Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Słowa, które was zaskoczyły, zdziwiły, zaszokowały

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14288 postów

Napisano 03 listopad 2007 - 23:02

Witam. To jest mój 1 (słownie: pierwszy) temat na tym forum. Może wam się wydać ciekawy, lub nie, mam jednak nadzieję, że was zaciekawi. Chciałbym, byście w tym temacie pisali o wypowiedziach postaci ze świata Naruto, wypowiedziach, które was zdziwiły, zdumiały lub nawet zaszokowały, bo nigdy by wam nie przyszło do glowy, że dana postać może wypowiedzieć takie słowa. Moim przykładem niech będzie wypowiedź Orochimaru, gdy mówił, do Kabuto, iż nie pozyska ciała Uchichy Itachiego, ponieważ jest on silniejszy od niego. Ta wypowiedź była dla mnie zdumiewająca z tego względu, iż uważałem Orochimaru za najsilniejszą postać w Naruto, silniejszą nawet od 3 Hokage, a tu on sam przyznaje, że jest ktoś od niego lepszy. To był mój przykład, mam nadzieję, że temat was zainteresuje i nie zostanie skasowany, zanim się narodzi:D

#2 Murdoc

Murdoc
  • Goście

Napisano 03 listopad 2007 - 23:28

Zdecydowanie Kakashi, który podczas treningów stwierdził, że chyba zakochał sie w Naruto, czym oczywiście spowodował przezabawną reakcję głównego bohatera.

SPOILER Z poważniejszych... umm... zaskoczeń to na pewno dowiedzenie się o tym, że Naruto jest synem IV Hokage, dotychczas sądziłem, że Naruto to podrzutek, dziecko wojny taki jak Nagato czy Kabuto, którego znaleziono po walce z lisim demonem i w nim go zapieczętowano. Miałem też ostatnio domysły, że to może być syn Mr. Paina bo bycie synem czwartego wydawało mi się zbyt przewidywalne, proste, zbyt banalne... a jednak. KONIEC

Hmmm... co jeszcze?? Może to głupie, ale aż do walki Hinaty z Nejim nie zorientowałem się, że to rodzina. Nie widziałem ich razem, nazwisko też nie zapadło mi na tyle w pamięć. Zdziwiłem się więc nieźle, kiedy na tablicy wyświetliło się Hyuuga Neji vs Hyuuga Hinata i dowiedziałem się, że są ze sobą spokrewnieni.

EDIT - O kurczaki ;p to w anime jeszcze tego nie było? muszę się lepiej rozeznać zanim coś tu napiszę, proszę o wybaczenie jeśli komuś zepsułem oglądanie serialu lub zniszczyłem życie. To mogło by pójść na ogólny o naruto w sumie xd

EDIT: Murdoc -nie pisz kolorem w postach które ktoś edytuje, bo później ludzie myślą że to jest txt moda, a nie Twój [a ja tylko oznaczyłam spoiler]. //Suna

Wybacz... sądziłem, że nick osoby edytującej zmieni się na mój, gdy wprowadzę swoje zmiany. Teraz już wiem ;)

#3 Lebek

Lebek

~random

• User
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 00:35

[Spoiler] Kiedy Jiraiya powiedział że podejrzewa Madare o przywołanie kyuubiego (wtedy też ujrzeliśmy Madare po raz pierwszy), i wyjaśnił nam kogo przedstawiają posągi w dolinie końca. [Spoiler]

Ale ogólnie Naruto to dość przewidywalna manga ;)

Lebek - czy Ty wiesz jak się nazywa ten dział? Bo jeżeli nie to Ci mogę przypomnieć, chociaż zrobił to już Tobik, i to zaledwie jeden post wyżej.
Jeżeli ktoś robi temat w dziale Anime, to nie piszcie w nim postów traktujących tylko o mandze. Przenoszę do Ogólnie. //Suna

#4 Flayed One

Flayed One

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 00:44

Zaskoczył mnie Naruto jak w arcu z zabuzą wszedł do kręgu luster...:P

Wiedziałem, że jest głupi, ale wtedy miałem jeszcze złudzenia, że nie aż tak...:P

Mają być słowa, a nie sceny. // Fl3t05

#5 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 04 listopad 2007 - 11:28

