Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

+ulubione walki+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#176 Shogun

Shogun

~random

• User
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 17 kwiecień 2010 - 19:40

1. Naruto vs. Pain - Świetna walka. Czekam na nią w anime :)
2. Itachi vs. Sasuke - Genialna walka, zwłaszcza techniki Itachiego były świetne
3. Danzou vs. Sasuke - Co tu gadać. Danzou okazał się koksem i niewiele brakowało do wygranej :)
4. Naruto vs. Sasuke 2- Najlepsza walka 1 sezonu
5. Jiraiya vs. Pain - Moc Paina i świetne techniki
6. Rock Lee vs. Gaara - Świetna i dynamiczna walka
7. Deidara vs. Sasuke - Świetne techniki Deia i popis Sasuke :)
8. Naruto vs. Orochimaru - KM i 4 ogony. Co tu dużo mówić
9. Kakashi vs. Zabuza i Kakashi vs. Pain - Krótkie, ale ciekawe walki
10. Kiler Bee vs. Hawk - Dynamiczna walka. Popis pszczoły :)
11. Sarutobi vs. Orochimaru- Edo Tensei i 2 Hokage, ale mało dynamiczna :/

To walki, które przyszły mi do głowy. Było ich więcej, ale te dobrze pamiętam :)

#177 Akasha

Akasha
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 13:57

1.Naruto vs. Pain - co tu dużo mówić, walka poprostu zajeb*sta i tyle! dużo emocji i wrażeń a co najważniejsze walka niesamowicie widowiskowa :) Mam tylko nadzieję, że jej nie zje**ą w anime bo się załamię :s
2.Naruto vs. Orochimaru - dużo wrażeń i fajne widowisko :P Naruto jako miniaturka Kyuubiego powala :)
3.Naruto vs. Sasuke (w dolinie końca) - dynamiczna i świetna walka :) poprostu miodzio ^^
4.Jiraya vs. Pain - nic dodać, nic ująć :)
5.Naruto vs. Gaara - koleja świetna walka :)
6.Gaara vs. Kimimmaro - fajny pokaz sił i umiejętności w wykonaniu Sabaku no Gaary i nowego bohatera Kimimmaro :)

#178 Blade

Blade
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 22:10

Hmm moje ulubione walki to

Zabuza vs Kakashi po raz pierwszy w anime wtedy było pokazane coś ciekawego, pierwsza poważna walka jouninów. Zaprezentowali barwny wachlarz Jutsu. Kakashi pokazał co może robić swoim sharinganem heh

Itachi vs Sasuke aż miło było popatrzeć na tych dwóch panów w akcji ^^, szkoda jednak że ten pierwszy pan zginął ;(

Naruto vs Pain i użyte Sage mode, nie ma dużo co komentować, Pain się przeliczył że niby jest taki niezwyciężony

Shikamaru vs Temari widać że ich coś łączy ;] Shika ładnie zaprezentował co może wymyśleć, a Temari zaprezentowała niezłe techniki Fuutonu.

#179 Ankero19

Ankero19

~random

• User
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 16 maj 2010 - 16:32

Itachi vs Saske - walka była pełna zwrotów akcji i jutsu. Oraz ostatnie słowa Itasia "Saske, nie będzie już następnego razu"
Jiraiya vs Pein - walka dwóch moich ulubionych postaci zakończyła się zwycieństwem tego złego :D
Gaara i Lee vs Kimimaro - walka świetne, bez zbędnych komentarzy
Shikamaru vs Hidan - najlepsza walka jaką widziałem w życiu. Normalnie tylko popcorn w rękę i oglądać

#180 Lirael

Lirael
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 22:41

Mi najbardziej podobały się walki
Deidary i Gaary
Niesamowite było to jak Deidara dobrze wykorzystał swoje możliwości i jak dobrze radził sobie z małymi problemami, miał plan i genialnie się go trzymał. Umiał wykorzystać słabości przeciwnika.
I Kimimaro (wszystkie)
Uwielbiam go, jest genialny, dużo walczy mózgiem, z klasą. Jego walka to taniec, piękny i zabójczy, jest taki płynny i widowiskowy. Po prostu idealny (mam na myśli walkę nie charakter i wygląd), nic dodać nic ująć.

