Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto do teamu???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
250 odpowiedzi w tym temacie

#176 Uchicha ???????

Uchicha ???????
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 09:53

Lider- Jiraya
Reszta drużyny:
Schikamaru- inteligencja się przyda. Zwłaszcza jak będę walczył z przeciwnikiem którego nie będe mógł rozgryść. Schikamaru zrobi to za mnie i myślę że trochę się od niego nauczę. Na przykład strategiczności:)
Sakura- uleczy mnie w razie czego.
Sasuke- robiłby za mojego największego rywala. Dzięki niemu miałbym ochotę na treningi.

Dla mnie to idealny team. Gdyby Naruto był w tym teamie to dawno pokonałby Akatsuki i zdobyłby Saska. No może trochę przesadzam ale team jest dla mnie świetny:)

#177 Nolaan

Nolaan

~fan

• User
  • PipPip
  • 310 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 14:20

Ha, fajny topic ;p Pofantazjować sobie można.

Więc jeśli już, to wyglądałoby to tak:

Lider: Kakashi. Sharingan (więc Emo odpada :) + psy + masa technik + pioruńskie doświadczenie + zajedwabisty charakter rokujący niezły fun.

Team:
Dres - co tu dużo pisać, lubię gościa. Poza tym po treningu u żab kozak z niego niemożebny. Jego mocno niekonwencjonalne pomysły na walkę byłyby asem w rękawie.

Shikamaru - nie ma lepszego na planowanie akcji. Z jego mózgiem szanse na powodzenie misji rosną, poza tym cienie są dobre na średni dystans i jako 'przytrzymanie' dla ataków reszty.

Lee - taijutsu ma w małym palcu, praktycznie nie używa chakry póki nie otworzy Bram. Na bliski dystans to mistrz. Poza tym honorowy koleś i jaja by też z nim były :]

Teraz jakaś laska by się zdała... Kogo by tu...
Chyba Shizune - zwłaszcza w bojowym ekwipunku. Bardziej jej w tym do twarzy niż w tej kołdrze co na co dzień w niej pomykała. Poza tym czasem za bardzo trzęsie się o Naruto. No ale medyczka z niej jest pr0, więc pasuje.

Całkiem pro zestawik imo ;]

#178 asd

asd

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 15:02

Lider: Jiraya uczy konkretów.. jak już się za coś bierze, to myśli. Summoning, Rasengan, Odama Rasengan + Podstawy: kontrola chakry, Kai, jedyny który okiełznał Kage Bunshina. Kakashi tego nie potrafił

Do drużyny:
Naruto - ofc być musi.
Shikamaru - razem z Naruto team nie do pokonania imho.
Jako dziewczynę..hmm, gdybym wybrał Temari, było by fajnie, ale Dres czułby się osamotniony. Hinata odpada, bo wtedy Shika byłby olany. Wybieram Tenten ^^ Żeby zachować równowagę natury, buhehe XD Poza tym lubię jej wywijanie kijem ;)

#179 Temari_Kuchiki

Temari_Kuchiki
  • Goście

Napisano 22 marzec 2009 - 22:50

Hem, hem... Pomyślmy.
Jako trener świętej pamięci Minato.A jeżeli miałabym dać tu kogoś z żyjących albo półżywych to Jiraya.
Następnie Shikamaru - jako mózg wszystkich operacji.
Temari - Jako siła.
No i ja. Jako obserwator xd Z rinnenganem xd

#180 kylo1303

kylo1303

~fan

• User
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 24 marzec 2009 - 18:00

shikamaru jako mozg
gaara jako pro defense
ja jako mistrz ninjutsu ^^
i madara/itachi z pro sharinganem- odpowiedzialny za gen

#181 quake

quake

~random

• User
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 26 marzec 2009 - 19:25

Lider Madara doświadczenie, świetny strateg, silna jednostka, która jest w stanie w pojedynke zmieść nie jeden oddział

Itachi istny mistrz, jednostka wybitna, potrafi myśleć co dla niektórych to zbyt duży wysiłek, świetny wojownik, spokojnie dążący do celu

Sasuke kolejna postrać z Sharinganem..no cóż można go nie lubić ale chłopak ma potencjał :)

Pain istna machina do zabijania - wskaż mi mego przeciwnika buhahaha

no i pozamiatane cały świat pada na kolana

#182 Tsunade-Hokage

Tsunade-Hokage
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 00:17

Naruto- z jego możliwościami i uporem można zdziałać wszystko !
Sasuke- ma sharingana i w ogóle ma potencjał
Yondi- geniusz nad geniuszami!

