Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Słowa, które was zaskoczyły, zdziwiły, zaszokowały

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#71 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2008 - 07:36

agita_girl napisał/-a:
*Sai jak mówi że Sasuke jest Gejem xD

ej, gdzie to było?:P

wlasnie gdzie/?

agita_girl napisał/-a:
Control napisał/-a:

Neji do Ino "Spadaj" gdy ta rozwiązała włosy :P (wersja Jetixowa)

tak, to był pocisk w jej strone xD a mówiła, ze nikt temu sie nie oprze..

zajebiste to było;p

agita_girl napisał/-a:
*Shikamaru: ..Beznadzieja""(wersja jetixowa)

i sposób w jaki to mówi :P

Shika wymiata w wersji jetix;p

rzeczywiście pozytywna. Już dawno zaczęła myśleć o tym na poważnie (widzimy efekty.. z tego co była, a jaka teraz jest), tylko po prostu to jeszcze za mało.

wiec cały czas sie rozwija;p ale poprostu to jaka była kiedyś a jaka jest teraz jest niesamowite....to nie ta sama osoba gdyby Ns było 1 seria a 1 seria naruto drugą serią(ahaha ale bez sens;p) to bym nie uwierzyła w to że ta mała dziewczynka która nic nie robi tylko sie drze Sasuuuuuuke ...Naaaarutooo heh ..Teraz to jest baba tak normalnie jak druga Tsunade Ji świetnie ją porównał

#72 Nen_Lalaith

Nen_Lalaith
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2008 - 21:42

Kakashi:
-Hmm... Jakby to powiedzieć? Moje pierwsze wrażenie o tej grupie... Jesteście bandą idiotów... - 1 wejśćie Kakashiego byłem zaskoczony jego zachowawaniem (1 raz Kakashiego widzałem) myślałem ,że to będzie ,ktoś bardzo ostry i zacznie prawic kazania:P.

-Przepraszam za spóźnienie, ale czarny kot przebiegł mi drogę i musiałem pójść na około.
-Przepraszam za spóźnienie... Zabłądziłem na drodze życia...
Tu spadłem z krzesła.
-Nie ma sprawy zabij ich... tylko że nie dasz rady... bo już nikogo takiego nie mam... Wszyscy... Zostali zabici-Tu Sasuke próbóje pokazać jak on cierpi i wdaje sie w pyskówki ,a Kakashi umiejętnie go spławia.(Zaskoczony bezpośredniośćia Kakashiego)

Pakkun-Pozwolę ci potrzymać moją łapę. Jest naprawdę miękka! To było Boskie podobnie jak to:
-Ten zapach... Nic nie zauważyłem do tej pory, ale... Ty... używasz tego samego szamponu co ja. To zapach zielonego kwiatu... Jestem tego pewny.(Kolejne obrażenia oberwała podłoga)

Sasuke:Jesteś naprawdę irytująca... i ta mina Sakury.(Ucieszyłem sie że w końcu ,ktoś zjechał Sakure nielubie jej)

Naruto:Jestem Uzumaki Naruto. Lubię ramen. Jeszcze bardziej lubię ramen z baru Ichiraku, który stawia mi Iruka – sensei. Nie znoszę czekać 3 minut po zalaniu makaronu. Moim hobby jest jedzenie! - Śmieszne i fajne

Jiraiya-Nie jestem zboczeńcem... Jestem super zboczeńcem!

#73 Trowa Subero

Trowa Subero
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2008 - 14:38

Osobiście oglądałem tylko Anime Naruto więc możliwe iż niekturym osobą nie spodoba się wersja słowna z kturą mi było się zmierzyć:

1.W 26 odcinku kiedy było podsumowanie poprzszednich odcinków:
Kakashi - Przepraszam za spuźnienie, ale w lesie spodkałem piękną dziewczynę, więc z nią zatańczyłem.