#181 szulinio

szulinio

kanonier

• User
  • PipPipPip
  • 627 postów

Napisano 29 czerwiec 2010 - 15:03

Jeśli chodzi o walki w Naruto to zawsze mi się podobały te w których brał udział Gaara. Szczególnie dobra była jego walka z Kimimaro, obaj pokazali niezłe skille.
Świetna była też walka Itachiego z Sasuke. Obaj pokazali w niej zajefajne techniki - szczególnie Kirin i Susanoo, no i świetnie wypadło Susanoo vs 8 głów węża.
Z tych lepszych wyróżniłbym jeszcze Naruto vs Gaara i Team 7 vs Zabuza/Haku

#182 jin

jin

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1790 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 13:29

Jiraiya vs Pain- wspaniała walka dwóch bardzo silnych postaci zakończona wzruszającą śmiercią jednego z nich. Jedna z najlepszych walk.

Itachi vs Sasuke- cudny pojedynek dwóch braci toczony w szybkim tempie i kilka potężnych jutsu sprawiło, że to jedna z moich ulubionych walk.

Naruto vs Pain- w tej walce w końcu Naruto zaczął walczyć jak mężczyzna, a nie jak głupi dzieciak, co tu dużo mówić, super walka.

III Hokage vs Orochimaru- pierwsza fajna walka jaką dane mi było zobaczyć. Nie dość, że w jednej walce uczestniczyło 3 Hokage, to jeszcze na koniec zakazane Jutsu Sarutobiego, świetna walka.

Do tego podobały mi się jeszcze wszystkie walki Hidana i Kakuzu, najpierw z Asumą i jego teamem, a potem z Kakashim i Naruto.

#183 Mroczny Rycerz

Mroczny Rycerz

~fan

• User
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 14:53

Mam kilka ulubionych walk

Rock lee- Gaara Świetna walka, walczą moje ulubione postacie, dużo akcji

Walka trzech Saninów - Ogólnie jedne z najlepszych odcinków w Naruto. Dużo postaci, Kabuto kontra Tsunade i Naruto, Jirayia kontra Orochimaru, dużo technik.

Walka w dolinie końca pomiędzy Naruto i Sasuke- wszystko to co nalepsze u obu postaci.

Jirayia- Pein Ostatnia walka pustelnika, wzniósł się w niej na wyżyny. Poznajemy część umiejętności Paina.

#184 Szeldas

Szeldas
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2010 - 22:20

Rock vs Gara

Efektywna i ciekawa walka

Naruto vs pain

Nowe umiejętności naruto i widowiskowe jutsu

Jiraja vs Pain

Piękna śmierć Jiraji w walce

#185 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 23:25

Sasuke kontra Deidara - nie wiem czemu ale ta walka z jakiegoś niewiadomego powodu mi się spodobała. Deidara myślał że wygrywa a tu musiał wysadzić siebie a i tak mu się nie udało zabić Sasuke.
Itachi kontra Sasuke - tu chyba nie musze pisać czemu. Genialne techniki. Pokaz pełnych umiejętności Itachiego.
Naruto kontra Sasuke w Dolinie Końca - tej walki nic nie przebije. Najlepszy pojedynek w Naruto. Walka co chwile przybierała nowy obrut. Raz przewagę ma ten a raz ten. Nic tego nie przebije. Była tam jedna z najlepszych scen w mandze czyli ostatnie zderzenie Rasengana i Chidori.

A tak jeszcze inne walki które mi się podobały to : Sasuke kontra Raikage i reszta walka Kage i Madara kontra Konan. Ta walka po prostu była niesamowita. I nie można zapomnieć o walce Jiraiya kontra Pein. Pełen pokaz umiejętności i technik zboczonego pustelnika. Jak na razie to tyle. Czekam na inne niesamowite walki.

#186 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 19 styczeń 2011 - 00:53

Naruto kontra Sasuke - arcydzieło !!! Co chwile jakieś zmiany, przemiany itd. itp. Mam nadzieję że kolejna walka tych shinobich będzie podobna.

