Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Kishimoto magikiem; analiza postaci Naruto i Sasuke

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
751 odpowiedzi w tym temacie

#211 eros

eros
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2008 - 00:18

hyba nikt tego nie chcial, ale moim zdaniem ktos wkoncu musial zginąc i padło na Jiraye, dzieki temu manga stanie ciekawsza ;] takie jest moje zdanie...

Prawda. Narut dowiadujący się o śmierci Ji + klucz 4th hokage, destined child, i może w końcu Narut przewyzszy emo Saska przydupaska xd I nikt tu nie mówi o używaniu kyuubiego przez Naruto w walce z ucipa godami bo to mija się z celem ;p Pieczęcią może będzie mogl manipulować w dowolny sposób czakrą kyuubiego (oczywiście do walki z shinobi nie pokroju emo commando saske ucipa etc. ;p )

#212 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2008 - 22:22

emo Saska przydupaska

wrrrr.....(:P)

chyba nikt tego nie chcial, ale moim zdaniem ktos wkoncu musial zginąc i padło na Jiraye, dzieki temu manga stanie ciekawsza ;] takie jest moje zdanie...

pewnie masz racje no ale cuż nic by sie nie satło jak by troche pożył jeszcze:) ciekawe co zrobi Tsunade jak sie dowie a przewidywała że nie wróci ale na pocieszenie pierwszy raz (chyba) wygrała zakład;p;p;p....
p.s fajny avek:)

będzie mogl manipulować w dowolny sposób czakrą kyuubiego

no jestem Ciekawa jak to będzie ... wtedy zaczną się spełaniac wizje fanó co do Naruto ...chociaz myśle że Naruto i tak już jest bardzo dobrym Shinobi, no i nie moża zapomniec o tym że wciąż się uczy i pozanje nowe techniki a jak już opanuje liska to w ogóle:)

emo commando saske ucipa etc. ;p )

wwrrrr...(:P)

#213 Minato

Minato
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 00:02

ciekawe co zrobi Tsunade

szkoda mi jej ;/ a wydawalo mi sie ze po tym jak Ji wyruszyl na jak juz wiemy ostatnia misje to ona zrozumiala ze chyba do niego cos ten teges... ale dobra nie odbiegajmy od tematu...

[ Dodano: 20-01-08, 23:37 ]
tylko chcial bym wkoncu zobaczyc jak Naruto robi pieczecie powala przeciwnikow fuutonami, moze jakis suiton i doton tez by nie zaszkodził, ogolnie do Naruto nie mam nic bo chlopak czasami ma ciekawe pomysle ale ZA MAŁO TECHNIK!!!

#214 eros

eros
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 01:18

Kunoichi342 Wybacz xDDD nie moglem sie powstrzymać xd

chociaz myśle że Naruto i tak już jest bardzo dobrym Shinobi, no i nie moża zapomniec o tym że wciąż się uczy i pozanje nowe techniki a jak już opanuje liska to w ogóle:)

Wiesz do słabych shinobi on nie należy, ale w porównaniu z uniwersum to on jest słaby ;p Jego wiedza jest zbyt mała, taktyka także ale nadrabia to swoim instynktem bojowym ;] Jego wadami także jest mała szybkość i dosyć słabe Tai (a w końcu on w tai walczy więc i szybki i zręczny powinien być ;]) a technikami także nie grzeszy (coś defensywnego by się przydało ;p)

tylko chcial bym wkoncu zobaczyc jak Naruto robi pieczecie powala przeciwnikow fuutonami, moze jakis suiton i doton tez by nie zaszkodził, ogolnie do Naruto nie mam nic bo chlopak czasami ma ciekawe pomysle ale ZA MAŁO TECHNIK!!!

