Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto do teamu???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
250 odpowiedzi w tym temacie

#106 Suigetsu_Hozuki

Suigetsu_Hozuki
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 21:25

Lider: Pein<~ Chyba jeszcze nikt o nim nie wspomniał xD
1. Itachi - Głównie jego umiejętności, a przede wszystkim wygląd xD
2. Sasori - Potężna postać jedna z moich ulubionych^^
3. Youdaime - Jak na Hokage jest bardzo silny xD ale ogólnie to za całokształt

#107 |Sasuke Uchiha|

|Sasuke Uchiha|
  • Goście

Napisano 27 marzec 2008 - 14:35

SenSei- Jirayia
Sasuke Uchiha
Naruto
Gaara

A jak dziewczyne to Sakure albo Temari

#108 Amarant

Amarant
  • Goście

Napisano 27 marzec 2008 - 14:59

1) Deidara - jego techniki są silne i pomysłowe, w dodatku gliniane zwierzęta po powiększeniu stanowią idealny środek transportu, dający również możliwość latania i tym samym walki z powietrza.
2) Gaara - piasek jest dobry na każdy dystans i prawie wszędzie może być użyty (byle z dala od wody) w dodatku może ich wszystkich ochronić, gdy będzie taka potrzeba, co komponuje się np z wybuchami Deidary- może użyć bomb blisko, a piasek zasłoni drużynę
3) Lee (/Neji) - super techniki taijutsu, krótki dystans, ale wykończy każdego
4) Sasuke (/Itachi) - tego bym dała na lidera- przyuczyłby się opanowania, bo na stratega dobrego już mi wygląda, poniekąd zamiennie z Gaarą, ale nadaje się bardziej do jakichś tam wrzaskliwych poleceń. poza tym- trzeba mieć kogoś, kto nam ładnie rozwiąże genjutsu i sam w razie potrzeby je zada.
problem tylko w tym, jak oni by się mieli wzajemnie nie pozjadać, wytrzymać w ogóle i jeszcze współpracować-_-' ale to może by im jakoś z czasem przyszło. (nie, zapewniam, że nie dobierałam na najładniejsze oczka^^''')

#109 Shodaime

Shodaime
  • Goście

Napisano 27 marzec 2008 - 15:10

ja bym dał sensei Kakashi
Shikamaru na lidera ponieważ by wykładał taktyki dla klanu i by wszystko rozważal
Naruto dlatego bo przydał by się ktoś tak silny jak on
Gaara ponieważ ma dobre techniki obronne bronił by teamu piaskiem jakby co

#110 kwiecien91

kwiecien91
  • Goście

Napisano 28 marzec 2008 - 15:53

więc tak Tobi wojownik sharingan Tsunade mogła by leczyć i w dodatku super siła biały kieł konohy czy jakoś tak :P czyli ojciec kakashiego jego siła była przybliżona do saninów przydałby się i jako sensei 4th taka drużyna i nikt nawet słowa nie powie :D

#111 Suigetsu_Hozuki

Suigetsu_Hozuki
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 20:19

jako sensei 4th taka drużyna i nikt nawet słowa nie powie :D

4th raczej był rozmowny xD Tsunade też by z nudów coś powiedziała...także nie jest tak źle

#112 pawlas346

pawlas346
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2008 - 19:52

mój skład sensei : 1 hokage

tsunade silny medyk ninja

yondaime potężny ninja 4 hokage

jirajaa ninja podobny do naruto z charakteru uzupełniający drużyna umiejętnościam tak jak trzeba

#113 wierci

wierci
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2008 - 17:02

Mój team:
sensei-kakashi jest rozważny i opanowany spoko techniki.

gaara poniewarz jest to postać bardzo silna zawsze zmotywowana do zwycięstwa i wogule jest spox.

naruto bo to moja uluniona postać a poza tym gdy się wkurzy na maxa to wszyscy wiemy co się stanie...

sasuke z oczywistego powodu:ten chłopak ma wieki talent i ambicje napędzane dość mrocznym celem[zabiciem brata]

deidara nie znam dokładnie tej postaci ale wiem ze warto z nim nie zadzierać.

