Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Kishimoto magikiem; analiza postaci Naruto i Sasuke

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
751 odpowiedzi w tym temacie

#141 _Neji_Hyuga_

_Neji_Hyuga_
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 16:13

Naruto jest jaki jest......ale za ten glupawy charakterek wszyscy go lubią....no prawie wszyscy..od kazdej zasady sa wyjatki :P No a Sasuke tez go lubie jest ciekawą postacia i mi tam nie przeszkadza ze moze jest troche silniejszy od Naruto...no i zapewne Naruto tez byl by duzo silniejszy gdyby trenowal jak Sasuke.....nauczyl sie GenJutsu...mial jakis ABL...ale po co mu to jak i tak jest silny i ma Kyubiego.......i ma ogromna sile przebicia...i jego nindo jest najbardziej wartosciowe ze wszystkich jakie poznalismy w anime/mandze wedlug mnie oczywiscie..no to pozdro :]

#142 Tabris

Tabris

~random

• User
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 23:00

Właśnie oswieciło mnie kiedy zobaczyłem ten wir który zrobił Naruto i Yamato http://www.onemanga.com/Naruto/337/16/
to znaczy że naruto potrafi jednak coś więcej z futonem niż tylko tylko FSR cool!!!

#143 qosmo

qosmo

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1726 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 00:19

Wow. No, potrafi FR - który jest zbuustowanym Rasenganem i chyba potrafi zrobić tornado - ale jeszcze nie wiadomo, jak z tym będzie. Zresztą Kisiel uwielbia dawać czasami Naruciakowi nowe rzeczy, a potem o tym zapomina np. Uzumaki Naruto Rendan, czy combo 1000 clonów - shurikeny, które mogą zownować wielu przeciwników...

#144 Rafik

Rafik
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 00:28

Cieszyłbym się niezmiernie gdy by Naruto nauczył się z 5 technik wiatru słabszych od FRS'a które by nie zagrażały jego, życiu to by urozmaiciło go jako postać, ale Naruto nie potrzebuje wielu technik do walki ponieważ jego styl jest uniwersalny i dobry na każdego, nawet przy takiej liczbie technik.

Co do samego artykułu przeczytałem cały, ciekawy jest choć za dużo powtórzeń, ale jak na taką ilość tekstu to zrozumiałe. I na podstawie tego artykułu stwierdzam, że Kishi wybija tych członków Akatsuki abyśmy myśleli, że kolejni też padną szybko, a w rzeczywistości będzie długa przeprawa z nimi, fajnie jakby tak było... w sumie to nawet bez tego artykułu można to wyciągnąć bo teraz zostali ci najlepsi z Aka...

A co do samej rywalizacj oby panów Naruto nie musi nad Sasuke udowadniać wyższości poprzez lepsze techniki czy umiejętności, tylko przez cechy charakteru, nie wątpie, że w ostatecznym rozrachunku Naruto pokaże wyższość nad emo...

#145 Soyek

Soyek
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 08:10

Poza tym wiadomo, że Sasuke jako postać pojawiająca się raz na tysiąc chapterów musiała zostać szybciej przypakowana, Naruto występujący prawie wszędzie rozwija się z czasem.

#146 gaara1818

gaara1818
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 09:32

tak, rozwija sie z czasem
mozliwe ze Naruto posiada wiele nowych technik
ktore jeszcze nie mial okazji pokazac...

#147 Tabris

Tabris

~random

• User
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 09 styczeń 2008 - 00:31

Naruto mógł by sie nauczyć czegoś takiego jak ten facet z piasku
http://www.onemanga.com/Naruto/92/08/
Miecz z wiatru ale kopał by tyłki XD

#148 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 09 styczeń 2008 - 01:55

to znaczy że naruto potrafi jednak coś więcej z futonem niż tylko tylko FSR cool!!!

FR - mniejsza wersja FRS - samo w sobie IMO jest mu niepotrzebne - ale w połączeniu z atakiem sprzymierzeńca (katon + suiton) jest super jutsu i Naruto może być dzięki niemu świetnym wsparciem dla innego elementalisty.
Poza tym potrafi w jakimś tam stopniu posługiwać się chakrą fuuton - słabo ale umie - IMO fajnie by było gdyby w obecnej walce z Tobi'm nagle Tobi zrypał się z gałezią na dół i okazało że to Naruciak wiatrem od tyłu klonami ściął gałąź :)
Aha no i jeszcze może zawsze sprawić sobie takie kastety jak Asuma XD

Naruciakowi nowe rzeczy, a potem o tym zapomina np. Uzumaki Naruto Rendan, czy combo 1000 clonów - shurikeny, które mogą zownować wielu przeciwników...

To drugie jest super - ale ten pierwszy nie sprawdza się na przeciwników poziomu Aka - ujrzymy go jeszcze tylko jeśli twórcy shippa planują jakieś fillery albo Kishi wrzuci jakichś słabych gostków jako mięso armatnie żeby pokazać niedowiarkiom że mimo wszystko Naruto jest dużo lepszy po TS.
Mnie najbardziej denerwuje to że nie używa kuchyose po TS :(

ale Naruto nie potrzebuje wielu technik do walki ponieważ jego styl jest uniwersalny i dobry na każdego, nawet przy takiej liczbie technik.

Shika też zna niewiele technik a jest mocny (choć może nie standardy po-TS'owe). Jeżeli Naruciak jeszcze poprawi użycie KB i zrobi się jeszcze troche szybszy to będzie wymiatał - chociaż żeby dogonił Sasquacha przyda mu się pare fuutonów.