Podpisuje się pod tym ;]

#215 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 01:31

(coś defensywnego by się przydało ;p)

po kiego wala?;p regeneracja kyuubiego + wysoka stamina + 1000 klonow wystarczy...moze jeszcze Sphere rasengan co ? otacza swoje cialo rasenganem i odrzuca xP

Minato napisał/a:

Nigdy w zyciu. naruto ma pozostac taki jaki jest ;E jak zacznie szalec to sie zrobi nudno a tak nigdy niewiadomo co mu przyjdzie do lba;p Ichigo z bleacha tez nie ma 1000 technik ba ma wrecz..2 ;pa jakos jest ql extra itp ;] naruto tez da rade ;p

#216 Minato

Minato
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 01:35

Nigdy w zyciu. naruto ma pozostac taki jaki jest

spokojnie ^^ nie mowie zeby stal sie taki jak kakashi ze na kazda okazje ma inna technike, tylko poprostu wzbogacic troszku jego asortyment, no przyznaj ze nie nudzi cie ogladanie w kazdej walce kage bunshin i na koniec rasengan, to sie robi juz troszke nudne nie uwazasz?

[ Dodano: 21-01-08, 00:40 ]
no wiadomo casami pokaze sie lisek, a przyzwanie zaby to juz wogle musi byc specjalna okazja...

#217 eros

eros
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 02:41

Nigdy w zyciu. naruto ma pozostac taki jaki jest ;E

Ołł je do konca ma ssać? Narut powinien dostać z 5-10 jutsu samego fuutona, nature suiton i z tego z 5-10 jutsu, mega szybkość, shiki fujin, hiraishin, jakiś fajny mieczyk, hakke no fujin - shiki, jakieś nieznane nam super jutsu po ojcu i coś nowego uber opracowanego przez samego Naruta. Wliczając jeszcze kontrole kyuubiego i anty genjutsu xD Wtedy będzie gites i nie wszystko naraz tylko po troche w każdej walce ;]

po kiego wala?;p regeneracja kyuubiego + wysoka stamina + 1000 klonow wystarczy

Klony go obronią przed jakąś eksplozją? odcięta ręka mu odrośnie, bo przez klon przejdzie jak przez maslo jakieś ostrze czakry czy kij wie co?;]

spokojnie ^^ nie mowie zeby stal sie taki jak kakashi ze na kazda okazje ma inna technike,

Sas mogl to i Narut może ;] Ja wieże w Naruciaka xd

no wiadomo casami pokaze sie lisek, a przyzwanie zaby to juz wogle musi byc specjalna okazja...

No czy jak wiem.. liskowi powiedział, że już nie chce oglądać jego mordy, a jak będzie chciał kogoś zmiażdżyć to nie liskiem tylko kuchyiose ;p

#218 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 10:45

to ona zrozumiala ze chyba do niego cos ten teges... ale dobra nie odbiegajmy od tematu...

cuż zależało jej na nim martwiła sie nie:) ale ups to nie na temam wybaczcie

Sas mogl to i Narut może ;] Ja wieże w Naruciaka xd

ja też zobaczycie jeszcze nam pokaże coż fajnego, że nas zatka;p;p

No czy jak wiem.. liskowi powiedział, że już nie chce oglądać jego mordy, a jak będzie chciał kogoś zmiażdżyć to nie liskiem tylko kuchyiose ;p

właśnie a żabi szef jest fajny...:) albo Gamikichi jest dobry;p;p;p

i nie wszystko naraz tylko po troche w każdej walce ;]

właśnie przeciez on się jeszcze uczy co nie:D lepiej żeby się dobrze nauczył jutsu;p;p;p

#219 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 15:30

i może w końcu Narut przewyzszy emo Saska przydupaska xd

Najpierw to stopniowo Sasuke będzie przewyższał Pein'a, Itacha, Madarę, Elvisa, Chuck'a, Godzillę, a dopiero potem przyjdzie czas na Naruto xD

Wiesz do słabych shinobi on nie należy, ale w porównaniu z uniwersum to on jest słaby ;p

