Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto do teamu???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
250 odpowiedzi w tym temacie

#211 rysiu06

rysiu06

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 16 maj 2010 - 22:23

Itachi - lider, niezwykle inteligentna postać, a przy tym bardzo silna i pewnie by dbał o swoich towarzyszy
Raikage - tank, dzięki swojej szybkości rozwali typów zanim się skumają
Sasuke - wszechstronność, inteligentny, silny, szybki i dobry w taijutsu+masa jutsu+(E)MS
Jiraiya - defensywa, ma kilka przydatnych barier np. tę wykrywającą i do tego inteligentny i masa summonów do dywersji w walce

#212 Gaara_Sai

Gaara_Sai
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 17:23

Shikmamaru- lider- niezwykłe umiejętności taktyczne- to się wszędzie przydaje.
Sakura- świetny medyk, a do tego niesamowita siła.
Neji- świetnie włada taijutsu no i myśli- nie którym by się ta "umiejętność"przydała.
Gaara- niezwykłe i wyjątkowe umiejętności.

#213 Mroczny Rycerz

Mroczny Rycerz

~fan

• User
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 14 czerwiec 2010 - 14:13

Pora na moją drużynę

Itachi- lider, moja ulubiona postać w mandze zaraz po Naruto. Świetne genjutsu, ninjutsu, mądry, opanowany ninja.

Shino- uwielbiam tą postać i jego robaczki. W zespole pełni rolę tropiciela. Spokojny opanowany,

Naruto- tank zespołu, żabki, Sage mode, fuuton, w przyszłości pełna kontrola liska.

Kabutomaru- gościu przykoksił ostatnio. Przydatny jako medyk, szpieg, teraz posiada również duże możliwości ofensywne.

Z takim teamem możemy iść na wojne.

#214 Olojez

Olojez

~fan

• User
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 14 czerwiec 2010 - 21:25

Sasuke - wszechstronność, inteligentny, silny, szybki i dobry w taijutsu+masa jutsu+(E)MS

Sasuke inteligentny???Rzucanie się od frontu na przeciwnika lub aktywacja Susano na początku walki do mądrych nie należy.Po zatem Sauke jest niebezpieczny dla swoich towarzyszy.Przypomnij sobie jak próbował zabić Karin.Z takim szaleńcem twoja drużyna daleko nie zajdzie.Radze ci się rozsądnie zastanowić nad wyborem Saska.

Naruto

Taki wybór nie należy do rozsądnych.Naruto potrafi dokonać absurdalnych rzeczy dla swoich towarzyszy i nie zawsze stosuje się do rozkazów przywódcy.Przypomnij sobie jak np.uciekł kapitanowi Yamato żeby biec za Sasuke.Po zatem w poważnych sytuacjach dokonuje głupstw np.Myli kałamarnice z ośmiornicą kiedy od szybkości wykonywanej akcji zależy życie człowieka.Po zatem jest strasznie naiwny.Idzie do lidera akatsuki sam nie chcąc go zabić tylko porozmawiać.A co jesli Nagato by podziękował za darowanie życia i sobie poszedł a później wrócił z nowymi ciałami???

#215 rysiu06

rysiu06

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 14 czerwiec 2010 - 21:34

Sasuke inteligentny???Rzucanie się od frontu na przeciwnika lub aktywacja Susano na początku walki do mądrych nie należy.Po zatem Sauke jest niebezpieczny dla swoich towarzyszy.Przypomnij sobie jak próbował zabić Karin.Z takim szaleńcem twoja drużyna daleko nie zajdzie.Radze ci się rozsądnie zastanowić nad wyborem Saska.

