Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Słowa, które was zaskoczyły, zdziwiły, zaszokowały

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#36 KaMilaSxPPPxD

KaMilaSxPPPxD
  • Goście

Napisano 17 listopad 2007 - 14:49

Mnie wzruszaja zawsze sceny jak Naruto wspomina swoje dziecinstwo :) Rozwalaja mnie jego teksty typu "Ide sie odlac..." ;)

#37 kakashi69

kakashi69
  • Goście

Napisano 18 listopad 2007 - 18:39

xDxD genialny temat xDxD

Mnie najbardziej rozbroił tekst Saia w 34 odcinku Shippuudena xD

"You're kind of a pussy, aren't you?
Do you even have a dick?" hahaha :D

a Naruto taki cały red face loool :PP

#38 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 19 listopad 2007 - 12:19

"You're kind of a pussy, aren't you?
Do you even have a dick?"

Taaa, a wiem że niektórzy się śmieją: "mówi takie coś, a sam jest wątpliwy. I ma anemię" Sai ma naprawde niezłe niektóre teksty. Przepona do dzisiaj mnie boli XD

#39 DeidaraTI01

DeidaraTI01
  • Goście

Napisano 19 listopad 2007 - 14:10

Ja nadal pamiętam niezapomnianą rozmowę Pakkuna z Sakurcią o szamponie do włosów:D Albo (bodajrze 102 odc) wizyta w "restauracji" i "tokoroten" Saskaja XD

#40 Agusiaczek510

Agusiaczek510
  • Goście

Napisano 19 listopad 2007 - 21:03

Mi się najbardziej spodobało jak Rock Lee powiedział jak bronił Sakury "Już nigdy nie chcę widzieć łez ważnej dla mnie osoby" wzruszyło mnie to strasznie i szczerze mówiąc po tych słowach zaczęłam go lubić ;p

#41 Sniegu

Sniegu
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 15:38

Mnie najbardziej zdziwiły słowa ,,I am you father", nie ale na serio to:
1. Gdy Sai gada o penisie Naruto przy Sakurze ^^
2. Gdy Namikaze Minato powiedział skąd wytrzasnął imię dla swojego syna.
3. Słowa które wypowiedział Naruto gdy się dowiedział, że uderzył Sakure ( czyli żadne )

#42 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14290 postów

Napisano 15 grudzień 2007 - 15:36

nie ale na serio to scena w której Naruto przegrał z Sasuke. Jak posiadając chakre 9-ogonowego lisa można przegrać z takim dupkiem ;/

Wybacz Sniegu, ale w tym temacie chodzi TYLKO o słowa, a nie o sceny. Na przyszłość pamiętaj o tym, to tyle moralizatorstwa:D

#43 Sanny

Sanny
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2007 - 07:59

dobra, akcje, które mnie dobiły(dużo, więc ponumeruje):
1)Sakura sie dowiaduje, ze uzywa tego samego szamponu co pakkun
2)Kakashi zaczyna się zachwycac wystawą z książkami
3)Naruto mówi do hinaty "zamknij się i chodź z mną" (przeciez ona nic nie mówiła :D )
4)Rock Lee i Gai-sensei po raz pierwszy ( plaża...zachodzące słońce w tle...ta dziwna melodia...)
5)lee wyskakuje z teksem o najwiekszym przystojniaku z wioski liscia
6)naruto pokazuje sexi-jutsu erotomanowi, a on mówi, ze go bedzie uczył jeśli zawsze będzie w takiej postaci

ok...mogłabym tak wymieniać w nieskończoność :D

#44 Qrowsky

Qrowsky
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2007 - 13:36

Gdy Naruto przegrał walkę z Sasuke... Naruto przegrał!

Gdy Naruto domówił 3 letniego treningu u jirayi

Gdy wioska piasku przyszła z pomocą Kibie, Shikamaru i Lee

I gdy Lee się upił.

I jeszcze jak pierwszy raz zobaczyłem żabiego szefa.

