Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto do teamu???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
250 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2007 - 22:49

Gdyby istniały wioski ninja to kogo chcielibyście mieć w drużynie??? Drużyna składa się z 3 osób w tym sensei ( był już temat o trenerach więc lepiej nie pisać)

Możecie podawać wymyślone postacie (np. Jakiś gostek z sharinganem który włada owadkami) jak i postacie z życia wzięte np. Naruto itp.

Co do wymyślonych postaci można napisać jej historie, limit krwi itp.

Ja chiałbym mieć w drużynie Kibe wraz z Akamaru dlatego że lubię tą postać i dlatego że jego zgranie z Akamaru jest wspaniałe. Siebie ( z rozwinietym na maxa sharinganem) i obojętnie jakim lalkarzem ( no chyba to musi być dziewczyna)

Taki jest moj wybor , ciekaw jestem waszych wyborów.

#2 Aizen

Aizen

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1661 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 22:54

dziwny temat.

Najlepszy team to healer + wymiatacz taijutsu/ninjutsu/doujutsu + ktos z genjutsu

#3 Groove

Groove

~random

• User
  • Pip
  • 86 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 23:00

Jednoznacznie Gaara, Naruto i Kabuto ale to chyba każda drużyna ma jedną dziewczynę więc zdecydowanie Sakura. Za trenera: Kakashi
Gaara włada nad piaskiem, naruto ma wiele fajnych justu i oczywiście Kyuubiego w sobie a Kabuto to bardzo dobry lekarz, posiada wielkie doświadczenie i dobrze sprawuje się podczas walki.

#4 Ayako-kataru

Ayako-kataru
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2007 - 17:39

Kogo w drużynie... Oczywiście Gaarę, Nejiego i Shikamaru(chłopak myśli i to dlatego go lubię). Jako senseia to może...Kakashiego(bo Jirayia to pervert więc nigdy).
Gdybym miała wybrać do drużyny jakąś dziewczynę to chyba najbardziej chciałabym być z Temari.

#5 Gogol

Gogol

~bot

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5072 postów

Napisano 04 grudzień 2007 - 17:55

heh mozna maznac najlepsze top3?
4hokage jirajia i tobi ;)
dobra dobra wiem ze chodzi o zwykłych geninów sprzed TS
shikamaru za móg, neji za zdolności, sakura za leczenie ;)

#6 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2007 - 18:25

heh mozna maznac najlepsze top3?
4hokage jirajia i tobi ;)
dobra dobra wiem ze chodzi o zwykłych geninów sprzed TS
shikamaru za móg, neji za zdolności, sakura za leczenie ;)

Nie no czemu nie piszesz kogo chcesz :P No czwarty, Ero-s no i Tobi tworzyli by niezłego teama. Każdy z nich ma jakąś specialną technike:) Gdyby taka drużyna istniała nikt by im nie podskoczył :P

#7 Xian

Xian

~hikikomori

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2752 postów

Napisano 04 grudzień 2007 - 20:56

Czyli generalnie dream team? Dajmy na to: Neji, Sasuke i Naruto. Dwa legendarne doujutsu i najsilniejszy demon. Przypuszczam, że medic ninja nie byłby potrzebny w takiej drużynie. Wystarczyłoby się pomodlić o wyleczenie (mam nadzieję, że żarcik nie jest zbytnio zawoalowany xD)
Jako kapitan Jiraiya. Oczywiście nie mam wątpliwości, że to by nie zadziałało... Za dużo indywidualistów. A z Jirą mogą pracować tylko osoby o specjalnych predyspozycjach (wiadomo jakich...).

#8 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2007 - 21:04

Dobra to może tak. Jeśli miałbym być w dobrym teamie to z chęcią chciałbym być z Sakurą,Nejim oraz Sasukiem. Sakura dlatego, że ma umiejętności lecznicze i potrafi mocno przywalić, Neji po prostu Byakugan no i Sasuke, który ma Sharingana oraz wiele silnych technik, które mogły by pomóc w wielu misjach.
Zaś jeśli miałbym należeć do Akatsuki to chciałbym być w parze z Deidara bądź Tobim. Mógłbym się z nimi kłócić cały czas bez przerwy :D, a pozatym są silni.