EE...Itaś xD Bo zna genjutsu lepiej niż ktokolwiek ^^

#183 Sai

Sai
  • Goście

Napisano 28 marzec 2009 - 17:44

Jak tak przeglądam to raczej stawia się na 4 uber fighterów :P
Ja sobie obmyśliłem taką drużynke:

Lider:
Itachi Uchiha - chłodna kalkulacja, w 1 na 1 praktycznie niepokonany, w walce z wieloma przeciwnikami również niezły, ale od walki z wieloma naraz będzie kto inny. Mnóstwo bajerów z Sharingana, umie dowodzić, ma dużo doświadczenia. Mógł tu jeszcze znaleźć się Shikamaru lub Kakashi, ale Itachi jest ich mixem z paroma dodatkami dlatego wybrałem Itachiego :P

No to teraz 3 członków:

Kisame Hoshigaki - w drużynie przeznaczony głównie do walki z wieloma przeciwnikami (Suitony, na które ma mnóstwo chakry - Itachi raczej nie pociągnie długo waląc takimi technikami). Kiedy trzeba walka w bliskim dystansie - ma miecz, tu duży plus, jest bardzo silny no i może walczyć baaaardzo długo. Zgrywa się z Itachim - uzupełniają się. Dochodzi fajny charakter :-)

Kiba Inuzuka - całkiem niezły w Taijutsu, ale w drużynie odpowiada głównie za szukanie, ukrywanie itp. Świetny węch, orientacja w terenie, umiejętność zachowania ciszy, tropienie, zakładanie pułapek, wykrywanie pułapek, ostrzeże drużynę przed niebezpieczeństwem. Bardzo przydatny, w walce też dobry. Tak jak u Kisame - dochodzi fajny charakter :P

Tsunade - medyk, kiedy trzeba wspomoże w walce kompanów. Dobra w unikach, niegłupia, najlepszy medyk + umie przyzwać ślimaki - przyda się to z pewnością nieraz. Trochę wybuchowa, ale cóż... powagę kiedy trzeba umie zachować :P

#184 zaqwer

zaqwer

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 29 marzec 2009 - 13:14

ja chciałem zmienic swój team ;p

Lider: Yondaime Hokage - Minato Namikaze:
- schinobi potrafiący sam w pojedynkę rozgromić pokaźną grópe shinobi,
-geniusz który stworzył rasengena i myślał nad jego dokończeniem czyli tym co stwożył jego syn, stwożył także technike teleportacji o ile sie nie myle
-niewyobrażalnie szybki - żółty błysk Konohy

+ rozkaz ucieczki przy kontakcie wzrokowym - reszta temu nie musi dupy nawet ruszać ;p

Członkowie:
Itachi:
-sharingan - skopiuje techniku, przewdzi atak, ponadto ma chłodną kalkulacje tego co sie wokół niego dzieje....
- szybkość - jest piekielnie szybki i nikt nawet Sasuke y uber sharinganem nie mg sie połapać kiedy ten gość robki KB + ledwo co mogli z Kakashim tostrzec jak zawiązuje pieczęci
- wymiata także w tai
- potężne Katony, Suitony też niczego sobie(przynajmniej wykonuje je piekelnie szybko)
-MS - amaterasu, susano - mówi samo przez sie ;p

+ skoro był w stanie zrobić tyle dla wioski to dla swojego teamu zapewne tez byłby w stanie wiele poświęcić i walczyć za nich

Naruto Uzumaki:
- jakiś jinchuuriki by sie w teamie przydał - tak więc Uzumaki
- Od groma czakry + lisek
- Sage Mode - i to jak potrafi z niego korzystać
- nie jest już tym samył idiotą co dawniej - teraz myśli
- twórca rasen shirukena (odnośnie tego wyżej)
- pomimo kilku technik potrafi w pełni z nich korzystać i jak widac na przykłądize peina wie do czego co służy ;p
- jesli drużyna dostaje po dupie (co jest niemożliwe ;p) to odpala km3 i robi rozwałke potem itachi tłumi lisa i po sprawie ;p