#45 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 14:19

Nie chce nic mowic, ale w tym temacie chodzi o slowa, ktore nas zaskoczyly, wiec przestancie wymieniac sceny :p

Slowa, ktore mnie zaszokowaly to:
Haku: Jestem chlopcem- a bylam pewna, ze to dziewczyna xD
Sasuke do Sakury, kiedy odchodzil z wioski: Po tym wszystkim, nadal twierdze, ze jestes irytujaca- ona mu tu uczucia wyznaje, a on taki niemily ^^. Co mnie jeszcze bardziej zdziwilo to chwile pozniej, kiedy powiedzial ,,Dziekuje" O_o
Lee do Sakury: Zostan moja dziewczyna- Dopiero co ja poznal i juz z takim tekstem wyjezdza
,,-Nic specjalnego
-Tak jak twoj penis"
Sai mogl nie mowic tego przy Sakurze ^^, biedny Naruto xD
Ogolnie to duzo tego bylo, jak mi sie cos przypomni to dopisze.

#46 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2007 - 14:53

Haku gdy powiedział "a tak przy okazji, to jestem chłopcem" (wersja Jetixowa:P)
Pakkun rozmowa z Sakura na temat szamponu i tekst do Shikamaru "ta łapa nie jest miękka, ona jest super miękka" tutaj wysiadłem xD
Neji do Ino "Spadaj" gdy ta rozwiązała włosy :P (wersja Jetixowa)
I wszystkie teksty Saia w stronę Naruto.

#47 Isshin

Isshin

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 917 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 15:15

Kakashi do naruto Ithink i really like you now :D reakcja Naruciaka super

#48 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 18:38

mnie rozbił na kawałki taki dialog:

-Ten obrazek? Pheh, nic specjalnego... (naruto o obrazku Saia)
- Tak myślałem. Zupełnie jak twój penis...

lub jeszcze gdy w źródłach Yamato opowiedział historię Jiraiyi... leżałam na łopatkach gdy to tak o spokojnie mówił ... ^^

#49 Qrowsky

Qrowsky
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2007 - 19:12

ja też lubię gdy konohamaru mówił coś w stylu:

- jakie cudowne.

myslałem że to poduszka...

Zaskoczyło mnie też gdy Sakura w jednym z fillerów nie bała się smierci

#50 Robsonic

Robsonic

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1269 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 20:17

Naruto do Hinaty - zamknij się i chodź ze mną !
Jak to musiało zabrzmieć w uszach Hinaty ^^

Apropo NaruHina to dwie sceny, które mnie jeszcze rozwaliły to były:

1. Scena w najgorszym odcinku fillerów (tak, tak o Onbuu). Jak Naruto szedł przez wioske i Hinata go śledziła a potem powiedziała mu, że słyszała że ma dziecko XD Ten tekst mnie rozbroił :)
2. Też w fillerach jak Naruto poszedł do Hinaty po pomoc, a ta z Sakurą myślały, że chce ją zaprosić na randke :) A potem "Ok, then I'll ask Neji" :)

#51 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2007 - 15:36

mnie zdumiały słowa Sasuke kiedy dziękował Sakurze to było jak odchodził z wioski! To było słodkie , nie pomyśliła bym że mógł by jej podziekować, tyle razy mówił ze jest wkurzająca a tu jej dziekuje i to w takim stylu , tak pojawiając sie za nią ...tak blosko jej cudowna scena!!! jedna z moich ububionych! hmm za co tak dokładnie to wsumie mnie dreczy, za to ze szczerze okazywała uczucia? albo ze nie wiem;p
I jeszcze wypowiedź Shikamaru kiedy to słynna piątka została wybrana do misji sprowadzenia Sasuke ... mówił ze jest odpowiedzialny za życie swoich towarzyszy ze zrobi wszystko zeby misja zakączyła sie sukcesem. Taki leniuch ....CUDO! jej bym zapomniała i wypowiedź Zabuzy kiedy żegnał się z Haku leżąć koło niego i to wszystko co on mówił jej wzruszające

#52 KaMilaSxPPPxD

KaMilaSxPPPxD
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2007 - 17:45

Mnie rozbroiła scena jak Hinata wpadła w odwiedziny do Naruciaka i ten "wisial" na scienie ona fajnie sie rumieni jak go widzi ^^ Rozwalila mnie tez pierwsza walka Naruto&Sasuke tzn ta gdzie im nie przerwano, gdzie Sasuke powiedział "Ty tez byles moim najlepszym przyjacielem... I dlatego musze cie zabic..." A Naruciak nie wiedzial o co chodzi... Plakac mi sie chcialo :]

