Skocz do zawartości

Senpuu Society :: Forum o anime i mandze używa cookies. Przeczytaj Privacy Policy w celu uzyskania więcej informacji. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć guzik po prawej:    Akceptuję użycie cookies
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Log In with Google      Logowanie »   
Co myślicie o przyjaźni Naruto i Sasuke??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy Naruto i Sasuke to prawdziwi przyjaciele? (314 użytkowników oddało głos)

czy Naruto i Sasuke to prawdziwi przyjaciele?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#36 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2007 - 13:16

Taa dokładnie, ale IMO w końcu sam do nich przyjdzie i przeprosi (ale blondas się będzie nabijał :P) a potem znowu :
Sasuke: Spadaj Matole
Naruto: Saske !!!
Sakura: Może byśmy się gdzieś umówili Sasuke-kun :?
Kakashi: Śmiech :P (aż zleciała mu maska)
Sasuke, Naruto, Sakura: O_O

Tak chciałbym, żeby tak było, ale nie będzie :] Swoją drogą dobra teoria na przyszłość^^ Ale nie żyjmy złudzeniami, Sasuke nie wróci dobrowolnie do wioski, chyba żeby coś złego zrobić^^

#37 rin14

rin14
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2007 - 15:55

Snickers napisał/a:

Taa dokładnie, ale IMO w końcu sam do nich przyjdzie i przeprosi (ale blondas się będzie nabijał :P) a potem znowu :
Sasuke: Spadaj Matole
Naruto: Saske !!!
Sakura: Może byśmy się gdzieś umówili Sasuke-kun :?
Kakashi: Śmiech :P (aż zleciała mu maska)
Sasuke, Naruto, Sakura: O_O

Fajna teoria ale nie chciałabym żeby tak się stało.
Dlaczego?
Sakura i Naruto tak wiele przeszli żeby odzyskać przyjaciela a on ich olał. Liczył się dla niego jeden cel : zabicie brata.
Pewnie gdzieś tam uważa Naruto za swojego BEST FRIEND .
Jednak jeśli chciałby wrócić po zabiciu brata to Naruciak powinien przeczekać jaki czas a pozniej ewentualnie mu wybaczyć :D niech sie chłopak stara :

Inna sytuacja:
Sasuke wraca do wioski
Zauważa Naruto
Sasuke: Naruto zaczekaj!!
Naruto: Sas... ( łzy)
S: Dawno się nie widzieliśmy zabiłem brata więc nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy nadal byli przyjaciółmi
N: Nie ma sprawy moze skoczymy na ramen
S: Pewnie
Happy End :)

#38 rin14

rin14
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 20:55

Myślę, że jest pewne podobieństwo wychodziło by że Kakashi jest podobny do Sasuke a Naruto do Obito.
Obito (tak jak Naruto )podkochiwał się w członkini swojego zespołu Rin :) ( Naruto w Sakurze) a ta z kolei zakochana była w Kakshim ( Sakura w Sasuke)
- Kakashi tak jak Sasuke chciał opuścić swoich przyjaciół, za to Obito i Naruto ponad wszystko cenili przyjaźń
- obaj byli rywalami, a zarazem przyjaciółmi
- w obu zespołach występował geniusz i powiedzmy ten gorszy
I to by było na tyle z mojej strony :)

#39 Kuba793

Kuba793
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 00:39

Najważniejsze w przyjaźni jest zaufanie...

Masz racje...A czy Naruto i Sasuke tacy byli?? Sasuke chciał go wykończyć i to ma być zaufanie?? Nie

#40 Mehari

Mehari
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 01:28

nie uważacie że Sasuke i Naruto są trochę jak Kakashi i Obito??

W dużym stopniu ich przypominają, ale według mnie trochę bardzie identyfikują się z Orochimaru i Jiraiyą.

Masz racje...A czy Naruto i Sasuke tacy byli?? Sasuke chciał go wykończyć i to ma być zaufanie?? Nie

Byli tacy już od początku ^^. Choćby podczas misji w kraju fali jak Sasuke i Naruto walczyli z Haku. Później też często można to dostrzec. A Sasuke wcale nie chciał wykończyć Naruto. Fakt trochę go poturbował, ale wydaję mi się, że walka w Dolinie Końca wynikła z tego, że chcieli przekonać się który z nich jest silniejszy.