#149 Infernus

Infernus
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 21:57

ale Naruto nie potrzebuje wielu technik do walki ponieważ jego styl jest uniwersalny i dobry na każdego, nawet przy takiej liczbie technik.

moze i jest dobry na kazdego ale czy masz zamiar ogladac naruto walący ciagle rasengan albo kazysta ciagle z KB ?? bo ja nie dla mnie jest to zbyt monotonne ciagle rasengan i rasengan fakt kozacka technika ale ile mozna??? musi podszkolic szybkosc i duzo ale to duzo podszkolic nin jutsu

#150 eros

eros
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 23:07

qosmo napisał/a:
Naruciakowi nowe rzeczy, a potem o tym zapomina np. Uzumaki Naruto Rendan, czy combo 1000 clonów - shurikeny, które mogą zownować wielu przeciwników...

To drugie (shihou hapou shuriken no maki) jest lepsze niż shuriken kage bushin no jutsu ;p Można tym niezle szkód narobić xD Uzumaki Naruto rendan tez jest fajna technika. Urozmaica walki Naruciaka i można nią też fajnie przekopać ;]

Mnie najbardziej denerwuje to że nie używa kuchyose po TS :(

No a nawet jak by użył to by przyzwał coś na miare małego Gamakichiego... Jak by to było jak by Naruciak się nie zbłaznił przed przeciwnikiem. Ale po TS mogl chociaż opanować kuchyiose, żeby przyzywać różnorodne żaby kiedy chce, a o rasenganie robionym jedną ręką to już nie wspomne ;/ W dodatku Kaszalot robi nawet rasengana jedną ręką.

Shika też zna niewiele technik a jest mocny

Hmm napewno zna ich więcej niż Naruto.

Jeżeli Naruciak jeszcze poprawi użycie KB i zrobi się jeszcze troche szybszy to będzie wymiatał - chociaż żeby dogonił Sasquacha przyda mu się pare fuutonów.

I przewyższy sharinganowe gen... żeby mieć szanse pokonać Saska ... To jest niewykonalne. A futtony poszły pewnie w niepamięć.

bo ja nie dla mnie jest to zbyt monotonne ciagle rasengan i rasengan fakt kozacka technika ale ile mozna???

Kozacka była na początku.

#151 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 09 styczeń 2008 - 23:19

Hmm napewno zna ich więcej niż Naruto.

Kłóciłbym się :P

Policzmy :P
Odliczam henge, kawarimi, bunshin no jutsu, dispel i tego typu pierdoły no to obaj mają.

Shikamaru: Kage Mane, Shuriken Kage Mane, Kage Nui i jeszcze dwa inne Kage (jedno to to z duszeniem a drugiego użył na końcu walki z Hidanem) - więcej nie pamiętam.
Naruto: Rasengan, Oodama Rasengan, Fuuton Rasengan, Fuuton Rasen Shuriken, Kage Bunshin, Kuchyose.

Wychodzi z tego że (wiem że 4 to rasengany ale tym tropem wszystkie Shiki też są wszystkie Kage coś tam więc trudno :P) Naruto ma jedną technikę więcej.

Besides Naruto ma jeszcze Suiton coś tam na spółe z Yamato czyli ma jeszcze połowe techniki :PPP

No i Naruto ma kilka taijutsu combosów - wspominane shurikeny, uzumaki chronicles, uzumaki naruto rendan, kaiten kakato otoshi i bunshin taitari.

No i Naruciak ma jeszcze liska :PP Czyli ogólnie skillów, abilities i jutsu ma więcej od Shika - i mówie tu tylko o tym co pokazali bo jeśli ktoś zakłada że Shika czegoś nie pokazał to Naruciak też mógł :PPP

#152 gaara1818

gaara1818
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:30

jeśli ktoś zakłada że Shika czegoś nie pokazał to Naruciak też mógł :PPP

no i to jest dobre podejscie do tematu
np. to ze Itachi nie pokazal zbyt wielu technik nie oznacza ze ich nie posiada...
tak samo jest z Narutem
Kisiel chce miec asa w rekawie ktorego wyciagnie
w najmniej oczekiwanym momencie...
przeciez Naruto juz nie raz nas zaskakiwal...
pokazywal ze jest silniejszy niz sadzimy...
i pokonywal naprawde mocnych przeciwnikow...

#153 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:35

to nie jest podejscie do tematu ale fantazjowanie.Nie pokazano technik to ich nie ma i tyle. Pokaze to beda tymczasem nie mozesz ich nawet brac pod uwage. Itachi co najwyzej moze miec a raczej pewnie ma to techniki ognia takie jak Sas. W koncu byl w uchiha.
Kisiel sam nie wie czego chce , jak cos mu wpadnie do glowy to wpisuje w te "niedopowiedzenia" i dlatego je zostawia co oczywiscie potem moze tworzyc male problemy. Naruto nas zaskakiwal ale byly to "pomyslowosc" i "odwaga" i czakra lisa. I to by bylo na tyle.

#154 gaara1818

gaara1818
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:43

dlaczego taki..ANTY jestes i zawsze na nie???

[ Dodano: 10-01-08, 10:45 ]
to ze Kisiel czegos nie pokazal nie oznacza ze tego nie ma
Tobiego twarzy tez nie widziales ale ja ma

#155 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:51

dlaczego taki..ANTY jestes i zawsze na nie???