#53 Mehari

Mehari
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2007 - 22:45

Wersja ... hymm... kreskowka.pl albo naruto.wbijam ;)
Walka Naruto z Nejlim (na Chuunina)
Najli - Panie sędzio zamierzam go zabić, jeśli chcesz mnie powstrzymać to zrób to teraz.
Sędzie - Jejku xD
Podczas walki Sasuke z Gaarą :
Gai - Kakashi widział walkę pomiędzy obżydliwym Gaarą a uroczym Lee
I jeszcze w odcinku z Onbu jak Hinata mówiła Naruto, że słyszała, że ma dziecko

#54 Control

Control
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2008 - 22:11

Sasuke do Sakury "Dziękuję"
Moja reakcja: łatafak? o.O Jakby podstawili nie tego super Uchihe ^^'

Tego jeszcze nie było w anime xD
Spoiler

Naruto patrzy na rysunek Saia: Pffff... Nic specjalnego.
Sai patrzy na Naruto (jakby od zawsze chciał to powiedzieć) - Tak jak twój penis.
Sakura - rumieniec xD

#55 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2008 - 18:09

heh tak to było dobre a mnie zdziwiło to jak na moście z senseiem Yamato Sakura była nie przytomna i zleciała w przepaść i Yamato do Sai'a żeby ja łapał a on przeleciał koło niej jak by jej nie wiedział;p;p;p.......

albo jak Sai się "nawracał" i zaczął odzyskiwać swoje uczucia i mówił Naruto o swojej książce co w niej jest i o tym bracie jak go wspominał i powiedział że Naruto go mu przypomina i wspomniał też o penisie tego swojego brata;p;p:D

Ty tez byles moim najlepszym przyjacielem... I dlatego musze cie zabic..." A Naruciak nie wiedzial o co chodzi... Plakac mi sie chcialo :]

no też mi sie płakać chciało tak samo kiedy Sas i Naruto walczyli w dolinie, i ten koniec jak on odchodził wtedy to się poryczałam;p;p;p

i jeszcze kiedy walczyli z Haku co Sasuke obronił Naruto i powiedział że jego ciało samo się poruszyło ...piękne to było :D:D:D

albo jak Sasuke podczas 2 walki z Gaarą w lesie powiedział " nie chce widziec jak moi najlepsi przyjaciele giną na moich oczach" ...jej...mocne:D:D:D:D

oo albo jeszcze jak Naruto Stał z Sasem i on do niego z mieczem startował a tu nagle wyskakuje Sai i go powstrzymuje..:D

I zdziwiona byłam tez tym co mówił Sas na pierwszym spotkaniu z Naruto ..bardzo to przezywałam tak jak Naruto, fragment kiedy Naruto zaczął płakać sama się popłakałam;p... i chociaż powiedział mu takie okropnie bolące rzeczy to i tak go rozumiem ( Sasa)

albo też kiedy Gai rozmawiał z Lee na balkonie (po tym jak Tsunade powiedział mu żeby zrezygnował z byciem shinobi) namawiał go na operacje i powieział " jeżeli operacja się nie uda i zginiesz....ja zginę razem z tobą" ......też mocne słowa:D

zaszokowało mnie też to co było między Kakashim a Obito. Jak Obito go zmienił. Oni są podobni...do Naruto i Sasuke...

#56 mati13

mati13
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2008 - 18:48

Zaszokowałymnie słowa Sasuke gdy ten mówi Naruto że darował mu życia przy wodospadzie z czystego kaprysu i że teraz zabijego z kaprysu

Było to w chapterze gdzieś ok. 320

#57 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2008 - 23:18

Mnie najbardziej zaszokowały i zadziwiły słowa sasuke kiedy odchodził z Konohy skierowane do sakury..."Arigato"....T-T sad...

