Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Słowa, które was zaskoczyły, zdziwiły, zaszokowały

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#106 Blue-foxy

Blue-foxy
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 11:14

To był chyba pierwszy i jedyny raz kiedy Naruto zwątpił w siebie i to mnie zaszokowało

To był szok jakich mało. Pierwszy raz słyszałam, żeby Naruto poddał się lub w siebie zwątpił... O_o
SZOK.

#107 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14288 postów

Napisano 27 maj 2008 - 14:09

Mnie najbardziej zszokowała sytuacja w której Sasuke żekomo zabił Orochimaru.

Nie mówimy tu o sytuacjach, lecz SłOWACH!

A mnie to jak Kimimaro w sytucaji w której mógł zabić Gaarę,nagle umarł

Na Boga, nie chodzi w tym temacie o sytuacje (jak już napisałem powyżej), ale o słowa, jakich nigdy byście się nie spodziewali po postaciach z Naruto. Słowo daję, czytanie ze zrozumieniem przeżywa kryzys.

Mnie zaszokowały słowa Naruto (to było w anime) kiedy on uczył sie rasengana i nie mógł się nauczyć. Wówczas Naruto zwątpił w siebie i powiedział że nie jest się nauczyć tej techniki.

Przyznaję, nawet dla mnie to było zaskakujące. Naruto i załamka? Niesamowite. Jedna z nielicznych wypowiedzi, które mnie u niego niesamowicie zaskoczyły.

#108 MayumIxP

MayumIxP
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 22:21

MayumIxP Mój kolega czyta na bieżąco mangę i coś było tam że Madara zaczął coś opowiadać i mówiono tam że Itachi cały czas działał dla dobra Konohy i że klan Uchiha chciał zniszczyć Konohe czy coś takiego.

czy ja wiem :/ przewertowałam mange i nie widziałam takiego czegoś :/
Sasuke "dlaczego to zrobiłeś?"
Itachi "By ocenic swoje możliwości"
Sasuke "dla oceny tylko po to ? chcesz mi powiedzieć że trzeba wszystkich zabic ,żeby się sprawdzic"
Itachi "To konieczne "
i potem jest
Sasuke "nie zabijaj mnie"
Itachi "zabicie kogoś takiego jak Ty niema żadnej wartości" :D
koniec tematu :p tak mam napisane w mandze i wątpie żeby Itachi tak "ubustwiał" Konoche Twój kolega widocznie czegos nie doczytał :D
z resztą niechce już mi się gadac na ten temat :D po prostu wydaje mi isę to mało realne :P to by było na tyle :D

#109 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 27 maj 2008 - 22:24

MayumIxP, chyba nie jesteś na bieżąco z mangą, co?

#110 Nen_Lalaith

Nen_Lalaith
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 00:29

Zaskoczyło mnie też gdy Sakura w jednym z fillerów nie bała się smierci

Bo to Filler xD

Mnie sie Podobało z Super mięka łapąi z szamponem ,a pozatym text ty płaska decho do Tsunade.

#111 narutol

narutol
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 02:01

Zdziwilo mnie gdy Naruto spotkal sie z Itachim i przypomnial sobie jak walczy się z użytkownikiem sharingana i Itachi wtedy powiedzial: "widze że nauczyleś się walczyć z użytkownikiem sharingana" Wtedy Naruto byl taki mądry :D

EDIT:
Aha zadziwily mnie jeszcze slowa Tobiego dy powiedzial do Sasuke "Itachi zrobil to, żeby cię chronić' normalnie prawie spadlem z krzesla jak to uslyszalem oraz jak Naruto przestal wierzyć w siebie gdy uczyl się robić rasenguna ;)

#112 kronos7

kronos7

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 27 lipiec 2008 - 14:19

Jeśli chodzi o mnie to najbardziej chyba słowa Tobiego po walce Sasuke vs Itachi. Gdy opowiedział Sasuke o prawdziwych celach Itachiego. To było cos zaskakującego. No i jeszcze słowa Sasuke pod koniec chaptera 402 ,, We will crush Konoha''.

#113 Adjes

Adjes
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 13:38

większość tekstów Saia mnie szokuje, bo on zwykle nagle ni zowąd wyjmuje z dupy miażdżące uwagi, przykładowo kultowe teksty o penisach ;].

#114 Fangorn

Fangorn
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2008 - 22:25

A ja zaliczyłem poczwórnego ROTFLA i dziewięciokrotnego Lola podczas powrotu do Konohy w Shippuudenie.
Neji...
Odmawiam!

