Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Kto do teamu???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
250 odpowiedzi w tym temacie

#246 Tetsui

Tetsui

~świeżak

• User
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 15:37

W mojej drużynie na pewno znalazłby się Kakuzu. Jest on niezwykle potężny i wydaje mi się, że da się z tej postaci wykrzesać jeszcze więcej niż było pokazane w jego walce z Konohą. Do tego Killer Bee - świetna osoba i niesamowicie potężny ninja. Wydaje mi się, że nie pokazał jeszcze wszystkiego. On po prostu używa formy bijuu, nie jego mocy. Jeżeli jej użyje ... to będzie ostro. Trzecia osoba - Kakashi albo Pain. Obaj są niezwykle silni, obaj opanowani i sprytni. Z tym, że Pain jest taki ... miękki ? Strasznie wrażliwy i w ogóle. Tak więc chyba Kakashi byłby liderem.

#247 Kamczester

Kamczester

~random

• User
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 22:09

No cóż, ja osobiście mógłbym mieć umiejętności takie jak Kakuzu mniej więcej :) Były ekstra. Ale, na początku byłbym geninem to miałbym jeden wrodzony żywioł, a reszte 4 bym zdobył przez...wyrywanie serc :D ale to w przyszłości. Z kolei żywioł wrodzony to... a niech będzie Katon (ogień) :) Dodatkowo technika zamiana ciała w nici i kontrolowanie ich - taka technika jaką miał Kakuzu. Miałbym wtedy tyle lat ile najczęściej ma genin, czyli ok 13.

Moja drużyna... Cóż kunoichi była by Mei Terumi, byłaby zarazem obiektem mej miłości hehe :D Tyle, że nie byłaby to jeszcze Mizukage, ale geninka w wieku też 13 lat.

Ostatni członek to Bee, ale oczywiście też genin w wieku 13 lat. Byłby moim partnerem do wygłupów i trollowania :D

Nasz sensei? Niespodzianka - Kakuzu :D Ale tu byłby po naszej stronie. Wiadomo - z wiekiem doświadczony i byłbym jego specjalnym uczniem bo mam jego technikę z niciami. A serca wyrywałbym tylko tym złym :D Mimo dziwnych zdolności byłbym lubiany w drużynie i w wiosce.
To tyle o mnie i moim składzie.

#248 Kapitan Planeta

Kapitan Planeta

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 885 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 21:08

Do swojej ekipy wrzucam Naruto bo chłopczyna również we mnie znalazł swojego przyjaciela :D Nejiego ze względu na Byakugana oraz Sakura ze względu na zdolności medyczne. Kapitanem tej ekipy zostaje...Gai-sensei najbardziej jak dla mnie pozytywna postać tej mangi.

#249 Roxi9

Roxi9

~świeżak

• User
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 21:52

Ja bym chciała mieć Neji, Rocka Lee i Naruto a z nauczycieli Kakashiego :P

A może jakieś uzasadnienie?: >

#250 Mikota

Mikota

~random

• User
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 25 grudzień 2012 - 19:43

Kogo bym wzieła do drużyny ? hmm...
Trudny wybór ale po zastanowieniu wziełambym;
1 Naruto- świetne techniki jeden z najpotężniejszych ninja + nie można by było się przy nim nudzić XD
2 Itachi- sharingan. mistrz genjutsu, opanowany i bystry + opiekuńczy(tak jak przy sasuke gdy byli młotśi)
2 Sakura XD- jeden z najlepszych medycznych ninja( może kiedyś nawet przerośnie Tsunade-Piąta) również jest niesamowicie silna
Za senseia ...Minato -4 hokage- niesamowicie silny przecież jest Hokage :p pieczęcie i techniki teleportacji
Myślałam też nad Shikamaru i Nejlim i uznałam żw wolę Sharingana niż Byakugana a Itachi i Minato razem sa prawie tak inteligenti jak Shikamaru :D

#251 Deathwing

Deathwing

~random

• User
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 26 grudzień 2012 - 00:33

W mojej drużynie z pewnością nie zabrakłoby Pain'a z jego oczyma i licznymi technikami. Na pewno przydałby się ktoś do leczenia , więc Tsunade byłaby odpowiednią postacią ze względu na jej doświadczenie. Wziąłbym również Hidan'a ze względu na jego nieśmiertelność oraz posługiwanie się kosą. Jako kapitana wziąłbym ojca Shikamaru , jako że ma niejednoznaczne doświadczenie oraz potrafi wymyślić ciekawą strategię co pokazał podczas wojny.