Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Naruto "live"... jakby to wyglądało...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#36 Fallriv

Fallriv

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1817 postów

Napisano 14 lipiec 2007 - 13:27

Jezeli film mialby przypominac Naruto w 100% to powinni zatrudnic Cosplayowcow;)

A jezeli odbiec od schematu to, w zasadzie grac moglby kazdy, byle dobrze;)

#37 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5068 postów

Napisano 14 lipiec 2007 - 22:39

(chociaż wątpię aby cokolwiek związanego z Naruto mogło by być do dupy)

fillery;p
hmmm dla sasorigo to tylko matt damon ew brad pitt :D

#38 Sumiru

Sumiru

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 15 lipiec 2007 - 00:16

agatka_hinatka, wątpię żeby były tam aż takie gwiazdy bo film po prostu by na nie nie zarobił. Gdyby chciano zrobić coś takiego to postawiono by na młodych aktorów albo ludzi z castingu. Jak już powiedziano wcześniej współpraca Japończyków i Amerykanów dałaby najlepsze efekty.

#39 Roth-chan

Roth-chan
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2007 - 12:09

OMG Naruto Live Action! 0_0 Jeszcze nie powstało... ale gdyby jednak coś japońcom odbiło i zrobiliby coś takiego to byłaby MEGA SZMIRA!!! xD Widziałam kilka odcinków Sailor Moon LA... Jak Bóg mógł dopuścić do powstania takiego źródła czystego zła xD Anime Live Action mówmy stanowczo NIE! xD

#40 filio23

filio23

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 822 postów

Napisano 17 lipiec 2007 - 15:56

Gdyby coś takiego powstało nie odrzucajmy od razu tego. Są Live Action naprawdę przemyślane np. GTO ^^
Ja nie mam nic przeciw tylko żeby było to jakieś normalne a nie w stylu Sailor Moon LA ^^

#41 boozek

boozek
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2007 - 23:31

ja powiem tak Nie popieram live movie z anime, poniewaz prawie zawsze jest to porazka i przeciez to jest anime to po co nam to w wersji filmowej. Jest jedna inna opcja, ktora by wyszla swietnie a mianowicie zrobienie wersji naruto ale takiej jak Final fantasy AC czyli wszystko komputerowo :) to wyglada prawie jak film ale nadal jest to anime :)

#42 Kakashamari

Kakashamari

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 674 postów

Napisano 20 lipiec 2007 - 02:03

Nie popieram tego pomysłu... To byłoby strasznie sztuczne i komputerowe :/ Już kiedyś widziałam niejedno anime w wersji filmowej i to każde było .... chałą. Niech nie wyrzucają pieniędzy w błoto i zajmą się czymś innym np. dokarmianiem głodnych dzieci z Azji.

#43 BongMan

BongMan
  • Goście

Napisano 01 listopad 2007 - 02:41

Według mnie, Tsunade mogła by grać ta, która gra Brooke Logan w modzie na sukces, blondynka z dużymi cyckami :D
Sasuke po odpowiedniej charakteryzacji, mógłby zagrać Radcliffe, czyli ciota z Harrego Pottera. A jego koleżanka z planu, Evanna Lynch (grała Lune Lovegood), po odpowiedniej charakteryzacji, mogła by wystąpić w roli Ino. Kolejna potterowska ciota, Tom Felton (grał Draco Malfoya), mógłby wystąpić jako Naruto, chociaż nie wyobrażam sobie największej cioty spośród ciot w roli tytułowej postaci najlepszego anime jakie znam. Rolę Sakury może zagrać każda młoda, szczupła dziewczyna, wystarczy jej zrobić różowe włosy. Jako Orochimaru, mógłby wystąpić Ed Harris (oczywiście po charakteryzacji), gdyż jest on najlepszy w graniu czarnych charakterów.

#44 Bishamon

Bishamon
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 19:53

Sam pomysł wyprodukowania filmuz prawdziwymi aktorami wydaje mi sie nietrafiony. A dlaczego?
1)Byłaby to strasznie okrojona wersja. Wyobrażacie sobie np. przedstawienie samego głównego wątku nawet w trzy godziny? Co prawda mogliby stworzyć własną historię, ale cóż wtedy powstałby kolejny spoiler, których pewnie wszyscy mamy serdecznie dość...
2)Problem z obsadą. Trzeba by było wyszukać młodych, zdolnych aktorów do ról Naruto, Sasuke, Sakury, Ino, Nejiego, Shikamaru i reszty młodych shinobi. Mniejszy problem byłby ze znalezieniem aktorów mających zagrać Orochimaru, Kakashiego...
3)Powstałby gniot, coś na wzór Eragona... Książka mnie zafascynowała, a film, cóz lepiej pozostawić bez komentarza...
4)Musiałby się za to wziąść prawdziwy reżyser przez duże R, który byłby w stanie przedstawić taką historię, umiejący wykorzystać efekty specjalne w taki sposób by film nie był nimi zbyt przesiąknięty, ale jednak, żeby ich nie brakowało, w końcu wszyscy dobrze wiemy, że w Naruto chodzi nie tylko o samą walkę, są w niej przedstawione fantastyczne wartości np. braterstwo, odwaga, poświęcenie, przyjażń
Także niech lepiej nie kombinują z żadnym filmem, chyba że mają podejść do tego w pełni profesjonalnie i z uczuciem, a mogłby z tego powstać hit porownywalny do LOrd of the Rings:P