#9 Isshin

Isshin

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 917 postów

Napisano 04 grudzień 2007 - 21:13

zdecydowanie sasuke naruto i neji a jako szefuńcia shikamaru. Sasuke i naruto mają regenerację a neji kaitena więc medyk im niepotrzebny. a Shikamaru ma strategię :D. Ten team by rozwalił na chwilę obecną chyba każdą 2 z akatsuki :D

#10 uchiha itachi

uchiha itachi
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2007 - 21:31

w mojej druzynie...oczywiscie ja z Sharinganem na maxa ,naruto ,dlaczego ,dlatego ze ja i on jak sie dobierzemy to koniec swiata;)nasze pomysly sa wprost odlotowe:)tyle ze ja czesciej mysle;D I nie moge sie zdecydowac na jeszcze jednego ,czy to shikamaru wtedy bym nie musial sie wysilac umyslowo;)ale moze tez byc kiba bo ma akamaru i ma zabawne pomysly i poczucie chumoru.jest jeszcze Lee ale byla by brechta z niego.na sensei biore itacha lub 4th hokage.
oto moj team:sensei:Namikaze Minato (4ty Hokage),naruto ,ja i jeszcze sasuke bo jest bardzo mocny ma sharingan i szybkosc do tego CS2. HyperTeam:P

#11 Inusia

Inusia

~fan

• User
  • PipPip
  • 118 postów

Napisano 04 grudzień 2007 - 23:03

Ja to bym dała mojego kochanego Shikamaru,Ino i Gaarę.Wiem,ze Ino byłą juz wcześniej z Shika,ale naprawde dobrze są zgrani,kiedy Ino chce użyć Shintenshina Shika zatrzymuje go cieniem.A do tego Gaara,jakby cień nie doszedł to piasek zatrzyma :P Tak więc drużyna taktyczna a za senseia...hmm...Siebie!!XDD

#12 Jiraiya_

Jiraiya_
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2007 - 23:22

ja to chyba zresztą widać po moim pseudo. wziąłbym Jiraiyę.

[ Dodano: 04-12-07, 22:25 ]
wżąłbym to złe sformułowanie.
chciałbym po prostu być w kierowanej przez niego drużynie
a inni to np.
Haku (tylko niestety nie żyje)
i
Tenten bo jest zawalista

#13 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2007 - 23:37

Hm ...
Minato Namikaze (w sumie, wystarczyłby on, i nikt by już nie podskoczył x3),
Kushina Uzumaki (dobra w Ninjutsu, rozgadana, wesoła, żywiołowa, po za tym mało (nic?^^) jeszcze o niej nie wiemy, także to jest strzał w ciemno xD I jeszcze Naruto(za różne odmiany Rasengana, poczucie humoru i Kyuubi'ego oczywiście ;P )Familia Uzumakich ruszyłaby podbić świat xD Uchiha strzeżcie się ;P

[ Dodano: 04-12-07, 21:38 ]
A na nauczyciela? Po co, wystarczy jeden Czwarty i wszyscy przeciwnicy leżą i kwiczą xD Sensei byłby zbędny :D

#14 Kamael

Kamael

~fan

• User
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 00:18

Kogo w teamie?? Tsunade(leader/medyczny ninja), Kurenai(genjutsu), Anko(taji i ninjutsu)
I ja w roli rodzynka... cholera rozmarzyłem sie...
Za dużo doujinshi, mózg zaczyna mi sie lasować.

#15 Picasso

Picasso
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2007 - 03:16

Ja to bym sobie wzial 2 psychopatow i zboczenca xD Czyli Orochimaru, Kisame i Jiraiya ;DDDD Byla by napewno dobra zabawa hehe A i watpie, zeby ktokolwiek mogl ruszyc taki team :)

Chociaz wybieralem ich glownie ze wzgledu na charakter nie moge nic na to poradzic, ze sa az tak potezni (gdyby nie byli i tak bym ich wybral)