W porównaniu z pierwszą 10, a nawet 20 to tak :P Ale nie jest tak źle :P Kiedyś to Kisame jednym machnięciem miecza mu wyłączał chakre Kyuubi'ego i z Kibą sobie nie radził xD

Ichigo z bleacha tez nie ma 1000 technik ba ma wrecz..2

Tylko, że Ichigo kontroluje swojego cheata - hollow mode - Naruto kyuubi mode nie kontroluje :P Poza tym Ichigo i tak ssie w porównaniu z wszystkimi od Nnoitory wzwyż :P

jakiś fajny mieczyk

Nie wiem czemu, ale fajnie by wyglądał IMO Naruto z twin sai (takie dwa mieczo-sztylety :P).

#220 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 15:33

eros napisał/a:
emo Saska przydupask

skończcie już z tym emo... to bardziej żałosne niż niektóre moje ostatnie posty...

Ja wciąż czekam aż Naruto w końcu użyje żab... bo czegoś musiał się nauczyć...

#221 Minato

Minato
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 15:51

Ja wciąż czekam aż Naruto w końcu użyje żab... bo czegoś musiał się nauczyć...

no wlasnie, nie wierze ze trenujac tyle z Ji nie nauczyl sie ani jednej techniki zwiazanej z zabami... przeciez glupie by bylo gdyby Naru w pierwszej swojej walce pokazal wszystko czego sie nauczyl...

#222 gasiorxx

gasiorxx
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 16:44

skończcie już z tym emo

tak w sumie zastanowilem sie nad tym i emo to placzliwa cipka ktora twierdzi ze jej nie rozumie swiat i sie tnie, a taki sasek ani nie placze(chociaz twierdzi ze jest mscicielem i nikt go nie rozumie) fryz ma troche jak emo ale reszta to prawdziwy kozak wiec moze faktycznie trzeba by bylo skonczyc z tem gadaniem o emo cipie?

CHOCIAZ NIE obojetnie czy jest kozak czy nie to wyglada jak ten typ z tokio hotel wiec jest EMO CIPA najwieksza emo cipa w calym narutowersum

#223 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 16:59

CHOCIAZ NIE obojetnie czy jest kozak czy nie to wyglada jak ten typ z tokio hotel wiec jest EMO CIPA najwieksza emo cipa w calym narutowersum

Gdzie tu podobieństwo ?

#224 eros

eros
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 20:50

Najpierw to stopniowo Sasuke będzie przewyższał Pein'a, Itacha, Madarę, Elvisa, Chuck'a, Godzillę

Ale z Rysiem z Klanu to mu łatwo nie pójdzie ;<

Nie wiem czemu, ale fajnie by wyglądał IMO Naruto z twin sai (takie dwa mieczo-sztylety :P).

Ołł jee xD

no wlasnie, nie wierze ze trenujac tyle z Ji nie nauczyl sie ani jednej techniki zwiazanej z zabami...

Przecież się kuchyiose żab nauczył w classicu ;p

przeciez glupie by bylo gdyby Naru w pierwszej swojej walce pokazal wszystko czego sie nauczyl...

Nikt nie mowi o pierwszej walce ;p Z itachem użył Kai i Odaama rasengana i git, z deidarą już był rasengan i KB, z Oro był KM4, z Kaku był KB + FRS, teraz mamy tobika i było KB + rasengan i już nic innego sie nie spodziewam... ;/

gasiorxx napisał/a:

Gdzie tu podobieństwo ?

Podobieństwo płci.

#225 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 22:06

no wlasnie, nie wierze ze trenujac tyle z Ji nie nauczyl sie ani jednej techniki zwiazanej z zabami... przeciez glupie by bylo gdyby Naru w pierwszej swojej walce pokazal wszystko czego sie nauczyl...

właśnie to by było bez sensu..gdyby tak sie stało to manga mogła by się juz skonczyc na takim odcinkiu;p;p

nani??... to ty chyba nie widziałeś tego geja z hokio hotel....jak możesz Saska do niego porównywać Sasek przy nim to kurde bóg;p
a emo to najlepsze określenie dla tych który nie lubią Sasa (oczywiście ja nikogo za to nie karce;p) ale to takie żałosne moim zdaniem po co wyzywac jaki to ma w ogóle sens...??