2.Egzamin Chunin przed walką pewnych 2 Shinobi:
Gai - Lee do tej pory nikt tego nie zauważył,ale (krutka pauza) ta Tykwa wygląda podejrzanie"

3.Kiedy Naruto pokazał Jiraji Sexy Jutsu:
Jirajia -...Zdałeś!

4.(Jetix)Kiedy Naruto po raz pierwszy zobaczył Gaia i wdał się w awanture z Lee:
Naruto - Nie zauważyłem jego wspaniałości bo patrzyłem jak wypełza z pod tego żułwia!
Lee - On wcale nie wypełzł!

5.(OAV Jonin vs. Genin)Gdy Naruto pytał się Sakury o nagrodę w zawodach aż Sasuke się wtrącił:
Sasuke - Idiota.
Naruto - Aaaa! Powturz to!
Sasuke - Dla ciebie tyler razy ile zechcesz "Idioto".

6.Kiedy podwładny Orochimaru powiedział coś do Lee'go :
Lee - Twoje ruchy są niezwykłe.
Ki.....o - A twoje proste i przewidywalne, jak imie.

7.Jak Tenzou rozmawiał z Sakurą po rozproszeniu chakry Kyubiego:
Tenzou - .... Moge to wyczytać z twojej twarzy. Sakura ty naprawde ....

Myślę iż dobrze by było gdyby nie powtarzało się tych samych cytatów tylko dopisywać te kturych jeszcze nie było w temacie.

#74 Tosa

Tosa

valar dohaeris

• User
  • PipPipPipPip
  • 1040 postów

Napisano 28 kwiecień 2008 - 17:56

Tak teksty Saia są super... Hmm szok przeżyłam po tych (myślałam,że padnę):
"Nawet nie wiesz jak ja lubię...Takie przemądrzałe niby-to-piękne dziwki jak ty."
"Dzięki temu spotkaniu dowiedziałem, się że jesteś bezużytecznym pozbawionym penisa siusiumajtkiem"
I tekst Naruto i Sakury na te teksty "Coś ty powiedział gnoju jeden?"
(tłumaczenie z naruto.wbijam.pl ep.35)

[ Dodano: 28-04-08, 18:09 ]

agita_girl napisał/-a:
*Sai jak mówi że Sasuke jest Gejem xD

ej, gdzie to było?:P

wlasnie gdzie/?

tez się nad tym zastanawiałam, gdzie to było i poszukałam i znalazłam ;p było to w odcinku shippuuden 36 (w mandze nie wiem)
Sai: "Nie jestem taki sam... jak ten mały tchórzliwy gejek"

#75 HenioBIT

HenioBIT

~random

• User
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 28 kwiecień 2008 - 18:19

Mnie dosyć mocno porył tekst Saia w 54 odc. shippudena kiedy próbował wymyśleć jakąś ksywkę dla Sakury i kiedy powiedział do niej "Brzydulo"

#76 Groku

Groku
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2008 - 18:29

A mnie jak do Ino w tym samym odcinku Shippuudena Sai powiedział "Ślicznotko" xD

#77 wierci

wierci
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2008 - 14:55

Ja nigdy nie zapomne jak tuż po tym jak sasuke otrzymał mroczny znak to sakura walczyła z ninja z oto gakure wtedy ta dziewczyna z oto chwyciła sakurę za włsy i powiedziała:
-"Lepiej
by było dla ciebie gdybyś zamiast dbać o urodę poprawiła poziom swoich technik su**".

#78 666MzR666

666MzR666
  • Goście

Napisano 06 maj 2008 - 10:51

Moja ulubiona scenka to ta, gdy Kakashi zaakceptował Grupę 7 (chyba 7 :D) i powiedział ten swój słynny tekst: "Ci, którzy łamią zasady są draniami, ale Ci, którzy pozostawiają swoich przyjaciół są jeszcze gorsi".

Co tu dużo mówić, prawie się popłakałem :D

#79 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 06 maj 2008 - 14:56

Moja ulubiona scenka to ta, gdy Kakashi zaakceptował Grupę 7 (chyba 7 :D) i powiedział ten swój słynny tekst: "Ci, którzy łamią zasady są draniami, ale Ci, którzy pozostawiają swoich przyjaciół są jeszcze gorsi".