#16 pit991

pit991
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2007 - 15:35

Ja nie wiem...trochę mi się to kojarzy z Naruto arena ale wybrałbym tak:
dowódca:nie musi być silny,ważne by umiał dowodzić drużyną i wspierał w działaniu-Shikamaru
Postać ofensywna:ktoś kto potrafi być postacia zdolną do wszelakiej walki i przygnieśc wroga:Naruto
Postać wspierająca:ktoś kto potrafi osłaniać postać ofensywną w walce z dystansu:Kakashi(MS)
Medyk/posiłki:w razie gdy postać jest ranna lub gdy wymagana jest walka wręcz:Sakura

#17 Itaś

Itaś
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2007 - 15:49

ja bym sobie wybrał za team:

Kogoś kto ma w jednym oku Sharingana(rozwiniętego maksymalnie)a w drugim Byakugan(też maksymalnie rozwiniętego o ile jest to w ogóle możliwe)

siebie i bym umiał Taijutsu lepiej od Gai'a,Genjutsu lepsze od Itacha i Ninjutsu lepiej od...(kogoś kto zna bardzo dobrze Nin)

Medyka-jakąś extra laskę która by była lepsza i ładniejsza i silniejsza(i MŁODSZA!!!) od Tsunade

Sensei mozę być Yondaime

#18 Kiminari

Kiminari

~random

• User
  • Pip
  • 69 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 17:01

Hmm.. my dream team?

Lee! ^^ koniecznie, nie dość, że super tai jutsu to jeszcze sympatyczny i uczynny kolega. Fakt, że nieco narwany, ale każdy ma jakieś tam wady... Dla równowagi mógłby być Shino - przyda się też ktoś kto jest spokojniejszy i potrafi myśleć. Z dziewczyn sądzę, że byłąby to Ten Ten, bo jest najnormalniejsza, a wiadomo, że co za dużo to niezdrowo.
Sensei?
Ebisu xD - w końcu trenował elity xD

#19 Konohagirl

Konohagirl
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2007 - 19:50

Abo jestem dziewczyną,to mam wybrać sobie dwóch chłopców... ^^

Sasori - przydałby się ktoś z tak..hmm..może nie nietypowymi,ale z troszkę innymi zdolnościami,niż większość.Przy okazji zna się na truciznach ;) można byłoby siać terror,i nikt by nie wiedział,jak ;P

Neji - również byłby przydatny ktoś z hekke genkai,a Byakugan jest moim ulubionym.Poza tym,techniki klanu Hyuuga są dość kuszące..

#20 RasenganNaruto

RasenganNaruto
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 15:39

Ja chciałbym mieć w drużynie Tsunade (medyk musi być/lider grupy), Minato (4 hokage) i ja
z max rozwiniętym sharinganem, białymi włosami i używać genjutsu, bo Tsunade jest medykiem, Minato ninjutsu i taijutsu to ja biorę gen :)

#21 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 17:01

Hm ...
Minato Namikaze (w sumie, wystarczyłby on, i nikt by już nie podskoczył x3),
Kushina Uzumaki (dobra w Ninjutsu, rozgadana, wesoła, żywiołowa, po za tym mało (nic?^^) jeszcze o niej nie wiemy, także to jest strzał w ciemno xD I jeszcze Naruto(za różne odmiany Rasengana, poczucie humoru i Kyuubi'ego oczywiście ;P )Familia Uzumakich ruszyłaby podbić świat xD Uchiha strzeżcie się ;P

No to już jest team nie do rozwalenia. Z niesamowitymi zdolnościami Minato i Kyubim Naruto i jego odmianami rasengan daleko by zaszli. O Kushinie jeszcze zabardzo nic nie wiem ale płynie jej krew w żyłach naruto no to musiała wymiatać.

Ja to bym sobie wzial 2 psychopatow i zboczenca xD Czyli Orochimaru, Kisame i Jiraiya ;DDDD Byla by napewno dobra zabawa hehe A i watpie, zeby ktokolwiek mogl ruszyc taki team :)

Nie wiem dlaczego uwazasz ze Kisame jest psychopatą. Świetny gość o dużych pokładach chakry. Jeden z mistrzów miecza. Członek Akatsuki. Ma świetne techniki Suiton. Nie no moim zdaniem byłby świetny w drużynie.
O Orochimaru nawet nie wspomne, nienawidze go strasznie. Wogóle nie chciałbym go mieć w drużynie.
Jiraya nie jest zboczony on tylko zbiera informacje :P Ogólenie dobry team no wykluczając Wężyka.