[ Dodano: 10-01-08, 10:45 ]
to ze Kisiel czegos nie pokazal nie oznacza ze tego nie ma
Tobiego twarzy tez nie widziales ale ja ma

nie ma. Moze miec zmiazdzona wycieta pocieta i ktos mogl zrobic sobie z niej puzle. Jest tobi i jest maska i to jest czesc jego uroku, pokaze twarz to ja zobaczymy i tyle. Po cos ta maske nosi w koncu to nie jest slawny aktor ktory chce sie ukryc przed fankami.To ze czegos nie pokazal to znaczy ze tego nie ma. Oczywiscie nie popadajmy w jakies skrajnosci : P bo zaraz sie zacznie

#156 gaara1818

gaara1818
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:54

a moze jednak Tobi nie ma twarzy
i to duch Madary.... tylko...

#157 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:57

a moze jednak Tobi nie ma twarzy
i to duch Madary.... tylko...

a moze przestan nabijac posty i zacznij je jakos argumentowac lub pisac logicznie :P?

Jasne ze tak moze byc ze to tylko "duch" co swiadczylo by o jego przenikalnosci itp itd tylko jakim cudem wisi na nim plaszcz ma maske nosi szaringana i sam moze "udezac"

#158 eros

eros
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 13:04

Wychodzi z tego że (wiem że 4 to rasengany ale tym tropem wszystkie Shiki też są wszystkie Kage coś tam więc trudno :P) Naruto ma jedną technikę więcej.

Fakt faktem, ale te shiki mają różne zastosowania, a nie jedno robi większe buum od drugiego ;p Z resztą fuuton rasengan to mniejsza wersja FRS, ktora podobnie jak Odaama jest technika robiona od niechcenia, zeby pokazac ze Narut cos tam się nauczył. FRS dostal zakaz uzywania. czyli odejmij te 3 rasengany ;p a kuchyiosenie uzywa.

Besides Naruto ma jeszcze Suiton coś tam na spółe z Yamato czyli ma jeszcze połowe techniki :PPP

Ale to suiton robi yamato, a Narut rasengana z wiatrem - no bo co innego moglismy sie spodziewac jak nie rasengana ;p

No i Naruto ma kilka taijutsu combosów - wspominane shurikeny, uzumaki chronicles, uzumaki naruto rendan, kaiten kakato otoshi i bunshin taitari.

To kombo z shurikenow i naruto rendan spox (zapomniane po TS), ale ta reszta to badziewie.

#159 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 13:05

to nie jest podejscie do tematu ale fantazjowanie.

Moje podejście?? :PPP Ja tylko wyliczyłem że Naruciak ma więcej technik od Shikamaru i zaznaczyłem że jeśli ktoś sądzi, że Shika może mieć jakieś jakich nie znamy to równie dobrze Naruciak może mieć i tyle. Co nie zmienia faktu że nie sądze żeby jakiś pan "z nikąd" wytrzasnął jakieś techniki - w przypadku Naruciaka zobaczymy jak się jakiejś uczy, albo obaj będą poprostu dopakowani po ewentualnym TS.

Itachi co najwyzej moze miec a raczej pewnie ma to techniki ognia takie jak Sas.

No i tu zaczyna się problem bo Itach może mieć techniki wody - pokazał już jednego suitona, a to by było dziwne gdyby ktoś uczył się manipulować chakrą wody dla jednego tylko suitona.

To ze czegos nie pokazal to znaczy ze tego nie ma.

NIe jest to do końca prawda :P Powiedz prosze jaka góra była najwyższa za nim odkryto Mount Everest (i wiedziano że istnieje) - oczywiście Mount Everest :PPP

#160 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 13:33

gaara1818, przestań. Bez instynktu mówiącego, ze czyjeś zdanie jest niepodważalne i niezmienne nic raczej dobrego i rozwijającego dla tematu/dyskusji nie wyniknie. Tym bardziej, że pogrążasz temat w offtop odnoszący się do Tobiego.
Pisz posty wnoszące coś do tematu, z argumentacją oczywiście (bo nie zawsze ją stosujesz); kilaka ostatnich trzeba było kasować (w tym jeden, który był powtórzeniem jednego z wcześniejszych na tej stronie tematu).

#161 eros

eros
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 14:20

No i tu zaczyna się problem bo Itach może mieć techniki wody - pokazał już jednego suitona, a to by było dziwne gdyby ktoś uczył się manipulować chakrą wody dla jednego tylko suitona.

Dobra ale Naruto sie nauczyl fuutona dla 1 rasengana z waitrem i koniec manipulacji w wykonaniu Naruta.

w przypadku Naruciaka zobaczymy jak się jakiejś uczy, albo obaj będą poprostu dopakowani po ewentualnym TS.

Naruto wroci z genki damą z rasengana.

Sas ma teraz szansę pokazać dużo technik. Może jeszcze coś od raitonow i katonow umie - co jest bardzo prawdopodobne. Ale jak wyskoczy z fuutonem + katon to juz będzie przesada. Nie wspomne o tym, ze MS pewnie opanuje, a Naruto do konca mangi prawdopodobnie tą pieczec od Ji-mana i to będzie szczyt jego możliwości. No co najwyżej ujrzymy więcej ogonów. Szczerze mówiąc jeszcze coś tam wierzyłem, że Narut zacznie się uczyć nowych jutsu nie bazowanych na rasenganie, ale jak juz przeczytalem jakis wywiad ze teraz będzie Saaaske-kun!! Saske-kun!! potem kakash i Sakura, to już w nic nie wieże. Narut jako shinobi będzie najsłabszym członkiem team 7, ale najmocniejszym Jinchuriki.

#162 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 15:46

ale ta reszta to badziewie.