Może i używa na starcie najlepszych technik, ale to Sasuke cała walkę z Danzo kontrolował. Myślisz że to tak łatwo zarzucić ilzuję w ułamek sekundy, tak by dziadzio się nie skumał?
A zresztą kogo by w tej mojej drużynie zaatakował?:P Przecież każdy z nich jest niezwykle potęży, a nawet potężniejszy niż Sasuke, a on atakuje tylko słabych niezdolnych do walki;p

#216 Mroczny Rycerz

Mroczny Rycerz

~fan

• User
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 14 czerwiec 2010 - 21:40

Taki wybór nie należy do rozsądnych.Naruto potrafi dokonać absurdalnych rzeczy dla swoich towarzyszy i nie zawsze stosuje się do rozkazów przywódcy.Przypomnij sobie jak np.uciekł kapitanowi Yamato żeby biec za Sasuke.Po zatem w poważnych sytuacjach dokonuje głupstw np.Myli kałamarnice z ośmiornicą kiedy od szybkości wykonywanej akcji zależy życie człowieka.Po zatem jest strasznie naiwny.Idzie do lidera akatsuki sam nie chcąc go zabić tylko porozmawiać.A co jesli Nagato by podziękował za darowanie życia i sobie poszedł a później wrócił z nowymi ciałami???

Przyjrzyj się pozostałym członkom teamu, mam trzech inteligentnych ninja. Poza tym szczypta szaleństwa nie zawadzi.

#217 Sharik

Sharik

Ka-mai

• User
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2082 postów

Napisano 14 czerwiec 2010 - 21:47

Sasuke inteligentny???Rzucanie się od frontu na przeciwnika lub aktywacja Susano na początku walki do mądrych nie należy.

Dowaliłeś jak dzik w sosnę.
W przypadku niektórych technik, taktyk, rzucanie się od frontu nie jest przejawem głupoty. Używanie w pierwszej rundzie młotka, którego 99% populacji ninja nie miałaby szansy uniknąć, do tych nieinteligentnych nie należy.

Wybierasz incydenty spoza walki lub podyktowane wichrami fabularnymi. Dlatego wbrew wszelkim prawa logiki inni ninja pozwalają Naruto na takie idiotyzmy. Wyłączając takie dyrdymały, pamiętam piekną współprace, bez wygłupów w walkach sprzed TS jak i po (chociażby z Saiem).

#218 Olojez

Olojez

~fan

• User
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 14:42

A zresztą kogo by w tej mojej drużynie zaatakował?:P Przecież każdy z nich jest niezwykle potęży, a nawet potężniejszy niż Sasuke, a on atakuje tylko słabych niezdolnych do walki;p

Wyobraź sobie np. taką sytuację wszyscy członkowie drużyny oprócz Saska są wykończeni i niezdolni do walki a Sasuke ma jeszcze trochę chakry.I tu nagle Sasuke wpadnie w szał nienawiści zaczynając zabijać ledwo dyszących pozostałych członków drużyny.Trochę więcej
wyobraźni na przyszłość.Po zatem mówisz że on atakuje tylko słabszych od siebie.
Przypomnij sobie jak próbował zabić potężniejszego od siebie Madarę.

Myślisz że to tak łatwo zarzucić ilzuję w ułamek sekundy, tak by dziadzio się nie skumał?

To zasługa jego umiejętności a nie inteligencji.

Może i używa na starcie najlepszych technik, ale to Sasuke cała walkę z Danzo kontrolował.

Przebłysk inteligencji przyszedł dopiero wtedy gdy Danzou zapędził go w kozi róg.

Przyjrzyj się pozostałym członkom teamu, mam trzech inteligentnych ninja.

Tak ale co jeśli Naruto nie będzie słuchał rozkazów tych inteligentniejszych członków drużyny?Pokazał że jest do tego zdolny uciekając Kapitanowi Yamato żeby biec za Sasuke.

pamiętam piekną współprace, bez wygłupów w walkach sprzed TS jak i po (chociażby z Saiem).

Wybierasz incydenty spoza walk

A czy drużyna shinobi będzie tylko walczyć?Przecież jest wiele innych misji np.infiltracja,
kradzież jakiegoś przedmiotu itp.

podyktowane wichrami fabularnymi.

A jaki z przykładów które podałem jest wymuszony fabułą???Ucieczka Yamato żeby ścigać Sasuke jest w stylu dresa ponieważ jest na etapie gejowskiej miłości do Saska.
Mylenie kałamarnicy wymuszone fabułą nie jest ponieważ jakby nie pomylił to nic by w fabule się nie zmieniło.Nie zabicie Nagato i próba nawrócenia go też jest w stylu Naruciaka ponieważ on przed Nagato już wiele osób nawrócił i nikogo nie zabił.