#45 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 20:03

Hmmm. Nie jestem pewna czy po naoglądaniu się animowanego Naruto i/lub czytaniu takowego, fani nie mieliby zbyt wygórowanych oczekiwań co do wyglądu aktorów (wiadomo, mozna znaleźć aktorów podobnych do danych postaci jak dwie krople wody, ba można ich też tak ucharakteryzować, że nawet jeśli normalnie nie są podobni, za pomocą make-up'u będą ich przypominać), ogólnych efektów specjalnych (no, nieważne jak aktor/aktorka jest dobry, nie walnie z rasengana/chidori, ani nie powiększy wielokrotnie masy ciała w czasie kilku sekund. ^_^), i czy wobec tego Naruto live niebyłby dla większości zawodem.

#46 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 13 listopad 2007 - 00:06

Mi się osobiście nie podoba pomysł na tego typu film. Trudno by było znaleźć odpowiednich aktorów, sam film byłby fabularnie zwykłym fillerem, pewnie jeszcze kiepskim... Także według mnie nie wyglądało, by to najlepiej. Fajne można by było zrobić efekty specjalne za to. Nie raz zastanawiałem się jak by wyszły wężowe jutsu made by Oroś w realu i Mokuton od Shodaime i Tenzou. Ale dla samych dynamicznych i widowiskowych walk po co robić film taki. Lepiej skupić się na tym co jest w anime i nie zepsuć atomowej walki, która nadejdzie w przeciągu najbliższych 10 epizodów anime...

#47 welbi

welbi
  • Goście

Napisano 13 listopad 2007 - 21:20

Nie wiem czy to najlepszy pomysł, chociaż...
Jeśli wykonanie byłoby dobre, a film z tzw. jajem, a nie coś zupełnie bez sensu i nie trzymającego klimatu naruto, to ok.
Jakieś efekty specjalne by się dało, dobrych aktorów, z fajnymi głosami, najlepiej fajną ekipę dzieciaków i wyjdzie fajny filmik.

#48 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 13 listopad 2007 - 22:07

mnie zazwyczaj wystarcza książka a no juz jeśli chodzi o mangę to anime:)
natomiast film hmm no cóż nie powiem by coś bylo w tm złego jednak patrzeć na realia to taki film trudno by było zrobić;p
1.główne postacie->mały problem znajdź takie postacie jak naruto(do tego te wąsiki,one muszą być realistyczne),sakura->tu nie problem bo wlosy trzeba przefarbować,Sasuke->głównie fryz no i musi mieć taki dojrzały nie na swój wiek wiek wygląd i głos.Kakashi,Itachi,Orochimaru,kabuto no problem wedlug mnie.
2efekty specjalne to nie jest wielki problem,jak ktoś oglądał Gwiezdne Wojny bądź Transformers to wie co mowie:) a chcialo by się np. zobaczyć MS,byakungana na żywca albo Katony Saska czy np Suiton Kakasha:)
3.Reżyseria,no jeśli film ma być dobry to musi być to osoba która zna się na rzeczy.
4.Fabuła musi być wartka i emocjonalna by widz nie zasypiał o golnie dalo by się streścić historie Teamu 7 czy samego Naruto.
5Podsumowanie:sądze że film o Naruto może powstać ale lepiej dla nas że na razie nikt się za to nie bierze bo jeśli taki film by był Kiszką to Naruto mialo by gorsze określenia niz te na jetixie:P

#49 krzymaj

krzymaj
  • Goście

Napisano 22 listopad 2007 - 13:20

Było by ciekawie .. środki i technika pozwalaja na to ale kogo by wzieli do obsady ??

-Orlanda Blooma?-do roli Naruto(starszy)
-Johnnego Deepa?- Sasuke)(starszy)
-Gillian Anderson -Sakura (starszy)

to by było :D

#50 Anemic

Anemic
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 09:05

Hmm... a co powiecie o tej pani:

http://cosfantasy.aw...ace.com/?cat=25

Jak dla mnie jest niezła, zadziwiającym faktem jest to że potrafi przybrać tyle innych wcieleń i każde do niej pasuje...