Kaiten Kakato Otoshi jest IMO lepsze od Rasengana - a Bunshin Taiatari się czasem przydaje jako zasłona dywersjach przy manewrach w powietrzu - IMO mam nadzieje że Naruto dostanie jakiegoś słabiaka żeby z nim troche combosami tai powalczył bo może nie są jakieś extra ale fajnie wyglądają i przynajmniej miałby Naruto walke bez rasenganów.

Dobra ale Naruto sie nauczyl fuutona dla 1 rasengana z waitrem i koniec manipulacji w wykonaniu Naruta.

A co ma Naruto do suitonów Itachi'ego - ja wtedy mówiłem o tym, że może Itachi ma jakieś jeszcze suitony - a to że Naruto nie ma więcej technik manipulacji niż FRS i FR to ja wiem :PPP Ewentualnie Naruto może zrobić z tej manipulacji fuuton jaką robił przy ćwiczeniu z wodospadem jakiś słaby fuuton działający na zasadzie piły czy coś takiego - wood cutter albo saw XD

Nie przesądzaj - ja mam nadzieje że Naruto nauczy się następujących rzeczy:
- kilka zwykłych fuuton
- poprawi kuchyose - aby nie tylko totalne ofermy albo największego bossa przyzywał, ale też żaby średniej siły
- nauczy się robić rasengana jedną ręką XD
- poprawi jeszcze troche tai
- nauczy się w dowolny sposób kontrolować chakre lisa - nie mówie tu o żadnych KM4 i KM5!!! :PPP Mówie o użyciu takim jak w walce z Neji'm ale w dużo większej ilości - żeby Naruto mógł dostać nagłego kopa siły czy szybkości albo zrobić sobie takie łapki z chakry jak lis :PPP
To dla mnie byłby już w pełni dopakowany Naruto i więcej mieć IMO nie musi :PPP Ale pewnie Kishi tak tego nie rozwiąże :(

Sas ma teraz szansę pokazać dużo technik.

Oj pokazał ich już dużo :PPP

Może jeszcze coś od raitonow

Różne wariacje chidori nagashi: miecz, igły, "pancerz" - więcej mu nie trzeba, umie raitona w wystarczającym stopniu.

katonow umie - co jest bardzo prawdopodobne.

No nie wiem - co ma jeszcze z katonów wogóle do nauczenia?? Endan?? Wogóle mu niepotrzebny przy Ryuoka.

Ale jak wyskoczy z fuutonem + katon to juz będzie przesada.

Prosze :P Nie przesadzajcie już :P Ale mam fajny pomysł na combo dla Naruciaka GDYBY nauczył się kontrolować fuuton. No więc jest to możliwe tylko w walce summonem - ale... przywołuje Naruciak żabke która pluje olejem - rzuca w ten olej explosive kunai i dodaje fuuton żeby mieć jeszcze fajniejszy grill niż Gama + Ji.

a Naruto do konca mangi prawdopodobnie tą pieczec od Ji-mana i to będzie szczyt jego możliwości.

Imo pieczęć od Ji-mana pozwoli mu kontrolować chakre lisa jak napisałem przy ostatniej pauzie - po opanowaniu tego będzie mógł dowolnie i kiedykolwiek używać chakry lisa (łapki lisa, QB blast i boost szybkości i siły).

No co najwyżej ujrzymy więcej ogonów.

IMO pieczęć tak nie działa - ogony pojawiają się kiedy lis przejmuje coraz większą kontrole - a o to chodzi żeby to Naruto kontrolował lisa - pamiętasz walke z Neji'm?? Naruciakowi nie urosły pazury, nie miał czerwonych oczu ani berserka a miał poziom KM0 chociaż nie wyglądał tak na KM0 po tym wnioskuje że kontrola Naruto nad Lisem (a nie odwrotnie) nie ma nic wspólnego z ogonami :PPP

Saaaske-kun!! Saske-kun!! potem kakash i Sakura, to już w nic nie wieże. Narut jako shinobi będzie najsłabszym członkiem team 7, ale najmocniejszym Jinchuriki.

Myślisz że tak musi z tego wynikać?? Sasuke Sakura i Kakash będą sobie wymiatać a my dostaniemy np. trening w górach i Naruto wróci silniejszy od nich wszystkich?? I co że jako jinchuuriki?? Dobry jinchuuriki > dobry shinobi. Besides od walki z Neji'm było pewne że Naruciak na końcu mangi będzie najsilniejszy ale będzie jinchuuriki nie shinobi:PP

#163 eros

eros
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 19:03

Kaiten Kakato Otoshi jest IMO lepsze od Rasengana

Pierwszy raz o tym slysze. Jak to dziala? moglbys podac chapter?:P Bo w anime tegonie widzialem a mange od shipka zaczolem czytac.

eros napisał/a:

Nie przesądzaj

Z kishim jest to możliwe. Widać, że nie ma pomyslow na nowe techniki dla Naruta, i glownie to najfajniejsze jak wymysli to Saskowi daje.

- kilka zwykłych fuuton
- poprawi kuchyose - aby nie tylko totalne ofermy albo największego bossa przyzywał, ale też żaby średniej siły
- nauczy się robić rasengana jedną ręką XD
- poprawi jeszcze troche tai
- nauczy się w dowolny sposób kontrolować chakre lisa - nie mówie tu o żadnych KM4 i KM5!!! :PPP Mówie o użyciu takim jak w walce z Neji'm ale w dużo większej ilości - żeby Naruto mógł dostać nagłego kopa siły czy szybkości albo zrobić sobie takie łapki z chakry jak lis :PPP

Czytasz mi w myślach :D A tą kontrolę to mam nadzieje, że zdobędzie poprzez tą pieczęć od Ji-mana. A i chciałbym zobaczyć Naruciaka formującego pieczęcie :D Bo to naprawde rzadkość.

summonem - ale... przywołuje Naruciak żabke która pluje olejem - rzuca w ten olej explosive kunai i dodaje fuuton żeby mieć jeszcze fajniejszy grill niż Gama + Ji.