Z takim teamem możemy iść na wojne.

Nie można bo jest w nim Naruto.http://www.onemanga.com/Naruto/491/09/ tutaj Gara pięknie wyjaśnił dlaczego Naruto nie nadaje się na wojnę.

W przypadku niektórych technik, taktyk, rzucanie się od frontu nie jest przejawem głupoty

A niby jakich???Gdy by nie pomoc Suigetsu taki atak od frontu skutkowałby śmiercią na samym początku walki z Raikage.

Używanie w pierwszej rundzie młotka, którego 99% populacji ninja nie miałaby szansy uniknąć, do tych nieinteligentnych nie należy.

Tylko że ten młotek żre wzrok,zdrowie,życie a Sasuke nie zamierzał wziąć oczu Itachiego
żeby ten skutek zniwelować.Zrobił to dopiero gdy nie miał innego wyjścia.Miał jeszcze do zabicia 5 kage i zniszczenie konohy więc musiał oszczędzać wzrok.Pozatem miał jescze szybki shunshin którym mógł się błyskawicznie pojawić za przeciwnikiem i zabić go kataną w serce od tyłu.Tego też 99% populacji ninja nie uniknie.Sasuke wolał zamiast tego marnować zdrowie na szpan MS co do mądrych nie należy.

Wielu z was wybrało Raikage.To rozsądny wybór nie tylko ze względu na jego styl walki i siłę ale też dlatego że ma zaje2biste info http://www.onemanga.com/Naruto/463/09/ tutaj wiedział o Amaterasu i uaktywnił wyższy level aury żeby go uniknąć.

#219 rysiu06

rysiu06

~tard

• User
  • PipPipPipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 14:51

Wyobraź sobie np. taką sytuację wszyscy członkowie drużyny oprócz Saska są wykończeni i niezdolni do walki a Sasuke ma jeszcze trochę chakry.I tu nagle Sasuke wpadnie w szał nienawiści zaczynając zabijać ledwo dyszących pozostałych członków drużyny.

Brata nie zabije:P A Itachi mu nie pozwoli zabić członków drużyny.

Trochę więcej
wyobraźni na przyszłość.

Tu nie wyobraźnia jest potrzebna tylko znajomość postaci.

To zasługa jego umiejętności a nie inteligencji.

Ale musiał wiedzieć kiedy rzucić iluzję, a Danzo nawet nie wiedział kiedy się to stało, a sam jest dość mądry;)

Przebłysk inteligencji przyszedł dopiero wtedy gdy Danzou zapędził go w kozi róg.

ŻEEEEEEEEE COOOO?O_O_O_O_O
On już myślał od momentu, gdy pokazał mu Itachiego.
http://beta.onemanga.../Naruto/480/07/
I skończmy tą nudną dyskusję bo to moja sprawa kogo biorę do drużyny, a jeśli chcesz pogadać to zapraszam do RSa.

#220 Mario

Mario
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 14:53

Wyobraź sobie np. taką sytuację wszyscy członkowie drużyny oprócz Saska są wykończeni i niezdolni do walki a Sasuke ma jeszcze trochę chakry.I tu nagle Sasuke wpadnie w szał nienawiści zaczynając zabijać ledwo dyszących pozostałych członków drużyny.Trochę więcej
wyobraźni na przyszłość.

Ty masz za to wyobraźni aż nadto, bo ta sytuacja jest zajedwabiscie abstrakcyjna :)

Ponadto w tym temacie obowiązuje pewna umowność. Np. jak sobie wyobrażasz połączenie Sasuke, Itachiego i dajmy na to Paina...? Trochę bez sensu, ale ktoś może powiedzieć, że taki team by chciał, więc ok, tak pisze i rozumiemy, że tamci po prostu ze sobą współpracują jakby się wcale nie znali...

Daruj offtop.

Tak ale co jeśli Naruto nie będzie słuchał rozkazów tych inteligentniejszych członków drużyny?Pokazał że jest do tego zdolny uciekając Kapitanowi Yamato żeby biec za Sasuke.

To dla dobra tematu wytnijmy mu ze łba wiedze na temat istnienia Sasuke, rany...