#41 Snickers

Snickers

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 05 styczeń 2008 - 02:06

Sasuke już kilka razy ratował dupę Naruto. Oczywiście i Naruto uratował kilka razy Sasuke. Zmierzam do tego, że w dolinie końca mógł ostatecznie wykończyć blondasa, ale tego nie zrobił (Od razu może wyjaśnię - Nie kupuję tego tekstu o jego kaprysie. Po prostu powiedział to, żeby Naruto myślał, że ma go gdzieś). Poza tym opuszczenie Konohy przez Saska było potrzebne dla fabuły.

#42 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 10:14

(Od razu może wyjaśnię - Nie kupuję tego tekstu o jego kaprysie. Po prostu powiedział to, żeby Naruto myślał, że ma go gdzieś).

ja też tak myśle on poprostu chciał żeby Naruto dał sobie z nim spokój dlatego. wydaje mi się że Sas poprostu nie chce sam sobie się przyznać że Naruto jest jego najlepszym przyjacielem stara się za wszelką cene nie myśleć o nim tak bo myśli że stanie się słaby, a może się boi tego uczucia.

A Sasuke wcale nie chciał wykończyć Naruto. Fakt trochę go poturbował, ale wydaję mi się, że walka w Dolinie Końca wynikła z tego, że chcieli przekonać się który z nich jest silniejszy.

no pewnie dla tego też...Sasuke chciał poprostu zniechęcić Naruto do tego żeby za nim szedł i mimo że powiedział ze go zabije to i tak by tego nie zrobił. Napewno pamiętacie moment kiedy Sas załadował Naruto w ziemie (nie wiem jak ta technika się nazywa:P) widzieliście to przerażenie w jego oczach?? a sceny na końcu walki o których już nie raz się tu pisało to juz wogóle są dowodem że nie chciał go zabić i nie zrobi tego nigdy (pewnie niektórzy mogą powiedzieć że to było dawno i teraz to mogło się zmienić i teraz Sasuke bedzie chciał go zabić . Ale uważam że to nie możliwe).Chapek 347 Sas staje przed mostem "Wielkiego Naruto" i uśmiecha się ..ciekawe co wtedy myślał ....A zaufanie między nimi jest napewno może tego tak nie widać ale te wszystkie sceny przyjaźni mówią same za siebie

ale według mnie trochę bardzie identyfikują się z Orochimaru i Jiraiyą.

Oro z Jirayą?...hmmm.. a Oro traktował Jiraye jak przyjaciela?? jak kogoś bliższego niż kumpel z drużyny?? :) Bo Jiraya to wiem bo mówi o tym nie raz ze Oro to jego przyjaciel. Chociaż może masz troche racji są tacy sami pod tym względem że Jiraya tak samo jak Naruto nie umiał powstrzymać swojego przyjaciela przed odejściem z wioski i cierpieli tak samo z tego powodu, chociaż nie, Naruto o wiele bardziej.

#43 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 11:56

ale według mnie trochę bardzie identyfikują się z Orochimaru i Jiraiyą.

Oro z Jirayą?...hmmm.. a Oro traktował Jiraye jak przyjaciela?? jak kogoś bliższego niż kumpel z drużyny?? :) Bo Jiraya to wiem bo mówi o tym nie raz ze Oro to jego przyjaciel. Chociaż może masz troche racji są tacy sami pod tym względem że Jiraya tak samo jak Naruto nie umiał powstrzymać swojego przyjaciela przed odejściem z wioski i cierpieli tak samo z tego powodu, chociaż nie, Naruto o wiele bardziej.

Od samego początku, gdy Sasuke odszedł było wiadome, że ich historia będzie przypominać historię trzech Sanninów. Nie bez powodu każdy z "wielkich" trenował lamke z 7 drużyny. Na dodatek ich charaktery świadczą, że to są małe klony trójcy. Przypuszczam, że losy Naruciaka itd. się zakończą tak jak Sanninów...no oprócz tego że Sakura będzie Hokage^^'

#44 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 12:41

Nikt tego nie wie, ale jednak jest taka możliwość lecz za xx lat :P Jak będą mieć po 50-60 lat^^ Chociaż faktycznie Sasuke nie jest jak Oro, ale kto wie co mu do głowy odbije jeśli dojdzie do tego, że zabije brata^^

#45 Kushina

Kushina

~fan

• User
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 05 styczeń 2008 - 13:09

Sasuke chciał go wykończyć i to ma być zaufanie?? Nie

Nie przesadzajmy ;P:P
Sasek miał jakis cel i na pewno się wkurzył, że mu naruto zawraca głowę....
Ale nie wydaje mi się że chciał go zabić.
Gdyby chciał, zrobłby to ;P

#46 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2008 - 13:17

Gdyby chciał, zrobłby to ;P

dokładnie nawet by się nie zawachał. Sasuke wcale nie jest taki zły za jakiego go dużo ludzi uważa. Każdy inaczej rozumie tą postac...