To by było fajne :D:D:D

Besides od walki z Neji'm było pewne że Naruciak na końcu mangi będzie najsilniejszy ale będzie jinchuuriki nie shinobi:PP

Ja bym tam wolal, żeby Narut wlasnie był potężnym shinobi, a nie jinchuriki fighterem;p Jak miał by używać liska, to w ten sposob co w walce z Nejim, a czerwona czakra była by jego znakiem rozpoznawczym ;p I umiał by mase jutsu xD to by było coś ;p

#164 Deltruix

Deltruix
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 19:48

Apropo ciągłego używania Rasenganów i jego wariacji. Możliwe, że Kisiel ma w tym jakiś ukryty cel? Może da mu jakiś przydomek z rasenganem, tak jak copy ninja u kakashiego i yellow flash u 4th hokage? Taki Rasengan Naruto.

Co do użytecznych bajerów które dres mógłby dostać:
-Jak Robsonic napisał tai - Naruto wkońcu jest ninja na bliskie/średnie odległości, taki ninja bez tai?
-Może tak jak u Emo goda, "pancerz" z rasengana?
-Może użycie rasengana przy użyciu chakry kyuubiego? Zakładając, że jednak chakra liska jest katonem. Taki Katon Rasengan.

#165 Infernus

Infernus
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 22:03

Zakładając, że jednak chakra liska jest katonem. Taki Katon Rasengan.

z tym katon rasengan troche przesada mam nadzieje ze nie bedzie wiecej rasenganow wymyslal...

-Może użycie rasengana przy użyciu chakry kyuubiego?

juz jest oodama rasengan

#166 eros

eros
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 14:13

z tym katon rasengan troche przesada mam nadzieje ze nie bedzie wiecej rasenganow wymyslal...

Popieram. Mamy juz cala game rasenganow. Rasengan, Odaama rasengan, fuuton: rasengan, fuuton: rasenshuriken. Tyle w zupelnosci wystarczy ;]

-Może użycie rasengana przy użyciu chakry kyuubiego?

juz jest oodama rasengan

Mi bardziej sie wydawał, że to czakra Naruciaka. A kyuubi rasengan był w walce z Sasuke.

#167 Infernus

Infernus
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 17:19

Mi bardziej sie wydawał, że to czakra Naruciaka. A kyuubi rasengan był w walce z Sasuke.

moze sie tak wydawac ale ji muwil ze musi uzyc do oodama rasengana swoich wielkich pokladów czakry a wiec raczej chodzilo o kyubiego i mial wloczone km0 po oczach widac:P obejzyj odcinek w shipku:P bodajze 15 ep:P

#168 eros

eros
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 19:13

moze sie tak wydawac ale ji muwil ze musi uzyc do oodama rasengana swoich wielkich pokladów czakry a wiec raczej chodzilo o kyubiego i mial wloczone km0 po oczach widac:P obejzyj odcinek w shipku:P bodajze 15 ep:P

Wiem, ale bez KM Narut ma gigantyczne poklady czakry po ojcu, a KM0 mogl użyć żeby szybkości nabrać, bo byla możliwość, że Łasic się zakapuje w pore i ucieknie.

#169 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14290 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 22:47

Czytając pierwszy post, doszedłem do wniosku, iż manga nie powinna mieć tytułu Naruto tylko Sasuke:D W sumie sasuke i Naruto są od początku głównymi bohaterami, stoją na równi jesli chodzi o "ważność" w mandze. Inaczej jest od Shippuudena. Tu Naruto zaczyna schodzić na dalszy plan, sasuke dostaje coraz więcej kartek, zostaje pokazana jego siła, efekty treningów u Oro. U Naruciaka nie ma czegoś takiego, jedynie perfekcyjnie opanowuje Kage Bunshin, oraz dowiaduje się, iż jego naturą chakry jest wiatr. Naruto zaczyna schodzić na dlaszy plan, Sasuke wysuwa się naprzód i w końcu staje się wręcz głównym bohaterem...ale mi to nie przeszkadza!!! Uważam to za plus, iż Naruto jest słabszy od sasuke. Gdyby byłsilniejszy, to manga nie miałaby sensu. Tu chodzi o ciągłe doskonalenie się, chęć pokazania, iż wiara w siebie daje ogromne rezultaty. Zaprawde powiadam wam, Sasuke czuje się już się takim pakerem, iż nikt nie może mu z podskoczyć, a tym bardziej Naruto. I tu będzie ta niespodzianka, Naruto stanie się silniejszy, bo chce być silniejszy w słusznej sprawie. Sasuke kieruje się zemstą, naruto chęcią sprowadzenia sasa znów na drogę światła. Dlatego Naruto wygra! On chce stać się silny w słusznej sprawie. Poza tym, on osiągnął coś, czego nie osiągnął jego ojciec, sam 4 Hokage: dopracował Rasengana do końca!!! To już jest wyczyn, który stawia go na piedestale. Kończąc moje wywody, Naruto jest silny duchem, i to jest jego najpotężniejsza siła. Amen

