piękne wprowadzenie do mangi i anime
15. Sarutobi sensei vs. Orochimaru - świetny pokaz. Nic dodać nic ująć. Bardzo ładnie pokazane.

Najgorsze walki:
1. Kiba vs. Naruto - co za dno. I ten super-hiper jutsu Naruto... Żenujące.
2. Ino vs. Sakura - WTF? Co to shōnen`a mają kwiatki?!?
3. Hinata vs. Neji - co to za nudna walka? Oglądając te odcinki waliłem głową w ścianę.
4. Czteroogoniasty Kyuubi vs. Orochimaru - Jeden drugiego wywala na 10km, tworzy krater na 50km, i wstaje mając głupi uśmieszek...

#171 NarutoSM

NarutoSM

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 11:59

Mój Top10 walk:

1. Naruto vs Pain - jak dla mnie to najlepsza walka. Genialne wejście Naruto w Sage Mode, rzucanie FRS i późniejsza przemiana w Kyuubiego, rozmowa z ojcem, i na samym końcu KSM w czasie rozmowy z Nagato. To wszystko świadczy o tym, że zasługuje na miano najlepszej dotychczas walki.
2. Itachi vs Sasuke - także świetna walka dwóch Uchiha. Pokazanie wielu potężnych technik ze strony Saska: Kirin, Katony i odmiany chidori, i również Łasic: Amaterasu, Tsukyomi, Susano. Fajnie pokazana walka na shurikeny, zdjęcie Przeklętej Pieczęci z Sasuke, przez Itachiego, i chyba najbardziej emocjonujące z wszystkich walk zakończenie...
3. Jiraya vs Pain - wspaniale ukazane starcie nauczyciela i ucznia. Bitwa na Summony, genialne genjutsu żabek, i następnie smutna śmierć Żabiego Sannina, ale godna prawdziwego shinobi. Gdyby Ero Sannin wiedział prawdę o Painie, to pewnie by go pokonał.
4. Danzou vs Sasuke - także dobre starcie. Pokazanie mocy MS przez Sasuke i przez Danzou zakazanej techniki klanu Uchiha - Izanagi.
5. Raikage vs Sasuke - również dobra potyczka, szybkość raikage, walka na raitony, pomysłowe połączenie Susano i Amaterasu przez Saska.
6. Naruto vs Sasuke (Dolina Końca) - emocjonująca bitwa dwóch rywalizujących ze sobą shinobi. No i Chidori vs Rasengan.
7. Kakashi, Shikamaru, Naruto i reszta vs Kakuzu & Hidan - dobra walka Kakashiego, świetne wejście Naruto z Yamato. Dobra walka Shikamaru z Hidanem - pomszczenie mistrza, no i ukazanie Fuuton Rasenshurikena.
8. Kakashi vs Pain - jedna z najlepszych bitew Hatake, pokazanie nowych technik, no i użycie MSa przez Kaszalota, dzięki czemu uratowal życie Chojiemu.
9. Gaara vs Deidara - godne poświęcenie się Kazekage, po to by uratować wioskę od zniszczenia. Dobrze pokazane techniki Gaary.
10. Deidara vs Sasuke - pokazanie silnych technik Deidary, C4 itp.

#172 Aquarius

Aquarius

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 13:51

Pre-Ts

1.Naruto+Sasuke vs Haku - Pierwsze początku geniuszu, Sasuke jak i wątek dziwności Naruto. Klimatyczna walka.
2.Neji vs Naruto - aby się pokazał, to od razu go "pokochałem"(Nejego, nie Naruto)
3.Neji vs Kidomaru - Chyba druga ulubiona walka (w anime)
4.Gaara vs Kimimaro - Spoko walka, Kimimaro pojawił się nagle, i na bardzo krótko. Ale został zapamiętany na długo ;> Ciekawy abl, nawet jak na wtedyjsze standardy.
5.Sannin battle. Ciekawie się to oglądało, chociaż obyło się bez fajerwerków.