Sasuke kontra Deidara - niby przewaga Deidary była nieźle przedstawiona. I ten ostateczny wybuch samodestrukcyjny był EPIC

#187 att

att

w stanie spoczynku

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1332 postów

Napisano 22 styczeń 2011 - 01:34

Powtórzę się ale:
Naruto vs Sasuke (w Dolinie Końca) oraz Naruto vs Pain - świetne efekty i techniki, ciekawe ujęcia i płynna, dynamiczna animacja
Deidara vs Gaara - podobała mi się ta walka w powietrzu, w anime wypadła lepiej niż w mandze, fajnie, że została trochę wydłużona, choć "poprzetykana" walką drużyny 7 o dzwoneczki, co utrudniało jej odbiór. Dużo efektownych ujęć, np. ucieczka Deidary przed piaskiem uliczkami wioski

Poza tym większość walk Shikamaru, walka Kankuro vs Shino - ciekawe ze względu na często nieoczekiwane zwroty akcji oraz na to, że bohaterowie dużo kombinowali, starali się wyprzedzać ruchy przeciwnika, dzięki czemu walki trzymały w napięciu

#188 Itachi

Itachi

~świeżak

• User
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 20:36

Zabuza vs Kakashi - Haku vs Naruto i Sasuke
-REWELKA KARZDY POWINIEN TO OBEJRZEC !!!! XD
Itachi vs Sasuke
- Itachi nie pokazał wszystkich mozliwosci widac było ze chce przegrac ale pozatym OK
Jiraya vs Pain - Naruto vs Pain
- SWIETNE
oraz
Naruto vs Sasuke

#189 shikatema

shikatema

~random

• User
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 19 marzec 2011 - 00:40

NAJLEPSZE:

Gaara vs. Kimimaro - trochę dużo retrospekcji, ale ciul. pustynne gorzkie żale najlepsze.

Walka Saninów - działo się działo. Ropucha walczyła ze ślimakiem przeciwko wężowi.

Sakura, Chiyo vs Sasori - szkoda Sasorka, ale walka udana i w dobrej intencji.

Temari vs Shikamaru - warta obejrzenia. Wspaniała strategia i zadziwiający koniec.

Temari vs Tenten - szybka i prosta walka.

Drużyna z Wiochy Piachu vs Czwórka z Dźwięku - perfekt. Szybkie zakończenie ze strony Temari.

Gej vs Kaszalot - odlot.

Kankuro vs przydupas Oro - chruuup, trach i po sprawie.

Gaara vs Lee - jak pokazałam odc. mojemu psu, zaczą szczekać na Lee. Odc. jest zejebisty.

ZNIENAWIDZONE:

Ino vs Sakura - to się ciągło...

Gaara vs Saskue - jakoś nie bardzo...

Neji vs Naruto - cholernie nudna.

Neji vs Hinata - patrz wyrzej ^

#190 Ranmaru

Ranmaru

~random

• User
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 23:10

Itachi vs Sasuke
- Pozornie przegrywa Itachi, lecz to on jest największym zwycięzcą, epickie
Jiraya vs Nagato
- Dynamiczna walka, bardzo fajnie się ją ogląda

#191 Ruda Punk

Ruda Punk

~fan

• User
  • PipPip
  • 302 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 14:39

Nagato vs Hanzo i jego koledzy - jedyna walka, którą mogę oglądać kilka razy pod rząd
Tayuya vs Shikamaru - ogólnie odnoszę wrażenie, że autor to męski szowinista, a ta walka przemawia przeciw temu stwierdzeniu...
Temari vs Tayuya - bo lubię, jak dziewczyna ratuje faceta, no! :)

#192 nihir

nihir

~fan

• User
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 06 maj 2011 - 17:10

Itachi vs Sasuke
- Pozornie przegrywa Itachi, lecz to on jest największym zwycięzcą, epickie
Jiraya vs Nagato
- Dynamiczna walka, bardzo fajnie się ją ogląda

ja to samo plus jeszcze
Deidara vs Sasuke - C0 rządzi ,deidara pokazał chyba wszystkie swoje najlepsze techniki
Deidara vs Gaara - "specjalność " Deidary była ekstra

#193 Ryuujin

Ryuujin

~świeżak

• User
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2011 - 19:56

Przede wszystkim lubię walki z wykorzystaniem taijutsu czyli Lee vs Gaara, to chyba moja ulubiona, jak Lee zdjął ciężarki to było najlepsze ;) a potem trochę słabiej po otwarciu bram wewnętrznych.