#226 gasiorxx

gasiorxx
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 00:17

no przeciez to idealny sas moglby go grac w filmie fabularnym naruto http://img206.images...gloria384jl.jpg

moze nie?

#227 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 01:12

no przeciez to idealny sas moglby go grac w filmie fabularnym naruto http://img206.images...gloria384jl.jpg

moze nie?

dowcipny jestes ;p ha ha ha -.- zal.pl ;p
emo god juz wychodzi z mody ; p za czesto dzieci jetixa zaczely tym rzucac, ale widze niektorym sie jeszcze nie znudzilo.
A) poczytaj o emo.
b) poczytaj jeszcze raz bo nie zrozumiales
c)pomysl...
d) nie udawaj pomysl
e) wroc

W takim wypadku ja znalalem hinate
http://www.pulsetc.c.../0611/boobs.jpg

Sasu Naru Oro Ji czyli swietny projek kishiego ; p niby tak standardowo a jednak mlodego weza cos rozni od starego dretwego orcia tak samo jak maly naruto w przeciwienstwie do Ji raczej nigdy sie nie podda i zawsze bedzie ganial za sasem ;p milosc...

#228 gasiorxx

gasiorxx
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 01:47

zal.pl, moda na emo god?

czlowieku moda to moze byc na zlote buty od gucciego a nie na rzucanie badz co badz bardzo niszowa odzywka, co to jest emo heartcore i cala reszta wiem doskonale, po formie wypowiedzi powinienes wywnioskowac, ze nie wypowiadam sie na powaznie.
uwazam takze ze nazwanie fikcyjnej postaci z komiksu emo cipa jest duzo lepsze od uzywania zwrotu zal.pl(domysl sie dlaczego-zostawiam pole do popisu dla twoich szarych komorek)

A) poczytaj o emo.
b) poczytaj jeszcze raz bo nie zrozumiales
c)pomysl...
d) nie udawaj pomysl
e) wroc

z takimi sugestiami to radze zapoznawac swoich kolegow z technikum, badz jezeli jednak studiujesz to kolegow z marketingu i zarzadzania.

Sasu Naru Oro Ji czyli swietny projek kishiego ; p niby tak standardowo a jednak mlodego weza cos rozni od starego dretwego orcia tak samo jak maly naruto w przeciwienstwie do Ji raczej nigdy sie nie podda i zawsze bedzie ganial za sasem ;p milosc...

trudno zeby byli tacy sami, chyba by bylo bez sensu nie uwazasz?

#229 eros

eros
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 03:22

moze nie?

HAUHuah xDDD jak 2 krople wody ;p I możecie po mnie jechać ja i tak nie zmienie zdania o emo Sasku przydupasku,bo po pierwsze zbiera wszystko najlepsze co ma Kishi do zaoferowania z wyjątkiem nawracania i mam do tego z resztą prawo prawo ;p

UAauhUAH zioom komu ty chcesz tym dokuczyć?:P Ja uwielbiam hinate i jakoś mnie to specjalnie nie rani xD

niby tak standardowo a jednak mlodego weza cos rozni od starego dretwego orcia

Nom różni się dwoma rzeczami :
1. Sas to emo, a Oro nie
2. Sas ma najbardziej przytyrane doujutsu, ktore może kontrolować kyuubiego i wszystko co ma świat shinobi do zaoferowania :)

naruto w przeciwienstwie do Ji raczej nigdy sie nie podda i zawsze bedzie ganial za sasem ;p milosc...