Shikamaru Nara:
- Intelekt,
- ocena sytuacji
- jego plany załatwiły by 80% tego co ma przynieść misja

#185 Akira

Akira
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2009 - 10:34

Hmm.. Każdy by się troche przydał, ale najlepiej by było mieć
Shikamaru
Pomagał by swoją inteligencją a Kege mana nie jest takie złe ^^.
Tsunade/Kabuto
Ktoś kto by leczył i umiał walczyć ;D
Sasuke/ Itachi
Gen jutsu + wybuchające klony... Magia.
Kogo do walki w zwarciu to niewiem... Hmm.. Może:
Nagato

Taktyka: Nagato ( Pein) atakuje ciałami sam ukryty gdzieś daleko, Shikamaru prubuje kogoś złapać w kage mana, Sasuke/Itaś Sharinganem go^^ + wybuchające klony by zmylić wroga, w razie problemów leczenie Tsunade.

#186 Tempter

Tempter

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 04 maj 2009 - 13:58

Mój team wyglądałby tak:

Lider: Hatake Kakashi - wielkie doświadczenie w połączeniu z jego umiejętnościami to iście zabójcza mieszanka.Kakashi nie tylko znakomicie pokierowałby ruchami drużyny w czasie walki,lecz dzięki Sharinganowi umożliwiłby błyskawiczną reakcję na każdy ruch wroga.A gdyby trzeba było kogoś odnaleść,to w odwodzie zawsze jest niezawodny Pakkun.

Członkowie:

Shikamaru - doskonały taktyk,który potrafiłby szybko opracować kolejny ruch nawet w skrajnie beznadziejnej sytuacji.W dodatku za pomocą Kage Mane No Jutsu bez problemu zmusiłby wroga do przemieszczenia się w określone miejsce.

Naruto - niezastąpiony w bezpośrednim starciu.Dzięki wielkim zapasom chakry może wykonać potężne techniki po kilka razy.Do tego dochodzi Sage Mode i mamy zapewnione doskonałe wsparcie.

Sakura - wiadomo.Nie tylko potrafi uratować życie ale dysponuje także niezwykłą siłą i doskonałą kontrolą chakry.W skrajnym przypadku potrafiłaby się sama obronić.

#187 Collision

Collision

Botan is Love

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano 04 maj 2009 - 14:48

Kotetsu -niemal cały 7 team...
A twoja nazwa to od Isane czy tego rondoma przy bramie Konochy???

Mój team:Jinchuuriki team
Dowódca/szef:Kirabee
Podwładni:
Gaara
Yugito
Sanbi
Yonbi
Gobi
Rokubi
Schichibi
Naruto...
...kto powiedział że tylko czterech XD
I całe Akatsuki trzyma się z daleka =^_^=
Ten zespół jest jak 7 mieczników z mgły=^_^=...

Collision - nie Kirabee tylko Killer Bee albo Hachibi.

A znasz Japoński?Bo to co piszesz to mniej więcej to samo(z różnymi wariacjami),no może oprócz Hachibi bo ten jest demonem.
No i miało tu być po japońsku...

#188 MYSZa7

MYSZa7
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 15:02

Collision - nie Kirabee tylko Killer Bee albo Hachibi.

Mój team:

Konoha Elite

Lider:

Shikamaru - świetny taktyk

Członkowie:

Naruto - jeden z najlepszych shinobi,godny do poświęceń,nie poddaje się
Sasuke - świetny shinobi na dodatek z Sharinganem
Rock Lee - genialny w taijutsu,walczy do upadłego
Neji - świetny shinobi z Byakuganem
Sakura - świetny medyk
Kiba - przydatny w tropieniu
Hinata - solidny shinobi z Byakuganem,zawsze można na nią liczyć

#189 Tempter

Tempter

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 05 maj 2009 - 11:01

Kotetsu -niemal cały 7 team...