#58 x-Lecter

x-Lecter
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2008 - 23:37

heh rozbrajaja mnie wszelkie relacje miedzy gaiem i lee xd jak wracali do konohy po porwaniu gaary przez akatsuki xd jak sie scigali a naruto powiedzial (jakie to pedalskie! dwoch starych facetow) ~~ wszelkie teksty saia do naruto na temat penisa ~~ konochamaru jak wpadl w piersi tsunade i powiedzial *ahh jak pieknie pachnie* ~~ podobaly mi sie slowa raigi na temat pogrzebu :D ~~ podobala mi sie scena jak w egzaminie na chuunina naruto pierdnal kibie w nos ~~ kakashi na temat ksiazek jirayi :D ~~ i wiele innych ^^

#59 HikaruShido

HikaruShido
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:11

heh rozbrajaja mnie wszelkie relacje miedzy gaiem i lee xd jak wracali do konohy po porwaniu gaary przez akatsuki xd jak sie scigali a naruto powiedzial (jakie to pedalskie! dwoch starych facetow) ~~ wszelkie teksty saia do naruto na temat penisa ~~ konochamaru jak wpadl w piersi tsunade i powiedzial *ahh jak pieknie pachnie* ~~ podobaly mi sie slowa raigi na temat pogrzebu :D ~~ podobala mi sie scena jak w egzaminie na chuunina naruto pierdnal kibie w nos ~~ kakashi na temat ksiazek jirayi :D ~~ i wiele innych ^^

Hehe zgadzam sie w 100% XD mi sie jescze podobał tekst kakashiego "chyba zabładziłem na sciezce zycia" i Naruto "On gada do gada a gad mu odpowiada" chodź z tym ostatnim nie jestem pewna czy taki tekst nie leciał na jetixie :P:P ale był smieszny XD

#60 agita_girl

agita_girl
  • Goście

Napisano 16 marzec 2008 - 13:01

*

To powala:))

*Shikamaru: ..Beznadzieja""(wersja jetixowa)

*Haku,,a tak przy okazji,jestem dziewczyną''(czy jakos tak nie pamietam bo to wersja jetixowa^^)

*Sasuke,,i co ci powiedziała''
Naruto,,nie twoja sprawa''
Sasuke - powalająca mina i dzwięk słonia jak by :))

*Sai i penis Naruto xD

*Sai jak mówi że Sasuke jest Gejem xD

#61 Nishi

Nishi

~fan

• User
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 14:18

Arigato - Sasuke do Sakury
wszystkie teksty Sai'a do Naruto na temat penisa

gdzie Sasuke powiedział "Ty tez byłeś moim najlepszym przyjacielem... I dlatego musze cie zabić..."

nom, mocny tekst, daje dużo do myślenia nad postacią Sasuke (lubię tę scenę)
wytłumaczenia Kakkshiego na jego spóźnienia :D

#62 Pelka

Pelka
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:46

Naruto na widok Gaia-żółwia (wersja Jetixowa):
"On gada do gada, a gad mu odpowiada" O_o nie wiem czemu mnie to śmieszy

Naruto do Hinaty:
"Jesteś strasznie nieśmiała i trochę dziwna... Ale właśnie takie osoby jak ty bardzo lubię!"

Rozbroił mnie wprost Kakashi na widok Asumy i Kurenai razem:
"Miło razem wyglądacie" - że też Kakashiego takie rzeczy interesują....

Oczywiście jak Zabuza umierał i Kakashi kazał Naruto patrzeć na to...

Uwielbiam również to, kiedy Trzeci umiera i opowiada o tym, ze mieszkańcy wioski będą walczyć za nią...

I to, jak ciotka Gaary mówi mu o miłości...

#63 Kon

Kon

~fan

• User
  • PipPip
  • 172 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:51

najbardziej mi sie podobał tekst naruto do tsunade:
-baka, baka XD

zajefajnie im to wyszło XD

#64 Master Sadako

Master Sadako
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2008 - 14:18

"Don't worry about Deidara" - słowa Tobiego do Sasuke. Totalnie mnie zbiły z tropu. Myślałam, że pobiegnę do Kisiela i strzelę mu drewnianym dynksem Sasoriego za wymyślanie takich tekstów.