P.S Kushina, fajowy avek:D (taki wzruszający;p)

#47 S.n.G.

S.n.G.
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 16:03

Dla mnie toto miłość, nie przyjaźń jest >>

To ja tym razem będę (w miarę) nie yaoistyczna i powiem, że tak, że są przyjaciółmi. Gdyby nie byli, to Naruto raczej nie przeżyłby Doliny Końca, a nawet jeśli, to tego spotkania po timeskipie już na bank nie. Może Sasuke to jest zimny drań, ale w tym swoim zlodowaciałym serduchu ma jeszcze trochę miejsca dla Naruto, może nawet i dla Sakury.

#48 _Neji_Hyuga_

_Neji_Hyuga_
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2008 - 17:21

Ja mysle ze są oni przyjaciomi.......Sasuke nie przyznawal sie do tego ze lubi Naruto....owszem lisek czesto go wkurzal ale.....sa czesto fragmety w ktorych Sasuke podziwia Naruto czyli tez nie uwazal go za cieniasa......juz nawet jak walczyli na poczatku z Zabuza to pokazali ze potrafia stworzyc swietny duet......a potem coraz bardziej sie ze soba zżyli......choc moze Sasuke oddracil te przyjazn to w glebi duszy napewno nadal uwaza Naruto za przyjaciela.....bo nasz Sasuke po prostu dazy do wiekszej sily i zabicia mordercy swojego klanu Itachiego....i juz niedlugo zapewne skopie mu zad...choc nie wiadomo co jeszcze Kishi wymysli :P

#49 Nishi

Nishi

~fan

• User
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 06 styczeń 2008 - 17:54

Uważam że Sasuke i Naruto nadal są przyjaciółmi. Chociaż Sasuke nie pokazuje tej więzi między sobą a Naruto, to nadal zależy mu na przyjacielu. Dowodem na to jest to że nie zabił Naruto w Dolinie Końca, wolał odejść z Konohy niż pozbawić go życia. Wiedział, że jeżeli zostanie w wiosce i będzie chciał zdobyć upragniona sile będzie musiał zabić najlepszego przyjaciela, dlatego wolał odejść i zdobyć te moc okrężna drogą. Przy spotkaniu po TSie nie zabił Naruto chociaż miał ku temu okazje. To nie jest tak że powstrzymał go Yamato (w końcu Sasuke jest szybszy od Yamato i gdyby naprawdę chciał zabić Naruto to by to zrobił). Sasuke ukrywa wieź do Naruto, sprawia wrażenie ze jest mu obojętny, ale tak nie jest. Woli być samotny niż sprawiać przykrość przyjacielowi. A co do Naruto to nie trzeba nic wyjaśniać : jego głównym celem (ważniejszym chyba od zostania Hokage ) jest sprowadzić Sasuke z powrotem za wszelka cenę :)

#50 Kushina_Uzumaki

Kushina_Uzumaki
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 00:37

Jak dlamnie to jest oczywiste ,że są najlepszymi przyjaciólmi ;]
Naruto nie trzeba tłumaczyć bo wiadomo ... jego najważniejszym celem ( wg mnie ważniejszym od zostania hokage) jest sprowadzenie saska ;p
No a Sasek hmmm może pokrętnie ale sam sie do tej przyjaźni przyznał ;p powiedział po walce w dolinie końca ,że nie zabije naruto bo nie chce iść w ślady itasia i zdobędzie MS innym sposobem .... tym samym przyznał ,że nie chce tak jak brat zabijać najlepszego przyjaciela dla zdobycia MS ;p;p najlepszego przyjaciela czyli naruto :D
wiem ,że pokręcone ale jednak jest ;p;p
i nawet jeśli sasuke tego nie okazuje to dla niego naruto jest ważną osobą ,gdyby tak nie byłol dres już by nie żył ;p

#51 Markiza

Markiza
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 22:50

Zawsze wiedziałam, że ta nić przyjaźni gdzieś tam jest.
Czytam mangę na bieżąco. Do anime nie miałam przekonania, ale nadrobiłam zaległości w oglądaniu. Dopiero w Naruto Shippuuden dotarło do mnie jaka piękna jest przyjaźń, którą daje od siebie Naruto. Bezcenna.
Co do Sasuke mam wątpliwości. Natomiast wiem, że Naruto jest dla niego ważny. Na pewno.