Po prostu tak to widzę ;)

A twoja nazwa to od Isane czy tego rondoma przy bramie Konochy???

Szczerze mówiąc....nie wiem ;) Nick który chciałem mieć był już zajęty,a ja nie lubię dodawać niepotrzebnych numerów więc postanowiłem wziać sobie właśnie taki.

#190 chibi77

chibi77
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 11:53

Lider.Shikamaru Umie myśleć, plus poświęca się. Cieniem może zatrzymać jakiegoś monstera, a pozostali uciec :P

Shino Też ma łeb, plus robaki zjadające chakrę. Potrafi też tropić, bardzo przydatny :P

Chouji Mocny jest, lubię jego techniki :P

Kabuto No lekarz :P

jeszcze Shizune, jako zapchajdziura, ktoś typu Yamato w drużynie kakasia. nie ma ich 4, tylko 5[naruto,sakura,kakashi,sai,yamato.

#191 Amaltea

Amaltea
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:13

Nooo...Naruto (żeby było śmiesznie)...Hehe...
Pewnie Shikamaru - świetny strateg, naprawdę inteligentny ninja.
Sasuke? Bo ma Sharingan ;) Ale pewnie i tak by uciekł do Orochimaru więc na dokładkę wzięłabym Nejiego lub Hinatę ( obydwoje podobna i mocna technika walki).

#192 DWDrom

DWDrom

~random

• User
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 10:26

Wszystkich jinchuuriki i po aka ;) Takie anty akatsuki

#193 Isher

Isher

~fan

• User
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 19:50

Mam takie 2 teamy. Jeden dobry drugi zły.

Dobry:

Lider: Naruto - ma u mnie wielki + po walce z Painem.
Członkowie:
Hinata - ze względu na jej umiejętności zwiadowcze
Shikamaru - strateg.
Shizune - medyk (Sakury nie lubie)
Kakashi - świetny ninja i ma sharingana
Rock Lee - "bloker" :D
Sai - sam nie wiem czemu xd
Kiba - ma węch chłopak :d

Zły:

Lider Sasuke (ale taki po treningu z Madarą xd)
Członkowie:
Kabuto - wąż i medyk xd
Madara - dobry shinobi
Suigetsu - ach ten jego miecz :D

#194 Yashiko

Yashiko

~random

• User
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 22:28

Mój super team!

1.Host-Bardzo dobry w walce w zwarciu,nie ma lepszych od niego w tai.i demon do pomocy.

2.Gaara-Wiele obszarówek,absolutna obrona,może chronić innych.

3.Itachi- on będzie się trzymał z tyłu,genjutsu i po robocie.

Taktyka:

Host odpala 3 ogony i idzie na chama,mieczyki mu w tym pomagają.Gaara przygotowuje piasek,a itachi łapie kogoś w genjutsu..Potem host odskakuje i Gaara wali obszarówką..Jakby coś Itachi dobija ama,tsu host full mod demon i gaara full mod shukaku

#195 falkos

falkos
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 12:22

A oto i mój "Dream Team"

Lider :

- Jirayi - a kto inny jak nie ona na lidera :) ma to coś.

Członkowie
:

- Itachi Uchiha - świetne genjutsu,fenomenalne techniki wzrokowe i wile innych...
- Minato Namikaze - Genialny Hokage zapewne tylko on by wystarczył :p
- Uzumaki Naruto - Nigdy się nie poddaje zawsze walczy do końca.

#196 marszal42

marszal42

~random

• User
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 09:16

Naprawdę trudno wybrać,jest wielu ninja,ze specjalnymi zdolnościami.Ja do swojej drużyny wybrałbym Shikamaru (bo ma mózg),Gaara (jest silny,nie muszę tłumaczyć),i Sakurę (ponieważ leczy,no i jest ładna;)).Za sensei'a chciałbym mieć Kakashiego,lub Jirayię.