Jeju ile tutaj jest poprawek:) Modów

A mnie zadziwiły słowa Hinaty o drodze Ninja,dzięki temu dostała u mnie dużego plusa:)
no i później co mi się najbardziej podoba rozpracowala psychicznie Nejiego i ten nie mogl wytrzymać:)

#6 Kiminari

Kiminari

~random

• User
  • Pip
  • 69 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 15:54

Lee, który określił się 'najprzystojniejszym shinobi z Konohy', czy jakoś tak. Niemniej tekst ten wywołał u mnie atak histerycznego śmiechu i spowodował, że spadłam z kanapy.

#7 Kimei

Kimei
  • Goście

Napisano 04 listopad 2007 - 16:12

Cóż, mnie najbardziej rozbawił Lee, bawiący się w Gai'a, chciał ponieść Nejiego na plecach, a tymczasem jego reakcja... "Odmawiam!" "Nie ma mowy" :D

#8 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 19:42

poprzez niesienie Nejiego na plecach, a Nejiego reakcja... "Odmawiam!" "Nie ma mowy" :DD

Wtedy to dostałam histerycznego napadu śmiechu, a szyby w sąsiednich budynkach uległy takzwanemu popękaniu.
Zszokowało mnie, gdy pierwszy raz powiedziane było, że Gaara, Kankurou i Temari są rodzeństwem. To był dla mnie głęboki szok.

#9 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 19:45

Sasuke do Sakurci - "Dziękuje..."
Kompletny szok.

#10 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 21:01

Kompletny szok.

Nooo. Ja przy tym miałam też niezłe zdziwko. Takie oczka --> O_o normalnie *.*

#11 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5072 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 21:01

Witam. To jest mój 1 (słownie: pierwszy) temat na tym forum.

siedzisz na forum 4miechy wczoraj napisałes poraz pierwszy i juz masz ich 120:>
co do tematu
"możesz ich zabic, ale nie dasz rady. Nie mam juz takich osob, wszyscy zostali zabici"
jedna z bardziej zaskakujacych scen i słów w mandze, mozna sie było tego domyslic no ale

#12 SeninDattebayo

SeninDattebayo
  • Goście

Napisano 04 listopad 2007 - 21:04

Kompletny szok.

Fakt. U mnie tez wywolalo to zaskoczenie niemale. Przez cala 'rozmowe' Sasuke byl taki zimny i oschly, a tu nagle takie czule 'Sakura... Arigato.'

Hmm, hmm.
Na pewno zaskoczyl mnie Asuma, kiedy spotkal Itachiego i Kisame i powiedzial: "Uchiha... Itachi", ale to raczej sama scena, a nie slowa wywolaly zdziwienie, wiec...
- slowa Naruto do Zabuzy na pozniejszym moscie Naruto i bezposrednio odpowiedz Zabuzy. Po prostu taki dzieciaczek pyta sie duzo silniejszego i starszego od siebie shinobi bez skrepowania i strachu, czy Haku nic dla niego nie znaczyl. A tamten ku mojemu zaskoczeniu ze lzami w oczach prosi go, zeby przestal. <--- boskie!
- jak Kiba mowi, ze Akamaru wyczuwa moc przeciwnika, a caly sie trzasl przy Gaarze. Wiedzialem, ze prawdopodobnie rudasek jest silny, ale takie przerazenie pieska musialo o czyms swiadczyc.
- no i na koniec slowa Naruto. Moze nie do konca mnie zszokowaly, ale zapadly w pamiec. Zdziwienie wynika raczej z tego, ze Naruto bylo stac na cos glebszego. ;P A mianowicie chodzi mi o to, co mowi o uratowaniu Sasuke: "The only thing that can save fire from dying and give it even more power is wind."