Dobra też była walka Sasuke vs Killer bee, zwłaszcza na początku z wykorzystaniem siedmiu(?) mieczy, ogólnie to zazwyczaj podobają mi się tylko początkowe fazy walk, jakoś nie przepadam za tymi np przemianami w ogoniaste bestie czy bezogoniaste w przypadku Kisame.

Hidan vs Kakashi, a w tle strzelający do nich Kakuzu, to było świetne.

Deidara vs Sasuke - C0 rządzi ,deidara pokazał chyba wszystkie swoje najlepsze techniki

i jeszcze z tym się zgodzę, tu nawet cała mi się podobała ;)

#194 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 20:16

danzou vs sasuke-posypało sie wiele fajnych technik,i kilka sposobów śmierci danzo
naruto vs pain-w anmie kiepska jakosc,ale fajne techniki byly x3
mei terumi vs sasuke-mało technik pokazanych,ale bardzo efektowne
hinata vs pain-w sumie to hinata obrywała,ale pokazała nowa technike,i nawet raz otarła nią paina ;3

#195 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 20:57

hinata vs pain-w sumie to hinata obrywała,ale pokazała nowa technike,i nawet raz otarła nią paina ;3

Hinata nie dotknęła tym Paina ani razu.
http://www.mangaread...hapter-437.html
A jeśli chodzi Ci o anime to był to po prostu nic nie znaczący filler którego zadaniem było jak najdłuższe przedłużenie tej walki.

A skoro już tu jestem to oprócz moich ulubionych walk czyli Naruto vs Sasuke i Sasuke vs Deidara dodam jeszcze Darui vs Kinkaku i Ginkaku. Możecie mnie wyśmiać czy coś ale mi się walka na prawdę podobała a zwłaszcza że wzięli w niej udział moje ulubione postacie. Właściwie to mogę też śmiało dodać walkę Sasuke vs Itachi i Minato vs Madara. Walka krótka ale Minato pokazał dlaczego nosi tytuł Czwartego Hokage.

#196 bitus

bitus

~świeżak

• User
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2012 - 20:25

Najlepsza walka to Gaara vs Deidara ;] wg. mnie Gaara to najlepsza postac w naruto. Na 2 miejscu u mnie stoi Sasori vs Kankuro, a na 3 Sasuke vs Itachi.

#197 RakoleK

RakoleK

~random

• User
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 11 luty 2012 - 21:30

1 .Naruto vs 9ogoniasty-Moim zdaniem ta walka najbardziej przypadła mi do gustu, nie jest pokazana pełna moc Liska ale nic nie szkodzi i tak mi się podobała ;'d
2. Naruto vs Pain-Najbardziej z tej walki podobał mi się tryb mędrca i latające rasen shirukeny
3. Naruto vs Sasuke-Wtedy na moście było wiadomo kto miał przewagę lecz Naruto się nie poddał i jak było widac przegrał (główny bohater nie musi cały czas wygrywac ;p)
4. Neji vs Pająk z Wioski Dźwięku - zarąbista walka na śmierc i życie, Neji pokazał swoją największą moc i wygrał.
5. Gara vs Rock Lee-Najlepsza walka Tajijutsu jaką widziałem na oczy, piękne zaprezentowanie mocy Rock'a.
6. Pain vs Jiryia - Fajna walka ale szkoda że Jiryia musiał przegrac, przegrał bo nie użył swojej całej siły.
7. Sasuke vs Itachi-Najlepsza walka pod względem Sharingan (walka rodzeństwa).
8. Minato vs Madara-to także dobra walka, najbardziej podobało mi się justu Rukin Fuuujin Poziom 2 (nie wiem czy dobrze napisałem nazwę).
9.Orochimaru vs 3Hokage-dobra walka trzech Hokage i jutsu Żniwiarza.
10.Jiryia, Tsunade Naruto vs Orochimaru i Kabuto- dynamiczna walka, wiele technik.
Znam jeszcze wiele innych dobrych pojedynków lecz chciałem się zmieścic w 10.