Albo zmądrzeje i sie wezmie kurna w końcu za trening, zamiast sie uganiać za Sasem.

#230 ReQuiem

ReQuiem
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 09:28

Nom różni się dwoma rzeczami :
1. Sas to emo, a Oro nie
2. Sas ma najbardziej przytyrane doujutsu, ktore może kontrolować kyuubiego i wszystko co ma świat shinobi do zaoferowania :)

"ziom" to samo do ciebie poczytaj do emo bo raczej niekojarzysz faktow a uzywanie zwrotu ktorego sie nie rozumie jest..zalosne...i po co ? Bo ktos inny tak mowi? Chcemy byc trendi i ql na forum ?^^
Oro to nie emo?
Jezeli sas=emo
Oro=emo

Lubisz Hinate? I czym tu sie chwalic LOL
a co do Doujutsu Sasa i..? To ze Sharingan jest uber alles bylo wiadomo od poczatku, na taki byl kreowany i tyle. Widocznie Kishi urazil czyjes uczucia..:( bo np nie zajmuje sie postacia rock lee czy hinaty ;p a moze dlatego ze...TO POSTACIE POBOCZNE FFS>_<
glowna postacia jest naruto jakbys nie zauwazyl ktory ma KM4> All
ale zeby nie bylo nudno bo co to za anime w ktorym glowny bohateer uber alles to se kishi wymyslil klan geniuszy itp za ktorzymi ma sie naruto uganiac i mamy uchiha gods;p

Teorie o emo sa naprawde zalosne
a) Emo jest na pokaz bez zadnych podstaw ba conajwyzej pies mu zdechnie a ten chce sie ciac i niewiadomo co ( i to przynajmniej te emo "stereotypowe")
b)"emo king" jak to mowial MA podstawy do traumy psychicznej, zreszta co z was za hipokryci :D LOL " On porzucil przyjaciol" i kij im w ... ;poko chce to porzuca z jakiej jasnej ciasnej ma z nimi byc bo ? Na jego miejscu postapil bym tak samo i mial w D jakas podmiejska wioske z podrzednymi ninja pokroju kakashi i poszedl "se na trening" Mial okazje wykorzystal ja i tyle :p chcesz romantyczne anime to nie ogladaj tego typu "bajek" bo tylko bedziesz poplakiwal ze zlosci

#231 gaara1818

gaara1818
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 09:43

Albo zmądrzeje i sie wezmie kurna w końcu za trening, zamiast sie uganiać za Sasem.

to by bylo troche glupie
400 chapterow biega za mlodym Uchiha , apotem co ...daje sobie spokuj?
Wg. mnie Naruto pujdzie na ten trening, wydorosleje
moze zakocha sie (w Hinacie, albo Sakurze)
i znowu stoczy pojedynek z Sasuke...

#232 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 10:53

moze nie?

no wiesz jak możesz wogóle...;p;p;p;p hahahahhaa nigdy

Albo zmądrzeje i sie wezmie kurna w końcu za trening, zamiast sie uganiać za Sasem

coście sie czepili Naruto i jego treningów?? jak pójdzie to pójdzie jak nie to nie a za Sasuke i tak będzie latał bo on dla niego jest najważniejszy ..

#233 eros

eros
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 11:59

to by bylo troche glupie
400 chapterow biega za mlodym Uchiha , apotem co ...daje sobie spokuj?

Nie to by było fajne ;p To co robił przez te 400 chapterów było głupie (przynajmniej wedlug mnie ;p)

Wg. mnie Naruto pujdzie na ten trening, wydorosleje
moze zakocha sie (w Hinacie, albo Sakurze)

Zakochać się i bez treningu można ;p ale wiem o co ci chodzilo. Jeżeli już miałby dres wybierać między Sakurą a Hinatą niech wybierze Hinate bo chciałbym zobaczyć mine Sakury co się zawsze za emo Saskiem uganiała, a gdy poczuła coś do Naruta to ujrzała go z Hinatą i wtedy sobie przypomniała każde uderzenie Naruta za nic, lub jak go olewala i zaraz potem leciała do Saska ;p

i znowu stoczy pojedynek z Sasuke...

