Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

Słowa, które was zaskoczyły, zdziwiły, zaszokowały

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#141 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 19:07

Cały czas dziwie się, czemu Naruto mówi do Sasuke, że jest jego przyjacielem. Dla mnie jest to dziwne. Po tym co Uchiha zrobił, Naruto dalej mówi "przyjacielu". Nie mogę tego zrozumieć. Czyli że jak Sasuke zmieniłby stronę ze złej na dobrą to Naruto od tak by mu wybaczył ? Bo reszta mieszkańców innych wiosek w życiu by się na to nie zgodziła. Zwłaszcza Raikage. Po tym co Sasuke zrobił jego bratu. To jest niewybaczalne. Inne wioski też by się temu sprzeciwiły. Ciekawe co zrobi Naruto ? Ale Sasuke pewnie i tak strony nie zmieni.

#142 matix1256

matix1256

~fan

• User
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 22:09

dziwiły mnie 3 zdania:)
1."Zginiemy oboje":) ten tekst jest tak zaakcentowany homosiową miłością naruciaka że chce mi się płakać ze śmiechu(choć jest to dość normalna decyzja w świecie ninja gdzie poświęcenia jednostek ratowały tysiące:) )
2."zabij ją"- słynny tekst saske do sakury:) Prawdę mówiąc strzelałem że powie by sakurka ratowała karin a tu na reście sasek stał się na prawdę evil:)
3."Wybacz , nie będzie następnego razu"- słynny tekst itacha do saska który, prawdę mówiąc dał mi 1 oznaki że ten cały itachi coś udawał evila:(

#143 maly1995

maly1995

~świeżak

• User
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2010 - 21:58

tekich tekstow znam niezliczenie wiele
podam kilka

1.zrezygnuj z namawiania mnie do rezygnacji-niesamowity tekt
2.odejdz,nie zblizaj sie do mnie-wystraszony gaara gdy walczyl z naruto i lezeli na ziemi kiedys to mnie to niesamowicie zaskoczylo bo gaara byl wtedy bogiem
3.ja niegdy nie rezygnuje/poddaje sie-znany tekst chyba nie trzeba tlumaczyc
4.na tym przekletym swiecie nigdy nie bedzie pokoju-i wiele wiele innych tekstow paina/nagato to byly naprawde swietne teksty

#144 Mitogawa

Mitogawa

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 07 październik 2010 - 20:42

Pain: I took out the leaf village with my ALMIGHTY PUSH

Vegeta: HA HA HA! is that it?

Pain: Oh yeah what can you do?

Vegeta: FINAL FLASH!!!

(empty wasteland)

Pain: ..........OH SHIT!

XD
To mnie zawsze tyra.

No i tekst Madary, że to on dał Nagato rinnegan'a, to był naprawdę szok.

#145 lepki2011

lepki2011

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisano 07 październik 2010 - 23:07

Najwiekszego szoku chyba doznalem gdy poznalem prawde o Itachim, a tak z ostatnich chapterow, to mysle ze wystarczajace zdziwienie aby o nim wspominac wywolala u mnie historia klanu Uzumaki, a raczej jego znaczenie w swiecie shinobi i pochodzenie wczesniejszych jinchuuriki Kyuubiego. To tak z tego co pamietam, jak sobie cos jeszcze przypomne to dopisze ;)

#146 zakochana

zakochana

~random

• User
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 15:22

"Kankuro, Temari...Przepraszam, za wszystko..." - zatkało mnie . ;d
"Uzumaki Naruto...Dziękuje..." - spadłam z krzesała .
"Naruto...Uratuj mojego braciszka..." - to było mocne .

#147 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 20:15

jesli chodzi o szok,to przeżyłem go gdy hinata wyznała miłośc naruto :) nie spodziewałem się tego
w fillerach z sanbim zszokowały mnie słowa tobiego: ''jestem niegrzeczna dziewczynka,ktora sie w panu kocha''-tobi do deidary x3

#148 skrzypol-senpai

skrzypol-senpai

~świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2012 - 17:16

mnie najbardziej zdziwiły słowa tego terrorysty(czyt. Deidara) tuż przed wysadzeniem samego siebie: Tobi .... przepraszam. Zatkało mnie, myślałem, że on go tak nie znosi a tu takie coś.

#149 Soul

Soul

~świeżak

• User
  • 3 postów

Napisano 15 luty 2012 - 20:57

Mnie najbardziej zszokowała śmierć Kakashiego a potem ponowne jego powstanie ^ ^ I oczywiście jak hinata powiedział co czuje do Naruto.

#150 RakoleK

RakoleK

~random

• User
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 luty 2012 - 21:38

Najbardziej co mnie zaszokowało to prawda o Itachim, na początku jak o nim się dowiedziałem to miałem do niego niechęc dlaczego zabił cały swój clan ale gdy obejrzałem dalsze odcinki to się moje zdanie na temat Itachiego zmieniło.

Naruto Uzumaki Dziękuje - wypowiedź Gary

Ostatnie słowy Kushiny i Minato do Naruto kiedy był jeszcze niemowlakiem
Pogrzeb Sarutobiego

#151 GaaraRockLee

GaaraRockLee

~świeżak

• User
  • 4 postów

Napisano 25 luty 2012 - 00:26

Mnie zadziwiły wszystkie słowa Sai'a do Naruto jak się spotkali na początku :)
Jak usłyszałem teksty Sai'a i miny Naruto to na początku byłem lekko zaskoczony a zaraz się roześmiałem na cały głos aż do płaczu :D

#152 shimetsu

shimetsu

~fan

• User
  • PipPip
  • 288 postów

Napisano 26 luty 2012 - 15:31

zaskoczyły mnie słowa Sakury, choć lepszym słowem byłoby, że mnie zirytowały, kiedy chciała powstrzymać Naruto przed walką z Sasuke i wyznała mu miłość. Jak bardzo lubię Sakure, na ten krótki moment ją znienawidziłem i stwierdziłem, że jest kretynką, że próbuje kłamstwami przekonać Naruto do odejścia od swoich planów

#153 Tetsui

Tetsui

~świeżak

• User
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 15:47

Podobnie jak osoba kilka postów temu, mnie także zdziwił Sai. Jak się mu przyglądałem, wyglądał na normalną osobę. Dopiero teksty o genitaliach i takie pytania nieco mnie zdziwiły. Było to śmieszne, ale wszystko ma swoje granice i była to lekka przesada.
Oprócz tego luzackie podejście Bee do wszystkiego jest strasznie irytujące

#154 nebeu

nebeu

~świeżak

• User
  • 6 postów

Napisano 05 maj 2012 - 00:26

Co do Sai'a to fakt można było się zdziwić bo w zasadzie nic takiego podobnego wcześniej nie miało miejsca. Oprócz tych scen, gdzie się usmiałem był jeszcze odcinek o boberkach Kakashi'ego :D ....
A wracając do tematu no to nie dokońca słowa (przynajmniej ja ich nie znam/ nie doczytałem) ale gest, który mnie zaszokował, zdziwił i zaskoczył to koniec walki Sasuke i Itachi... to puknięcie.... w tym momencie zamarłem....