#114 Ino Yamanaka

Ino Yamanaka
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2008 - 11:10

sensei: Asuma.
Shikamaru, bo jest inteligentny.
Jiraiya, bo jest silny i w ogóle go lubię.
Temari, za całokształt.

#115 Tsunade-Hokage

Tsunade-Hokage
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2008 - 13:31

Hmm...
Sasuke,Naruto i .....Sakura.Sensei?-Jiraiya lub Tsunade..niee Jiraiya -Tsunade zdecydowanie odpada.
Dlaczego?
Sasuke-genialny w genjutsu,taijutsu,ninjutsu też niezłe,posiada Sharingana
Naruto-ma fajny charakter,jest wyjątkowo uzdolniony.Rasengan-mocny...Ma Kyubiego,co pozwala mu na nieskończoną ilość chakry.
Sakura-jest medykiem,może leczyć,ma siłę Tsunade.
Jiraiya-jest sanninem,posiada wiele technik,ma fajny charakter
Tsunade?-dlaczego nie?gdyby Naruto ją wkurzył,wszyscy by oberwali.Jeżeli ktoś by ją wkurzył..Wolę nie myśleć co by zrobiła ^^

[ Dodano: 26-04-08, 12:33 ]

sasuke z oczywistego powodu:ten chłopak ma wieki talent i ambicje napędzane dość mrocznym celem[zabiciem brata]

Sasuke już zabił Itachiego ;p

#116 deigashi

deigashi

~random

• User
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 10 maj 2008 - 13:44

Jako senseia wzięłabym Kakashiego - sharingan, zna wiele technik, jest opanowany i odpowiedzialny, nie zostawiłby swojej grupy.
Naruto - bo się nie poddaje, motywuje, jest świetnym przyjacielem i poprawia humor^^
Shikamaru - jest wspaniałym strategiem.
Gaara - bo jest silny i ma ciekawe techniki.
Tsunade - bo medyk jest potrzebny w każdej drużynie^^

#117 Isuka

Isuka

~random

• User
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 10 maj 2008 - 20:04

więc napiszę jeszcze raz bo jakiś zUy mod mi skasował T^T

Za Sensei'a to Anko lub któregoś z Sanninów ( Tsunade też wliczamy ) ( albo tak na zmianę xD )
No a w drużynie oprócz mnie to :
Itachiego-bo jest bardzo silny i w ogóle fajny x3
Sasuke- a no jakoś tak bym chciała być z nim w drużynie oO'
i
Naruto albo Lee (albo ich obu ) bo by było śmiechowo ^^

#118 luki-san

luki-san
  • Goście

Napisano 11 maj 2008 - 16:26

Ja w drużynie chciał bym mieć Naruto,Gaara,Ino a jako sensej by mógł być Jirayia
teraz dlaczego:
Naruto-bo jest fajny silny
Gaara- stych samych powodów co Naruto
Ino-bo jest ładna i silna
Jirayia- sensejem ponieważ jest legendarnym saninem i jest silny. =)

#119 sasori127

sasori127
  • Goście

Napisano 11 maj 2008 - 16:44

ja bym dal taki sklad:
Jiraiya - sensei, legandarny sannin etc.
Hatake Kakashi - sharingan, swietny gosc
Sasori - mistrz marionetek
Hidan - niesmiertelny ziomek
jeszcze bym wcisnal Kakuzu:P

#120 LadyGenesis

LadyGenesis

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisano 25 maj 2008 - 21:25

Sensei- Anko lub Kakashi

Ja z chakrą wiatru i ognia + technikami leczniczymi
Sasuke- Sharingan, a poza tym byłoby na kim oko zawiesić :D
Shikamaru- inteligencja, świetny strateg
lub
Neji- Byakugan i dobrze walczy

#121 mateusz_HYUGA 8

mateusz_HYUGA 8
  • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 17:06

Ja bym chciałbyc w drużynie z:
Ja najlepszy ninja Konohy z EMS sharingan
Sasuke Uchiha
Hinata Hyuga

NIKT BY NAM NIE PODSKOCZYł

#122 Ariana

Ariana
  • Goście

Napisano 31 maj 2008 - 16:22

Neji - Byakugan + świetnie walczy
Shikamaru - bo bystry jest; powiedzmy, że by przewodził
Sasuke - wkurza mnie ostatnio, ale dobry jest trza przyznać
Suigetsu - mmm <3; zakładam, że mocny jest(walki z Kisame nie pokazali, ale cóż...)