Hm. A myślicie, że Naruto mógłby zrezygnować z zostania Hokage na rzecz Sasuke? Gdyby musiał dokonać wyboru?

#52 Rafik

Rafik
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 22:58

Hm. A myślicie, że Naruto mógłby zrezygnować z zostania Hokage na rzecz Sasuke? Gdyby musiał dokonać wyboru?

Dla Naruto to by był najcięższy dylemat jaki mógł by go spotkać, bo "odzyskanie" Sasuke i zostanie Hokage to dla niego 2 najważniejsze życiowe cele... Pewnie by zrzekł się tytułu na recz Sasuke bo Naruto jest strasznie uczuciowy no i byłby z tego jakiś głęboki morał

#53 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 23:43

Dopiero w Naruto Shippuuden dotarło do mnie jaka piękna jest przyjaźń

prawda??<3<3<3 cos pięknego

Markiza napisał/a:

też tak uważam to by był najtrudniejszy wybór w jego życiu...Uważam że to możliwe że mógł by zrezygnowac z bycia hokage (jakoś by się z tym pogodził poza tym już go szanuja w wiosce jako nanja:)) a to dlatego że Naruto jednak najbardziej na świecie ceni sobie swojego przyjaciela Sasuke-mimo wszystko co mu zrobił...to naprawde piekne

#54 Kushina_Uzumaki

Kushina_Uzumaki
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 23:44

Wg mnie Naurto ( pewnie z wielkim bólem ) ale zrezygnowałby z funkcji hokage na rzecz Saska ..... są to jego 2 najważniejszcze cele w życiu... ale sam powiedział : "Jak ktoś, kto nawet nie może ocalić swojego przyjaciela może zostać Hokage?" czyli Sasek jest dla niego ważniejszy niż tytuł hokage ... pięke słowa ;]

#55 Snickers

Snickers

~weaboo

• User
  • PipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 07 styczeń 2008 - 23:53

Co do tego, że zrezygnowałby z bycia Hokage na rzecz Saska to nawet nie ma wątpliwości. On dałby sobie rękę za niego uciąć tym bardziej, że traktuje go jak brata. Poza tym jakby to wyglądało, gdyby główny bohater wybrał tytuł poświęcając przyjaźń.

#56 Siksa

Siksa
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 00:08

Co do tego, że zrezygnowałby z bycia Hokage na rzecz Saska to nawet nie ma wątpliwości. On dałby sobie rękę za niego uciąć

Mysle, ze za bycie Hokage tez dalby sobie reke uciac (ale czy bez reki bylby dosc silny na Hokage...?). No... mniejsza z tym.

Ale zdecydowanie poswiecil by i Hokagowanie, i reke (i tak by mu pewnie odrosla) dla Sasuke.

#57 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 08:18

Poza tym jakby to wyglądało, gdyby główny bohater wybrał tytuł poświęcając przyjaźń.

to tam wiesz jakoś bym nie była wielce zdziwiona ale Naruto?? gdyby on poświęcił Sasa dla bycia Hokage..too straszne by było nawet ni chce o tym mysleć..

#58 Markiza

Markiza
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 17:46

to tam wiesz jakoś bym nie była wielce zdziwiona ale Naruto?? gdyby on poświęcił Sasa dla bycia Hokage..too straszne by było nawet ni chce o tym mysleć..

To faktycznie było by bez sensu... i bezlitosne w stosunku do fanów. Ja bym się załamała. Już samo myślenie o tym mnie boli.

#59 Nervan

Nervan
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 22:22

Takie coś nigdy by nie miało miejsca. Jak każdy wie Naruto darzy największym uczuciem Sasuke (ofc. przyjacielskie uczucie) i nie byłby w stanie go "poświęcić" dla nawet tak szczytnego celu jakim jest zostanie Hokage. Naruto wolałby być imo. do końca życia Geninem niż pozbyć się swego przyjaciela. Chociaż patrząc na to z tej drugiej strony to to A&M nie miało by sensu. Jakby tak się stało to wiele ludzi by się zawiodło i przestało po prostu się tym interesować.