A czy drużyna shinobi będzie tylko walczyć?Przecież jest wiele innych misji np.infiltracja,
kradzież jakiegoś przedmiotu itp.

Z czego generalną większość robią ninja z poziomem ok. chuunina. W zasadzie od pewnego momentu siła służy tylko po to, aby zrównoważyć siłę ewentualnych ninja przeciwników.

Nie można bo jest w nim Naruto.http://www.onemanga.com/Naruto/491/09/ tutaj Gara pięknie wyjaśnił dlaczego Naruto nie nadaje się na wojnę.

Gościu, chill...

Gdy by nie pomoc Suigetsu taki atak od frontu skutkowałby śmiercią na samym początku walki z Raikage.

Blach, blach, RS-owa gadka-szmatka. Tłumaczyłem wiele razy i naprawdę nie mam ochoty robić tego znowu. Poszukajcie sobie w archiwach.

Tylko że ten młotek żre wzrok,zdrowie,życie a Sasuke nie zamierzał wziąć oczu Itachiego
żeby ten skutek zniwelować.Zrobił to dopiero gdy nie miał innego wyjścia.Miał jeszcze do zabicia 5 kage i zniszczenie konohy więc musiał oszczędzać wzrok.Pozatem miał jescze szybki shunshin którym mógł się błyskawicznie pojawić za przeciwnikiem i zabić go kataną w serce od tyłu.Tego też 99% populacji ninja nie uniknie.Sasuke wolał zamiast tego marnować zdrowie na szpan MS co do mądrych nie należy.

Gościu, tak zrobił z Raikage i guzik zdziałał, tak zrobił z Deidarą i tamten odleciał i wplątał go w długą walkę, tak zrobił z Bee i zarwał mieczami, a jakby tak zrobił z Danzou to tamten by mu wyskoczył nagle od tyłu, a on byłby bez żadnej osłony... =_= ludzie, myślcie, to nie boli...

Kurde blaszka, a miałem nie powtarzać tego n-ty raz... -_-

I generalnie tego tematu nigdy nigdy nie traktował tak poważnie jak teraz. To była generalnie zabawa i klasyczny temat na "+1", zresztą niektórzy nawet przez to przebąkiwali o jego zamknięciu. Nie róbcie znowu afery...

#221 Orzech

Orzech

~fan

• User
  • PipPip
  • 115 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 21:56

Czas i więc na mój wonder team :)

Sai - tak dla jaj :D śmieszą mnie jego próby zrozumienia ludzkic zachowań i bezbłędne teksty. A odrobinka humoru w każdym teamie jest potrzebna, nie? Pozatym niezły wojownik, z przydatną tehniką.

Rock Li - tytan pracy, który poszedłby na pierwszy front ze swoim tai jutsu i swym zachowaniem wniósł by też odrobinkę humoru do drużyny.

Tsunade - kunoichi w drużynie, bo nie dyskryminujemy żadnej z płci. Silna w walce no i medyk w każdej druzynie jest ważny. Również trochę komiczna postać, chociaż może dziwnie będzie się jej współpracowało z "nowym pokoleniem".

No i oczywiście dowódca - najskormniejszy, najgenialniejszy i najsilniejszy w teamie czyli JA.

#222 Hashimi

Hashimi

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 884 postów

Napisano 27 czerwiec 2010 - 12:43

Ten temat głównie służy do brania jak najlepszych koksów:P

Zrobię teraz kolejny team:

1. Przywódca- Shikaku. Chłop mądrzejszy chyba nawet od Shikamaru, a z pewnoscią mniej leniwy.
2. Neji- geniusz, swietnie walczy, zna sie na technikach hyuuga, genialny zwiadowca.
3. Kankurou- lakarz. Z kims takim jak Sasori z pewnością wymiata. Co do trucizn- skoro je ztosuje, jak pewnie każdy lalkarz, to musi mieć i antidotum, wiec jako-takie leczenie.
4. Sasuke- EMS, Susanno, Raitony, kiriny, katony, Hate Power.