#51 Mightnight14

Mightnight14
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 10:40

Film... No cóż, byłoby ciekawie, ale pod warunkiem, że nie byłoby kiczowatych efektów specjalnych i aktorów ala Plebania albo Moda na sukces... Wtedy wolałabym żeby niczego nie robili.

Jeśli już ktoś miałby się za to brać to myślę, że jacyś Amerykańcy z ich nowoczesną techniką, no może Japończycy też by coś zdziałali, ale jakoś nie przypominam sobie fajnego filmu (chodzi mi o film ze specjalnymi efektami i różnymi takimi bajerami;) twórców Japońców...
Aktorzy hmmmm.... No mniejsza kto, żeby tylko umiał doskonale wcielić się w postać i nie grać tak jakby był z plastyku...xD

#52 gaara1818

gaara1818
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:34

jezeli mozna zrobic film na podstawie NGE i DBZ
to tym bardziej mozna zrobic z Naruta
ale nie wiem kto zagralbym Sasuke i Itachiego...

#53 Qrowsky

Qrowsky
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 14:27

Choćby niewiem jak się starali nie wyszedł by im :p Chociarz kto tam wie. Ale jakoś niewidze żeby jakieś japońki 14 latek biegł z kiczowatą niebieską piłeczką i krzyczał RASENGAN!!!! ;D Film można zrobić z thirela (death Note) ale nie z shouna...

#54 dostha

dostha
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 14:32

Jezu, zgadzam się z przedpiścą. Coś takiego kojarzy mi się z Power Rangers. Fryzury wyglądałyby strasznie (chociaż L wyglądał fajnie), jutsu wyglądałyby strasznie, wszystko wyglądałoby strasznie. Poza tym matki by się nie zgodziły, żeby prawdziwi dwunastolatkowie się całowali ;)

#55 Sausage

Sausage
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 16:48

o niee, to byłby niewypał. Właśnie, kolejne Power Rangers :P

Poza tym byłaby to pewnie japońska produkcja z japońskimi aktorami, a jak dla mnie mało kto w Naruto ma taką urodę.. Byliby niepodobni, a to odrzuca od filmu przy pierwszym wrażeniu..

#56 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 09:43

o niee, to byłby niewypał. Właśnie, kolejne Power Rangers :P

Dokładnie:)

Już oglądałem parę takich filmików robionych przez fanów i wyglądało to komicznie :P

Jezu, zgadzam się z przedpiścą. Coś takiego kojarzy mi się z Power Rangers. Fryzury wyglądałyby strasznie (chociaż L wyglądał fajnie), jutsu wyglądałyby strasznie, wszystko wyglądałoby strasznie. Poza tym matki by się nie zgodziły, żeby prawdziwi dwunastolatkowie się całowali ;)

Zgadzam się. Zamiast porządnego Filmu zrobili by parodie:| A co do fryzur zastanawiam sie jak by zrobili Jiraye hehe :) A co najśmieszniejsze technikę Harem no jutsu

#57 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2008 - 13:20

to zostanmy lepiej przy anime :D nie ma co:) trzeba sie cieszyc z tego co jest:)

popieram gdyby powstał film gdyby...to skaleczyli by go strasznie moim zdaniem i to juz nie było by "Naruto" tylko jakieś badziewie ...wole oglądać ich narysowane twarze w anime niż widzieć jak jakiś koleś z nie wiadomo z kąd gra Sasuke albo Naruto ..dajcie spokój ...... inaczej cała manga/anime straciły by swój urok poprostu nie było by to to samo i tyle no...ma być tak jak jest tak jest bardzo dobrze:D

Więć Wniosek:
Filmowi Naruto mówimy zdecydowane DEFINITYWNE NIEEEE!!!!

#58 myaku

myaku
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2008 - 15:16

Jeśli już mieliby zrobić takie LA, to tylko z japońską obsadą.
W ogóle, słyszałam o filmie, gdzie będą robić DB i tam będą amerykańscy aktorzy (sic!). Chociaż grać Chi Chi będzie Japonka... I to jest takie... Wkurzające >.<
Jeszcze wracając do Naruto. Najlepiej by było, gdyby aktorzy byli ładni ^^

PS, nie tylko GTO to dobry film. Oglądał ktoś Death Note? No właśnie :P

#59 Gokax

Gokax

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 16:00

Jeżeli postacie wyglądały by tak jak na zjazdach fanów (czyli całkiem realistycznie) i byłyby dobre efekty i ciekawa fauła to było great. No i gdyby Kisiel byłby konsultanetem. A nie wszystko po swojemu jak przy DBZ movie :oczami:

#60 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2008 - 23:16

Było by ciekawie .. środki i technika pozwalaja na to ale kogo by wzieli do obsady ??