Co tu dużo mówić, prawie się popłakałem :D

wyobraźcie sobie że ja tez ;p dlatego tak kocham ten tekst ze mam go napisanego na dole (widzicie?:))

hmm mi się jeszcze podobał ..hmm pisałam o tekscie który powiedział Sasuke ? ze nie chce patrzeć jak na jego oczachginą jego przyjaciele..pewnie o ym wspominałam;p

Nie wiem czy do tego tematu zaliczają się filmy kinowe (?) ale napiszę że zadziwiły mnie i zaszokowały słowa Naruto w NS movie kiedy ratował Shion o tym jak mówił że moze zmienić przeznaczenie ze obiecuje płakałam na tym serio i to jak ją wyciągał i mówi do niej: Oddychaj! widzisz mnie? słyszysz mnie? uwolnij swoje uczucia ..."a ona krzyczy "nie chce umierac!" jeny coś nie samowitego zszokowana byłam tym naprawdę

#80 Key Altos

Key Altos

~fan

• User
  • PipPip
  • 123 postów

Napisano 06 maj 2008 - 15:14

Dla mnie super było gdy Sauske mówi na spotkaniu integracyjnym ( :) ) teamu 7:
- Moim celem jest zabić pewnego człowieka
a Naruto w myślach:
- Mam nadzieję że nie chodzi o mnie...
i potem sakura:
- Czego nienawidzę? Naruto!!

Natomiast co do poważniejszych tekstów to większość moich przedmówców już je wymieniła.

edit: acha przypomniałem sobie: Sauske rozmawia z Saiem:
-Naruto? Jakbym miał pamiętać kogoś takiego..

#81 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 06 maj 2008 - 15:21

Naruto? Jakbym miał pamiętać kogoś takiego..

ale to nie było tak on powiedzial że pamięta Naruto a nie że "jak miał bym pamiętać kogoś takiego"

#82 wuwusiek

wuwusiek

~fan

• User
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 06 maj 2008 - 17:04

to było coś w stylu "Naruto.. pamiętam kogoś takiego.." coś w tym rodzaju.

No rzeczywiście jego gadki do Shion były niezłe. Szczególnie to z tym, ze ma uwolnić uczucia i powiedzieć głośna, a ona tak cicho, to on wtedy, ze nie słyszy, aż w końcu biedna wykrzyczała:D

Jeszcze dobre było to:
"Musze przekazać moją moc potomkini. Co ty na to, Naruto? Pomożesz mi w tym?"
"Jasne, zrobię wszystka na co masz ochotę"

rozwaliło mnie to:D

#83 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 06 maj 2008 - 17:47

Jeszcze dobre było to:
"Musze przekazać moją moc potomkini. Co ty na to, Naruto? Pomożesz mi w tym?"
"Jasne, zrobię wszystka na co masz ochotę"

rozwaliło mnie to:D

haha tak to było dobre mnie tez to rozwaliło

to było coś w stylu "Naruto.. pamiętam kogoś takiego.." coś w tym rodzaju.

no tak ;)

hmm mnie tez zaszokowało jak Shion powiedziała Sakurze żeby bardziej o siebie zadbała a ona "ty...." wiadomo heh to było dobre

#84 wuwusiek

wuwusiek

~fan

• User
  • PipPip
  • 135 postów

Napisano 06 maj 2008 - 23:01

haha tak to było dobre mnie tez to rozwaliło

Zastanawiam sie ciągle, czy Naruto był świadomy tego co ona do niego mówi? Czy w ogóle to zrozumiał?:P Bo tak chętnie sie zgodził^^

hmm mnie tez zaszokowało jak Shion powiedziała Sakurze żeby bardziej o siebie zadbała a ona "ty...." wiadomo heh to było dobre

A ona nie powiedziała do niej, że w ogóle nie jest kobieca, czy coś w tym stylu? No Sakura sie porządnie wkurzyła.