#170 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 01:02

Czytając pierwszy post, doszedłem do wniosku, iż manga nie powinna mieć tytułu Naruto tylko Sasuke:D

Heh już wielu ludzi przed Tobą doszło do tego BŁĘDNEGO wniosku :PPPPPPPP
Why??
Uważacie, że Sasuke powinien być główną postacią, bo jest najsilniejszy i robi się coraz silniejszy??
- to czemu Pein albo Tobi nie mogą być głównymi bohaterami??
Uważacie, że Sasuke powinien być głównym bohaterem, bo zawsze wygrywa i wszystko mu wychodzi??
- pytam czemu Temari nie może zostać główną bohaterką?? :P
Uważacie, że Sasuke jest głównym bohaterem, bo jest go najwięcej po TS??
- pytam co z Gaara Arc, pierwszą połową Arcu który teraz w shippie idzie, czy większością Kakuzu arca, a w szególności walce z Pein'em??
Uważacie, że Sasuke ma największe znaczenie dla fabuły??
- bullshit - większe miał sage of the six paths (wymyślił ninjutsu) czy Madara ma :P

A tak na serio to nazwa Naruto nie może zostać zmieniona na Sasuke z następujących powodów:
- o Sasuke nie dało się w anime zrobić fillerów przed TS
- Naruto poświęcane jest więcej uwagi - znamy jego myśli, jego uczucia, lepiej stosunek bohaterów do niego, widzimy najwięcej sytuacji z jego udziałem, mimo wszystko o nim też jest głośno - jako o jinchuuriki, synu czwartego czy wybranym, widzimy go w życiu codziennym a Sasa nie
- postać Naruto jest wzorowana na samym Kishi'm któremu nie szło w życiu (przedostatni w klasie, jego pierwsze mangi były wyśmiewane nawet przez znajomych) i w końcu stworzył mange, która została równie popularna i została okrzyknięta następcą DBZ (czyli Naruciak zostanie godnym następcą/prześcignie Yondaime tak jak Kishi chciał Toriyame :P)

Naruciak w końcu wyjdzie na swoje i będzie wymiatał. Będzie opierał się bardziej na mocy lisa, ale to już pewne od walki z Neji'm - besides kto mu zabrania skoro Sasuke też używa cheatów (dragi, kontener przed TS, CS2, sharingan??) Ale stanie się dopiero w ostatnich arcach mangi czyli po rozpoczętym Sasuke arc i planowanych przez Kisiela Sakura & Kakashi Arcs (pewnie po kolejnym TS).

sasuke dostaje coraz więcej kartek

Nie więcej niż Naruto :P

To normalne że Kishi teraz dużo uwagi poświęca Sasuke'mu który nie istniał większość arcu o 3 sanninach (po spotkaniu z Itachim było o nim długo cicho), a przez cały środek sound arc siedział w kontenerze i na dodatek nie było go 1,5 arca w shippie - a jego późniejsze pojawienie się było sporadyczne bo zaraz zaczął się Kakuzu arc. Nie dziwie się Kisielowi że chce teraz więcej uwagi poświęcić Sasowi i "Naruto musi poczekać" ale nadejdzie jeszcze czas Naruciaka :PP

To już jest wyczyn, który stawia go na piedestale. Kończąc moje wywody, Naruto jest silny duchem, i to jest jego najpotężniejsza siła. Amen

I ma najlepszego bijuu, najwięcej chakry i jedno z najsilniejszych jutsu - ale takto z końcowym wywodem się zgadzam - amen to that :P

#171 eros

eros
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2008 - 03:56

mimo wszystko o nim też jest głośno - jako o jinchuuriki, synu czwartego czy wybranym, widzimy go w życiu codziennym a Sasa nie

O tym, że jest synem 4th to wie tylko Tsunade teraz, może Kakash, że jest destined child to sie dowie za jakies 20 chapkow.

zyli Naruciak zostanie godnym następcą/prześcignie Yondaime tak jak Kishi chciał Toriyame :P

Dobra dobra przescignie Yondaime (posiadając 2 techniki i liska), a Sasuke przescignie Naruta i wszystkich innych.

Naruciak w końcu wyjdzie na swoje i będzie wymiatał. Będzie opierał się bardziej na mocy lisa

I tutaj konczą się możliwości Naruta. Kage bushin + rasengan, a jak sie nie uda z rasengana to mamy lisa zawsze :)

besides kto mu zabrania skoro Sasuke też używa cheatów

Sas panuje nad swoimi cheatami.

To normalne że Kishi teraz dużo uwagi poświęca Sasuke'mu

Jeszcze nie widzialem posta, w ktorym byś nie bronił Saska 0.o

(po spotkaniu z Itachim było o nim długo cicho), a przez cały środek sound arc siedział w kontenerze i na dodatek nie było go 1,5 arca w shippie

Może go nie pokazywali ale wszystko się kręciło wokol niego... z wyjątkiem Gaara arcu, to był taki ochłap dla AntySasu...

Nie dziwie się Kisielowi że chce teraz więcej uwagi poświęcić Sasowi i "Naruto musi poczekać" ale nadejdzie jeszcze czas Naruciaka :PP

Taa taa a co z Hinatą, Kibą, Shino, Zetsu itd. o nich to najwięcej wiemy. Co do "nadejdzie jeszcze czas Naruciaka" to bedzie ostatnie 5 chapkow mangi, ktore bedzie wojowal na 95% z Saskiem przeciwko glownemu badassowi(coś w stylu Goku&Vegeta vs Kid Buu) i Naruciak rzuci genki dama rasengana.