#123 Raikiri_20

Raikiri_20
  • Goście

Napisano 31 maj 2008 - 16:40

Cóż optymalny team byłby to medyk + nin-user + powiedzmy tai-master + leader wiadomo:
Ale mój przepis na dream team to :
1.Leader - bez dwóch zdań Pein - chłopak przyzywa summony i praktycznie walka wygrana
2.Ninja medyk - oczywiście Kabuto - spryciarz, świetny healer i mocny w taijutsu
3.Kakash - tu z dwóch powodów 1. duża liczba przeróżnych jutsu co ułatwiało by misje ad2 Sharingan (MS) - przydatne i potężne
4.No i na koniec moje skromne "mua" - specjalista w genjutsu co ułatwiałó by zwycięstwo drużynie

#124 TenTen95

TenTen95
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 18:34

Mój wymarzony team... No cóż. W real'u?
1)Neji-posiadacz byakugan z dobrze rozwiniętym tym kekkei genkai
2)TenTen perfekcjonistka w używaniu broni miotanej. Uzupełnienie ataków Neji'ego.
3)I ja-może jakieś kekkei genkai nietypowe czy coś...
W każdym bądź razie chętnie taki składzik. Ponieważ jestem fanką parignu NejiTen jak już wspominałam nie raz to chętnie przyglądałabym się im jako parze z boku xD

#125 Leos

Leos

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisano 09 czerwiec 2008 - 19:21

Sensei Kakashi - silne suitony, Raikiri, opanowanie, podoba mi się jego podejście do życia
1 Shikamaru - ,,mózg" drużyny genialny taktyk, ma pomocne jutsu
2 Deidara - potężne ataki ofensywne, umiejętność latania
3 Tsunade - najlepszy medyk w mandze, mocny summon

#126 Doli

Doli

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisano 09 czerwiec 2008 - 19:35

Lider Pein
Kakuzu - bardzo lubię to postać i ma dość ciekawy sposób walki
Sasori - mistrz marionetek normalnie wymiata
Deidera - za jego nietypowy sposób walki oraz za świetne techniki
To jest taki jeden ale mam jeszcze drugi :P
Lider 1 Hokage
Kakashi - jeden sharingan w teamie wystarczy
2 Hokage - swietne opanowanie natury wody
no i jeszcze Yondaime

#127 Kurkashi

Kurkashi

~fan

• User
  • PipPip
  • 314 postów

Napisano 09 czerwiec 2008 - 20:46

Shikamaru-Za i inteligencję, charakter ciekawe techniki
Neji-Uwielbiam jego, jego Kekkei Genkai, no i te techniki.
JA-Cóż posługiwanie się w walce Kataną(czyli niezłe Tai) silne Nin(łączone z kataną) może Doujutsu.
Lider-Hmm Kurenai bo jest ładna lub Gai bo to Taijutsuowiec i do tego fajny tudzież^^ Asuma mój faworyt.

#128 Karko

Karko
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 22:29

Ja na pewno chcialabym miec w swojej druzynie Garre, Sasuke i mnie.
a jak nie bylo by takiej mozliwosci to Neji i Lee.

#129 Kyubi94

Kyubi94
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 11:56

my team
naruto-wiedział bym ze nie przegram i ze mam podpore liska
hinata-moze nie jest az taka dobra ale gdy naruto ma kłopoty potrafi co nieco
ja-nin na poziomie junina taj cos takiego jak lee w pierwswzej seri gen niepotrafie ale
rozproszyć umie bez klanu, chakre natury wiatru i ognia i mam takie kunaje jak minato namikadze hehe moim asem w rękawie jest rasengan , przywołanie oczywiście zaby i hari jizou więc mału jiraja xd he he

#130 RaitoLight

RaitoLight
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2008 - 17:05

Sennin - 4th

Ja - świetnie manipuluje chakra ( typ raiton ) , switna szykbosc , iteligencja , troche slabsza sila
:p
Naruto - wiadomo ^^
Neji- w sumie to takie same cechy co ja :P tylko typ chakry inny