#85 Nagari

Nagari
  • Goście

Napisano 06 maj 2008 - 23:05

Dokładnie to było że Shion powiedziała do Sakury:Nie wygodnie się na tobie siedzi,powinnaś
nabrać trochę kobiecych kształtów,no a Sakura:Ty ....(cenzura)xD

#86 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 06:49

Zastanawiam sie ciągle, czy Naruto był świadomy tego co ona do niego mówi? Czy w ogóle to zrozumiał?:P Bo tak chętnie sie zgodził^^

mi sie wydaje że raczej nie skumał .... nie raczej a nawet na pewno ;p ale mam nadzieje że sie dokumał i zmienił zdanie;p

A ona nie powiedziała do niej, że w ogóle nie jest kobieca, czy coś w tym stylu?

no tak takzeby nabrała troche kobiecych kształtów cos w tym stylu:)

#87 Akane Hyuuga

Akane Hyuuga
  • Goście

Napisano 08 maj 2008 - 16:40

To było dobre jak w Shippuudenie (całkiem niedawno) Naruto i Kakashi leżeli w szpitalu. Sakura obudziła blondasa a on "Brzydka dziw**"
Albo w 3. odcinku Kakashi:
" Pierwsze wrażenie o waszej grupie...Jesteście bandą idiotów" (mniej więcej tak).

#88 Doli

Doli

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisano 18 maj 2008 - 16:17

padłem jak okazało sie że Haku nie był kobietą...i ostatni tekst z kinówki "naruto pomożesz mi" a on " oczywiscie" i tak nie obczaił OCB a Lee z Kakaszem takie miny zrobili ze normalnie wymiekłem

#89 Natus07

Natus07
  • Goście

Napisano 18 maj 2008 - 19:09

Mnie rozwalało jak słucham jak to Sai gada o penisie Naruciaka. xD

#90 Kon

Kon

~fan

• User
  • PipPip
  • 172 postów

Napisano 18 maj 2008 - 19:12

Sai do sakury:
"brzydulo"
mina naruto-bezcenna XD

#91 Natus07

Natus07
  • Goście

Napisano 18 maj 2008 - 19:21

Sai to w ogóle miał takie tekst, że głowa boli. xD

On jest taki...bezpośredni. xD

#92 baartoss

baartoss
  • Goście

Napisano 18 maj 2008 - 19:42

Co do zabawnych/zdumiewających tekstów to oczywiście Sai np. "Nie masz penisa" xD

Co do takiego ulubionego tekstu to jak Sasuke powiedział "Będzie co ma być" to mój ulubiony tekst : )

Pozdrawiam.

#93 Rzepczak

Rzepczak
  • Goście

Napisano 18 maj 2008 - 19:42

Chouji był najlepszy w lesie śmierci jak go zaku rozzłościł. "NIE JESTM GRUBY JESTM TYLKO DOBRZE ZBUDOWANY!!" xD tak mnie to rozbawiło (to był pierwszy odcinek naruto jaki w ogóle obejrzałem) nie mogłem przestawać się z tego śmiać

#94 MayumIxP

MayumIxP
  • Goście

Napisano 20 maj 2008 - 21:56

a mnie rozwaliło to jak w shippuudenie Gai wziął Kakashiego na barana i po tym Lee tak sie wypina do Nejiego żeby też na niego wlazł :D i tez mnie rozwaliło jak Naruto oszczał Ino xD no i wszystko w tym odcinku o tych dwuch kolesiach co podrobili się pod Lee i Gaia xD albo jak Naruto sie zachwyca zielonym ubrankiem od Gaia :D i ogólnie najbardzie to mnie rozbraja Lee i Gai xD Sai jest moim zdaniem bardziej chamski a nie śmieszny ;P
Sory ze nie przytaczam tekstów ale niepamiętam ich wbiły mi się w głowe tylko sytuacje :P

#95 Nagari

Nagari
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 15:13

Mnie zaszokowało to co dowiedziałem się od kolegi który czyta magę,to że Itachi dla Konohy zabił cały swój klan,bo PODOBNO klan Uchiha planował podbicie Konohy ,choć według mnie to jakieś brednie.