#198 .xobi

.xobi

~fan

• User
  • PipPip
  • 133 postów

Napisano 12 luty 2012 - 00:41

A od razu mówię że nie jestem zorientowany w najnowszych wydarzeniach mangi. :/

1. Sasuke vs Itachi- "Przepraszam, nie będzie następnego razu, Sasuke". Zawsze tą walkę podaję jako swą ulubioną. Czysta nienawiść, chęć bezwzględnego zabicia brata... A z drugiej strony miłość, dzięki której Itachi potrafił poświęcić wszystko dla swojego braciszka. Nie zapominajmy o tej całej intrydze i aurze tajemniczości wokół Uchiha plus niespotykany wcześniej w tej mandze rozmach, przebity dopiero walką Naruto vs. Pein.
1.5. Jiraiya vs Pein - mam do tej walki 2gi największy sentyment - tutaj otoczka Amegakure, wspanialej historii sprzed lat, w koncu te spotkanie po latach, no i smierc Jirayi. Ech, dla takich momentów czyta się tasiemce.
2. Sasori vs Sakura&Chiyo - Także mi bardzo utkwiła w pamięci, dzięki świetnej postaci Sasoriego i ta całą otoczka związana z Gaarą, Chiyo, ogólnie Kazegakure i Akatsuki - wyszło to świetnie imo.
2. Naruto vs Nagato(a raczej Konoha vs Nagato xd) - potężne techniki, wielkie emocje, tajemnica, całkiem niezłe gadki moralne i epickie zniszczenie wioski. Genialne, mimo że Naruto brał w niej udział.
3. Sasuke vs Danzou - A tak ! Polubiłem Danzou, strasznie się wściekłem jak głupi Sasqacz na czitach przeżył. Już druga taka sytuacja w mandze. Poza tym dostaliśmy całkiem ciekawe techniki od Danzou i trochę o Sharinganie.
3. Sasuke vs Deidara - To ta pierwsza sytuacja w mandze. Tak btw, ciekawe że eksplozja mająca zasięg 15km nie wyparowała węża, znajdującego się nie wiem, nie pamiętam ale raczej nie więcej niż 100 m od epicentrum(chyba ze czitobi). A walka ciekawa, dostalismy kilka fajnych technik, pokaz intelektu no i ofc demonstracje wszechmocy Sharingana a zarazem niemocy biednego Deidary. Btw Deidara to może już nie ulubiony, ale jeden z moich ulubionych z Naruto.
4. Kisame vs Killer Debil - kolejne czity. Tym razem braciszek Uberkage wpada na ratunek. Ale walka fajna, dostalismy wreszcie pokaz prawdziwych mozliwosci kochanej Rybki. <3 I niech woda lekka mu bedzie(jak go nie pochowali w wodzie to sa debile) [*]
Do lepszych walk zaliczę też ogólnie napad Aka na spotkanie Kage, Połowa Konohy vs Kakuzu&Hidan, ogólnie cykl walk z serii duet Tokornikiwpiep*&ająmistrzaSasoriego vs Sunagakure&Połowa Konohy, a z walk z pierwszej serii, które co prawda zostaly przycmione przez poziom technik i siły postaci po tsie, to zapominać o nich nie można, imo te lepsze to: Oro vs Sarutobi, Kimmimaro vs Gaara&Lee - a ogólnie wszystkie walki z Piątką Dźwięku, Walka Saninów no i niezwykle klimatyczne wbicie Itachiego i Kisame do Konohy. Niby większych walk nie było, ale spodobało mi się niemiłosiernie. A i jeszcze Zabuza vs Haku.

#199 GaaraRockLee

GaaraRockLee

~świeżak

• User
  • 4 postów

Napisano 25 luty 2012 - 00:31

Kakashi vs Gai (chodzi o papier kamień nożyce i o bieg na górę skały gdzie są wyrzeźbione głowy Hokage [jak konocha była zniszczona])- bardzo śmieszne walki :)

Gaara vs Naruto - Ciekawa, najlepiej mi się ją oglądało chyba że wszystkich, chociaż moim zdaniem Gaara powinien wtedy wygrać, ale wiadomo wtedy cały los naruto by się inaczej potoczył i by nie miało nic sensu xd.