#223 antonique

antonique

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 17:16

Kushina- żywiołowa, wytrzymała, styl walki na długi dystans, głośna i rzucająca sie w oczy; odwracałaby uwagę przeciwnika
Haku - spokojny, łagodzący obyczaje, kekkei genkai, niepozorny; myliłby przeciwnika.

I, hm, przydał by się tez jakiś strateg z umiejętnościami medycznymi; ale że takiej postaci w mandze nie ma a nie będe wymyślać, niech zostanie jak jest.

Kakashi jako kapitan; oko, rozsądek i doświadczenie w walce.

#224 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 17:21

styl walki na długi dystans

Argument z mangi, poproszę.

głośna i rzucająca sie w oczy; odwracałaby uwagę przeciwnika

Ale nie od siebie. Trochę by to przeszkadzało, gdybyście musieli przedrzeć się do wioski wroga i nie dać się zauważyć.

#225 antonique

antonique

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 17:26

styl walki na długi dystans

Argument z mangi, poproszę.

Jako broni używa łańcuchów.

głośna i rzucająca sie w oczy; odwracałaby uwagę przeciwnika

Ale nie od siebie. Trochę by to przeszkadzało, gdybyście musieli przedrzeć się do wioski wroga i nie dać się zauważyć.

Nikt się nie wydziera infiltrując wiochę, chyba że jest niewyszkolony i głupi. Pisałam o taktyce ofensywnej; Kushina jako wabik, reszta atakuje z mniejszego lub większego zaskoczenia.

#226 Dragonist

Dragonist

nice people swallow

• @ANBU
  • 1325 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 17:33

Wrogiem nie zawsze jest Lis : D
Nie wiadomo, czy te łańcuchy działają na cokolwiek/kogokolwiek innego.

Nikt się nie wydziera infiltrując wiochę, chyba że jest niewyszkolony i głupi. Pisałam o taktyce ofensywnej; Kushina jako wabik, reszta atakuje z mniejszego lub większego zaskoczenia.

A ja pisałam o tym, że płomienisty kolor włosów łatwo się odznacza np na tle... na każdym nieczerwonym tle : D

#227 matix1256

matix1256

~fan

• User
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 18:25

No to oczywiście ja:0(w tym świecie jako Uchiha) -jako lider:)
Sasek jako główna siła uderzeniowa
Sakura jako medyk
Temari i anko jako wsparcie i osobista ekipa od sprawiania dobrze liderowi buhahaha:)
Kakashi jako mój zastępca kiedy jestem zajęty "pracą"

Wiem że mój team to 6 osób ale po prostu stosuje inną formacjie:P

#228 antonique

antonique

~fan

• User
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 18:36

Nie wiadomo, czy te łańcuchy działają na cokolwiek/kogokolwiek innego.

Ale nic innego o niej nie wiadomo, więc pozwoliłam sobie na spekulację w tym kierunku. Jeżeli używa łańcucha w walce, to jest to broń długodystansowa, i tle.

A ja pisałam o tym, że płomienisty kolor włosów łatwo się odznacza np na tle... na każdym nieczerwonym tle : D

A tam, czepiasz się :P
a Naruto biega w pomarańczowej bluzie, takie białe włosy Kakashiego to się nie odznaczają tylko w zimie.
Rudych ninja jest dosyć dużo (Karin, Gaara, Sasori, Karui, Mizukage, Tayuya)

#229 Zielos90

Zielos90

~świeżak

• User
  • 7 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 22:28

hmm ciekawe a więc tak:
Oczywiscie Kakashi jako mistrz () to już z sympati do tej postaci)
Naruto z racji tego że jest dość twardym zawodnikiem no i ma demona oczywiście
do tego można dać Killer Bee - Narwaniec i to wystarczy :D
no i ja hmmm mógłbym być kimś takim jak Zabuza, podobał mi się jego styl walki i oczywiście dzierżyć Kubikiribōcho ( nie wiem jak dokładnie nazywa się ten siepacz)

#230 krychaxx123

krychaxx123
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 21:20

Na pewno Shikamaru. Nikt nie jest mądrzejszy od niego. Mógółby obmyślać idealne strategie i ataki dla swojego zespołu. Jest nie zastąpiony i obowiązkowy. Drugim członkiem teamu byłby Raikage. Z pomocą Shikamaru mógółby bardzo dużo zdziałać (i tak by dużo zdziałał bo ma przeogromną siłę). Trzecim członkiem drużyny byłaby Sakura. Jej techniki medyczne byłyby bardzo przydatne. Chroniona przez Raikage nie mogłoby się jej nic stać. Czwartym i ostatnim członkiem zespołu byłby Kakashi. Wyobrażam go sobie jako lidera. Jest on mądry i silny no i posiada Sharingana.