#13 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • 5072 postów

Napisano 04 listopad 2007 - 21:12

A mianowicie chodzi mi o to, co mowi o uratowaniu Sasuke:

z tego momentu jeszcze
"chocbym miał połamac ci rece i nogi to sprowadze cie do konohy"
tutaj w pełni poznalem ile sasuke znaczyl dla Naruto :D

#14 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 12:11

I jeszcze mi się przypomniały słowa Deidary "To na początek muszę znaleźć moją rękę." Może nie do końca mnie to zszokowało, bo widziałam cały odcinek (gorzej by było, gdybym te słowa usłyszała wyrwane z kontekstu ;]) ale powiedział to tak jakoś... normalnie. W stylu: 'oderwano mi rękę (obydwie ^_^), ale to niiiic, tylko muszę jej poszukać' :))

#15 lasserr

lasserr
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 22:18

Mi sie podobało jak w retrospekcjach Jiraiya mówił (w zasadzie wołał) "... ty płaska decho.." (i kto by sie spodziewał że z niego wyrośnie taki zboczek)^^
Oczywiście wołał tak do Tsunade

#16 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 22:33

W tym momencie, jak Kankurou z Temari uratowali Gaarę przed Naruto, po tej walce, spadłam z krzesła po tej wymianie zdań:
-Kankurou, Temari...
-Co?
-Przepraszam...
-Nic się nie stało.

Tak, wiem, odmiana duchowa i takie tam, ale 'Przepraszam' na ustach Gaary brzmi conajmniej dziwnie.

A po drugie, jak Naruto wrócił z tego treningu i później Ero gadał z Kakashim.
Uważaj na niego, bo mógłby cię zgnieść, jeśli będziesz nieuważny.
WTF. O.o

A po trzecie. Jak Tobi zaczął wnerwiać Deidarę skacząc z tą jego ręką, a Dei mu powiedział, że nikt nie może go wkurzyć więcej niż trzy razy. Zetsu tak spokojnie: To był trzeci raz.
UDUSZENIE!
xD Te słowa Dei'a mnie powaliły. Mój biedny pies ucierpiał, bo w ataku histerycznego śmiechu zwaliłam się na niego niechcący.

#17 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 22:43

No to dla mnie są trzy (EDIT: cztery :P) takie przykłady:
1. "Kakashi-san... you couldn't have..."
"Itachi, just how bad your eyesight has become??" - odcinek 15 shippudena, jak Kakashi przyznaje się do swojego "Atarashi Sharingana". (dla nie znających angielskiego Itachi mówi: Kakashi-san nie mógłbyś mieć... - Itachi... jak zły stał się twój wzrok...)
2. Jak Naruto zrobił 1000 lat bólu kunai'em Gaarze i wszyscy tacy zniesmaczeni, Naruto spada tam gdzieś i nagle mówi "Boom". I potem wybucha explosive seal. Może mnie to nie zdziwiło, zaszokowało, czy zaskoczyło, ale napewno kompletnie rozbroiło.
3. "You did what exactly??" ("Co dokładnie zrobiłaś??") - Sasori jak poskładał się do kupy kiedy Sakura myślała że wygrana walka.
4. Hah no i jeszcze Pakun jak obiecał Shikamaru, że za pomoc w pogoni za Saskiem, który poleciał za Gaarą da mu dotknąć poduszek na łapach :)

#18 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 23:03

Oo, no właśnie. Zapomniałam.
ONA NIE JEST MIęCIUTKA, ONA JEST SUPER MIęCIUTKA! XD

Albo jeszcze to, jak Pakkun wtedy biegł z Sakurą i Naruto i nagke się zatrzymał. Ci już jakieś schizy, że kogoś wyczuł, a ten "Używasz tego samego szamponu!"
XD XD XD
A później Sakura taka oklapła... XP Używam tego samego co pies... Co pies...

#19 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 11:04

Oo, no właśnie. Zapomniałam.
ONA NIE JEST MIęCIUTKA, ONA JEST SUPER MIęCIUTKA! XD

Albo jeszcze to, jak Pakkun wtedy biegł z Sakurą i Naruto i nagke się zatrzymał. Ci już jakieś schizy, że kogoś wyczuł, a ten "Używasz tego samego szamponu!"
XD XD XD
A później Sakura taka oklapła... XP Używam tego samego co pies... Co pies...