#60 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2008 - 22:31

Chociaż patrząc na to z tej drugiej strony to to A&M nie miało by sensu. Jakby tak się stało to wiele ludzi by się zawiodło i przestało po prostu się tym interesować.

no ja wiem przeciez my tylko sobie gdybamy no:)

i wiem że Naruto nigdy by nie poświecił Sasuke nawet dla bycia hokage.... Naruto oddał by za Sasuke życie bez wachania i zastanawiania sie...

#61 ArHoL

ArHoL

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 707 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 01:44

Moim zdaniem to przyjaźń nie jest ;/ emo king olał wszystkich tylko dla zemsty i naruto nie zabił ponieważ itachi zdobył w ten sposób MS nie chciał być jak braciszek ^^ :D .

#62 jaro

jaro

~artificial intelligence

• User
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14288 postów

Napisano 14 styczeń 2008 - 01:07

Pewne jest, iż dla Naruto nasz Sasuke jest niczym brat, którego nie miał (sam mu to zresztą powiedział w Dolinie Końca). Co do Sasuke to trudno mi stwierdzić. Nie zabiła Naruciaka, bo nie chciał uzyskać MS w ten sam sposób, co Itachi. Pamiętajmy jednak również o wspomnieniach sasuke po utracie rodziny. Wtedy zaprzyjaźnił się z równie samotnym Naruto. Po wstąpieniu do akademii te więzy osłabły (wiadomo, rywalizacja), lecz te wspomnienia, oraz ich twarze, gdy zderzyli ze sobą swe diwe najpotężniejsze techniki, mówiły wszystko. Głęboki smutek, wręcz rozpacz z powodu utraty przyjaciela. Widać to było na ich twarzach bardzo wyraźnie. Sądzę, że sasuke traktuje Naruto jak przyjaciela, lecz nigdy się do tego nie przyzna, bo nie pozwoli mu na to..sam nie wiem, może duma?;p Jednakże Naruto zawsze będzie istniał w sercu Sasuke, nawet jeśli te serce będzie pełne nienawiści.

#63 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 09:45

Głęboki smutek, wręcz rozpacz z powodu utraty przyjaciela. Widać to było na ich twarzach bardzo wyraźnie. Sądzę, że sasuke traktuje Naruto jak przyjaciela, lecz nigdy się do tego nie przyzna, bo nie pozwoli mu na to..sam nie wiem, może duma?;p Jednakże Naruto zawsze będzie istniał w sercu Sasuke, nawet jeśli te serce będzie pełne nienawiści.

dokładnie te ich twarze wtedy ....to było smutne
Sasuke przyznał się że Naruto jest jego przyjacielem powiedział mu i tym.. Sasuke nie umie okazywac uczuć...i to prawda że Naruto zawsze będzie w jego sercu i to jest wlaśnie ta przyjaźń że mimo wszystko nawet ze strony Sasuke czego często nie widujemy widać to nawet w NS chap o którym wspominałam nie tylko ja 347 scenia przed mostem Wielkiego Naruto -to też mówi samo za siebie. Bardzo ładnie to napisałeś wiesz:)

#64 BraveHeart15

BraveHeart15
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 15:14

Według mnie oni są przyjaciółmi ponieważ Naruto ma to coś w sobie że dla niego tak na prawdę każdy człowiek jest jego przyjacielem :* A sasuke.....tym bardziej się naruto z nim związał i tak na prawdę to ta przyjaźń między nimi jest. Tylko Sasuke według mnie nie jest tak otwarty ja Naruto i nie potrafi albo sie boi to okazać xD

#65 Markiza

Markiza
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 19:12

Moim zdaniem to przyjaźń nie jest ;/ emo king olał wszystkich tylko dla zemsty i naruto nie zabił ponieważ itachi zdobył w ten sposób MS nie chciał być jak braciszek ^^ :D .

To był jeden z powodów, dla którego go nie zabił. Sasuke to pozer. Na pewno czuje coś do Naruto (więzi przyjacielskie, nic nie sugeruję).
Moim zdaniem ta przyjaźń jest prawdziwa. Nie wierzę, że ten cały czas spędzony razem poszedł w zapomnienie.

Nie jestem fanatyczką Sasuke, ale nie lubię kiedy nazywa go się emo. Moim zdaniem jego zachowanie jest całkowicie usprawiedliwione tym co stało się w przeszłości. Spróbujcie się wczuć w jego sytuację. Sama nie wiem jak ja bym się zachowywała po stracie dosłownie wszystkiego.