Naruto vs Orochimaru (nie doszła do końca lecz naruto by wygrał) - Też mi się ją bardzo dobrze oglądało, chociaż szkoda ze Orochimaru uciekł bo już wtedy by Naruto wygrał z nim :)

#200 fazZy

fazZy

~świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2012 - 01:05

Najlepsze:

1. Lee vs Gaara - przez większość zasłużenie wymieniona.

2. Jiraya vs Pein - uwielbiam Fukasaku i Shimę na równi z Jirayą, świetna walka.

3. Zabuza, Haku vs Kakashi, Naruto, Sasuke - bardzo klimatyczna, porządna walka.

4. Shikamaru vs Temari - wiele osób jej nie lubi, ja uwielbiam!

Najgorsze:

1. Niezbyt oryginalnie, ale Sakura vs Ino - jedno wielkie WTF?

2. Kiba vs Naruto - po prostu nudna

#201 shimetsu

shimetsu

~fan

• User
  • PipPip
  • 288 postów

Napisano 26 luty 2012 - 15:27

Gai vs Kisame genialne zaprezentowanie siły młodości i siły taijutsu, bez nawet odrobiny ninjutsu. nie mogłem się napatrzeć i nasłuchać Gaia, gdy mówił, że cała ta walka była tylko za pomocą jego siły fizycznej

Neji vs Hinata upór maniaka z jakim Hinata chciała pokonać geniusza Neji'ego i jej siła woli i fakt, jak ciągle się podnosiła, pomimo wielu odniesionych ran, by tylko udowodnić wszystkim, Neji'emu i Naruto, że może, że nie jest słaba. Ledwo powstrzymywałem łzy gdy Hinata co i rusz podnosiła się do góry :)

Chiyo i Sakura vs Sasori Sakura zaczęła być interesująca postacią dopiero po pobraniu nauk u Piątek Hokage, siła jej mięśni, kontrola chakry, zdolności medyczne, spryt i inteligencja + doświadczenie i lalkarstwo Chiyo przeciwko najgenialniejszemu z lalkarzy było cudowne i to jak Chiyo użyła Sakury jako lalki.

Naruto vs Painy Naruto z tym swoim prostym myśleniem i ogromną chęcią obronienia wszystkich sobie bliskich osób sprawia, że czasami w oku kręci się łza, kiedy poświęca siebie, byleby tylko wszystkich uratować.

#202 Aver

Aver

~random

• User
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 00:27

Najlepsza walka IMO to Hiruzen Sarutobi vs. Orochimaru - co mnie w niej urzekło? Walka - początkowo 1 vs. 1, a potem 3 vs. 1 - shinobi o których za życia już krążyły legendy :) Ogromna ilość technik, cios za ciosem i płynność tej walki sprawia, że ciągle chcę do niej wracać. Dodatkowy plus - moment kiedy Hiruzen opowiada o Woli Ognia; zawsze kręci mi się łezka w oku kiedy oglądam tą scenę :)

#203 Geminiman

Geminiman
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 18:02

Chiyo & Sakura vs. Sasori. Pierwsza poważna walka po przerwie czasowej. Tutaj dwie panie pokazały wszystko co potrafiły, a lalkarz też nie patyczkował się. Najlepszy był finał, gdy 10 marionetek Chiyo pokonało 100 lalek Sasoriego (pomimo pozornej przewagi sił). No i jak został zabity Sasori też było dobre.

Danzou vs. Sasuke. W czasie tej walki Sasuke spamował na lewo i prawo Susanoo (strzały z kuszy), mimo że tego oczy były już dość mocno zużyte. A Danzou pokazał Izanagi, z którego korzystał tracąc Sharingany, jeden po drugim, które miał na przeszczepionej ręce. Podobał mi się ten hefalumpopodobny potwór Baku, oraz Mokuton.

#204 Ayame

Ayame

~świeżak

• User
  • 4 postów

Napisano 16 sierpień 2012 - 21:45

Hmmm...