Do tego nam jeszcze uber daleko... o ile do walki dojdzie.

#234 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:16

tak w sumie zastanowilem sie nad tym i emo to placzliwa cipka ktora twierdzi ze jej nie rozumie swiat i sie tnie, a taki sasek ani nie placze(chociaz twierdzi ze jest mscicielem i nikt go nie rozumie) fryz ma troche jak emo ale reszta to prawdziwy kozak wiec moze faktycznie trzeba by bylo skonczyc z tem gadaniem o emo cipie?

To potoczne określenie, które jest całkowicie błędne technicznie - jakiś matoł to wymyślił i się przyjęło :P Sasuke to AVENGER :P

GEEEEEEEEEEEZ - załóżcie sobie temat "czy Sasuke to EMO" i tyle :P Besides co z tego, że tak wygląda? Czytasz mangę? Czytałeś texty Pein'a? Wiem, że na żarty, ale naprawde sensowniej jest tak nazywać Pein'a :P

Ołł jee xD

Chociaż z drugiej strony takie sai (nie mylić z Sai'em :P) to trochę kobieca broń xD To znaczy mi się tak kojarzy :P IMO Naruciak skończy z Kunai'em i tyle - a najbardziej sensownie by mu było dać kastety takie jak miał Asuma, bo pasują do jego fuuton chakry.

moze nie?

Lame&Ridicolous.com :PPP Prędzej mógłby Karin grać :P

jak możesz Saska do niego porównywać Sasek przy nim to kurde bóg;p

Ja tylko dodam, że EMO to skrót od Emotional - Sasuke chyba próbuje się bardziej wyzbyć emocji??

Hinata to dziewczyna z half-autyzmem niestety :P Ale szczerze to co tam - jest ładna i z postaci żeńskich z Naruto najbardziej ją lubie :P - BTW fajną żonę miałby Naruto, bo widząc alternatywe w Sakurze, która by mu robiła przemoc w rodzinie to...

bardzo niszowa odzywka, co to jest emo heartcore i cala reszta wiem doskonale, po formie wypowiedzi powinienes wywnioskowac, ze nie wypowiadam sie na powaznie.

Tylko, że to:
A - jest stare
B - wogóle nieśmieszne
C - nieśmieszne??
D - nie na poważnie to i tak lepiej nazywać tak Pein'a
A CO NAJWAŻNIEJSZE TO OFFTOP :P

ktorego sie nie rozumie jest..zalosne...i po co ? Bo ktos inny tak mowi? Chcemy byc trendi i ql na forum ?^^

Heh tak tylko powiem, że samo sugerowanie, że ktoś chce być trendy i cool w anonimowym internecie jest troche śmieszne :P Besides to forum i tak ma swoją elite :P

jak pójdzie to pójdzie jak nie to nie a za Sasuke i tak będzie latał bo on dla niego jest najważniejszy ..

A nie ramen???

Do tego nam jeszcze uber daleko... o ile do walki dojdzie.

No narazie napewno nie :P Chyba, że tak jak opis Eros - zakończy się szybciutko chidori w brzuch Naruto xD

#235 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:25

i znowu stoczy pojedynek z Sasuke..

Nie mają powodu by walczyć...

#236 tomt3

tomt3
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:34

i znowu stoczy pojedynek z Sasuke..

Maja, Naruto pragnie sprowadzic Sasuke do wioski a ten nie bedzie chcia. Wiec sprobuje uzyc sily.

#237 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:37

Maja, Naruto pragnie sprowadzic Sasuke do wioski a ten nie bedzie chcia. Wiec sprobuje uzyc sily.