#65 Inusia

Inusia

~fan

• User
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 18:16

1. Zszokowałam się kiedy Shikamaru zasugerował,że Ino kocha sie w Choujim O.o
2. Teksty Gamabunty na pierwszym spotkaniu z Naruto.
3. Sai mówiący do Ino "ślicznotka" (chodz tak naprawqde myslał zupełnie inaczej =_=)
4. Scenka z Kankurou i Naruto:
Kankurou: wiesz,nawet cię lubie :)
Naruto: tak?a ja ciebie nie!
5. Kiedy Kakaś powiedział,że jest słabszy od okularnika Ebisu.
Co do przyczepiania sie Saia do Naruto to jakoś specjalnie mnie to nie zszokowało(nie mówie,że podzielam słowa Saia! >.<)

#66 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 21:40

Zszokowałam się kiedy Shikamaru zasugerował,że Ino kocha sie w Choujim O.o

gdzie to było??

Sai mówiący do Ino "ślicznotka" (chodz tak naprawqde myslał zupełnie inaczej =_=)

nic dziwnego powiedział tak, bo stwierdził, ze jeżeli powie się prawde czyli to co naprawde myśli o jakiejś osobie mam na myśli sakure (powiedzial do niej brzydulo) to oberwie. Jak wiemy Sai nie ma pojecia o kontaktach z ludźmi i podejrzewam, że nie wie że takie słowa mogą obrazić, więc stwierdził, że powie przeciwieństwo tego slowa czyli że Ino to ślicznotka choć tak wcale nie myśl;p

to było świetne;p

a mnie troszku zdziwiły słowa Sakury w 53 NS po tym jak płakała razem z Naruto kiedy Sasek już poszedł .Mówiła że razem staną się ślniejsi że mu pomoże i takie tam...kto by pomyślał że Sakura zacznie tak na poważnie o tym wszystkim myśleć:) pozytywna zmiana:)

i słowo Naruto:"Ten kto nie potrafi uratowac swojego przyjaciela nie zasługuje na tytuł Hokage. Jak myślisz Sasuke?" sposób w jaki to powiedział aż mi ciary przeszły Naruto chyba jeszcze nigdy nie był tak poważny jak w tej chwili.

#67 turin turrember

turin turrember

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 21:51

a mnie troszku zdziwiły słowa Sakury w 53 NS po tym jak płakała razem z Naruto kiedy Sasek już poszedł .Mówiła że razem staną się ślniejsi że mu pomoże i takie tam...kto by pomyślał że Sakura zacznie tak na poważnie o tym wszystkim myśleć:) pozytywna zmiana:)

i słowo Naruto:"Ten kto nie potrafi uratowac swojego przyjaciela nie zasługuje na tytuł Hokage. Jak myślisz Sasuke?" sposób w jaki to powiedział aż mi ciary przeszły Naruto chyba jeszcze nigdy nie był tak poważny jak w tej chwili.

tak te sowa mnie tez zaskoczyły.

zaskoczyło mnie również jak nad nagrobkiem Asumy Shikamaru powiedział ( czas abyśmy dorośli )

#68 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 21:55

zaskoczyło mnie również jak nad nagrobkiem Asumy Shikamaru powiedział ( czas abyśmy dorośli )

o tak tak !!! Masz racje to było naprawde moce w ogóle jak się w tedy zachowywal jak powiedział do Kurenai że zaopiekuje się jej dzieckiem albo jak wziął papierosa i zapalił go łza mu chyba spływała o ile dobrze pamiętam i te słowa "naprawdę nie nawidze papierosów" sliczne

#69 wuwusiek

wuwusiek

~fan

• User
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 22:00

Control napisał/-a:

tak, to był pocisk w jej strone xD a mówiła, ze nikt temu sie nie oprze..

*Shikamaru: ..Beznadzieja""(wersja jetixowa)

i sposób w jaki to mówi :P

*Sasuke,,i co ci powiedziała''
Naruto,,nie twoja sprawa''
Sasuke - powalająca mina i dzwięk słonia jak by :))

Jak potrafi to umie coś mądrego powiedzieć :D

*Sai jak mówi że Sasuke jest Gejem xD

ej, gdzie to było?:P

4. Scenka z Kankurou i Naruto:

taaa.. to było mocne.

rzeczywiście pozytywna. Już dawno zaczęła myśleć o tym na poważnie (widzimy efekty.. z tego co była, a jaka teraz jest), tylko po prostu to jeszcze za mało.

#70 Kon

Kon

~fan

• User
  • PipPip
  • 172 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 22:01

mnie dobiło jak zauważyłem że 3był ojcem Asumy XD