#96 AdanioZ

AdanioZ
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 19:29

Mój ulubiony tekst to ten w lesie śmierci co Naruto mówi, że musi się odlać a Sakura do niego.Jak się zachowujesz w obecności damy czy jakoś tak.XD

#97 MayumIxP

MayumIxP
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 21:56

Nagari ja czytałam mange i nic w niej takiego nie było . Itachi mówił cały czas coś o tym ,że chciał sprawdzic jak daleko potrafi sie posunąć .. wymordował klan tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji , sprawdzenia swojej siły i pozostawił Sasuke żeby ten się na nim zemścił o ile dobrze pamiętam ;P niewiem ale ten Twój kolega chyba z Ukrainy te mange wynalazł jak naprawde w niej było coś takiego xD

#98 Nagari

Nagari
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 09:01

MayumIxP Mój kolega czyta na bieżąco mangę i coś było tam że Madara zaczął coś opowiadać i mówiono tam że Itachi cały czas działał dla dobra Konohy i że klan Uchiha chciał zniszczyć Konohe czy coś takiego.

#99 made_in_japan

made_in_japan
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 10:16

101 odcinek kakashi co mam pod maską drugą maske to normalnie mnie zwaliło z nóg

#100 zientus

zientus
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 11:16

Mnie zwaliło z krzesła jak przy tym głazie co za nim było Akatsuki Gai, Neji itp. założyli coś w stylu walkie - talkie (nie wiem jak to określić) i Lee sie wydarł " Czy wszyscy mnie słyszą?" te ich miny mnie rozwaliły, i jeszcze po tym jak ten ten mu powiedziala że zagłośno ustawił to on sie wydarł "przepraszam". I znowu te ich miny.

I jeszcze te słowa Shikamaru jak siedzi na łóżku: "specjalnie wstałem wczoraj wieczorem, żeby nastawić budzik i obudziłem sie zanim zadzwonił. Teraz musze wstać, żeby go wyłączyć. Jakie to upierdliwe."

#101 turin turrember

turin turrember

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisano 23 maj 2008 - 18:27

poddał mi sie teks schikamaru jak powiedział że trzeba dorosnąć :) zaskoczył mnie pozytywnie

fajny był moment w odcinku 60:) gdy naruto szykuje sie do walki z ta babka i ona mówi "wolisz francuski czy delikatny" a naruto z taka śmieszna miną pełną niezrozumienia mówi "chodzi ci o jedzenie" to było dobijające:P

#102 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 22:35

No więc po pierwsze:

-Słowa Pakkuna: "...Pozwolę dotknąć Ci moich łapek... Moje łapki są wyjątkowe" xDD
To było bombowe xD
-I jeszcze jak Pakkun kazał się wszystkim zatrzymać, niby coś wyczuwając... Wszyscy myśleli, że wyczuł Saska, a on po prostu wyczuł u Sakury zapach tego samego szamponu...xDD
-I oczywiście w odcinku następnym, jak Pakkun powiedział: "Wyczuwam coś", na co Naruto: "Co, czyiś szampon??" xDDD

Po drugie:
-Reakcja Team 7 na to, co Kakashi ma pod maską xDD
"A pod maską mam... 2 maskę!!!"
To był szok xP

#103 Sonrisa

Sonrisa

~fan

• User
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 25 maj 2008 - 12:15

Możliwe SPOILERY.
W Naruto był sporo scen/słów, które mnie zdziwiły, zaskoczyły, rośmieszyły, dały do myślenia. Nie sposób ich tu wszystkich wymienić, więc podaje niektóre z nich.