Wywołało to u mnie masakryczny napad śmiechu... hłehłehłe... :]]

[ Dodano: 09-11-07, 10:06 ]

W tym momencie, jak Kankurou z Temari uratowali Gaarę przed Naruto, po tej walce, spadłam z krzesła po tej wymianie zdań:
-Kankurou, Temari...
-Co?
-Przepraszam...
-Nic się nie stało.
Tak, wiem, odmiana duchowa i takie tam, ale 'Przepraszam' na ustach Gaary brzmi conajmniej dziwnie.

dziwnie powinno być wytłuszczone. Ja wogóle byłam zszokowana dużą częścią tekstów "nowego" Gaary.

#20 Itachii

Itachii
  • Goście

Napisano 09 listopad 2007 - 15:46

Kompletny szok.

Nom, a potem te "puknięcie od tyłu" (:P) co również było śmieszne .

I tekst pakuna, gdy Konoha została zatakowana ( Budzi shikamaru i mówi że jak pójdzie z nimi to da mu przybić łapę a on jest taka mięciutka :P)

#21 Anakin

Anakin
  • Goście

Napisano 09 listopad 2007 - 16:12

To mój ulubiony cytacik ^^
-I have a family, and I have friends, but if you’re gone… To me… It’ll be to same as being alone!
-Sakura thank you.
-Sasuke-kun...

#22 Progeusz

Progeusz

アナタ ♡

• User
  • 5884 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 21:50

Because Sakura was originally Genjutsu type...
SZOK!

The last joke in Icha Icha tactics...! The truth is that the main character...
ZOMG!

Najpierw: '...', a potem: 'Ah! It's me and Sasuke-kun!'
Wszyscy wiedzą o co chodzi, to było cudowne xD
I ogólnie parę jego tekstów, nie tylko humorystycznych.

Dalej: Rozmowa Jiraiyi i Tsunade w ostatnich chapterach

Tekst o tym, że wygrał dzięki temu, że Orochimaru był osłabiony. Nie sądziłem, że ten zadufany bubek zdoła to z siebie wykrztusić.

Chyba starczy? :P

#23 Siksa

Siksa
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 01:17

Jak Sasuke dziekuje Sakurci i jeszcze jak dopytywal sie 'kto jej to zrobil' wczesniej w Lesie Smierci. Tak pytal jakby mial zamiar pozabijac gnojkow co mu dziewczyne pobili.
Nie mam juz takich osob. Wszyscy zostali zabici...
Nowy Gaara - anomalie.
Zakochany Kakashi xD.
'To Sasuke-kun i ja' jest fajne, ale Sakura kiedy mowi do Konohamaru, ze moglby wymyslic cos bardziej praktycznego jest bezcenna xD.
Daaawno temu kiedy Iruka dowiedzial sie, ze Kakashi nikogo jak dotad nie przepuscil :P.
Kiedy Sasuke powiedzial przed walka, ze Naruto stal sie jego najblizszym przyjacielem.
I... rozdzial 327 pomijajac dwie chmurki Shikamaru:
'-Ooh tak..., cudownie! Ja juz skonczylem, a ty?
-Wlasnie koncze.'
... xD

#24 Uchiha_Heros

Uchiha_Heros
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 02:40

"Nigdy nie rzucam słów na wiatr! To jest moja droga ninja!" - sarkazm powa :D.

#25 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 10 listopad 2007 - 20:46

Naruto do Hinaty - zamknij się i chodź ze mną !
Jak to musiało zabrzmieć w uszach Hinaty ^^

#26 Okari

Okari
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 22:55

No właśnie... xD

Ja... Nie jestem jeszcze na to gotowa...

I znowu odleciała.

Po tym dialogu starsi chcieli wzywać psychiatrę, bo ni z gruchy ni z pietruchy zaczęłam rechotać jak głupia.

#27 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 11 listopad 2007 - 14:22

No właśnie ta jak zawsze myśli tylko o chodzeniu ( inne znaczenie ) i odlatuje

A właśnie zastanawia mnie ten tekst na jetixe zawsze naruto móiw "KUMALSKI" a w japońskiej wersji nic takiego nie słyszałem ( japońska wersja rules nie nawidze polskiego dubingu :P )

#28 mocnowidno

mocnowidno

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2545 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 15:18

Datte Bayo
eng. mniej więcej -> believe it
pl. kumalski/ ten teges [manga]

#29 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 17:01

No właśnie... xD

Ja... Nie jestem jeszcze na to gotowa...