Kogoś kto ma w jednym oku Sharingana(rozwiniętego maksymalnie)a w drugim Byakugan(też maksymalnie rozwiniętego o ile jest to w ogóle możliwe)

Nie wiem czy jet to możliwe troche głupio byś wyglądał hehe ( nie moge sobie tego wyobrazić) Jak byś chciał no to lepiej takie Doujutsu co ma umiejętności co Byakuganen i Sharinganen. Nazywało by sie Byakusharingan.

#22 Hinata_Gosia

Hinata_Gosia
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 18:11

Wzięłabym:
Lee- ma chłopak powera. jak kopnie to skała się rozpadnie.
Shikamaru- za pomyślunek.
Hinatę - za byakugana

A ja jako sensei Hoshi-sama! rozmarzyłam się...

#23 Mangekyou_Gaara

Mangekyou_Gaara
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 19:55

No to ja jak bym miała wybierać drużynę to napewno Gaara( łeh! uwielbim go xD), Sasuke ( no w końcu Sharingan, nie? x3) albo zamiast jego...
JA!! Iha!! Władałam bym se ludzkim umysłem bez żadnych specjalnych technik i piorunami? Hehe xD
I jako medyka... Yyy... Może Kabuto?
Chociaż nie jestem pewna co do niego... ;/
Podopieczny czarnego charakteru, Oro... Chociaż Orochimaru lubię;D
A na Senseia... Napewno nie Ero-Sennina xD Zboczuch jeden!
Hymm... Może Zabuza (nieeeee.... On nie żyjeeee... :( szkoda... Uczcijmy to minutą ciszy [*] )
To jak Zabuza is dead to... Hymm... Nidaime (2gi Hokage) He he xD Łoo Wymiata:D

#24 Kalisz

Kalisz
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:31

ekipia:
Shikamaru- intelekt xD ten to ma łeb xD
Shino- lubie te jego robale
i teraz na koniec mam kilka alternatyw...
Neji- byakugan wymiata xD
Kankuro- fajną ma lale i jest niezły
Lee- za taijutsu
a jakbym miał brać jakąś dziewczyne:
Temari- dobraaaa jest xD

hmm kwestia sensei jeszcze...
Orochimaru lub Jiraya albo ktoś z klanu Kaguya :) Ci to nie mieli nic lepszego do roboty tylko by sie lali xD

#25 RasenganNaruto

RasenganNaruto
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:32

A na Senseia... Napewno nie Ero-Sennina xD Zboczuch jeden!

Co zboczuch, informacji nie pozwalają zbierać w tym świecie xD

Składzik taki sobie Gaara demona w północ uwolni i medyk na nic się nie zda xD

#26 Yoro-chan

Yoro-chan
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:39

Ja (Yoro - po więcej look do tematu 'Nowe Akatsuki'), Sasori, Kimimaro i na senseia Tsunade. Ale byśmy wymiatali xD

#27 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 22:59

No to już jest team nie do rozwalenia.

Wiem ;3

O Kushinie jeszcze zabardzo nic nie wiem ale płynie jej krew w żyłach naruto no to musiała wymiatać.

I wciąż czekam, na potwierdzenie domysłów, na temat super-hiper klanu Uzumaki x3

Sasori - przydałby się ktoś z tak..hmm..może nie nietypowymi,ale z troszkę innymi zdolnościami,niż większość.Przy okazji zna się na truciznach ;) można byłoby siać terror,i nikt by nie wiedział,jak ;P

Ta, ta, ta :P A przy okazji jest przystojny i ma ..ehm wiecznie młode ciało x3

Neji - również byłby przydatny ktoś z hekke genkai,a Byakugan jest moim ulubionym.Poza tym,techniki klanu Hyuuga są dość kuszące..