Ale mi to powód... Ich cele są jak by nie patrzeć takie same
Sasuke - zabić Itachiego i Madarę; pozbyć się Akatsuki [Akatsuki=pionki Madary]
Naruto - odnaleźć Sasuke i zabić Paina [jak sie dowie o Ji], ocalić skórę; pozbyć się Akatsuki

#238 tomt3

tomt3
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 16:28

Sam napisaleś, że celem Naruto jest ocali Sasuke. Pamiętasz na pewno jak było w pierwszej serii. Sasuke nie chciał wrócic z Naruto. Dlatego zaczęli walaczyć. Więc mają powód aby walczyć. No chyba że Sasek wróci dobrowolnie w co wątpie.

#239 Sasuke92

Sasuke92
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 16:37

Kishi to magik i napewno umie zadowolić swoich czytelników, jedynym czynnikiem który mu przeszkadza to CZAS..napewno będzie jeszcze Naruto vs Sasuke

#240 szkopik14

szkopik14
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 17:26

moim zdaniem Sasuke nie wróci dobrowolnie Naruto go przekona

#241 eros

eros
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 19:05

A może Sas ubije itacha i zechce zabić Madarę, a do tego będzie potrzebny kyuubi to wyssie go Narutowi i pójdzie lać madarę ;/ Chyba, że Kishi tak z****doli mange, że na końcu Narut będzie stanowił jedność z kyuubbim, Sas podczas ostatecznej walki z Madarą będzie stał na łebku Narukyuu(tak jak powiedzmy Narut na Gamabuncie) i odniesie się to do teamworku, ktory jest przeslaniem tej mangi ;/ A i oczywiście Narukyuu będzie grał 2 skrzypce i ostateczny cios zada Sas - tak jak był glownym bohaterem przez całą mangę to i na ostatnich kartkach się by to nie zmieniło ;/

Ale mi to powód... Ich cele są jak by nie patrzeć takie same
Sasuke - zabić Itachiego i Madarę; pozbyć się Akatsuki [Akatsuki=pionki Madary]
Naruto - odnaleźć Sasuke i zabić Paina [jak sie dowie o Ji], ocalić skórę; pozbyć się Akatsuki

Jak widać brzask się dostanie w lapska Sasa = najfajniejsze walki dla Saska, potem mamy pionka Madary - Peina (pein dla Naruciaka, kishi sie zlitowal nad nim[i może Narutowi fuuton pluton rasengana da nowego ;s] i mu da emo bossa Aka żeby chlopak miał szansę zabłysnąć z KB i rasengana) i znowu Madara dla Saska. Kabuchimaru tez chce Saske utluc, więc Kabuchimaru tez dla Saska zaklepany ;/ Jak dobrze pójdzie to może się znajdzie jakis chunnin+ dla Naruciaka na duela do konca mangi lub ewentualnie Konohamaru ;s

Kishi to magik i napewno umie zadowolić swoich czytelników,

Taa... zadowolić to on umie fanów Saska ;]

#242 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 19:21

może Sas ubije itacha i zechce zabić Madarę, a do tego będzie potrzebny kyuubi to wyssie go Narutowi i pójdzie lać madarę ;/ Chyba, że Kishi tak z****doli mange, że na końcu Narut będzie stanowił jedność z kyuubbim, Sas podczas ostatecznej walki z Madarą będzie stał na łebku Narukyuu(tak jak powiedzmy Narut na Gamabuncie) i odniesie się to do teamworku, ktory jest przeslaniem tej mangi ;/

Tiaaa Sasuke będzie kontrolował Lisa w Naruto - Naruto zamieni się w gigantycznego Lisa i Sasuke będzie na nim jeździł jak Kiba na Akamaru, a potem się scalą xD

A i oczywiście Narukyuu będzie grał 2 skrzypce i ostateczny cios zada Sas - tak jak był glownym bohaterem przez całą mangę to i na ostatnich kartkach się by to nie zmieniło ;/