#197 Shinigami

Shinigami

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 16:24

Ja bym wybrała tak:
-Pain- praktycznie nie do pokonania,jak widać spokojnie nastawiony do partnerki,nie coś w stylu "wykonaj rozkaz albo cię zabiję",tylko w porządku zachowywał się w stosunku do Konan jak i innych członków Akatsuki.Ma uber techniki, wskrzesza itd.
-Itachi- też spokojny,opanowany ,ma świetne techniki gen, dobry z niego taktyk ...
-Minato- potrafi rozgromić olbrzymią ilość shinobi, szybki jest( to jutsu teleportacji) ,z pewnością zna bardzo dobra techniki
-Tsunade- jakiś medyk by się w razie czego przydał,jest silna,przywołuje summona...
Jak widać mój wymarzony team
Spoiler
xd
Spoiler
,więc z tych żyjących wybrałabym:
-Naruto- no nie okłąmujmy się...słaby to on nie jest...z resztą jinchuriki by się w drużynie przydał ;)
-Shikamaru- taktyk ;p
-Sakura- niestety ;p dobrym jest medykiem ;)
-Sasuke- ma mocne ataki,jeest szybki, ma MS'a

Spytacie : dlaczego nei wybrałaś Madary?
Ano dlatego,że tyle mrocznych planów miał w życiu,że w przyszłości pewnie znów by coś kombinował ;)

#198 mydymdym

mydymdym

~nołlajf

• Oczekujący
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2246 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 17:07

Ja bym chciał mieć tak

-Nagato-Ma wszystkie ciała jakich używał, gościa lubie, ale lepiej gdyby nie byl taki kościsty.

-Hidan-Gościu jest nieśmiertelny, no i zawsze można mu coś powiedzieć

-Naruto-A czemu nie? Jest jinchuriki i on sam jest fajny

Sensei-Jiraya-Zboczul by się przydał

Taką drużyne to super mieć ale jeśli miałbym być członkiem drużyny to nagato na senseia.

Mogła by być też taka

Deidara-Full wypas, jego sztuka rządzi.

Sakura-Jest uzdolnionym medycznym ninja

Minato-Jest dość silny i całkiem fajny

Sensei-Jiraya-Znowu zboczul

Jesli miałbym być członkiem drużyny to Minato na senseia

Lub tak

Killer Bee-Rapował by.

Sasuke-A czemu nie?

Tobi-A czemu nie?

Sensei-Minato

Bla bla bla to wtedy Killer bee na senseia

#199 juUnior

juUnior

~nołlajf

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1832 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 18:27

A co tam, fun topic xd

- Nagato ze swoim jutsu Pain ; a poważnie to Nagato ze swoją paczką Six Paths of Pain - jak każdy wie, potęga, więc zbędnego tłumaczenia xD
- Itachi - kto jak kto, ale w razie wu najpotężniejsze techniki MS, i najlepszy gen user w mandze; widziałbym go gdzies w pozycji środkowej, jako pomocnik - albo w defensywie albo w ofensywie, w szczególności ze swoim Amaterasu. Dopomagał by w zalezności od sytuacji, ale głównie wspierałby Scieżki Pain'a i Raikage z przodu
- Raikage - atak, atak i jeszcze raz atak; jeden z najszybszych ninja w mandze, do tego jego raiton aura zapewnia mu całkiem niezłą defensywę i co najważniejsze: genialny unik w razie wu. Jeden czysty strzał z jego ręki i po przeciwniku. Czysta ofensywa.
- Gaara - jego widziałbym w obronie, gdzieś w tyle sobie by stał bądź gdzies w tej pozycji zawieszony byłby w powietrzu, aby jeszcze lepiej obserwować przebieg walki przed sobą. Po prostu siedziałby w kulce, najlepiej w całości zrobionej i z trzecim łoczkiem u boku, i spamowałby piaskiem w celu ochrony swoich, w tym przypadku, towarzyszy u dołu, czyli Scieżek Pain'a, Itachi'ego i Raikage, gdyby zaszła taka potrzeba.
Tak, na dzień dzisiejszy to chyba byłby mój idealny team - pokonali by wszystkich, nawet tam jakiegoś Madare xP

#200 kankuro_girl

kankuro_girl
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 15:45

szczerze:

ja (jako władczyni marionetek: Suzaku {on bullterrier pies marionetka}, Seiryou[ona marionetka chart pies], Genbu [on marionetka pies owczarek kaukazki])
wiek:13, ur:3 wrzesnia, gr krwi:B, imie: Eliza, wioska: kusa gakure, waga: 50, wzrost 159cm
biografia: ja w naruto. posiada podobne malunki do kankuro( dosc inne)wywodzi sie z klanu Wirioka (nazwa zmyslona) specjalizujacego sie w kontroli marionetek o ksztaltach zwierząt. [mimo iz on o tym nie wie zakochala sie w Kankuro].