Gaara vs Lee. Lee pokazał w tej walce niesamowitą klasę i dobry Boże, po prostu był zajebisty. A Gaara jeszcze był takii złyyy i w ogle, więc dodał dreszczyku. Walka miodzio.

Gaara i Lee vs Kimimaro. To było świetne. Na początku to jak spity Lee okazał się komicznym agresorem, a potem jeszcze Gaara, który przyszedł mu na pomoc.

Kidoumaru vs Neji. Niewiele starć dało mi takie same emocje. Widok jak geniusz Neji dostaje w ciry trochę mnie przestraszył. xD Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Gaara vs Deidara. Piaskowiec vs Artysta. Cud miód malina. Pierwsza walka Kazekage Gaary jaką pokazano nam w Shippuudenie. Noi wzruszyłam się pod koniec.

Chiyo i Sakura vs Sasori. Chyba jedyna walka, w której Sakura się na coś przydała. Wszędzie latały noże, kukły, czarne bloki, fajnie było.

Sasuke vs Deidara. Pan z Akatsuki zafundował niezłą galerię swojej wybuchowej sztuki, końcowy atak mnie rozwalił. Aż mi się ciepło na sercu zrobiło jak zadufany w sobie pan Sasuke otrzymał niezłe lanie.

Jiraya vs Konan. Wzruszyłam się.

Naruto vs Pein. Wreszcie wszyscy docenili Naruto, do jasnej ciasnej.

Coś mało tu dziewczyn, tak na marginesie. ;<

#205 Totsuo

Totsuo

~random

• User
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 02:51

Hmmm trochę ich jest :)

1. Naruto vs Pain - co tu dużo mówić... Emocjonująca, trzymająca w napięciu, zaskakująca, wzruszająca bitwa, w której widzimy wszystko co najlepsze w Naruto
2. Lee vs Gaara - naprawdę niesamowita walka. Rock Lee podczas tej walki udowodnił wszystkim, że bez znajomóści Ninjutsu i Genjutsu można być niesamowicie silnym shinobi. Żałuje, że nie wygrał tej walki ale dla mnie jest i tak niesamowity.
3. Naruto vs Neji - ta walka podobała mi się dlatego, że młody Hyuga ciągle powtarzał, że ktoś taki jak Naruto nie ma z nim szans. Naruto udowodnił, że nie można go lekceważyć.
4. Sasuke vs Itachi - bardzo widowiskowa walka :)
5. Sasuke vs Deidara - ta walka mi się na prawdę podobała, wreszcie Sasuke pokazał swoje prawdziwe umiejętności po treningu u Orochimaru...
6. Chiyo + Sakura vs Sasori - Do czasu walki z Painem, była chyba moim numerem jeden wśród shounenów, do ostatniej chwili nie wiedziałem co się stanie. I bardzo dobry zabieg, że walczyła tam postać zupełnie poboczna, do ostatniej chwili myślałem, że nie przeżyje tej walki...
7. Team Asuma vs Hidan - Ciekawie było :D

Użytkownik Dragonist edytował ten post 09 czerwiec 2013 - 21:45
niebieski kolor

#206 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 10:00

W sumie dawno mnie tu nie było ;)

Przed TSem:

Gaara vs Lee - pamiętam jak czytałem to pierwszy raz w tomiku JPF. Lee wykonał zewnętrzny kwiat lotosu, a ja nie mogłem uwierzyć, że ten Gaara, wspaniały Gaara padł. A tu wyskoczył ze swojej zbroi. Fajna walka, w której Lee robił co mógł, ale ostatecznie piaskowy zwyciężył bo ma niesamowitą staminę :D

Neji vs Kidoumaru - jedna z najlepszych walk ever w tej mandze. Jeden z nielicznych momentów, gdy to ten zły zastanawiał się "kto to w ogóle jest? z kim ja walczę?!" - takie hasła zdziwionych postaci są zarezerwowane dla tych dobrych. Beznadzieja sytuacji Nejiego w końcówce i straceńczy atak ostatniej szansy były pr0. Miękka pięść miażdży :D