Uważałabym na Neji'ego ;P Ten Byakugan jest dość, nieprzewidywalny x3

#28 Phantom

Phantom
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 23:22

Przede wszystkim w swojej drużynie widziałbym Hinatę z tej prostej przyczyny, że jest przesłodka i to moja ulubiona postać ;). Jako drugiego chciałbym Shikamaru. Myślę, że dogadalibyśmy się ze sobą bezbłędnie jako, że jestem jeszcze większym leniem od niego ^^. A i czasem byłoby z kim ynteligentnie porozmawiać ;)

#29 Sharingan***

Sharingan***
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2007 - 17:07

Ta, ta, ta :P A przy okazji jest przystojny i ma ..ehm wiecznie młode ciało x3

No nie wiem. Raczej nie ma zalet w tym wiecznie młodym ciele wyobrazcie sobie pocałunek z tym gościem... No i pocałynek z języczkiem zamaiast śliny trucizna hehe . Ogólnie chłopak niezły do teamu. Z nim zawsze wierna armia lalek.

#30 KaMilaSxPPPxD

KaMilaSxPPPxD
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2007 - 23:02

Uh uh :)
Naruto - głównie z tego wzgledu ze podtrzymuje wszystkich na duchu, jak nie wszystkich to mnie przynajmniej a to najwazniejsze ;PP xD poza tym Kyugii...
Shikamaru - łeb nawala, czasem rozwala swoimi pomysłami, czacha leci nooo respekt... Ma ten swoj... Nooo.... Zmysł taktyczny... No dobry strateg ^^
Neji lub Hinata - Byakugan, jak dla mnie to mocniejsze dojutsu niz Sharingan... Jak dla mnie...
Shino - Kalisz zgadzam sie, tez lubie te jego robale xD
Gaara - gdyby to było możliwe... Przezyl swoje "wewnetrzne nawrocenie", zreszta gosciu z takimi technikami... noo respekt ;D Rozwaliła mnie jego walka z Kimimaru...

A jesli chodzi o Senseia, to Jiraya xD albo Kakashi, chociaz Jiraya jednak na 1 miejscu... Ero senin.. The best xD

#31 michu111

michu111
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2007 - 00:42

Mam Charakter Naruto Czyli Oczywiście Naruto Sasuke i Sakura

Sensei to Kakashi Tylko On i Ewentualnie Jiraya

#32 Bou-chan

Bou-chan
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2007 - 14:26

Siebie samą ( z moim zaje...fajnym plot-no-jutsu), Kibusia i Akamaru i może Nejiego ^^
Sensei'a... Ano... Anko xD (wiem, wiem jestem debilką xD)

#33 Yoshi

Yoshi
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2007 - 22:17

No nie wiem. Raczej nie ma zalet w tym wiecznie młodym ciele wyobrazcie sobie pocałunek z tym gościem... No i pocałynek z języczkiem zamaiast śliny trucizna hehe . Ogólnie chłopak niezły do teamu. Z nim zawsze wierna armia lalek.

Da się przeżyć :) Ja osobiście wolę Naruto i Minato, ale Sasori też niczemu sobe :) Ale wiem, że Sasorowiec jest Aggie, i Konohagirl, xD

#34 Pest

Pest

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 12:07

No nie wiem... Trudny wybór. Jeśli miałabym mieszać, to Gaarę (walka na odleglości- i to nawet spore, no i myślę że ym się z nim dogadała całkiem dobrze hehehe... :p) i Kakashiego (dobry wojownik i przywódca- byłby pokierował drużyną gdyby nam senseia wywiało). A oprócz tego jeszcze może w mojej drużynie byliby Neji (chmm... byakugan?) i ktoś z Uchiha (większość tam taka bystra ;p no i szaringan, oczywiście), Naruto (czy to trzeba komentować? hehehe.. :)), Kiba (pasowałby do mojej drużynu razem z narutkiem. Dogadaliby się. No i taka drużyna miałaby nie 4 ale 5 członków- a Akamaru to co? Pies? XD), lub Lee (Taijutsu na przerażającym poziomie ;p). Albo Minato. (Minato- tego też nie muszę komentować, prawda? ;])
Sasorowca zostawiam wymienionym wyżej (Aggie i Konohagirl) bo by mnie chyba zjadły żywcem ^^. I każdego kto by im Sasorowca z drużyny wyrywał ;p

#35 maciokoki

maciokoki
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 19:04

jesli mial bym wybrac jedna postac wzial bym naruto bo tak naprawde to tylko na niego mozna liczyc... cala reszta nauczyla sie tego od niego :D