TS

1. Sasori vs Sakura & Chylo - ta walka jest zdecydowanym faworytem, mojego zestawienia. Świetnie przedstawiona w mandze, i chyba jeszcze lepiej w anime...
No i teraz zaczyna się Sasuke...(którego lubię, pomimo że jest, przekoksany)
Sasuke vs
Deidara
- fajna walka, emocjonująca do samego końca.
vs
Killer B ++ Killer A - Dwie świetnie walki. Te dwie walki podważyły boskość Sasuke. Czym zyskały uznanie moje i innych.

#173 Akkarin

Akkarin

~fan

• User
  • PipPip
  • 182 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 16:43

1. Naruto vs Pain - na pierwszym miejscu walka Naruto z 6 ciałami Paina. Walka świetna, główny tuż po power upie wymiata. Jednak najlepsze jest to co się dzieje gdy wkroczy Hinata, a raczej konsekwencje tego.
2. Sasuke vs Itachi - kolejna świetna walka, ale według mnie w anime jakoś dziwnie wykonana (nie, że źle). Po za tym jak czytałem mangę to nie wiedziałem, ze Susanno ma czerwony kolor O_o.
3. Sasuke vs Danzou - niby ciągłe power upy, ale bardzo mi odpowiadała ta walka. Wiele się działo.
4. 4-ogoniasty Naruto vs Orochimaru - ciekawa walka. Pokazana moc Naruto gdy jest w formie 4-ogoniastego lisa. Ten blast, który użył na Oro wyglądał świetnie, zwłaszcza w anime.
5. Lee vs Kimimaro - czasami lubię do tej walki wracać. Trudno mi powiedź co mi się tak naprawdę w niej podobało. Może techniki Kimmimaro? Sam nie wiem...

#174 Szymji

Szymji
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 20:51

Witam społeczność senpuu, jestem nowy na tym forum i mam nadzieje, że miło spędzę tu czas ;)
Jeśli chodzi o walki to też mam swoich faworytów
1.Sasuke vs Itachi Walka długa, mnóstwo świetnych technik, wątek psychologiczny... słowem miodzio:).
2.Raikage vs SasÓk Walka nie byłaby taka świetna, gdyby nie jeden przecudowny moment, gdy sasÓk otacza się amanterasu, a raikage nic se z tego nie robi i strzela go z sierpowego prosto w jego krzywą buzkię.
3.Naruciak vs Pain Podobnie jak w przypadku saska vs itacz - dużo świetnych technik walka dłuuuga i naruto w końcu się wylansował w shipuudenie.Wisienką na torcie była Hinata, która w końcu dostała swoje 5 sekund
4.Hidan vs Shikamaru Spodobał mi sie plan Shika z tą krwią i oczywiście Hidan i jego teksty;).
Najgorsze walki to mym zdaniem:
1. Sasuke vs DanzouWkurzyła mnie tu niekończąca się chakra u SasÓke który niczym robokop walił co chwilę ostateczne techniki i ani trochę się nie męczył
2. Sakura vs InoŻałosna walka zero fajnych technik zero emocji , a największym "poświęceniem" i wkładem w walkę obu kunoichi było to, że sobie ścieły włosy...
3. Chouji vs ten grubas z czwórki dźwięku, którego imienia nie pamiętamWalka zbyt liniowa, łatwo było przewidzieć co nastąpi(grubas wskakuje na CS1, Chouji łyka pigułkę, Gruby na CS2 chouji nastepna piguła i tak dalej...)

#175 szczepan325

szczepan325

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 931 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 23:28

Oprócz Naruto vs Pain wszystkie pozycje to walki z anime. Sorki za nadużywanie słowa "klimat" :P
Majne:

1.Lee vs Gaara - sentyment? IMO raczej świetna animacja i ogólnie klimat starej serii ;]
2.Naruto vs Pain - po prostu, po młóckach typu "kto wyjmie większą armatę" wróciło nieco starego klimatu - myślenie i taktyka. Akurat tego troszkę ostatnio brakowało :P
3.Naruto vs Sasuke w VotE - fajna animacja, świetny klimat.
4.Naruto&Sasuke vs Haku - mocna walka, świetny klimacik, tak naprawdę po tej walce brakowało takich prawdziwie klimatycznych pojedynków (oprócz Naruto vs Sasuke, Naruto vs Pain, no i oczywiście Gaary vs Lee :P)
4.Gaara vs Kimimaro - fajniusia odskocznia od reszty walk - only tai ze strony Kimmiego.