Naruto vs Gaara - (prawie) śmiertelny remis, kolejne przemiany Gaary, summoning - no było wszystko. Jedno co mi się nie podobało, to zabawa piaskowymi shurikenami, gdzie przewaga tego złego była miażdżąca. Mógł już skończyć sprawę : )

Kakashi vs Zabuza I - patrząc na to co się teraz dzieje, to tamta walka była przefajowa: typowe starcie ninja, techniki na normalnym poziomie i jeden z nielicznych pojedynków, zakończonych mocnym, ale jednak zwykłym suitonem :D

Shikamaru vs Tayuya - za wieloetapowość, najpierw walka z summonami i czytanie z palców, potem walka w krótkim dystansie i proste starcie czakra vs czakra. Szkoda, że Tayuya skończyła tak nagle ;)

Gaara vs Kimimaro (oj, ten arc kipiał od dobrych walk) - taijutsu dystansowe Kimimaro, kolejne, co lepsze ataki Gaary, a Kimimaro ciągle się podnosił. Trochę za mało pokazał w ofensywie, ale kościany las rox :D Znów szkoda zakończenia walki, trochę plot ;P

PO TSie

Sakura i Chiyo vs Sasori - długa, wieloetapowa walka mojego ulubionego członka Akatsuki, wygrywał tę walkę w kilku miejscach, tu jeszcze Kishimoto tworzył plottwisty zaplanowane wcześniej. Laski były słabsze od przeciwnika, ale wygrały bo były lepiej przygotowane. Szkoda, że Sasori nie użył innych człowieczych lalek, no ale wtedy ta walka trwałaby z dwa tomiki xD

Sasuke vs Deidara - bardzo mi się podobał ten pojedynek, Sasuke miał go pod pełną kontrolą, fajny motyw przychodzi po jej zakończeniu: to Deidara ciągle atakował, był prowadzącym tego tanga, ale to Sasuke tak naprawdę nie był zagrożony ani przez chwilę. Motyw z wbiciem miecza w ziemię, odbicie się od niego i upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu -> takie smaczki były super w tej mandze.

Sasuke vs Itachi - mam mieszane odczucia co do tej walki: raz że była to najważniejsza walka Itachiego, a i tak przystąpił do niej z handicapem i nie pokazał wszystkiego. Dwa, że jak pojawiało się amaterasu to był to IMO jej najsłabszy motyw. Początek fajny, walka na genjutsu, potem wyśmienita dwustronicowa pokazówka z shurikenami, tsukiyomi też wyszło na tyle dobrze, że człowiek nie orientował się gdzie się zaczyna iluzja a gdzie kończy. Potem to amaterasu zakończone przemianą Sasuke - spoko motyw, ale tu już zaczęło się przeginanie technik xD
Natomiast sama końcówka była miodna - kirin, Susanoo, Hydra i... kunaie z notkami wyciągane z pieczęci nadgarstkowych - TEN MOTYW mi się niesamowicie podobał, takie pieczętowanie w ciele przedmiotów ma super smaczek. Ta beznadzieja Sasuke, który wyciągał wszystko co miał - dobre! :D

Naruto vs Pain - zobaczyć Naruto, który nie bazuje na klonach w walce, bezcenne :D Tzn bazował, ale pokazał też szereg innych technik (ofc, ciągle w schemacie klon-summon-rasengan). Walka długa, wieloetapowa, już na przegiętym poziomie, ale jeszcze fajnie rozplanowana.

Później już nie było tak fajnie: niby Raikage i Danzou też mieli z Sasuke fajne walki, ale Danzou tak naprawdę nigdy nie był zagrożeniem, a jego pr0 pieczęć została złamana "bo tak", Raikage wycierał Sasukem podłogem, ale też nie skończyło się to tak jak powinno.
Kabuto z braćmi Uchiha też miał spoko walkę, dopóki plotowe izanami nie skończyło walki w tym a w tym momencie bo... tak xD

No nie spodobały mi się. Szkoda też że w walce Jirayi z Painem nie pokazano czegoś więcej: za dużo retrospekcji w proporcji do samej walki (była dobra, ale tylko dobra) no i że Kisame vs Gai: decydujące starcie, mimo że spoko to ograniczyło się do trzech technik ; )