#131 LadyStyx

LadyStyx
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2008 - 20:06

Hidana i Kakuzu! A JAK! tylko bym im przeszkadzała, podglądała, robiła za paparazzi, po czym ich filmiki wsadzałabym na redtube ^333^ jeszcze Hościątko moje trzeba wcisnąć i będzie czad XD

#132 Adrian Lee

Adrian Lee

~random

• User
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 12 lipiec 2008 - 04:07

:p odswieżę temat bo nie mam gdzie postów wbijać :p (joke)

No to tak : Na lidera bym wziął Orochimaru - tytuł Sannina, deathly jutsus, wogóle wypasiony (choć go nie lubie :p)

Rock Lee - uwielbiam jego Taijutsu, samozaparcie, bardzo duża siła fizyczna i lubi sobie czasem chlapnąć coś mocniejszego :p

Kankuro - Techniki kukiełkarzy (lalkarzy) są IMO bardzo efektYwne, ogólnie to moja ulubiona postać po Lee.

Shikamaru - może nie jest najsilniejszy ale jest doskonałym strategiem, jego IQ wynosi 200+ :)

#133 Son Mati

Son Mati

Kusu~

• User
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3528 postów

Napisano 12 lipiec 2008 - 15:35

Shikamaru jako lider - absolutny geniusz, potrafiłby zaplanować każda misję i akcję. Potrafi umiejętnie dowodzić każdym członkiem zespołu i wykorzystywać ich rożne umiejętności, aby stworzyć atak i obronę "without any opening" Z takim strategiem szanse na powodzenie znacznie wzrastają.
Ja - Coś takiego jak Lee. W walce tylko i wyłącznie Taijutsu oraz otwieranie bram. Do tego jakaś bardzo dobra katana lub inna broń.
Hinata - Każdy zespół wymaga kobiecej ręki xD Hinata zajmowałaby się badaniem terenu, szpiegowaniem oraz walką wręcz. Chciałbym ją w końcu ujrzeć w prawdziwej akcji po tych 3 latach.
Naruto - jak ktoś taki jest w zespole, to powodzenie jest jeszcze pewniejsze niż z Shikamaru. Zawsze walczy do końca, posiada ogromną ilość chakry, zna świetne jutsu. Swoim charakterem i zachowaniem podnosiłby morale zespołu, Hinata miałaby też motywację by dawać z siebie wszystko.

#134 Ssinor

Ssinor
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2008 - 20:50

Lider:Kisame Hoshigaki
Partner nr 1:Uzumaki Naruto
Partner nr 2:Hyuuga Hinata
Ja:Alvara Seppi

Taktyka:Najpierw Seppi wytwarza lodową krę która wprawia w ruch za pomocą chakry...Gdy już weźmie na "pokład" Hinatę i Naruto,wtedy Kisame tworzy jezioro za pomocą Bakusui Shouha.Gdy tak się stanie to Naruto oraz Seppi atakują przeciwnika.Hinata przewiduję przyszłe ruchy przeciwnika za pomocą Byakugan,a Seppi za pomocą swojego Kokuryuu Boufuusetsu próbuje trafić opponenta.Wtedy Hinata informuje Naruto gdzie po kolejnym ataku odskoczy przeciwnik,a ten atakuje za pomocą Rasengana.Gdy to nie wypali,wtedy Seppi i Hinata próbują ściągnąć przeciwnika do wody.Jeśli to się uda to Kisame używa Goshoku Zame i jest po przeciwniku.Jeśli nie to Seppi odrzuca odłam kry na którym znajdują się Naruto i Hinata i łączy Swoją chakrę z chakrą Kisame.Wtedy ich techniki:Suiton:Suiryuudan i Kokuryuu Boufuusetsu Łączą się w jedno i wybuchają tworząc bardzo ostre odłamy lodu,które niszczą wszystko w obrębie 500 metrów od wybuchu(raniąc także wykonawców).

#135 Celestal

Celestal

~random

• User
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 24 lipiec 2008 - 15:31

Sensei: Trzeci Hokage - shinobi "profesor" skoro znał technika każdej natury + wielkie doświadczenie i intelekt, idealnie pasuje na lidera.