I ma najlepszego bijuu

Nad ktorym Sasuke zapanuje, w przeciwienstwie do madary.

najwięcej chakry i jedno z najsilniejszych jutsu

Co mu da czakra, jak nie przeżyje 1 rundy z Saskiem (shusin no jutsu + chidori w serce i po wielich pokladach czakry) A co do jednego z najsilniejszych jutsu to sie zgodze, ale jest jeden maly problem - FRS robi szkody na poziomie komorkowym, i jak jeszcze raz Narut uzyje go to straci mozliwosc uzywania czakry lub cos w tym stylu.

#172 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 10:14

Sasuke jest tylko urządzeniem napędzającym fabułę;
- siłę Naruto
- akcję mangi; działania Naruto i Sakury
- plan przywódcy Akatsuki

Sasuke nie wie czym jest prawdziwa siła. Myślę, że obudzi się ona w nim dopiero, wtedy gdy wreszcie znów będzie walczył mając za towarzyszy Naruto i Sakurę.

#173 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 13:32

O tym, że jest synem 4th to wie tylko Tsunade teraz, może Kakash, że jest destined child to sie dowie za jakies 20 chapkow.

Ale to już dobrze rokuje bo to Naruto został destined child a nie Sasuke :PPP

Dobra dobra przescignie Yondaime (posiadając 2 techniki i liska), a Sasuke przescignie Naruta i wszystkich innych.

Mówisz jakby teraz nie był od niego silniejszy - właściwie od Saska są silniejsi (z żywych) Pein, Tobi i może Itachi :PP Ale Naruciak w końcu go prześcignie - Kishi narazie znacząco go nie przypakował bo chciał ułożył fabułe po swojemu - a do czasu większego przypakowania myślał, że fanom wystarczy KM4 i FRS :PPP

I tutaj konczą się możliwości Naruta. Kage bushin + rasengan, a jak sie nie uda z rasengana to mamy lisa zawsze :)

No na kogoś słabszego masz wymienione combosy. A i zawsze w walce z pervertem można użyć Oiroke :PP

Sas panuje nad swoimi cheatami.

Czy stwierdziłem że Naruto też?? Napisałem że nauczy się nad nimi panować a z tymi cheatami to mówiłem zapobiegawczo dla tych którym nie pasuje że Naruciak będzie się tak bardzo posiłkował mocą lisa - cheatem. No bo w końcu cała moc Sasa na dobrą sprawe opiera się na jednym cheacie - sharinganie który nie tylko sam w sobie dużo mu daje ale też sprawił że Oro się nim zainteresował i zyskał przez to inne cheaty jak CS.

Jeszcze nie widzialem posta, w ktorym byś nie bronił Saska 0.o

Poprawka :PP Bronie Naruto :PP

Taa taa a co z Hinatą

Wiemy że zna się na matmie po TS, ma lepszy byakugan i większe piersi - tudzież częściej mówi naruto-kun niż przed TS.
IMO Hinata pozostanie postacią drugoplanową do końca :P Ewentualnie dostanie jedną, dwie walki i zostanie żoną/laską Naruciaka :PPP

Kibą

Heh przecież to on najwięcej się darł w ostatnim chapie :P IMO na Kibe też przyjdzie czas :P

Zetsu

Na tym polega urok Zetsu że nic o nim nie wiemy :P

ktore bedzie wojowal na 95% z Saskiem przeciwko glownemu badassowi

Skoro Sas ma być postacią tragiczną to wyłoży nogi będąc złym :PP

(coś w stylu Goku&Vegeta vs Kid Buu)

Goku > Vegeta :P Tak samo będzie Naruto > Sasuke :P

i Naruciak rzuci genki dama rasengana.

To nie fillery :P

Co mu da czakra, jak nie przeżyje 1 rundy z Saskiem (shusin no jutsu + chidori w serce i po wielich pokladach czakry)

IMO może walczyć lisem :P
KM0 kontroluje bardzo dobrze, a to że wyższe formy prowadzą od razu do KM4 jest nieprawdą :P Why?? Bo sam Yamato powiedział po walce KM4 vs. Orochimaru że głównym powodem pokazania się KM4 było to, że Naruto sam nie chciał go powstrzymać i poddał się jego mocy ogarnięty nienawiścią do Oro i szaleńczą chęcia "ratowania" Sasuke. Inne przypadki pokazania się KM4 to zawsze przez majstrowanie z sealem - najpierw Ji z kluczem a potem Yamato swoją mocą. IMO normalnie nie jest tak łatwe wejście na KM4 jakby się wszystkim wydawało i Naruciak jak nie przesadzi to może pozwolić uaktywnić się KM1 czy nawet do KM3 gdzie utrzymuje świadomość jako tako.

#174 eros

eros
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2008 - 22:11

właściwie od Saska są silniejsi (z żywych) Pein, Tobi i może Itachi :PP Ale Naruciak w końcu go prześcignie

No nie wiem bo nic juz sie chyba nie da stworzyć z KB, a Rasengana juz najsilniejszego opanowal, liska mu Sasek zablokuje, szybkosci to on chyba nigdy nie wytrenuje, w tai sie nie poprawi.. hmm w sumie to tylko na kyubiego moze liczyc, bo sam nic przeciwko Saskowi nie zdziala.

No na kogoś słabszego masz wymienione combosy.

No na shinobi z rangą chunin. Narut to w sumie taki mocny chunnin z olbrzymią czakrą i tyle. A inteligencje ma poniżej chunnina.