Ten głos Lee był zabójczy. Taki poważny ton, że normalnie spadłem z krzesła i lałem na ziemi z 10 min.

Potem była jeszcze sytuacja z szamponem Sakury
- Używam tego samego szamponu co pies...używam tego samego etc. xDDDD

A potem spotkanie z Kibą, Shino i Hinatą.

- Hinata...Ty również rozpoznałaś Naruto od razu.
- Znowu strzelił focha...-_-' Boshe, tu lałem z 20 min. xDDD
No i potem Hinata: Ja...zamknąć się...i iść z tobą? Nie, nie to za szybko!

LOL!!

#115 Dante-san

Dante-san
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2008 - 11:20

Mnie zdziwiło, jak Sasuke zapytał się Naruto w dolinie końca, czy zostając z towarzyszami stanie się choć trochę silniejszy. I ten jego mrok... to było coś xD

#116 Hakun

Hakun
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 10:40

Mnie najbardziej zaskoczyłu słowa Kakashiego do Naruto,że na świecie sa młodsi od Naruto ale silniejsi od Kakashiego tak jak np Haku.

#117 LordOrochimaru

LordOrochimaru
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2008 - 23:44

Ja byłem zaskoczony słowami Orochimaru "Tsunade nie miałem zamiaru cie zabić" OMG wtedy myślałem czy oro nie miał chwilowej amnezji takie słowa z jego ust?.

#118 pawlixon

pawlixon
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 20:14

Najbardziej zaskoczyło mnie to jak Iruka przeczytał e książce,że kakashi nikogo jeszcze
nie przepuścił.Nie licząc Sakury.

#119 Jiraya

Jiraya

Waleczny Bóbr

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2701 postów

Napisano 24 październik 2008 - 20:17

Mnie zdiwły słowa Kakashiego z ostatniego chaptera:
"Did Jiraiya really take on all six of him...?
To było coś, i pokazuje różnice między niedoszyłm 5, a potencjalnym 6 Hokage

#120 Ayone

Ayone
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 14:02

Mnie zaskoczylo to jak Kakashi powiedzial do Naruto ze go kocha myslalem ze powie ze stal sie potezny czy jakos tak hehe ...

#121 szymek12343

szymek12343
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 22:34

Mnie zaskoczyło to jak Kakashi powiedział do Naruto ze go kocha myslałem ze powie ze stal sie potężny czy jakoś tak hehe ...

ta dokładnie to mnie zaskoczyło
i jeszcze jak się rasengana uczył i w siebie zwątpił

#122 BongMan

BongMan
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2009 - 00:58

Jedna z sytuacji, które mi się najbardziej spodobały. Walka z Zabuza. Wybił połowę ludzi Gatou, podbił do niego. Gatou zesrany w gacie:
- Jeśli chcesz iść tam gdzie poszedł twój przyjaciel, to idź.
- Niestety nie wybieram się tam gdzie Haku.. Ty i ja idziemy razem do piekła!

#123 YashiRu

YashiRu
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2009 - 21:36

Mnie rozwaliły słowa Tobiego- "Ukrywam twarz, a nie tyłek"- i w tedy zza drzewa wyłoniła się jego pupcia która sie ruszała i robiła "Brzdęk"xDD Albo, jak w mandze hinata wyznała Naruto miłośc. Shock!! Lub jak naruto nazwal Zestu "aloesem" xxDD

#124 Cthulhoo

Cthulhoo

4ever 17

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5836 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 21:51

"Because.. I love you" - by Hinata. Szczerze, nigdy się nie spodziewałem, że białooka to powie. To było dla mnie olbrzymie zaskoczenie i wręcz szok.

Monolog Naruto i kuszenie przez lisa: nigdy się nie spodziewałem, że główny bohater może być aż tak zdołowany.

Słowa Kisame do Itachiego, czyli "Twój brat chyba nie żyje. Jak się z tym czujesz?". Po prostu piękna kwestia xD.

#125 Arkadikuss

Arkadikuss

~fan

• User
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 13 kwiecień 2009 - 01:04

"I co, mam zabić jego bliskich oraz zniszczyć jego wioskę, i to rozwiąże sprawę?!"
Naruto z Inoichi.

Najlepsze, najważniejsze słowa w mandze.

Neji...
Odmawiam!

Ten głos Lee był zabójczy. Taki poważny ton, że normalnie spadłem z krzesła i lałem na ziemi z 10 min.