I znowu odleciała.

Po tym dialogu starsi chcieli wzywać psychiatrę, bo ni z gruchy ni z pietruchy zaczęłam rechotać jak głupia.

Ja już dawno nauczyłam się oswobadzać z kaftanu bezpieczeństwa ;p

Oooo, to było boskie ^_^ Hinacia to jest dobra... albo w szpitalu jak naruto zwisał do góry nogami i chciał pomówić z Tsunade, ale drzwi otworzyła Hinata:
- Babciu Tsunade, ja natychmiast muszę z tobą pogadać... a,... Hinata?
- Naruto-kun... tak blisko mnie... uououoo...
a później burak i po niej ;p

#30 Oshii Rion

Oshii Rion
  • Goście

Napisano 11 listopad 2007 - 17:14

]
Shut up and come with me. Odrazu nasunęło mi się skojarzenie z piosenką:
"Shut up and sleep with me..." XD

#31 0kash

0kash

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1395 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 21:43

Neji:
"Jedyną rzeczą jaką możemy być w życiu pewni jest... śmierć"
Słowa które mnie trochę przybiły swoją prawdziwością.

Because Sakura was originally Genjutsu type...
SZOK!

Nooo, bez kitu xD

"Przepraszam" Gaary do Temari i Kankurou.
Najbardziej to "dziękuję" Sasuke do Sakury.

#32 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 21:56

Ja wogóle byłam zszokowana dużą częścią tekstów "nowego" Gaary.

Nowy Gaara - anomalie.

hmm kwestie Gaary od walki z Kimim uważam za normalne, ale w tym momencie:

-Kankurou, Temari...
-Co?
-Przepraszam...
-Nic się nie stało.

"Przepraszam" Gaary do Temari i Kankurou.

Jakieś dziwne miałem uczucie, że ten psychol potrafił wykrztusić coś takiego, takie słowo jak przepraszam ^^" Normalnie dla mnie to był, może nie szok, ale lekkie zdziwienie

Neji:
"Jedyną rzeczą jaką możemy być w życiu pewni jest... śmierć"
Słowa które mnie trochę przybiły swoją prawdziwością.

heh dokładnie.

Szczerze powiedziawszy to musiałbym poszukać/poprzeglądać mangę, czy są jeszcze jakieś szok/omg słowa, ale to już bychyba podchodziło w szukanie ulubionych cytatów, więc niech zostanie to, co jest zacytowane xD

#33 kfoczus

kfoczus
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 00:30

Co mnie zaskoczyło?
Gdy Zabuza powiedział do Naruto, gdy Haku umierał. :
"Za duzo gadasz, twoje słowa ranią mocniej, niż ostrze miecza"

I jeszcze keidy Naruto pierwszy raz zobaczył śmierć. Kakshi powiedział do niego: "nie odwracaj wzroku! Tak własnie kończą prawdziwi wojownicy!"

mniej więcej :)

#34 Bishamon

Bishamon
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 21:43

Może mnie te słowa nie zszokowały, ale na pewno rozbawiły i zaskoczyły, jak Shino mówi do Naruto, o tym że powinien pamiętać twarze swoich towarzyszy, a tu pojawia sie Kiba Naruto go od razu poznaje, i wtedy Shino z żalem "Jego to od razu poznałeś..." a na to odpowiedż bodajże Kiby, albo Naruto, nie pamiętam "Shino strzelił focha" Umarłem....
Prawdziwość, uniewersalizm i głebia słów Nejiego o tym, że jedyna co jest pewne to śmierć wzruszyła mnie.
No i Hinata ze swoim nieśmiertelnym "Nie! Nie! To zbyt szybko"... Gdy pierwszy raz zobaczyła Nruto w shippudenie - genialny tekst.

#35 Aikohoshi

Aikohoshi
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 21:53

Wszystko jest takie oficjalne i "na styk". Zaskoczyła mnie reakcja Naruto na widok Temari i Shikamaru (no jakby wiedział, że powstaje o nich mnóstwo fanficków). Spytał czy są na randce.
A także to, że Sakura się zgodziła na propozycję umówienia się z Naruto (w końcu Saskay'owi wierność do końca miała być).