#231 Shina Dan

Shina Dan

~świeżak

• User
  • 5 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 22:38

Ja bym wzięła o teamu : oczywiście Rock'a Lee,Shikamaru lub Naruto i TenTen. ; )
Lee dlatego ze jest silny i potrafi taijutsu,Shika , bo dostarcza duzo zabawy,Naruto poniewaz po pierwsze jest smieszny a tenten bo jest fajna i dobra w broniach. ; )

#232 Xerox

Xerox

~świeżak

• User
  • 5 postów

Napisano 31 grudzień 2010 - 02:41

Wziąłbym Shikamaru ze względu na umiejętności intelektualne i rozwagę. Drugą opcją był by Hyuuga Neji, zdyscyplinowany, walczący do końca shinobi który widzi wszystko i posiada doskonałe taijutsu. jako Sensei Hiruzen Sarutobi - opisałem w temacie o Sensei'u.

#233 gebels

gebels

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 883 postów

Napisano 31 grudzień 2010 - 13:41

Ja do swojego teamu wziąłbym Sasuke, Paina i Minato jako senseia.
- Sasuke - jego potężne techniki oczne na pewno przydały by się podczas walki, do tego Sasuke jest osobą potrafiącą myśleć. Mając taką osobę przy boku, na pewno czułbym się bezpieczniej,
- Pain - to samo co w przypadku Sasuke. Potężne techniki oczne, rinnengan będący (wg.mnie) najpotężniejszym dojutsu w świecie Naruto, 6 ciał, władza nad 5 żywiołami, oraz niesłychanie potężne techniki mogłyby mocno namieszać podczas walki z potężnymi przeciwnikami,
-Minato - Byłby znakomitym senseiem w naszym zespole. Niesłychanie potężny, bardzo inteligentny, mając takiego senseia byłbym całkowicie spokojny o powodzenie misji, czy też o wynik walki z silnymi przeciwnikami.

#234 Chidorix

Chidorix

~świeżak

• User
  • 2 postów

Napisano 31 grudzień 2010 - 18:39

W moim teamie chętnie widziałbym Kakashiego, Naruto, Jiraye
Kakashi- Doświadczenie, opanowanie, i taktyka
Naruto- Żywiołowość, siło, poświęcenie
Jiraya- Legendarny sanin, lider drużyny; mówi samo za siebie
poza tym Naruto senin mode+Jiraya senin mode...

#235 Metalek

Metalek

~random

• User
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 31 grudzień 2010 - 21:23

Hm , ja bym umieścił jakiegoś tropiciela np kibe potem kogoś dobrego w ninjutsu np sasuke i kogoś kto ma umiejętność szybkiej analizy sytuacji i wymyślenia planu bądź wyjścia z jakieś sytuacji czyli oczywiście shikamaru . Za senseia dałbym kakashiego ma sharingana który na pewno przydałby się podczas misji :)

#236 carlos-kun

carlos-kun

~random

• User
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 17 styczeń 2011 - 11:06

Shikamaru-Bardzo dobry strateg,przy nim przetrwanie do pestka
Neji-Jego KiG często byłoby przydatne
Sasuke-Jego umiejętności walki na pewno nie raz ratowałyby z opresji.

Pozdrawiam...Carlos-kun

#237 sandokan96

sandokan96

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 574 postów

Napisano 19 styczeń 2011 - 00:30

Shikamaru Nara : jego inteligencja powala. Niezbędny w zespole.
Kakashi Hatake : zdolności przywódcze. Byłby kapitanem.
Darui : ma ciekawe KG i jest opanowany.
Neji Hyuuga : jest opanowany i posiada Byakugana co by bardzo pomagało.
Shizune : jako medyk i potrafi nieźle walczyć.