Epic :)

#126 Nolaan

Nolaan

~fan

• User
  • PipPip
  • 310 postów

Napisano 13 kwiecień 2009 - 02:18

Dużo było takich słów.
"Za późno, Naruto. Za późno!" wykrzyczane przez Sasuke w DK.
"Ponieważ Cię kocham" - pier... drugie* wyznanie miłości w tej serii.
Wszystkie pomruki, namowy i ryki Lisa. On jest straszny.
Cała rozmowa Naruto z Inoichim z ostatniego chaptera a zapewne też kilka zdan z przyszłego.
Jest tego naprawdę sporo. Kishi ma talent do dobrych kwestii, szkoda że tłumzcze już nie zawsze.

* to wersja po korekcie ;]

#127 Aderon

Aderon

~fan

• User
  • PipPip
  • 245 postów

Napisano 13 kwiecień 2009 - 09:08

"Ponieważ Cię kocham" - pierwsze wyznanie miłości w tej serii.

http://www.onemanga.com/Naruto/181/13/
Drugie :)

#128 Mello

Mello
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 09:44

Mnie rozbroiło jak w (Naruto (zwykłym) Jiraya wybierał się na misję i dał Naruto zwój z niby jego najlepszymi technikami Naruto podniecony tym pozwolił odejść hentaiowi xp A sam poszedł do ustronnego miejsca(kibla-bo Jiraya powiedział mu żeby świat tego nie widział) żeby zaszyć się w jego tajne techniki.Rozwijał chyba z godzine i nic nie było na końcu tylko pojawił się napis ,,ch**" xP

#129 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 10:18

Mnie rozbroiło jak w (Naruto (zwykłym) Jiraya wybierał się na misję i dał Naruto zwój z niby jego najlepszymi technikami Naruto podniecony tym pozwolił odejść hentaiowi xp A sam poszedł do ustronnego miejsca(kibla-bo Jiraya powiedział mu żeby świat tego nie widział) żeby zaszyć się w jego tajne techniki.Rozwijał chyba z godzine i nic nie było na końcu tylko pojawił się napis ,,ch**" xP

To był filler :P

Dobre było wyznanie Kakashiego do Naruto "Zaczynam się w Tobie zakochiwać.." czy jakoś tak :D
Rozmowa Kakashiego z ojcem, że jego ojciec teraz dopiero może spotkać się z jego mamą
Zwątpienie Naruto podczas walki z Peinem, gdzie stwierdza że jest do niczego czy coś w tym sensie
Słowa Orochimaru do Tsunade, że nie chce jej zabić.. ciekawe czemu?
Słowa Sasuke w pierwszej serii podczas chyba walki z Garra - nie chcę stracić przyjaciół..
teraz te słowa są już nieco dziwne :P

#130 FFX

FFX

~random

• User
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 11:20

Dobre było wyznanie Kakashiego do Naruto "Zaczynam się w Tobie zakochiwać.." czy jakoś tak :D
1. Rozmowa Kakashiego z ojcem, że jego ojciec teraz dopiero może spotkać się z jego mamą
2. Zwątpienie Naruto podczas walki z Peinem, gdzie stwierdza że jest do niczego czy coś w tym sensie
3. Słowa Orochimaru do Tsunade, że nie chce jej zabić.. ciekawe czemu?
4. Słowa Sasuke w pierwszej serii podczas chyba walki z Garra - nie chcę stracić przyjaciół..
teraz te słowa są już nieco dziwne :P

1. Hm, sam tego nie rozumiem, ale nie rozumiem w ogóle całej rozmowy, więc to raczej moja wina :P
2. Hm, o ile kojarzę, Narót wtedy był przepełniony naukami Nagato o nienawiści i bólu.
3. Bo potrzebował leku na te swoje brudne łapy. Potem już nie miał przeciwwskazań :P.
4. Hm... To dziwne, chyba, że powiedział to, jak już wkroczył Naruciak z Sakurą. A wtedy to źle użyte słownictwo po prostu :P.

#131 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 20:36

Orochimaru wypowiedział te słowa jak już wiedział, że Tsunade na pewno nie wyleczy mu rąk.. więc dla mnie to zagadka :D Ukryta sympatia? ;)

To z Gaarą było wtedy, gdy zaczął się pościg za Sasuke i znaleźli go.. i było coś w sensie, że nie chce stracić bliskich czy przyjaciół, bo raz już wszystko stracił.. coś takiego ;D Podałabym dokładnie który tom, ale nie chce mi się szukać xD

#132 damnhard

damnhard

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 23:08

gdy pierwszy raz czytałem mangę zaskoczył mnie słowa
Spoiler

zaskoczyły mnie jeszcze słowa Itachiego, gdy spotkał Jirayę i stwierdził że nawet z Kisame nie mają z nim szans i muszą uciec :P chociaż większość użytkowników forum jest zdania, że powiedział to tylko po to żeby darować Sanninowi życie, ja dalej w niego wierze :D

#133 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 23 lipiec 2009 - 13:17

Mnie zaskoczylo to jak Kakashi powiedzial do Naruto ze go kocha

Podajcie link do chapera.