1. Uchiha Itachi - świetne genjutsu i techniki wzrokowe.
2. Hyuuga Neji - świetne taijutsu + byakugan, kolejna świetne technika wzroku.
3. Tsunade - bardzo silna i genialny medyk.

#136 narutol

narutol
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2008 - 16:12

Sensei: Tobi wiadomo dlaczego
Kisame- uwielbiam jego wodne techniki bylby w pozycji ofensywnej
Naruto- skanowalby teren klonami i móglby atakować z zaskoczenia rasenganem
Tsunade- leczylaby pozostalych

#137 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 24 lipiec 2008 - 20:16

Lider: Jirayia- niezwykłe doświadczenie, silne techniki, zabija śmiechem.

1.Kakashi- posiaacz Sharingana, umiejętność walki,zabija śmiechem.
2.Yondaime - Hokage, najpewniej jeden z najpotężniejszych na świecie ninja,zabija śmiechem.
3.Tobi- Maskotka fajtłapa,zabija śmiechem.
Podsumowując, wszyscy zanim by zaczeli walkę, mieli by już popękane przepony, nie sczelne zwieracze, bolące plecy od tażania,ze śmiechu. W końcu by sie udusili ze śmiechu. O!

też chce mieć taki team xp

a Tak na serio to mój team to:
Ji men- lider- doświadczony shinobi, dba o podopiecznych, zna wiele technik i ma ciekawe podejście do życia
Itachi- wypasiony sharingan i genjutsu na najwyższym poziomie do tego ma katony i suitony
Naruto - w koncu to (teoretycznie) najsilniejszy jinchuriki ... pozatym wytrwale dąży do celó i jak dopdkuje to każdy bedzie go chciał mieć w drużynie.
Shizune - jako medyk - bo ją lubuie za latanie z tą świnką :D

#138 *Hyuga*

*Hyuga*
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2008 - 14:15

Hmm ja tam lubie rozne uklady wiec podam jeden z nich :

Sensei : Kurenai - Uwielbiam Genjutsu a to co ona uzywa jest bardzo przydatne ;)
Czlonkowie Teamu:
Yakumo Kurama - Kolejna osobka z genjutsu :) Jej techniki tak panuja nad naszymi umyslami ze wydaje nam sie ze to prawda i tym moze was zabic :)
Shikamaru Nara - IQ 200+ to wie sie do czego potrzebny :) Gdyby genjutsu w jakis sposob padlo odrazu Kagemane no jutsu ;]
Ja xD - Oczywiscie tez bymbyl uzytkownikiem Genjutsu :D I to by byl najlepszy team na swiecie xD

#139 Run_EMs

Run_EMs
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:05

JA czyli znający wszystkie wodne jutsu koleś wraz z kekkei genkai czyli widzenie taijutsu, widzenie w ciemnosci,spowalnianie czasu,cos takiego jak teleskop czyli widzenie tego i przyblizanie nawet z 10 km!.Jeszcze Itachi Uchicha,oraz Pein.

#140 Rod

Rod
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2008 - 19:05

Lider:
Kakashi nie ma lepszego stratega i trzeźwo myślącego jounina, takiego jak on. Myślę, że byłby niezły.
Członkowie:
Naruto Uzumaki: szybka regeneracja, niespożyte siły, owned rasengan, niewiarygodna chęć walki do końca, Kage Bunshin no Jutsu! x 50 i Kyubi ofc. ofensywa
Shikamaru - przydałby się do obmyślania taktyki ataku lub zakładania pułapek. Tak inteligentny gościu jest imo niezbędny.
Itachi Uchiha - wiadomo, genjutsu, silne katony, szybkość, siła. Combo MS'a jego i Kakashiego by zmiotło wroga z powierzchni. Ten by wysłał do innego wymiaru kończyny, a tamten spalił żywcem Ama.

Oczywiście nie najsilniejsza drużyna, ale imo najbardziej prawdopodobna, która mogłaby wystąpić w anime :D Większość tu pisze Tobi, Yondi, Jirayia i Sasuke - hehe fakt oni wymiatają, ale taka formacja jest niemożliwa z wiadomych względów.