#238 Mizuno

Mizuno

~świeżak

• User
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2011 - 17:22

Team marzeń ??

Shino- Świetny tropiciel
Shikamaru-Zaj***sty taktyk
Lee-Mocny w tai przecież ktoś musi trzymać gości na odległosć

Sensei- Kakashi

#239 Pein

Pein

~fan

• User
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 25 luty 2011 - 22:20

Naruto- Super imba szybki, ogromna chakra, różne cudaczne tryby, potężne techniki

Kinkaku- Bronie mędrca, chakra kyuubiego

Killer Bee - chakra Hachibiego i kilka jego form, zabujcze taj. no i pewnie jakieś tam raitony ma.

Podsumowując mamy trzech tanków z obroną nie do zniszczenia jak na razie, każdy sam się leczy chakrą a Naruto robi za dps'a i party na inste gotowe, nawet priest nie potrzebny.

#240 Cerinione

Cerinione

~random

• User
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 11 marzec 2011 - 17:15

Hmmm, to mój team:

1) Lider: Kakashi - gość może nieźle nauczyć resztę teamu w dodatku jego seksowny sharingan... Miodzio
2) Tank: Naruto - blondas ma mnóstwo chakry, sam się wszedzie rzuca i może uwolnić swojego siedmiogonowego lisa. Rzuciłbym go na pożarcie to sam by wszystkich zjadł jak płatki Ciniminis
3) Tank2: Sasuke - razem z Naruto by robił wszedzie rozwał, Kakashi by dobijał niedobitki hehe. A zapomniałbym o double sexy-sharingan.
4) Medyk: Sakura - dziewczyna dobrze kontroluje swoją chakrę, nie zna wprawdzie dużo technik ofensywnych, ale uważam, że by się świetnie sprawdziła jako medyk.

Podsumowując: Mój team wyglądałby tak: Kakashi, Naruto, Sasuke i Sakura

#241 zakochana

zakochana

~random

• User
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 14:57

Przepraszam za off topa i wulgaryzm ale nie mogłam się powstrzymać: "Zajebisty Garuś jest, on po prostu jest THE BEST!"
Skład:
Ja - Martuśśka-chan z sharinganem i chakrą Wiatr
Gaaruśś - chyba wiadomo . ;d
Kiba - za piesska
KAPITAN: Chuk Noriss lub Baki

#242 Diego

Diego

~random

• User
  • Pip
  • 86 postów

Napisano 16 lipiec 2011 - 20:35

Jeżeli miałbym skonstruować swój Drim Tim, to prezentował by się tak:
1. Shikamaru - Taktyk/strateg. Inteligencja, nie porywa się z motyką na słońce, potrafi dokładnie ocenić sytuację. Właśnie taka postać jest niezbędna w każdej drużynie.
2. Raikage - Pan rozpierducha. Powybija większość przeciwników zanim skumają o co biega.
3.Tsunade - Medyk. Osoba potrzebna każdemu składowi. Nie znam na razie lepszego właśnie od ślimaczej babuni.

#243 amaterasu

amaterasu

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 20:06

shikamaru-jest zajebiście mądry,wiedziałby co robić w kazdej sytuacji
naruto-niespokojny duch,i super silny :) dodałby humoru w druzynie
rock lee-cały czas rywalizowałby z naruto,a shikamaru by ich uspokajał
tsunade-żeby shikamaru nie miał lekko

#244 Akamaru

Akamaru

~świeżak

• User
  • 6 postów

Napisano 04 marzec 2012 - 15:36

A ja chciałbym taki team :
Shikamaru - Inteligentny i bardzo dobry strateg + techniki które mogą unieruchomić przeciwnika. No i niech będzie przywódcą ;)
Tsunade - Bardzo dobry medyk + siła + ślimak + duże pokłady chakry.
Killer Bee i A - szybcy, wytrzymali, energiczni ^^

#245 mifa40

mifa40

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 00:00

Shino - lider trochę poważny ale najbardziej trzeźwo myślący, mocne owadzie techniki
Rikudō Sennin- pierwszy a zarazem najpotężniejszy shinobi wszech czasów.
Temari-najbardziej okrutna kunoichi a zarazem silna