Mnie zaskoczyło wyznanie miłości Naruto przez Hinate (a jeszcze bardziej że Naruto po powrocie do wioski nie porozmawiał z Hinatą...)

#134 marszal42

marszal42

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 09:06

Lee mówiący o sobie,jako najpiękniejszym ninja w wiosce :D.Albo text Sasuke do Sakury "Dziękuje",to był szok.Więcej nie pamiętam,cóż zrobić.

#135 Rozen

Rozen
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 19:50

Gdy dowiedziałam się, że Itachi kochał Saske to normalnie...pustka, zamurowało mnie. To już było za wiele dla mnie, zbyt tragiczne! Itachi za bardzo cierpiał :( Albo jak Madara powiedział Emo, że Naruto jest od niego silniejsze. Jest! Zawsze na to czekałam! Tylko Sas wszystko zepsuł bo rzucił tylko: "I don't care about it". Grrr...jeszcze się będzie tym przejmował! XD Albo te trafne słowa Paina: "I stąd się bierze nienawiść-z MIŁOŚCI"...

#136 Krizard

Krizard

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 12:28

Albo jak Madara powiedział Emo, że Naruto jest od niego silniejsze.

Chyba Zetsu :).

Ja podobnie jak Rozen, zszokowałem się słowami Tobiego o Itachim. Może jeszcze nie tyle co był to szok, ale nawet się zdziwiłem gdy Kakuzu powiedział że na świecie nie ma czegoś takiego jak nieśmiertelność. Akurat z jego ust to padło :P. Poza tym jeszcze jak Sasuke wyjawił Naruto jego cel życiowy, gdy "umierał" na moście. Hmm, pewnie byłoby tego więcej, ale jakoś wyleciało mi z głowy :).

#137 Shinigami

Shinigami

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisano 02 grudzień 2009 - 15:34

Prawda o klanie Uchiha. Największe zaskoczenie w tej mandze ;D
POstać? Itachi oczywiście. Nie przypuszczałam,że jego życie mogło być aż tak straszne.
Zetsu? ach..myslałam,że silniejszy z niego shinobi.

#138 antonique

antonique

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 26 lipiec 2010 - 23:16

Największe zaskoczenie?

-Gdy Naruto powiedział Sasuke, ze chce dla niego umrzeć. Ok, można to zinterpretować inaczej, powiedział wprawdzie;
"gdy sie spotkamy kolejny raz, to ty i ja umrzemy"
ale zaraz dodał " nie bedzie wtedy juz Uchiha, ani jinshurriki- tylko ty i ja"
Jak dla mnie znaczyło to; umrę dla ciebie, żeby cię powstrzymać i być przy tobie.
nie sądziłam, że Naruto może coś takiego..brać pod uwagę.Wg mnie prędzej by sie dał posiekać niż pozwolić Sasuke zginąć, i to jeszcze ze swoich własnych rąk.

-Madara opowiadający Sasuke motywy Itachiego.

-Kushina opowiadająca Naruto o Mito Uzumaki jako o żonie pierwszego;wychodziło na to, ze dresu ma jakąś odległą wprawdzie, ale jednak, rodzinę w postaci Tsunade(wnuczka Pierwszego)

/Nie musisz tu niczego oznaczać.

#139 NarutoSM

NarutoSM

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisano 23 sierpień 2010 - 00:36

Co mnie zaskoczyło?
Zdecydowanie wyznanie Hinaty. Nigdy nie sądziłem, ze ta postać zdecyduje się powiedzieć Blondasowi co tak naprawdę do niego czuje. A tu takie słowa:"Ponieważ kocham Cię" xD
Prawda o Itachim również mnie zaszokowała. Koleś, który od samego początku serii był złym wybił klan, chciał zabić Emo, a tu nagle okazuje się, że tak naprawdę to wszystko było jego grą.

#140 blue_cockroach

blue_cockroach
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 11:52

z początku myślałam że sobie takiego czegoś nie przypomnę ale teraz już wiem

To było jak Itachi po raz pierwszy przyszedł do Konohy po Naruto
Naruto po otworzeniu drzwi, do Itachi stojącego przed nim: Sasuke?
Bo myślał że to ten już tak wyrósł:D

Ta reakcja mnie po prostu rozwaliła