Czy stwierdziłem że Naruto też?? Napisałem że nauczy się nad nimi panować a z tymi cheatami to mówiłem zapobiegawczo dla tych którym nie pasuje że Naruciak będzie się tak bardzo posiłkował mocą lisa - cheatem. No bo w końcu cała moc Sasa na dobrą sprawe opiera się na jednym cheacie - sharinganie który nie tylko sam w sobie dużo mu daje ale też sprawił że Oro się nim zainteresował i zyskał przez to inne cheaty jak CS.

No ale ludzie chca żeby Narut sie nie pokazywal z KM, jesli nie ma zamiaru go kontrolować. Sasuke zaś w 100% potrafi kontrolować swoj CS2, kory w dodatku nie pochlania jego osobowosci, w przeciwienstwie do innych ;/

Poprawka :PP Bronie Naruto :PP

Zwracam honor :P

większe piersi

xDDDD

eros napisał/a:
Kibą

Heh przecież to on najwięcej się darł w ostatnim chapie :P

Heeh w ostatnim chapie była walka Itach vs Sas.

Skoro Sas ma być postacią tragiczną to wyłoży nogi będąc złym :PP

Ojjj mam taka nadziej i mam nadziej, że zdeduje z ręki Naruta.

Goku > Vegeta :P Tak samo będzie Naruto > Sasuke :P

No fakt ale jak widzimy to Goku byl częsciej silniejszy niz vegeta, a z Narutem i Saskiem jest na odwrot i w dodatku teraz to juz jest Sas >>>>>> Naruto i przed Saskiem jeszcze MS etc. a przed Narutem to tylko KM++, nad ktorym Sas pewnie zapanuje ;p

eros napisał/a:
i Naruciak rzuci genki dama rasengana.

To nie fillery :P

Ooo zdziwil bym sie jak by tak nie bylo ;] Ale bardziej prawdopodoobnie to Narut bedzie przytrzymywal glownego baddasa, aż Sas rzuci "mangekyou kyuubi uzumaki saske uchicha chidori katon doton fuuton suiton raiton mokuton henge rasen odaama CS20 rasengana" xD

Wkurza mnie to, że Naruto jako glowny bohater (i moja ulubiona postac)jest przedstawiany jako leszcz, olewany, nie poznający nowych technik, skrzywdzony po ts, jego glowny rywal - Konoszanski playboy jest od niego we wszystkim lepszy i sie nie zapowiada żeby to sie zmienilo. -.-

Naruciak jak nie przesadzi to może pozwolić uaktywnić się KM1 czy nawet do KM3 gdzie utrzymuje świadomość jako tako.

No i o to chodzi, żeby Naruciak wrzucił KM0, max 1 i seal. I by walczyl używając natur czakry (powiedzmy fuuton + suiton lub inne) i inne, a nie tylko lapki z czakry i tai.

#175 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 23:49

szybkosci to on chyba nigdy nie wytrenuje, w tai sie nie poprawi

Czemu??

hmm w sumie to tylko na kyubiego moze liczyc, bo sam nic przeciwko Saskowi nie zdziala.

Mi pasuje byleby to Naruto kontrolował Lisa jak chciał :P
Szalona scena marzeń: Sasuke i Naruciak stoją naprzeciwko siebie :P Sasuke robi swój shunpo shuunshin z mieczem - jest ileś tam metrów za Naruciakiem a tu nagle odpada mu ostrze od miecza :P odwraca się a tu łapa Kyuubiego dup w ryja :P Nierealne ale fajnie by to wyglądało zwłaszcza jakby Naruto nagle wrócił po jakimś TS :P Albo chociaż z innym przeciwnikiem coś takiego XD

No na shinobi z rangą chunin.

Shikamaru, Sakura, Shino, Kiba, Hinata, Lee, TenTen, Ino - dużo shinobi ma range chuunin :PPP

Heeh w ostatnim chapie była walka Itach vs Sas.

Znaczy miałem na myśli ostatni chap gdzie występował Kiba czyli 383 :PP Zapomniałem o EMO walce w 384 - ale tak na off to trzeba przyznać że jest świetna jak narazie:PP

Wkurza mnie to, że Naruto jako glowny bohater (i moja ulubiona postac)jest przedstawiany jako leszcz, olewany, nie poznający nowych technik, skrzywdzony po ts, jego glowny rywal - Konoszanski playboy jest od niego we wszystkim lepszy i sie nie zapowiada żeby to sie zmienilo. -.-

Wiesz co jest troche straszne w tym wszystkim faktycznie :PP Gdyby Sasuke teraz nagle się odmieniło i wrócił do Konoha to wszyscy by go ubóstwiali, bili przed nim pokłony i w dupie by spowrotem mieli Naruto. Sakura by tylko jechała z Sasuke-kun, Kakash by swojego ulubionego pupilka wychwalał i wogóle. No tylko po Neji'm i chłopakach oraz Hinacie by to spłynęło - ale Naruciak w każdym razie odszedłby w niepamięć.
IMO gdyby Naruto miał troche rozumu to by srał na te wioche po śmierci Ji i ruszył w świat zdobywać siłe tak jak Ji.

No i o to chodzi, żeby Naruciak wrzucił KM0, max 1 i seal. I by walczyl używając natur czakry (powiedzmy fuuton + suiton lub inne) i inne, a nie tylko lapki z czakry i tai.

Fajny by był pomysł na łączenie chakry Kyuubiego z żywiołem - np. wiatry Kyuubi'ego :P
No dobra dosyć moich szalonych wizji i rozważań, bo narazie mamy Sasuke >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Naruto i jedyna szansa dlatego drugiego to "MAKE FRIEND NO JUTSU!!!"