-Orlanda Blooma?-do roli Naruto(starszy)
-Johnnego Deepa?- Sasuke)(starszy)
-Gillian Anderson -Sakura (starszy)

to by było :D

haha Orlando Bloom jako \naruto? było by ciekawie ale jakos mi tak nie pasuje juz predzej Jim carrey XD

#61 zancia

zancia
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 00:30

jim carrey bardziej by pasowal zgodze sie z toba poniewasz on potrafil by odegrac role naruto jako kawalaza ale wontpie zeby dal rade zagrac role naruto jako wscieklego chlopca z ogonami kyuubiego

#62 aniloratka

aniloratka
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 20:10

lol ale rozważanie - nie czytałam wszystkiego, ale Jim Carrey ?? nie uważacie, że jest trochę za stary by grać 12-16 latka ?? xD

DN film był całkiem całkiem, rola L mi się bardzo podobała. Ale to trochę inne realia, ta manga jakby nie było rozgrywała się w świecie rzeczywistym. A Naruto to kostiumy, dziwne mutacje itp, w filmie może to wyjść dość komicznie mimo, że w mandze wygląda super. choć jak by się do tego przyłożyć myślę, że to by mogło wypalić.
Nie powiem pokusa jest wielka, ale nie wiem czy efekty mogły by mnie zadowolić xD

#63 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 02 luty 2008 - 18:41

Dokładnie...mogło by to wygladac jeszcze gorzej niz przy ssailor moon ;/ nadal mam przed oczami tego strasznego kota zabawke =_=

#64 sasza4

sasza4
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 22:50

jak dla mnie to by tracilo na uroku.. przypominaloby raczej power rangers niz naruto z mangi/anime.

#65 Nosenation-kun

Nosenation-kun
  • Goście

Napisano 13 marzec 2008 - 19:27

No ja się zgadam z saszą, wyglądało by jak kolejna część Power Rangersów, btw. chyba 10 xD, ale mogłoby być też ciekawie.

#66 MayumIxP

MayumIxP
  • Goście

Napisano 20 maj 2008 - 21:19

hmm.. ja myśle ,że jak już miałby powstać film to żeby było coś na zasadzie filmu Death Note movie (możecie z łatwościa zobaczyć na YouTube:P) bardzo ładnie jest ten film zrobiony i powstał na podstawie mangi i anime :P a jak cos a'la db to lepiej ,żeby to nie wychodziło na światło dzienne ;] i by musiały być ostre efektu specjalne takie jak np w x-menach albo fantastycznej czwórce :P moim zdaniem dało by się rade fajnie zrobić i było by fajne :P

#67 made_in_japan

made_in_japan
  • Goście

Napisano 20 maj 2008 - 21:29

albo jak velille graficznie bo na wersje na ludziach nie ma co liczyć

#68 jackersson

jackersson
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 23:08

obsada :

orochimaru : michael jackson
minato : owen wilson
kabuto : johny deep http://www.tapety-na...hnnydepp/18.jpg
tu mamy jiraje z summonami http://www.aleryba.p...rzy2006_516.jpg
Tobi http://www.gck.org.p...sialababa_2.jpg
Pein http://www.matlas.ma...300/kserkes.jpg
Saske http://www.zewpress....1kultura181.jpg
Danzou http://www.icq.com/i.../card_408_r.jpg
Choji http://c4.wrzuta.pl/...460ecd39/Grubas

a tak na powaznie jak juz by mial powstac taki film to w stylu final fantasy,tzn wszystko byloby generowane komputerowo

#69 Alotia

Alotia
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 19:53

a tak na powaznie jak juz by mial powstac taki film to w stylu final fantasy,tzn wszystko byloby generowane komputerowo

ya. zgadzam się z tym ^^

Film Naruto to byłby raczej kiepski pomysł, bo o ile da się zrobić na przykład "Death Note", to "/naruto" mogłoby wyglądać po prostu śmiesznie. Aktorzy biegający w dziwacznych kostiumach (a poza tym - dzieci), połowa filmu zrobiona na efektach specjalnych, rzucanie shurikenami, techniki... ne, to wszystko po prostu jakoś mi się kłóci i nie pasuje do normalnego filmu. ale co zrobią, to zrobią - o ile zrobią. Poczekamy, zobaczymy...

#70 Rozetka

Rozetka

~fan

• User
  • PipPip
  • 286 postów

Napisano 27 czerwiec 2008 - 19:56

ale co zrobią, to zrobią - o ile zrobią. Poczekamy, zobaczymy...

Yyy. Ja nie wierzę, żeby im się kinówiek z żywymi aktorami zachciało. Już nie mówiąc o tym, że kinówki anime są żenujące, to by była porażka roku.
Chociaż, muzyka pewnie byłaby fajna. ^^