Kankuro

Zuko : PROSZE NIE KOJAZYC Z ''AVATAREM". wiek: 14, ur: 31 grudnia, gr krwi:AB
wioska: kiri gakure, waga 52,5, wzrost: 158cm

wymyslona przeze mnie postac. Specjalizuje sie w walce kataną (z tym mieczem to pomysl od kuzyna)
na naturalnie biale wlosy z czerwonymi pasemkami

[ Dodano: 02-01-10, 14:47 ]
a no tak na senseja pojdzie hmmm......(myslenie)

no dobra niech będzie no nie wiem Kotetsu Hagane

#201 Hashimi

Hashimi

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 02 styczeń 2010 - 16:09

Hm.. Więc zacznijmy od Neijego- byakugan, świetnie opanowane techniki klanu..młody geniusz o wielkiej sile, idealny na front.
Kankurou- zdecydowanie pomocnik idealny do obrony jak i ataku, w zależności od potrzeb.
No i jeszcze..dylemat miezy karin a sakurą. Ale ostatecznie wybrałbym Sakurę. Karin ma techniki elczące i jest swietnym zwiadowca, ale z drugiej strony Naji oprócz ataku ma byakugan. A sakura ma genialne techniki leczace i sporą krzepę, wiec nie byłaby tylko medic-nin.
A na nauczyciela..zdecydowanie Itachi. Kapitan anbu w wieku 13lat. Mangekyo, katon i suiton. Geniusz.

Jeszcze wariant drugi:

Pain- sześc ciał to świetne rozwiązanie. Kłopot z oryginałem jest..ale to potem
Sasuke- kirin i po wszystkim. geniusz z mangekyo, potencjał większy niż itschiego.
Kankurou- jak już napsiałem świetna defensywa itp..a do tego może używać swoich linek chakry, by przenosić Paina(chyba niezbyt się tym zmeczy).

na senseia nadaje się do tej drużyny idealnie..Tsunade. Techniki leczace najwyższego poziomu, siła gigantyczna, a na pewno nie jest senninką tylko dzięki medykamentom.

#202 Michal_PL

Michal_PL

~random

• User
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 13:52

Więc może ja dam wam mój Dream Team :)

Sensei: Mizukage (fajna laska xD)
Team:
Ja: Wyrywacz lasek :D
Tsunade
Temari

To się nazywa coś xD

#203 Sasuke191

Sasuke191
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 14:13

No więc tak :

Sensei: Nagato- bez dwóch zdań, potężny ze swoją szóstką Painów i wogóle full wypas.
Pozostali towarzysze:

Sasuke- utalentowany , z wypasionym Susanoo ,Amaterasu i ze zwoim gen mniej skutecznym jak u Itachiego , ale i tak jest Fullwypas bo ma lepsze Susanoo i Ama :) byłby on moim największym rywalem w drużynie, podobnie jak Naruto, i w ogóle Sasek jest spoko a zwlaszcza ze swoim kozackim charakterem.

Raikage-jena z najszybszych postaci w mandze, ma jeszcze zajefajną Raitonową zbroję, (wszystko co związane jest z Raitonem jest zajefajne) ma potężną moc i wogóle git.

Jakaś kobitka by się prydała no więc Mizukage, nie wiemy za dużo o jej sile, ale wydaje się być dość silna.

Ewentualnie jeszcze mógłbym za kogoś wcisnąć Danzou , ale tylko ze względu na siłę, a nie na charakter.

Wydaje mi się ,że taki skład byłby niedopokonania.

#204 xarturek

xarturek
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 19:39

3 osoby + mistrz tak ??