#66 kunoichi342

kunoichi342
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2008 - 22:28

Nie jestem fanatyczką Sasuke, ale nie lubię kiedy nazywa go się emo. Moim zdaniem jego zachowanie jest całkowicie usprawiedliwione tym co stało się w przeszłości. Spróbujcie się wczuć w jego sytuację. Sama nie wiem jak ja bym się zachowywała po stracie dosłownie wszystkiego.

całkowicie się zgadzam tez nie lubię tego określenia (ale sie nie bede kłuciła o to z nikam przecież)
i nie zapominajmy że oprucz przeszłości Sasa co bardzo mocno na niego wpłyneło jest też przeklęta pieczęć (o której też juz nie raz i nie jedna wspominałam) która tez ma w tym swój jakiś udział.

Według mnie oni są przyjaciółmi ponieważ Naruto ma to coś w sobie że dla niego tak na prawdę każdy człowiek jest jego przyjacielem :* A sasuke.....tym bardziej się naruto z nim związał i tak na prawdę to ta przyjaźń między nimi jest. Tylko Sasuke według mnie nie jest tak otwarty ja Naruto i nie potrafi albo sie boi to okazać xD

tak to prawda ...sam Kakashi powiedział " ma w sobie taką moc że każdego koko spotyka staję się jego przyjacielem" tylko że z Sasuke to cos zupełnie innego on jest najważniejszy wkońcu to on jest dla Naruto jak brat.

(a propo tego "braterstwa" ...może troche nie na temat ale zdziwiły mnie słowa jak Naruto żygnoł Itachiemu kiedy ten pytał się " czemu tak ci zależy na Sasuke" a Naruto " bo jest dla mnie jesk brat. ..JESTEM LEPSZYM BRATEM NIŻ TY KIEDYKOLWIEK BYŁEŚ" to był coś)

To przywiązanie do Sasuke jest tak silne że nie da się zerwać tej więzi między nimi.

#67 ~Sasuke

~Sasuke
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2008 - 11:19

Naruto wychowywał się bez przyjaciół, a w drużynie 7 poznał Sasuke i Sakure bliżej. Naruto pomaga Sasuke, ratował go (Saske też ratował Naruto), ale to bardziej przyjaźń jednostronna. Sasuke nie chciał bawić się (:P) i przyjaźńić, tylko ogarniała go nienawiść i chciał zemścić się na Itachi' m

#68 Markiza

Markiza
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2008 - 15:58

Naruto wychowywał się bez przyjaciół, a w drużynie 7 poznał Sasuke i Sakure bliżej. Naruto pomaga Sasuke, ratował go (Saske też ratował Naruto), ale to bardziej przyjaźń jednostronna. Sasuke nie chciał bawić się (:P) i przyjaźńić, tylko ogarniała go nienawiść i chciał zemścić się na Itachi' m

Moim zdaniem to jest przyjaźń obustronna. Chociaż Sasuke nie potrafi jej okazywać to na pewno czuje coś do Naruto... Inaczej to wszystko nie miało by sensu.

#69 gusii

gusii

~fan

• User
  • PipPip
  • 287 postów

Napisano 15 styczeń 2008 - 20:38

Postawil zemste na pierwszym miejscu, ale to nie oznacza, ze calkowicie odrzucil przyjazn. W chwili obecnej ma wazniejsze rzeczy do roboty, ale jak juz skonczy z ta cala zemsta, to kto wie ;D Jak sie tak troche zastanowic, to mysle ze odszedl z wioski sam, aby chronic przyjaciol (nie chcial ich narazac na niebezpieczenswto).

#70 turin turrember

turin turrember

~otaku

• User
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 21:41

Postawil zemste na pierwszym miejscu, ale to nie oznacza, ze calkowicie odrzucil przyjazn. W chwili obecnej ma wazniejsze rzeczy do roboty, ale jak juz skonczy z ta cala zemsta, to kto wie ;D Jak sie tak troche zastanowic, to mysle ze odszedl z wioski sam, aby chronic przyjaciol (nie chcial ich narazac na niebezpieczenswto).

zgadzam sie z tym.

a za tym że ich przyjaźń przetrwa świadczą słowa oroczimaru które wypowiedział do kabuto, że naruto ma wielki wpływ na sasuke i może przez to pokrzyżować plany orcia. i myślę że tylko pieczęć, jej wpływ(dawanie destruktywnej mocy) oraz chęć zemsty (wszystko to razem) spowodowało dopiero że ruszył ta droga na której jest obecnie.