Na początek jakieś z tych śmiesznych:
Kakashi: "Hello students, today I got lost on the road of life." [witajcie uczniowie, dzisiaj zgubiłem się na drodze życia]
"A cute girl stopped me on the way, so I danced." [spotkałem po drodzę śliczną dziewczynę, więc tańczyłem] -> to jest po prostu kultowe. Te wszystkie wymówki Kakashiego są boskie XD
Kakashi:"No, you don't get it, thats why I'm telling you. You think you get it, which isn't the same as actually getting it. Get it?" [Nie, nie zrozumiałeś mnie, właśnie dlatego ci to mówię. Ty tylko myślisz, że mnie zrozumiałeś, a to nie to samo, co zrozumienie mnie. Zrozumiałeś?] - naprawdę wątpie, by Naruto to zrozumiał ^^
Gai: "Wiosna Młodości!!!" i "Dajnamik Entri!!!" - oraz jego gadki o rywalizacji z Kakashim XD
Jiraiya do Naruto - "Die! Just Die! You have no talent at all!!" [Giń! Po prostu giń! Nie masz za grosz talentu!!!] XD
Pakkun - "Używasz tego samego szmponu, co ja!" - całkowicie owned XD

Cytaty zmuszjące do myślenia/smutne/kultowe/z głębią: [za dużo tłumaczenia, więc sobie daruję]
Naruto [kiedy Jiraiya mówi mu, że powinien zrezygnować z szukania Sasuke] - "Jeżeli porzucanie przyjaciół oznacza bycie mądrym, to wolę być głupcem przez całe życie" - piękne ^^
Obito & Kakashi - "In the ninja world, those who don't follow the rules are trash. But, those who abandon their friends are even worse than trash."
Uchiha Itachi - "Foolish brother, if you wish to kill me, hate me, detest me, and survive in an unsightly way. Run, run and cling to life." - kultowy cytat, przez który Itachi motywował Sasuke do zemsty.
Naruto - "Like there's any chance that someone, who can't save a friend, could become Hokage. Don't you think... Sasuke." - bardzo prawdziwe
Naruto - "The only thing that keeps a fire from dying and gives it even more power is... wind."
Naruto - "If my arms get ripped off, I'll just kick him to death. If my legs get ripped off, I'll just bite him to death. If my head gets ripped off, I'll just stare him to death. And if my eyes get ripped out, I'll just curse him to death!" - to była jedna z lepszych kwestii Naruto w mandze; bardzo dobrze ukazuje jego determinację
Naruto do Zabuzy - "If I become as strong as you, will I really become like you? To die as a tool…that's…that's…just too sad."
Itachi - "People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality." But what does it mean to be "correct" or "true?" Merely vague concepts...their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs? Heh... Like the way you simply decided that Madara must be dead. Like the way you believed I was a kind, caring brother. I acted like an ideal older brother, to measure your capacity." - ten cytaty IMO bardzo dobrze określa postać Itachiego.
Sasuke - "Dissapear with the thunder"
Sakura, gdy ścięła sobie włosy - "Now watch my back!" - bardzo mi sie podobał tamten moment.
Naruto - "I don't go back on my words. That's my way of the ninja!" - kultowe.
Sasuke - "Moich marzeń nie ma w przyszłości, one zostały w przyszłości. Tylko tam" - smutne ;(
Gai - "Hard work is worthless for those that don't believe in themselves!" - prawdziwe i motywujące ^^
Sas do Sakury - "Arigatou..." - super zaskoczenie o.O Kocham tą scenę *_*

#104 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 25 maj 2008 - 16:07

"Jeżeli porzucanie przyjaciół oznacza bycie mądrym, to wolę być głupcem przez całe życie"

Jak to tej pory to chyba mój ulubiony cytat ^^
JEST PIĘKNY.
<3

#105 Harnas

Harnas

~random

• User
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 25 maj 2008 - 16:41

Mnie zaszokowały słowa Naruto (to było w anime) kiedy on uczył sie rasengana i nie mógł się nauczyć. Wówczas Naruto zwątpił w siebie i powiedział że nie jest się nauczyć tej techniki. To był chyba pierwszy i jedyny raz kiedy Naruto zwątpił w siebie i to mnie zaszokowało