No więc Naruto, Sasuke ii Sai ;)
Jeżeli chodzi oo Sen Saia to oczywiście niezastąpiony Kakashi

jednak była mowa o limicie krwi ??
więc 5x5
wszystkie żywioły + wszystkie żywioły pośrednie
każdy z członków grupy

ii Powiedzmy, że Sasuke ma najwyższy poziom Sharingana
Naruto Rinnengana
A Saiowi dziwnym sposobem udało się zdobyć Byakugana

A kakashi posiadł wszystkie zdolności lecznicze Kabuto i Tsunade x)
Technikę drzewną I i oczywiście najwyższy poziom Sharingana

#205 Sasori93

Sasori93

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 825 postów

Napisano 04 maj 2010 - 04:27

Ekhm o_O
Team 1

Leader:
Killer Bee-Over powered jinchuuriki.Nie dośc ,że byłby wstanie pomagać towarzyszom/sam niszczyć wszystkich...byłby rap xP Padłbym xD.

Taktyk:
Uchiha Madara-Świetny strateg. Przydałby się w 100% + jest over9000

Fighter w starciu:
Rock Lee-Może zdziałać wieeele więcej niż ktokolwiek.I do tego byłoby zajebiście śmiesznie xD

Fighter z zasięgu:
Yondaime Hokage-Wystarczy jeden teleport za tył przeciwnika.Kolejna ova9000 postać.

Team 2

Leader:
Jiraiya-Nie mogłem go nie wytypować xd Świetny leader + była by polewka *o*

Taktyk:
Shikamaru-Geniusz. Obmyśli wszystko w minute od najlepszego do najgrszego scenariusza.

Fighter w starciu:
Pain six paths-Nie pokonany można powiedzieć.

Fighter z zasięgu:
Konan-Kartki mogą okazać się czymś więcej xP.Świetnie radziła by sobie w tej pozycji.

W tych składach nie potrzebny medyk xD

#206 Blade

Blade
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 22:20

A więc o to mój dream team :D

Lider - Jiraiya Sage mode, katony, ninjutsu

Itachi - MS, genjutsu, ninjutsu

Tsunade - medyk + kuchiyose Katsuyu dla teamu

Shikamaru - taktyk + kagemane no jutsu

Pain niepokonany :)

#207 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2079 postów

Napisano 16 maj 2010 - 11:37

A więc o to mój dream team :D

Lider - Jiraiya Sage mode, katony, ninjutsu

Itachi - MS, genjutsu, ninjutsu

Tsunade - medyk + kuchiyose Katsuyu dla teamu

Shikamaru - taktyk + kagemane no jutsu

Pain niepokonany :)

Ale to piecioosobowa druzyna. Tak sie nie bawimy ;(

#208 NarutoSM

NarutoSM

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisano 16 maj 2010 - 14:31

Mój 1 dream team:

Jiraya - sensei: świetny taktyk, wiele dobrych ninjutsu, summony, Sage mode, wytrenowany w infiltracji i taktykach szpiegowskich.

Namikaze Minato - niewyobrażalna szybkość=żółty błysk konohy, zwany geniuszem ninjutsu, no i potężna technika pieczętująca Shiki Fujin.
Hatake Kakashi - kopiujący ninja, posiada pokaźny wachlarz jutsu, świetnie się porusza, posiada Mangekyou Sharingan=Kamui
Uzumaki Naruto - jinchuuriki Kyuubiego, który posiada niewyobrażalne pokłady chakry, jeden z najbardziej wytrzymałych shinobi, Sage Mode.

#209 Ankero19

Ankero19

~random

• User
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 16 maj 2010 - 16:25

KillerBee za siłę, Shikamaru za geniusz i Itasia za genjutsu

#210 skejciara

skejciara

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisano 16 maj 2010 - 17:26

Tsunade - medyk musi być! Poza tym w razie czegoś niezłe wsparcie + pijawki,
Shikamaru - taktyk, z nim nie może się nie udać :P
Lee - Jego sprawność się przyda, poza tym tak szybko się nie męczy i ma ducha walki.
Kakashi - lider; spokojnie dogada się ze wszystkimi, poza tym jego oko bywa pomocne, no i wie co w drużynie najważniejsze.

Jak widać nie jest to jakiś PROkozacki team, a zwykła drużyna, a takiego typu brakuje mi w tym momencie najbardziej..