Ostatni cios mimo wszystko to będzie IMO RASENGAN!! :P Mimo wszystko nawet gdyby Kishi to aż tak spie*dolił to w najgorszym wypadku:
Naruto leży zbity jak pies, Sasuke widząc jak dostaje wkurza się (coś w nim pęka xD) i ratuje go, idzie mu dobrze, ale przeciwnik robi hiper coś, Sasuke wali jakimś mega atakiem i robi scratch xD Naruto się wkurza i leci z Rasenganem - pudłuje - wkurza się bardziej i drugim razem trafia i wygrywa xD BTW - wtedy bym przyznał racje niektórym zagorzałym antyfanom Naruto xD

A IMO to tak na serio Narut będzie jeszcze pro ownerem w płaszczu jak na 2 endingu shipka :P Z większą ilością nie-rasenganowych ninjutsu rzecz jasna :P

Jak widać brzask się dostanie w lapska Sasa = najfajniejsze walki dla Saska

No narazie Naruto zabił silniejszego członka Akatsuki, rozwalił już 30% Itacha i pobił Deidarę - pomijając SYTUACJĘ i ploty to nie jest tak źle xD

Kabuchimaru tez chce Saske utluc, więc Kabuchimaru tez dla Saska zaklepany ;/

IMO Kishi wprowadził go po to, że team7 ma trzy osoby - tak wiem, że to żałośnie wygląda, ale mówie o Sakurze xD

Taa... zadowolić to on umie fanów Saska ;]

Wole Naruciaka i mimo wszystko to moja ulubiona postać w mandze :P I zadowolony jestem :P

Tak szczerze to przyjdzie czas na Naruciaka i będzie ownił - a Sasuke skoro ma zostać postacią tragiczną to nią zostanie :P

#243 eros

eros
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 19:40

Wole Naruciaka i mimo wszystko to moja ulubiona postać w mandze :P I zadowolony jestem :P

Naruto to również moja ulubiona postać xD ale szczerze nie podoba mi się to, że Narut ciągle jest tym hałaśliwym, nadpobudliwym, glupim, wolnym, naiwnym, niezręcznym dzieciakiem tak jak przed TS ... Kishi ma haka, ale jak go przypakuje to IMO bedzie to kyuubi, lub nowy rasengan lub nowy kombos z kage bushinami i to wszystko zostawione na ostatnią walkę, a po walce koniec mangi i co?? "JA CHCE WIECEJ SILNEGO, SZYBKIEGO OVERPOWERED NARUTA!!!" ;p

No narazie Naruto zabił silniejszego członka Akatsuki, rozwalił już 30% Itacha i pobił Deidarę - pomijając SYTUACJĘ i ploty to nie jest tak źle xD

Heh no ale nie pomijając plotów to:
1. Padl na 30% gen itachu, gdyby nie bylo z nim nikogo to by juz byl kyuubi kid zasealowany ;]
2. Gdyby nie było 5 na 1 to by Narut padl już przy nieudanym dzikim biegu z FRS na Kaku.
3. Naruto dał radę pobić Deidare, bo go Kakash osłabił, w sumie to był klon Deia i gdyby nie Kakash to by Narut zginął razem z całym team gai ;]

a Sasuke skoro ma zostać postacią tragiczną to nią zostanie :P

Heh to niech padnie w tragiczny sposób i to najlepiej w przyszlych chapkach ;]

#244 hornas

hornas
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 21:06

1. Padl na 30% gen itachu, gdyby nie bylo z nim nikogo to by juz byl kyuubi kid zasealowany ;]

Padł na normalnym gen itachiego, tyle że ten Itachi miał 30% swojej chakry, ale gen było to samo.

#245 eros

eros
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 21:08

Padł na normalnym gen itachiego, tyle że ten Itachi miał 30% swojej chakry, ale gen było to samo.

Co nie zmienia faktu, ze padl ;]